Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωτα θετικο τεστ και το επομενο πρωι αρνητικο! Γινεται???


barbie0083

Recommended Posts

Κορίτσια καλημερα! Είμαι καινούργια στην παρεα καιμθα ηθελα να μοιραστω μαζι σας αυτο που μου συνεβει. Χθες εκανα τεστ εγκυμοσυνης, το Clear blue και φάνηκε σταυρος οποτε θεωρησα πως ειναι θετικο! Σήμερα το πρωι είπα να κανω και το δευτερο για να βεβαιωθω αλλα βγηκε αρνητικό!!!Ειμαι τελικα ή οχι λετε???Εχω μπερδευτει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to deutero pou ekanes itan ki auto clearblue?mporei to ena (to clearblue) na itan pio euaisthito..kai to allo oxi.

Mia xoriaki i ena trito test tha se peisei.Logika ena test thetiko einai thetiko.To arnitiko mporei na krivei egimosini.

To allo pou mporei na xei ginei an kai den to nomizo pisteuo tin proti ekdoxi pio poli einai na pige kati na piastei kai na min ta katafere...alla tha sou rxotan kai periodos simera aurio.Kane mia xoriaki na deis.Logika eisai kai sto euxomai an auto thes.

Siggnomi gia tous latinikous xaraktires alla eimai se ipologisti pou den ehei ellinika

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι και το δευτερο clear blue ήταν. Ηταν το διπλό τεστ. Περιοδος δεν μου εχει ερθει ακόμα παντως. Δεν ξερω τί να υποθέσω...Είχε καμμια αλλη κοπελα αναλογη εμπειρια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες! BARBIE κατά την άποψη μου τα τεστ δεν είναι και τόσο έγκυρα! Θα σου πρότεινα να κάνεις μια χοριακή που θα σου δώσει την σωστή και σίγουρη απάντηση! Πήγαινε αύριο το πρωί και σου εύχομαι μία πολύ μεγάλη χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις πάρει καποιο φάρμακο ή έχεις κάνει κάποια ένεση που μπορεί να επιρρεάσει το αποτελεσμα;;;η μονη πριπτωση το θετικο να ναι λάθος είναι αυτη...παντως κι εγω θα σου ελεγα χοριακή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες!Καταρχήν σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις!Χθες πήγα στον γιατρο μου και μου είπε οτι κατι σχηματιζεται αλλα ειναι ακομα πολυ νωρις, οποτε με εστειλε να κανω χοριακη σημερα το πρωι. Όχι δεν παίρνω κανενα φαρμακο ουτε εχω κανει καποια ενεση.Ελπιζω να πανε όλα καλά![smilie=clock.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

barbie τι έγινε τελικά με τη χοριακή σου? Είχα παρόμοια εμπειρία τον προηγούμενο μήνα, θετικό (ροζ αχνό) τεστ το βράδυ, αλλά αρνητικό το επόμενο πρωι.. όπου τελικά και αδιαθέτισα..το μόνο που βγήκε είναι να απαρνηθώ όλα τα test φαρμακείου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπέρα!!

Μήπως εχει κάποια κοπέλα MENOPURπου δεν τα χρειάζεται??μια σκονη,διο οσο εχειτε

Ευχαριστώ εκ των προτέρων............. EINAI POLLH ANAGH!!6971843391

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...