Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

ειδα την αυγουλα μου παλι πριν λιγο κι ηταν 21.5 αυριο σκαει οποτε επαφες αυριο και τη Δευτρεα και Τριτη πρωι....η πλακα ειναι που λεει ποτε ειχατε επαφες τελευταια φορα λεω χτες ..επαθε σοκ και λεει δεν σου πα Σαββατο;;γιατιο χτες;;λεω γιατρε υπάρχει και το αυθορμητο στη μεση...πεθαναμε στα γελια...λεω δεν ειμαστε μηχανες..ρωτατε σε 2 ανθρωπους γιατι εκαναν σεξ?????χαχαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακια μου ομορφα σας διαβαζω αλλα εχουμε γινει τοσες πολλες που δεν προλαβαινω !!!!!!!!!!!

φιλια σε ολες να στειλω!!!

σανταλοξυλο μου βουρ απο αυριο καθε μερα - οσο πιο πολλες φορες,τοσο πιο πολλες πιθανοτητες!!!!!!!!!!!!!!!!!! ανθρωποι ειμαστε και οχι ρομποτ - σεξ και για ευχαριστηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -  και αν ειναι να τυχει,θα τυχειιιιιιιιιιιιιι

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!

Νέα κι εγώ στο φόρουμ...σήμερα στην 7η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά!

Βάλαμε 3 "ωραία" έμβρυα, όπως είπε ο γιατρός και τώρα αναμονή....

Θέλω να δώσω τις καλύτερες ευχές μου σε όλες για το όνειρο μας!

Ήδη νιώθω καλύτερα που μπορώ να επικοινωνήσω μαζί σας, ακόμα κι αν δεν γνωριζόμαστε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για το άμεσο καλωσόρισμα, είμαι ενθουσιασμενη!

Μου είπαν να κάνω χοριακη στις 15/04, ελπίζω να κρατηθώ....

Santaloxilo,εύχομαι καλή επιτυχία!

ευχαριστώ για τις όμορφες ευχές σας!:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου.

Πω πω δεν σας προλαβαίνω και όλο και πληθαίνουμε!!!  [smilie=laughing6.g:  [smilie=laughing7.g:

Καλώς όρισαν τα καινούρια κοριτσάκια στην παρέα μας και με το καλό και σύντομα μανούλες! 

Ειλικρινά προσπαθώ να θυμηθώ να γράψω κάτι για όλες αλλά είναι αδύνατον! Σας σκέφτομαι όμως και κάθε βράδυ σας βάζω στην προσευχή μου.  :ympray:

Εμένα μάλλον έπαθαν ένα τραλαλά οι ορμόνες μου γιατί μέσα σε 2 βδομάδες αδιαθέτησα πάλι!!! Λέει ο γιατρός να μην ανησυχώ κάποια μικρο ορμονική διαταραχή είναι, να περιμένω την επόμενη περίοδο για να ξεκινήσουμε....  :-w  [smilie=violent1.gi:

Τι να πώ....

Σας φιλώ όοοολες και θα προσπαθήσω να μπαίνω πιο συχνά.... αλήθεια!  [smilie=toothy4.gif]  [smilie=tongue5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, καναμε εχτες την Β και ολα πηγαν καλα!! Μετα καναμε και την αμνιο και περιμενουμε τα αποτελεσματα τα οποια και πιστευω και θελω και θα ειναι πολυ καλα!!!

Εγω κοριτσια περα του οτι δεν εχω μικρη κοιλια εχω βαλει μεχρι σημερα 4-5 κιλα. Και οσο ημουν τοσα χρονια στην διαδικασια τα εβαζα τα κιλα σαν νερο. Απο τοτε που ξεκινησα εβαλα 10 κιλα με ορμονες και φαρμακα και τωρα δεν τα παιρνω... Για να διυμε μεχρι το τελος!

Ανεμονη οπως και να χει ολα θα πανε καλα! Μην ανησυχεις!!

Santaloxilo μια χαρα τα ακουω ολα αυτα, ξερω οτι νιωθεις λιγο ανσφαλεια γενικα οποτε θα σου ελεγα με τους γιατρους που ακους να ακους και το ενστικτο σου φυσικα! Σου ευχομαι και εγω συντομα αυτο το σπιτικο να γεμισει με μικρα φατσακια, χερακια γελακια

Αρτεμις , κατερινα, δαφνη, mardio, koritsaki, rose,mika, melina, stelina,capt, candycrash, ααααααααααα πια ξεχασα φιλιαααααααααα πολλααααααααααααα

χαιρομαι κοριτσακι μου που η β επιπεδου πηγε τελεια,το ιδιο θα γινει και με την παρακεντηση!!οσο για τα κιλα μια χαρα τα πας!εγω αν δεν προσεξω την εχω βαψει και οχι οτι τρωγω γλυκα και τετοια αλλα με το που εφαγα λιγο παραπανω πηρα 1.5 κιλο! 

 

Κορίτσια καλησπέρα! Sylvie καλωσόρισες. Συμπτωματα εγκυμοσύνης μου ακούγονται! 

 

Να στε καλά για τις ευχές!!! Λοιπόν έκανα πάλι σήμερα το πρωί χοριακή και έδειξε 111 από 43 που ήταν την Τετάρτη. Σήμερα είναι η 9η μέρα από την εμβρυομεταφορά των βλαστοκύστεων. Λέτε να πάμε για ένα ή δύο? Ουφ νομίζω θα σκάσω μέχρι να πάω στο γιατρό να το δω. Μου είπε τουλάχιστον σε μία εβδομάδα να πάμε. 

 

Πολλά φιλιά! 

μπραβο κοριτσακι μου μια χαρα ειναι η χοριακη σου!μην αγχωνεσαι αν ειναι ενα η δυο,το σιγουρο ειναι οτι εισαι εγκυουλα! 

 

Καλημέρα σε όλες!

Νέα κι εγώ στο φόρουμ...σήμερα στην 7η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά!

Βάλαμε 3 "ωραία" έμβρυα, όπως είπε ο γιατρός και τώρα αναμονή....

Θέλω να δώσω τις καλύτερες ευχές μου σε όλες για το όνειρο μας!

Ήδη νιώθω καλύτερα που μπορώ να επικοινωνήσω μαζί σας, ακόμα κι αν δεν γνωριζόμαστε..

καλως μας ηρθες και σου ευχομαι θετικα αποτελεσματα!εδω ειμαστε για οτι θελησεις!!θα τα λεμε λοιπον!!

 

Καλημέρα κοριτσάκια μου.

Πω πω δεν σας προλαβαίνω και όλο και πληθαίνουμε!!!  [smilie=laughing6.g:  [smilie=laughing7.g:

Καλώς όρισαν τα καινούρια κοριτσάκια στην παρέα μας και με το καλό και σύντομα μανούλες! 

Ειλικρινά προσπαθώ να θυμηθώ να γράψω κάτι για όλες αλλά είναι αδύνατον! Σας σκέφτομαι όμως και κάθε βράδυ σας βάζω στην προσευχή μου.  :ympray:

Εμένα μάλλον έπαθαν ένα τραλαλά οι ορμόνες μου γιατί μέσα σε 2 βδομάδες αδιαθέτησα πάλι!!! Λέει ο γιατρός να μην ανησυχώ κάποια μικρο ορμονική διαταραχή είναι, να περιμένω την επόμενη περίοδο για να ξεκινήσουμε....  :-w  [smilie=violent1.gi:

Τι να πώ....

Σας φιλώ όοοολες και θα προσπαθήσω να μπαίνω πιο συχνά.... αλήθεια!  [smilie=toothy4.gif]  [smilie=tongue5.gif]

μαλλον θα ειναι καποια ορμονικη διαταραχη!μην ανησυχεις και τον επομενο μηνα ξεκινας!

 

santaloxilo πολυ μου αρεσε οπως τα ειπες στον γιατρο!!ε δεν ειμαστε και μηχανες!!

 

συγνωμη στα κοριτσια που ξεχασα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Matildaki καλη δυναμη και καλα αποτελεσματα!!! Ευχομαι να ειναι το καλυτερο πασχαλιατικο δωρο!!!

Περασαν και οι μερες για μενα και αυριο ειναι η μεγαλη μεγαλη μερα!! Πρωι πρωι θα παω για β-χοριακη και μετα σχολειο! Να δω τι μαθημα θα κανω στα μπουμπουκια μου οταν το μυαλο μου θα ειναι στο κινητο και στο ποτε θα χτυπησει για να μαθω τα αποτελεσματα! Ουφ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sylvie με το καλό !!!!!!!!!!!συναδελφοι ειμαστε????εγω στην α βαθμια.....πες μου κατι σε παρακαλω αν μπορεις για τη διαδικασια ποσες μερες αδεια πηρες;;;ηταν απο δημοσιο;;ρωταω πολλα το ξερω τετοιες ωρες αλλα εμας μας πετσοκοβουν σε αδειες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki mou ανυπομονούσα να γυρίσω για να σας γράψω! Είχαμε να βγουμε από την Τρίτη κι ο άντρας μου είχε μπαφιάσει, εγώ Βούδαςχαχαχα!

Πολλές δεν ειναι 14 μέρες αναμονη;!

Sylvie μου, εύχομαι μία τερααααααστια χοριακή για αύριο!

Στέλνω όλη τη θετική μου σκέψη!!

Santaloxilo, εσυ πρέπει να εισαι απασχολημένη τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας!!!!!

santaloxilo οι άδειες είναι γενικώς ένα θέμα... Εγώ πήρα 4 μέρες κανονική άδεια και 3 μέρες αναρρωτική.. Σκεψου οτι είχα και ταξίδι στη μέση 7 ωρών για να πάω και να φύγω από Αθήνα.. Και όλα αυτά μόνο για την εμβρυομεταφορά. Τον Γενάρη πήρα 3 μέρες αναρρωτική για την ωοληψία... Για μένα το πρόβλημα ήταν όταν επεστρεψα στο σχολείο, στο πρώτο 2ωρο ήμουν κουρέλι..
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sylvie καλη επιτυχια αυριο κοπελα μου, πολυ αισιοδοξια και πολυ πολυ θετικη ενεργεια!!!

++++++++++++++++++++++++++++++

Matildaki καλως ηρθες στην παρεα μας, να κρατηθεις και να την κανεις οταν πρεπει! Να περασεις μια ηρεμη αναμονη και απολαυσε την! Σκεψου ομορφα θετικα και διασκεδαστικαπραγματα!!!

Συντομα λοιπον σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μια χοριακη ++++++++++++++++++++++++++++

ενα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο μενα και τον μπεμπη μου!!!

Mardio τελειωσα με ολο αυτο το αγχος των εξετασεων, εχτες με πηραν τηλεφωνο και δοξα τον Θεο το πρωτο οτελρσμα της αμνιο βγηκε φυσιολογικο, τα τελικα σε δυο εβδομαδουλες!!! Το αγορακι μας και εγω προχωραμε δυναμικα!!!!

Κοριτσια ομορφα δεν σας ξεχναω. Φιλια φιλια φιλα φιλια φιλα φιλια σε ολα τα μουτρα,σας!!!!!!!

Σας σκεφτομαι συνεχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sylvie σου εύχομαι καλά αποτελέσματα!!!! Αληθεια .εχεις συμπτώματα?! Νιώθω ότι όλα θα πάνε καλά! 

 

Maltiidaki καλωσόρισες στην παρέα μας! Υπομονή και όλα να πάνε καλά σου εύχομαι. Πρέπει να αντέξεις! Εδώ εγώ με θετική χοριακή από την Τετάρτη, θα πρέπει να κάνω πάλι υπομονή για το πότε θα πάμε να το δούμε! Οπότε, γενικά σε αυτή τη διαδικασία η μεγαλύτερη αρετή είναι η ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!

 

Φιλάκια σε όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και από εμένα!

Βάλτε και εμένα στη πασχαλινή αναμονή!

Έκανα σήμερα την σπερ/ση οπότε περιμένω για Δευτέρα του Πάσχα!

Καλή επιτυχία σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!

 

Άρτεμις, καλή επιτυχία! Η Δευτέρα του Πάσχα δεν αργεί, πάμε δυνατά!!

 

Agapaki, είναι η δεύτερη χοριακή σου? Μετά από 2 εβδομάδες δε γίνεται ο πρώτος υπέρηχος? 

Ας σπρώξει κάποιος το χρόνο!!! :ympray:

 

Morouli, ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, το φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ έφτασε @};-

 

Περιμένουμε και τη Sylvie σήμερα !  :ympray:  :ympeace:  %%-

 

Σήμερα είναι η πρώτη μέρα στο γραφείο μετά από μια εβδομάδα κι ήδη με έστειλαν στην τράπεζα :ymtongue:

Φυσικά πήγα χαλαράααααααα!

 

Σε 8 μερούλες κορίτσια μου κάνω τη χοριακή μου!!  :YMHUG:  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα!!απο χθες ψιλοανακατευομαι και με ενοχλουν οι μυρωδιες!!το αναφερω απλως γιατι τις δυο προηγουμενες φορες δεν ειχα καθολου τετοια συμπτωματα!

 

sylvie καλη επιτυχια κοριτσακι μου!!περιμενουμε με αγωνια τα ευχαριστα νεα!

 

Αρτεμις και εσυ με το καλο κοριτσακι μου και τη δευτερα του πασχα θα το γιορτασουμε διπλα!!

 

morouli Μου τι καλα που πηρες τα πρωτα αποτελεσματα και ειναι σουπερ!!ολα θα ειναι τελεια!!!

 

φιλια σε ολα τα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sylvie μου τι να σου πω... τα έχουμε περάσει όλες και ξέρουμε πόσο δύσκολο είναι... πάρε το χρόνο σου και πάμε για το επόμενο! πέφτουμε αλλά σηκωνόμαστε γιατί έχουμε ένα σκοπό! πάτε κάνα ταξιδάκι με το σύζυγο, ξεκουραστείτε και όταν νιώσετε έτοιμοι επιστρέψτε δριμύτηροι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sylvie μου, λυπάμαι πολύ....

Δεν ξέρω ακριβώς πως νιώθεις αλλά είσαι στο μυαλό μου. 

Σε καμια περίπτωση δεν απογοητευόμαστε!!  Εχω σκεφτεί κι εγώ την αποτυχία....αλλά σημασία έχει η προσπάθεια!

Είμαστε εδώ  [smilie=3some.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sylvie, λυπάμαι πάρα πολύ. Μακάρι να ήταν αλλιώς. Ειμαι σίγουρη πως πονάς, ξέσπασε, κλάψε και όταν νιώσεις έτοιμη και πάλι ξαναπροσπάθησε. Τι να πω ήταν ότι χειρότερο έχω περάσει κι εγώ.. απλώς μην τα βάλεις κάτω, προσπάθησε να καταλάβεις τι εφταιξε και να το διορθώσετε την επόμενη φορά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silvie μου μην απογοητεύεσαι κοπέλα μου ξέρω ότι είναι πολύ δύσκολο όμως πάρε τον χρόνο που χρειάζεσαι σήκωσε το κεφάλι ψηλά και ψάξτε να δείτε τι φταίει. Όταν έχεις διάθεση και χρονο γράψε μας δυο λόγια για σένα, πόσο καιρό προσπαθείτε αν είναι η πρώτη προσπάθεια αυτή? Είμαστε ολες εδώ να σε βοηθήσουμε όσο και όπως μπορούμε, μην λυγίζεις!!!!!!

 

Αρτεμις με το καλό συντομα να έρθουν καλά νέα για σένα..μην κουράζεσαι και μην σκέφτεσαι αστο μονο του να έρθει!!!

 

Matildaki και εσυ λίγο υπομονη και θα περάσουν οι μέρες όσο μπορείς μην τις σκέφτεσαι...

 

Agapaki θα πάτε και θα ξαναπάτε και θα ξαναπάτε και κάθε μέρα θα ειναι πολύ όμορφη, μη βιάζεσαι ζήστο όσο ποιο όμορφα και ηρεμα μπορείς!!!

 

Κοριτσακι μην ψάχνεις συμπτώματα, δεν υπάρχουν. Το ότι έχεις ανακατοσούρες δεν σημαίνει τίποτα και ας είσαι έγκυος που στο ευχομαι να είσαι πολυ πολυ πολυ εγκυούλα, αλλα δεν σημαινει τιποτα, ειναι νωρις ακομη. Η ψυχολογια  φταιει για όλα τα συμπτωματα. 

Εμενα ο γιατρος οταν πηγα για χοριακη με ρωτησε αν ειχα πρησμενο στηθος και ουτε καν. 

 

φιλια σε όλεςςςςςςςςςς τις φίλες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα! 

Έτρεχα αυτές τις μέρες με ετοιμασίες, κάναμε και την ωοληψία και τώρα περιμένω τα εμβρυάκια μου! Την Τετάρτη θα τα βάλουμε με το καλό! Για την ώρα έχουμε 10 γονιμοποιημένα ωάρια. Για να δούμε τι θα μείνει!

Αγαπάκι μια χαρά η επανάληψη της χοριακής σου! Σίγουρα εγκυούλα, τώρα αν είναι 1 ή 2 θα το δεις στον υπέρηχο... υπομονή!!!! 

Δάφνη μου σε ευχαριστώ για την ενημέρωση της λίστας! Εσύ πως πας;; Πότε θα το ξαναδείτε το ζουζούνι σας;

Κοριτσάκι μου μην αγχώνεσαι για τα κιλά! Όταν γεννήσεις με το καλό θα τα χάσεις γρήγορα! Πότε θα κάνεις πάλι υπέρηχο;

Μικα και Μορούλι πολύ χάρηκα που πήγαν όλα καλά με τη β' επιπέδου! Όλα θα πάνε καλά! Προσοχή όμως ε;; Μη ξεσαλώσετε τώρα....

Σανταλόξυλό μου ελπίζω να εκμεταλλευτήκατε το ΣΚ που πέρασε ε;;; Καλή επιτυχία κι όχι άγχος!!!

Κατερινάκι εσύ σε τι φάση είσαι; Θα κάνεις πάλι διέγερση; 

Σίλβη μου λυπάμαι που δεν πήγε καλά. Πάρε το χρόνο σου και ξανά στον αγώνα! Την επόμενη θα δικαιωθείς!

Ανεμόνη μου ελπίζω να είσαι λίγο καλύτερα... Ευχομαι σύντομα να σας έρθει το μωράκι μέσα από την καρδιά μου.

Στελίνα καλή αρχή και σε σένα και την αδελφή σου και φυσικά με θετικά αποτελέσματα!!!! 

Ματιλντάκι καλή επιτυχία σου εύχομαι! Μακάρι να έχεις μια τριψήφια χοριακή! 

Άρτεμις καλή επιτυχία! Προσοχή πολύ, θετική σκέψη κι όλα να πάνε τέλεια!

Λεβού μου μην σε αγχώνει η περίοδος. Με το άγχος μπορεί να κάνει τα δικά της. Φιλιά στη μικρή σου! Με το καλό να έρθει το αδερφάκι με την επόμενη περίοδο. 

Rose μου θα περάσουν τα πονάκια! Τώρα που γελάει κιόλας θα σας κάνει λιώμα!!! 

Μαρδιό μου φιλιά στις τσούπρες σου!!! 

Συγγνώμη αν ξέχασα κάποια!! Φιλιά σε όλες με πολλά μωράκια!!! Εγκυούλες μην ξεχνάτε να μας φυσάτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...