Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΥΞΗΜΕΝΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ!!!


Recommended Posts

καλησπέρα! εγώ θα κάνω αυχενική την άλλη παρασκευή και ελπίζω να πανε όλα καλά, θα προγραμματίσω αμνιοκέντηση τον Ιανουάριο. Είμαι λιγο επιφυλακτική γιατί αν οι πιθανότητες για ένα υγιές μωρό είναι περισσότερες απο το 1/100 των προβλημάτων της άμνιο, θα παίξω λίγο με την τύχη. Ο γιατρός μου επιμενει να την κάνω για να είμαι σίγουρη, όμως δεν μπορώ απλά να το αποδεκτώ, απο τη στιγμή που υπάρχει κίνδυνος για το μωρό.

κάποιον Τζώρτζη Μανώλη τον ξερετε; εκεί θα κλέισω ραντεβού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα :)

ειμαι καπως πιο... χαρουμενη σημερα!

πηγα στο γυναικολογο μου για το μηνιαιο ραντεβου και εκτος των αλλων μου εκανε και εκεινος μια μετρση.

Εδειξε οτι η αυχενικη διαφανεια μειωθηκε απο την προηγουμενη εβδομαδα :)

Βεβαια τη ληψη τροφοβλαστης θα την κανω οπως και να εχει τελικα γιατι με οσα βλεπω και ακουω γυρω μου, και 23 να ημουν, παλι θα την εκανα τελικα!!!

Ο γιατρος μου ειπε, οτι ειναι πολυ αισιοδοξος και οτι απο τα 37 χρονια εμπειριας που εχει στο χωρο ειναι σχεδον σιγουρος οτι το μπεμπουλινι θα ειναι υγιες!!!!!! :silly: :lol: :woohoo:

Polina, ρωτησε αν ειναι για τη ληψη τροφοβλαστης και εσυ, και μην πας απ΄ευθειας για αμνιοπαρακεντηση...

Το γιατρο που λες δεν τον εχω ακουστα.

Αυτος που θα κανω εγω τη ληψη λεγεται Χαριτατος και ειναι στο Μητερα.

Απ΄οτι μου ειπαν ειναι απο τους καλυτερος πρωγεννητιστες:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θέλω να κάνω διαφήμιση κ δεν έχω κανένα λόγο να το κάνω,αλλά ο Χαριτάτος είναι όντως κορυφή!! Λιγομίλητος και γλαφυρός, αλλά στο είδος του super!! Μην σε νοιάζει τίποτα όλα θα πάνε πολύ καλά!!

Καλή επιτυχία!!!!!

Φιλικά,

Λία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΖΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΣ ΛΙΓΑΚΙ..

ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΙ Η ΤΡΟΦΟΒΛΑΣΤΗ ΤΑ ΙΔΙΑ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ..

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ

ΚΑΙ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΑΙ...ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia μου, ειναι οντως ετσι οπως τον περιεγραψες!

Την προηγουμενη εβδομαδα ειχα τις χειροτερες των εντυπωσεων απο εκεινον αλλα τελικα καταλαβα οτι ειναι υποχρεωμενος να σου λεει την αληθεια και ας στηριζετε σε στατιστικες και πιθανοτητες μονο...

Εχω ακουσει στο μεταξυ τα καλυτερα λογια για εκεινον ως προς την ειδικοτητα του και τωρα χαιρομαι και απο πανω που θα μου κανει τη ληψη!

Babyboom... ενα μεγαλο ευχαριστω σε σενα, για τη στηριξη σου αυτες τις μερες!!!!!!!!!!!

Εχω ακομα αγωνια, αλλα τουλαχιστον σημερα μετα απο πολλες μερες ισως καταφερω να κοιμηθω χωρις να ξυπναω απο εφιαλτες!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο βρε lisaki μου!! χαρηκα κι εγω τοσο πολυ με τα νεα σου!! να δεις που ολα θα ειναι μια χαρα!!!!:cheer: προσπαθησε να μην αγχωνεσαι και να μη στεναχωριεσαι, γιατι το μπεμπακι σου ειναι μια χαρα, υγιεστατο!!!!;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραία!! όλα καλά θα πάνε!

εγώ θα κάνω άμνιο, εκτός βεβαια και αν η αυχενική μου δείξει κάτι περίεργο.

επειδή μένω επαρχία δεν είναι και εύκολο να κατέβω αθήνα χωρίς να έχει οργανωθεί πρώτα η αναχώρηση μου, διότι έχω ένα αγοράκι 4 ετών και θα πρέπει να έρθει κάποιος απο άλλη πόλη για να το κρατήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...