Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια,thagia συγχαρητήρια για την β επιπέδου,χαρηκα πολυ που όλα είναι καλά,άντε να παίρνουμε σειρά οι επόμενες με καλά νέα :-D αχ ανυπομονω να έρθει 20 του μηνός να παω και εγώ../sofari συμβαίνει σε καποιες γυναικες να αργουν λιγάκι να νιωσουν το μωρακι τους,μην ανησυχεις θα το νιωσεις εκεί που δεν το περιμένεις..:-D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα και απο μενα!!!βλεπω πως εχει ωραια μερα και σημερα!!!ευχαριστω ολες για τις ευχες σας!!πρωτοτυπο ο γαμος στο σπιτι ουτε το ειχα σκεφτει καθολου αλλα τα πιτσιρικια εχουν το πανω χερι απο τωρα και αποφασιζουν αυτα!!καιγω μετα τη 19η εβδομαδα τα καταλαβα οποτε μην αγχωνεσαι SOFARI !!!!!θα κανει την εμφανιση του το μωρακι!!!ΟΝΕΙΡΑΚΙ αντε κοντευεις θα περασουν νερακι οι μερες!!!που θα την κανεις τη β΄?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς που είναι ο γάμος και με τις ετοιμασίες κτλ ξεχνιεμαι και περνάνε κ γρήγορα οι μέρες.στο Μητερα θα την κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα περασουν οι μερες κοριτσαρα μου μην αγχωνεσαι!!!!!εγω τα εχω παρει με τους γιατρους που απεργουν και τελειωμο δεν εχουν!!!εκτος που δε θυμαμαι απο ποτε εχω να πληρωθω τελειωνουν και τα φαρμακα!!!!!την ταλαιπωρια αυτη δεν τη βλεπει κανενας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε? Εγώ είμαι πολύ φουσκωμένη και έχω αυπνίες τις τελευταίες μέρες.... THAGIA συγχαρητήρια για τη β επιπέδου!!! Άντε πάρτε σειρά οι επόμενες! Όσων αφορά η β επιπέδου εμένα ο γιατρός μου επειδή δεν βρήκε διαθέσιμο ραντεβού που να μας βολεύει με έστειλε στον ίδιο γιατρό που θα μου έκανε την εξέταση στο ιατρείο του όμως και πλήρωσα 100,00€. Αν σας ενδιαφέρει μπορώ να σας στείλω να στοιχεία του γιατρού μήπως έκεί βρείτε πιο σύντομα διαθέσιμο ραντεβού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες!!!!!!τι κάνετε?Thagia συγχαρητήρια για τη β επιπέδου!!!!!Νική και γω κάθε μέρα το νιώθω αλλά οχι συνέχεια και μονο αν είμαι ήρεμη!!Όσο για τα φάρμακα σιγά μην τους νοιάξει αυτούς, η δουλειά τους να γίνει!!!!!γιατί δεν σε πληρώνουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι με αναρρωτικες απο το ικα οποτε αφου δε δουλευουν οι γιατροι δε μπορω να περασω επιτροπη και να καταθεσω ωστε να πληρωθω!!!εμεις dvd πηραμε αλλα ασπρομαυρο.και τελικα δεν αξιζει τον κοπο κοριτσια γιατι πρωτον δεν καταλαβαινουμε τιποτα και δευτερον διοτι οι τσιφουταρεοι στο ιασω τα εχουν ολα ασπρομαυρα οποτε αδικα το πηραμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι αυπνοιες εχω και εγώ αλλά φουσκωμενη δεν νιώθω ποτε :-p εγώ πεινάω συνέχεια και πολυ,φανταστείτε πριν έφαγα μαι τυρόπιτα και δεν με χόρτασε καν λες και δεν την είχα φαει!christi σήμερα δεν πας εσυ? εγω διάβασα οτι στο μητέρα μπορείς να ζητησεις τον καινούργιο υπέρηχο και dvd και σε χρεώνουν λίγο παραπανω και σκέφτομαι να ρωτησω όταν πάμε μήπως το κάνουμε έτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως εχω πολυ καιρο να κοιμηθω βραδυ.ολη νυχτα ειμαι κρεβατι - τουαλετα!!!και σιγα μην κανω τιποτα με ξεγελανε τα πιτσιρικια!!!κατα τις 7 το πρωι με παιρνει ο υπνος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!! Νικη μου κ εμενα δεν με πληρωνουν για τον ιδιο λογο!! Πηραν παλι παράταση μεχρι 17 ιανουαριου!! Ελεος πια!! Παντως κοριτσια εγω στον γιατρο που εκανα τη β επιπέδου μου εδωσε πολλες φωτογραφίες κ 5 βιντεο σε dvd σε 4d μορφη!! Αφου οταν βλεπω τα βιντεο μιλαω με τον μπεμπη!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α τελικα ισχυει αυτο για τις 17 ε?το εμαθα καιγω αλλα δεν ημουν σιγουρη.αυριο παντως ειχαν πει στη μαμα μου να παει οποτε θα παει αν και μαλλον αδικα.δεν τους νοιαζει καθολου.αλλα και το κρατος...μονο τους οδηγους της εθελ ξερουν να επιτασουν!!!το χω ξαναπει αν μπορουσα να σηκωθω θα πηγαινα και αλλου για υπερηχο να εχω εστω μια φωτογραφια της προκοπης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχ ονειράκι και εγω πεινάω με εχει τρομάξει ο άντρας μου με το φαι που κάνω!!Το Σαββατο έχω ραντεβου!!Νίκη σε κοροιδευουν τα ζουζούνια σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδι μου εγώ δεν πεινάω απλως..Λυσσαω λες και με έχουν νηστικό κανα μήνα :-p θα φρικαρει ο γιατρός πιστεύω όταν με ζυγίσει. :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...