Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ.........


Recommended Posts

Vion13 μην απογοητεύεσαι γλυκιά μου. Θα έρθει και η σειρά σου, και η σειρά μου και η σειρά ολων μας που προσπαθούμε για παιδάκι... Είναι λόγικο να στενοχωριόμαστε κάθε μήνα που δεν τα καταφέρνουμε αλλά πρέπει να ξεκινάμε και πάλι με αισιοδοξία και χαρά για τις νέες προσπάθειες! Σε καταλαβαίνω πως νιώθεις πίστεψε με... Εμένα πέρασε ένας χρόνος από την περσινή αποβολή μου και ακόμα δεν έχω καταφέρει μια νέα εγκυμοσύνη αλλά δεν το βάζω κάτω.. Είναι το μεγάλο μου όνειρο και θα το πραγματοποιήσω.. Και εσύ μην το βάζεις κάτω.. Θα δεις... σύντομα θα τα καταφέρεις!!!! Αρκεί να το πιστέψεις μέσα σου, να απολαμβάνεις τις επαφές με τον αντρούλη σου και να είσαι θετική και αισιόδοξη...

τα καλύτερα σου εύχομαι που θα έρθουν σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vion13 μην απογοητεύεσαι γλυκιά μου. Θα έρθει και η σειρά σου, και η σειρά μου και η σειρά ολων μας που προσπαθούμε για παιδάκι... Είναι λόγικο να στενοχωριόμαστε κάθε μήνα που δεν τα καταφέρνουμε αλλά πρέπει να ξεκινάμε και πάλι με αισιοδοξία και χαρά για τις νέες προσπάθειες! Σε καταλαβαίνω πως νιώθεις πίστεψε με... Εμένα πέρασε ένας χρόνος από την περσινή αποβολή μου και ακόμα δεν έχω καταφέρει μια νέα εγκυμοσύνη αλλά δεν το βάζω κάτω.. Είναι το μεγάλο μου όνειρο και θα το πραγματοποιήσω.. Και εσύ μην το βάζεις κάτω.. Θα δεις... σύντομα θα τα καταφέρεις!!!! Αρκεί να το πιστέψεις μέσα σου, να απολαμβάνεις τις επαφές με τον αντρούλη σου και να είσαι θετική και αισιόδοξη...

τα καλύτερα σου εύχομαι που θα έρθουν σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καταλαβαινω το αγχος σας..αλλα οσο το σκεφτεστε ειναι πολλη χειροτερα.χαλαρωστε κ ολα θα ρθουν:) υπομονη κουραγιο κ πολυ πολυ σεεεεεεεεεεεεεεξ :P κ ναστε σιγουρεσ οτι θα ανταμειφθητε:)

μη με παρεξηγησετε για την εικονα:P την εβαλα για να χαλαρωσουμε λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καταλαβαινω το αγχος σας..αλλα οσο το σκεφτεστε ειναι πολλη χειροτερα.χαλαρωστε κ ολα θα ρθουν:) υπομονη κουραγιο κ πολυ πολυ σεεεεεεεεεεεεεεξ :P κ ναστε σιγουρεσ οτι θα ανταμειφθητε:)

μη με παρεξηγησετε για την εικονα:P την εβαλα για να χαλαρωσουμε λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην απογοητευεσε!

Μωρακι θα κανεις σιγουρα!

Κοιτα να εισαι ηρεμη και να απολαμβανεις την καθε στιγμη με τον αντρα σου και ολους οσους αγαπας.Η εγκυμοσυνη θα ερθει και τοτε θα δεις πως και αυτη η περίοδος δυστυχως εχει πολλές φορές αγωνία & αγχος ιδιο με αυτο που έχεις τωρα.

Πανω απ ολα να είσαι καλά εσυ και ο αντρας σου και ολα τα υπολοιπα θα ρθουν να σε συναντησουν εκει που δεν θα τα περιμενεις.

Σου ευχομαι συντομα να μας ανακοινωσεις ευχαριστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην απογοητευεσε!

Μωρακι θα κανεις σιγουρα!

Κοιτα να εισαι ηρεμη και να απολαμβανεις την καθε στιγμη με τον αντρα σου και ολους οσους αγαπας.Η εγκυμοσυνη θα ερθει και τοτε θα δεις πως και αυτη η περίοδος δυστυχως εχει πολλές φορές αγωνία & αγχος ιδιο με αυτο που έχεις τωρα.

Πανω απ ολα να είσαι καλά εσυ και ο αντρας σου και ολα τα υπολοιπα θα ρθουν να σε συναντησουν εκει που δεν θα τα περιμενεις.

Σου ευχομαι συντομα να μας ανακοινωσεις ευχαριστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΘΑΡΥΝΣΗ

ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΛΩΣ.....ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΣΗ....

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΘΑΡΥΝΣΗ

ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΛΩΣ.....ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΘΕΣΗ....

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VION13 ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΘΑΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ... ΑΚΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟς ΕΧΩ ΤΡΕΒΗΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΡΑΒΑΩ.. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ.. ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟς ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΟΘΕΙΣ..

dev364pp___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VION13 ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΘΑΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ... ΑΚΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟς ΕΧΩ ΤΡΕΒΗΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΡΑΒΑΩ.. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ.. ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟς ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΟΘΕΙΣ..

dev364pp___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απογοητευεσε...κοριτσι μου. Ολα καλα θα πάνε μονο μην έχεις αγχος, χαλάρωσε δες το θετικα.

Σου ευχομαι μες απο την καρδια μου πολύ γρήγορα να έχεις ενα θετικο αποτέλεσμα

:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην απογοητευεσε...κοριτσι μου. Ολα καλα θα πάνε μονο μην έχεις αγχος, χαλάρωσε δες το θετικα.

Σου ευχομαι μες απο την καρδια μου πολύ γρήγορα να έχεις ενα θετικο αποτέλεσμα

:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VION13 mh se pianei h apogohteush koukla mou,

giati kaneis kako ston eayto sou me to na

stenaxwriesai sunexeia!8a er8ei k h seira sou

k 8a gineis manoula k oles oi apogohteyseia 8a

ginoun parel8on!

euxomai to 2009 na ferei gouri se sena k se ola

ta koritsia pou prospa8oun!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VION13 mh se pianei h apogohteush koukla mou,

giati kaneis kako ston eayto sou me to na

stenaxwriesai sunexeia!8a er8ei k h seira sou

k 8a gineis manoula k oles oi apogohteyseia 8a

ginoun parel8on!

euxomai to 2009 na ferei gouri se sena k se ola

ta koritsia pou prospa8oun!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ..

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ

ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΝΑ ΜΑΚΡΙΝΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ

ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ..

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ

ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ

ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΝΑ ΜΑΚΡΙΝΟ ΟΝΕΙΡΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην απογοητευεσαι καθολου να σκεφτεσαι οτι υπαρχουν παααααρα πολες κοπελες που προσπαθουν αλλα δεν το βαζουν κατω.Οταν κατι το θελεις παρα πολυ,γινετε!!!Αν σε παρει απο κατω κανεις τα πραγματα πιο δυσκολα,ασε τον εαυτο σου ελευθερο και θα γινει.Στο ευχομαι ολοψυχα.Πιστεψε οτι μπορεις και θα γινει χωρις να το καταλαβεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μην απογοητευεσαι καθολου να σκεφτεσαι οτι υπαρχουν παααααρα πολες κοπελες που προσπαθουν αλλα δεν το βαζουν κατω.Οταν κατι το θελεις παρα πολυ,γινετε!!!Αν σε παρει απο κατω κανεις τα πραγματα πιο δυσκολα,ασε τον εαυτο σου ελευθερο και θα γινει.Στο ευχομαι ολοψυχα.Πιστεψε οτι μπορεις και θα γινει χωρις να το καταλαβεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den uparxei logos na apogoiteuesai...

ola tha ginoun..katalavaino tin agonia sou alla na ksereis pos to agxos einai o pio arnitikos paragontas..xalarose ligo..ksexase to gia ligo kairo kai ola tha erthoun..

tha erthei ekei pou den to perimeneis.

filia..

line_line_typew3_beg_d_typew11_time_1141794000_text_6d65207469207a6f69206d6f752065696d61737465206d617a692e2e.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den uparxei logos na apogoiteuesai...

ola tha ginoun..katalavaino tin agonia sou alla na ksereis pos to agxos einai o pio arnitikos paragontas..xalarose ligo..ksexase to gia ligo kairo kai ola tha erthoun..

tha erthei ekei pou den to perimeneis.

filia..

line_line_typew3_beg_d_typew11_time_1141794000_text_6d65207469207a6f69206d6f752065696d61737465206d617a692e2e.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πιστεύω κι εγώ, παντού καλά είναι, έχω ακούσει πολύ καλές εμπειρίες και για τα δύο, απλώς να βρει η κάθε γυναίκα έναν γιατρό που να εμπιστεύεται και να νιώθει άνετα, για μένα αυτό μετράει!
    • Μετά από αυτό που περάσαμε κι εγώ θα το κάνω της γρίπης για να πάρει αντισώματα και το μωράκι! Θα προσπαθήσω να πείσω και τον σύζυγο γτ έχει φοβία με τις ενέσεις..
    • Κορίτσια πήγα γιατρο! Ολα σουπερ 215γρ το λακτακι μας, ολα τα βρηκε φυσιολογικά! Τη γλυτώσαμε τη ζαβομαρα 😝 35,5 τραχηλος και μου ειπε πολυ καλος, ψηλος.  Αρχες ιουνιου εξετασεις και 12/06 Β επιπέδου. Συνεχιζω με τις  πολυβιταμινες  που παίρνω κ το χάπι του θυρεοειδή. Μας το έβγαλε κ φωτο ίδιο ο πατέρας του είναι. Από τώρα φαίνεται 
    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...