Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Εγώ είμαι απο Κορυδαλλο ΕΣΥ? εγώ κρυωσα κ άσχημα κιόλας φανταστητε οτι ο γιατρός μ έδωσε αντιβιωση.προσοχή κορίτσια με αυτον τον καιρο,μια ζέστη μια κρύο την πατάμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στη Μυτιλήνη μένουμε!!εμένα μόνο φυσιολογικό ορο μου έδωσε για το μπούκωμα στη μύτη γιατί δεν έχω τίποτα άλλο!!τι αντιβίωση σου έδωσε?ήσουν τόσο χάλια??Όλοι άρρωστοι είναι με αυτό τον καιρό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ήμουν πολύ χάλια με πολύ βήχα δύσπνοια πόνο στο στήθος και στην πλάτη,εγώ γενικά υποφέρω απο βροχιτιδες. μ έδωσε amoxil και ενα σιροπακι αλλά δεν το πινω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αρκετά καλυτερα ευχαριστω :-D δεν σου φαίνονται ατελείωτες οι μέρες μέχρι τις 16? πόσες φορες έχεις δει το νινακι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!! Καλώς ήρθες oneiraki!! Thagia μου καλή επιτυχία αύριο με την αυχενική!!!! Θα πάθεις πλάκα όταν δεις το μωράκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ σταλίτσα!!!!!! Εχω τόση αγωνία!!!!!!! Ελπίζω να είναι καλά το μικρούλι μου γιατί το ταλαιπώρησα με τον γάμο και το τρέξιμο αυτές τις μέρες!!! ΘΑ σας έχω αύριο νέα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολους

Εχθες εκανα αυχενικη διαφανεια και ολα ηταν τελεια

Το μικρο εκανε συνεχεια τουμπες αλλα πολυ γελιο ριξαμε οταν εκανε αυτο [smilie=thumbsup.gi:

Χα χαχαχαχαχ ακομα γελαμε

Ευχομαι σε ολες τα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι μου κάνετε? Προσέξτε πολύ με τα κρυώματα!!! ΟΝΕΙΡΑΚΙ συγχαρητήρια για το μωράκι με το καλό να σας έρθει!!!! Περαστικούλια CHRISTI μου!!! Πίνε χαμομηλάκια και να ξεκουράζεσαι πολύ!!! THAGIA μου μην ανησυχείς καθόλου μια χαρά θα είναι το μωρούλι!!! Να μας πεις νέα απτην αυχενική σου!!!!!!! ΜΑΡΑΚΙ μου συγχαρητήρια που όλα ήταν καλά στην αυχενική!!!! Σας είπε και φύλλο ο γιατρός? Εμείς πήγαμε εκδρομούλα στο Νάυπλιο το σκ και ξεκουραστήκαμε λιγάκι. Έχω ακόμα αναγούλες τα βράδια κυρίως αλλά οι εμετοί σχεδόν σταμάτησαν! Κατά τα άλλα καλά. Στις 22 του μήνα θα ξαναδώ τον γιατρό μου και δεν περνάνε οι μέρες!!! Σας φιλώ όλες!!!!![smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!Ονειράκι το χω δει 4 φορές,μου φαίνεται πολύ μακρια η αυχενική και έχω πάρα πολύ άγχος να είναι όλα καλά με το μωρό μου!!!!Δεν ξέρω πότε θα καταφέρω να ηρεμήσω!!!!!Τhagia μου περιμένουμε νεα σου!!μαρακι συγχαρητήρια για την αυχενική,το παιδί στο είπε καθαρά μην ανησυχείς μάνα όλα καλά είναι!!!!!!!!χαχαχαχα Κατερινάκι ευχαριστώ πολύ ναι όλο με ζεστά είμαι!!!!!!κορίτσια τώρα θα αραιώσουν οι επισκέψεις μας στο γιατρό για υπέρηχο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!

Μερες εχω να μπω!

ονειρακι καλωσηλθες στην παρεα με το καλο να δεχτειτε το μωρακι σας!

Διαβασα καλα νεα απο τις αυχενικες σας, χαιρομαι πολυ!

Εμεις εχουμε τη Δευτερα στις 11 το πρωι και ανυπομονω να δω το μωρουλι μου...:ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

christi ο γιατρος μου μετα την αυχενικη θα με δει στις 17 εβδομαδες..

Και μετα στις 23 περιπου εβδομαδες θα κανουμε τη β'επιπεδου!!

Μου εχει δωσει πλανο με τις επισκεψεις που κρινει αυτος απαραιτητες.

Ωστοσο αν ηθελα μπορουσα να πηγαινα και πιο συντομα, αλλα ειμαι οκ ετσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα κι εγώωωω!!!!! Καλησπέρα σε όλες!!!!! Κάναμε την αυχενική κι όλα ήταν μια χαρά!! Το μωράκι έγινε 7,5 εκατοστά και είναι αγοράκι, μας έδειξε τα προσόντα του ο ατιμούλης!! Όλη την ώρα κουνιόταν και η γιατρός τον κυνηγούσε! Είδαμε χεράκια, ποδαράκια. στομαχάκι, εγκέφαλο κι όλα αυτά που έχει ενας κανονικός άνθρωπος, απίστευτο!!! Δεν ξέρω αλλά η πληρότητα που νιώθω δεν περιγράφεται!! :) :)

Μαράκι τι καλά που όλα πήγαν καλά και σε σένα!! Το μωράκι σου στέλνει σήματα από τώρα!!

Μαριέλα με το καλό να γίνει και σε σένα η αυχενική και να πάνε όλα καλά!!

Christi Περαστικούλια!!!!! Άτιμος καιρός~!!

Κατερινάκι, ταξιδάκι ε?? Τι καλά!!!! :)

Άντε κορίτσια κλείνουμε και επισήμως το πρώτο τρίμηνο!!!!!!!!!!!!

Επεξεργάστηκε από thagia
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσάκια μου με τις τελείες αυχενικες,πολύ χαρηκα που ολά είναι καλά με τα νινακια σας.Εγώ το εχω δει μονο μια φορά γύρω στις 8 εβδομαδες που άκουσα και καρδουλα και τώρα ξανά στις 16-11 κ έχω ανχος για το αν το μωρακι μου είναι καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Christi από δω και πέρα αραιώνουν οι επισκέψεις στο γιατρό! Εμένα μετά την αυχενική μου έκλεισε ραντεβού για τις 22 του μήνα. Δηλαδή περίπου μια φορά το μήνα. ΜΑΡΙΕΛΑ με το καλό και η δική σου αυχενική!!! THAGIA ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ που το παιδάκι σας είναι καλά γιατί αυτό είναι το βασικότερο! Το φύλλο σας το είπε στα σίγουρα γιατί εμένα μου είπε ότι είναι νωρίς να μου πει με σιγουριά? Ναι επιτέλους πέρασε το πρώτο τρίμηνο!!!! ΟΝΕΙΡΑΚΙ εγώ έχω κάνει 5 υπέρηχους. Μου φαίνεται λίγο που είδες το μωράκι μόνο μία φορούλα αλλά ο γιατρός σου θα σου πει το καλύτερο. Βέβαια αν νιώθεις ανήσυχη τότε να πηγαίνεις πιο συχνά!!! Χάρηκα με τα νέα σας και περιμένω τα επόμενα!!! Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι ναι στα σίγουρα!! Πριν δυο εβδομάδες ο γιατρός μου στο νοσοκομείο το είχε πει ήδη με πιθανότητα 90%, τώρα πήγα έξω και η γιατρός από μόνη της μου ξαναείπε το ίδιο χωρίς να αφήσει περιθώριο λάθους γιατί ανάμεσα από τα ποδαράκια φαινόταν κάτι τα περρισεύει...!! χαχαχα! Ανάλογα στο μωράκι εξαρτάται το πότε θα φανεί, συνήθως αν είναι κοριτσάκι το μαθαίνουν οι γονείς με σιγουριά στη β επιπέδου ενω τα αγοράκια φαίνονται νωρίτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thagiaaaaaaa συγχαρητήρια για την αυχενική!!!! Αγοράκι εσύ αγοράκι εγω αντε μπορει να κανουν παρεα!!!!! Ευχομαι ολες να μαθαινουμε καλα νεα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλε οντως στελνει σηματα το μικρουλι χαχαχαχχαχαχα

Ευτυχως προλαβε ο γιατροσ να βγαλει και φωτο εκεινη την στιγμη

το εχω δηλαδη με ντοκουμεντα χαχαχαχχαχαχα

χαιρομαι πολυ που ολες παμε μια χαρα

Φυλο δεν ειδαμε με σιγουρια αλλα ειπε μαλλον αγορακι

θα το δουμε ομως πιο καθαρα στην β επιπεδου κοντα στισ 15 Δεκεμβριου

Εν το μεταξυ να το λεει ο γιατρος , γυρνα βρε καλο μου, γυρνα βρε χρυσο μου να κανουμε την αυχενικη ...τιποτα αυτο

Μονο τουμπεσ εκανε οταν γελουσα σαν να ηταν στο allou fan park

Γυρναω και εγω εκεινη την ωρα και λεω αντε βρε μωρο μου γυρνα κουραστηκε η μαμα

και γυρναει ενα τουρλοτο ποπουδακι ολα τα λευτα!!! αρε γελια!!!![smilie=laughing7.g:

Αντε κοριτσαρες μου ετσι, μονο ευχαριστα να εχουμε και να αρχισουμε σιγα σιγα να σκεφτομαστε διακοσμησεις παιδικου δωματιου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Τι μου κάνετε? Εγώ είχα κάτι εμετούς χθες και εδώ στην Αθήνα έβρεχε πολύ από χθες το βράδυ οπότε σήμερα την έβγαλα στο σπίτι για να μην βγω με τέτοιο καιρό. Χαίρομαι με τα πολύ ευχάριστα νέα σας και σας φιλώ γλυκά όλες τις μανούλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσάκια,εγώ χθες είχα πολύ δυσπνοια ,δεν μπορουσα να αναπνευσω καθόλου και πήγα στο νοσοκομειο.Εκεί μου έκαναν μια μάσκα aerolin και μ έγραψαν και aerolin για το σπίτι.Μου έκαναν υπέρηχο και το μικρο μου ηταν μια χαρά,έκανε βόλτες :-D άκουσα και την καρδουλα του :-D βέβαια η εικόνα δεν ηταν καθαρη γιατί το μηχάνημα ηταν παλιό,σε 9 μέρες όμως θα πάω για την αυχενική και ελπίζω ολα να είναι τέλεια κ το ίδιο εύχομαι για ολα τα μωρακια :-D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανέκαθεν με ταλαιπωρούσαν βροχιτιδες,ε κάτι τέτοιο ηταν κ τώρα άλλα με μεγάλη δύσπνοια κ κατα συνέπεια και ταχυκαρδία.Ναι τώρα με το aerolin είμαι πολύ καλυτερα :-D σε ευχαριστώ :-D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...