Μετάβαση σε περιεχόμενο

2014 ΕΥΧΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ (ΤΟΥ 2009) !


Recommended Posts

Vag λιωνω μαζι σου...ειναι σα να χω το αλλο μου μισο στη Θεσσαλονικη!! Τοση ταυτιση νιωθω μιλαμε...μεχρι και το στεγνωτηριο νυχτα το βαζω και σε μελεταω!!

Κουραγιο μανα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλά μωρή τρελή (Βαγκ)!!!

δεν του έκανες την ένεση του ανθρώπου;

φυσικά, καλά του έκανες!!!

χαχαχα!!!

 

εγκυουλίτσα!!!

χόρευες μωρή τρελή;

χαχαχα!!!

το μπεμπεδάκι τι κάνει;

πες κανένα νέο του!!!

 

μαρντ, γιατί έτσι η Δημητρούλα;

κάτι θα την ενοχλεί.

έτσι είναι τα δημόσια...

θα συνηθίσεις, όμως...

 

τα νέα μας!!!

το παιδάκι μου έγινε 5 χρονών!!!

χθες είχε τα γενέθλιά του!

του σβήσαμε μια τουρτίτσα.

σήμερα κάναμε τα γενέθλια στο σχολείο!

πήγα κι εγώ...

ήταν πολύ χαρούμενο το παιδάκι μου!

αλλά πολύ ντροπαλός βρε παιδί μου...

τα παιδάκια ενθουσιάστηκαν με την τούρτα και το δωράκι που τους κάναμε (ένα μολυβάκι με σβηστρούλα).

η τούρτα ήταν γήπεδο ποδοσφαίρου με ένα ποδοσφαιριστή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά νανα μου

να τον χαίρεστε , να είναι έτσι πάντα γελαστό και καλό παι δακι

Μπράβο για τα ωενεθλια σας

μαρντ μην αγχώνεσαι

παιδάκια είναι ακομα , εαν είναι και πιο ατίθαση φυσιολογικό το βλεπω. Βεβαια καλώς κανεις να της λες ότι είναι κακό.

βαγκ εσείς καλά; και θα δω κρύο. Βάλαμε φόρμα κάτω.

Μαριλού; αγορι ε; αλλιως θα είχες ξεσηκώσει το φόρουμ. Μπράβο σου πάντα αξια. Αντε και στα δικα σας τώρα.

ε.εις εδώ καλά γενικώς.

ο αγγελος εξελίσσετε σε καταστροφέα ναμπερ 3. Έχει ξεπαστρέψει όλο το σπίτι

τα αγόρια ελαφρώς σεληνιασμενα.

κατά τα αλλα αλλα 2σκ έρχονται φουλ στις υποχρεώσεις.

στην γιορτη το Σάββατο όλοι έπαθαν γαστρεντερίτιδα ελπίζω εμείς να τη γλιτώσουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τον χαιρεσαι Νανα!!!

να τον καμαρωνετε!

την τουρτα μονη σου την εκανες;

γιατι ξερω τι χρυσοχερα εισαι.

 

ΜΑρκερ ολοι γαστρεντεριτιδα!!!!!!

μακαρι να τη γλυτωσετε!

εχετε και πολλες υποχρεωσεις τα επομενα σ/κ

 

εσυ βρε μισο μου πορτοκαλι;

ή να πω ροδι, βρε ροδιτισσα;

σιγουρα παντως στο στεγνωτηριο δεν εχεις χειμωνιατικα οπως εγω!!!!

απο Σαββατο βραδυ εως και αποψε αναβουμε για καμια ωρα καλογιφερ!!

ετσι για να σπαει λιγο και το κλεινουμε

πανω στα δωματια το βραδυ πριν αναψουμε επεφτε στους 21ο το σ/κ!

εδω το χειμωνα με καλοριφερ εχουμε 22,5 και ειμαστε με παπλωματα, υπνοσακους...

τωρα λιγο θα ανεβει αυριο και μεθαυριο και μετα παλι πτωση...

 

Τεταρτη που ειναι παγκοσμια μερα ηλικιωμενων θα εχουμε στο σχολειο γιορτη για τους παππουδογιαγιαδες!!

σημερα εφτιαξαν και προσκλησεις!

χαρτινες παντοφλες που τις διακοσμησαν μονα τους και κολησαν την προσκληση που ελεγε καπως... παππουδες και γιαγιαδες, βγαλτε τις παντοφλες και ελατε στο σχολειο την Τετερτη... μπλα μπλα..

φτιαχνουν και αναμνηστικα δωρακια να τους δωσουν, θα κανουν κατι σαν σκετσ που θα λενε απο 2 σειρες ο καθενας και θα τραγουδησουν και η κυριες ειπαν οσες μαμαδες θελουν να φτιαξουν κατι για σνακ. αυριο που θα τους παω εγω θα τις ρωτησω αν θελουν να κανω μπουγατσα ή κέικ.

θα ερθουν τα πεθερικα και αν μπορει, και θελει, ο πεθερος, θα παει να παρει και τη μαμα μου να ερθουν ολοι μαζι.

φυσικα θα παει και ο αντρας και θα το σκασω και εγω για καμια ωρα απο τη δουλεια...

θα σας στειλω φωτο φυσικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!

πόσο το καμαρώνω το μωρό μου!!!

 

τι όμορφη γιορτούλα Βαγκ;

μπράβο τους που τους σκέφτονται!

 

μάρκερ, τι πιθανότητες είχε να μη γίνει καταστροφέας ο μικρός;

χαχαχα!!!

 

σήμερα είναι η τελευταία μέρα της διευθύντριάς μας, βγαίνει στη σύνταξη.

πολύ στενοχωριέμαι που φεύγει...

ο Α μου της έφτιαξε μία ζωγραφιά κι εγώ της πήγα ένα μπουκαλάκι με λικέρ κούμκουατ που το έντυσα με ένα πλεχτό που έφτιαξα με βελονάκι.

την συγκινήσαμε...

να την βλέπατε με πόση τρυφερότητα τον πήρε στην αγκαλιά της και τον ευχαρίστησε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά να το χαίρεσαι το καμάρι σου!!!

Κουρασμένη χθες κοιμήθηκα από τις 22,00 δε μπήκα καθόλου mammy για ευχές...

Και τι ωραία τούρτα σίγουρα θα τη χάρηκε ο χαμηλοβλεπούσος σου...

Μπράβο και για τα δώρα στη διευθύντρια, ωραία σκέψη το μπουκάλι με κάτι χειροποίητο που σου μένει κιόλας...

Vag τι ωραία πρωτοβουλία αυτή του σχολείου για τους παππουδογιαγιάδες...

Εμας χθες φτιάξαν κάτι κορνιζούλες με το αρχικό γράμμα από το όνομα τους μέσα ζωγραφισμένο. Μαθαίνουν τους μήνες τις εποχές τώρα τις μέρες της εβδομάδας.

Τα καταφέρνουν ως προνήπια δε μπορώ να πω...πολύ ευχαριστημένες οι δασκάλες.

Κατά τα άλλα εδώ καλά κρατεί το καλοκαιράκι...άντε καμιά ζακετούλα το πρωί και μακρυμάνικη πυτζαμούλα για τα παιδιά το βράδι.

Λένε όμως διάφορα site  από Οκτώβριο χειμώνας με χιόνια...για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μου να χαιρεσαι τον ντροπαλο ερωτιλο σου!

καλε μαρκερ ποιο αγορι;τι αγορι;που αγορι!;οχι αλλα τσουτσουνια ρε παιδια!

το βαφτιστηρι ειναι κοριτσι κ αυτο που κουβαλαω θα το μαθουμε ειπαμε στην γεννα. αλλα ελπιζω να ειναι κορη. κλωτσαει καλα τωρα κ δεν εχω καθολου συμπτωματα.για τον πλακουντα θα μαθουμε την αλλη πεμπτη στον β επιπεδου.

ηρθε κ σε εμας λιγη δροσιαα επιτελους κ η 1η βροχουλα το Σαββατο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στη γέννα Μαριλού;;;;Κρατιέσαι;;;Γιατί εμείς όχι!!!!

Κλωτσάει ε;Αχ τι ωραίες αναμνήσεις...Απόλαυσε το όσο μπορείς με το καλό η β επιπέδου....

Και μας η πρώτη βροχή το Σάββατο ήταν αλλά κατά τα άλλα καλοκαίρι...στις παραλίες έχει πολύ κόσμο ακόμα.

Εμεις τα μαζέψαμε τα μπανιερά...μια τα γενέθλια μια ο γάμος...χάσαμε 2 Κυριακές σερί βγήκαμε από το mood...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια πρωτη βροχουλα βρε κοριτσια.... εμας μας ειχε μουχλιασει ο καιρος!!!!

καλα μη μιλησω για παραλιες.... εδω αρχισαμε να σκεφτομαστε για χαμαμ!!!!!!

κανουμε φαγητα στο φουρνο μπασ και ζεσταθει το σπιτι!!!!

να μην ειμαι αχαριστη.... εδω και 3-4 μερες μια χαρα καιρο εχουμε.. αλλα με μακρομανικα...

 

Νανα τελεια ιδεα το δωρο σου!

να ειναι καλα η διευθυντρια και να τους φαει τη συνταξη για πολλα χρονια!!!!!

 

ρε Μαριλου... αντεχεις να περιμενεις το φυλο ως τη γεννα!!!!!!!;;;;;;;

και τι χρωμα φορμακια και αξεσουαρ θα εχεις στο μαιευτηριο;;;;;

το ΔΝΤ θα ευχεται να ειναι μαστροχαλαστης και ο μπεμπης για να μη χρειαστεις αγορες!!!

οτι και να'ναι καλα να ειστε ολοι!

 

ΜΑρντιο και οι δικες μας δασκαλες λενε οτι απο τα προνπια δεν εχουν απαιτησεις. οτι κανουν καλο γιαυτους ειναι... αλλα τα νηπια απο το ΜΑρτιο και μετα... ια πεσει ζορι! θα το καταλαβεται μας ειπαν.

 

το πρωι μια χαρα η μινι γιορτουλα μας...

εφεραν τα πεθερικα και τη μαμα μου, την κοπανησα και εγω απο τη δουλεια....

μιση ωρα υποθεση, αλλα οι παππιυδογιαγιαδες συγκινηθηκαν..

οχι να περιαυτολογισω η κουκουβαγια,αλλα εστω και τις 2 γραμμες που ειχαν να πουνε, αντε το 1/3 των παιδιων να το ειπαν δυνατα και απ'εξω...

και τα καμαρια μου ηταν μεσα σ'αυτους.

ειπαν και 2 τραγουδια, το η γιαγια μας η καλη... και ενα αλλο και μετα χορεψαν και σηκωσαν και τις γιαγιαδες... χαμος....

και μολις ειπε η δασκαλα να περασουν απο το μπουφε να  κεραστουν..... εγινε χαμος!!!!

πεεσαν ολοι με τα μουτρα και γεμιζαν χαρτοπετσετες!

με το ζορι προλαβαν τα παιδακια να παρουν κατι!

και απο τις τοοοσες μαναδες, βαλε 22παιδια ανα τμημα, πες μερικα να ειναι αδερφακια, αντε καμια 6-7 να φεραμε κατι φτιαχτο, εγω πηγα μπουγατσα την οποια εξαφανησαν στο λεπτο, 2-3 φερανε απο ζαχαροπλαστειο και οι υπολοιπες τιποτα!

αδιαφορια.....

τελος παντων...

αντε και απο βδομαδα λεω να παρω λιγο αδεια και ενα πρωι με το που θα παμε τα θερια σχολειο θα παμε για χαμαμ στην Απολλωνια, στη Λιμνη Βολβη με τον αντρα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία Vag και για τη γιορτούλα και για τη Βόλβη....εμένα η άδεια μου για το 2014 την μετρούσα χθες είναι οριακά βάλε 5 μέρες το καλοκαίρι που πήγαμε διακοπες και άλλες 5 που θα χρειαστώ με την επέμβαση της Χρυσανθούλας τώρα και 5 τα Χριστούγεννα που θα πάμε Αθήνα στα πεθερικά και άλλες 5 που χα πάρει Πάσχα πάει ήρθε και τελείωσε.......

Μου παν 20 δικαιούμαι για πρώτη χρονιά..

Ναι δεν έχουν απαιτήσεις από τα προνήπια...ότι πιάσουν έτσι κι αλλιώς 2 χρονιές θα ναι εκεί.

Για τη Δημητρούλα μου λένε ήδη ότι έχει ΄κλίση με τα γραφικά. Η Χρυσάνθη εντάξει δυσκολεύεται το ξέρω και γω αλλά δεν αναφέρω κάτι για εργοθεραπείες που κάνουμε στις δασκάλες γιατί φοβάμαι ότι θα πουν: α εντάξει αφού έχει βοήθεια από ειδικό ας μην το πιέζουμε εμείς ή άστο μωρέ...ούτε στον παιδικό είχα πει για τον ίδιο λόγο.

Με όρισαν λέει και υπεύθυνη παραλαβής προμηθειών στη σχολική επιτροπή. Επειδή λέει θα μείνουμε 2 χρόνια ασχολούμαι και με τα λογιστικά. Απλά θέλουν να υπογράφω προμήθειες που κάνουν χθες πχ μου δωσε τιμολόγιο για μελάνια που πήραν.

Κατά τα άλλα στρώνουμε...χθες μου σύστησαν και φίλη τους...είχαν φάει όλο το μεσημεριανό...στρώνω και γω με το νέο ωράριο και τα πρωινά ξυπνήματα.

Θέλαμε το χρόνο μας όλοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα!!! Βαγκάκι μου γλυκό το ΔΝΤ να κοιτάει την δουλειά του και να αφήσει το έμβρυο μου ήσυχο! χαχα! Στο μαιευτήριο θα κρατάω καλέ ουδέτερα χρώματα (λευκό, κίτρινο, πορτοκαλί, πράσινο, μπεζ,κλπ) όταν έρθουμε σπίτι σε περίπτωση αγοριού θα είναι ήδη πλυμένα τα χιλιοφορεμένα φορμάκια των αγοριών. Αν είναι κορίτσι θα με εφοδιάσει η καινούρια μου συντέκνισσα με καθαρά και σιδερωμένα κοριτσίστικα! Και έχει πολλά!!!!! Και η Σωσώ είπε θα μου δώσει αλλά αυτή έχει αρχίσει ήδη να τα μοιράζει πέρα δώθε. Αν μείνει τίποτα θα το πάρω. Και στο κάτω κάτω, ας βγει κόρη και θα της αγοράσω 2 δωμάτια ρούχα και κούκλες!!!!!!!!! 

 

Την υπομονή δεν την έχω και μάλιστα έλεγα τρελή την Σωσώ που περίμενε την γέννα. Ο άντρας μου έχει φαγωθεί να μην μάθουμε. Εγώ όμως είμαι καλά διαβασμένη! Ξέρω και διαβάζω απ' έξω και ανακατωτά τα υπερηχογραφήματα κάθε εβδομάδας! Να είναι καλά το youtube! Οπότε ναι μεν στον β΄επιπέδου θα πω του γιατρού να μην μου πεί το φύλο αλλά δεν σημαίνει οτι δεν θα έχω κολλήσει την μούρη μου στο μόνιτορ για να το δώ μόνη μου! χαχα! Σίγουρα θα πάει και προς εκείνο το σημείο, του π@@στη! Δεν θα πρέπει να μετρήσει το μηριαίο οστό; Τους νεφρούς;  Ε, το αετίσιο και πονηρό ματάκι μου θα κάνει την δουλειά του! Μόνο να μην μου κάνει κορδελάκια το μωρό και έχει κλειστά τα πόδια γιατί δεν θα τα πάμε καλά! χαχα! Και του Γιώργου, αν δω το φύλο, δεν θα του το πώ έτσι για να σκάσει! χαχα!  

 

Μα τί καλά που κάνατε γιορτή για τους παππούδες!!!! Εμείς μάλλον ούτε που το γνωρίζαμε αυτό! Μπράβο και στα καμάρια σου!!!!!  Και καλά οι καλονοικοκυρές δεν έφεραν τίποτα;;;;; Ντροπή! Ας αγόραζαν και αυτές κάτι αν δεν μπορούσαν να φτιάξουν. Αλλά  έστω 1 κέικ νομίζω ο καθένας μπορεί να το κάνει. Τεσπα.... αντε καλά να περάσετε με τον αντρούλη στη Λίμνη και αν σου δοθεί και η ευκαιρία να τσιλιμπουρδίσετε κιόλας στο νερό!!! (αχ καταραμένε γιατρέ!!!!) 

Παρένθεση σχετικά με το σέξ: Κάθε φορά ρωτάω το γιατρό πότε θα ξανακάνω σεξ! Εκείνος πάντα με την ίδια απορία μου λέει "καλά δεν έχεις υπομονή;" και την τελευταία φορά του είπα και εγώ " κάτσε εσύ για 1 χρόνο χωρίς σέξ και αν δεν σε κλείσουν στο τρελάδικο ότι θές! " χαχα! μα το έλεγε με μια φυσικότητα! Και έχει και ένα παιδάκι 1,5 ετών. Και είναι και πιτσιρικάς και ωραίος και η γυναίκα του είναι γυναικάρα!!!! Αϊ στα κομμάτια πια! 

 

Μάρντιο μετρημένες και προγραμματισμένες οι μέρες της άδειάς σου ε; 

Για την Χρυσανθούλα καλά κάνεις και δεν λές. Άσε τις να κάνουν την δουλειά τους και να ασχοληθούν και λίγο παραπάνω αν χρειαστεί. Γιατί διαφορετικά μπορεί και να τις βολέψει και όταν χρειάζεται το παιδί κάπου βοήθεια να την αγνοούν. 

 

Εμείς στο σχολείο τα πάμε καλά! Ο Χριστόφορος όκ, αστέρι δεν το συζητώ. Ο μικρός είναι 2-3 μέρες τώρα που κάθετε στην τάξη του και τρώει (το μισό βέβαια) αλλά δεν δυσανασχετεί. Όποτε τον ρωτάω τί έμαθε στο σχολείο, μου δίνει πάντα την ίδια απάντηση: "μάθαμε γάμματα, ο ένα, ο δύο, ό τία, ο τέσσελα, κλπ " μέχρι το 15 που ξέρει και μετράει χαχα!!!!  Κάποια στιγμή ενώ έπαιζε στο δωμάτιό του τον άκουσα να τραγουδά τις μέρες της εβδομάδας και την Κυριακή που του έβαλα τον σταυρό του να πάμε εκκλησία άρχισε και έλεγε το "δι ευχών των αγίων...."  όλο!!!!! Το σκατό!!!! 

 

Το ωράριο του ύπνου τους έχει αλλάξει αλλά με βολεύει καλύτερα τώρα. Έκοψε και ο Γιάννης τον μεσημεριανό ύπνο, αλλά 19:30 μπαίνουν για μπάνιο, τρώνε το βραδινό τους και στις 20:15 το πολύ 20:30 ροχαλίζουν μέχρι το επόμενο πρωί στις 7! Μόνο τις 3 μέρες που έχει ο μεγάλος κολυμβητήριο κοιμάται 20:50 γιατί σχολάει 20:20 και τον κάνει μπάνιο εκεί ο Γιώργος και του κρατάει μαζί το σάντουιτς ώστε μέχρι να φτάσει σπίτι (10 -15΄ απόσταση) να έχει φάει και να πάει κατευθείαν για ύπνο!  Και κοιμάμαι και εγώ σχεδόν αμέσως μετά! χαχα! αλλά εκεί που δεν ξυπνάνε τα παιδιά καθόλου, ξυπνάω εγώ κάθε 2 ώρες για τουαλέτα και νερό.... και δεν ευχαριστιέμαι ύπνο..... πρέπει να κόψω το νερό για να μην χρειάζομαι τουαλέτα... τώρα που θα κρυώσει λίγο ο καιρός πιστεύω να μην ζεσταίνομαι τόσο. 

 

Όπως καταλάβατε γράφω όχι από το κινητό αλλά από τον υπολογιστή εξ ου και το σεντόνι! Πάω να καθαρίσω το σπανάκι να φτιάξω σπανακόρυζο για σήμερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμείς 20 μέρες δικαιούμαστε.

τελειώνουν χωρίς να το καταλάβεις...

 

φαντάζομαι χαρά οι παπουδογιαγιάδες!!!

μπράβο σας που τους σκεφτήκατε!

 

μαριλού με τίποτα δε θα άντεχα για το φύλο!!!

αν είναι δυνατόν να το μάθω από την πρώτη μέρα... χαχαχα!!!

 

χθες ήταν αργία για την Κύπρο.

Εθνική επέτειος!

είχε στρατιωτική παρέλαση και τους πήγαμε!

καταενθουσιάστηκαν!!!

 

μετά πήγαμε για φαγητό στη Λήδρα.

να βλέπατε τα 14χρονα με κολάν και στρινγκ και τα μεμέ απ' έξω...

λέω στον Π... "ευτυχώς που δεν έχουμε κόρη... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλι σε μας που εχουμε κορες και απο τωρα θελουν να φορανε τακουνια και να βαφουν νυχια, να κολανε ανταυγιες χρωματιστες στα μαλλια και να τους αρεσουν οι γυμνασμενοι και δυνατοι αντρες!!!!!!!!

ναι μιλαω για την πενταχρονη κορουλα μου!!!!!

απο τωρα μας μοιραζει εγκεφαλικα!!!

 

εσυ εγκυουλα... το εχεις οργανωμενο το σχεδιο αποκριψης πληροφοριας απο τον αντρα!

το οτι εχει στο γιου τιουμπ βιντεο για να μαθεις να διαβαζεις υπερηχους δεν το περιμενα!!!!

 

Μαρντιο εσεις εχετε 20 μερες γιατι χρεωνεστε αδεια μονο απο Δευ-ΠΑρ.

πχ με 5 ημ, κολωντας μπρος πισω τα σ/κ καθεσαι 9ημ.

εμεις εχουμε παραπανω γιατι για να κατσουμε σ/κ πρεπει να το χρεωθουμε.

 

εμενα πονανε οι φτερνεςμου απο την ορθοστασια...

εκανα κανονικες και αλμυρες βαφλες με φετα.

πολυ καλες εγιναν!

για τα παιδια τις εκανα, να βαλω καταψυξη να τους δινω σχολειο...

ο ΣΠυρος ουτε να δοκιμασει...

η ΜΑριαννα ξεσκισε τις γλυκες με λιγη μερεντα.

αυριο τεοια θα φαει σχολειο... να δω τι θε θελει ο αλλος...

εκανα και αρακα για αυριο...

θα τους παραλαβουν τα πεθερικα γιατι ειμαστε και οι δυο πρωι και ελπιζω να μηνπεριμενουν να γυρισουμε εμεις στις 2-2,5 για να φανε....

 

δεν κοιμηθηκαμε και το μεσημερι...

νυσταζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α πα πα η Μαριανούλα που θέλει και τους bodybuildeραδες...λιώνω η κοριτσομάνα...

Αστε και γω βλέπω κάτι 15χρονα πως κυκλοφορούν και λέω μα καλά αυτός ο γονιός δεν το είδε βγαίνοντας από το σπίτι να το φέρει δυο σβούρες από το μαλλί;;;;Και μετά λέω αχ τι με περιμένει...και μη λες μεγάλα λόγια....

 

Γιαμι γιαμι οι βάφλες...ωραίες ακούγονται για πρωινό στο σχολείο. Εγω τους βάζω κανα τοστ, τσουρεκάκι , κεηκ , κρακερ , κριτσίνι για δεκατιανό. Και στο μεσημεριανό προς το παρόν βάζω φαγητά που τρώνε εύκολα και αυτά που τα ταίζω με το ζόρι τα αφήνω για το απογευματινό και πάνω στο παιχνίδι χώνω και τις κουταλιές...

 

Μαριλού "'εγραψες" μια με το γιατρό και το σεξ και μια με το you tube και τα βιντεάκια της β επιπέδου...γελάω μόνη σα χαζή στο γραφείο....

Μα κι αυτός με το πόνο σου βρήκε να παίξει....κόβεται λέμε το σεξ;;;

Εννοείται να μας ενημερώσεις για το τι είδε ο Γιαπωνέζος τελικά να ξέρουμε και μεις...με το καλό όλα δεξιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαγκ δεν καταλαβαίνω ποιο είναι το περίεργο της υπόθεσης με το Μαριαννάκι;;;;; χαχα! Δική μου κόρη είναι αυτή! Εγώ θα της τα κάνω της δικιάς μου πριν μου τα ζητήσει καλέ!!!!!!! Τρελαίνομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εντάξει για τα 14χρονα με το κ@λο έξω και το μπούστο χύμα στο κύμα δεν συμφωνώ ούτε και εγώ. Δεν λέω, να βαφτεί ελαφριά, να φύγει από το "παιδικό" ντύσιμο να βάλει και ένα τακουνάκι 3-4 πόντους κάποιες φορές. Αλλά τα αίσχη που γίνονται ειδικά στις παρελάσεις απαράδεκτα!  Ακόμα και εγώ θα τσινίσω αν μου κάνει τέτοια. Βέβαια και εγώ τα έκανα αυτά και μάλιστα δανειζόμουν κρυφά πιο αποκαλυπτικά ρούχα από πιο ξεπεταγμένες συμμαθήτριες και άλλαζα στο σχολείο πριν την προσευχή και πριν σχολάσω έβαζα πάλι τα δικά μου! χαχα!!!! Καλό π...τανάκι ήμουν και εγώ! χαχα! 

 

Ε μα βρε Μάρντιο στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σχοινί! Μου τα είχε κάνει τσουρέκια ο ντοκ με την απάθεια του.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑριλου οσο να'ναι πρεπει να εχω απο την πλευρα του πατερα μου ριζα απο Κρητη!!!!

απ'οτι εχω μαθει τυχαια απο εναν συνονοματο, το επιθετο μου εχει καταληξη -ακη, που τον πετυχα σε βουλκανιζατερ, ειπε οτι ξερει πως το σόι λογω βεντετας εφυγε απο Κρητη και οι μισοι πηγαν Σερρες, απ'οπου ειναι αυτος και οι αλλοι πηγαν Χαλκιδικη, απ'οπου ηταν ο μπαμπας μου!

οποτε... τιποτα δεν αποκλειεται!

λες να εχουμε κοινες ριζες;;;

 

Μαρντιο εγω εχω αγχος με το δεκατιανο τους στο σχολειο...

σημερα πχ η ΜΑριαννα πηρε βαφλες με ελαχιστη μερεντα αλλα ο Σπυρος δεν ηθελε...

δεν ηθελε ουτε σπανακοπιτα της γιαγιας που εχω κρατημενα κομματια στην καταψυξη.... ουτε γιαουρτακι.... ουτε φρουτο.... ουτε ψωμι με κασερι....

ευτυχως καταληξαμε σε 2 φρυγανιες με μελι.....

 

σημερα πηγαμε να ρωτησουμε στο κεντρο Λογοθεραπειας...

μας εδωσαν τα τηλ για να κλεισουμε ραντεβου να περασειο Σπυρος επιτροπη για να του γραψουν 6μηνη θεραπεια... αλλα συνηθως σε κλεινουν μετα απο 3μηνο.. και υπαρχουν επιτροπες σε 3 νοσοκομεια, καπου 4 σε κεντρα ψυχικης υγειινης και δεν ξερω σε ποσα ΙΚΑ!!!!

οι θεραπειες κοστιζουν 30Ε οταν τις πληρωνει το ταμειο, αλλα αν πας να πληρωσεις μονος σου κανουν εκπτωση και κοστιζουν 20Ε, 2 επισκεψρεις τη βδομαδα.... 160Ε το μηνα... θα δουμε αν ειναι να ξεκινησουμε μονοι μας και οοοταν παμε επιτροπη να συνεχισουμε.

 

περασαμε και απο τον κινεζο μας γιατι ηθελε ο αντρας να παρει ξυριστικη μηχανη για τους κρατουμενους για να μη χρησημοποιουν ξυραφακια και εχουμε κανενα θεμα.. και βρηκαμε τι δωρακια θα δωσουμε στους συμμαθητες τους για τα γεννεθλια τους!

για τα αγορια λεγκο ιμιτασιον φυσικα με τους σουπερ ηρωες, ενα τουβλακι λεγκο για φαση με φιγουρα σουπερ μαν, μπατ μαν , καπτεν αμερικα υψους 5,5εκ. τιμη χονδρικης;;;;;; μονο 60λ!!!!

και για τα κοριτσια φιγουρες απο το Σοφια η πριγκιπισσα με 2 αξεσουαρ η καθεμια.... τιμη;;;; 80λ!

αφου δε θα κανουμε φετος τουρτες για το σχολειο πιστευω οτι θα ξετρελαθουν ολα με τα δωρακια! 

επιδη δεν ειχε πολλα σουπερ ηρωες πηραμε 2 κουτες χωρις να ξερουμε ποσα αγορια ειναι και μας εκανε και εκπτωση! ας περισεψουν... οπου πηγαινουμε ή ερχεται κανενα αγορακι θα δινουμε και απο ενα...

 

αυτα.... εβρασαν και τα γιουβαρλακια μου..... αυριο οταν γυρισω απο τη δουλεια ενα αυγολεμονο και.... μιαμ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω παντως Vag δε περνανε επιτροπη. Η διευθυντρια της παιδιατρικης του νοσοκομειου τα βλεπει μια φορα σου γνωματευει το 6 μηνο και μετα πας στον ελεγκτη του εοπυυ και υπογραφει χωρις να θελει να δει το παιδι.Και μετα καθε εξαμηνο ανανεωνεις μονος δε κουβαλας το παιδι.

Πιο απλα τα πραγματα.Αλλα πιο ακριβες οι θεραπειες.Εδω λογο ειναι 45 ευρω για 45 λεπτα και οι εργο 40 ευρω.

Οποτε δε γινεται να πληρωνεις απο τη τσεπη.

Μαριλου...σιγανοπαπαδιτσα μαθητρια....μμμμμ....εγω παλι ημουν του ρασου....μακριες μπλουζες ριχτα πουκαμισα σωβρακε βερμουδες.

Στο Λυκειο ηρθα και σουλουπωθηκα...χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα, οταν βλεπω φωτο απο γυμανσιο λυκειο.... ασε... 

ευτυχως που το 90% των ρουχων μου ηταν φορμες και κολαν!

 

αναψα παλι λιγοκαλοριφερ.... απο αυριο πιο κρυο...

θα εχουμε και το μεσημερι για ψηστιρι αυτους που γεννησαμε μαζι...

βλεπω να τα ψηνουν οι αντρες τακα τακα εξω και να τρωμε πανω στο σπιτι...

κριμα....

θα πρεπει και να πεταχτουμε στο δημοτικο να ψηφισουμε για το συλλογο γονεων...

 

καλα εχω μια νυστα...

αλλα αχισε στο φοχ λάιφ ο 11ος κυκλος Γκρέις Ανατομυ!!!!

ακους Μαρκερ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!

τι κάνετε;

 

βαγκ, ωραία τα δωράκια σας!

άντε, πλησιάζετε κι εσείς!

γιατί δε θα κάνετε τούρτα στο σχολείο;

δε θέλετε ή δε σας αφήνουν;

 

κι εμείς θα έχουμε Σύνδεσμο την Τρίτη.

λέω να μπω κι εγώ φέτος.

απλό μέλος θέλω να είμαι...

 

Μαριλού είσαι θεά με το σεξ!

εμάς μας το είχε απαγορεύσει η γιατρός μας και ντρεπόμασταν να τη ρωτήσουμε αν δικαιούμαστε... που της είχαμε και πολύ θάρρος... χαχαχα!!!

 

εμείς γιορτάσαμε τα γενέθλιά μας στον παιδότοπο!

δεν ξανακάνω γενέθλια στο σπίτι!!!

περάσαμε τέλεια!!!

τα παιδάκια χορτάσανε παιχνίδι!

οι γονείς μείνανε πολύ ευχαριστημένη με το φαγητό  κτλ.

όλοι φύγανε με προσφορά από τον παιδότοπο.

θέλουν να κάνουν και τα δικά τους εκεί.

 

η τούρτα μας ήταν φοβερή!!!

χρωστάω πολλές φωτό!!!

το παιδάκι μου ήταν πολύ χαρούμενο!

κι εγώ για πρώτη φορά χάρηκα τα γενέθλια του παιδιού μου!!!

σηκώθηκα την ημέρα των γενεθλίων χωρίς άγχος, έκανα το μπάνιο μου με την ησυχία μου!

χτενίστηκα, βάφτηκα...

στα γενέθλια καθόμουν και μιλούσα με τους γονείς...

και πλήρωσα μόνο 327 ευρώ!

και λέω μόνο γιατί τόσο μου στοίχιζε και στο σπίτι που είχα και τους μισούς καλεσμένους...

και το καλύτερο... το σπίτι μου έμεινε καθαρό!!!

χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα μου μπραβο που ευχαριστηθηκατε ολοι τα γενεθλια!

καλε να μην ρωταω για το σεξ να ξερω; εδω τον ρωτησα λεπτομερειες δηλαδη οταν λεει "οχι επαφες", εννοει οχι δυεισδηση ή ουτε στοματικο; χαχα!τον σοκαρα λιγο αλλα δεν με νοιαζει!χαχα!απλα ηθελα να εξακριβωσω αν ακομα κ ο οργασμος μου ειναι απαγορευμενος.

βαγκ εμεις οχι θερμανση αλλα ακομα ξωπλατα φοραμε!2 μερες τωρα ψηνομαστε παλι. ωραια που εχεις ακομα επαφες με την κοπελα!μια χαρα κ τα δωρακια!σουπερ τιμες κ θα αρεσουν πολυ!

ρε μαρντιο για λυκειο μιλαμε.στο γυμνασιο ζιπ κιλοτ κ τριχα στο ποδι σαν πιθικος!χαλια!χαχα! ας μην σχολιασω κ το μουστακακι που ειχα, σωστος τσελιγκας!χαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

 

καλα πραγματικα δεν με φτανει το 24ωρο αυτες τις μερες

οπως σας εχω πει πολλες υποχρεωσεις μεχρι και αυτο το σκ

 

θα σχολιασω τη μαριλου με την κοιλουμπα που θελει και οργασμο

γελαω και τωρα που γραφω βρε αθεοφοβη 

τρομερη

καλε οργαμσος δε λεει - κανει συσπασεις

εμενα μου ελεγε τιποτα

 

χρονια πολλα και παλι να τον χαιρεσαι νανα μου

μπραβο που περασατε ωραια

εννοειτε οτι εξω ειναι πολυ καλυτερα

περνας και εσυ καλα δεν το συζητω 

αντε και στο Μαριου τωρα

 

Βαγκουλα φορες λεω καλυτερα αγορια

μετα τα κοριτσια εαν το εχουν το τσουπρικο μεσα τους εναι χειροτερα μου φαινεται

εγω ημουν πολυ συνεσταλμενο παιδακι

ουτε κοπανα δεν εκανα 

αλλα ειχα συμμαθητριες απαπαπα

 

μαρντοπως τα λες με τις λογοθεραπειες

κριμα ειναι να πληρωνεις ενω ο εοππυ τα καλυπτει

και μην ακουτε τι λενε στα θερπαευτηρια για να σας φοβηουν και να πληρωσετε

 

εμεις εδω τι να πω

πολυ σκατοπαιδα τα αγορια

μεσα στο σπιτι αλλο πραγμα

δεν περνει δευτερολεπτο που να μην φοναζουν ή μιλανε ακαταπαυσταή να στακωνονται

τα εχω παιξει

ο αγγελος ολη τη ωρα θελει βολτα και γκρινιαζει αλλα γενικως καλος

σημερα ειχαμε εμβολια

 

τα νεα ειναι οτι πηγαμε το Σαββατο στη βαφτιση του μικρου της ντομ

ολα ηταν φανταστικα

ο μικρος εκλαψε λιγακι

κατα τα αλλα τα σαγορια ηταν πολυ καλα παιδακια και πολυ ομορφα

το μικρο δεν καταλαβα σε ποιον μοιαζει κατα τα αλλα οι αλλοι 2 ειναι ελαφρως ντομακια

δεν προλαβαμε να αντελαξουμε κουβεντα αλλα ειναι κατανοητο με τον κοσμο κλπ

και το ονομα του Ερμης

 

φιλια σε ολες τα λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε τσελιγκα!!!!!

στειλε λιγο ζεστη εδω πανω γιατι σημερα στη δουλεια τη δαγκωσα!!!!

τα ποδια μου ξυλιασαν!

Παρασκευη που θα ξαναγυρισω, γιατι εχω 3 ημ αδεια να κατεβσω καλοκαιρινα... θα κουβαλισω και το αεροθερμο να το εχω εκει....

 

καλα δε θα σχολιασω τις ερωτησεις στο γιατρο σας!!

εγω με τιποτα!

και τον ειχαμε και θαρρος γιατι ειναι συνομηλικος...

αν και δεν ειχα και ορεξη ντιπ οποτε...

 

ΝΑνα μου να ειστε καλα και να γιορτασετε και του χρονου ετσι ωραια τα γεννεθλια σας!!!!

σιγουρα ειναι καλυτερα εξω και αφου σου βγηκε ιδια τιμη... δεν το συζητω!

 

στο σχολειο φετος η μια δασκαλα απ'οτι εμαθα δεχεται τουρτες αλλα η αλλη (του Σπυρου)οχι γιατι μια και τα παιδια δεν τρωνε μεσημεριανο εκει δε θελει να τα δωσει 12 η ωρα τουρτα και μετα να της τη λενε οι γονεις γιατι στο σπιτι δε θα τρωνε φαγητο.

δικιο εχει σε αυτο, οποτε δε θα το κανω καθολου κουβεντα.

ας παρουν τα δωρακια και κανενα συσκευασμενο γλυκακι για το σπιτι και ολα καλα.

να ειμαστε καλα του χρονου, που θα ειναι και στην ιδια ταξη με κοινους συμμαθητες να κανουμε και εμεις σε παιδοτοπο. γιατι φετος δεν ηταν δυνατο να καλεσουμε 45 παιδακια μονο απο το σχολειο + λοιπους φιλους!

 

απο σημερα και για 3 ημερες το σχολειο μας θα ειναι κλειστο γιατι ξηλωνουν και καναφτιαχνουν τα μπανια και τα μεγαλα νηπια μονο για να μη χασουν μαθηματα θα πηγαινουν στο 1ο νηπιαγωγειο. χαμος βεβαια αλλα παλι καλα.

 

αρχισε το εργο μου. under the dome τελειο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω Μαριλου με αφηνει αφωνη το θαρρος που ειχες με το γιατρο να ρωτας λεπτομερειες....και τι σου απαντησε;;;

Νανα ετσι ειναι με τα γενεθλια...οσα χαλας σπιτι για ντεκορ φαγητα χαλας κι εξω και σου μενει και η κουραση.

Ειδικα αν πετυχεις και σε παιδοτοπο μερα να ναι πριβε κατασταση πιστευω και τα πιτσιρικια και οι μεγαλοι απολαμβανουν.

Και του χρονου με υγεια!

Εμεις καλα ησυχα τιποτα το ιδιαιτερο...στρωνουμε στο σχολειο.Σημερα ειχαμε και εργασια για το σπιτι!

Η πρωτη μας φωτοτυπια!! Χα χα...

Η Χρυσανθη μου εκανε λιγο και μετα λεει μαμα κουραστηκα αυριο το υπολοιπο!!η αλλη αστερι...

Ειναι ακριβως τα αντιθετα σε ολα απο συμπεριφορα χαρακτηρα μεχρι γουστα και αποψεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

 

σημερα ξεχαστηκαμε 

ξυπνησαμε 7:30 

αλλα οκ τα προλαβαμε με λιγο τρεξιμο ολα

 

σημερα θα παω να παρω τα γυαλια μου

παρηγγειλα ορασεως γιατι εχουν γινει τα δικα μου χαλια

 

καλα κανει βαγκεαν ειναι ετσι και δεν τρωνε τα υπολοιπα

σε εμας παλι δεχονται ολες τουρτα

 

ειδες μαρντ ποσο διαφορετικα ειναι τα παιδακια; καλο ειναι αυτο μην σε ανησυχησει εαν δεν ειναι σουπερ μαθητριες και οι 2. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...