Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κάρμεν έγραψε:

κοριτσια για να καταλάβω γιατι μπερδευτκα υπαρχει γκρουπ του mammyland στο facebook?

ναι γραφεις mammyland στην σναζητηση και θα μας βρεις ολες εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα σε ολες!!!!

ενα θα σας πω κοριτσια....με τον αντρα μου γνωριστηκαμε στο facebook...ερωτευτηκαμε τρελα και τωρα περιμενουμε με το καλο τον Ιουλη το πρωτο μας παιδακι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααααααααααα απο δω ξεκινησαn ολα τα suggestion adds που εχω στο face!!!!!!!!:laugh: :laugh:

Δεν ειχα δει το post!!!

Aaaa πολυ μπερδεμα θα πεσει!!!:blink: :blink:

Φιλια σε ολες!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;) :woohoo: ;) :woohoo: ;) ;) :woohoo: Hrisa έγραψε:

καλησπερα σε ολες!!!!

ενα θα σας πω κοριτσια....με τον αντρα μου γνωριστηκαμε στο facebook...ερωτευτηκαμε τρελα και τωρα περιμενουμε με το καλο τον Ιουλη το πρωτο μας παιδακι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pebi έγραψε:

;) :woohoo: ;) :woohoo: ;) ;) :woohoo: Hrisa έγραψε:

[/quote:1x7vf08z]

Κι εμεις μεσω msn γνωριστηκαμε απο ενα λαθος e-mail και ειμαστε 2 χρονια μαζι, παντρευτηκαμε περσι και περιμενουμε το πρωτο μας μωρακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κάτω από τη φώτο στο facebook έχει ένα πλαίσιο που γράφει: write something about yourself. Θα πρότεινα όποια θέλει να γράψει το όνομα που χρησιμοποιεί στο μάμιλαντ για να ξέρουμε ποια είναι ποιά, γιατί έχει ψιλοχαθεί η μπάλα! φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Κορίτσια κάτω από τη φώτο στο facebook έχει ένα πλαίσιο που γράφει: write something about yourself. Θα πρότεινα όποια θέλει να γράψει το όνομα που χρησιμοποιεί στο μάμιλαντ για να ξέρουμε ποια είναι ποιά, γιατί έχει ψιλοχαθεί η μπάλα! φιλιά!

Κοριτσάκια μου καλά, το είπε χθες κ η Eldo αλλά ας το επισημάνω ξανά, όσες γίνατε μέλη του facebook υπάρχει η ομάδα που του mammyland, απο εκεί υπάρχει η ενότητα Who is Who κ αναφέρουμε όλες το Nickname κ το κανονικό μας όνομα . Αυτό θα σας ξεμπερδέψει.

Φιλιά σε όλες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια στο facebook υπάρχει η ομάδα mammyland ….μπείτε στο προφίλ μου στο facebook και δέστε τις ομάδες που είμαι μέλος, εμφανίζονται μέσα στη σελίδα …..πατήστε εκεί που λέει mammyland και γίνετε μέλος ….μετά θα βρείτε και τη στήλη who is who απλά συστήνεστε και λέτε και το ψευδώνυμο στο mammyland …έτσι για ευκολία όλων μας ….όποια θέλει βοήθεια ας μου γράψει

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA NA PROTEINW K EGW KATI POU ISWS VOH8HSEI

K GNWRISTOUME KALUTERA??:unsure:

EKEI POU GRAFOUME TA POST STO FACEBOOK..NA GRAFEI STO TELOS H KA8EMIA

K TO NICKNAME POY XRHSIMOPOIEI STO MAMMYLAND!!

Π.X. (EGW GRAFW)AX!!! TI WRAIA..EXEI KRYO(ZOUZOU21)

3EKINAWWWW

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lipon den kserw ti exeis kanei akoma .an eisai mesa sto group mammyland einai katw apo tis mikres fotografies pou exei..mpeneis mesa kai grafeis kati.an den exeis brei akoma to group pigene sthn anazitish tou profil sou bale mammyland

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...