Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σχετικά με τις αλλαγές στο Mammyland


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 146
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα. Οι συζητήσεις δυστυχώς δεν μεταφέρονται απο τις ομάδες. Οπότε θα πρέπει να δημιουργήσετε μια αντίστοιχη ομάδα στο καινούργιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι συζητησεις δεν με απασχολουν οι φωτογραφιες ειναι το θεμα και ειχαμε βαλει και πολλες κριμα ειναι να χαθουν και δεν ανεβαζονται ξανα τοσες .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι φωτογραφίες δεν χάνονται βρίσκονται εκεί στο αρχείο. Φυσικά μπορείς να ανεβάσεις όσες θέλεις στην καινούργια σας ομαδούλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι ομάδες δεν ειναι ιδιωτικές;;;; Μπορώ να μπω και σε ομάδες στις οποίες δεν είμαι μέλος.....Τι νόημα έχουν τότε αφού ο καθένας μπορεί να δει τι γράφουμε και τι ανεβάζουμε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο ήθελα να πω και εγω ,πιο το νόημα της ομάδας αν είναι να διαβάζουν ολα τα μέλη (εκτός ομάδας) τι γράφουμε. Αυτο το κανούμερο και μεσα στο φορουμ το ίδιο είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι δεν τα καταφερα και αναγαστηκα να αλλαξω και κωδικο και username...μου αρεσουν ομως περισσοτερο τα χρωματα σε αυτο! καλοριζικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι ομάδες δεν ειναι ιδιωτικές;;;; Μπορώ να μπω και σε ομάδες στις οποίες δεν είμαι μέλος.....Τι νόημα έχουν τότε αφού ο καθένας μπορεί να δει τι γράφουμε και τι ανεβάζουμε;;;

Καλημέρα, αν μπορέσεις να το ρυθμίσεις και αυτό, μια χαρά! :)

αυτή είναι και η δική μου απορία......

επίσης θα επανέλθω στις φατσούλες/smiles.....

1ον. έχει περιορισμό στον αριθμό....αν βάλεις 5 φατσούλες σε όλο το κείμενο δεν σου δημοσιεύει το ποστ και σου λεει να βάλεις λιγότερες και

2ον. βάζεις φατσούλα και όταν δημοσιεύεις το ποστ δεν φαίνεται!!

αλλά οκ οι φατσούλες δεν είναι και τόσο σημαντικό θέμα....αν και μένα μου αρέσουν!!! χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα. Η ομάδες φυσικά και είναι ιδιωτικές άν όμως αυτός που θα δημιουργήσει την ομάδα επιλέξει να την κάνει ιδιωτική. Εννοείτε πως πρέπει να είναι ιδιωτικές αλλιώς δεν έχει νόημα...

Άν ο διαχειριστής της ομάδας ορίσει να είναι ανοιχτή η ομάδα μόνο τότε μπορεί ο καθένας να μπαίνει και να διαβάζει τα post.

Argi όσο για τις φατσούλες, μικρό το κακό διορθώνεται....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι δεν τα καταφερα και αναγαστηκα να αλλαξω και κωδικο και username...μου αρεσουν ομως περισσοτερο τα χρωματα σε αυτο! καλοριζικο

ilo αν θέλεις πες μου το παλιό σου username να στο επαναφέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα. Το link είναι mammyland.com/old/

Τις φώτο εάν δεν τις έχεις αποθυκευμένες στον υπολογιστή σου, τις κατεβάζεις και τις περνάς στο καινούργιο.;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα να μαι παλι με τις αποριες μου

θελω να ρωτησω στις ομαδες δεν υπαρχουν αλμπουμ για τις φωτο οπως πριν τις βαζουμε ολες μαζι ετσι χυμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα να μαι παλι με τις αποριες μου

θελω να ρωτησω στις ομαδες δεν υπαρχουν αλμπουμ για τις φωτο οπως πριν τις βαζουμε ολες μαζι ετσι χυμα;

Καλησπέρα. Υπάρχει η επιλογή δημιουργίας αλμπουμ. Δες το λίγο κι' αν δεν το βρεις ξαναπες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως μεταφερουμε τα μνμ,τις ομαδες μας ,τους φιλους απο το παλιο mammy?

Τα προσωπικά μηνύματα δεν μεταφέρονται. Τις ομάδες όπως έχουμε πεί τις ξαναδημιουργούμε στο καινούργιο (ήδη φτιάχτηκαν μερικές χειροκίνητα απο τα μέλη) και τις επαφές μας τις δημιουργούμε το ίδιο δηλαδή στέλνοντας πρόσκληση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα. Υπάρχει η επιλογή δημιουργίας αλμπουμ. Δες το λίγο κι' αν δεν το βρεις ξαναπες μου.

Λενα μου καλημερα το εψαξα αλλα δεν βρισκω καποια επιλογη για να ανοιξω αλμπουμ .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου καλημερα το εψαξα αλλα δεν βρισκω καποια επιλογη για να ανοιξω αλμπουμ .....

Καλημέρα. Τότε μάλλον πρέπει να το δημιουργήσει η διαχειρίστρια της ομάδας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Τότε μάλλον πρέπει να το δημιουργήσει η διαχειρίστρια της ομάδας.

Εγω ειμαι διαχειριστρια της ομαδας πως θα τα φτιαξω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης Λένα οι ομάδες συνεχίζουν να είναι ανοικτές προς όλα τα μέλη δλδ όλα τα μέλη μπορούν να διαβάσουν όλες τις ομάδες.....δεν υπάρχει επιλογή που να λέει "ιδιωτική" ή κάτι τέτοιο :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...