Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λοιπον....ξεκιναω με αυτα που εχω βρει εγω και οι...προσθηκες δεκτες!!!

να επισημανω οτι εγω αυτα πρωτα ο θεος τα θελω χ2 και μου εχει γινει το μαλλι περμαναντ!!!!!

καροτσι

κουνια

μαρσιπο

φορμακια

φανελακια

στρωμα για την κουνια

καλτσακια

γαντακια (για το γρατζουνισμα)

παντες

σεντονακια

μπιμπερο (μεγαλα και μικρα)

πιπιλες

πανες

αφρολουτρο

μπανακι

κρεμα για το συγκαμα

θερμομετρο μπανιου και χωρου

πετσετες-μπουρνουζακι

σελτεδακια

σαλιαρες

πανακια για γουλιες

νυχοκοπτη βρεφικο η΄ψαλιδακι

βουρτσα

καλαθουνα

αποστειρωτη

ψυκτρα για καθαρισμα μπιμπερο και πιπιλας

θηκη για πιπιλα

υπνοσακος

αλυσιδιτσα για πιπιλα

σεντονακια

μαξιλαρακι

μαξιλαροθηκες

κουνουπιερα

κουβερτουλες

αλλαξιερα

στρωματακι για αλλαξιερα

καλαθουνα

ριλαξ

λαδακι για μετα το μπανιο

τσαντα για εξω

καλαθακι για τα καλλυντικα

ενδοεπικοινωνια (για οταν παει στο δωματιο του)

αυτα.....προς το παρον....αν εχω ξεχασει κατι παρακαλω συμπληρωστε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον συμπληρωνω τι αλλο εχω γραψει,αν και ηδη συμπληρωσα και στα δικα μου απο τη Νικη!

 

Ζακετακι

Παιχνιδι κουνιας με μουσικη

Θηλαστρο και μπουκαλακια θηλαστρου(εμενα θα χρειαστουν,ισως δουλεψω part time)

Καθισμα αυτοκινητου

Αποφρακτηρας μυτης(διαβασα μονο ετσι καθαριζει η μυτουλα τους)

Επιθεματα στηθους

Κρεμα λανολινης για τις θηλες

Μωρομαντιλα

Διπλο λεκανακι και σφουγγαρακια για το αλλαγμα

Θερμαντηρα μπιμπερο

Υφασματινη κουδουνιστρα

Σουτιεν θηλασμου

Νυχτικο και μπλουζες με κουμπακια

Σερβιετες

Εξτρα εσωρουχα(κανονικα η μιας χρησης)

 

Εβαλα και για εμας κατι ψιλα απαραιτητα.Περιμενω προσθηκες κοριτσια!Δεν φτασαμε το εκατομμυριο και ανησυχω!Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!

 

Τι βλεπω; εχετε αρχισει με λιστες;

Εγω με βλεπω τελευταια στιγμη να παιρνω οτι χρειαζομαστε συμπληρωματικα, μιας και εχω ηδη απο τη πρωτη κορη!

 

Εμεις β'επιπεδου εχουμε τη Δευτερα, προς το παρον δε το σκεφτομαι, και δεν αγχωνομαι! Ολα καλα θα ειναι!

Με το καλο και σε οσες δε την εχουν κανει ακομη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει λοιπόν μπορώ να σοριαστώ τώρα!!!Mariela εμείς το Σάββατο πάμε για τον β επιπέδου και έχω λίγο άγχος μπορώ να πω!!!!!Με το καλό η εξέταση σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AURORA μου οντως εμας μας ξεχασα εβαλα μονο για τα μπεμπε!!συμπληρωσα και εγω απο τη λιστα σου!!!να δω και τι θα προστεθει ακομα!!!!χαχαχαχα!!εγκεφαλικα οι μπαμπαδες!!!!!CHRISTI πρωτον βρες καπου μαλακα π.χ. καναπες η΄κρεβατι να σωριαστεις σκεψου και την κατασταση!!!!η β΄επιπεδου θα ειναι σουπερ μην αγχωνεσαι!!!MARIELA  κι εσυ με το καλο η β΄!!!εχεις και απο το αλλο παιδακι οποτε για πες ξεχασαμε τιποτα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πωωωω ενα τοσο δα πλασματάκι χρειαζεται όλα αυτααα???? :-\  το έπαθα κι εγω το εγκεφαλικό!! Νομιζω πρεπει να ξεκινησουμε λιγα λιγα να παίρνουμε γιατι όλα μαζι δε γινεται με τίποτα....!! Νικη και aurora ευχαριστούμε για τη βοήθεια πάντως!!!!

 

αυριο στις 6 η β επιπεδου κι εχω τοση αγωνιααααα........! Σταλίτσα, aurora, κατερινάκι και νικούλα σας ευχαριστώ για τις ευχές... Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες  μας κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

THAGIA καλη επιτυχια για σημερα!!!!περιμενουμε νεα!!!!εγω πρωτα ο θεος λεω να ξεκινησω να παιρνω τιποτα αλλα απο τελος ιανουαριου και μετα.να πανε ολα καλα και θα τα παρουμε ολα κοριτσια.μην αγχωνεστε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σας!!!!!Τις τελευταίες μέρες με πλακώνει το πάπλωμα,αφου ο άντρας μου παίρνει τηλ να δει αν είμαι καλά που δεν έχω επικοινωνήσει μέχρι αργά!!!!!!!Thagia καλή επιτυχία στην εξέταση σου,εύχομαι ο μπεμπάκος σου να είναι τέλεια!!Ρε κορίτσια δεν είναι νωρίς από τώρα για να ξεκινήσουμε τα ψώνια, απο την άλλη είναι και πολλά, οχου δεν ξέρω τι να  πω πια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα!!!!CHRISTI μου ολες ετσι καπως ειμαστε μας φαινεται νωρις να ξεκινησουμε αλλα ειναι και πολλα αυτα που θελουμε να παρουμε!!!εσυ εχεις ριξει καμια ματια πουθενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνο στο ιντερνετ έχω χαζοκοιτάξει αλλά μου φαίνεται οτι δυστυχώς απο το ιντερνετ θα τα πάρω όλα γιατι στο νησί ένα μαγαζί έχει με μωρουδιακά μόνο τα ήρα αλλά είναι απλησίαστα!!!!!!Έψαχνα να βρω κολάν και καλσον εγκυμοσύνης και δεν υπήρχε ουτε ένα μαγαζί όλοι μου είπαν να πάρω μεγαλύτερο νούμερο απο αυτό που φοράω,ελεος!!Μου έφερε η μαμά μου οταν ήρθε για τις γιορτές απο την αθήνα απο τα h&m και είναι πολύ ωραία και οικονομικά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,Christi εγώ έχω πάρει απο τα h&m ενα τζιν εγκυμοσύνης που πραγματικα το έχω καταευχαριστηθει,το άλλο Σάββατο παντρεύομαι οποτε πήρα ενα καλσον από το calzedonia που είναι χωρίς ραφές και πολύ λεπτο γιατί θα φορέσω peep toe και λόγω εγκυμοσύνης μου δώσανε ενα με διπλό καβαλο η καπως έτσι μου το είπανε :-p επίσεις χτες εβαψα τα μαλλια μου με ρεφιλε πιο κατω απο την ρίζα και ελπίζω να μην εκανα βλακεία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ονειρακι μου με το καλο ο γαμος!!!εγω κοριτσια το γαμο θα τον κανω στο κρεβατι!!ναι ναι καλα ακουσατε!!!!ο γιατρος ειναι ανενδοτος στο να σηκωθω να παω στο δημαρχειο οποτε θα το κανουμε στο σπιτι και αυτο για να αποφυγουμε τις διαδικασιες αναγνωρισης των παιδιων.αλλιως τα ονειρευομουν εστω και στο δημαρχειο αλλα τι να γινει....απο ρουχα εγκυμοσυνης δεν πηρα και προφανως δε θα παρω δε θα μου χρειαστουν αλλωστε!!!το μονο που πηρα πριν το χερουργειο 3 ανετα κολαν για να τα φοραω με μπλουζοφορεματα αλλα πια ουτε αυτα θα βαλω.οσο για το μαλλι νομιαζω δε θα εχεις θεμα αφου δεν ακουμπησες ριζα αν και στις εβδομαδες μας νομιζω ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CHRISTI μου και ιντερνετικως μια χαρα θα τα κανεις τα ψωνια σου!!!στειλε και τη μαμα σου για τιποτα που δε βρισκεις στο νετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς θα κάνουμε θρησκευτικό και φοβάμαι με τα τακούνια τόσες ώρες το νυφικό κ την ταλαιπωρια γενικά μην πάθει κάτι το μωρακι μου :-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ονειράκι και εμένα μου έφερε τζιν απο τα h&m και είναι πολύ καλό φόρεσα τζιν μετά απο πολύ καιρό!!Εδω στα calzedonia δεν είχε τίποτα!και ο αντρας μου λεει να στείλουμε τη μαμα μου αλλα εγω θέλω να τα διαλέξω εγω γιατί κούνιες και τέτοια θα μας τα δώσουν ε ας διαλέξω και εγω κάτι!!!!!!!! Πως θα τον κάνετε σπίτι??θα φέρετε τον δήμαρχο σπίτι??Ονειράκι νομίζω οτι μετά τις 12 εβδομάδες μπορείς να τα βάψεις δεν ρώτησες το γιατρό σου??Προσπάθησε όσο είναι δυνατόν να ξεκουραστείς τις προηγούμενες μέρες  και εκείνη την μέρα να κάνεις τα πράγματα μέχρι εκεί που μπορείς!!Αν θα κάνετε τραπέζι μετα φορα ένα ζευγάρι μπαλαρινάκια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ονειρακι με το καλο ο γαμος σας!!

 

Νικη παντρευεσαι και εσυ; γινεται γαμος στο σπιτι;

 

Νομιζω οτι απο Φεβρουαριο σιγα σιγα πρεπει να γινονται οι πρωτες αγορες ,θα εχει και εκπτωσεις τοτε και καλο ειναι να το εκμεταλλευτουμε!

Τα επιπλα ισως να μην ειναι ετοιμοπαραδοτα και να χρειαστει μεχρι και μηνας για να τα παραδωσουν, καλα εξαρταται και απο το μαγαζι βεβαια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα h&m εχει πολύ ωραία πράγματα, μπορεις να τα δεις στο internet και να πεις τι θες να σ παρουν.Ρώτησα τον γιατρό και μου είπε οκ αν δεν βαφτεί η ριζα,αλλά το άγχος άγχος. Και εγώ για μπαλαρινακια το σκέφτομαι μετα,αλλά όλο καταστροφικά σεναρια κάνω,τύπου οτι θα πεσω απο τα σκαλιά κτλ :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου γινεται γαμος στο σπιτι ερχεται υπαλληλος απο το δημαρχειο αλλα θελει λιγη γραφειοκρατια παραπανω.δεν πειραζει ομως η αναγνωριση εκτος γαμου ειναι δυσκολοτερη.καιγω προς το φεβρουαριο ελεγα να πανε ολα καλα και να ξεκινησω.ονειρακι μου αν εκανα θρησκευτικο θα φορουσα μπαλαρινουλες απο την αρχη.κατω απο το νυφικο δε φαινονται αλλα και να φαινοντουσαν τι σε νοιαζει.εγκυουλα εισαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσαι βρε  αμα τα καταφέρνεις με το νυφικό το καλύτερο είναι να κάνεις αυτό που είπε η Νίκη απο την αρχή μπαλαρινάκια!!!Νίκη εσας πότε θα γίνει ο γάμος??Μόλις διάβασα ένα θέμα και αγχώθηκα για τη β επιπέδου,μήπως έχει κάτι το μωρό μου,δεν θέλω να παω να τη κάνω!!τι με έβαλε και μπήκα στο θεματάκι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ονειρακι η ωρα η καλη και μην ανησυχεις για τιποτα!Βαλε τα τακουνια σου να κανεις το κομματι σου που λενε και κετα βαλε μπαλαρινες νασαι ανετη.Για τα μαλλια σου κανενα προβλημα,ηρεμησε.

Νικουλα ποιος στη χαρη σου,πριβε καταστασεις!

Εγω κοριτσια θαχω τη μπεμπα μου στο γαμο... κατα Σεπτεμβρη.Θα κανουμε συμφωνο συμβιωσης σε συμβολαιογραφο,μιση ωρα δουλεια,70€ και με καταθεση στο ληξιαρχειο αναγνωριζεται κανονικα το παιδι.Θελαμε χρονο να οργανωσουμε το γαμο και να μπορω κι εγω ναμαι πιο ανετη.

Μαριελα νομιζω 13/1 αρχιζουν εκπτωσεις,οποτε βουρ μεχρι τελος Φλεβαρη.

Christi κι εγω ετσι ακριβως ειμαι στο νησι,δεν εχει μαγαζια,ιντερνετ κοιταζω.Κολαν πηρα απο ebay και επιπλακια μαλλον Θεσ/κη απο eshop.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...