Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλησπέρα κορίτσια!

 

Μόλις επέστρεψα απο τον γιατρό όπου πήγα γτ δεν έχω περίοδο εδώ κ 11 μέρες κ βρήκαμε 1 κύστη 3 εκ ...μου είπε πως θα φύγει αλλά να κάνω υπομονή

το ενδομήτριο λεπτό οπότε η περίοδος θα αργήσει.Το περίεργο είναι οτι βλέπει συμπτώματα πολυκυστικών για πρώτη φορά σε μένα ενώ ποτέ δεν είχα πρόβλημα...Το ίδιο δείχνουν κ οι ορμονικές!

Τι να πω?μόνο αυτό μου έλειπε εκτός τησ θρομβοφιλίας...anyway...

ΜΙΚΑ μου γλυκιά σου στέλνω φιλιά!(κ στο Μαράκι κ στην κοιλίτσα)!!!

ΜΑRDIO μου χαίρομαι που μας στηρίζεις...σε ευχαριστούμε!φιλιά στις μικρούλες σου!

sylvie μου καλως μας ήρθες κορίτσι μου κ λυπάμαι που δεν πέτυχε...το πέρασα κ εγώ τον φεβρουάριο κ σε καταλαβαίνω...πάρε τον χρόνο σου κ ψάξε τι άλλο μπορεί να φταίει!εμείς εδώ είμαστε δίπλα σου κ οτι χρειαστείς κ μπορούμε να σε βοηθήσουμε θα το κάνουμε πολύ ευχαρίστως!

koritsaki mou ,Daphne τι κάνετε εγκυούλες μας?Ελπίζω να ξεκουράζεστε!

anemoni κ εγώ θα πάρω κορτιζόνη στην επόμενη προσπάθεια κ ελπίζω να με βοηθήσει!απαγορεύεται το αλάτι κ η ζάχαρη όμως,έτσι?

artemis τι κάνεις?εύχομαι να έχεις ++++++++++++++++++ χοριακή!

morouli είδες?όλα καλά πήγανε!πολύ χάρηκα!πώς είσαι?χαλάρωσες?

santaloxilo μου τι κάνεις?πώς πάνε οι εργασίες?

rose να μου φιλήσεις την μικρή!!!

stellina αδιαθέτησες?

agapaki πότε πας στον γιατρό?τέλεια η χοριακή!!!!

katerina μπόρεσες να βγάλεις γραμμή στην επιτροπή?έχω κ εγώ θρομβοφιλία...ομοιοπαθούσα...πώς το αντιμετώπησες ως τώρα?τι φάρμακα πήρες?

matildaki καλως μας ήρθες κ εσύ!Ευχομαι να έχεις μια ++++++++++++ χοριακή!!!

Diaz με το καλό η εμβρυομεταφορά!!!!κ σύντομα κ εσύ με ++++++++++ χοριακή!!!!

 

natasa,milina,mystiko,φράουλα,rianna,labrini τι κάνετε????μπείτε να μας πείτε τα νέα σας!

Γίναμε πολλές κ τα χάνω λίγο αλλά προσπαθώ να σας μάθω νέα μας κορίτσια!

Σας φιλώ όοοοολες!!!!!

[smilie=icon_sunny.:[smilie=love4.gif][smilie=love7.gif][smilie=toothy4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ...

Είναι δύσκολο ιδίως όταν είναι η σταγόνα που ξεχειλίζει το ποτήρι..

Είναι η πρώτη προσπάθεια απλώς έπεσε σε μια πολύ δύσκολη περίοδο..

Τον Ιανουάριο έγινε η ωοληψία, αρκετά επώδυνη λόγω υπερδιέγερσης. Επιστρέφουμε σπιτάκι μας στην Κεφαλονιά με περίεργη ψυχολογία και μετά από λίγες μέρες γίνεται ο μεγάλος σεισμός. Ήμασταν στο σπίτι και απλώς πέφταν τα πάντα, πράγματα, σοβάδες, κομμάτια τοιχου...φρικη..Το όλο αυτό σοκ επηρέασε τον κύκλο μου με αποτέλεσμα να έχω περίοδο 3 φορές μέσα σε έναν μηνα!!οι ορμόνες είχαν συντονιστεί με τα ρίχτερ και είχαν στήσει τρικούβερτο χορό!!! Με αυτά και με κεινα άργησε η εμβρυομεταφορα.. Τελικώς γίνεται στις 24 Μάρτη με τις καλύτερες συνθήκες οργανικά, με τέλεια εμβρυάκια και επιστρέφοντας πίσω μπήκαμε επιτέλους ξανά στο σπίτι. Απλώς είχαμε καταναλώσει τόση ψυχική ενέργεια με όλα αυτά που έγιναν σε 3 μήνες που το σημερινό αρνητικό αποτέλεσμα μας έριξε...Αλλά θα ξανασηκωθούμε, θα φτιάξουμε τελείως το σπιτάκι μας και θα ξαναπροσπαθήσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sylvie μου ετσι θελω να σε ακουω.πεφτουμε πολλες φορες ολοι μας αλλα οταν ξανασηκωνομαστε ειναι για καλο και ειμαστε πιο δυνατοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sylvie μην μασας, συνεχιζεις κοπελα μου δυναμικα, δεν σκεφτεσαι τα πριν και κοιτας μονο μπροστα! Ψαξτε το καλα για να προλαβετε αποτυχημενες προσπαθειες και ψυχολογικη φθορα!

Capy μου ναι χαλαρωσα επιτελους, ειμαι καλα σε ευχαριστω πολυ! Πολυκυστικες ε; Θα κανεις εξετασεις γι αυτο;

Mika οχι ενταξει δεν ξεσαλωνω αν και δεν σου κρυβω οτι για μια στιγμη παρασυρθηκα. Σου ευχομαι ολα καλα να πανε και ετοιμασου γιατι εεεερχεται το/τα μπεμπακια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπητη sylvie συγνωμη που παω σε αυτην κοριτσια αλλα επεσε στη μερα

(απο το πρωι κλαιω απο χαρα)

δεν θα σου πω τα κλασικα θα σου πω ενα σημερινο περιστατικο...μια φιλη απο τη  Βορεια Ελλαδα καταφερε να μεινει εγκυος με την 4 και τελευταια εξωσωματικη της.....τωρα θα μου πεις γιατι στο λεω και γιατι τελευταια...και αρχιζω η φιλη μου παντερυτηκε στα 32 της με πολλα ονειρα..μωρο δεν ερχοταν κτλ κλασικα σαν ολες μας...σπερματεγχυσεις εξωσωματικες κτλ...πριν την τριτη εξωσωματικη μαθαινουν πως ο αντρας της εχει καρκινο πριν ξεκινησει τις θεραπειες κρατανε σπερμα...με το σπερμα εκεινο γονιμοποιηθηκαν 5 ωαρια..τα 3 μπηκαν στην τριτη εξωσωματικη και απετυχε...ειχε μολις 2 ωαρια για μια μοναδικη εξωσωματικη που δεν θα αναγεννουσε απλα την ιδια αλλα και τον αντρα της...και τα καταφεραν..με τη βοηθεια του θεου τα καταφεραν και θα χαρισει στον αντρα της το μεγαλυτερο δωρο...σημερα μου το ανακοινωσε το πρωι...γιατι στα λεω ολα αυτα..οσο εχεις ενα δυνατο χερι χερι να κρατας και να σηκωνεσαι μπορεις να καταφερεις τα παντα..και σπιτια και μωρο κι απο ολα..και μια μερα γερη και δυνατη στο γερο και δυνατο σπιτακι σου με 2 παιδια να τρεχουν γυρω γυρω θα θυμασαι απλα με θλιψη αυτες τις μαυρες μερες και θα ναι παρελθον γιατι απλα οσο υπαρχει ενα χερι να κραταμε μπορουμε να κοιταμε μπροστα μου...παρε το χρονο σου και σκεψου πως τα ονειρα ειναι εκει και μας περιμενουν να τα κανουμε αληθινα!!!φιλια πολλα...δεν ειχα σκοπο να γραψω αυτην ιστορια γιατι δεν θελω να μαυριζω την καρδια καθως ειναι μια δυσκολη για ολους σελιδα και μια ιδιαιτερη περιπτωση..οταν ομως σε διαβασα ραγοσες την καρδια μου...ειμαι σιγουρη πως η Τριαδα(η φιλη μου)θα ηθελε να σου πως την ιστορια της....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!

Sylvie μου, στέλνω και πάλι τη σκέψη μου αλλά και το θαυμασμό μου! Αφού δεν σε πτόησε τέτοιος σεισμός, μη μασάς τίποτα!

Ευχαριστώ όλες για τη θετική ενέργεια, θα τη χρειαστώ ειδικά τώρα που φεύγει ο αντρουλης μου για το καράβι....ίσα που προλάβαμε, μας βοήθησε ο Θεός!

Εύχομαι τα καλύτερα για όλες μας μέσα από την καρδιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα ομορφες!!

Ματιλδακι καλωσορισες στη παρεουλα μας!!καλη  επιτυχια στη προσπαθεια σου κοπελα μου παντα με θετικη σκεψη κ ολα θα πανε καλα!!Εγω χοριακη εκανα στις 12 μερες..συμπτωματα μη ψαχνεις δεν υπαρχουν!!

Συλβι μου τα λογια αυτες τις στιγμες ειναι περιττα δυστυχως..ομως ολες εχουμε περασει απο αυτη τη φαση παλι δυστυχως..κ πολλες ομως τα καταφεραμε!!Παρε το χρονο σου κ να ξερεις οτι μανουλα θα γινεις!!

Ντιαζ μου ναι τα καταφερα κ εκλεισα ραντεβου 13 Ιουνιου!!Τωρα μπαινω στο τρεξιμο για να μαζεψω τα χαρτια εξετασεις κλπ

 

Δε θυμαμαι ποια ρωτησε..Ναι θα κανω διεγερση ξανα..δεν εχω αλλα στην καταψυξη..ο Αλεξανδρουκος μου ειναι παγωτινι λαχταριστο!!!

Για τη θρομβοφιλια..απο την ημερα της εμβρυομεταφορας ξεκινησα ενεσεις ηπαρινης μεχρι κ 40 μερες αφοτου γεννησε..ειναι αντιμετωπισιμο κ να λες δοξα τω Θεο που το ανακαλυψες!!

 

Μωρουλι μπραβοο κοπελα μου για την αυχενικη κ τα αποτελεσματα της αμνιο!!Ολα καλαα κ το αντρακι σου ερχεται!!Αχχχ σε προειδοποιωω μεγαλος ερωτας πολυ μεγαλος!!!!!!!!!!!

 

Αρτεμις μου τα ειπαμε  εμεις ηδη..καλη επιτυχια κ απο δω!!Ολα θα πανε καλα θα δεις!!Μια φορα εγκυος μανουλα παλι εγκυος!!!!

ι ηι

Εγω ειμαι σε ενα μεγαλο διλημμα κ θελω τις γνωμες σας..Λοιπον τις προηγ προσπαθειες μου τις εκανα στο Λητω στον Τζεφερακο οπου μου χαρισε κ τον γιοκα μου με τη 2η εμβρυομεταφορα..(4 προσπαθειες οι 2 μη ολοκληρωμενες).Ο οποιος τωρα εφυγε απο το Λητω κ εχει παει στο Ρεα..τον οποιο μου συστησε ο γιατρος μου κ ηταν κ μαζι μου στην ολη διαδικασια..

Εχω ζητησει απαντησεις για το Ρεα σε 5 φορουμ στο φεις σε δυο μεγαλα γκρουπ..Απαντηση καμια..

Σαν γιατρος δεν εχω παραπονο ως προς τον τροπο που χειριζοταν τη προσπαθεια..αυτος μου κανε υπερηχο ωολληψια εμβρυομεταφορα υπερηχους..περα απο αυτα οτι ηθελα ειχα να κανω με τη μαια..αυτο λιγο με χαλαγε..επισης στην αρνητικη χοριακη που τον ειχα παρει τηλ ηταν ψυχρος να πω αδιαφορος μου ειπε οκ δ πετυχαινουν παντα..κα αυτο με χαλασε τοτε αλλα ειχα τα υπολοιπα εμβρυα κ δεν εφυγα..κ πετυχε κ η επομενη προσπαθεια..βεβαια μετα απο δικο μου ψαξιμο εξετασεων κλπ..αλλα το αποτελεσμα σημασια εχει οτι ηταν θετικο!!Με εκανε μαμα!!

 

Τωρα που χει παει στο Ρεα..το οποιο ειναι στην αλλη ακρη απο μενα..θα μου πειτε την αποσταση κοιτας?Τη κοιταω γιατι τα ραντεβου παντα ειναι πολυ νωρις το πρωι γιατι τωρα εχω ενα  παιδακι που θα πηγαινει παιδικο γιατι αν γινει κατι δ θα μαι κοντα να ρθω γρηγορα γιατι γιατι γιατι..και σκεφτομαι να παω να δω κ εναν αλλο γιατρο τον Μαντουδη Ευριπιδη..

Το μονο μας προβλημα ειναι οτι δεν εχω σαλπιγγες λογω εξωμητριων κυησεων..τουλαχιστον μεχρι τοτε που εμεινα εγκυος..ανταποκριση ειχα καλη 12 ωαρια 9 εμβρυα 8 κυτταρων..σπερμα σουπερ..κ καναμε κ απλη γονιμοποιηση..δηλ σχετικα ευκολη περιπτωση..

 

Σκεφτομαι χαζα λετε?Παραλογα?Βοηθειστε με..

 

Φιλιαααα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπακι μη ψαχνεις με τη χοριακη για εν αη δυο..εγω ξεκινησα με 86 κ η 4η χοριακη ηταν 6000 κ η φιλη μου με 75 που η τεταρτη ηταν 3000 εγω αποξτησα ενα παιδακι κ η φιλη μου διδυμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα όμορφα κοριτσάκια!

Ευχαριστώ για τη θετική σας ενέργεια ...

Εγώ χωριακή πρέπει να κάνω την Δευτέρα του Πάσχα αλλά λόγω αργίας θα πρέπει να περιμένω άλλη μια μέρα ... 

Για να δούμε ... 

 

Κατερινάκι και εγώ έχω αλλάξει γιατρό και δεν είμαι σούπερ ευχαριστημένη από την νέα γιατρό αλλά όπως λες επειδή το έχουμε ψάξει και ξέρουμε πλεον και επειδή είμαστε σχετικά απλές περιπτώσεις πιστεύω δεν πρέπει να αγχώνεσαι τόσο. κάνε ότι νιώθεις καλύτερα και ότι θα κάνει τη ζωή σου πιο εύκολη ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!

 

Κατερίνα, έχεις ήδη ένα αγοράκι? Τέλεια!!

Το θέμα του γιατρού είναι πολύ προσωπική υπόθεση αλλά και η επιτυχία δεν είναι αμελητέος παράγοντας.

Εγώ κάνω την πρώτη μου προσπάθεια στον κ.Πάντο και παρόλο που όλοι λένε πως είναι λιγομίλητος και "βαρύς", νομίζω πως το αποτέλεσμα μετράει.

Τώρα που το σκέφτομαι, ούτε που ρώτησα το γυναικολόγο που με παρακολουθούσε κι ελπίζω να μην έκανα λάθος....!! Η αλήθεια είναι πως οι δικές μου εξετάσεις ήταν καλές και το πρόβλημα ήταν στο σπέρμα αλλά όλοι μου είπαν να πάω εκεί γιατί είναι ο "καλύτερος"!

Τι να πω....θα δειξει....

 

Αρτεμις, έχεις κι εσύ ένα παιδάκι? Να σου ζήσει και με το καλό να περάσουν οι μέρες για τη χοριακή σου.

 

Επειδή είναι η πρώτη μου φορά, πολύ θα ήθελα να μάθω τι είναι αυτό που μπορεί να μην έχουμε προσέξει στην αρχή και θα έπρεπε να το ψάξουμε....

 

Ενα μεγάλο ευχαριστώ και πάλι σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!

Τι κάνετε; 

Capy μου εύχομαι σύντομα να βρείτε λύση και να έρθει το μωράκι και για σας. Το μόνο που με προβληματίζει από όσα είπες αν οι πολυκυστικές είναι κάτι που μπορεί να προκύψει ξαφνικά τώρα ενώ δεν είχες πριν. Ειλικρινά δεν έχω καλή εικόνα για το θέμα. 

Ματιλντάκι εύχομαι να είναι τυχερή η πρώτη σου προσπάθεια και όλα να πάνε καλά!

Σίλβη πραγματικά είναι πολύ μεγάλο όλο αυτό που περάσατε και περνάτε. Θα έρθει και το μωράκι όμως. Με πίστη και υπομονή θα έρθει!

Κατερίνα καλά ξεμπερδέματα με την επιτροπή! Μια μέρα θα τη φας αλλά και τι να κάνεις;; Το αποτέλεσμα μετράει!

Σανταλόξυλο συμφωνώ κι εγώ μαζί σου! Ο κάθε γιατρός κάνει ότι μπορεί αλλά ο θεός αποφασίζει!

Το σταυρό μου και την προσευχή μου κάνω κάθε μέρα για το θαύμα που μας χάρισε και για να έρθει άλλο ένα μωράκι!

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε; 

Κοριτσάκι μου ακούσατε καρδούλα στο 2ο μωράκι; 

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια, sorry που χαθηκα αλλα ηρθα ελλαδα και δεν εχω internet. Στα γρηγορα τα νεα μου ειναι οτι με ειδε ο γιατρος την 8 μετα και μου βρηκε πολυποδα! Υπεροχα! Την επομενη μερα μπηκα για υστεροσκοπηση και τωρα περιμενω τα αποτελεσματα της βιοψιας! Ολα στραβα και αναποδα. Αν ολα ειναι καλα θα προσπαθησουμε στον επομενο κυκλο. Πιλλα φιλια σε ολες σας! Σας σκεφτομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πάλι θα ήθελα να σας ευχαριστήσω γιατι ξέρω πολύ καλά οτι οτι μου έχετε γραψει το νιώθετε και το εχετε περάσει... Ένα ιδιαίτερο ευχαριστώ στην santaloxilo... Τα λόγια που μου έγραψες με συγκίνησαν τόσο μα τόσο πολύ.Πόσο δίκιο έχεις και πόσο όμορφη η ιστορία της φίλης σου...

Αυτές τις μέρες θα πάω στον γυναικολόγο εδώ για να δούμε αν μπορούμε να προσδιορίσουμε την αιτία ώστε την επόμενη φορά να πάμε πιο προετοιμασμένοι..

Ματιλντάκι, πως είσαι; Σε βλέπω δυναμική και η αν κάτι καταλαβα είναι οτι η ψυχολογία κάνει τη μιση δουλειά και πιστευω οτι τα πας πολύ καλά σε αυτό!!

Βασικά τώρα σας μαθαίνω και δεν ξέρω τι να πρωτορωτήσω και για ποια!!Είμαστε μεγάλη παρέα!!! 

Όσο για το θέμα γιατρού, αυτό που ένιωσα από αυτή μου την εμπειρία είναι οτι κακά τα ψέματα, βλέπουν τόσες κοπελες που γι αυτούς πολλές φορές ένας αριθμός είμαστε.. Εγώ όταν έπαιρνα τηλ έλεγα "Είμαι η κοπέλα από Κεφαλονιά με τα κατεψυγμένα'' για να καταλάβει ποια είμαι!!!Αχαρο... Το ποιο σημαντικό στην τελική είναι να υπάρχει ειλικρίνεια μεταξύ γιατρού και μέλλουσας μανούλας και τουλάχιστον για μένα αυτό που ήθελα ήταν να δοθεί προτεραιότητα στην δική μου υγεία και μετά τα υπόλοιπα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALISPERA SE OLES KORITSAKIA MOY!!!ELPIZW NA ME THIMASTE!!!!META APO MIA TELEIA YSTEROSKOPISI PRIN 2 MINES SXEDON XTHES VALAME TA ALLA DUO EMBRUAKIA MAS POU EIXAN MEINEI APO THN PROIGOUMENI EXWSWMATIKI!!!!MAKARI NA PANE OLA KALA AYTH THN FORA!!!!!!!EXW KALYTERH PSIXOLOGIA KAI GENIKWS EIMAI KALYTERA!!!!!!!TWRA KREVATI KAI MONO KREVATI!!!!!!!!!!SYNXARHTHRIA STA KORITSAKIA POU MEINANE EGKUOULES KAI ENA MEGALO FOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU GIA TIS YPOLOIPES!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sylvie μου οσο και να σε παρηγορισω ξερω πως δεν γινεται τιποτα...η μονη ανακουφισηειναι  το οτι μοιραζομαστε εδω στιγμες...δεν ειχα σκοπο να γραψω την ιστορια  της γιατι δεν ειναι ευχαριστη...αλλά πραγματικά μολις διαβασα το ποστ σου ενιωσα την αναγκη να το κανω..οχι για να σου πω"να κοιτα εχει πιο δυσκολα"αλλα για να σου πω ποσο τυχερη εισαι που εχεις τον αντρουλη σου μαζι σου σε ολο αυτο....εγω κατα τα αλλα ξεμαλλιστηκα οσο μπορουσα κι οτι γινει...φυσικα δεν ελπιζω αλλα Πασχα ειναι γινονται και θαυματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALISPERA SE OLES KORITSAKIA MOY!!!ELPIZW NA ME THIMASTE!!!!META APO MIA TELEIA YSTEROSKOPISI PRIN 2 MINES SXEDON XTHES VALAME TA ALLA DUO EMBRUAKIA MAS POU EIXAN MEINEI APO THN PROIGOUMENI EXWSWMATIKI!!!!MAKARI NA PANE OLA KALA AYTH THN FORA!!!!!!!EXW KALYTERH PSIXOLOGIA KAI GENIKWS EIMAI KALYTERA!!!!!!!TWRA KREVATI KAI MONO KREVATI!!!!!!!!!!SYNXARHTHRIA STA KORITSAKIA POU MEINANE EGKUOULES KAI ENA MEGALO FOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU GIA TIS YPOLOIPES!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!

La luva μου καλη επιτυχια κοπελα μου με μια θετικη χοριακη κ μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!! Να ξερεις οτι ηνκαλη ψυχολογια ειναι το 60-70% της επιτυχιας!!!

Συλβι μου... ολα θα πανε καλα!! Στην επομενη προσπαθεια θα σαινπιο ηρεμη κ χαλαρη!! Κ να ξερεις σε ολη τη προσπαθεια να τρως δυο ασπραδια αυγο πρωι βραδυ κ λευκο κρεας κοινως πρωτεινη..για την υπερδιεγερση!!Οδηγιες του γιατρου μου!!

Σανταλοξυλο..συγκηνηθηκα με τη φιλη σου...μακαρι ολα μα ολα να πανε καλα κ για τον αντρα της κ να χαρουν το θαυμα που θα ερθει!! Αν κ πιστευω οτι ετσι θα γινει..!!

Εσυ δωστου να καταλαβει χιχιχι!!!

Δ θυμαμαι τιαλλο εχετε γραψει..ειστε κ τοσες πολλες..

Εγω εκλεισα ραντεβου να δω κ τον Μαντουδη Ευριπιδη..μου χει μπει στο μυαλο κ αν μου μπει θα σκασω αν δ το κΑνω..την πεμπτη θα παω σε γυναικολογο εοππυ να μου γραψει εξετασεις για την επιτροπη..ζητησα κ τις εκθεσεις λαπαροσκοπησης των εξωμητριων απο το Λητω..μενει το σπερμοδιαγραμμα κ να καταληξω σε κεντρο..

Πειτε μου βρε κοριτσακια το σπερμοδιαγραμμα σε ουρολογο πρεπει να παω να μου το γραψει?

Αυτααα..κατα τ αλλα πολυ τρεξιμο!!!

Φιλιαα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!

Μαλτιδάκι ... ναι έχω και εγώ ένα αγοράκι 3 ετών. ήταν και αυτός αποτέλεσμα 2ης σπερματέγχυσης μόνο που είχα πάρει κάτι ορμόνες και είχα αν θυμάμαι καλά 3 ωάρια. τώρα είχα μόνο 1. με το καλό κουκλίτσα μου ... σου εύχομαι τα καλύτερα!!!

Μιλίνα ... όλα καλά να πάνε!!!

Σιλβύ μου ... κάτσε να ηρεμήσεις και κάνε την ερευνά σου! είναι τόσοι πολλοί οι παράγοντες που μπορεί να έφταιξαν είναι όμως και η περίπτωση απλά να ήταν τυχαίο το γεγονός. καλό είναι να ψαχτείς έτσι ώστε την επόμενη φορά να έχεις αυξήσει τις πιθανότητες!!! 

Λαλούνα ... με το καλό! όλα να πάνε τέλεια!!!

Σανταλόξιλο ... φυσικά και το Πάσχα γίνονται θαύματα!!! πίστεψέ το!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera se ola ta omorfa koritsakia mou!!vevaiws kai i psixologia einai to 60-70% giauto kai den tin xanapataw opws tin proigoumeni fora pou meta tin emvruometafora eklaiga kai sunaxiza kai sto spiti twra eimai xalari kai iremi kai oti thelei na ginei as ginei@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

 

Χθες το βράδυ πήγα τον άντρα μου στο αεροδρόμιο για να πάει στο καράβι και πριν φύγει, μου χάιδευε την κοιλιά.

Αυθόρμητα, του λέω έλπιζω να είναι όλα καλά και να μη χαιδεύουμε τόσες μέρες το έντερο μου....χαχαχαχαχα, σκάσαμε στα γέλια και οι 2, μας κοίταζαν όλοι καλά-καλά! [smilie=laughing6.g:  [smilie=laughing7.g:  

Δεν ξέρω πως μου ήρθε αλλά χαλαρώσαμε πολύ κι οι δύο εκείνη τη στιγμή.

 

Σήμερα πάλι στο γραφείο και οι μέρες περνούν.....

 

Ηθελα να ρωτήσω, επειδή την πρώτη φορά δεν χρησιμοποίησα καθόλου τον ΕΟΠΥΥ, λόγω δικής μου πρεμούρας, ποιο είναι το πρώτο βήμα που πρέπει να κάνει κανείς για να περάσει επιτροπή?

Καλύπτουν σημαντικό ποσό ή τσάμπα το τρέξιμο?

 

Ευχαριστώ! [smilie=sign4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου μου μια οι ανακατωσουρες μια η οδοντιατρος μια τα μωρα δεν μπηκα καθολου αυτο το δυημερο!το απογευμα

θα παω στο γιατρο για υπερηχο!

 

sylvie λυπαμαι πολυ για το αποτελεσμα και πιστεψε με ολες ξερουμε πως νιωθεις!προσπαθησε να το αφησεις πισω και να προγραμματισεις το επομενο βημα σου!η επομενη φορα θα ειναι και η τυχερη σου!ετσι θα σκεφτεσαι και θα τα καταφερεις!!

santaloxilo πολυ συγκινηθηκα με την ιστορια της φιλης σου και ευχομαι τα καλυτερα!

lallouna Μου χαιρομαι που ξαναπροσπαθησες και ξαναηρθες στο παρεακι μας!ευχομαι θετικα αποτελεσματα!

katerinaki πολυ καλα εκανες και θα πας και σε αλλο γιατρο!το σημαντικο ειναι να εμπιστευεσαι το γιατρο σου και να νιωθεις καλα!περιμενουμε να μας πεις τις εντυπωσεις σου!

matildaki εισαι απιστευτη!εγω πιστευω οτι θα πανε ολα καλα!ο αντρουλης σου ποσο καιρο θα λειπει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

diazaki μου τελικα σημερα ειναι η εμβρυομεταφορα?με το καλο κοριτσακι μου να υποδεχτεις τα εμβρυακια σου και περιμενουμε τα νεα σου!

 

millina μου δεν θα ειναι τιποτα ειμαι σιγουρη!μολις παρεις τα αποτελεσματα να μας ενημερωσεις!!

 

agapaki μου τι κανεις?ποτε θα πας για υπερηχο?

 

dadhne μου πως εισαι?κανενα συμπτωμα?

 

capy μου θα κανεις εξετασεις για τις πολυκυστικες?σου ειπε για θεραπεια?

 

κοριτσια μου συγνωμη για τις κοπελες που ξεχασα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...