Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ 2009 Νο 41: Φθινοπώριασε...κάθε κατεργάρης στο πάγκο του...


Recommended Posts

καλημέρα.

βαγκ, είναι γύρω στα 25 παιδάκια.

δεν ξερω αν έκανε κ στην άλλη τάξη που είναι άλλα τόσα.

σωσώ μπραβο στην αρετούλα που περπάτησε.

μεγάλο ξαλάφρωμα για τους γονείς.

αληθεια... δόντια βγάλατε;

χαχαχα

μάρκερ μπράβο που γίνατε όλοι καλά.

κι εγώ, όπως τη βαγκ, την τρέμω την γαστρεντερίτιδα στα μωρά.

στις τρεις θα πάμε κινηματογράφο με τον α.

κρύωσε πολύ ο καιρός.

θέλω να χουχουλιάζω στο σπιτάκι μου...

βαγκ, δεν ξέρω τι τους είπαν αλλά ο δικός μου το δέχτηκε μια χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 945
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σωσω πωςπερασατε στο παρτυ;;;;

σας σκεφτομουνα....

αλλα με τετοια μπουκωματα δε συνανταμε ανθρωπους...

καλα που ειναι σ/κ και δεν εχουν σχολειο.

ΝΑνα ποιο εργο ειδατε; και εγω περιμενω να ερθουν η αδερφη μου για χριστουγεννα μπας και ξαναπαμε θεατρο. γιατι ειπαμε.,.. μονη δεν μπορω να τα παω. και για να βρουμε Κυριακη πρωι που να μη δουλευει κανενας μας... χλωμο.

ΜΑρκερ τι ετοιμαζεις για τα βαφτησια;;;

εγω, εδω.... ο αντρας παλι νυχτα. επιτελους η τελευταια υπηρεσια στο αλλο τμημα που ηταν αποσπασμενος... απο Δευτερα... τον διαχειριζομαι εγω και παλι... χιχι..

σημερα γραψαμε γραμμα στον Αγιο Βασιλη...

η ΜΑριαννα...

σοκολατομηχανη επιδη τρελαινεται για σοκολατα (σιγα... μη φαει... με τιποτα!)

barbie maripoza (το πιο πιθανο..) κουζινα της barbie (ουτε την εχω δει..) φουστανι μακρυ μεχρι τα παπουτσια της (κατι αλλο;;;) κραγιον σε φουξ χρωμα (say what?)λιποζαν ροζ (και πολυ σου ειναι) κουβερτα και χαλακι για την κουκλα της (εχουμε κουβερτα) monster high(σιγα μη βαλω στις γουρλοματισες στο σπιτι μου)

λιγα ε;;;;;

Σπυρος...

σπιτι καουμπόι (κλάσικ) οπλο με σφαιρες (!!! τι; θα φοραω αλεξισφαιρο και στο σπιτι;;;;) κρανος που ανοιγει (εχουμε της αστυνομιας, της πυροσβεστικης, περικεφαλαια, δε φτανουν;;;) στολη πειρατη (δεν ειναι αποκριες) αληθινο δρακο που βγαζει φωτιες (ασε, εχουμε πελετ φετος...) πολλα πλέιμομπιλ (το σιγουρακι μας) καστρο ιπποτων με φυλακη (ακριβο!) ιπποτη μς δορυ και πιστολι (σα να τα μπερδεψε λιγο..)

αντε να δουμε και φετος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα VAg λυθηκα ςτο γελιο μου φτιαξες το κεφι...απαιχτη ειςαι....εδωςες μαμαδιςτικη ερμηνεια ςτις δωροεπιλογες των παιδιων....λατρευω vag τελεια και παυλα χα χα περαςτικα ςας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.

βαγκ είσαι θεά...

ευτυχώς που τα παιδιά σουσυμβιβάζονται με λίγα... χαχαχα

πόσο μου αρέσοθν οι επιλογές τηςμαριάννας σου...

σωσώ περιμένουμε εντυπώσειςαπό τα πρώτα σας γενεθλιάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!VAG ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ....ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΑ ΜΕ PUBLISHER ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ..ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΟ EXCEL ΠΟΥ ΒΑΖΕΙΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΠΕΤΕΙΩΝ ΓΕΝΕΘΛΙΩΝ;;; ΔΕ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΔΕ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ...ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΠΛΑΙΣΙΑ ΒΡΗΚΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΑ ΚΕΝΤΡΑΡΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ...ΟΥΦ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΠΑΙΔΕΥΤΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΨΕ ΡΑΨΕ...ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοπελια... με μπερδεψες!

εγω απλα απο το προτυπο που διαλεξα και κατεβασα σε μορφη εξελ, κάθε μερα ειναι τετραγωνο κουτακι με το νουμερο της ημερ.νιας δεξια επανω. αν κλικαρεις διπλα στο νουμερο σου οριζει να γραχεις στον κενο χωρο διπλα στο νουμερο. αν κανεις κλικ στο κεντρο του κουτιου σου οριζει να γραψεις μεχρι 4 γραμμες στο κεντρο του κουτιου. αν κανεις κλικ κατω κατω σου οριζει ενα μικρο χωρο κατω.

θα σου στειλω το δικο μου με μέιλ να το δεις. λειπει η φωτο του Δεκεμβριου.

κατα τα αλλα... ακομα μουκωμα!

και ο Σπυρος λιγες μυξες. ακομα...

Νανα οι επιλογες δωρων της ΜΑριαννας... παντα στοχοποιημενες... ξερει τι θελει και γιατι.

πηρα κουπονια απο το good deals για θετρικη παρασταση στο πλανηταριο ΝΟΗΣΙΣ που εχουμε εδω απεναντυ απο το cosmos. οι δυο πρωτες παραστασεις ηταν ηδη sold out. κλεισαμε για Κυριακη 29 ΔΕκ. εκεινη τη μερα παιζουν το "αλμυροι κουραμπιεδες". 4Ε το ατομο. ευκαιρια να δουμε γενικα πως ειναι το πλανηταριο. δεν εχουμε ξαναπαει.

καλο μηνα και καλη βδομαδα να εχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα

τι κάνετε τσούπρες;

έπεσε η ομάδα;

εδώ τρέξιμο.

κάναμε γιορτη την Κυριακή. Μια χαρούλα έφτιαξα αμυγδαλοπιτα , κάπως έτσι του παπαρλιαρα. Καλή ήταν.

γενικως τα αγόρια έιναι για μπατσιδια αλλα οκ γενικως.σημερα εμβόλιο. Μια χαρά γελούσε όλη την ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να τον χαιρεσαι και παλι ΜΑρκερ... και ας ειναι για μπατσες....

καποια κοπελια θα βρεθει να του τη χωσει σε μερικα χρονια!!!!!

ΜΑρντιο εβγαλες ακρη με το ημερολογιο;

Σωσω φτασατε σπιτι σας;;;;

Νανα ολα καλα;;;

εμεις... αντιβιωση!

ο Σπυρος ξυπνησε το πρωι και πονουσε το αφτι του.

τον δωσαμε αλγκοφρεν και βαλαμε σταγονες και ειπε τη δασκαλα να τον δει η γιατρος του σχολειου. τον ειδε, ειπε οτι εχει εκκριτικη ωτιτιδα. πηγε ο αντρας να τον παρει μετα το φαγητο, κατα τις 12:30 αλλα δεν ηθελε να φυγει, δεν πονουσε. ετσι σχολασε κανονικα. τους εφερε στο τμημα και φυγαμε αργοτερα μαζι...

το απογευμα τους πηγα στη γιατρο μας. με τη μια ειπε αντιβιωση... ηταν χαλια. και χωρις να προηγηθει μπουκωμα!

η Μαριαννα και εγω ακομα μπουκωμενες... αλλα θα την βαζω μονο βραδυ οτριβιν γιατι παιρνει πολλες μερες.

κατα τα αλλα.... καλα...

στη δουλεια φευγει ο δ/της μας... παει στα κεντρικα....

μας μενει ο μικρος δ/της...

παραειναι μαλακος... μη γινουμε χημειο...

αντε καλο βραδυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΒΡΕ ΒΑΓΚ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥΛΑ ΩΡΛ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΥΜΠΑΝΟΓΡΑΜΜΑ.ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΙΑΓΝΩΣΗ ΓΙΑ. ΕΚΚΡΙΤΗΚΗ ΩΤΙΤΙΔΑ!!!! ΕΜΑΣ ΔΕ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΙΠΕ ΠΟΛΥ ΟΡΟ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ Η ΜΥΞΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΦΥΓΕΙ ΘΑ ΤΗ ΞΑΝΑΔΕΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΣΩΛΗΝΑΚΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ Η ΜΑΡΘΟΥΛΑ.ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΥΓΡΟ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ.ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΔΕ ΠΟΝΑΕΙ ΔΕ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑΝ ΩΡΛ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΣΤΗΣΑΝ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 20. ΑΓΧΩΘΗΚΑΜΕ...ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ...ΛΕΣ ΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ;; Ο ΩΡΛ ΕΙΠΕ ΑΥΣΤΗΡΑ ΟΧΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΟΧΙ ΑΝΤΙΣΤΑΜΙΝΙΚΑ ΜΟΝΟ ΟΡΟ....

ΜΕ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΠΩΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΤΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΣΤΟ publisher.ΕΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ excel.ΤΟ ΚΑΝΕΣ ΤΕΛΕΙΟ....ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΔΕΨΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ.ΠΗΓΑ ΣΕ ΤΥΠΟΓΡΑΦΕΙΟ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΚΟΣΤΟΣ ΜΟΥ ΠΕ 11€ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΣΠΙΡΑΛ ΣΕ ΑΠΛΟ ΟΧΙ ΓΥΑΛΙΣΤΕΡΟ ΧΑΡΤΙ ΟΠΟΤΕ ΤΑ 9.90 ΠΑΡΑΔΩΜΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ....ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟΙ ΜΟΥ ΠΑΝ ΤΟΥΣ ΠΑΩ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ.ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΚΑΙ framesΤΩΡΑ..ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ ΘΑ ΓΙΝΩ...ΧΑ ΧΑ.ΜΑΡΚΕΡ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΤΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΣΤΟ publisher;ΣΑΣ ΕΠΡΗΞΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια στα αρρωστούλια μου!

τι κάνετε;

σόρρυ που χάθηκα...

εγώ έχω πολλή δουλειά κ τα απογεύματα με τα μωρά δεν προλαβαίνω.

τα μωρά μου καλά.

ο μικρός λίγο καλύτερος με τον ύπνο.

ο μεγαλος έχει γιορτούλα στις 11 κ περιμένω πώς και πώς.

σήμερα μίλησα με τη διευθύντρια και μου είπε ότι δεν της μιλάει.

μου είπε ότι δε θα σηκώσει το χέρι να "πει" μάθημα, αλλά τη δραστηριότητα που πρέπει να κάνει, θα την κάνει.

τη ρώτησααν πρέπει να πάω σε κάποιον ειδικό και μου είπε να περιμένω λίγο ακόμη.

μου είπε ότι μπορεί να έχει έλλειψη αυτοπεποίθησης.

τι άλλο να κάνω για να τον βοηθήσω;

τον επιβραβεύουμε συνέχεια για ό,τι κάνει.

στις 21 Απριλίου θα βαφτίσει ο αδερφός μου και θα πάμε ελλάδα.

αν σας πω ότι δε θέλω να πάω στο σπίτι μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα

Ευχαριστω πολυ παλι για τις ευχες

τωραετοιμαζω για τη γιορτητου νικου κουλουρια γιατο σχολειο και τη μουσικη

ποναω ολοκληρη και νυσταζω παρα πολυ

περαστικα σας βαγκ και μαρντ. καλα και εγωθα εδινα αντιβιωση δεν το συζητω , τα φοβαμαι παρα πολυ αυτα. δεν θελω να ειναι αρρωστα με τιποτα

μαρντ ειναι πραγματικαπαρα πολυ ευκολο και δεν μπορω να καταλαβω που κολλας

1.ανοιγεις το publisher

2.επιλεγεις ημερολογιο

3. επιλεγεις τη μοεφη του ημερολογιου που σου αρεσει - διαλεγεις διαταξησελιδας (οριζοντιο ή καθετο ημερολγιο) , ρυθμιζειςστο ενα μηνα ανα σελιδα και ρυθμιζεις ημερολογιακα ολοκληρη τη χρονια - εχει κουμπακι κατω απο τη μορφη σελιδας

4. πατας δημιουργια

5. σου εμφανιζει το ημερολογιο - τωρα απο εδω και περα σε οποιοκουτακι και εαν πατησεις σου βγαζειτον κερσορα που αναβσβυνει και μπορειςνα κανεις οτι τροποποίηση θες.

εαν κατεβασες το publisher της εταιρειας που φτιαχνει τα ημερολγια ειναι πολυ πιθανονα το εχουν κλειδωμενογι αυτο να μην μπορεις να κανεις τροποιποιησεις. κατεβασε ενα αλλο να τελειωνεις

νανα με το καλο τα βαφτισια , κριμα να ειστε κοντα στη αθηνα να τα πουμε.

τι να σου βρε ναναεγωστη θεση σουθα ρωτουσα εναν ειδικο. οχι μην εχει μονο κατι το παιδι αλλα τι θα μπορουσα να κανω για το βοηθησω. και αυτο μονο και μονο γιατι νιωθω οτι σε εχει αγχωσει εμενα μου φαινεται φυσιολογικη η αντιδραση του. γιατι πρεπει ολατα παιδακια να ειναι μες την τρελλη χαρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκερ μου ΟΛΑ ΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΤΑ ΚΑΝΑ...ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΤΑΚΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΕΣΑ ΔΕ ΚΛΙΚΑΡΕΙ.ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕ ΚΙΟΛΑΣ ΤΟ ΣΙΤΕ.ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΩ ΕΝΑ ΜΑΙΛ.ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΩΡΛ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΟΤΑΝ ΠΑΜΕ ΑΘΗΝΑ.ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΘΕΤΟΣ ΟΧΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΑΜΙΝΙΚΑ.ΜΟΝΟ ΛΕΕΙ ΑΝ ΗΤΑΝ Η ΜΥΞΑ ΠΗΧΤΗ ΠΡΑΣΙΝΗ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΔΙΝΕ ΦΑΡΜΑΚΑ.ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΠΟΝΑΕΙ.ΔΕ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.ΜΟΥ ΠΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΡΗΤΙΚΗ ΩΤΙΤΙΔΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΥΠΟΧΩΡΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΥΓΡΟ.ΝΑ ΤΗΣ ΔΕΙΞΩ ΝΑ ΜΑΣΑΕΙ ΤΣΙΧΛΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΝΕΙ ΜΠΑΛΟΝΙ ΜΟΥ ΠΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ.

ΝΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΣΑΣ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 14.ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΜΑΡΚΕΡ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΠΑΙΔΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ.ΔΕ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΚΑΤΙ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΞΟ ΤΑ ΠΕΤΙΣΤΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ.ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΠΟΤΕ ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΛΩΝΤΑΣ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΠΟΜΩΝΩΜΕΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΔΗΛΩΝΕΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΤΟ ΘΥΜΟ ΤΟΥ.ΓΕΝΙΚΩΣ ΜΑ ΝΑΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ...ΤΟΤΕ ΜΟΝΟ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΑ ΚΛΠ.ΑΔΙΚΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά έκανες και θα την πας στο παιδων. Το κυριακου είναι καταπληκτικό , δεν ξέρω εμείς είμαστε υπερευχαριστημένοι.

καλά κάνεις και δε δινεις αφου δεν έχει συμπτώματα αντιβίωση.

ασχετο , μήπως στο παμπλισερ σου βγαζει πάνω μια πορτοκαλοκοκκινη μπάρα που λέει δεν επιτρέπεται η τροποποίηση; εαν ναι τότε πατα πάνω και απενεργοποίησε την και ξαναδοκίμασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κ απο μας..τελεικα αντιβιωση βσαγκ;;;

οποτε..καλα καναμε κ δε βρεθηκαμε..

εμεις καλα..ηρθαμε προχτες..εννοειται δε προλαβαινω να κλασω..

εχω να πιω κ τοσους καφεδες με φιλες..χαχ.α..

αλαξαμε κ τηλςοραση..πηραμε μια 32 ιντσων..

απο τη θεσ νικη..στειλαμε 4 κουτες απο θεσ νικη..

εχουμε κ παζαρι τη δευτ..να δω τι θα πρωτο εοτιμασω..

χαμος..εκανα μακαρονια στη μακαρονομηχανη που πηρα..αν δεν κανεις ποσοστητεςς και να τις βαλεις καταψυξη δε λεει..βγαλε..πλενε..

εξαρτηματα..χαμος..οποτε αυριο θα παρω υλικα και θα κανω πολλες δοσεις να μπου νκαταψυξη..

γιατι δε θελεις να πας ρε νανα;;

ετσι το λες..αν πας θα δεις που θα θελεις..

μαντρ εσεις καλα;;

μαρκερ..στειλε μου μειλ να σου στειλω φωτο..ποσες θελεις;

για το ημερολογια..οποτε μπορεσεις ενεοιται..

το μπλογκ μου παρσατημενο..

εγω τρεχω..εβαλα κ 2,5 κιλα..σκατα..

μαριλου μην ακους εσυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παράκληση προς μαρντ.. μη γράφεις με καφαλαία...

σήμερα ήθε ένας ψυχολογος κ μας μίλησε.

όταν ξεκίνησαν οι ερωτήσεις, με παρακίνησε η διευθύντρια να ρωτήσω για το θέμα μου.

μου είπε αυτό που ειιπες κιεσύ μαρντ.

εφόσον παίζει με τους φίλους του κ εκφράζετε, δε χρειάζεται να ανησυχώ.

είναι μία φυσιολογική συμπεριφορά ενός τετράχρονου πο είναι πιο ντροπαλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα;;; μαζευτηκατε;;;;

Σωσω δε σε φτανει που εχεις να συμμαζευτεις μου θελεις και καφεδες και παζαρια!

με γεια η τβ! τωρα δηλαδη θα βλεπεις;;; χα!

κοιτα... ξεροντας οτι στοσπιτι σας ηταν το μωρο της Θουλης, δε θα ερχομασταν ακομα και με απλες μυξες! ξερεις οτι εχουμε θεμα με τα κοληματα ιωσεων. αυτα που δε θελαμε ναμας κανουν, δεν τα κανουμε.

ΜΑρντιο εβγαλες ακρη με ημερολογιο;;;;;

οσο για την εκκριτικη ωτιτιδα, η παιδιατρος μας επιδη τα ξερει απο 1 μηνων, ξερει ποιο ειναι φυσιολογικο γι'αυτους και ποιο οχι. και περισυ η παιδιατρος ειχε γραψει χαρτακι για το Σπυρο, χωρις να εχει συμπτωματα, την ιδια διαγωνση και τον πηγαμε αμεσως. αλλα ο Σπυρος παντα εχει αρκετες εκκρισεις απο το αφτι του. χωρις να ειναι κατι παθολογικο. οποτε του τα καθαριζω βγαζει βρωμα.... οποτε με αντιβιωση ειναι οκ αφου δεν ειναι καμια σπεσιαλ ωτιτιδα τελικα.

ευχομαι να ειναι κατι τοσο απλο και για σας και να μη χρειαστε να ανοιξετε ιστοριες...

Νανα σιγουρα καθε παιδι ειναι διαφορετικο και εχει τους ρυθμους και τις ιδιοτροπιες του...

εγω εχω θεμα με το ΣΠυρο και το πως κραταει το μολυβι. το κραταει 3-4 εκ πιο ψηλα και οχι σωστα με τα δαχτυλα. οσο και να του λεω... τιποτα. δεν τον βολευει λεει.

οσο για το ταξιδι στην Ελλαδα... σιγουρα το σπιτι σου δε θα ειναι ιδιο αλλα... ειναι το σπιτι που μεγαλωσες....

με το καλο να ερθει η ωρα να ανεβειτε και να περασετε τελεια!

ΜΑρκερ... κοντα τις εχουν τις γιορτες ολα ε;;;

θα κερασεις και στη μουσικη;;;

εγω πριν κανα δυο βδομαδες βρηκα προσφορα σε ενα σουπερ μαρκετ που ειχε το κουτι τις γκοφρετες σερενατα πολυ φθηνο. καθε τεμαχιο εβγαινε κατω απο 20λ. οποτε πηρα 2 κουτια, ενα για καθε ταξη, 20 εχει το καθε κουτι, 16 παιδια σε καθε ταξη. 9 γιορταζει το Αννα απο το Μαριαννα, 12 ο ΣΠυρος.. και τελος.

αυριο αν προλαβω θα παω στα ιατρεια στο αστυν μεγαρο να με δει οφθαλμιατρος. παλι δε βλεπω την τυφλα μου στη δουλεια οταν ειναι να γραψω σε κουτακια. σε χαρτι οχι η/υ. ειχα παρει μονο 3 ανττιφλεγμωνωδη για το λαιμο καπου Τεταρτη-Πεμπτη και παλι με πειραξαν στην οραση. η αδερφη μου λεει οτι ισως να με ανεβαζουν την πιεση του ματιου. οποτε πρεπει να το κοιταξω. εκτος.... και αν το γήρας ηρθε... και δεν ηρθε μονο του!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

η αλήθεια είναι ότι δεν ανησυχώ για σύνδρομα.

απλά θέλω να καταλάβω για πιο λόγο είναι τόσο ντροπαλός.

αν φταίω εγώ σε κάτι ή αν μπορώ να τον βοηθήσω θα ήθελα να το ξέρω.

η αλήθεια είνασι ότι ηρέμισα λίγο με την κουβέντα του ψυχολόγου.

μίλησα και με κάποιες μαμάδες και τα περισσότερα είχαν κάποιο θέμα με την συμπέριφορά.

χθες μου είπε η διευθύντρια ότι της είπε ότι στόλισε το δέντρο μαζί με τη μαμά του και ότι ο αδερφός του είναι μικρός και δεν μπόρεσε να βάλει στολιδάκια στο δέντρο.

και στο παραμύθι τον ρώτησε με ποιο γατάκι μοιάζει ο ίδιος του και της είπε "κάποιες φορές με τούτο..." και της έδειξε το γκρινιάρικο γατάκι... χαχαχα!

σωσώ έφτασες στη βάση σου;

μια χαρά.

σήμερα γιορτάζει η Δράμα.

η Αγ. Βαρβάρα είναι η πολυούχος μας.

Βαγκ, θα πάτε στην Ονειρούπολη φέτος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια....σας ευχαριστώ μαρκερ και vag για τη βοήθεια για το ημερολόγιο.Με τη προσθήκη κειμένου τελικά άνοιγαν πλαίσια που έγραφες μέσα και τα μετακινούσες σε όποιο κουτάκι ήθελες.Εγω περίμενα πως θα χει κανα πίνακα να γράψω όλες τις ημερομηνίες με τις υποχρεώσεις και αυτό από μόνο του να τις κεντράρει στα κουτάκια.

Τώρα κατέβασα και frames να βάλω γύρω γύρω.Βρήκα site που κατεβάζεις free,λογικά θα τα ξέρετε εσείς master του είδους!!!χα χα

Νανα έχεις δίκιο για τα κεφαλαία αλλά όταν γράφω έτσι είναι από κινητό και (μη γελάσετε) δε χρησιμοποιώ τα μικρά γιατί δε βρίσκω πρώτον πως μπαίνουν οι τόνοι και δεύτερον πως βγαίνει το "σ" μόνο το τελικό "ς" μου βγάζει και μου τη σπάει...χα χα...Αν έχετε λύση στο θέμα μου θα γράφω με μικρά..

Καλά έκανες Νανά και ρώτησε το ψυχολόγο.Μια χαρά εμένα μου ακούγεται το παιδάκι σου...συνεσταλμένος και σοβαρός.Ισως και ένας από τους δυο σας είναι έτσι χαμηλών τόνων.

Vag και μένα η Χρυσανθούλα πολύ κερί στα αυτάκια.Τώρα που πήγαμε ωρλ τις τα καθάρισε.Μιλάμε βγήκαν κάτι κομμάτια...δε το πίστευα.Αλλά μου πε μπατονέτα να μη πολυχρησιμοποιώ γιατί το κάνω χειρότερο.Κάτι σταγονες τύπου λαδάκι μας είχε δώσει παλιότερα ο παιδίατρος που το μαλακώνει αλλά όχι ότι βγαίνει απλά δε πετρώνει.Και αυτό μου είπε επηρεάζει την ακοή.Της Αθήνας πάντως ο ωρλ με καθησύχασε χθες,είναι στο παιδων αγία σοφία marker διευθυντής στην ωρλ κλινική όχι στο αγλαια κυριακού.

Μπράβο για τα κεράσματα πολύ καλά τα σκέφτηκες με τις σερενάτες!Την τιμητική σας λοιπόν την άλλη βδομάδα!

Φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

αυτες τις μερες νυσταζω του θανατα

κοιμαμαι απο τις 11:00 φανταστειτε ενω πριν τις 12:30 δεν επεφτα με τιποτα

ο μπεμπουλης εκανε ενα 37:6 λογικα απο το εμβολιο

αλλα γενικα οκ

θελει ολη την ωρα αγγαλια ρε γμτ και τσιριζει οταν τον αφηνεις κατω

τον μαθαινουν και ετσι τα πεθερια ειναι και 2 με ενα παιδι , αλλα τι κανεις

σημερα θα στολισουμε μαλλον

εχω να παω παρω δωρο για τη γιορτη του νικου και φυσικα και το κατιτις του στελιου , εχουμε γεννεθλια το σαββατο , γιορτη το βαφτιστηρι την κυριακη , να παμε στους κουμπαρους μας με 3 [παιδια το σκ καποια ωρα. χαμος παλι , πολλα δωρα.

εμενα μου ζητησε ο στελιος hotweels που κανει γυρω γυρω και δνε ξερω τι αλλο , και ο νικος μακουιν που εχει λεει τηλεοραση απο πισω , ουτες καν ξερω που τα εχουν δει.

μαλλν psp θα παρουμε , εχουμε ενα και οταν τα αφηνω να παιξουν πλακονονται.

σωσω καλως ηρθατε

το μειλ μου ειναι kermar@ath.forthnet.gr

δεν μπορω να λαβω πολλες μαζεμενες φωτο αποτε στελνε τις 2-3 μαζι , οσες θες στειλε εγω θα στις βαλω - 30-40 σιγουρα θα χρειαστω

βαγκ εχεις δικιο οι γιατροι που τα ξερουν τα παιδια απο μωρα ξερουν τι πρεπει να παρουν

και εμεις ετσι το ξερουμε οτι απαξ και ακουσουμε γκουχ στα αγορια θα χρειαστουν αντιβιωση δεν χρειαζεται να περιμενουμε και πολυ , τους γυριζει αμεσως βροχικα.

τΟ μολυβι εμενα το πιανουν καλα αλλα γραφουν τα γραμματακια τα περισσοτερα με την αναποδη. αρχιζουν δλδ απο δεξια δρξια προς τα αριστερα

να γραφοπυν το γραμμα.

λεω να κερασω , θα δουμε ομως εαν τα εχω ετοιιμα τα κουλουρακια .

μαρντ δεν ειναι τιποτα λιγο να ασχοληθεις θελει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρντ, να γράφεις χωρίς τόνους και μόνο με ς.

δε διαβάζονται τα κεφαλαία.

η αλήθεια είναι ότι και οι δυο μας είμαστε ντροπαλοί.

εμένα δε μου φαίνεται τόσο.

του π, 'ομως, του φαίνεται.

ρώτα και την βαγκ που μας γνώρισε... χαχαχα

αλλά όταν ήμουν μικρή, κάπως έτσι ήμουν...

πσπ ρε μάρκερ;

δεν είναι πολύ μικροί για τέτοιο δώρο;

εμένα μου ζήτησε πατίνια που μπαίνουν στα πόδια.

έχεουν τα elc με 15 ευρώ.

μια χαρά δηλαδή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κούκλες!!!!

Έχω πιεί το εξαφανιζόλ! Τί να πρωτοπώ και τί να σχολιάσω!!! Είστε και γλωσσούδες!!! Αν χάσω 2 το πολύ 3 ημερών συνομιλίες πάει το παιχνίδι! το έχασα! χαχα!

Σε 1 όμως στάθηκα.....Γεωργία πήρες στις διακοπές σου σε 1 μήνα 2,5 κιλά;;;;;; Ρε συ!!!! Δηλαδή σύνολο 6 πάνω;;;;; Κρίμα τον κόπο σου ρε φιλενάδα..... ήρθες όμως δεν ήρθες;;; Θα σε ξαναβάλω να χορεύεις στον ρυθμό του Ντουκάν!!!! Αύριο θα σε κεράσω ζελεδάκι λάιτ και γιαουρτάκι άπαχο! χαχα! Πλάκα κάνω... έλα θα έχω κέικ και κουλουράκια!!! Εγώ είμαι -31 κιλά!!!! Θεά! χαχα!!!! Όμως η κοιλιά και το βυζί στα πατώματα....αίσχος.... σαν γριά 80 ετών... μετά το επόμενο παιδί θα κάνω σίγουρα κοπτοραπτική σε αυτά τα σημεία...

Και εμένα με ωτίτιδα είναι ο Χριστόφορος από την Παρασκευή. Με πήρε τηλ η δασκάλα πως παραπονιέται για πόνο στο αυτί...το πήρα στις 12 και τον πήγα κατευθείαν παιδίατρο και έχει πύον στο αριστερό αυτάκι του...οπότε αντιβίωση για 10 ημέρες! Οκ....από τα περασμένα Χριστούγεννα που είχε νοσηλευτεί 1 εβδομάδα δεν έχει ξαναπάρει αντιβίωση οπότε καλά πάμε!

Το απόγευμα θα πάμε για επανέλεγχο.

Έχετε στολίσει ρε κορίτσια; (Εσένα Σωσώ δεν σε ρωτάω...ξέρω ξέρω...είσαι ένα στρουμφάκι που σου την σπάνε όλα! Ακόμα και τα Χριστούγεννα! ) Εγώ λέω το Σαββατοκύριακο αλλά φοβάμαι το μικρό σκατουλάκι που είναι διαολάκι.... Κάνει τα πάντα. Όλο ζημιές και σκανδαλιές. Προχθές πήγε και άνοιξε την ντουλάπα μου, πήρε την κούτα που είχε μέσα την ζυγαριά σώματος, την έβγαλε, του έπεσε και έγινε χίλια κομμάτια! Τρελάθηκα! Πώς δεν τον έκοψε κανένα γυαλί! Και μου αρέσει που την είχα φυλαγμένη και όχι εκτεθειμένη για να μην την πειράζει και έχουμε κανένα ατύχημα. Ουφ.... μάλλον το δέντρο θα το στολίσω παραμονή και την επόμενη θα μαζέψω ότι έχει απομείνει... μεγάλο φιστίκι είναι!

Επίσης τώρα που πίνει 1 λίτρο γάλα πήρε λίγο τα πάνω του! Έφτασε τα 10 κιλά ακριβώς!

Λίγες μέρες τώρα επιτέλους κάνει λίγο κρύο και βρέχει!!!! Ανάβουμε την τζακόσομπα και ζεσταίνεται το κοκαλάκι μας!

Σήμερα έφτιαξα λαχανοντολμάδες αυγολέμονο! Εγώ θα φάω μπιφτέκια σκέτα με σαλάτα... πρωτότυπο!!! Τώρα θα κάνω ένα κέικ και όταν έρθει ο Χριστόφορος θα φτιάξουμε κουλουράκια!

Πάω να ανάψω την φωτιά γιατί έτσι που βρωμοκοπούσε το σπίτι κλανίλα από τους ντολμάδες το έκανα Σιβηρία μέχρι να καθαρίσει η μυρωδιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν σας ειπαηρθε το κρεββατι μας

επιτελους

μετα απο 3 μηνες

ειναι καταπληκτικο σας το συστηνω

τι λες βρε μαριλου; 31 κιλα; πωπωπω

μπραβο βρε κοπελια πολυ χαιρομαι οταν ακουω τετοια

καλα η σωσω δεν το περιμενα να την κρατησει την διαιτα.

κοπτοραπτικη θα πεσει και σε μενα σε κανα χρονο , βαριεμαι τις διαιτες , ειμαι των ακρων ήθα το κοψωτο φαι τελειως και θα φτασω στα ταρταρα ή δεν τα ραβω.

νανα ειμαστε πολυ της τεχνολογιας στο σπιτι η αληθεια ειναι και τα χρησιμοποιουμε ολα αυτα πολυ.

στο Psp παιζουν τον μακουιν και τους αρεσει παρα πολυ

εχουμε συγκεκριμενη ωρα που παιζουμε - 3-4 παιχνιδια ο καθενας δλδ κανα τεταρτο περιπου και οχι καθε μερα

και το πισι το χρσιμοποιουν παρα πολυ καλα και το κινητο.

πιο καλα μην πω απο το τηλεκοντρολ της τηλεορασης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε... σαν τα χιονια....

στην κυριολεξια βρε ΜΑριλου!

καλα το -31κιλα με σοκαρε!

ενας ανθρωπος εφυγε απο πανω σου!

οσο για τα στολισματα... και εγω λεω το σ/κ να στολισω.

εμεις εχουμε ακομα μικρο δεντρακι, 1μετρο και το βαζω πανω στο τραπεζι για πιο ασφαλεια.

στολιζω το τζακι και τη σκαλα και οκ.

φετος λεω να τους βαλω και αυτοκολητα στα απραθυρα τους.

θα βαλουμε και στο μπαλκονι κιτρινο φωτοσωλινα και εναν Αη Βασιλη σε καθε οροφο.

ΜΑρκερ ειστε προχω οικογενεια!

εμεις ακομα ειμαστε στα πλέιμομπιλ...

θα τους διξουμε απο το ιντερνετ τι θελουν και θα παω το Σαββατο στο Μουστακα που εχει -20% σαν περισυ και θα τα παρω ολα μαζι. και των παππουδογιαγιαδων και του Αγιου και μια χαρα...

για το βαφτηστηρι θα του κανω το φωτοβιβλιο και το dvd, οταν με στειλει φωτο η κουμπαρα... και εσωρουχα με ζητησε για ρουχισμο.

Νανα εμενα μια χαρα με φανηκες, οταν σε ειδα απο κοντα. σιγουρα ο αντρας σου ηταν πιο κλειστος αφου εμεις μονο γνωριζομασταν ιντερνετικα. καλα για τον δικο μου... κουβεντα πιανει με τον οποιονδηποτε! γλωσσα δε βαζει μεσα...

ΜΑρντιο επιτελους τα καταφερες!!!!!!

εμεις το απογευμα πηγαμε στην Τουμπα, στην Αγια Βαρβαρα...

αναψαμε κερακι... φυσικα πηραν το κατιτις τους απο το πανηγυρι... ευτυχως 2 παιχνιδια 5Ε...

πηρα και βαρβαρα απο τη μαμα μου... ειδαμε και τη νονα μου...

αλλα εγω... νομιζω οτι χειροτερευω... αρχιζουν παλι να πονανε τα λαιμα μου, αντοφλεγμωνωσες δεν μπορω να παρω γιατι ακομα δε βλεπω καλα και να δω ποτε θα βρω χρονο να παω σε οφθαλμιατρο, και με πονανεο αυχενας και ολο το συστημα...

σαν κρυολογημα κατι.

αν ειμαι ετσι και αυριο θα παρω κανενα κολντ εντ φλου να στρωσω.

καλο ξημερωμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια...Τι είναι Vag "η βαρβάρα" που πήρες από τη μαμά σου,δε το χω ξανακούσει;Και ναι έλυσα το θέμα με τα κείμενα στα κουτάκια και τώρα θέλω να βάλω πλαίσια αλλά όχι αυτά που έχει μέσα το publisher.Κατέβασα από 'ενα site free πάω να τα βάλω φαίνονται στη προεπισκόπηση δεν εμφανίζονται στη φωτογραφία...γκρρρ παιδευόμουν μέχρι 24,30 χθες μετά τα παράτησα...Γραφίστας θέλω να γίνω σε μια μέρα και γω....

Μαριλού μπράβο για τα κιλά προσκυνώ...Εγω δε καταφέρνω να χάσω τίποτα...Πες μου το μυστικό...Θέλω να χάσω 5!Με τίποτα δε κουνιέται η ζυγαριά.

Βρε το μικρό με τη ζυγαριά,ευτυχώς που δε χτύπησε.Και σεις ωτίτιδα ε;Και σε σας αντιβίωση;Εμας γιατί δε μας έδωσε ο ωρλ;Να την πάω και στο παιδίατρο μας λέτε;Όταν λες πυον εννοείς υγρό στο αυτί,το ίδιο πράγμα είναι;

Marker πολλές υποχρεώσεις έχετε όπως όλοι και σεις γιορτιάρες μέρες.Και ο άντρας μου φαγώθηκε να τους παραγγείλει tablet από Κίνα για Χριστουγεννιάτικο δώρο και τον κρατάω με νύχια και με δόντια να το καθυστερήσει.Πιστεύω θα κολλήσουν,θα μου το ζητάνε συνέχεια και θα χουμε τσακωμούς.Δε λέω μπορείς να εξασκηθεις σε πολλά με αυτό,υπάρχουν κάτι σουπερ προγράμματα για εξάσκηση λεπτής κινητικότητας που μας ενδιαφέρει εμας.

Οταν τις ρωτάω τι θέλουν μου λένε ένα μωράκι στη κοιλίτσα της μαμάς!!!Όχι όχι δεν τις δασκάλεψα!!!Η περσυνή δασκάλα τους είναι έγκυος και τώρα φούσκωσε η κοιλιά και τους είπε ότι έχει μωρό μέσα και θέλουν και αυτές...και επειδή τους είπε ότι είναι μικρές σκέφτηκαν να το ζητήσουν από έναν μεγάλο τον Αγιο Βασίλη!!χα χα

Νανα ορίστε μόνη σου τα λες ότι το παιδί έχει γονίδια και είναι συνεσταλμένος...Η λογοθεραπεύτρια μου λέει συνέχεια να μιλάει θα μάθει να αλλάξει ο χαρακτήρας της να γίνει παρλαπίπας σαν την άλλη δε γίνεται...τελεία και παύλα..θα είναι πάντα μαζεμένη.

Σωσω help!Κατέβασα το micky club house από το site του Λευτέρη πάω να το αποσυμπιέσω βάζω το κωδικό και μου σταματάει τη διαδικασία βγάζοντας ένα μήνυμα : Η καθυστερημένη εγγραφή απέτυχε

Επίσης να σε ευχαριστήσω για τα ζουζούνια,τώρα ακόμα είδα ότι τα ανέβασε....Και έλεγα τόσο καιρό τα ξέχασε η Σωσω που της τα δωσε η Vag...ντροπή μου σε κακολόγησα... και τόσα πολλά!!!Πάω λοιπόν να κατεβάσω τα Χριστούγεννα με τα ζουζούνια που λέει και με πετάει στη σελίδα του rapidshare χωρίς να έχει κάπου link για να τα κατεβάσω...Τι κάνω λάθος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια!!!

αδιαθετισα!!!

ουάου!

μετά από οχτώ μήνες!!!

το πιστεύετε ότι νιώθω άλλος άνθρωπος σήμερα;

πολλή ξανάλαφρη!

αλλά μου κακοφαίεται η σερβιέτα...

μαρντ, η Βαρβάρα είναι "γλυκό" που το τρως με το κουτάλι, το οποίο φτιάχνεται με σιτάρι και είναι τέλειο!!!

Βαγκ, ζήλεψα!!!

είναι και η πολυούχος μας...

μεγάλη γιορτή για την πόλη της Δράμας...

ξεκίνησε και η Ονειρούπολη...

εμείς στολίσαμε την περασμένη Κυριακή.

ήδη έχουν χαλάσει δύο μπάλες, αλλά χαλάλι στα μωρά μου!

πηγαίνουν στο δέντρο και παίζουν και γελούν και τους καμαρώνω!!!

Βαγκ, δε θα ξεχάσω τον άνδρα σου που μόλις μπήκε μέσα άρχισε να ελε΄γχει το χώρο που θα παίζανε τα παιδιά... χαχαχα...

Μαριλού πλάκα μας κάνεις;

έκανες λαχανοντολμάδες και δεν έφαγες;

ε δε γίνονται αυτά ρε κοπελιά... χαχαχα!

στείλε σε μένα ένα πιάτο για να σε τιμήσω!!!

ρε κορίτσια, ξέρετε ποια δ'ιαιτα είναι πολύ της μόδας εδώ στην Κύπρο;

η sliming.

ή κάπως έτσι...

την κάνουν πολλές συναδέλφισες και έχουν γίνει όλες στυλάκια.

το σημαντικό είναι ότι δε στερούνται τίποτα!!!

απλώς μετρούν αμαρτίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...