Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ΟΥ-9ΟΥ-10ΟΥ 2010!ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΡΙΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!


Recommended Posts

τελικα το Κωνσταντινακι ξυπνησε με πυρετο..38,6 ,γι αυτο ηθελε να κοιμηθει το καημενο μου!!εφαγε κατι καροτακια και εχει λιωσει στον καναπε..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομίζω να πιστέψατε ότι θα μπω να σας σχολιάσω;;;!!!!!!!!! [smilie=laughing3.g:

Σας πούλησα για να σιδερώσω κάτι ωραιότατες στοίβες από ρούχα.

Άντε καληνυχτα και περαστικά στην Κωνσταντίνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινή πρρρρρρρρρρρρ........διώξε τη μαμά και μπες!!!

Αλεξ περαστικά σας...νωρίς άρχισαν τα όργανα...τη Κυριακή περδίκι και γρήγορα πες της.....

Μάγκυ κούκλος και με την κορώνα,ευτυχώς που το διευκρίνησες,δε κατάλαβα τι είναι στη φώτο και λέω τι του κότσαραν στο κεφάλι του παιδιού μας....

Σήμερα τα πρώτα εντάλματα τα βγαλα μόνη,εντολή προισταμένης!!Ελπίζω να μου δώσουν γραφείο,υπολογιστή,γραφική ύλη,εκτυπωτή...τα βασικά βρε αδερφέ...πολύ χαρτούρα όμως....κρίμα η φύση με τόσες εκτυπώσεις...δάση ολόκληρα....

Ο άξονας του αυτοκινήτου αλλαγή ευτυχώς καλύπτει η εγγύηση..αύριο καλώς εχόντων θα το χω το αμαξάκι μου.Εχω αγγαρέψει μπαμπά και με φέρνει το πρωί και το μεσημέρι κάνω βόλτες στα μαγαζιά μέχρι να τελειώσει ο σύζυξ το γυμναστήριο να με μαζέψει να πάμε να πάρουμε τις κόρες...Ε όλο και κάτι ψωνίζω..χι χι...μόνο στο μάτι θα μενα;;;

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Δήμητρα ξανάρχισε να κατουριέται πάνω της.Χθες όλη μέρα και στο σχολείο και στο σπίτι και στον ύπνο και σήμερα στο μπαμπά της....Τι να έγινε;Λέτε να κρυώνει να θέλει κάλτσες ή από αντίδραση το κάνει για να με τιμωρήσει που δε την ετοιμάζω το πρωί;Πολύ αντιδραστικό παιδί,ήταν που ήταν παράγινε αυτές τις μέρες.Δε κάθεται το βράδυ κρεβάτι με τίποτα..δε ξέρει τι θέλει...όλο ζητάει βόλτες αλλά τα κοψα τα πολλά πολλά και δε τη παλεύει σπίτι...Και όλοι (μάνα μου,σύζυξ κλπ) λένε πως την έκανα έτσι και τιμωρίες κλπ.Δε μπορώ να φωνάζω συνέχεια,να χαλιέμαι ή να τη βάζω τιμωρία.Αυτή θέλει 16 ώρες το 24ωρο τιμωρία...τις υπόλοιπες κοιμάται....Δε θα μεγαλώσει....θα της κοπανάω τα όσα τραβάμε με τη πάρτη της....

Το άλλο άγγελος ως συνήθως...το Χρυσανθάκι μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλει συνέχεια να ασχολείται μαζί μου...σιδερώνω θα ρθει να μου ανακατέψει τα ρούχα...μαγειρεύω θα ρθει να σπάει τα αυγά...κατουράω θα ρθει να μου δώσει σερβιετάκι.....για τόση εξάρτηση μιλάμε...και κουράζει όλο αυτό!

Πιο πολύ ώρα περνάω να καθαρίζω της Δήμητρας της ζημιές από το να κάνω τη δουλειά...

Η μάνα μου δεν έρχεται...ήρθε τη Δευτέρα.Η Δήμητρα είχε πιάσει κάτι ζωγραφιές και τις έσκιζε,ήθελε σωνει και ντε να τη μαλώσω.Ε δεν είχα το κουράγιο να φωνάξω ούτε θεώρησα σημαντικό ότι σκίζει το συγκεκριμένο.Ε στράβωσε που δε τη μάλωνα και σηκώθηκε και έφυγε.

Τη Τρίτη δε πήρε ούτε τηλέφωνο...Υγεία...ε μα πια...

Επεξεργάστηκε από MARDIO
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφιες μου σημερα ηρθε ο επιθεωρητης στη δουλεια μας καταπενεψε κ εφυγε κ στο τεστ που βαλε ουτε μια λαθος απαντηση εκανα καμαρωνε ο προισταμενος!!

σημερα πηρα την τουρτα μκ κουιν που κανε η λοις ονειροοοοο

τελεια δε θελω να τη φαωωωω

θα ρθουν η ινα ο αδερφος του συζηξ κ μαμαδοπάπουδες μονο οικογενεια δηλ θα τρελαθει ο βασιλακος μου!!!αλλα νεα μπα..

αλεξ πως ειναι η κων η καλιεργια ουρων οκ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη να στειλω δυο βουνα σιδερου τωρα που στρωθηκες;;;

μαρακι ειναι πολυ σπαστικο να μην εχεις προσωπικο χρονο κ ο β εμενα ολη την ωρα μαζι μου κολητσιδα παω να κατουρησω τις προαλες εχω περιοδο μπουκαρει κ μου λεει κ εγω θελω ενα τετοιο για το βρακι μου ενωοντας τη σερβιετα αντε να εξηγω τωρα εγω γκρρρρ

θα στρωσουν που θα παει

η μαμα σου απαραδεκτη καλυτερα να αδιαφορησεις ειναι αδικη κ αυστηρη χωρις λογο

τα παιδια τα μαλωνουμε οταν κινδινευουν κ οταν παραφερονται οχι ολη μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!! Τελικα λαρρυγγιτιδα εχει το κοριτσακι μου!!ολη μερα ηταν μια χαρα και το βραδυ την επιανε ενας βηχας περιεργος ,σαν γαυγισμα και πονουσε και εκλαιγε,μολις ηρεμουσε και κοιμοταν κοιμοταν ξαναεβηχε και κλαμα και ξανα τα ιδια.Μας εδωσε η παιδιατρος εισπνοες ,της ανοιξα και το παραθυρο τωρα που κοιμαται γιατι λεει βοηθαει και πραγματικα εχει αρκετη ωρα που κοιμαται ηρεμη!!παιδικο δεν την παω,να γινει καλα πρωτα .3-4 μερες λεει κραταει οποτε μεχρι την Παρασκευη ελπιζω να ειναι τελειως καλα!!Καναμε και μια καλλιεργεια ουρων λογω του ιστορικου για να μας βρισκεται,αυριο θα παω να παρω τα αποτελεσματα αλλα για να μην εχει παρει η μικροβιολογος για επαναληπτικο μαλλον καθαρη θα ειναι! αχ βρε κοριτσια..τι τον ηθελα τον παιδικο;ξερω,ξερω..ο πρωτος χρονος ειναι ετσι,αλλα πολυ νωρις δεν αρχισαμε;μηνα δεν εχει κλεισει και αρρω στησε 2 φορες!!

Φωτεινη μα καλα προτιμησες το σιδερο;;;;;;;;;

Μαρια ευτυχως την γλυτωσατε με το αμαξι!!και η Κωνσταντινα μια μερα ολο κατουριοταν πανω της,οχι να της φευγουν λιγα και να πηγαινει μετα τουαλετα,κανονικη λιμνη εκανε την ωρα που επαιζε.ευτυχως ηταν για μια μερα!!Δεν νομιζω να το κανει επειδη κρυωνει.προσπαθησε να μην δινεις ιδιαιτερη σημασια γιατι αν καταλαβει οτι σε πειραζει ..Για τις τιμωριες πιστευω οτι δεν κανουν για ολα τα παιδια!η δικια μου την εβαζα τιμωρια και παθαινε υστερια...τωρα την βαζω στο δωματιο της και της λεω μολις ηρεμησει να ξαναρθει,μποριε να κατσει να κλαψει λιγο αλλα μετα θα ξεχαστει με τα παιχνιδια της.θα παω θα αγκαλιαστουμε και ολα οκ. Τωρα και οι δικοι σου λιθγακι υπερβολικοι βρε παιδι μου..εσκιζε μια ζωγραφια και τι εγινε;αν ηταν να τα μαλωνουμε για καθετι που κανουν ολη μερα με μια φωνη θα ημασταν.ασε που ετσι γινονται πιο νευρικα.και οι ηλικιες αυτες ειναι δυσκολες ,τι να κανουμε,δεν ειναι στρατιωτακια.και στη τελικη γιατι δεν προσπαθουν εκεινοι;και σου λενε οτι την εχεις κακομαθει και περιμενουν εσυ να την βαλεις τιμωρια.

Μαγδα αρεσε στον Βασιλη η τουρτα του;φανταζομαι θα ξετρελαθηκε!!!μπραβο και για την δουλεια,αφου εισαι αστερι!!!

καληνυχτα κοριτσια!!για να δουμε θα κοιμηθουμε ή θα ξυπναμε ολη νυχτα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου το μωρέ το πετικάκι μας...περαστικά σας...ναι κράτησε την λίγες μέρες σπίτι...όταν είναι down ο οργανισμός κινδυνεύει να κολλήσει κι άλλα μη κακό.

Μάγκυ συγχαρητήρια αστέρι!Ελπίζω να πρόλαβες να βγάλεις φώτο τη τούρτα πριν κοπεί!Μη στεναχωριέσαι με τη χαζοπερίοδο,απόλαυσε σεξάκι και θα ρθει τον επόμενο μήνα το σπορί.

Σήμερα ήταν το αποκορύφωμα...Μια Τετάρτη έχουμε που κάθεται ο άντρας μου και μας έβγαλε το λάδι..Φαγώθηκε να πάμε για ποδήλατο.Κουβαλάμε και μεις πάμε,δεν ήθελε να κάνει σέρναμε τα ποδήλατα εμείς.Λέμε πάμε παιδότοπο μη γυρήσουμε σπίτι.Ε εκεί έδωσε ρεσιτάλ...Κλάμα να χτυπιέται κάτω για να την έχω αγκαλιά να μου τραβάει τη μπλούζα,να ουρλιάζει για σκατολοείδια που είχε στο πάγκο,να μη μπαίνει μέσα αλλά να μη κάθεται και ήσυχη.Μας έσκασε...3 φορές της έβαλα τα παπούτσια να φύγουμε και αυτή να τα εκσφεντονίζει...Ευτυχώς δε κατουρήθηκε σήμερα....Κάναμε μπάνιο να μη θέλει να κάτσει στο κρεβάτι,το άλλο να χει κοιμηθεί.Λέω δε θα με σκάσεις πάλι εσύ με τις φωνές εγώ πάω να φάω και κάνε ότι θες.Ήρθε λίγο από πίσω μου στη κουζίνα και μετά πήγε μόνη ήπιε το υπόλοιπο γάλα και ξάπλωσε....Όλα ξεκίνησαν αυτή τη βδομάδα που δεν είμαι εκεί όταν ξυπνά.Το βράδυ ξύπνησε φώναζε μαμά μαμά.Πάω της λέω τι θες;Λέει τίποτα...Τσεκάρει αν είμαι εκεί..Να δω τι θα κάνει τους δικούς μου το ΣΚ που θα λείπουμε...

Αφαντη η μάνα μου και σήμερα ούτε τηλέφωνο.Την πήρα εγώ αλλά δε το σήκωσε.Καλέ τις προάλλες μου λέει:

"Είδες η Μέρκελ;"

"Τι έπαθε;" της λέω

"Βγήκε πρώτη"μου λέει

"Που;"απαντάω

"Στις εκλογές,μα δε το ξερες;Που ζεις εσύ τίποτα δε παρακολουθείς πια;"μου λέει.

Δεν απάντησα...δεν έχω χρόνο να ξυστώ και έπρεπε να λογοδοτήσω που δε παρακολουθώ ειδήσεις..Όταν διαβάσει κάτι φοροτεχνικό και δεν έχω προλάβει να ενημερωθώ μου την λέει ότι δεν ενημερώνομαι για το επάγγελμά μου...Δεν ήξερα να μαι συνταξιούχα αργόσχολη να βλέπω τούρκικα από τις 17,00 και τις ειδήσεις των 20,00...Φυσικά θα τα ακούσω τη Κυριακή που θα εσπιστρέψουμε για το πόσο κακομαθημένη είναι η κόρη μου και ότι εγώ φταίω.Πόσο τυχερή ήταν που είχε βολικά παιδιά σκέφτομαι ώρες ώρες....μανίκι το ζόρικο παιδί.

Σας 'εχω ζαλήσει αλλά τα χω μέσα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τα νεα μας στην ομαδα!

Μαγδα να χαιρεσαι το παιδακι σου, παντα γερο και ευτυχισμενο να ειναι!!!

Αλεξανδρα περαστικα στην κουκλιτσα μας!!!! Φιλακια πολλα να της δωσεις και θα περασουν ολα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...μπήκα στα κλεφτά...Μάγκυ υπερπαραγωγή η τούρτα σας...και το αγόρι μας κούκλος...αντράκι σωστό....και ίδιος σου βρε φιλινάδα...copy paste!Αλεξ καλύτερα η μικρή;Ετοιμη για το πάρτυ;Εμεις φεύγουμε αύριο για το γάμο...αι να δούμε τι θα δούμε....χθες ήταν ήρεμα τα πράγματα με τη κοντεσσίνα μας...Σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια!!καλυτερα ειμαστε εμεις,τωρα εχει λιγες μυξουλες και λιγο βηχα.το βραδυ την πιανει περισσοτερο και κανουμε εναν υπνο...

Μαρια καλο ταξιδι να εχετε και να περασετε τελεια!!!

Μαγδα τελεια η τουρτα!!!!φανταζομαι τον Βασιλη..θα ξετρελαθηκε!!!

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!

Καταρχήν χρόνια πολλά στον Βασιλάκη μας τον κούκλο.Μαγδα να τον χαίρεσαι πάντα χαμογελάστο και γερό.Και σύντομα να του κάνεις αδερφάκι.

Μαρία συγχαρητήρια για το μεταπτυχιακό.Και εις ανώτερα κουκλίτσα μου.Να περάσεις καλά στον γάμο.

Αλεξ περαστικά σας.τωρα με το σχολείο πρέπει να συνηθίσουμε να ζούμε με τις ιώσεις.

Δεν σχολιάζω παραπάνω, μπήκα μόνο για να δωσω το παρόν.

Το Εμμελάκι ήταν άρρωστο με συναχάκι και λίγους εμετούς.την πέρασε ελαφρια αλλά δεν την έστειλα σχολείο οπότε ήταν όλη μέρα εδώ και δεν μπορούσα να κάνω ρούπι.Πάλι καλα που δεν κόλλησα και εγω.Προσπαθώ να εκμεταλευτώ και τις λίγες μέρες με ήλιο να κάνει δουλειες ο αντρούλης μου[smilie=icon_tongue: χαλιά κουρτίνες κ.λ.π γιατί από εβδομάδα ο καιρός εδώ θα είναι ακόμα πιο χειμωνιάτικος.

Σας φιλώ ματς μουτς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε τσουπρες τωρα ηρθα απο δουλεια ψοφια μετα θα παω φακτορυ να αλλαξω φορμα δωρο του β ειναι για 3 κ φοραμε για 4 ετων απο τοτε που γεννηθηκε φοραμε ενα χρονο παραπανω στα ρουχα χιχι

μετα σουπερ μαρκετ κ ικεα να χαζεψω ο συζηξ στη δουλεια

αλεξ μου ακομα αρρωστουλι το μωρο μας γαμωτο;;

σταυρουλα μου κ εγω εχω θελω κουρτινες αλλα που χρονος...

Περαστικα στο ζουζουνι σου

εμενα πηγε χτες ο παιδιατρος του παιδικου τον ακροαστηκε αυτια ελεγχος πουλιου ολα οκ

στην αναπτυξη κ αυτος ειπε οτι ειναι ψηλο κ δυνατο πολυ παιδι

αυτα τα νεα μας σπιτι δουλεια γενικοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια....Κωνσταντινάκι μου γλυκό πολύχρονο να σαι χαίρεται η μανουλίτσα σου και γρήγορα να σου φέρει το ωραιότερο δώρο...αααα και μη την ταλαιπωρείς πολύ ε;;;;Αλεξάνδρα μου να τη χαίρεστε γερή και δυνατή...Επιστρέψαμε στη βάση μας.Περάσαμε τέλεια...Κρητική φιλοξενεία άψογη...φαί πολύ...γάμος-χορός τέλεια..το ζευγάρι πανέμορφο...βάλαν slides σε γιγαντοοθόνη με φωτο τους και είχε και μας τη παρέα από σπουδές,μας κατασυγκίνησε..Τα κορίτσια άψογα παιδιά!Δε μας ζήτησαν καθόλου,φυσικά τις γυρνούσαν όλη μέρα,δε πρόλαβαν να πλήξουν.Το βράδι κοιμήθηκαν σα πουλάκια.Αφού χθες μου λέει η Δήμητρα: Που είναι η γιαγιά εγώ θέλω να κοιμηθεί εδώ μαζί μας!!!Η μαμά φυσικά αγωνία έπαιρνα τηλέφωνο 3 φορές τη μέρα!Αλλά όλα άψογα..Πήραν το βάπτισμα...Το μαλλί τελικά το σήκωσα,αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένη από κομμώτρια.Στην αρχή τα μάζεψε όλα αυστηρά και πίσω τα έκανε σα πανκ άφρο.Της λέω τι ειν τούτο;;;Τα έλυσε και τα αλλάξαμε...Δε καταλάβαινε πως τα φανταζόμουν,βιαζόταν να χτενίσει και τις υπόλοιπες...Στο Ηράκλειο χαμός...έχει μια κεντρική πλατεία όλο καφέ,ο κόσμος έξω στους δρόμους,είχε και δρώμενα για τις μέρες τουρισμού,καποέιρα χόρευαν,προσκοπάκια παιχνίδια με συντριβάνια.Πολύ μου άρεσε...Το εκκλησάκι και το κέντρο δίπλα δίπλα πολύ γραφικά έξω από τη πόλη μόνα τους σε ένα λόφο.Καταχάρηκα που πήγαμε,θα χα τύψεις αν δε τα κατάφερνα.Ο φίλος μου μας ευχαριστούσε συνέχεια που του κάναμε τη τιμή και ήρθαμε από άλλα μέρη.Αλεξ πως πήγε το πάρτυ σας;Περιμένουμε φωτο φυσικά...από τούρτα,πινιάτα,happening...Ελπίζω να ταν τελείως καλά το πετικάκι να το απόλαυσε...Μάγκυ τρέχεις Βέγγο μου;;Κουράγιο..σε καταλαβαίνω.Αλήθεια Χαρά where are you;Μέρες να φανεί...Αρια όλο σε είχα στο μυαλό μου...Η αδερφή μου είναι στη Τήνο,βάπτισε ένα παιδάκι χθες εκεί που το χε τάμα η μαμά του που αντιμετώπισε δυσκολίες στην εγκυμοσύνη,είχε χάσει και ένα σε προχωρημένη εγκυμοσύνη πριν,αλλά όλα πήγαν καλά.Και της είπα άναψε ένα κεράκι και για μια γνωστή μου που είναι σε αγωνία...και σε μελέτησα...εύχομαι να σε βοηθήσει η Παναγίτσα μας και να μη μπεις σε ταλαιπωρία.Αυτά κορίτσια...Φωτεινή επέστρεψα...με πεθύμησες;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρόνια πολλά στην Κωνσταντίνα μας:ymparty::ymparty:!!!Αλεξάνδρα να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου με υγεία και ευτυχία. Αντε και να της κάνεις δώρο ένα αδερφάκι.Κανατε παρτακι?πως πήγε?

Μαρία τι καλά που πέρασες στην Κρήτη.Καλά έκανες και πήγες.Είδες και τα κορίτσια σιυ?Κυρίες!!!!!μου φαίνεται οτι τζαμπα ανησυχείς.Εγώ λέω να το καθιερώσεις μια φορά την εβδομάδα να κοιμούνται στην γιαγιά να ξεκουράζεσαι και εσύ. μηπως η μαμα σου θυμώνει γιατί την εχεις βγάλει στην απ'εξω?μήπως θέλει πιο πολύ χρόνο μαζί τους? η Εμμέλεια είναι από την μια γιαγιά στην άλλη και όταν γυρίζει είναι τόσο χαρόύμενη που εχει κανει καινουρια πραγματα...

Εγω δεν εχω κανένα νέο. είμαι μόνη στο σπίτι και κλωσάω..που χαθήκατε όλες καλέ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφιες μου κυριακη χτες πλακωσα δουλειτσες μιας κ ο συζηξ δουλευε το πετιτακι αρρωστο αρα το παρτυ αναβληθηκε κ το απογευμα πηγαμε για καφε κ περπατημα στο καβουρι αψογα ηταν ο β κυριος ευτυχως!!

σημερα ψοφησα στη δουλεια κ τωρα το απογευμα βγηκαμε βολτα με τη μηχανη στη σχολη θελει να ρθει κ ο μπαμπας αρα ακομα δεν πηγαμε θελει να κοψει κινηση ο ζηλιΑρακος μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ να τη χαιρομαστε κ απο δω την κουκλιτσα σε λιγες μερες θα ναι περδικι το πουλακι σου μωρε στον παιδικο η ψυχολογος λεει δεν ξεμαθαινουν αρκει να ξερει οτι θα παει κ οτι στο σπιτι αυτο ειναι παροδικο εγω σκ του λεω δεν εχουμε μαθημα αλλα δευτερα παλι σχολειακι αν κ τωρα πια θελει πολυ να πηγαινει..

μαρακι μου γλυκο ειδες που περασατε τελεια κ τα κοριτσια απολαυσανε πρεπει να ξεκολλαμε τελικα σιγα σιγα μου φαινεται γινανε πιο ανεξαρτητα τα ζουζουνακια μας για το μαλλι με τοσο ομορφο προσωπο κ φορεμα το μαλλι ειναι λεπτομερια κοριτσακι μου

τουιτακο μου κλωσσας ε..

δυσκολο το διαστημα της εγκυμοσυνης κ μενα ο β χωστου φευγιο κ μας πουλαει στο λεπτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον ο πρακτικαριος την αλλη τριτη φευγει λυπαμαι πολυ γιατι κολησαμε απιστευτα μακαρι να τον ξαναπαρουν ακουστε ομως αξιοκρατια ηρθαν δυο κοπελες για πρακτικη η μια τουμπανο η αλλη μετρια κ κατω εγω δεν της ειδα ελειπα η μετρια με γνωσεις η τουμπανο ασχετη εμεις ψηφισαμε την μετρια σαν καταστημα φυσικα αυριο ξεκινα η αλλη ο επιθεωρητης ειχε αλλο γουστο γκρρρ αι να δω ποσο καιρο θα εκπαιδευω παλι

ρουλα χαρα φουφουκι καλε δωστε σημεια ζωης!!

αρια πηγατε γιατρο;;;με το αλλο τελικα νεα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια και καλό μήνα....ή πολύ πρωί είναι ή Μάγκυ πάλι από το κινητό έγραφες...μέσες άκρες κατάλαβα...με τη μηχανή και τη σχολή το χασα τελείως...με τη ψυχολόγο στο παιδικό επίσης...από τα συμφραζόμενα κάτι έπιασα............Αλεξ πως είναι η μικρή;.........Εμένα με κάλεσαν από τη θέση που είναι να πάω από πρώτη του χρόνου επίσημα με χαρτί και στράβωσε η προισταμένη εδώ.Με κάλεσε χθες στο γραφείο της και μου κανε μια επίθεση κανονικότατη....σοκαρίστηκα η αλήθεια γιατί νόμιζα με είχε συμπαθήσει.......μέχρι ότι έβαλα πολιτικό μέσο για να φύγω μου πε......ότι σπατάλησαν εργατοώρες να μου δείχνουν και γω τους πουλάω.....ότι τους προσέβαλα λέγοντας ότι αυτό που κάνουν για μένα εδεν είναι παραγωγικό και άλλα τέτοια ωραία....δε μίλησα καθόλου γιατί δεν ξέρω αν θα τη βρω μπροστά μου στο μέλλον και τη ανάγκη θα την έχω αλλά στο σπίτι με πήρε το παράπονο.............Αφού εκεί που πάω είναι η κανονική μου θέση και με θέλουν νωρίτερα κάποια στιγμή θα πήγαινα τι τώρα΄τι μετά...αλλά φαίνεται τσούζει να χάσεις έναν υπάλληλο που σε 2 βδομάδες σου βγάζει 7 εντάλματα ενώ οι παλιοί κανένα...Τέλος πάντων...τώρα μου λέει συνάδελφος ότι του πε ότι μετάνοιωσε που μου μίλησε έτσι....μέχρι μέ ζήτησαν να πάω στην άλλη υπηρεσία 2 ώρες αυτή τη βδομάδα να μου δείξουν κάτι και είπε δε πρόκειται να σε αφήσω να πας....Ξεκινάω την άλλη Δευτέρα κανονικά εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που λέτε ξύπνια από τις 07,00 σχόλασα 14,30 πήγα σουπερ μάρκετ πήγα πήρα τα παιδιά κουβαλήσαμε 2 ορόφους ψώνια,φάγαμε,μάζεψα μαγείρεψα,πήγα τη Χρυσάνθη Σούζη,σιδέρωσα και μου λέει η μάνα μου που ήρθε να μείνει με τη Δήμητρα να πάμε στη Σούζη."Δε θα πας γυμναστική;Ξεκίνησαν τα τμήματα που πήγαινες πέρσι."Της λέω δεν έχω κουράγιο ένα τικ να μου κάνεις θα σωριαστώ.Και μου άρχισε ότι δεν είναι φυσιολογικό να είμαι κουρασμένη γιατί δε κάνω δα και καμιά χειρονακτική εργασία!!!!Και ότι εκείνη πήγε και κολύμπι και γυμναστήριο και μαγείρεψε και ήρθε στα παιδιά και έχει και τα διπλά μου χρόνια.Εγώ πάλι 21,30 κοιμήθηκαν τα κορίτσια 22,00 ξεράθηκα εγώ.Και αναρωτιέμαι τώρα μήπως έχω κανα θέμα υγείας και κουράζομαι και πρέπει να το ψάξω;Ειλικρινά μετά μπάνιαρα και όταν πια ταίζαμε τη μέση δεν την ένιωθα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστε που τώρα το τροπάρι στις γκρίνιες της Δήμητρας δεν είναι "κακομαθημένο που το έκανες" αλλά "έτσι είναι τα παιδιά και θα γκρινιάξουν και θα κλάψουν"....χα χα.....Το έζησε φαίνεται το ΣΚ και είδε τι εστί βερίκοκο....Πάντως περιμένεις από τη μάνα σου που έχει περάσει ακριβώς τα ίδια να σε νιώσει να σου πει ένα μπράβο που τα κατάφερνεις μόνη χωρίς νταντάδες και οικιακές βοηθούς με δουλειά,σπίτι και εισπράτεις το αντίθετο...ότι λίγα κάνεις και προσπάθησε περισσότερο..Και δε λέω για τη γυμναστική για καλό μου μου το λέει να πάω,ξέρω θα αυξηθούν οι αντοχές μου αν μπω σε τέτοιους ρυθμούς αλλά ειλικρινά νιώθω ερείπιο να πάω να χτυπηθώ όταν ξέρω θα γυρήσω και θα με περιμένει λουσίματα,ταίσματα,παιχνίδια αμάζευτα παντού,γκρίνια...Σας ζάλησα σήμερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...