Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ 2009-ΕΤΟΙΜΟΓΕΝΝΕΣ,ΛΕΧΩΝΕΣ Κ ΠΟΛΥΤΕΚΝΕΣ-ΝΟ39


Recommended Posts

ναι ρε σωσώ.. οποτε λείπεις κάτιωπαθαίνουμε.. χαχαχε

εγώ το αγόρασα από ικεα.

αλλαη νεοσέτ το είχε με είκοσι ευρώ.α

λλά μου άρεσε αυτό που έβαλε κ ηβαγκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 905
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ο μπεμπακος αγγελουδι σημερα

ηρθε ο τεχνικος και βαλαμε νοβα - δεν εχει ταινιες αλλα οκ ειναι αλλη φαση

3 ωρες παλευε γιατι ακτι ειχαν κανει μετα σπλιτερ και δεν ξερω τι εκει απο παταρι σε ταρατσα και τουμπαλιν

δεν εχω ταξιδεψει ποτε με αεροπλανο

θελω πολυ

αλλα που να πας χωρις αμαξι

α εσεις ειχατε παει γαμο , εμεις πηγαμε βαφτιση

μιλαμε ηταν θεος ο μικορς τι να σας πω κοιμοταν 5 ωρες σερι - τον ταισα κοιμισμενο

αντε ρε συ ξεχασες το φακελακι χαχαχα

εαν δε ειναι πολυ γνωστοι αστο θα ψαχνουν μετ τι δωρο πηγες -εαν ειναι πολυ γνωστοι ε πρεπει να το πας χαχαχα

δεν πειραζει το εχω παθει και εγω με δωρο βεβαια βεφτισης χαχαχα τι μου θυμισες

τωρα με τα σαπουνια με μπριζονεται αληθεια αλλα βαριεμαι

νομιζω σας το εχω ξαναπει ε χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα...

Ρε Μαρια σαν πολυ ησυχα δε βγηκανε αυτα???χθες πηγαμε Ναυπακτο ολη μερα, καφεδες φαγητο και ολα αυτα...Ο Θ αφηνιασε..ποδηλατο πανω κατω πανω κατω..ευτυχως εχουν φτιαξει πολυ φαρδυ ποδηλατοδρομο κατω απο πλατανια διπλα ακριβως στις ταβερνες που καθεσαι για φαγητο...μπορει να κλεισουμε ενα 3μερακι και με τους δυο...ο μικρος τελειος...αθορυβος...

ναι εντελβως απαραιτητα τα υποστρωματα...απο οσο θυμαμαι ηταν πιο ακριβο αυτο της κουνιας παρα του δικου μας κρεβατιου...

Νανα μπραβο για τη γιορτη και για την αποφαση να μελετησεις αρχαια...χαχαχαχχαχ!!!!

Σωσω καλα να περασεις στην πατριδα!!!

Βαγκ καλη η προσφορα μαλλιων...ευτυχως ριχνουν τς τιμες γιατι το ειχαν ξεφτιλισει...

εδω απιστευτη ζεστη...

ξεκινησαμε πρωινη δουλεια σημερα...

χαμος μεχρι να μπουν σε προγραμμα παιδια και καθηγητες...

μολις πεσει ο ηλιος βολτα...δεν αντεχουμε μεσα...

εχω απιστευτες δουλειες και το ξεχναω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα Χρυσουλα στο σπιτι ειναι αρκετα απαιτητικος θα ελεγα -βαζει τσιριδα και μας ακουνε 10 στανα παρκατω εαν δεν του κανω το χατηρι -οποτε τον εχω πολυ αγκαλια

εχει αρχησει ακι τρωει και νωριτερα -τι αν πω - στις 2-2:30 ωρες και ειμαστε με ενα βυζι εξω ολ την ωρα και περα δωθε

στη βολτα μαλλον νανουριζεται

αα ξεκινησες δουλεια δλδ; αντε καλη νεα σχολικη χρονια για εσας τωρα πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την τελευταία φορά που πήγα να βάψω το μαλλι μου πήρε 20 ευρώ αντί για 25 που έπαιρνε τον τελευταίο καιρό.

προχθές που πήγα να κουρευτώ δε μου πήρε λεφτά.

είναι προσφορά για τις πελάτισσες, μου είπε... με κάθε βαφή δώρο το κούρεμα.

μια χαρα.

ο δικος μου έκανε δύο φορές κακά, κανονικά.

το απογευματάκι έκανε πουρτ κ βγήκαν πράσινα κακας.

κ μου εκανε δύο φορές εμετό με φλέματα.

λέτε να κου κρυολόγησε;

σημερα νιωθω ότι κουράστηκα...

δε νιώθω τη μεση μου.

ο π έφερε τον καταψύκτη κ τον πήγαμε μαζί πάνω στην αποθηκη..

ξεχασα να σας πω.

πήραμε έναν μικρό καταψύκτη.

ο πεθερόςς μου πήγε σε ένα τηλεπαιχνίδι κ του δώσανε δωροκουπόνια από ένα καταστημα με ηλεκτρικά.

χαχαχα.

δώσαμε μόνο πενήντα ευρώ από πάνω.

χρυσούλα, πώς να ξεκινήσω τη μελέτη των αρχαίων;

δεν κάνω πλάκα.

καςνω πολλά περίεργα... ξεχναω πολύ.

αν βάλω φαγητό κ φύγω από την κουζίνα... πααει... το έκαψα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει και να κρυολογησε νανα -ειναι και κωλοκαιρος

μια ζεστη στο φουλ

μια βροχη λιγο θελει

οσο για τα κομμωτηρια οντως εχουν ρηξει τις τιμες

εκτος απο τα μεγαλα που ακομα το παιζουν κυριλε.

χαχαθα μαθεις αρχαια για τη μνημη; δε λινεις κανα σταυρόλεξο; που τι βρισκεται την ορεξη ηθελα να ηξερα χαχα

κοιτα να δεις αυτο με την μνημη μπορει αν ειναι ελειψη φιλικου

εχει αμεση σχεση αν ξερεις

συναδελφησα και φιλη που ειναι μεσα στα πραγματα ξεχνουσε παρα πολυ -το εψαξε μεχρι αηδιας φαντασου μεχρι και αξονικη υποφυσης εκανε και τελικα της βρικαν ελλειψη φιλικου

τωρα με το θηλασμο μπορει αν εχει μειωθει

σιδηρο σιγουρα παιρνεις παρε και κανα φιλικο για καμια εβδ κακο δεν κανει και εαν δεν δεις διαφορα θα ρωτησω 1-2 γνωστους

δεν νομιζω οτι υπαρχει τωρα θεμα για αννοιες κλπ

αφηστε που μετα τα 30 ο εγκεφαλος υπολειτυργει αλαφρως και το κεντρο μνημης δεν μπορει να αποθηκευση πληροφοριες

οωπς ενα απλο τηλ

εαν κανετε μια απλη ανασκοπηση θα δειτε οτι μπορει να θυμαστε το τηλ μιας κουλης συμαθητριας απο το σχολειο καινα μην θυμαστε ευκολα το νεο κινητο του αντρα σας.

οποτε τσαμπα θα το μελετησεις το αρχαιο -θα πρεπει να κανεις καθημερινη δουλεια για να πεις οτι κατι θα μεινει στο μυαλο

σε έπεισα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελιες!!!!!

σωσω πως τα περνάς;;;;; :) φιλία στη θουλη!!!

Νανα μου μήπως περνάει κανένα κρυωματακι ο μαριος;

Αρχαια;;;; Για να ενισχύσεις τη μνήμη σου; Καλά κατάλαβα; Καλή φάση!!! ΧΑΡΑ στο κουράγιο σου!!!!

εχουμε εδώ τη χρυσουλα!!!! :)

χρυσουλα και γω δε μαζεύομαι σπίτι. Τώρα παλι εξω ήμασταν. Τα καλά της επαρχίας.

βαγκ ρωτησες για τη αλλεργία στο κρύο. Περνάει αυτό κάποια στιγμή. Είναι πιο επικίνδυνο το καλοκαίρι. Πχ σε κρύα θάλασσα παρά τον χειμώνα που ντύνεσαι ζεστά. Εχει να κάνει με τα αγγεία. Διαστελλοντα...

εκανε τη πρόκληση;;;; Ελπίζω όλα να πήγαν καλά!!!!! Είναι τελείως κουλη αλλεργία όντως... :(

εμεις καλά.

εγω ακόμη παιδευομαι με το κρυωμα. Τρεις μήνες.... Πήρα αντιβιωση και δε μου έκανε και πολλά. Παρόλα αυτά για αντιβιωση με βλέπω πάλι. Καμία ζιθρομαξ. Εκανα ιγμοριτιδα. Από τη μια πλευρά πονάει σαν να έχω φάει μπουκέτο ..... Ημαρτον φέτος!!!!

αυριο πάω πνευμονολογο και ωρλ. Πρεπει να λυθεί το θέμα μου σύντομα!!!!!!!!!!!!!!

γενικα καλά όμως. Πλησιάζει ο καιρός και ανυπομονω!!!! Πως θα είναι με δυο παιδάκια!!!!!;;;;; Πως θα είναι η μικρή;;;; Και κυρίως πως θα τη γεννησω;;;; Χαχα

τη Πέμπτη έχω ραντεβού να με δει αλλά να μιλήσουμε κιόλας.....

Η ντομ που είναι; Που είσαι καλε;;;;

μονο ο δικός μου κομμωτης είναι ακόμη φαρμακειο.... Και θέλω να πάω την άλλη εβδομάδα.

Α χθες έκανα μπάνιο στη θάλασσα. Καλά μέσα σε μια εβδομάδα ζεσταθηκε πολύ!

ο μικρός δε ξεκολλαει!

Ωραια περάσαμε!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο θα κάνω γιογκα για εγκύους!!!!!

Μας το προσφέρει η δασκάλα γιογκα στην ομάδα δωρεάν. Πλάκα θα έχει. Αντε μπας και γυρίσει αυτό το πλάσμα!!!! Χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα;;; μαζευτηκατε σουσουραδες;;

σα να ηρθε το καλοκαιρι τελικα..

εδω εμεις κλασσικα πια.. δουλειες...

το πρωι πηγαμε το αμαξι μου να το βαλουν αεριο... θα το παρω Τεταρτη.

μετα πηγα στη φιλημου την κομμωτρια που γεννησε...

μια σταλια γατακι..... τα δικαμου θυμηθικα...

αλλα τοτε ηταν χειμωνας και φορουσαν ολοσωμα και δεν εβλεπες συνεχεια τα καλαμακια που ειχαν γι αμπουτακια....

αυτο ειναι μια σταλιτσα!

τωρα πιανει τα 2200!

οδηγησα και πρωτη φορα μετα την εγχειρηση ...

το πρωι με το δικο μου καλυτερα...

την οπισθεν με το αριστερο και μερικες φορες στο φαναρι και την πρωτη με το αριστερο.

γενικα πιο πολυ το φοβαμαι παρα ποναω.

το απογευμα πηγα με το μεγαλο και παλαιοτερο του αντρα να παρω με τα παιδια τη μαμα μου απο την Τουμπα...

οι ταχυτητες ηταν πολυ πιο σκληρες... τις 4 φορες ου εβαλα 5η... δυσκολευτηκα...

αλλα οκ.

πρωτη φορα ηταν...

αυριο θα παω εγω τα παιδια σχολειο, μετα θα παω για μποτε στην αισθητικο και γυρνωντας θα τα παρω απο το σχολειο.

πρεπει να τα καταφερνω σιγα σιγα...

Σωσω μια χαρα με βολευει Τεταρτη απογευμα. τοτε θα παω και τη μαμα μου πισω στην Τουμπα. σε 3΄ θα ειμαστε σε σας. στο σπιτι ή στο παρκο διπλα στο δημοτικο σχολειο;;; οπως θελετε. απλα να ξερω να τα ντυσω αναλογα.

κοριτσια τα υποστρωματα που λετε απο τζαμπο, καρφουρ, ειναι τα απλα σαν σεντονι πλαστικο με λαστιχο; και ποσο κανουν;

θα παω και τζαμπο να δω για κανενα μικρο καγκελακι να μπαινει στα κανονικα κρεβατια γιατι θα φανε τρελες βουτες αλλιως...

αποψε κοιμουνται μαζι στο δωματιο της Μαριαννας...

βαλαμε και το κρεβατακι του Σπυρου εκει μεχρι να ξεμυρισει το δωματιο απο το βαψιμο και ισως να μπει και το κειναουριο κρεβατι... η ντουλαπα... τελη του μηνος...

απο τις 10:30 που ξαπλωσαν μεχρι τις 12 μιλουσαν και κανανε χαζομαρες!

απο τη μια ηταν ωραιο γιατι ηταν οπως οταν ερχοταν ξαδερφια μας στο σπιτι και κοιμομασταν ολοι μαζι και ολο το βραδυ μιλουσαμε... αλλα αυτα αυριο θα ξυπνησουν για σχολειο!

Μαρακι δεν εκαναν την προκληση τελικα γιατι ενω ως τωρα τα υπεμενε ολα ο καημενουλης χθες εκλαιγε και τους ελεγε δεν ειμαι γεναιος σημερα! μη μου το κανετε....

οποτε το ανεβαλαν...

μακαρι να μην ειναι αυτο...

παω να δω αν κοιμουνται τελικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μπήκα στα κλεφτά έχω να τελειώσω διπλωματική μεταπτυχιακού μέχρι τη Πέμπτη τη θέλει ο καθηγητής και τρέχω και δε φτάνω.....Δε σας διάβασα μόνο της vag που ήταν τα τελευταία.Σταμάτησα από ΄δουλειά Παρασκευή και αναμένω το διορισμό στο δήμο.....Ξεκίνησα και ξεβράκωσα τις κόρες μου πρώτη μέρα χθες.Ρε κορίτσια απογοήτευση!!!!Σα να ανοίξαν οι κρουνοί και οι οχετοί κάναν συνέχεια πάνω τους από τις 16,00 μέχρι τις 21,00 τσίσα και κακά.Μα που βράθηκαν τόσα πολλά;;;Μήπως ένιωσαν ελευθερία και αμολούσαν;Ενώ έφτιαξα και τον πίνακα επιβράβευσης της Vag και τους εξήγησα τι θα κάνουμε και έδειξα και τα αυτοκόλλητα δέλεαρ ενθουσιάστηκαν μου είπαν ναι και μετά ξεκίνησε το γλέντι!Αφού μετά τις 20,00 που είχα λερώσει 10 σορτς και άλλα τόσα βρακιά λέω δε σας αλλάζω να μείνετε με τα βρεμμένα....Χαμπάρι γιοκ σα να μη συνέβαινε τίποτα.Λέτε να μην είναι έτοιμοι οι σφικτήρες;Είναι 33 μηνών.Είναι δυνατόν;10 απογεύματα θα το κάνω αν δω και δε γίνεται άλλο θα το αναβάλλω.Στο σχολείο τους είπα να τα λένε στη δασκάλα όταν θέλουν αλλά δε γίνεται σε αυτή τη κατάσταση να τις στείλω ξεβράκωτες θα με βρίσει και με το δίκιο της....Ουφ δε το περίμενα τόσο δύσκολο....περίμενα έστω μια φορά στις 5-6 να κάνουν στο γιογιό.Τι τις πήγαινα καθε λίγο και λιγάκι τι τους άνοιγα τις βρύσες να τρέχουν τίποτα αυτές στα όρθια όλα.Ενώ μου λένε ο τάδε στο σχολείο πάει τουαλέτα η τάδε την σκουπίζει έτσι η κυρία.Η μάνα μου λέει σε μας 18 μηνών μας τα κοψε σε 1 εβδομάδα μέσα δε παιδεύτηκε πολύ.Μήπως κάνω λάθος να τους λέω κάθε δυο και λίγο αν θέλουν τσίσα;Μήπως του προκαλώ να το θυμηθούν;Ή μήπως με βρήκαν κορόιδο και με παίζουν;;;Διαλύθηκα χθες.....Να χω και πεθερά να μου λέει....τα αγοράκια είναι πιο εύκολα ένα τίναγμα τους κάνεις στη τσουτσού και κατουράνε.....Ωραία μου ρθε να της πω και τι μου το λες;;;;Που δεν έκανα γιό;;;;;Ουφ νεύρα νεύρα πολλά νεύρα έχει αυτή η φάση μου φαίνεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

καλες μαζωξεις - αντε ρε σεις ελατε και αθηνα να πουμε τιποτα απο κοντα - διακοπες ενα πραγμα

οποτε βαγκ μια χαρα το χερι - μπραβο ρε συ -η πιεση θα φυγει σιγα σιγα οσο το γυμναζεις

τα παιδια τα αφηνεις μονα και φευγεις και κοιμουται;

μονο εγω καθομαιμαζι τους μεχρι να κοιμηθουν;

τα λυπαμαι που φοβουνται ρε γμτ δε θελω να πεφτουν για υπνο φοβισμενα - θυμαμαι εμενα που με πιεσε η μανα μου καποια στιγμη με τον υπνο και εχω ακομα φοβια - το βραδυ εαν δεν κουκουλωθω μεχρι σκασμου δεν μπορω

ενι γουει

Κουκλα θα ειναι η κορη μαρακι μην αγχωνεσαι

η νοβα πολυ ωραια σας το ειπα

σωσω χαιρετισματα σε ολους

εμεις εδω μια χαρα

ο μπεμακος φτου φτου πολυ καλος σε βαθμο αηδιας

και εδω εχω ερωτηση γιατι ειμαι σε φαση να παρω παιδιατρο τηλ

εχθες κοιμηθηκε το καλο μου 22:00 -4:00 - 6 ωρες νυστικο δλδ

οκ λεω ξυπναει οχι με κλαματα γουργουρισματα - οκ λεω ταιζω - τρωει 3 λεπτα με το ρολοι -και οχι λαιμαργα ισα ισα και μετα τσινουσε δεν ηθελε με τιποτα

εμεινε ξυπνιο μεχρι τις 6 οπου λεω ας το ξαναταισω

τρωει παλι 2-3 λεπτα και ξερενεται

ξυπναει 8:15 παω να το ξαναταισω -παλι 2-3 και ξαναξερενεται

το θεμα μου εινει οτι αυτη τη φορα φαινεται οτι δεν τρωει -δεν ρουφαει με δυναμη αυτα τα 2-3 και κομαται πολυ

να ανυσηχισω πολυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλ οο διορισμος

πωπω με τα διαβασματα σας και τα μεταπτυχιακα ολες εδω

μαρντ υπομονη δεν ειναι δυσκολο καθολου

εγω το θεωρω οτι πιο ευκολο καναμε μεχρι στιμγης στο μεγαλωμα

εβαλα ομως και φωνες δε λεω οτι εγω δεν τα πηρα κραιο καποιες φορες

αλα ειναι πολυ νωρις ετσι κανουν

στην αρχη θα κατουριωνται 800φορες ανω τους

σε μια εβδ θα δεις τρομερη διαφορα

μην περιμενεις οτι θα τα κοψουν μαχαιρι

εμας μεχρι ακι τωρα μπορει καποιες φορες να τους ξεφυγουν

οι ανηψια μου 5 χορνων και μπορει αν τις ξεφυγουν στο παιχνιδι

απλως πλενε και μη σιδερωνεις -στεγνωμα και παλι το φορας

αλλα τωρα αστες χωρις σορτς μονο με το βρακακι ζεστη εχει

α και η σφουγγαριστρα φιλεναδα

κοιτα να δεις εσυ

ανα 10 λεπτα τωρα στην αρχη θελουν δε θελουν θα τις βαζεις στο γιογιο

κατι θα κανουν καποιες φορες αλλες παλι θα τα κανουν στο πατωμα

αυτο ειναι αρκετα συαντικο να τις βαζεις και εσυ τακτικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μάρκερ να μην ανησυχείς κ να χαίρεσαι γιατί ξεχωρίζει τη μέρα από τη νύχτα.

κι ο δικός μου ελάχιστα τρώει τη νύχτα.

ακόμη κ τη μέρα φαίνεταιωότι περισσοτερο πθπιλά κ λιγότερορουφάει.

αλλά σε δυο βδομάδες έβαλε 600 γραμμάρια.

αυτό σημαίνει ότι τρώει τελικά... χαχαχα.

ρεβλάκα, να χαίρεσαι που κοιμάται πιλύ.

όταν ξυπνάει μέσα στη νύχτα κ δεν κλαιει, δεν τονπαίρνω να τον ταϊσω γιατί παίζει.

άλλες φορές μπορεί να αποκοιμηθεί κ άλλες μπορεί να κλάψει μετά από ώρα κ θα τον πάρω να τον ταϊσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρντ πες στην πεθερά σου ότι τα κοριτσάκια είναι αυτά που καθαρίζουν πιο εύκολα.

είχα διαβάσει ότι οι σφυκτηηρες αρχίζουν να λειτουργούν στα 2,5 κ τα παιδιά τους ελέγχουν στα τρία.

βαγκ καναδυο φορές ακόμη κ θα σου φύγει ο φόβος.

άντε, καλή συνάντηση να έχετε.

εγώ ανυπομονώ να δω τα σαπουνάκια μου.

η συνταγή λέει να τα δω στις 48 ώρε.

α., όμως, πάμε το απόγευμα στην πεθερά,θα τα ανοίξω να τα δω... χαχαχα

σε λίγο θα πάω στο σπίτι της ανθούλας.

έκανε εγχείρηση η κόρη τη κ θα πάω να τη δω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante kala με επεισες

αλλα την πεμπτη θα τον ζυγισω

παλι κοιμαται - το καλο μου μωρε εαν δεν ποναει ειναι αγγελουδι

μπραβο που πας να δεις την ανθουλα

πραγματικα

πανω απο ολα πρεπει να ειμστε ανθρωποι

μακαρι αν μην εχει μετεγχειρητικα η κοπελα

εγω εχω τσαντιστει με μια ξαδερφη

και στα 2 παιδια της πηγα στο νοσκομειο

και στο σπιτι της παω και την εχουμε στηριξει οικονομικα

δε δουλευει , τ παιδια πανε σχολειο και δεν ηρθε να μας δει

μονο ενα τηλ πηρε να πει οτι ειναι γαιδουρα αλλα δεν ευκαιρουσε γιατι εσπασε η μανα της το χερι της και τη βοηθαει εδω και μια εβδ

ναι κοπελια περασε ομως 1,5 μηνας

ενι γουει

τωρα εμαθα φυγανε εχθες για διακοπες ενα μηνα

φταιω εγω να τσακωθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τα 3 κοιμουνται

εγω φτιαχνω φακες για αυριο και στα παιδια εφτιαξα χορτοπσουπα -που εχει τελεια γευση πρεπει να πω

καλε που ειστε

μαρη ζζζ τι κανεις ; απαπα και εγω κανω προετοιμασιες για βαφτισια και θελω γνωμες

καλε τι δουλεια επιασες δεν ειπες τελικα;

η ντομ χαθηκε παλι.

εγω εδω βολοδερνω στ ιντερνετι τωρα

την πεμπτη ειναι η γιορτη τους -που τελικα δεν θα κανουν τα δικα μας.

τι να κανω να τα παω να δουν τους συμαθητες τους ή θα στεναχωρηθουν

εμενα δε με νοιαζει να τα δω τα υπολοιπα να πω την μαυρη αληθεια και εχω τσαντηστει και με τις δασκαλες πολυ

α και την πεμπτη δεν θα εχουν μαθημα για να κανουν προετοιμασια λεει.

τα παιρνω κρανιο διπλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε μάρκερ...

θα κάνουν γιορτούλα κ αφήσανε τα μωρά σουωστην απέξω;

δηλαδή όταν κάνανε πρόβες, τα παιδιαα που δε θα συμμετέχουν απλά κοιτούσαν;

απαράδεκτο.

πχ σε μας βάζενε ομαδούλες να λένε κι από κάτι.

ο α ήταν έξι παιδάκια που είπανε τα ίδια λογάκια.

ήταν ποπύ χαριτωμένα κ δεν ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε νανα μπραβο για τα σαπουνια

ωρα ειναι να μας στελνεις και εσυ σιγα σιγα

ασε νανα με τον παιδικο

τα εχουν χωρισει υποτιθεμενα σε 2 ταξεις τα περσινα και τα φετινα παιδια - τα μικρα και τα μεγαλα ας πουμε και καθε χρονια βαζουν μονο τα περσινα στις γιορτες

βαριουνται οι βλαμμενες σου λεω -σου λεει απο το να εχουμε 30 παιδακια να τους μαθουμε απο κατι θα εχουμε 15.

το μονο πυο στεναχωριεμαι ειναι οτι θα ειναι και η ανηψουλα μου που δεν θα την δουμε εαν δεν παμε

αλλα ο κως δεν το κλεινει το φυς αφου τα παιδια δεν θα κανουν γιορτη και θα πρεπει να ειμαι μονη και με τα 3

οποτε γιοκ η γιορτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑρκερ και εγω δε θα τα πηγαινα μονη μου σε τετοια γιορτη...

νταμπα τα νευρα...

οσο για το μικρο... τι καλα να αρχισει να κοιμαται ολο το βραδυ...

αρκει να μην το εκπαιδευσουν αργοτερα οι μεγαλοι και σε πριζει και αυτος...

εγω τα βαζω στοκρεβατι, σταυρο, φιλακι καληνυχτα, σβηνω φως (ειναι ανοιχτο εξω στο χωλ) και ο Σπυρος κυιρως θα με φωναξει 3-4 φορες να με πει πχ. αυριο που θα ξυπνησουμε θα παμε σχολειο, ή αυριο θα μας παει ο μπαμπας στο σχολιεο κλπ. και τελος.

αλλα τωρα που κοιμουνται μαζι μεχρι να ετοιμαστει το δωματιο του Σπυρου... ολο χαζα κανουν μαζι. κυριως η Μαριαννα τον πειραζει...

Σημερα ανοιξαμε και κλιματισμο γιατι εκανε ψαρια η μαμα μου, ειναι και το βαψιμο, οποτε με τα; παραθυρα ανοιχτα συνεχεια το μεσημερι ειχαμε 30ο στον πανω οροφο! τωρα εχουμε 26-27 και το εκλεισα. μην τα πλευριτωσω κιολλας...

Μαρντιο λες να σου κανουν σπασιμο και οι δυο μαζι;;; επεμεινε λιγο ακομα και βλεπεις...

οσο για την πεθερα να την πεις οτι ο ΣΠυρος ακομα το βραδυ τη γεμιζει την πανα του και μερικες φορες τα κανει και στο μεσημεριανο υπνο καιας καναμε την εκπαιδευση περισι τον Αυγουστο! ακους εκει τον κουνας και κανει! που το ειδε αυτο....

Νανα εισαι πολυ ενταξι που πας και για την κορη της κ.Ανθουλας... θα τον συνεχισεςι κανονικα παιδικο τον καζανοβα σου μεχρι να πατε διακοπες ή κλεινουνε μετα τη γιορτη;;;

Σωσω τα λεμε αυριο στην παιδικη χαρα διπλα στο σχολειο. τελεια που θα ειναι και η Αλεκα!!!!

θα σε παρω τηλ οταν αφησω τη μαμα μου σπιτι να πω οτι ερχομαι.

σημερα εκανα και μποτε. αποτρυχωσεις, λιγο προσωπο, πεντικιουρ... και ζηλεψε η ΜΑριαννα που εβαψα τα νυχια στα ποδια και με επριξε να της τα βαψω... τωραεχουμε και οι 2 φουξ νυχια... και αφου τα εδειξε το απογευμα σε ολους τους γειτονες θελει να παει αυριο στο σχολειο με πεδιλα χωρις καλτσες για να φαινονται.....

Σωσω εκλεισα ραντεβου στο κομμωτηριο που σε ελεγα την αλλη Πεμπτη το μεσημερι... να δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

βαγκ, ο δικός μαςωείναι ιδιωτικός.

είναι ανοιχτός όλο τον ιούλιο κ πρώτη κ τελευταία βδομάδα του αυγούστου.

εγώ θα τον στείλω μέχρι την πρώτη βδομάδα του αυγούστου.

τον ιούλιο θα πηγαίνουν πισίνα, θα κάνουν μαγειρική, ζαχαροπλαστική, αγγειοπλαστική κ διάφορα άλλα..

το πρωί μου λέει "μαμά, να σου δείξω τι μου κάνει η μαριγώ; ένα, δύο, τία"

κ με γαργάλισε στο λαιμό.

τώρα που τον πήγα στο σχολείο εετρεξα η μαριγούλα κ τον πήρε από το χεράκι κ άρχισε να του γαργαλά το λεομό... χαχαχα.

τα σκατούλια μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εν τω μεταξύ είναι μια γλύκα αυτή η μαριγούλα.

έχει κάτι μαγουλαςκια κ κάτι μπουτάκια... για φάγωμα... χαχαχα

έκοψα κ τα σαπουνάκια.

ήταν λίγο μαλακά.

λείπει κ η σαπωνοποιός σωσώ να μου πει τι λάθος έκανα.

είχε αφήσει 5% υπερλίπανση... αυτό φταίει;

πάντως φαίνονται σαν μπράουνις με τυρί... χαχαχα

κοπιάστε... χαχαχα

πρέπει να ψάξω μαγαζιά που πουλάνε φυτικά λάδια για να κάνω πιο ολοκληρωμένες συνταγές...

μάρκερ ούτε κι εγώ θα πήγαινα με τρία παιδιά μόνη μου.

εκτός αν μπορούν να σε βοηθήσουν οι γονείς της ανιψούλας σου.

αλλά κ πάλι απαράδεκτες οι δασκάλες σας...

βαγκ ξέχασα να σχολιάσω χθες..

πιάστηκε η ψυχή κου με την αντίδραση τοτ μικρού που δεν ήθελε να κάνει την πρόκληση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera

παλι κοιμηθηκε το γλυκουλι μου

9:15 -2:00 εφαγε μετα ξυπνησε 5:30 εφαγε και 8:00

τωρα ξανακοιμαται

φτου φτου φενεται οτι ηρεμησαν κατα πολυ οι κολικοι - λιγο το πρωι που φογκαε και ελαχιστα μεσα στη μερα

θα θερια εχθες κοιμηθηκαν 3 ωρες το μεσημερι και το βραδυ επεσαν σις 10

νυστα τρελλη

μπραβο βαγκ τα εχετε καταφερει πολυ ραια

εγω εν το επιχειρω ακομα αν και σιγουρα μπορουν και μονοι τους να κοιμηθηουν

πχαχα η Μαριαννα - κοριτσια παιδι μου τσαουσες τι να πει

καλα σχολειο με βαμμενο νυχι δεν θα την πηγαινα που να χτυπιοταν

με γεια και το μποτε -ζηλευω αληθεια

εγω τα ανοιγω καθε μερα πια -κυριως το απογευμα και τα βραδυ

τοσπιτι εχει 29 και εχουμε και μονωση φανταστειτε -πριν μονωσης εφτανε τους 41 -βραζαμε

και εδω οι παιδικοι οι δημοσιοι μεχρι τελος ιουλιου ειναι κανονικα

η συνηφαδα ειναι στο μηνα της

θα πρπεει να τα κυνηγαει και τα 3 ο κουνιαδος μου μεσα σε 400 ατομα - καλυτετρα να μην του βαλω τετοια ευθυνη του ανθρωπου και θα γινει και σε παρκο με λιμνες κλπ

μπραβο για τα σαπουνια

τελικα ειναι πιο οικονικο να τα αγοραζεις ετοιμα ή να τα φτιαχνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...