Μετάβαση σε περιεχόμενο

"ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ"


marina26

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΕΑΚΙ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Κ ΓΕΡΕΣ!:silly: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ marina26. ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ "ΠΑΡΕΑΚΙ" ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ . :)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΜΑΝΟΥΛΑ. ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ. ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ marina26. ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ "ΠΑΡΕΑΚΙ" ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ . :)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΜΑΝΟΥΛΑ. ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ. ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Γεια σου και σε σένα!...

Καλώς ήρθες στο "παρεάκι" μας....Απο τη στιγμή που έγινες μέλος είσαι ήδη διαδυκτιακή φίλη μας!!! Με το καλό να γίνεις γρήγορα μανούλα! Ελπίζω να τα λέμε συχνά...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Γεια σου και σε σένα!...

Καλώς ήρθες στο "παρεάκι" μας....Απο τη στιγμή που έγινες μέλος είσαι ήδη διαδυκτιακή φίλη μας!!! Με το καλό να γίνεις γρήγορα μανούλα! Ελπίζω να τα λέμε συχνά...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι μου καλωσόρισες στην όμορφη παρέα μας...Με το καλό να γεννηθεί το μπεμπάκι σου...Όμως δε μας είπες λεπτομέρειες;;Πόσων εβδομάδων είσαι;;;Το φύλο το έχετε δει ή είναι πολύ νωρίς ακόμη;;Ελπίζω να τα λέμε τακτικά..

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι μου καλωσόρισες στην όμορφη παρέα μας...Με το καλό να γεννηθεί το μπεμπάκι σου...Όμως δε μας είπες λεπτομέρειες;;Πόσων εβδομάδων είσαι;;;Το φύλο το έχετε δει ή είναι πολύ νωρίς ακόμη;;Ελπίζω να τα λέμε τακτικά..

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ορισες Μαρινα! Κι εγω σχετικα φρεσκια ειμαι εδω κι εχω κολλησει!

Απο τα καλυτερα sites - forums των εποχων!

Συγχαρητηρια για τη εγκυμοσυνη σου πες μας λεπτομερειες! Εγω ειμαι 6 μηνων εγκυος σε κοριτσακι και εχω ζουρλαθει!

Παντως ελπιζω να σου αρεσει η παρεα μας.

Εγω εκανα εγγραφη τον Ιουλιο και απο τοτε μπαινω δυο φορες την μερα και δεν χανω ποστ!

ΦΙΛΑΚΙΑ με το καλο ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ορισες Μαρινα! Κι εγω σχετικα φρεσκια ειμαι εδω κι εχω κολλησει!

Απο τα καλυτερα sites - forums των εποχων!

Συγχαρητηρια για τη εγκυμοσυνη σου πες μας λεπτομερειες! Εγω ειμαι 6 μηνων εγκυος σε κοριτσακι και εχω ζουρλαθει!

Παντως ελπιζω να σου αρεσει η παρεα μας.

Εγω εκανα εγγραφη τον Ιουλιο και απο τοτε μπαινω δυο φορες την μερα και δεν χανω ποστ!

ΦΙΛΑΚΙΑ με το καλο ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοσώρισες Μαρινάκι!!Εγώ είμαι 6 μηνών και περιμένω το πρώτο μου αγοράκι:) Θα τα λέμε συνέχεια και όποια ανησυχία έχεις εμείς εδώ είμαστε!Φιλάκια πολλά:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοσώρισες Μαρινάκι!!Εγώ είμαι 6 μηνών και περιμένω το πρώτο μου αγοράκι:) Θα τα λέμε συνέχεια και όποια ανησυχία έχεις εμείς εδώ είμαστε!Φιλάκια πολλά:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες και απο εμενα Μαρινακι!!!!!!!!!Με το καλο το μωρακι σας:) Ειμαι η Παναγιωτα 27 χρονων εδω και 8 χρονια παντρεμενη με ενα κοριτσακι 8 μηνων.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες και απο εμενα Μαρινακι!!!!!!!!!Με το καλο το μωρακι σας:) Ειμαι η Παναγιωτα 27 χρονων εδω και 8 χρονια παντρεμενη με ενα κοριτσακι 8 μηνων.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...