Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!

ιωαννα μου να την χαιρεσαι την κουκλα σου!! ετσι πρεπει να το κοριτσακια να ειναι μινιον!!!Να ειναι παντα γερη και τυχερη και να την προσεχετε ΟΛΟΙ μαζι!!!

Σταλιτσα να χαιρεσαι τον αντρα σου και με το καλο το μπουμπουκι σου!!

Εμενα η δικια μου η γλυκουλα ολη την ωρα κουνιεται και τεντωνεται! μαλλον δεν χωραει και ζοριζεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 4.9k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Fun και Thagia σας ευχαριστώ για τις ευχές σας για τον άντρα μου!!! Ιωάννα μου να σου ζήσει το μωράκι σας!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πάντα γερό να είναι!!!!!!  :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννα να σου ζησει και ναναι γερη και καλοτυχη!Τυχερη και για τον ευκολο τοκετο,αντε και στα δικα μας!

Σταλιτσα μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου και με το καλο ναχετε και το μωρακι σας!

Μαρακι σοβαρα μιλας;;Ειμαι 38+1 και δεν εχω απολυτως τιποτα.Πητ μια μερα πριν τη Τhagia.Αλλα δεν εχω κανενα σημαδι...

Fun κι εμενα ολο τεντωνεται και σπρωχνει η μπεμπα.

Μπειτε στην ομαδα να δειτε μπεμπακια!

Ιωαννα να μας λες τα νεα σου αν εχεις χρονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stalitsa μου να τον χαίρεσαι τον άντρα σου! Σε λίγο καιρό θα γιορτάστε και τον ερχομό του μωρού σας, ο πιο όμορφος εορτασμός!!! Fun τα ίδια και εμένα όλο το πατουσακι του πιάνω, σαν σκιαγράφημα είναι η κοιλιά μου, φενεται ακριβώς που είναι ο μπέμπης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?ioanna να σου ζησει!!μια χαρα δεν δυσκολευτηκες καθολου δηλαδη!!επισκληριδιο εκανες?stalitsa να χαιρεσαι τον αντρα σου κ συντομα θαχεις κ τον μπεμπη αγκαλια!!αχ τι καλα να γεννησουμε ολες ετσι ευκολα!κ η δικια μου η μπεμπα μου δινει κατι δυνατες ψηλα σχεδον κατω απο το στηθος που αναρωτιεμαι πως φτανει μεχρι εκει!!χτες ολο το βραδυ παλι δεν κοιμηθηκα απαυτο.ζωηρουλια τα μπεμπακια μας.αλλο συμπτωμα δεν εχω κ λεω απο αυριο ναρχισω περπατημα μπας κ κατεβει λιγο πολυ ψηλα την νιωθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?ιωαν να σας ζησει το μωρακι σας,γερο,δυνατο κ καλοτυχο.αντε κ στα δικα μας μωρακια πρωτα ο Θεος.

Σταλιτσα να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου,με το καλο το μωρακι σας.κοριτσια εγω χθες το βραδυ επιανα χαμηλα την κοιλια μου(στο σημειο του κολπου κατω δηλ απ'την γραμμη του μπικινι) κ ενιωθα την μπεμπα μου να κουνιεται.το εχει καμια τοσο χαμηλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria εγώ μερικές φορές τον νιώθω χαμηλά όταν κινείται αλλά στην δική μου περίπτωση ο μπέμπης είναι αρκετά χαμηλά και ας αισθανομαι τις κλοτσιες μεχρι τα πλευρά, έχει πιάσει όλο τον χώρο. Έκείνη την στιγμή εάν περπατήσεις αισθάνεσαι πίεση χαμηλά ή συχνοουρία?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι σιγά σιγα ετοιμάζεται, προφανώς έχει πάρει και θέση! :-) Αυτό δεν σημαίνει ότι γεννάς αύριο αλλά προετοιμάζεται η μπέμπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι.σε λιγες μερες εχουμε κ γυναικολογο να την δουμε γιατι μου ελειψε πολυ πολυ.να δουμε ποσο μεγαλωσε κιολας η μικρουλιτσα μας.απλα καμια φορα το βραδυ αγχωνομαι με καποια πονακια.μαγνησιο παιρνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω το σταματησα οταν μπηκα ενατο.Ειχα και εχω πονακια περιοδου πρωι βραδυ για λιγα λεπτα αλλα τοκετος δε φαινεται στον οριζοντα!...Οπως κι εσεις νιωθω το κεφαλι της χαμηλα αλλα τα ποδια πανω στα πλευρα και στο στομαχι.Πολυ τεντωμα!Και πολυ κινητικη τελευταια.Αφου δε χωρας βρε κοριτσακι,βγες να κανουμε αγκαλιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς έτσι νιώθω και εγώ τον μικρο,πολκυ χαμηλά και πολυ ψηλα.Επίσεις το βράδυ πονάει η κοιλιά μου,η μέση μου και δεν μπορω ουτε πλευρό να αλλάξω στο κρεββατι,την μέρα δεν έχω πρόβλημα.Το μαγνήσιο μου είπε να το σταματήσω γύρω στις 15 του μηνος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γυρισαμε απο το γιατρο!! Ο μπέμπης μας ειναι 3300, εχει κατέβει αρκετα χαμηλα κ περιμένουμε απο μερα σε μερα περιμένουμε να ξεκινησει ο τοκετος!!! Με εξετασε κολπικα κ ειπε οτι ο τραχηλος μαλακωσε αρκετά κ να περπαταω οσο μπορώ!! Ειπε να με ξαναδεί την επόμενη Δευτέρα σε περίπτωση που δεν εχω γεννησει. Πιστεύω να γεννησω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα νεα κοριτσακι!Αντε σε παρακαλω γεννησε να σε ακολουθησουμε!χαχαχα Ευχαριστουμε που μας εχεις σε ζωντανη συνδεση!

Με το καλο!Με εναν πονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! ΙΩΑΝΝΑ να σας ζήσει το κοριτσάκι σας και να το χαίρεστε!! ΣΤΑΛΙΤΣΑ να χαίρεσαι τον άντρα σου και με το καλό να έρθει ο μπεμπάκος! Χαίρομαι που όλες είστε καλά και διάβασα μόλις τα νέα σας! Εμείς έχουμε σχεδόν μαζέψει όλα τα πράγματα και ευτυχώς έχουμε πολύ καλούς κουμπάρους μου μας βοήθησαν πολύ και φυσικά τους γονείς! Την τετάρτη πρώτα ο θεός θα γίνει η μετακόμιση. Συσπάσεις δεν μου έχουν ξεκινήσει ακόμα και ελπίζω η μπεμπίτσα να περιμένει τουλάχιστον μια βδομαδούλα! Αυτά από μένα κορίτσια μου! Σας φιλώ στις κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα ευχομαι να πανε ολα καλα. Σταλιτσα ετσι μπραβο! Αντε να ακολουθησεις και εσυ την ιωαννα!

κι εγω τους πονους ετσι ακριβως τους νοιωθω. Ειναι στιγμες που ποναω σαν σφαχτης στον κολπο καο νομιζω οτι αν δεν κατουρισω εκεινη τη στιγμη θα κατουρηθω πανω μου..

εγω μαγνησιο δεν πηρα καθολου αλλα νομιζω οτι γυρω στον 9ο στο κοβουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.τι κανετε?kryst επιτελους μπηκαμε στον 9ο κ εμεις.με το καλο τα μωρακια μας.ανυπομονω.δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται,εχουν σταματησει στα μπαμ οι συσπασεις δυο μερες τωρα αλλα εχω πονακια κ συχνοουρια εντονη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Καλό ένατο μήνα Kryst και Maria!!!! Με το καλό τα μωράκια σας!!! Εμένα κορίτσια με έχει πιάσει ένα άγχος γιατί θέλω μέχρι την επόμενη Τετάρτη να έρθει μόνος του ο μπέμπης κ να μην πάω με πρόκληση!!! Προσπαθώ να περπατάω όσο μπορώ βέβαια για να τον βοηθήσω!!!!! Σήμερα ξύπνησα στις 6 το πρωί κ είχα έντονο πόνο περιόδου!!!!! Άντε να δούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα!!!

Ο καιρός τρελάθηκε και ο μπέμπης κάνει surfing στην κοιλιά μου...

Ιωάννα να σου ζήσει η μινιατουρίτσα σου! Να είναι πάντα γερή κι ευτυχισμένη!!!

Stalitsa να χαίρεσαι τον αντρούλη σου έστω και καθυστερημένα! Υπομονή και σε λίγο θα κρατάς στην αγκαλίτσα σου και το μικρό άντρα της οικογένειας....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Κατερινάκι να δεις που όλα θα προλάβουν να γίνουν! Η μπεμπίτσα θα έρθει αφου έχετε τακτοποιηθεί. Όσο για το μαγνήσιο αύριο που έχουμε ραντεβού θα τον ρωτήσω, μήπως πρέπει να το κόψω και εγώ. Maria και Kryst μπήκατε και εσείς στο team του 9ου!!! Καλό 9ο, όλα να πάνε κατ'ευχήν!!! Sofari εσύ πότε μπαίνεις στον 9ο για να κλείσει η ομάδα? :-) Stalitsa με τόσους πόνους και μαλακό τράχηλο δεν μπορεί θα βγει ο μπέπμης στην ώρα του. Στο εύχομαι για να μην χρειαστεί να κάνεις πρόκληση. θα συμφωνήσω με την Aurora μην αγχώνεσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofari σε ευχαριστώ για τις ευχές!!! Aurora προσπαθώ να μην αγχώνομαι!!!! Ναταλία μακάρι να έρθει από μόνος του!!!!! Εν το μεταξύ σήμερα κορίτσια με έχει πιάσει κάτι περίεργο!! Νιώθω ότι θα γεννήσω Πρωτομαγιά!! Κ είπα στον άντρα μου κ την μαμά μου να πάμε απόψε να φάμε έξω επειδή το έχω σαν προαίσθημα ότι θα ξεκινήσουν αύριο βράδυ οι πόνοι της γέννας!!! Τι να πω..μπορεί να πέσω κ έξω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Elli13 κοριτσιιιιιι μμμ τι καλααα!!!! Ήμουν σίγουρη ότι θ ήταν όλα καλά! Το σώμα σου θυμάται και ξέρει ακριβώς τι πρέπει ν κάνει!!!! Αχχχχ ακούσαμε την πρώτη καρδούλα !!!❤️❤️❤️ ποσό είσαι τώρα;;;  Εγώ η θ πάω τη Παρασκευή η από βδομάδα! Μ είπε ο γιατρός καλυτερα από βδομάδα γ ν ακούσουμε σίγουρα καρδούλα αλλά εμένα ο άντρας θ λείπει σε ταξίδι! Όποτε λέω ν πάω τη Παρασκευή κ αν δν ακούσουμε δν θ αγχωθώ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ και θ ξαναπάω από βδομάδα που θ γυρίσει ο συζυγος! Πιστεύω πως όλα είναι καλά , έδωσε το σήμα του το μικρακι μ με τις ναυτίες π έχω!  @Naty @Θέτις Κ. @Girly είμαστε οι επόμενες ❤️❤️
    • Έλα ντε ; Και εγω αυτό αναρωτιέμαι ήπια 600ml ζαχαρονερό είναι δυνατόν να είναι τα ίδια όρια ;
    • Κορίτσια δεν θα παρω τηλ θα περιμένω και την άλλη φορα τα ίδια έγινε με τον θυρεοειδή και ειχα πανικοβληθεί δεν μου απάντησε ποτε στο μήνυμα μου άσε που ντράπηκα κιολας που του εστειλα μνμ στο κινητό του χωρις μου το δώσει ο ιδιος.. έτρεχα από μόνη μου σε ενδοκρινολόγο μεγάλη βδομαδα τελευταία στιγμή να βρω γιατρό να με δεχτεί  και αποτελέσματα ήταν να μην δώσει καν σημασία στην τιμή του θυρεοειδή  Δεν μου είπε ποτε να του στέλνω αποτελέσματα από εξετάσεις και απο την μια το καταλαβαίνω δεν είναι ιδιώτης να το εχω όποτε θέλω στο τηλέφωνο.. το ήξερα ότι θα γίνει αυτό από την στιγμή που πήγα σε δημόσιο νοσοκομείο 🤷‍♀️
    • Όμως αυτά είναι τα όρια της καμπύλης των 75! Πώς γίνεται να είναι ίδια και για τα 100? Νομίζω κι εγώ να πάρεις να ρωτήσεις, εγώ τουλάχιστον θα ρώταγα και μη σε νοιάζει τι σου είπανε για επείγοντα! 
    • Έλα μπράβο κορίτσι μου όλα καλά πηγαίνουν με το μωρακι σου ήθελε λίγο το χρόνο του η καρδούλα ήταν νωρίς για αυτό 🥰 εγω είμαι με τον αντρα σου 100% τώρα να σου την αλήθεια έχει δίκιο επειδή πάνω κάτω ήμουν στην ίδια κατάσταση με εσενα θέλεις βοηθεια έστω να περάσεις ο πρώτο τρίμηνο σίγουρα θα πάρεις το παιδάκι σου αγκαλιά και εγω την επαιρνα και την παίρνω ακόμα που έχει πάει 12 κιλά αλλά στην αρχή τουλάχιστον προσπαθούσα να μην την παίρνω με το παραμικρό αγκαλιά συνήθως καθόμουν στον καναπε και μου την έδινε η μαμα μου όποτε με χρειαζόταν  Με το καλοοοοο 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...