Μετάβαση σε περιεχόμενο

2014 ΕΥΧΕΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ (ΤΟΥ 2009) !


Recommended Posts

τι εγινε βρε Νανα! οτι γινεται για καλο ειναι παντα.   σχεδον......

καλα ειπες οτι οταν πρεπει θα ερθει.

εμεις ειμαστε Δραμα....

 

χθες πηγαμε στη νουναμας που γιορταζε Σωτηρια, στην Καβαλα...

επιασε ενα μπουρινι...

στη Δραμα τρελη βροχη και αερα μεχρι που κοβοταν το ρευμα...

στην Καβαλα δεν επιασε πολυ... μονο ο αερας ηταν τρελος.

αλλα εβλεπες μεσα στη θαλασσα τρελο μπουρινι...

και η θερμοκρασια σε λιγη ωρα επεσε στους 18!

 

ΜΑρκερ ειπαμε... μερικες δεν τις καιγεται καρφι για το το κανουν τα καμαρια τους....

ο αντρας μου, αν και διαφωνω, λεει ολο στο Σπυρο να κοπαναει τα παιδια που πανε να τον χτυπισουν...

δε λεω να μενει να τις τρωει, αλλα μην παει και στο αλλο ακρο..

 

Μαριλου επαναπατριστηκατε;;;;

μπανακια εντος εδρας πια.....

 

εμεις δεν ξερω αν θα παμε σημερα για μπανιο... εχει δροσουλα.

χθες που παλι το πρωι ειχε συννεφια το μεσημερι πηγαμε στην ξαδερφη του Χρηστου στο παραδιπλανο σπιτι, και καναμε pool party!

φουσκωσαμε μια πισινουλα, βαλαμε και την πλαστικη τσουλιθρα που ειχαν και επεφταν μεσα!

τρελο γελιο!

βαλε και νεροπιστολα στο κολπο.....

χαμος!

 

ΔΕυτερα θα επιστρεψουμε σπιτι μας!!!!!!!!!

δεν ξερω αν θα μπορεσω να ξαναμπω....

 

φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Pool party ακούω;;; Αυτά είναι τα καλά!!!Γεια σου ρε Σπύρο και Μαριαννάκι!!!Απόλαυση είστε!

Γυρήσαμε εμείς Κυριακή Δευτέρα δουλειά κανονικά, πλυσίματα μαγειρέματα παιδικό,όλοι στη θέση τους. Μπανάκι κάναμε χθες ..ε το ΣΚ πάλι.Και γω δε τα πάω μόνη Μαριλού θάλασσα φοβάμαι μη τρέχει η μια μέσα η άλλη έξω,πως θα τις μαζέψω να ξεπλύνω να τις ντύσω μέχρι να ετοιμάσω τη μια θα βρωμίζει η άλλη, πιο πολύ αγανάκτηση θα ναι. Τετάρτες και ΣΚ που δε δουλεύει ο μπαμπάς μας.

Τις πάω κούνιες καθημερινές.

Βάλανε και μια μεγάλη πισίνα με βαρκούλες και ξετρελλάθηκαν σήμερα μπαίνεις μέσα και οδηγείς τη βαρκούλα.2€ η βόλτα βέβαια όχι τζάμπα....

Πολύ γέλασα με τη φοροφυγού με τα σαπούνια marker...χα χα

Σήμερα στις κούνιες πλακώθηκαν 2 μανάδες επειδή τσακώθηκαν τα παιδιά τους. Φωνές βρισίδι οι μάνες όχι αστεία...ρίξαν το επίπεδο.....

Εμένα δε μου αρέσει όταν το παιδί μου κάνει κάτι κακό και είμαι εκεί και το μαλώσω να ρθει η άλλη μάνα και να το μαλώσει...το χειρότερο μου....βρε κοπελιά αφού με βλέπεις είμαι εκεί δίπλα βλέπω τι έγινε δεν είμαι αραχτή στο καφέ μου τι έρχεσαι και σηκώνεις το δάχτυλο στο δικό μου παιδί...εκεί τα παίρνω....και αφού βλέπεις ότι το μάλωσα...

Τέλος πάντων κάθε μια κουβαλάει τη κούραση της και τα θέματα της....

Μαριλού έγινε η αυχενική;

Σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας τσούπρες! 

Στα γρήγορα λέω τα νέα μου. 

Έκανα χθες αυχενική και ήταν πολύ καλή! Περιμένουμε εντός των ημερών και τις αιματολογικές εξετάσεις για μια καλύτερη γνωμάτευση. Ανάμεσα στα ποδαράκια μας ΔΕΝ φάνηκε να εξέχει κάτι αλλά μου είπε να περιμένω κανένα μήνα ακόμα γιατί είναι πολύ νωρίς τώρα. Το κακό είναι ότι προς το παρόν έχω επιπωματικό πλακούντα και έχω τρομάξει αρκετά. Διάβασα και διάφορα στο ίντερνετ και τρόμαξα περισσότερο. Μου είπε βέβαια οτι στις περισσότερες περιπτώσεις όσο μεγαλώνει η μήτρα υπάρχει περίπτωση να μετακινηθεί ο πλακούντας και να ανέβει πιο πάνω. Διαφορετικά θα υπάρχει θέμα. Θα είναι με καισαρική, πιθανόν προωρο και ίσως με αιμορραγία από τον 7ο που σημαίνει ακινησία μέχρι την γέννα και στην χειρότερη νοσηλεία μέχρι την γέννα. Ούτε που να φανταστώ πως θα είμαι μακρυά από τα παιδιά μου 2 μήνες! Θα τρελαθώ έτσι και γίνει κάτι τέτοιο. Προσευχηθείτε να ανέβει ο πλακούντας και να πάνε όλα καλά!

 

Κατά τα άλλα, τα βλαστάρια μου με έχουν πρήξει! Συνέχεια μαλώνουν και πλακώνονται στο ξύλο....απαπαπα!!!!! Έτσι ατζούμπαλα είναι τα αγόρια;;;;;; πωπωπωπω!!!!

Όταν βγαίνουμε έξω είναι καλά παιδιά....στο σπίτι διαολίζονται! 

Εγώ έχω εδώ και 4 μέρες φοβερό πονοκέφαλο. Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα αλλά δεν την παλεύω και πάλι γιατί έχουμε πολύ ζέστη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Μαριλού!Ευχομαι και με τον πλακούντα να πάνε όλα καλά και να μην επαληθευθεί κανένα σενάριο....Μη διαβάζεις στο ιντερνετ ειδικά προσωπικές εμπειρίες σε τέτοια ιατρικά ζητήματα. ότι πει ο doctor...Καλέ ποια αγόρια όλα τους σεληνιασμένα είναι...ξεσάλωσαν με θάλασσες βόλτες εξόδους να δω πως θα τα μαζεύουμε τον άλλο μήνα....

Οι υπόλοιπες καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;

εμείς υποτιθέμενα διακοπες

στο εξοχικό τωνπεθερικων, χωρίς τα πεθερικά. Έχει κήπο τουλάχιστον. Αλλα,εγώ σκίζομαι στις,δουλειες δεν έχω και τις,ανέσεις μου χεσε μέσα.

τα αγόρια πάλι όλο μέσα κάθονται ή για μπάνιο στη θάλασσα. Τι ναπω.

αρχθκα μην ακούω γκαστρουδο κουλά. Θα ανεβει βρε χαζουλι τόσους μήνες εκεί θα βγαλει το μπεμπακι; και μη διαβαζεις ασε τον ντοκ να μιλάει και εσύ έχε το νουσου στα θεριά.

όλα καλά θα πανε

μαρντ αρχίσατε και παιδικό ε; αντε καλή συνέχεια τώρα μέχρι να έρθει το φθινοπωρακι.καλ τα σεληνιασμενα μην τα συζητάς . Τα πιάνει η ζεστη. Όταν τι λένε στα δικα σου οι αλλες τι κανεις; αθτο με την πισίνα είναι είναι πολυ ωραίο αρεσει και στα αγόρια αλλα πολλά τα μανθα για συνέχεια όντως

βαγκουλα τι κάνετε; Μπράβο για το πουλ παρτυ. Παίζουν ωραία με αυτα τα παιδάκια. Επιστρέψατε;

εμείς μάλλον έχουμε τον μαλακοτραβηχτη. Σήμερα στη θάλασσα με το που πάμε έρχεται ένα κοριτσάκι περίπου στα 2,5 και τραβάει τον αγγελο απο το χέρι να τον βαλει στη θάλασσα. Μιλάμε με το ζόρι. Βρε καλό βρε χρυσό μου , πάει και παίρνει ένα κιυβαδακι νερό και του το πετάει πάνω του. Ούτε παμπερσ δεν είχα βγάλει. Η μάνα τίποτα. Πάω να τον βάλω στη θάλασσα με,το σωβιακι του και αυτο απο πσισω να λέει να τον βγαλω να μπει και όλο να του ρίχνει νερό στη μούρη και αυτος να ουρλιάζει. Τελικά της μίλησε δυνατα ο κως και ήρθε και την πήρε η μάνα της.

μετά απο λίγο έρχεται κοντά ένα κοριτσάκι πάλι εκεί γυρω στα 2,5 με μπρατσακια και παίρνει τη σανίδα του Νίκου , η μάνα κοντά οκ , λέει να κάνουν αγωνες οκ . Με το που τη παιρναρι ο Νίκος αρχιζει τα τσιριδια γιατι έχανε. Οκ την αφηνει ο Νίκος να κερδίσει -παράξενο αλλα την αφησε. Μπαίνει η γιαγια της , και αρχιζει αγοράκια μην πιτσιλατε με τα πόδια είναι μικρή και μπορεί να χτυπήσει , έκαναν απλως μπάνιο με τη,σανίδα έχω ν; πω. Μετά αγοράκια μην παίζεται με τη σανίδα μπορεί να χτυπήσετε αλλα παιδάκια , την ενημερώνω ότι χωρίς τη σανίδα δεν μπορούν να κάνουν μπάνιο γιατι δεν ξέρουν. Το είπε όσα με 10 φορές και ερχόταν το πιτσιρίκι όλο κοντά μας να παίξει. Στο τέλος λέω παιδιά πάμε να φυγουμε εμείς απο εδώ γιατι ξ λυρια δεν θέλει να είστε κοντά στην εγγονη της και ερεθι κοντά σας εσείς να φυγεε. Όχι μου λέει μην φεγευται αλλα επαναλαμβάνει ότι μπορεί να χτυπήσει. Ακου να δεις της λςω και ωπαιδια μου θα πνιγούνε και για να μην τσακωθούμε εδώ , έχει δοξα το θεό πολυ θάλασσα πάρε την εγγονή σου που φοβάσαι απο,Εδώ και εμείς θα πάμε απο εκεί. Αυτο να ουρλιάζει γιατι ήθελε να παίξουν αλλα δεν τηνα άφησα κορίτσια είπε στο κοριτσάκι ότι δεν μπορούν να παίξουν και ας έκλαιγε.

μετά έπαιζαν με το κουβαδακθωτα αγόρια , ένα είχα πάρει μικρό για τον αγγελο και έρχεται ένα αλλο γυρω στα 2. Παίρνει το κιυβαδακι , οκ αστε το είναι μικρό. Το ζητάει ευγενικά ο Νίκος,εκεί και η μάνα του και,λέει του Νίκου αυτη να παιξεται όλοι μαζί. Οκ ο νικος

δεν το άφηνε με τίποτα αυτο όσο και αν το ζητούσαν. Πήγαμε για μπάνιο γυρίσαμε και το ξαναζηταει. Να παίζεται όλο μαζί ξαναλέει αυτή. Οκ είναι μικρό. Πάει ο Νίκος λίγο με το ζόρι να το πάρει και του ρίχνει χαστούκι αυτο και αυτη γελάει , της αστράφτει μετά μια ο νιος και ευτυχώς η αλλη δε μίλησε . Είπε δεν πειράζει αλλα εκεί το κουβαδακι δεν της το πήρε. Μετά ο κως εγινε τουρκος με,τον Νίκο. Οκ δε λέω να παίξει το κοριτσάκι βρε,κορίτσια αλλα αφου και η αλλη βλεπει ότι θέλουν να παίξουν και τα παιδάκια που τους ανηκει το κουβαδακι δεν πρέπει να πάρει το παιδο της να φυγει πιο πέρα στη τελική; δεν μίλησα αλλα τσακωθήκαμε με,τον κω. Τα αγόρια δεν έχουν πάρει ποτέ ούτε φτυαράκι απο αλλα παιδιά να σκάψουν και πάντα ρωτάνε εαν είναι δικο τους εαν δεν θυμούνται. Εχθρς ένα κοριτσάκι τους πήρε το φτυάρι τους και το εβαλε στη τσάντα της και τους εθπα οκ δεν πειράζει ένα φτυαράκι είναι της το χαρίζουμε αφηστε το και δεν είπαν τίποτα. Μου φαίνονται τόσο χαχα να τα συζητάω αλλα εχχω τρομερή διαφωνια με τον Κώστα που όταν διακδικουνωκατι δικο τους πίσω και δεν τους δινουν τα αλλα παιδιά , εαν αντιδράσουν απορλυομα πάντα τους μαλώνει παρα πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Και του χρονου με υγεια!

Πολυχρονες marker και Μαριλου και Μαριουλη!!

Να με χαιρεστε και μενα!! Χα χα

Φευγουμε εκδρομη νοτια Ροδο με το ζευγαρι με το μωρο απο κατω νοτια Ροδο μεχρι τη Κυριακη!

Μαρκερ και μενα πχ μου τυχε Ερετρεια κατι αγορακια απο διπλα παραλια να μας παρουν νεροπιστολα και μακαρονια κολυμβησης.Ειπα στις δικες μου που φωναζαν οτι θα τα παιξουν λιγο και θα τα φερουν.Ε τα ηθελαν τοτε κι αυτες φυσικα!!

Πηγα τα ζητησα απο τα αγορακια ολο σε λιγο και σε λιγο.

Πηγα στη μαμα τους που καπνιζε ανεμελη και ζητησα να τα φερει εκεινη και εληξε η ιστορια.Μετα παιζαν ολα μαζι!

Τωρα οι μεγαλοι ανθρωποι γιαγια που εμπλεξεδ εσυ ειναι αλλιως...φοβουνται εχουν ευθυνη μονοι με εγγονια αλλα μυαλα.

Μου χει τυχει σε κουνιες να σπρωξει η Δημητρα ενα μωρακι στις σκαλες στις κουνιες.Ημουν εκει διπλα τη κατεβασα και της φωναξα.Και σηκωνει η αλλη μανα το δαχτυλο υψωνει τη φωνη και της λεει"εισαι πολυ κακο παιδι δε θα σε ξαναφερει η μαμα σου στις κουνιες"

Κοκκαλο εγω....γυριζω της λεω συγνωμη κοπελια με βλεπεις ειμαι εδω τη μαλωσα δεν ειμαι αραχτη με τσιγαρακι και φραπεδια με ποιο δικαιωμα σηκωνεις δαχτυλο;;;; που ουτε εγω το χω κανει ποτε στο παιδι μου!!!

Λεει ηταν επικυνδινο...δε λεω ηταν να τη σπρωξει ζητησαμε συγνωμη ημασταν και οι δυο παρουσες τελος...

Με διαλογο λυνονται ολα και δε τσιτωνουν τα νευρα.

Και γω παντως αν φταινε τα παιδια μου θα τα φωναξω αν φταινε τριτα θα ψαξω να βρω το γονιο δε τα βαζω παντα με τα δικα μου.

Συζητηστε το με το Κωστα.

Να περασετε ολες ομορφα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΕΟΡΤΑΖΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΙΟ!!!!!

να ειστε καλα και η Παναγια να ευλογει εσας και τις οικογενειες σας.

 

αλλα ρε ΜΑρκερ... που πατε και τους βρισκετε!!!!!

αν ειναι να σε ανεβαζουν την πιεση οποτε πατε καπου..... καλυτερα σπιτι!

 

βρε γκαστρουλα μας.... μη μασας!

και η ξαδερφη μου στο Τυμπακι ειχε τον πλακουντα χαμηλα και ολο ειχε στην αρχη αιμοραγιες αλλα μετα Δοξα τω Θεο μια χαρα....

και τωρα..... περιμενουμε ποτε θα γεννησει αλλα η μικρη εχει καταβολευτει και δε λεει να βγει! απο εκει που ηταν προετοιμασμενη για μηνες στο νοσοκομειο και προωρο μωρο τωρα.... την αλλη βδομαδα θα κλεισει τον 9ο!!!!!!!

 

εμεις γυρισαμε επιτελους!!!!!!

σαν το σπιτι μας πουθενα!

 

με την πεθερα ειχαμε ενα θεμα γενικα... σα να μη μας ηθελε εκει....

ενα φαγητο ειχε να φτιαξει ολη μερα και εμεις με τα παιδια ολη μερα λειπαμε θαλασσα ή βολτες...

ενα βραδυ που ειπαμε να βγουμε ολοι μαζι με σοι του αντρα δεν ηθελε αρχικα να ερθει αλλα ηρθε και μας επριξε!

να ειμαστε 12 ατομα μαζεμενοι και να μαλωνει το Χρηστο οτι δεν τρωει ο ΣΠυρος και πως ειναι ετσι και δεν τον ταϊζετε κλπ!

τα παιρνει ο δικος μου και τη λεει αν θες παρτον μονη σου μια βδομαδα και ταϊσε τον, που μιλας χωρις να τον εχεις κρατησει ουτε μερα μονη σου!

ολοι αφωνοι!

τα πηρα και εγω και λεω οτι δεν ειναι δυνατο να ειμαστε εδω ολοι μαζι και να μαλωνουμε για το αν τρωει ή οχι ο Σπυρος!

και μετα οταν γυρισαμε την ακουσα να λεει στον πεθερο οτι καλα ελεγε να μην ερθει στη βολτα με τοσα παιδια και φασαρια!

ο αντρας τα πηρε κρανιο και ειπε οτι με τετοια που κανει δεν εχει ορεξη να ξαναπαμε στο χωριο με εκεικους εκει!

τελος παντων....

 

τωρα γυρνανε αρων αρων απο το χωριο γιατι το μεσημερι η κορη της αδερφης του αντρα (η οποια ειχε απο χθες πυρετο) εχασε τις αισθησεις της και την εκαναν εισαγωγη στο νοσοκομειο. οι εξετασεις δεν εδειξαν τιποτε παρα μονο λιγο ανεβασμενα τα λευκα απο λοιμωξη.... ισως με τοση ζεστη ειχε τιποτα δεκατα ολη μερα και εξαντληθηκε το κοριτσακι.....

βρε καλα κανουμε και δινουμε ντεπον απο το 37,5...... δεν αλλαζω γνωμη.....

 

κατα τα αλλα καλα...

ξεκινησαμε κανονικα δουλεια....

Κυριακη θα παμε στην αδερφη μου, επιτελους (απο το ΠΑσχα λεμε θα παμε)... να φερουμε και τη μαμα μου πισω γιατι Δευτερα ειμαστε και οι δυο πρωι και θα κρατησει τα παιδια...

ελπιζω να εχει φυγει ως τοτε ο καυσωνας γιατι η αδερφη μου μενει Λαρισα!!!!

 

πεινασα.... παω να κανω τοστακι...

καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε Vag για τις ευχες...αχ αυτες οι μαναδες πεθερες για ολα αποψη...καλα της ειπε ο αντρας σου παρτον να τον ταιζεις!!! Ε μα...

Αντε καλα μαζεματα λοιπον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια

αρχικα χρόνια μας πολλά

να μας χαιρεσται χαχα και πρώτα απο όλα ο μαριουλης να έχει πάντα την υγεία του

τι λες,τώρα βρε βαγκ

κρμα να μην βλέπει τα εγγόνια και μα κάνει και σαματα. Καλά της είπε ο συζηξ τον παραδέχομαι. Ο δικος μου έιναι κοτουα μπροστά στη μάνα του .

εχθές ήρθαν πεθερικά και οι δικοί μου. Φάγαμε όλοι μαζί

είχα μπιφτεκάκια με πατατοθλες τογανητες και τα συναφή τζατζίκια κλπ.

αλλα δεν άντεξα τους την,είπα

στα πεθερια

ότι θα τους επιστρέψω εαν συνεχισει το καμάρι τους έτσι και κατάπιαν την γλώσσα τους. Μας έκανες την καρδιά πείροβολι μου λέει ο πεθερός και εμένα το καμάρι,σας,τους λέω χαχαχα

απο χθες όλο τον μαλώνει η πεθερά μου χαχαχα.

σήμερα κυτιος

έπαιξε με τα παιδιά

δεν έχει,φωνάξει καθόλου μπήκε στη θάλασσα και παιξανε

έδιωξε κάτι παιδάκια που πήγαν να μας πάρουν τα κουβαδακια

φτου φτου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Ευχαριστώ για τις ευχές και ανταποδίδω!!! 

Μάρντιο, Μάρκερ και Μαριούλη χρόνια πολλά έστω και καθυστερημένα! 

 

Εγώ είμαι καλά, με καθησύχασε και ο ντόκ και θέλω να πιστεύω πως όλα θα πάνε καλά. 

 

Ρε συ Μάρκερ τί στο καλό; μέλι έχετε και τραβάτε τέτοια άτομα; χαχα!!! Δεν μου έχει τύχει παρά μόνο μια φορά παρόμοιο περιστατικό που ήταν ένα πιτσιρίκι σε μια ταβέρνα και έμπαινε στο σπιτάκι του παιδότοπου και εκτός οτι δεν άφηνε τα άλλα παιδιά να μπουν μέσα, τα δάγκωνε κιόλας όταν επιχειρούσαν να μπουν. Ο παιδότοπος δεν ήταν ορατός από τα τραπέζια. Έκλαψε πρώτα ο Γιαννάκης και πήγα, έκανα παρατήρηση και έφυγα. Η μάνα του ούτε που πήγε να δει τί έγινε. Μετά δάγκωσε της κουμπάρας μου την κόρη και ξαναπήγα για 2η παρατήρηση. Όταν άκουσα κλάματα πάλι πήγα φουριόζα και του έριξα ένα χέσιμο όλο δικό του. Φώναζα και του έλεγα "τρέχα στη μάνα σου που θα μας σκοτώσεις κιόλας τα παιδιά, αϊ σιχτίρι σπόρε" Ωραίους τρόπους σου έμαθε η μάνα σου" και κάτι τέτοια. Ο μικρός ασυγκίνητος και η μάνα αναισθησία. Οι φωνές ακούστηκαν πολύ καλά αλλά δεν σηκώθηκε ούτε για τα μάτια του κόσμου.

 

Βαγκ με το καλό η ξαδέρφη να κρατήσει το μωράκι! Μακάρι να μου πάνε και εμένα καλά!

Αλλά τί είναι καλέ αυτό με τα πεθερικά; Και η μάρκερ το ίδιο..... πωπωπω..... να παίρνουν θέση και οι άντρες σας. Τί είναι αυτά τα πράματα; πωπωπωπω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!

πωπω... τι ωραια δροσια σημερα!

 

Μαρκερ νομιζαν τα πεθερια οτι ο κανακαρης τους ηταν ο ιδανικος;;;;

καλα τους το πεταξες...

 

εμεις χθες πηγαμε στη ΛΑρισα στην αδερφη μου να φερουμε και τη μαμα μου πισω...

εκανε ο γαμπρος μου κατσικι κεμπαπ σουβλα! εσκασα στο φαγητο!

 

εμεις ακομα δεν ξεκουραστηκαμε... και ουτε προκειται...

την Παρασκευη θα ερθουν να τους φιλοξενησουμε η ξαδερφη του αντρα για 3ημερο... 6 ατομα!

ηδη ειπα τη μαμα μου να κανει ντολμαδακια, θα κανω να υπαρχει ενα κέικ και ενα γλυκο-τουρτα με μτι μπερ και καστερ παουντερ...

λεω για ΣΑββατο μεσημερι να ετοιμασω πουγκακια εξοχικο απο την Παρασκευη και να τα βαλω μονο στο φουρνο στο αυτοματο για 2,5-3 ωρες στο χαλαρο και οπου και να παμε βολτα να ειναι ετοιμο το μεσημερι και να φαμε με ντολμαδακια, σαλατα κλπ....

Κυριακη που θα πρεπει να παω το πρωι δουλεια και να την κοπανησω να παω στη βαφτηση της κοπελας που ειμασταν μαζι στο γραφειο, θα βαλει καρβουνα ο αντρας, να φαμε και μετα να φυγουν γιατι το απογευμα εχουμε παιδικο παρτυ των διδυμων συμμαθητων τους...

 

κουραση.....

καλα που εχουμε το κατω σπιτι... εχουμε 2 2πλα κρεβατια και για τα μικρα θα βαλουμε και φουκωτο στρωμα καμπιγκ. θα μπορουσαν 2 να ανεβουν στο σαλονι για υπνο αλλα ο αντρας Σαββατο πρωι θα φωγει 6 παρα για δουλεια, οποτε θα τους ξυπνησει...

αν δεν τους ενοχλει ας κοιμηθουν σαλονι.

 

σας φιλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω Vag μονο που το διαβασα το ερχομενο τριημερο σας κουραστηκα!!!

Εγω παλι ΣΚ θελω μονο να πηγαινω θαλασσα βολτες φαγητο εξω ποσο μαλλον να φιλοξενω σπιτι και να δουλευω κιολας....ηρωας!

Ο αντρας εικονισμα να σε κανει με τετοια περιποιηση στη ξαδερφη του!

Εγω ξεκινησα να οργανωνω το παρτυ γενεθλιων μας.Συμπιπτει την ιδια βδομαδα και ο γαμος της αδερφης μου η αλλαγη σχολειου για τα μικρα το τελος του μειωμενου ωραριου για μενα....ολα μαζι...τα σκεφτομαι απο τωρα και μεγενθυνονται στο κεφαλι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραια που θα ανοιξουν τα σχολεια!!!!!!!!

αντε γιατι παραγνωριστηκαν ολο το καλοκαιρι να κανουν παρεα μεταξυ τους και γινεται χαμος!

μια δυο φορες που ηταν τα διπλανα στην αυλη κατεβηκαν και τα δικα μου να παιξουν μαζι τους και τα αλλα κρυβοταν μεσα στο σπιτι για να μην παιξουν ολοι μαζι! τι ακοινωνιτα.... νευριαζαν και τα δικα μου που τους κορόιδευαν ετσι και ανεβαιναν πανω...

 

η αδερφη σου που θα παντρευτει; θα ντυσετε τις μικρες παρανυφακια;;;;

με το καλο οι ετοιμασιες.....

που θα πανε ταξιδι του μελιτος;

αχ..... ωραια πραγματα,,,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρόδο θα παντρευτεί Vag αλλά θα μένουν Βόλο. Έρχονται κυριολεκτικά μόνο για το γάμο.

Τα μικρά παρανυφάκια ναι!!! Περιμένουμε πως και πως....

Ταξίδι πήγαν τώρα διακοπές Κρήτη δε θα πάνε κάπου μετά τουλάχιστον άμεσα.

Ναι ξεφεύγουν τα μικρά με τις παρέες....τα δικά μου κάνουν παρέα καθημερινά στις κούνιες με κάτι άλλα που έχουν ξεφύγει λίγο και άρχισαν και οι δικές μου να χουν απαιτήσεις....και αν δεν γίνει το δικό τους μουρμούρα. Μιμούνται πολύ τα θέλω των άλλων σαν παιδιά...και άντε εσύ να κρατάς αντιστάσεις πόσο μάλλον εσύ που τα χεις τώρα καλοκαίρι και όλη μέρα εκτός προγράμματος σχολείου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε με το καλο ο γάμος και φυσικα θα περιμενουμε φωτο με τα παρανυφακια!

 

εμεις πηγαμε στο κοσμος το απογευμα και πηρα δωρα για γεννες, βαφτησια και γεννεθλια απο το Η&Μ.

και φυσικα στο γυρισμο πλακωθηκαμε με τον αντρα.....

γιατι πηρα ρουχα για τα διδυμα, πρωην συμμαθητες τους, και δεν πηρα playmobil που τους αρεσουν... και τετοια θελουν τα παιδια, δεν καταλαβαινουν τα ρουχα κλπ κλπ.....

και που να μην ηξερε οτι πηγα ΕΚΕΙ για ψωνια και οχι στο jumbo!!!!!

κατοπιν εορτης κανει τον εξυπνο...

θα τον παρει και θα τον σηκωσει! μεχρι να κοιμηθω μονο μουτρα θα βλεπει και γκρινια θα ακουει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

με το καλοπ γάμος και τα παρανυφακια θα σκίσουν φυσικα

εύχομαι να είναι καλό το παιδί και να παραμείνει.

Μπράβο,βρε βαγκ για τις,φιλοξενίες. Εγώ ούτε πάω σε σπίτι ναμεινω ούτε βεβαια καίγομαι να φιλοξενήσω. Δεν θέλω να φεύγω ούτε,δευτερο απο το πρόγραμμα μου. Γιαυτο και σας χαίρομαι που μπορείτε και βολεύεστε.

λοιπόν βαγκ 29-30 θα είμαι κέντρο Θεσσαλονίκη. Μας έκανε δώρο εισητηρια και ξενοδοχείο ο φαδερ μου να πάμε με την αδερφη μου. Περιμένω εαν μπορείτε να βγούμε και φυσικά να μου πεις που ν,πάμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο ειναι νεο!!!!!!

καλως να ορισετε!!!!!!

και φυσικα επιδη δε θα εχετε ορεξη να βρεθουμε συν "ανδρεις" και τεκνεις, αν ολα πανε καλα θα βαλω τα παιδια για υπνο και μετα σκεφτομαι να κατεβω κεντρο για ποτακι!

ειστε;

σε ποιο ξενοδοχειο θα μεινετε;

εχετε τιποτα υποχρεωσεις, γνωστους που πρεπει να δειτε;

 

οσο για τα μουσαφιρια... εγω απο μικρη εμαθα το σπιτι μας να ειναι κεντρο διερχομενων....

ειδικα σε περιοδο ΔΕΘ και Αγκροτικα ειχαμε παρελαση συγγενων γνωστων και φιλων ή για διανυκτερευση ή για φαγητο...

ο Χρηστος αντιθετα.... τιποτα... ουτε κοντινους συγγενεις.

και τωρα δεν του ειναι ευκολο αλλα καταλαβαινει οταν του λεω οτι δε γινεται μια βδομαδα που ειμαστε στο χωριο, τα παιδια να παιζουν συνεχεια στο σπιτι τους με τα δικα τους, να πηγαινουμε μαζι θαλασσα και βολτα και μην τους κανεις το οριστε να ερθουν να τους φιλοξενισουμε.... γαϊδουρια θα ηταν.

σιγουρα θα κουραστουμε λιγο αλλα μακαρι να περασουμε ολοι καλα.

το μεσημερι αυριο θα φτιαξω κεικ και μπισκοτοτουρτα, το απογευμα αναλογα τι ωρα θα φτασουν θα παμε κοσμος ή ματζικ παρκ, οποτε βραδυνο θα τσιμπισουμε εξω.

για Σαββατο πρωι σκεφτηκα να τους παω Λευκο Πυργο που ανοιγει 8:30-15 και πληρωνουν μονο οι ενηλικοι 3Ε και μετα Μουσειο Αθλητισμου που ειναι στο δρομο μας για γυρισμο, 2,5Ε οι ενηλικες μονο, μιας και ο αντρας της ξαδερφης του Χρηστου ειναι γυμανστης και τα 2 μεγαλα παιδια ειναι πολυ του αθλητισμου. ο Χρηστος θα δουλευει, οποτε επιστροφη το μεσημερι στο σπιτι για μαμ και νανι και απογευμα οτι μας περισεψε απο κοσμος ή ματζικ παρκ.

θα ηθελα να τους παμε και στο πλανηταριο αλλα δεν προλαβαινουμε ολα.

Κυριακη πρωι εγω δουλεια και βαφτηση συναδελφισσας και ο αντρας ψηστηρι. μαμ και φευγουν και το απογυμα εχουμε παιδικο παρτυ....

ουφ.....

οπως βλεπεις και εγω του προγραμματος ειμαι!!!!!!

 

γεννησε και η ξαδερφη μου απο το Τυμπακι!!!!!

ξεκινησαν φυσιολογικα αλλα κατι εγινε και πλακωσαν ολοι οι γιατροι μεσα και επιγουσα καισσαρικη και μαλλον και επεμβαση γιατι κατι παιχτηκε με το εντερο που ειχε κολικους τον προηγουμενο μηνα.

δεν ηθελα να ενοχλησω πρωτη μερα... αυριο θα μαθουμε νεωτερα...

 

καλο π/σ/κ σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εγω ειχα θεμα και δεν μπηκα εσεις;

 

τι να πρωτοπω 

ΠΟΛΛΑ

 

μπραβο στην ξαδερφη 

δεν θυμαμαι και αυτη διδυμα;

 

καλα και εγω χωρις προγραμμα δεν κανω τιποτα

εαν κατι ξεφυγει νιωθω οτι επεσε ο ουρανος πανω μου

 

οσο για τη θεσ

η αδερφη μου ειχε φαγωθει να πεταξει με αεροπλανο

ολοι φοβουνται να πανε οποτε εμεινα εγω 

και μιας και ο μπαμπουης μου θα μας κανει ολα τα εξοδα για το διημερο φυσικα και δεχθηκα μετα χαρας

ο πεθερος μολις το εμμαθε μου λεει με υφος;

που θα πας;

θεσσαλονικη του λεω σαν να μην καταλαβα οτι ηταν ρητορικη η ερωτηση

α δεν παμε καλα και θα αφησεις μονα τους πισω 3 παιδια;

μια χαρα θα ειναι του λεω με τον πατερα και τον παππου τους

πηγε να το συνεχισει αλλα τον εκοψε ο κως

 

μετα απο λιγο φωναζε ο κως που ελεγε η πεθερα μου να ταισει τα αγορια - και της ελεγε οχι να φανε μονα τους και λεει για να με πικαρει

εσυ να μην ασχολησε του λεει - η μανα πρεπει να ασχολειτε - η σωστη η μανα τα ταιζει στο στομα εαν δεν τρωνε ξερεις εγω μεχρι ποτε σας ταιζα;

και πολυ κακως εκανες της λεει

εγω γραψαρχιδ οχι τιποτε αλλο γιατι εαν ανοιξω στομα ξερω σε ποιο ποδι να πατησω και τους κανω και κλαινε απο τις τυψεις

ειμαι κακια το ξερω χαχαχα

 

κυριακη πηγαμε να δουμε την γιαγια μου στο χωριο

πεθαινει οποτε της ειπα ενα τελευταιο αντιο

δεν καταλαβαινε και ειχε μεινει ουτε 30 κιλα

 

το σαββατο εχασ ατο κινητο - ψαξαμε ολο το σπιτι 

κυριακη πριν φυγουμε λεω χαβαλετζιδικα οτι το μονο σημειο ειναι τα σκουπιδια 

και με πηρε η πεθερα και μου ειπε οτι οντως ηταν στα σκουπιδια

δουλεια Αγγελου μυριζομαι

 

σημερα κερδισαμε εισητηρια για την πρεμιερα του αεροπλανα 2

και το εισητηριο ηταν για εναν γονιο και ενα παιδια 

ειχα ολη μερα τηλεφωνα απο την παρασκευη μαλλον για να δω τι θα κανουμε τελικα

θα εχω τον εναν αγκαλια  χεσε μεσα

δεν πειραζει ομως απο το να μη παμε

γιατι αγορα εισητηριων δεν γινεται ειναι μονο απο κερδισμενα

 

βαγκ εννοειτε να βγουμε α σου στειλω το τηλ μου το βραδυ να συνενοηθουμε

το ξενοδοειο ειναι ενα μεσα στο κεντρο

δεν το θυμαμαι τωρα

και εαν θες εγω δεν εχω κανενα θεμα να βγουμε και με αντρα και παιδια -πολυ θα χαρω να τους γνωρισω

 

φιλια φευγω για σινεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τα πεθερια!!!!

μα τι κακια νυφη που εισαι.....

ενω φυσικα αν εφευγε ο γιοκας τους σε κανενα συνεδριο και σε αφηνε καμια βδομαδα μονη με τα παιδια θα ηταν φυσιολογικο....

μη χεσω.....

 

το κινητο σου ποσες μερες ήταν στα σκουπθδια;;;; μπλιαξ!

 

οσο για τη συναντηση μας, μιλα με την αδερφη σου, κανονικστε το προγραμμα σας και αν σας βολευει 20:00-22:00 να βρεθουμε οικογενειακα, αν σας βολευει μετα τις 23:00 θα κατεβω μονη μου.

μακαρι να καθοσασταν πιο πολυ να ερχοσασταν και σπιτι μου...

αλλα ποσα εγκεφαλικα θα παθαιναν τα πεθερικα!!!!

 

εγω ακομα ειμαι ψωφια μετα απο τοσο γεματο σ/κ

 

ηρθαν Παρασκευη απογευμα.. μεχρι να τακτοποιηθουν, να μιλησουμε λιγο, πηγαμε Κοσμοσ και γυρισαμε σπιτι 00:30!

αφου μπανιαρισα τα παιδια και το κορμι μου..... εκατσα να κανω χοιρινο εξοχικο.... 

σηκωνα και το Σπυρο για κατουριμα...

κοιμηθηκα 03:00

Πρωι Σαββατου αφου φαγανε οι περισσοτεροι πρωινα, γαλατα, καφε κλπ, περιμεναμε τα 2 μεγαλα τους να ξυπνησουν για να ξεκινησουμε τη βολτα...

επιδη αργησαμε, πηγαμε μονο Λ.Πυργο, μεχρι την ταρατσα και μετα με τα καραβακια καφε-μπαρ που σε κανουν βολτα στο Θερμαϊκο καναμε και την κρουαζιερα μας....

μεσημερι φαγητο στο σπιτι και ξεκουραση

απογευμα mega outlet και κατα τις 8 πηγαμε magic park!

χαμος!

εκανα και εγω αυτο στον ψιλο στυλο που εχει καρεκελες σε μια βαση σαν στεφανι και σε ανεβοκατεβαζει αποτομα!

τρελο γελιο.

γυρισαμε στο σπιτι 01:00!!!!

μετα τα μπανιαρισματα εκανα μακαρονοσαλατα για συνοδευτιοκο για το ψηστιρι της Κυριακης.

κοιμηθηκα 03:30!

το πρωι πηγα στη δουλεια ετοιμη ντυμενη για να την κοπανησω να παω στα βαφτησια της συναδελφισας.

με συνοδευσε ο Δ/της.....

μετα σπιτι να μαριναρω κρεατα, να κανω σαλατες κλπ...

και παλι περιμεναμε την αδερφη του αντρα που ενω την ειπε να ερθει στις 1... ηρθαν 2:30!!!!!

δεν υπηρχε φορα που να τους καλουμε για φαγητο και να μη μας στησουν...

λες και το κανει επιτηδες και καθηστερει για να ειναι ολα στρωμενα ετοιμα και να ερθει να κατσει και να φαει μονο!

το ψηστιρι τελειωσε στις 5 το απογευμα!!!

ξεκουραστηκαμε λιγο και οι μουσαφηριδες εφυγαν κατα 8 παρα και εμεις πηγαμε στο παιδικο παρτυ και φυγαμε 12παρα!

ΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!

δεν μπορω να συνελθω.....

 

με το ζορι περιμενω να κατεβασω τα ρουχα στεγνωτηριο, να βαλω το Σπυρο για κατουρημα και να ΚΟΥΜΗΘΩ!!!!!

αν και κοιμηθηκα 2 ωρες το μεσημερι....

 

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποιες 2 ωρες κοπελια με τοσο τρεξιμο βδομαδα θα θελα για να συνελθω!

Αξια...πολυ με αρεσε η " κρουαζιερα " στο Θερμαικο μου θυμισε τα φοιτητικα μου.

Μαρκερ καλα να περασετε Σαλονικα!Να φατε πολυ να περπατησετε πολυ να ψωνησετε πολυ!!

Εμεις καλα...πολυ ζεστη...

Μαριλου τι εγινε με το εσπα;ενταξει ε; απο οτι ειδα τα πηραν ολα στο νομο μας τουλαχιστον.

Αληθεια εσεις που πατε νηπιο φετος κανατε εγγραφες απο Ιουνιο η τωρα καταθετετε χαρτια;

Γιατι θελω να δω ποσα νηπια θα παρουν στα νηπιαγωγια που εκανα αιτησεις να δω αν περισσευουν 2 θεσουλες και για μας.

Λογικα καμια βδομαδα μετα που θα ανοιξουν τα σχολεια θα ξερουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αληθεια ειναι οτι ακομα δεν εχω συνελθει πληρως....

αλλα καθε βραδυ κατι θα τυχει γι ανα κοιμηθω μετα τις 2....

πχ χθες καναμε ξεακθαρισμα παιχνιδιων!

μια μεγαλη σακουλα μαυρη σκουπιδιων στην ανακοικλωση.... 3 σακουλες σουπερ μαρκετ παιχνιδια+3 μαγαζιων με παζλ σε συναδελφους και τη φαρμα με τα little people και το Μπομπ μαστορα με τα οχηματα του στη σοφιτα για τα..... εγγονια μας!!!!

μακαρι , βεβαια, με τη βοηθεια του Θεου να δουμε εγγονια......

 

τωρα επιασα αλλο προτζεκτ.  ραβω διαφορα στρασακια και χαντρουλες στην κουνουπιερα που ειχαμε παρει για τη ΜΑριαννα... θα ραψει και η μαμα μου ροζ κορδελα πανω στο στεφανι και στις καθετες ακρες για να βλεπει που ειναι το ανοιγμα και να μην τραβαει οτι να'ναι...

ωραια γινεται...ε, να μην ειναι σκετη ασπρη.

 

για τα νηπια γραφτηκαμε τον Ιουνιο.  αλλα οποτε τους λεω οτι τι καλα σε λιγες μερες ανοιγουν τα σχολεια κλπ... ο Σπυρος ειναι πολυ αρνητικος! φωναζει οτι δε θελει να παει γιατι δε θα εχει τους φιλους του....

βρε καλε μου θα κανεις καινουριους φιλους.... θα εχεις και τη ΜΑριαννα πρωτη φορα στην ταξη....

τιποτα! θελω να μενω στο σπιτι! φωναζει!

η Μαριαννα απλα απαθεια με το ολο σκημικο..

να δουμε....

 

αχ.... παω να ξυπνησω το Σπυρο για το πρωτο κατουρημα....

αχ.... δολια μανα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

γραφω στα γρηγορα γιατι έχω 3 φαγιά να φτιαξω

πέθανε τελικά ξ γιαγιά τριτη και είχαμε τρέξιμο και εχθρε κηδεία στο χωριό. Είχα τέτοια υπερένταση δεν μπόρεσα να κλείσω μάτι.

βαγκ σου στέλνω πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωή σε σας marker.

 

Vag κουνουπιέρα καλέ ακόμα στα παιδιά; Νόμιζα μόνο στα βρέφη βάζουν. Εγώ ποτέ δεν τους έβαλα αν και μας είχαν κάνει δώρο με τα κρεβατάκια τα σταντ που την κρεμάς. Με σίτες σε όλο το σπίτι τι να μπει...

Ετσι με τα σχολεία ε...για να δουμε εμείς τι αντίδραση θα χουμε με το νέο σχολείο....ή που δε θα ξεκολλάνε από τη φούστα μου ή που θα το πάρουν καλά και θα με ξεχάσουν....

Αλλά έχουμε μέλλον ακόμα...μετά τις 15 Σεπτέμβρη η αλλαγή όπως το κόβω.

Παίζει το ενδεχόμενο αν δε μας πάρουν σε δημόσιο νηπιαγωγείο φέτος να μείνουμε μια χρονιά στον ιδιωτικό αντί να πάμε σε δημοτικό παιδικό σταθμό αν προπληρώσουμε και τα τροφεια ισως μας κάνει κάτι καλύτερο 3 χρόνια πάμε εκεί δε γνωριστήκαμε χθες...

Ε και για μια χρονιά δε πειράζει ας στερηθούμε κάτι άλλο δε χάλασε ο κόσμος να ναι μια και καλή η αλλαγή του χρόνου.

 

Μαριλού που χάθηκες;Μας εγκατέλειψε η Σαλονικιά έφυγες και συ; Τι έγινε με τον πλακούντα ανέβηκε; Είχαμε καμιά εξέλιξη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκερ μου τα συλλυπητήρια μου. 

 

Βαγκάκι άξια κοπέλα μου! Μπράβο το κουράγιο σου! Δεν θα την πάλευα με τίποτα! 

 

Μάρντιο μακάρι να σας πάρουν στο σχολείο! Και αν όχι, καλά λες να σας κάνουν καμιά καλύτερη τιμή στο ιδιωτικό να ξεμπερδεύετε! 

Εμείς κατά πάσα πιθανότητα είμαστε μέσα! Θα επιβεβαιώσουμε την Κυριακή το βράδυ. 

 

Εγώ οκ, δεν είμαι στα καλύτερά μου. Είχα κάποιες ενοχλήσεις πριν 2-3 μέρες και πήγα στο γιατρό να με δει και ευτυχώς δεν είναι κάτι της εγκυμοσύνης, αλλά έχω μια φλεγμονή κάπου μεταξύ ποδιού και βουβωνικής χώρας. Είδε και με κολπικό υπέρηχο τον πλακούντα και είναι ακόμα αμετακίνητος και μάλλον πρόσθιος το οποίο δεν είναι και το πιο εύκολο που θα μπορούσε να μου τύχει. Σε περίπτωση που δεν ανέβει αλλά είναι οπίσθιος συνήθως δεν υπάρχουν αιμορραγίες και το παίρνουν με καισαρική στην 36η εβδομάδα. Αν είναι πρόσθιος είναι πολύ συχνές οι αιμορραγίες μετά την 28η εβδομάδα και συνήθως το παίρνουν γύρω στην 34η εβδομάδα....το οποίο σημαίνει θερμοκοιτίδα μέχρι να πάει 36 εβδομάδων..... αυτά με αγχώνουν τώρα πολύ...... αλλά οκ θα το ξεπεράσω και αυτό.

 

Πάω να ετοιμάσω τα παιδιά να πάμε κέντρο με την μελλοντική βαφτιστήρα μου να δοκιμάσει τα βαφτιστικά ρουχάκια και παπούτσάκια! Η βάφτιση είναι σε λιγότερο από μήνα!!!!!! Αύριο θα κατέβω να ψωνιστώ και εγώ μπας και μου ανέβει λίγο το κέφι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...