Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είναι καλά το μωρό μου;


admin

Recommended Posts

Καλημερα σας. Λεγομαι ελενη ειμαι 29 χρονων και στις 15/12 εκανα αποξυση λογω παλυνδρομου κυησης. Ημουν εντεκα εβδομαδων αλλα το εμβρυο ηταν οκτω εβδομαδων.Παρακαλω πειτε μου τη γνωμη σας, σχετικα με αυτο...Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι γλυκεια μου.μην το βαζεις κατω.τα καλυτερα θα ερθουν.οσον αφορα για την διαφορα στις εβδομαδες,οι γιατροι μετρανε με βαση την τελευταια περιοδο ενω η ηλικια του εμβριου υπιολογιζεται με την συλληψη.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το άρθρο είναι πολύ ενδιαφέρον

αλλά πραγματικά δεν υπάρχει κανένας λόγος να κοιτάς πίσω σου!!!

Λυπάμαι για αυτό που σου συνέβει και ο Θεός θα σε βοηθήσει

να το ξεπεράσεις σύντομα... Να έχεις πίστη!!!

Θα πάνε όλα καλά από εδώ και εμπρός,,, θα το δεις . . .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΑΛΛΑ ΜΗ ΣΤΕΚΕΣΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΠΙΣΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗ ΜΑΡΙΜΑΡ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΛΥΠΗΡΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ,ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΤΑ ΖΕΙΣ.ΚΑΘΕ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΥΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΚΗ ΚΥΗΣΗ.ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΗΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΠΤΥΧΘΗΚΕ ΣΩΣΤΑ.ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΥΧΝΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ Η ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ.ΣΕ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ,ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni mou...den xreiazetai na stenaxwriesai...giati o theos tha sou dwsei ena gero mwraki poli sintoma...an itan na ginei kati me authn thn egkimosini kalitera pou eginw twra para argotera...ola kala tha pane kathe empodio gia kalo:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...