Μετάβαση σε περιεχόμενο

Article: Επιστροφή εισφορών απο το ΙΚΑ σε εργαζόμενες γυναίκες.


vicky86

Recommended Posts

  • Απαντήσεις

    • Εγώ παίρνω φυλλικό, cyclacur, utrogestan και prolutex.Πονο όχι δεν έχω,κράμπες θα τις έλεγα.Το στήθος έχει πρηστεί και πονάει κάπως.Ξερω όμως ότι όλα αυτά είναι από τα φάρμακα.Και η κοιλιά από το απόγευμα και μετά έχει σαν πρήξιμο.Τουαλετα πάω συχνά αλλά πινω και αρκετό νερό οπότε δεν το θεωρώ κάπως.Πρεπει να οπλιστούμε με υπομονή έχουμε μέρες ακόμα ❤️🙏❤️🙏
    • έτσι λέω αρχες του μήνα να ξεκινήσω να παίρνω ότι μπορώ! εντωμεταξυ το κοιτάω και με τις μερες και κάπως με βοηθάει πιο πολύ 😂 αλήθεια μπερδευομαι! ενταξει 10 μέρες έμειναν ακόμα 🤷 γενικα κορίτσια κουράζεστε εσείς; εγώ πλέον πάρα πολύ! και συνεχίζω να μην κοιμάμαι καλά τα βράδια 🤦
    • * Τους χωρισα γι αυτο δεν εχω προβλημα στον υπνο... Αλλιως κλασσικη χορωδια διδυμων , τα ξερουν πολλες κοπελες εδω μεσα.. 
    • Καλη μου kiddo!!!! Ειμαστε καλα δοξα το Θεο! Μεγαλωνουμε και τρελαινουμε τον κοσμο... Ειναι πολυ ωραια τα διδυμακια αλλα εχουν αρκετη δουλεια, μονιμα κατι κανεις γιατι τελειωνει ο ενας και αρχιζει ο αλλος.. οι πρωτοι μηνες ηταν πιο ευκολοι κατα τη γνωμη μου μιας και  τα δικα μου ηταν γενικα βολικα παιδακια  , οσο μεγαλωνουν ομως δυσκολευει γιατι περπατανε και αλλος για χιο τραβηξε και αλλος για μυτιληνη αλλα τι να κανουμε ολα στα προγραμμα ειναι!χτιζουμε κορμι για καλοκαιρι με τοσα χλμ!  Τις περισσοτερες ωρες που πλεον παιζουν και σκαρφαλωνουν και τα δυο πανω μου ειναι ερωτας! Στην καθημερινοτητα τα παμε καλα δεν εχουμε προβληματα με φαγητο , υπνους και κλπ ..τουλαχιστον δεν συναντησα εγω ακομα ... Τα ΔΟΝΤΙΑ ομως ...ειναι μεγαλο κεφαλαιο!  Γενικα ειναι μεγαλη ευλογια και αξιζει καθε προσπαθεια απλα θελει πολυ υπομονη .. αυτο που ηθελα ναπω στις κοπελες που προσπαθουν με εξωσωματικη ειναι περα απο κουραγιο και υπομονη, οτι ολο αυτο που περνανε τωρα  δεν ειναι τιποτα μπροστα σε αυτο που τις περιμενει παρακατω... Υπομονη κυριως και ολα θα ερθουν απο μονα τους.. εσυ πως τα πας? Ολα καλα? 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...