Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σχετικά με τις αλλαγές στο Mammyland


Recommended Posts

lena και εγω το ιδιο προβλημα εχω με τα τικερακια........

επισης ειχα στειλει ενα μυνημα γιατι δε μπορω να μπω απο τον παλιο μου λογαριασμο γιατι δεν μου ανοιγει το email μου....μπορεις να κανεις κατι για αυτο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 146
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λενακι να τον επαναφερεις..δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα. Πες μου μονο τι πρεπει να ξανακανω Φιλακια

Καλημέρα Χρύσα. Θα σε ειδοποιήσω σε λίγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena και εγω το ιδιο προβλημα εχω με τα τικερακια........

επισης ειχα στειλει ενα μυνημα γιατι δε μπορω να μπω απο τον παλιο μου λογαριασμο γιατι δεν μου ανοιγει το email μου....μπορεις να κανεις κατι για αυτο;;;;

Γιώτα καλημέρα. Πες μου λίγο πώς ήταν το παλιό σου username.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθώ να τα βάλω να εμφανίζονται εδώ και πόση ώρα αλλά δυστυχώς και μ' ένα μου τα πετάει έξω. Για κάποιο λόγο κρατάει μόνο το ένα τικεράκι αυτό που ήδη έχεις....Μάλιστα έφτιακα απο την αρχή και καινούργιο τικεράκι να δώ άν θα το κρατήσει αλλά ούτε κι' αυτό πέτυχε. Λυπάμαι θα πρέπει να το ξαναδώ το θέμα σου αλλά θα πρέπει να περιμένεις λίγο. οκ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και μεγιά το νέο σάιτ :)!!! Θα ήθελα να ρωτήσω πώς βρίσκουμε τις παλιές μας δημοσιεύσεις? Στο παλιό σάιτ υπήρχε "κουμπί" "Οι δημοσιεύσεις μου"...σε αυτό πού υπάρχει κάτι τέτοιο? Με ενδιαφέρει πολύ γιατί (όπως και σε όλες φαντάζομαι) το μάμμυ λειτουργεί για μένα και σαν ημερολόγιο ;)!!! Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά καλημέρα και σ' ευχαριστούμε. Το κουμπί αυτό που λες θα το προσθέσουμε σύντομα.

Λένα σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για την άμεση (και ικανοποιητική βεβαίως :D ) απάντηση!!! Να είσαι καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθώ να τα βάλω να εμφανίζονται εδώ και πόση ώρα αλλά δυστυχώς και μ' ένα μου τα πετάει έξω. Για κάποιο λόγο κρατάει μόνο το ένα τικεράκι αυτό που ήδη έχεις....Μάλιστα έφτιακα απο την αρχή και καινούργιο τικεράκι να δώ άν θα το κρατήσει αλλά ούτε κι' αυτό πέτυχε. Λυπάμαι θα πρέπει να το ξαναδώ το θέμα σου αλλά θα πρέπει να περιμένεις λίγο. οκ;

ενταξει Λενα θα περιμενω ευχαριστω

Lena τελικα τα καταφερα εκανα αντιγραφη κανονικα και μετα εσβησα το πρωτο και το τελευταιο αγκιστρο το εγραψε μια αλλη κοπελα και εγιναν κανονικα επιτελους

Επεξεργάστηκε από KA1
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα μου καλησπερα!χρειαζομαι βοηθεια!δεν μπορω να επανακτησω τον παλιο μου λογαριασμο,καθως το mail με το οποιο ειχα κανει τοτε εγγραφη δεν ισχυει πια..

τί μπορει να γινει για να τον επανακτησω;ειχα user name LUCKY!

Φιλια και ευχαριστω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ μου καλησπέρα. Ενώ είμαι η maraki_1978, τώρα είμαι η maria_2.... :(

Νομίζω το είχα ξαναπαθει στην προηγούμενη αναβάθμιση. Μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEN ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΧΠΛΟΡΕΡ ΔΕΝ Μ ΒΓΑΖΕΙ ΠΑΝΩ ΤΗΝ ΜΠΑΡΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟ GOOGLE CHROME Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω κάνει άπειρες προσπάθειες για τικεράκι, ακολουθώντας ακριβώς τα βήματα που προαναφέρθησαν. Έσβησα και τις αγκύλες, αλλά δε γίνεται τίποτα, αφού μου βγάζει μονίμως το μήνυμα BB code url is not alowded.

Είχα γράψει και τις προάλλες σ' αυτό το θέμα για το ίδιο πρόβλημα, αλλά δεν πήρα απάντηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ μου καλησπέρα. Ενώ είμαι η maraki_1978, τώρα είμαι η maria_2.... :(

Νομίζω το είχα ξαναπαθει στην προηγούμενη αναβάθμιση. Μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό;;

Ναι βέβαια θα το κάνω άμεσα μην ανησυχείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω κάνει άπειρες προσπάθειες για τικεράκι, ακολουθώντας ακριβώς τα βήματα που προαναφέρθησαν. Έσβησα και τις αγκύλες, αλλά δε γίνεται τίποτα, αφού μου βγάζει μονίμως το μήνυμα BB code url is not alowded.

Είχα γράψει και τις προάλλες σ' αυτό το θέμα για το ίδιο πρόβλημα, αλλά δεν πήρα απάντηση.

Στείλε μου σε pm το url απο τα τικεράκια σου, να δοκιμάσω εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEN ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΧΠΛΟΡΕΡ ΔΕΝ Μ ΒΓΑΖΕΙ ΠΑΝΩ ΤΗΝ ΜΠΑΡΑ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΟ GOOGLE CHROME Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΩ!!!

Είναι καθαρά θέμα browser δεν μπορώ να κάνω κάτι πάνω σ' αυτό. Μάλλον θα πρέπει να μπαίνεις απο το google chrome.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία έκανα την αλλαγή. Απλά πρέπει να βάλεις καινούργιο password για να συνδεθείς. Συνδέσου με το email το καινούργιο (αυτό που χρησιμοποίησες δηλ για το καινούργιο username σου) . Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα μου καλησπερα!χρειαζομαι βοηθεια!δεν μπορω να επανακτησω τον παλιο μου λογαριασμο,καθως το mail με το οποιο ειχα κανει τοτε εγγραφη δεν ισχυει πια..

τί μπορει να γινει για να τον επανακτησω;ειχα user name LUCKY!

Φιλια και ευχαριστω!!

Ιουλία το άλλαξα. Προσπάθησε να συνδεθείς και συ με το καινούργιο email σου και δώσε νέο password.οκ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...