Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια...να χαιρόμαστε το Κατερινιώ μας!

Κατερίνα μου αν μας διαβάζεις πολλές πολλές ευχές για σένα,την οικογένεια σου και το νέο σας σποράκι!

Να χαίρεστε και οι υπόλοιπες όποιαν άλλη έχετε...

Νας σας ξαναευχαριστήσω για το ενδιαφέρον σας και τα τηλέφωνα σας Ρουλάκι,Μάγκυ και Αλεξ....με συγκινήσατε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι αδιορθωτη, το πεταγομαι σε μια δουλεια και ερχομαι εγινε τρεις ημερες!!!!Μην σας λεω τα γνωστα παλι δουλεια, δουλειες (έφυγε η μανουλα, κλαψ!!) κλπ είχα να διοργανωσω και τα γενεθλια του αντρουλη!!!Διημερο εορτασμο το καναμε, καλεσα τους φιλους μας από Σαββατο με κρασακι, τζακι και ποικιλιες τυριων και αλλαντικων, λουκανικα καναπεδακια κλπ και μετα ολοι νανι!!Τα παιδια σε φουσκωτο στρωμα και οι μεγαλοι σε διαφορα σημεια!!!Αλλα ολοι βολευτηκαμε και τα μικρα εκαναν σαν παλαβα που ξυπνησαν ολα μαζι!!!Πρωινο με μηλοιπιτα, ομελετες, σουφλε, pancakes, τα κλασσικα χυμοι, βουτηρα, μελια, μαρμελαδες, μερεντα κλπ αναγνωση εφημεριδων και τα παιδια παιχνιδι και μεσημεριανο γκιουλμπαστι!!!Δεν μπορουσαμε να σηκωθουμε απο το τραπεζι, τις καρεκλες, τους καναπεδες κλπ!!!Τουρτα εκπληξη στον αντρουλη παιδικη με κατι σκιερ πανω και ελαφακια και δεντρακια, πολυ γελασε και μικρο δωρακι (γιατι του μαζευω γιορτη, γενεθλια και χριστουγεννα και του κανω ενα καλο τοτε!!) ενα free pass για τα Καλαβρυτα, κολλαγε και με την τουρτα!!!Από το Σαββατο στις 21.00 εφυγαν την Κυριακη στις 19.00!!!Βεβαια εξοδα ίδια σαν να πηγαιναμε εκτος και καθαρισμα και που θα ερχοντουσαν και που εφυγαν!!!Αλλα νομιζω οτι και ο αντρουλης το ευχαριστηθηκε και ολοι περασαν ωραια!!!

Σημερα μας εχει συναντηση ο ψυχολογος του σταθμου για να δουμε τι ωραια θα μας πουν!!!Κατα τα αλλα σας ειπα δουλεια και ολα μια χαρα!!!Στα δικά σας τώρα, που τα γραφω από τοτε που πεταχτηκα και θα ξαναγυρναγα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου, να χαιρεσαι τα κοριτσακια σου για τις γιορτουλες τους και τον μπαμπακα σου!!!Κανενα νέο από τη μαμα, τα βρηκατε;Ρωτησα ένα φιλο μου λογοθεραπευτη για το βαφτιστηρι μου, που δεν μιλαει ακομα και είναι σχεδον 2 ½, και μου ειπε ότι το σημαντικο είναι να καταλαβαινει εντολες και να τις εκτελει και ότι μπορει ξαφνικα να κανει το μπαμ και να μιλησει!!!Καλη συνεχεια στις προσπαθειες σας!!Αυτο με τον γατουλη το εχουμε κι εμεις, τι γελιο!!Ο δικος μου φοβαται οταν κανει αυτό με τα νυχια της!!!Τι εγινε με την περιοδο;Φανταζεσαι να ησουν εγκυος από το πουθενα;;;Ωραια θα ηταν, και φανταζομαι τη φατσα του αντρουλη σου όταν θα του το ανακοινωνες!!!Τι ωραια ιδεα για τον γλυκατζη πεθερουλη!!!Βρε την μαιμουδιτσα, να θυμιζει στην αδερφουλα της για το μπαλονι!!!Μπραβο για τους γονεις που ανανεωθηκαν!!!Των δικων μου η μονη ανανεωση είναι να σπανε μπαζα στη Σκυρο και να φυτευουν, κλαδευουν κλπ!!!Η Δημητρα μας βγηκε οικονομα, ακου να ζητησει από τον Αγιο Βασιλη ευρα!!!Σκεφτηκε όμως και τη κοκεταρια της με τα κασον!!!Εμεις παλι τον ρωτησαμε και μας λεει μια μπαλα, μετα μας ρωταγε ολους ο μπαμπας του ειπε ένα playstation 4 (παλιμπαιδισμος!!) κι εγω ένα φορεμα σε ένα κουτι και εξοδο!!!Αφου λεει ο αντρας μου θα περιμενεις πολύ καιρο τον Αγιο Βασιλη, να μου λεει ο μικρος «όχι μαμα πειστασιον θες κι εσυ!!!»Τι ωραια πρωτοβουλια, μακαρι να είναι ολοι καλα, δεν μπορω να ακουω για αρρωστιες ειδικα σε νεους ανθρωπους!Ωραια ιδεα για δωρο, ειδα και το link καπου που ειχες βαλει!!Αληθεια εχω μια απορια, πως και γραφεις και στις μαμαδες του 2009;Συγνωμη που ρωταω, αλλα μου εχει μεινει η απορια! Μπραβο ο συναδελφος, παντα η συνεργασια είναι καλυτερη με αντρες!!!Κριμα με το μισθο σου, αλλα θα τα παρεις μαζεμενα!!Καλα η δασκαλα πεταει τα εσωρουχα;;;Γιατι δεν τα βαζει σε μια τσαντουλα να στα δωσει;Βρε Μαρακι, συγνωμη γι’ αυτό που θα πω, μηπως η Δημητρα καταλαβαινει την αδυναμια που εχεις στη Χρυσανθη και προσπαθει με κάθε τροπο να σου τραβηξει την προσοχη;;Εγω που εχω ένα κι όταν τον μαλωνω για κατι, μετα μου λεει με εχεις φιλο, δηλαδη καταλαβαινω ότι θελει την αναγνωριση μου.Εμας η δασκαλα μας ειπε να μην λεμε κακο παιδι, εκεινη λεει τους μαθαινει ότι δεν υπαρχουν κακα παιδια, αλλα ατιθασα!Αυτο με τα τσισα, το ειχε παθει και η νονα του μικρου με τον γιο της δεν ειχε δωσει και πολλη σημασια και τελικα το παιδι ειχε ουρολοιμωξη χωρις πυρετο!Ελπιζω να το ξεπερασε πια η Χρυσανθουλα!Με γεια το κινητο!!!Μπραβο ο πατερας, ότι δεν θελουν δεν κανουν!!!Μου ελεγε μια φορα ενας γνωστος μου που πεθανε η γυναικα του και τον αφησε με ένα μικρο παιδι, ότι από τη μια στιγμη στην άλλη επρεπε να διαχειριστει εκτος από τον πονο που ενιωθε, τα πρακτικα ζητηματα π.χ. φαγητο, καθαριοτητα κλπ, γιατι δεν εκανε ποτε τιποτα και δεν ειχε βοηθεια.Αχ, ολο θες να σε μαλωνω!!!Δεξου το κοπλιμεντο από τον συζυγο και μην αντιμιλας πια!!!Για να στο λεει το νιωθει, σας ειδα και στο facebook, ειστε τοσο αγαπημενοι!!!Εισαι μια ομορφη και γλυκια κοπελα, καταλαβε το!!!Μπραβο με τις δαχτυλομπογιες, αρχιζεις να ξεπερνας τον εαυτο σου!!!Να πας γυμναστηριο παλι, να περασουν και οι πονοι!!Μπραβο ο πεθερος, όλα μια χαρα!!Παρα πολύ ωραια ιδεα το παραμυθι, μαλλον θα το παραγγειλω κι εγω για τον Τασουλη και για τον γιο της νονας του, που εχει γενεθλια!!Αχ, οι μπαμπαδες οι υπερπροστατευτικοι!!!Δεν τον κακιζω, γιατι κι εμενα ο πατερας μου ετσι και χειροτερα εκανε!!!Να πεις του αντρουλη σου ότι όλα τα θυμουνται τα παιδια και τους μενουν και ερεθισματα!Αυτη την Κυριακη που θα ανεβω θα τον παω στο Πλανηταριο στη Ζωη του κυρίου Δεντρουλη, είναι λενε φοβερο και κανει 10 ευρώ, ενας ενηλικας και ένα παιδι και κραταει μιση ωρα μονο!Μπραβο στη Δημητρα, δεν κολλαει πουθενα, ακου απαντηση «δεν θελω να το συζητησω τωρα!!!»Να πας σε διαιτολογο και σε ότι άλλο σε ανανεωνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδουλα, ακομα δεν εχω ξαναπει στο μαγαζι του ανθρωπου, αλλα τον βρηκα μια μερα και του λεω αισθανομαι ασχημα κλπ και γελαγε!!!Το αντρακι σου είναι κουκλι ζωγραφιστο, αλλα αν συνεχισει ετσι θα την χασει τη Θεσσαλονικια τη νυφη!!!Αναρρωσε ο συζυγος για τα καλα, χιχιχι!!! Κουτσος ο αντρουλης αλλα οι δουλειες δουλειες, για κατσε να τα πω στον αντρα μου!!Με γεια τα ρουχαλακια σου!!!Πως μπορεις και εισαι ολη την ωρα εξω;;Εγω βαριεμαι απιστευτα!!!Ειναι και μικρη πολη και πρεπει να εισαι παντα στη τριχα και δεν μπορω, αλλα για εκδρομη ειμαι παντα ετοιμη!!! Περαστικα στον γιο του Στρατου.Καλα τι μυαλα κουβαλανε ορισμενες γυναικες, αφηνεις τον αντρα σου, οκ, αλλα τα παιδια σου;;;Κι εμεις το εχουμε ριξει στις αγαπουλες τελευταια, ολο μαμα μου τι ομορφη που εισαι, σ’ αγαπω μεχρι το διαστημα κι αλλα τετοια που λιωνω!!!Δεν καταλαβα ποτε ειπες ότι ηταν ακυρος ο συναγερμος, αλλα καλοδεχουμενο οποτε κι αν είναι!!!

Χαρουλινι μου σου απαντησα και στην ομαδα!!!Τη κορη να την κανεις δικηγορο, η απαντηση ερχεται κατευθειαν!!Κι εμενα ο μικρος λεει μια μερα στον πεθερο μου που εβγαζε τα παπουτσια του για να παει στο σαλονι, γιατι βγαζεις τα παπουτσια σου δεν είναι εδώ το σπιτι σου!!!Καλη η ανανεωση με τις φιλες, να δω εγω ποτε θα το καταφερω!!!Για την καπα που λες, δυο μαμαδες συμμαθητων του Τασουλη, μου ειπαν στη συναντηση που μας ειχε η δασκαλα ότι νομιζαν ότι είναι αγορασμενες για καποιο θεατρικο που τυχον ετοιμαζει η δασκαλα, χαρηκα πολύ που τους αρεσαν!!!Μεγαλεία η μικρη μας μπαλαρινα, αντε και στα Μπολσοι!!!Αχ μωρέ η μικρούλα, σίγουρα κατι την εχει φονησει, η αληθεια είναι ότι εμοιαζαν πολύ με αυτό το κοριτσακι σε συνδυασμο που το ελεγαν συνεχεια οι ειδησεις και με όλα αυτά τα παραμυθια κλπ δεν ξερουν πώς να το διαχειριστουν στο μυαλουδακι τους!Κι εμενα που δεν δειχνει να φοβαται λυκους κλπ, μπορει να δει καποιο ονειρο και να πεταχτει στον υπνο του κλαιγοντας!Τι εγινε με την συνεντευξη του αντρουλη;Κι εγω του λεω να μου κραταει το χερι ή να πηγαινει μεχρι εκει που θα τον βλεπω και θα με βλεπει, δεν νομιζω ότι εκανες κατι κακο, πως θα τους μαθουμε τους κινδυνους που υπαρχουν πια;Με γεια τα ψωνια!!! Super η εκδρομουλα, πολύ το χάρηκα που περασατε ωραια!!!Παει καλα εκεινη η γυναικα, στο 4χρονο ανταυγειες;;Τι ωραιες δραστηριοτητες που τους κανουν στο σχολειο!!!Κι εμενα μου εφερε προχθες ελιοψωμο, γιατι τους μαθαινε για την ελια!!Ειδες, κανεις και κατι καινουργιο επαγγελματικα!!Και εις ανωτερα!!Καλα όχι ότι το ειχες αναγκη, αλλα μπραβο για το γυμναστηριο!!Αμα σου λεω εγω πρεπει να την κανεις δικηγορινα!!!Το ξερω λιωνω, αλλα μου αρεσει παρα πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερουλα μου, δεν εισαι καθολου αυστηρη με την Κωνσταντινα, πρεπει να μαθει ότι τρωμε ότι εχουμε σπιτι, μην στεναχωριεσαι!Κι εμεις όταν ειμαστε οι δυο μας ειμαστε καλα, αν και στο θεμα του φαγητου τα καταφερνει καλυτερα ο μπαμπας. Το γλυκακι που ειχες ποσταρει το εφτιαξα για την γιορτη του αντρα μου και το εστειλα στην Τραπεζα και ξετρελλαθηκαν!!!Στις 31/10 ειχαμε και επετειο που τα φτιαξαμε, από το 2002 είναι 11 χρονια!!!Το ποιημα το ειπε μια χαρα μας ειπε η δασκαλα του και η μικρη της νονας του μας ειπε ότι το ειπε δυνατα!!!Ειναι λογικο μωρε το πρωτο καιρο με τις ιωσεις, θα στρωσει μην στεναχωριεσαι! Ειπαμε, οι γονεις μας νομιζουν ότι ειμαστε ακομα μικρα!!!Τι ωραιες οι φωτογραφιες σας από τον Φλοισβο!!!Οταν ειχα ερθει για το Disney on ice, ελεγα λες να κανει καμια βολτα με τη νυφη, θα σας αναγνωριζα!!!Υπομονη με τις ιωσουλες, θα στρωσει με τον καιρο!!!Αχ τα ατιμα τα κατοικιδια που μας επισκεφτηκαν ολους!!!Αχ κι εγω γερασα για ξενυχτια!!!Αν είναι βεβαια την άλλη μερα να εχει καποια γιαγια το παιδι και να κοιμηθω, οκ!!!Μπραβο και με το φαγητο η νυφουλα, αντε να βαλει τα γυαλια στον γαμπρο που μου βγαζει το λαδι με το φαγητο!!Στο σχολειο βεβαια κυριος, αλλα τον ταιζει ακομα η δασκαλα γιατι τρωει πολύ αργα!!!Προσπαθω να τον εκπαιδευσω να τρωει μονος του!!! Πραγματικα τα πραγματα που φτιαχνεις είναι καταπληκτικα!!!Θελω να παραγγειλω, πώς να σου πω τι θελω;;;

Σταυρουλιτσα μια χαρα η αυχενικη, όλα θα πανε καλα!!!Αγορακι, ε;;;Τωρα θα καταλαβεις εμας τις αγορομανες τον ερωτα που νιωθουμε!!!!

Φωτεινουλα κι εμεις σε σκεφτομάστε και ειδικά εγω το δειχνω με τον ιδιο τροπο με εσενα!!!Μπραβο το παλικαρι μας με τον παιδικο και η μικρη τσαουσω τελεια!!!Αληθεια, παιζουν μαζι, τσακωνονται κλπ;Για μελλισοκομος να γινεις, αλλα για εξαγωγη στο εξωτερικο να κοιτάξετε!!Φτιαχνω τωρα το σημα μιας κοπελας που θα εξαγει μελι και λεει το αγοραζουν σαν τρελλοι και σε κατι τιμες λες και είναι χαβιαρι!!Καλα τα παιδια σου τα εχεις κανει καρμπον!!!

Φουφουδελακι, να χαιρεσαι την Αγγελικουλα σου και την γιορτη σου!!!Με το καλο!!Και σε περιμενουμε παλι, ναι;;;

Αριακι πολυχρονη και με το καλο!!!

Πολλά φιλάκια κοριτσακια μου σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tσα !!!Να ‘μαι κι εγω!!Τι να κανω βρε κοριτσια,προσπαθω να γινω μια Business woman!!χαχα!!Με βοηθανε και 2 ξαδερφες του συζυγου,η μια γραφιστρια που εχει διαφημιστικη εταιρεια μου φτιαχνει τις φωτο για να εχω ωραιο εξωφυλλο και φωτο στοblog και στο fb ,δειτε εδώ https://www.facebook.com/pages/Craftland/177974659063656 θα μου κανει και διαφημιστικη καμπανια μόλις τελειωσω τα χριστουγεννιατικα που ετοιμαζω και η άλλη φωτογράφος θα παμε αυριο να κανουμε φωτογραφιση τα στολιδακια!!!οποτε με στριμωξαν να κανω οσα περισσοτερα μπορουσα.Με εβρισαν που δεν τους το ειχα πει νωριτερα να με βοηθησουν αλλα ντρεπομουν….Κατα τα αλλα ο συζυγος ελειπε από την Παρασκευη στην Τριπολη σε ένα χωριο με κατι φιλους του που θα εβγαζαν τσιπουρο.ηρθε χθες βραδυ και σημερα το μεσημερι δεν ηρθε σπιτι να φαμε γιατι θα ηταν παλι με αυτους τους φιλους(δουλευε διπλα στο σπιτι του ενός).Μα ηθελα να ηξερα 15 χρονων είναι;;;3 μερες ηταν μαζι…θα γινει μαχη το βραδυ,καταλαβαινεται…!!! Εμεις παντως με την Κωνσταντινα περασαμε τελεια!!!!Παρασκευη πηραμε παιδικες ταινιες,φτιαξαμε ποπ κορν και χουχουλιασαμε στο διπλο!!!σουπερ….Εκεινο το βραδυ δεν καλοκοιμηθηκε,γκρινιαζε στον υπνο της,και καινουριο χουι κάθε βραδυ θα ξυπνησει και θα ερθει στο κρεβατι..χωρις να πει τιποτα χωνεται αναμεσα μας..Το Σαββατο πηγαμε Κηφισια στο μουσειο φυσικης ιστορια ,Πολύ ωραια ηταν!!!θα σας βαλω και φωτο…Θυμαμαι μας ειχε παει μικρες η μαμα μου,θα πηγαινα 2α ή 3η δημοτικου και το θυμομουν μεχρι τωρα,Βεβαια μου φαινοταν τωρα τοσο διαφορετικο…Το απογευμα ειδαμε παλι μια ταινια που ειχαμε αφησει μιση γιατι κοιμηθηκε και μετα ζωγραφισαμε ,παιξαμε.Κυριακη εβρεχε ολη μερα οποτε την βγαλαμε σπιτι!! Στο σχολειο ειχαμε ένα θεματακι την προηγουμενη εβδομαδα ,παω το μεσημερι να την παρω την ειδα μια χαρα και μεχρι να κανει 2 βηματα ηρθε και εκλαιγε βουβα!!τελικα της ειχε τραβηξει τα μαλλια ένα αγορακι.Την πηρε αγκαλια η δασκαλα ,μαλωσε το αγορακι που δεν ζηταγε συγνωμη και φυγαμε.Την άλλη μερα το βλεπει στην αυλη και κοκκαλωσε και αρχισε να κλαιει,στην ταξη δεν ηθελε να κατσει ,γατζωθηκε πανω μου…Την επομενη μερα ρωταω πως τα πηγαν με το αγορακι και μου λεει μια άλλη δασκαλα ότι πολλοι γονεις παραπονιουνται,και τα κανει και σε αλλα παιδια αλλα προσεχαν την δικια μου,Η δικια μου παλι δεν ηθελε να κατσει,της προτειναν να κατσει με τα μωρα επειδη εχει και μια φιλη εκει αλλα ευτυχως δεν ηθελε ,γιατι δεν νομιζω ότι θα ηταν σωστο να φυγει η Κωνσταντινα από την ταξη της.Σημερα παντως ηταν όλα καλα!!!

Μαρια πολύ ωραιο το Χριστουγεννιατικο βιβλιο να μας δειξεις όταν το παραλαβεις!!!Εγω παλι βρηκα ψειρουρα,και το θεμα είναι ότι βρισκω σε μενα και όχι στην Κωνσταντινα!!!επειδη εχω μακρια μαλλια να μενει καμια;;αλλα μια ωρα χτενιζομαι με το χτενακι και το σαμποουαν υποτιθεται τις σκοτωνει…θα δοκιμασω και το δικο σας…Καλα η Δημητρα φοβερη..ακου ατακα…μα που τα ακουνε αυτά;;χαχα Το ότι είναι μικρη και δεν θα τα θυμαται τα λεει και ο δικος μου αλλα πως θα εχουν ερεθισματα;μονο σπιτι και κουνιες; Καλε μην μου λες τετοια και θα νομιζω ότι τα κανω όλα τελεια…χαχαχα Το τικερ στην τυχη το βρηκα ..μην νομιζεις..!!!Με γεια και τα παπουτσακια!!!

Μαγδα τι ωραιες αυτές οι εκπαιδευτικες εκδρομες!!!που θα τους πανε τωρα;;Ο αντρας σου τι εκανε τελικα με την δουλεια;δεχτηκε την νεα θεση;Μια απορια γιατι 49 και όχι 50 λεπτα παιχνιδιου;;χαχα εισαι φοβερη όμως!!!τι ατακες όμως σου λεει!!!γλυκας!!!

Συμπεθερα ειπαμε είναι αργοι στο δημο αλλα όχι κι ετσι…χαχαχα Ελπιζω να μην ειχατε ψυλλους τελικα…νομιζω ότι είναι ότι χειροτερο που πηδανε κιολας….Ο αντρας σου βοηθαει στις δουλειες;γιατι αν δεν θελει γυναικα αλλα και δεν βοηθαει και αυτος δεν γινεται...Να τον χαιρεσαι κιολας,ολο ωραιες εκπληξεις του ετοιμαζεις!!!Μπραβο και για την νεα σου ασχολια,ποτε θα ξεκουραζεσαι βρε;;Ο Τασουλης είναι καλα τωρα; Εφτιαξες τα σοκολατακια;τελεια δεν είναι;;εγω χθες τα εφτιαξα με λευκη σοκολατα και σοκολατα γαλακτος….δεν σου λεω τιποτα!!!!Τελεια θα είναι στο πλανηταριο,θα την παω κι εγω..Την Κυριακη μονη θα τον πας;Εγω ρωταγα την Κωνσταντινα τι να της φερει ο Αη Βασιλης και αυτό που την ενοιαζε είναι να είναι σε πρασινο κουτι με πρασινη κορδελα!!!μετα ζητησε ένα παραμυθι…!!!αχ βρε Ρουλακι σημερα επεσες στην μερα που την μαλωσα παλι για το φαι…να μην καταπινει,να τρεχει γυρω γυρω ,με εσκασε..της φωναξα και την εστειλα για υπνο,ειχε ξυπνησει και από τις 6 σημερα!!Εν τω μεταξυ μια φορα στο ασχετο μου ειχε πει ‘’μαμα να μιλας ομορφα,όχι δυνατα’’ προφανως της φωναζω συχνα…και στεναχωρεθηκα…Στο σχολειο εμενα δεν θελει να την ταισει η δασκαλα,τρωει συνηθως το μισο και όταν παει να την βοηθησει της λεει ‘’ευχαριστω χορτασα!!’’ νομιζα ότι το ειχε ακουσει από το σχολειο και η δασκαλα μου ειπε ότι νομιζε ότι της το ειχα μαθει εγω…Τρελη ειμαι;;χαχα και δεν την πιεζει μου ειπε μην κανει κανεναν εμετο αφου λεει ότι εχει χορτασει…Αν θες να φτιαξουμε τιποτα στον Τασουλη στειλε μου Mail ή παρε με τηλεφωνακι!!

Χαρα πολύ καλα τα αποτελεσματα της γυμναστικης!!!μπραβο!!!!μα δεν καθεσαι καλε λεπτο εσυ…πως αντεχεις ηθελα να ηξερα…Αυτή η πονηρω η Δημητρα είναι για ζουληγμα!!!Για το 2ο που σου εγραψα εννοουσα ότι το πηρες αποφαση κι εσυ(εννοοντας όπως και συζυγος)ότι δεν θα κανετε. Αλλα αμα γραφω τα μισα που να με καταλαβεις…χαχα Ακαλα και ο δικος μου τα ιδια κανει..μου φωναζε εμενα επειδη η Κωνσταντινα ειχε παρει την καρεκλα της και ειχε φτασει στο συρταρι που ειχα τα καλλυντικα μου,να τα βαλω πιο ψηλα λεει..αν μπορουσε θα μου τα εβαζε στο παταρι..

Κατερινα χρονια πολλα!!Να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!περιμενουμε νεα σου!!!!

Σας φιλω κοριτσια!!!

Επεξεργάστηκε από alexandra04
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩ ΠΩ ΡΟΥΛΑΚΙ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΙ ΜΟΥ REWIND...Α ΠΑ ΠΑ..ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ.ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΟΡΓΑΝΩΣΕΣ ΤΑ ΤΟΥ ΠΑΡΤΥ ΤΟΥ.ΕΜΕΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΑΙ ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΜΙΑ ΜΠΑΛΑ ΟΜΠΙΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΕΝΑ ΜΩΡΟ....ΕΙΔΗΣΗ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΚΙ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ......

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΓΩΝΙΩΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΛΑΝΗΤΑΡΙΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΨΗΣΩ.ΕΓΩ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΛΕΩ ΘΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΟΥΝ ΑΛΛΑ ΟΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΙΚΡΕΣ ΑΚΟΜΑ.

ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ PLAYMOBIL FUN PARK ΚΑΙ ΨΗΘΗΚΕ.....

ΣΤΑ ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ ΤΟΥ 2009 ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΠΑΨΕ ΝΑ ΧΕΙ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟ POSTAKI ΜΑΣ.ΕΔΕΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ...ΜΑΘΑΙΝΩ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ..

ΑΛΕΞ ΤΙ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΕΤΑΓΛΩΤΙΣΜΕΝΕΣ; ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ....ΝΑ ΦΕΡΩ ΤΟ ΣΚΛΗΡΟ ΜΟΥ ΑΝ ΒΟΛΕΨΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΜΙΑ;;;;

ΒΡΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΕΟΡΤΑΣΜΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΣΙΠΟΥΡΟ....ΓΙΑ ΒΑΛΕ ΠΟΣΤΑ.....ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΙΣ ΞΑΔΕΡΦΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ.....

ΒΡΕ ΤΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙ ΕΠΕΣΕ ΘΥΜΑ ΜΠΟΥΛΙΝΓΚ.....ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΜΟΙΑΣΕ ΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ.ΘΑ ΤΟ ΧΕ ΚΑΒΑΛΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΚΑΙ ΘΑΤΟ ΧΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΝΥΧΙΕΣ...ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΧΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΤΗΣ.....

ΝΑ ΜΗ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑΞΗ ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ.ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΟΙ ΔΑΣΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΤΙΜΩΡΙΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ.

ΤΟΥΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΤΙ ΔΩΡΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΔΑΣΚΑΛΕΣ ΜΟΛΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ.ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΔΗΛΑΔΗ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΑ ΟΧΙ ΕΦΤΙΑΞΑ...ΣΙΓΑ Η ΧΡΥΣΟΧΕΡΑ.

ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΡΕΚΛΕΣ......

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚαλησπερΑ κορες!!!

κ ναι αρρωστησαμε το παπακι εχει πυρετο απο χτες σνιφφφ

απο ορεξη κ παιχνιδι βεβαια σιγα μη πτοειθει

ελπιζω να την περασουμε ανωδυνα την κωλοαρρωστια χτες ψηθηκε το βραδυ κ αχνα το μωρουλι μου μονο μου λεγε χαδευε μου το κεφαλακι που ποναω

κ κατουρηθηκε μωρε κιολας κ ελεγε ζαβλακωμενο

μια γουλιτσα εφυγε συγνωμη!!

κατα τα αλλα ηρθε η μανουλα μου κ απολαυσα κυριολεκτικα πηγα κ σ/μ μοναχουλα..

νομιζα οτι θα ναι χαλια το ρεπο με β αρρωστο αλλα αν υπαρχει καλη διαθεση ολα γινονται!!!

ειμαι ερωτευμενη αυτο το μικρο μου μου χει παρει το μυαλο τελικα κανει συνεχως εκπληξεις κ ανεκαθεν αυτο με τρελαινε αυτες οι λεπτομεριες αααχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα δικηγορινα μου δεν υπαρχεις flash back κανω μιλαμε μαζι σου

να χαιρεσαι τον αντρουλη αυτο με τη στρωματσαδα το χω ζησει καποιες αποκριες πατρα κ μου χει μεινει αλησμονητο!!!

αλεξ μου πολυ καλα εκανες τοσο καιρο στα λεγα κ εγω πρεπει να προβληθεις γιατι το χεις!!!

καλα σου στελνω το γιοκα να καθαρησει ποιος πειραξε το πετιτακι μας;;

χτες ετρωγε κ λεω φαε μια κουτ για μενα κ μου κανει οχι για την κων λεω μετα τωρα για μενα οχι παλι για κων ολες για κων ελιωσα στο γελιο

θελω κ εγω να παω πλανηταριο κ μουσειο

επισης σαββατο στο μεκ εχει κατι μα αγ βασιλη κ διαφορα events αλεξ ψηνεσαι αμα ειμαστε καλα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστραφτερο χρονια πολλα με το καλο το μπεμπακι μας!!!!

αλεξ εισαι τοσο αγαπησιαρα που κ οι ψειρες δε σε αποχωριζονται χαχα!!!

εκανες μουτρα στο συζηξ τελικς εσυ;;

εμενα οπως προβλεψες σιγα μην αντεχε...

μαρουσκακι για πες για δωρο κ γω θελω κατι να τους παρω στις δασκαλες ειναι τοσο γλυκες ο β ολο μιλα γιαυτες τις προαλλες ηθελε να ρθει η αννα(δαδκαλα)να βαλει αυτη τη κατασκευη στο δωματιο γιατι εγω δε ξερω νατα μας...

συμπεθερα ποτε φευγει ο μπαμπας σας;;

τα πηρες τα sms χτες; Αργησα να το δω το δικο σου..

παω για νανι κ ναι σημερα θα κοιμηθω απο τωρα να στρωσω μουριτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ το Βατίλη μας περαστικά βρε Μάγκυ...μέχρι το ΣΚ θα ναι περδίκι καλέ το παιδί...Και στην αρρώστια μούγκα,αυτό θα πει υπόδειγμα παιδιού....

Καλέ αφήστε και καμιά εκδήλωση και για μας να πάμε μαζί....να μας ξεναγήσετε...Να μη πέφτει πολύ μακρυά όμως γιατί έχουμε ένα μπαμπά μουρμούρη με τις αποστάσεις...

Μάγκυ τους παρήγγειλα από μια κούπα που θα τυπώσουν πάνω το λογότυπο του σταθμού και το όνομα της καθεμιάς.Θα το στολίσω και με σοκολατάκια και χριστουγεννιάτικο χαρτί.

Βασικά έψαχνα κάτι μέχρι 10€ στη καθεμια γιατί είναι και 4 αλλά να ναι και πρωτότυπο.

Τη πρώτη χρονιά τους πήρα από τα bodyshop κάτι εορταστικές συσκευασίες με μινιατούρες.

Πέρσυ από μια πιάστρα δερμάτινη για τα μαλλιά γιατί όλες έχουν μακρυά.

Και φέτος έσπαγα το κεφάλι μου....Κάτι όχι προσωπικό αλλά και χρηστικό νομίζω θα αρέσει.

Εχει πολλά site να πάρεις ιδέες αν θες κάτι τέτοιο.Σου γράφω και αυτό που βρήκα εγω αν θες.

Περσυ είχα τυπώσει πάλι σε κούπες φωτο των κορίτσιών και τις έστειλα έκπληξη σε παππου-γιαγιά.Βγήκαν πολύ ωραίες και κατασυγκίνήθηκαν.Τώρα δουλεύω το ημερολόγιο.Δεν έχουν πολλές κοινές φωτο και κάνω κολάζ...και είναι δύσκολο.

Σήμερα στις 01,00 η κηδεία του ζευγαριού που πνίγηκε.Χαμός θα γίνει...Το τι βροχή έριξε χθες...Στάζουμε και στο σπίτι...στο σημείο που έγινε το καινούριο δώμα,ο παιδότοπος.Χθες για να προλαβαίνω να αλλάζω τις πετσέτες να τις βάζω από κάτω,τις έβαλα στεγνωτήριο,τόσο νερό μιλάμε...Ουφ...τι θα γίνει και με αυτό...αν δε σταματήσει η βροχή δε μπορεί να δουλέψει ο μάστορας.

Κατερινιώ να χαίρεσαι και το Στελλί σου σήμερα...και σεις όποιον άλλο-η έχετε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες ψάχνοντας το λογότυπο του σταθμού ανακάλυψα ότι έχει και site...Και το καλύτερο είδα μέσα φωτο.Τώρα 3 χρόνια τα ξέρω τα παιδάκια τα περισσότερα και βλέποντας φωτο τους πως είναι μικρότερα συγκινήθηκα.Για δείτε.... Παιδικός Σταθμός Ρόδος │ Χαρούμενο Πορτοκάλι σε μια με τη βασιλόπιτα θα διακρίνετε και τις δικές μου μωρά...είναι από το πρώτο χρόνο....Η Δήμητρα κλασικά ουρλιάζει...χα χα και η Χρυσάνθη βλέμμα στο υπερπέραν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!Καναμε σημερα την φωτογραφιση ..μου αρεσε πολύ το αποτελεσμα,αν και δεν εχω δει το τελικο…Τωρα τα επεξεργαζεται και θα τα βαζω σε blog και fb τις επομενες μερες!!!Κατεβασα και το δεντρακι μας μιας και ηταν μερος της φωτογραφισης και αυριο θα το στολισουμε με την Κωνσταντινα!!!!

Μαρια ουτε ετσι δεν συγκινειτε ο πατερας για μωρο;;αφου το ζητανε τα κοριτσια από τον Αη Βασιλη!!!χιχιχι!! Μεταγλωτισμενες ταινιες εννοειται!!Ουτε εγω εχω καμια,από το video club τις πηρα,Δεν ξερω να κατεβαζω….Πολυ ωραια θα είναι τα δωράκια στις δασκαλες..πρεπει να φτιάξω κι εγω κατι σιγα σιγα. Ειδα και την φωτο από τον παιδικο,μικρουλες που ηταν!!!Κριμα μωρε για τους ανθρωπους..τοσο αδικα εφυγαν….

Μαγδουλι περαστικα στον ομορφο!!!Ελπιζω να επεσε σημερα ο πυρετος!!Καλα ελιωσα που ετρωγε για την Κωνσταντινα…ο γλυκουλης μου!!Λοιπον στο μουσειο θα παμε τα Χριστουγεννα,ακους Μαρια; Θα εχουν κατι με θεμα Χριστουγεννιατικο,δεν θυμαμαι ακριβως ,το ειχα δει στην tv,θα το δω στο site. Στο Γκαζι επισης Τεχνόπολις - Γκάζι - ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Στο Μεκ Παιανιας;ωραια θα είναι,να δω πως θα ερθω βεβαια…θα μιλησουμε!!! Δεν αντεξε ο αντρουλης ε;Στα ελεγα εγω!!!

Κατερινα μου να χαιρεσαι την Στελλιτσα!!!!

Παω να κοιμησω το Κωνσταντινακι…Της λεω εισαι το αστερακι μου ,η αγαπη μου και διαφορα τετοια και κάθε φορα μου λεει ‘’δεν ειμαι,ειμαι το Κωνσταντινακι!!’’θα το φαω!!!!

Καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΛΑΔΙ ΜΟΥ ΒΓΑΛΑΝ...ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΟΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΚΣΤΑΣΗ ΠΑΙΡΝΟΥΝ;;ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΦΑΝΟΥΡΟΠΙΤΑ ΣΕ ΑΤΟΜΙΚΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ.ΔΙΑΒΑΣΑΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ.ΧΟΡΟΠΗΔΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΑ ΤΟ ΤΑΡΖΑΝ.ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΡΥΦΤΟ ΜΕ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ.....ΦΤΟΥ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΩ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ...ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΠΑΝΙΟ...ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ ΠΑΡΕΔΩΣΑ....

ΑΛΕΞ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΤΑΙΝΙΕΣ.ΠΕΣ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΑΡΕΣΕ ΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΑ ΜΕ ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑΝ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΣΤΑΡ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΦΟΒΗΘΗΚΑΝ.ΦΩΝΑΖΑΝ ΝΑ ΤΟ ΣΒΗΣΩ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΟ ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΑΠΟ LION KING ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΜΑΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ Ε;;;ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΕΙ ΜΕ ΤΗ ΠΑΡΤΗ ΜΟΥ....

ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΕΙΠΑΜΕ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΡΙΩΝ ΛΕΕΙ ΕΝΑΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΘΙΑΣΟΣ ΓΙΑ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΣΤΟΥΣ ΠΛΗΓΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΩ.ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΚΟΥΣ;;;;ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΩΡΑ ΜΕΡΟΣ ΚΟΣΤΟΣ....

ΑΛΕΞ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΕΤΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΤΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ Ο Δ.ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ.ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣΤΕ....ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΑΓΚΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΗΔΟΝΑΚΙΑ ΤΟ ΛΟΥΝΑ ΠΑΡΚ ΚΑΙ ΘΑ ΝΑΙ ΥΠΕΡΠΑΡΑΓΩΓΗ.

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΩ ΑΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΙΟΝ ΚΑΙ ΓΩ ΞΑΝΟΙΧΤΗΚΑ ΣΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ.ΜΟΥ ΠΑΝ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΘΑ ΜΑΙ ΜΕΣΑ...ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΔΗΛΑΔΗ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΑΠΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΙΟΥ ΑΠΛΗΡΩΤΗ...ΣΤΕΡΕΨΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΕΣ ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΟΥΝ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΠΑΝΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ...

ΜΑΓΚΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ;;;

Καληνυ´χτα ςας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδουλες μου!!!

εγω ειχα μια ησυχη μερα σπιτι δουλειτσα το μικρο αντρακι εχει ακομα πυρετο οχι πολυ ως 38,5 φτανει απο ορεξη κ ζουζουνια αλλο τιποτα κ αυριο σπιτι θα τον κρατησω ρεπαρει το μεγαλο αντρακι οποτε μια χαρα απλα ειχαν κουκλοθεατρο κ θα το χασει αλλα σαββατο πρωτα ο θεος θα τον παω βολτα.

μαρια κ αλεξ βρειτε που θα πηγαινουμε λατρευω χριστουγεννααααααα!!!

σε βγαλαν οφ μαρουσκα κ εγω οταν ξαπλωνω νιωθω τετοια απολαυση!!!!

σουπερ ιδεα οι κουπιτσες κ μενα μου αρεσει σα δωρακι που χει κ προσωπικη πινελια.

επισης αλεξ εσυ αν δωσεις κατι χειροποιητο δε συγκρινεται με τιποτα βα ξερεις..

εμεις τα λεμε κ με σμς φιλιναδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα εσυ μαρουσκα κ θα παμε παντου βρε!!!

αχ τρελαθηκα κ εγω ποσο μωρα ηταν τις θυμαμαι κ απο φωτο που στελναμε συγκηνηθηκα μας φανταζεστε 50αρες ακομα να στελνουμε φωτο απο τα καμαρια μας χαχα

αλεξ ηθελα να παρω κ επηξα ειδες ποτε ειδα το μυνημα..

θα μπω στο φεις απο ινα να καμαρωσω γιατι δε εχω εγω φεις

πολυ χαιρομαι για ολο αυτο που ξεκινας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι απο ταινιες υπαρχει η ραπουνζελ βρεχει κεφτεδες πιγκουινοι μακ κουιν

κατι αλλο με ενα χελωνακι το σαμυ ενα αλλο με κατι πουλια τελειο!! Εποχη παγετωνων ωραιο κ για μεγαλους!!

υπαρχουν πολλες εγω με β βλεπουμε συχνα γαλατακι ποπ κορν αγκσλιτσα κ χουχουλιασμα πολυ μου αρεσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μη λες για λεφτα εγω τον εχω ψοφησει τον συζηξ με το χερι στην τσεπη μονιμα τον εχω

ολο κατι βγαινει

εκανε κ η μαμα μου κατι δοντια 600 ευρακια κ ειπα με ινα να βαλουμε απο 200 να βοηθησουμε με το που θα του πω παλι για λεφτα θα αρχισει να τρεχει χαχα χτες 135 σουπερ μαρκετ 50 βενζινη 50 να χω χαρτζηλικι κ αλλα 600 πετρελαιο σημερα εφυγε σχεδον ο μισθος μου..ειναι τραγικα το ποσο δυσκολα βγαινουν τα ευρακια κ ποσο ευκολα ξοδευονται..

σε εχω ερωτευτει...αφιερωμενο!!!

τωρα μου ρθε στο μυαλο..(οτι να ναι ειμαι χαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Είσαι ότι έχω σκεφτεί...ότι έχω ονειρευτεί..."

Α ρε Μάγκυ τρελοκομείο...

Καλημερούδια!

Και γω η αλήθεια σκεφτόμουν για τις δασκάλες να σου πω Αλεξ να μου φτιάξεις κάτι αλλά δεν είχα καμιά ιδέα να σου πω κάνε μου αυτό,η αλήθεια δεν ήθελα κάτι διακοσμητικό,είμαι του χρηστικού...Επιφυλάσσομαι για επόμενα δωράκια....όχι μόνο στηρίζουμε στα λόγια...έτσι είναι..

Σα να άνοιξε ο καιρός σήμερα....επιτέλους να πάω σούπερ μάρκετ το μεσημέρι.Συνήθως πάω κάθε Δευτέρα αλλά με τόση κακοκαιρία ούτε λόγος για κουβαλήματα...Να δω και τι θα υπάρχει στα ράφια βέβαια,αφού με το κακό χαμό πλοία γιοκ...

Τα παιχνιδάκια που τους παρήγγειλα έχουν 10 μέρες από Σαλόνικα και ακόμα να ρθουν....και τα θελα τωρα που κλειστήκαμε μέσα....

Απίστευτο πόσα πρέπει να σκέφτεσαι να τα απασχολησεις,ειδικά όταν είσαι μόνος.Θέλουν συνέχεια να κάνουμε κάτι.Αφού μόλις μαζεύουμε ένα παιχνίδι ρωτάνε τι θα κάνουμε τώρα;;;Ειδικά η Δήμητρα...Το άλλο θα το δεις θα παίξει και μόνο του.Η Δήμητρα θέλει εκεί μαζί κάτω.Κανει τα puzzle,ντομινο,αντιστοιχίσεις σα να είναι έργο που πρέπει να τελειώσει για να αναλάβει το επόμενο...χα χα

Μάγκυ τις έγραψα τις ταινίες θα τις δώσω στο σύζυξ-χάκερ...

Η Σταυρούλα μας που χάθηκε καλέ;Θα φτασε στη Β επιπέδου αυτή σίγουρα...Μίλησε καμιά;

Φιλάκια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου λειψατε!!!!

σημερα κωλο δεν εβαλα κατω άπο το πρωι τωρα εκατσα πηγα δουλεια γυρησα

τα αγορια ορεξατΑ κ τα δυο ο μικρος επιτελους αναστηθηκε μου λενε παμε βολτα τρωω κ φυγαμε πηγαμε προς αεροδρομιο ηθελε να δει ο συζηξ εκει στα μαγαζια κ καναμε βολτα κ κατι ψωνακιΑ

γυρησαμε μου λεει κανε καφεδες κ φερνω να στολισουμε δεντρο ο β επαθε παρακρουση χαρας εγινε εδω χαμος παρολι την κουρΑση μπηκα σε mood χριστουγεννων κ γουσταρω τρελααααα

εκανα δουλειες μετα κοιμησα κ τωρα μπανιο κ τεζα ειμαι πτωμα!!!!

εβαλα κ τηλ ναι στον οτε δουλευω αλλα τοσα χρονια δεν ειχα βαλει δε τα παω καλα με το να με βρισκουν χαχα αναπασα στιγμη τεσπα μια ψυχη μου αλλαξε γνωμη στο πι κ φι ομως

οσα δε φερνει ο χρονος τα φερνει η στιγμη λενε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρουσκακι κ εμενα ο β προτιμα να παιζει μαζι μου σπανια μονος θα ασχοληθει ειναι πισω μου ουρα κ λεει συνεχεια θες βοθεια θες βοθεια;;

σουπερ μαρκετ πηγα προχτες εσπασα τα ρεκορ μου σε δεκα λεπτα πηρα πραγματα αξιας 135 ευρω ουτε φλας με το μικρο μου που χω μπλεξει..

αλλα νεα μπα!!

αυριο ρεπο ο συζηξ αρα παλι ο β σπιτι λεει ο συζηξ να τον χορτασει λες κ σημερα δε ηταν ολη μερα μαζι που χε παλι ρεπο ο χαζομπΑμπας..

εχουν κανει κ κομμα αντρικο καηκα!!!

Πηρα κ μια φωτο με θεα θαλασσα απο το πρωι την ελαβα τωρα οτι να ναι το κντ μου κ ελιωσα....

θελω θαλασσα θελω καλοκαιρι κ ουτε καν δεκεμβρης εχει μπει ο αιμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα!!!!!!Χαθηκα παλι η καραγαιδαρα[smilie=tongue1.gif]Αφου σκεφτομουν απο που να πιασω τα νεα μου και καταλαβα οτι εχω 1 εβδομαδα να μπω!!!!Ντρεπομαι !!!Το παραδεχομαι!!!

Σημερα θα το παρω αναποδα,θα αρχισω με τα δικα σας!!!!Και αρχιζω αποοοο......

Αλεξ....φυσικα.Παρελαβα σημερα τις κατασκευες σου.Σε ευχαριστουμε πολυ-πολυ και εγω και το σχολειο μας.Μιλαμε μολις τα ειδαν παθαν πλακα,αληθεια στο λεω,οχι ετσι.Τους ειπα οτι τα φτιαχνει μια φιλη μου και εχει και blog,και μου λενε παλι καλα που εχει καρτες μεσα.Ειδες καλα εκανες και επενδυεις σε αυτο που τοσο καλα κανεις.Μου ειπαν οτι αν τους το χα πει νωριτερα θα σε ειχαν βαλει και στη διαφημιστικη αφισα,δεν το σκεφτηκα και εγω η χαζη.Του χρονου,να μαστε καλα.

Και η πεταλουδα μας ομως τελεια,ειναι το θεμα του δωματιου μας.Τη βαλαμε στο κρεββατι μας για να διωχνει με τα φτερα της τα κακα ονειρα...αν πιασει θα σε ευγνωμωνω!!!!Κατι για τσιμπηδια που ειπες δεν τα ειδα,λες να τα δωσα και αυτα,η ξανθια?????Αλλα εδωσα τα 2 σακουλακια που ειχαν απο 3 στολιδακια μεσα...

Βρε το Κωνσταντινι που του τη πεσανε!!!!Δημητρουλα ηθελε ο τυπας!!!Να τη στειλω να καθαρισει?Οκ,μωρε συμβαινουν αυτα ,που να τα προλαβουν και οι δασκαλες,μην του δωσεις σημασια,καλα εκανες παντως που δεν ηθελες να αλλαξει ταξη.Δεν εφταιγε αυτη,αλλοιμονο.

Καλα για συζυγο και 5ημερη με κολληταρια,προσκυνω!!!Πεαθανα στο γελιο!!!Δεν υπαρχουν οι ανθρωποι ρε κοριτσια...καρακοσμεξ!!!

Καλη επιτυχια στο καινουριο εγχειρημα,εγω πιστευω οτι σιγα-σιγα θα σε μαθουν.

Δεν προλαβα να μπω να δω φωτο απο το μουσειο για να σχολιασω.Παντως πολυ σουπερ μου ακουγονται οι στιγμες σας με την Κων.Πω-πω μεγαλωνουν και γινομαστε φιλαρακια,ρε κοριτσια ,ποτε κιολας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα,δεν υπαρχεις απλα!!!!Εσυ και ο Εμπειρικος τοσους ελευθερους συνειρμους!!!Σε χανω αλλα πεθαινω στο γελιο!!!

Περαστικα στο Β,παλι καλα καμια ιωσουλα θα ταν,παει περασε.

Καλα ο μπαμπας σας,το ιδιο με το δικος μας!!!Παει προχθες και την περνει στο κρεββατι μας,του λεω τι κανεις καλε?Ελα μωρε ,μου λεει,σε 1 μηνα που θα τη βρω να κοιμηθουμε αγκαλιτσα,τι να του πω μετα???Λιωνει καλε!!!

Με το παιχνιδι,η δικια μου με παιχνιδια παιζει μονο αν κατσω και εγω,απο συμβολικο παιχνιδι ομως...ο Φωσκολος!!!!Ολο σεναρια και σκηνικα στηνει στο καθιστικο μας!!!Εμεις δε οι καλυτεροι κομπαρσοι,σημερα μας ειχε δωσει κατι χαρτονια να τα κραταμε σαν πανο και να φωναζουμε "ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ",και αυτη βαρουσε το ντεφι!!!!Πανηγυρι!!!!!

Μην λες για λεφτα....τα νευρα μου,λες και εχω αδειες τσεπες!!!

Ρε,δεν καταλαβα,τα πεθερικα σου μενουν κοντα σας?Καπου αλλου δεν ελεγες οτι μενουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΓΚΥ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΕΤΕ 4 ΤΟΤΕ!!ΕΓΩ ΛΕΩ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟΜΗΝΙΑ...ΚΑΙ ΓΩ ΠΕΘΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ..ΣΧΟΛΑΣΑ ΠΗΓΑ ΣΟΥΠΕΡ ΠΟΛΛΑ ΨΩΝΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΕΓΚΛΩΒΙΣΤΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΒΡΟΧΕΣ ΔΕ ΠΗΓΑΙΝΑ.ΜΕΤΑ ΗΡΘΑ ΕΦΑΓΑ ΣΥΜΜΕΖΕΨΑ ΠΗΡΑ ΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΟΥΖΥ.ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ.ΗΡΘΑΜΕ ΕΦΤΙΑΞΑ ΠΙΤΣΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΣΥΝΟΔΕΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΠΑΝΙΑΡΑΜΕ ΚΟΙΜΗΣΑΜΕ ΜΑΖΕΨΑ ΡΟΥΧΑ ΕΤΟΙΜΑΣΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΤΣΑΝΤΕΣ...ΚΑΤΑΡΡΕΩ...

Η ΣΟΥΖΗ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΕΝΑ ΤΥΜΠΑΝΟΓΡΑΦΗΜΑ.ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΤΟ ΧΑ ΞΑΝΑΠΕΙ.ΕΧΕΙ ΥΠΟΨΙΑ ΜΗΠΩΣ ΑΠΟ ΥΓΡΟ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΔΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΤΙΣ ΑΡΘΡΩΝΕΙ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΦΥΣΙΚΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΗΣΥΧΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΟΥ ΜΠΕΙ ΙΔΕΑ.ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΕΝΟΣ ΝΕΟΥ ΩΡΥΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΣΤ ΠΧ ΤΗΣ ΨΙΘΥΡΙΖΩ Η ΤΗΝ ΡΩΤΑΩ ΚΑΤΙ ΟΤΑΝ ΔΕ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ ΤΑ ΧΕΙΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ.ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΩ....ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΓΡΟ ΒΑΖΟΥΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΣΩΛΗΝΑΚΙΑ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΠΟΥ ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΡΟ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΕΙ.ΑΠΟΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΛΕΕΙ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΦΕΥΓΕΙ ΤΟ ΥΓΡΟ.ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΤΥΜΠΑΝΟΓΡΑΦΗΜΑ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΓΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ ΩΡΥΛΑ.ΟΥΦ...ΜΕ ΑΓΧΩΣΕ ΛΙΓΟ...ΕΙΧΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΒΛΕΠΩΝΤΑΣ ΠΡΟΟΔΟ...

ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΚΟΥΠΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΑΣΚΑΛΕΣ ΠΡΟΧΘΕΣ ΤΙΣ ΣΧΕΔΙΑΣΑ.ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ.ΘΑ ΣΑΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΩ ΟΤΑΝ ΤΙΣ ΣΤΟΛΙΣΩ...

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Elli13 κοριτσιιιιιι μμμ τι καλααα!!!! Ήμουν σίγουρη ότι θ ήταν όλα καλά! Το σώμα σου θυμάται και ξέρει ακριβώς τι πρέπει ν κάνει!!!! Αχχχχ ακούσαμε την πρώτη καρδούλα !!!❤️❤️❤️ ποσό είσαι τώρα;;;  Εγώ η θ πάω τη Παρασκευή η από βδομάδα! Μ είπε ο γιατρός καλυτερα από βδομάδα γ ν ακούσουμε σίγουρα καρδούλα αλλά εμένα ο άντρας θ λείπει σε ταξίδι! Όποτε λέω ν πάω τη Παρασκευή κ αν δν ακούσουμε δν θ αγχωθώ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ και θ ξαναπάω από βδομάδα που θ γυρίσει ο συζυγος! Πιστεύω πως όλα είναι καλά , έδωσε το σήμα του το μικρακι μ με τις ναυτίες π έχω!  @Naty @Θέτις Κ. @Girly είμαστε οι επόμενες ❤️❤️
    • Έλα ντε ; Και εγω αυτό αναρωτιέμαι ήπια 600ml ζαχαρονερό είναι δυνατόν να είναι τα ίδια όρια ;
    • Κορίτσια δεν θα παρω τηλ θα περιμένω και την άλλη φορα τα ίδια έγινε με τον θυρεοειδή και ειχα πανικοβληθεί δεν μου απάντησε ποτε στο μήνυμα μου άσε που ντράπηκα κιολας που του εστειλα μνμ στο κινητό του χωρις μου το δώσει ο ιδιος.. έτρεχα από μόνη μου σε ενδοκρινολόγο μεγάλη βδομαδα τελευταία στιγμή να βρω γιατρό να με δεχτεί  και αποτελέσματα ήταν να μην δώσει καν σημασία στην τιμή του θυρεοειδή  Δεν μου είπε ποτε να του στέλνω αποτελέσματα από εξετάσεις και απο την μια το καταλαβαίνω δεν είναι ιδιώτης να το εχω όποτε θέλω στο τηλέφωνο.. το ήξερα ότι θα γίνει αυτό από την στιγμή που πήγα σε δημόσιο νοσοκομείο 🤷‍♀️
    • Όμως αυτά είναι τα όρια της καμπύλης των 75! Πώς γίνεται να είναι ίδια και για τα 100? Νομίζω κι εγώ να πάρεις να ρωτήσεις, εγώ τουλάχιστον θα ρώταγα και μη σε νοιάζει τι σου είπανε για επείγοντα! 
    • Έλα μπράβο κορίτσι μου όλα καλά πηγαίνουν με το μωρακι σου ήθελε λίγο το χρόνο του η καρδούλα ήταν νωρίς για αυτό 🥰 εγω είμαι με τον αντρα σου 100% τώρα να σου την αλήθεια έχει δίκιο επειδή πάνω κάτω ήμουν στην ίδια κατάσταση με εσενα θέλεις βοηθεια έστω να περάσεις ο πρώτο τρίμηνο σίγουρα θα πάρεις το παιδάκι σου αγκαλιά και εγω την επαιρνα και την παίρνω ακόμα που έχει πάει 12 κιλά αλλά στην αρχή τουλάχιστον προσπαθούσα να μην την παίρνω με το παραμικρό αγκαλιά συνήθως καθόμουν στον καναπε και μου την έδινε η μαμα μου όποτε με χρειαζόταν  Με το καλοοοοο 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...