Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σχετικά με τις αλλαγές στο Mammyland


Recommended Posts

δυστυχως βαζει μονο ενα τικερακι... προσπαθησα να βαλω και δευτερο και μου βγαζει μυνημα You may not use your signature picture more than once.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 146
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα! Μεγεια το νεο λουκ! Προσπαθω να βρω καποιες συζητησεις και δεν μπορω. Ειδα πιο πανω οτι εχουν ολες μεταφερθει, ειναι οντως ετσι; Συγκεριμενα ψαχνω το Καφενε ξενυχτικα ζουζουνια νο 6, αλλα δεν το βρισκω...

Άν μου πείς σε ποιά κατηγορία γράφατε θα μπορέσω να βοηθήσω. Όλες οι συζητήσεις είναι εδώ μέσα αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Δεν έχει χαθεί κάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δυστυχως βαζει μονο ενα τικερακι... προσπαθησα να βαλω και δευτερο και μου βγαζει μυνημα You may not use your signature picture more than once.

Μήπως βάζεις το ίδιο τικεράκι 2 φορές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ας πουμε τωρα εχει μπει το πρωτο αν παω στο upload και βαλω αλλη απευθειας την ακυρωνει την πρωτη και βλεπεις εκει που λεει your currect picture δειχνει την καινουργια και μολις πατησεις insert σου βγαζει και στη προεπισκοπηση και καθε σου μυνημα το καινουργιο τικερακι και οχι και τα δυο μαζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για την απαντηση!Δεν εχω ιδεα σε ποια κατηγορια ανηκει, δεν θυμαμαι και το παλιο φορουμ δεν ανοιγει ωστε να δω απο εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έχει ενα μεγάλο άσπρο παραθηρο εκει αντιγραφετε τα τικερακια σας και μπροστά απο το πρώτο τικερακι και στο τελος του δευτέρου βάλτε [sIGPIC]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι ας πουμε τωρα εχει μπει το πρωτο αν παω στο upload και βαλω αλλη απευθειας την ακυρωνει την πρωτη και βλεπεις εκει που λεει your currect picture δειχνει την καινουργια και μολις πατησεις insert σου βγαζει και στη προεπισκοπηση και καθε σου μυνημα το καινουργιο τικερακι και οχι και τα δυο μαζι

Γιατί μπερδεύεσαι βρε; Εγώ μόλις τώρα τα έβαλα και τα δυο. Λειτουργούν κανονικά. Κάτσε να σου στείλω βήμα βήμα τί έκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για την απαντηση!Δεν εχω ιδεα σε ποια κατηγορια ανηκει, δεν θυμαμαι και το παλιο φορουμ δεν ανοιγει ωστε να δω απο εκει...

Σου δίνω το link για να μπείς στο παλιό φόρουμ μπας και βγάλουμε καμιά άκρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν τώρα κατάλαβα τί έκανες..

Δες τί έκανα εγώ και κάνε ακριβώς το ίδιο.

Πατάω επάνω τον "πίνακα ελέγχου χρήστη"

επιλέγω απο αριστερά της σελίδας την επιλογή ¨επεξεργασία υπογραφής"

πάω στο πρώτο κενό παράθυρο (εκεί δηλαδή που ήταν οι παλιές μου υπογραφές) τις σβήνω και κάνω copy paste τα καινούργια τικεράκια.

ΔΕΝ ασχολούμε καθόλου με τα υπόλοιπα παράθυρα που είναι απο κάτω ακριβώς όπως για παράδειγμα το ¨signature picture"

Πιστεύω να σε βοήθησα. Περιμένω αποτελέσματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια με γεια το νεο μας mammyland!

Εχω μπερδευτεί λίγο..τις φιλες τις εχω κανει copy paste..και μου δειχνει ότι τους ξανακανω αιτημα φιλίας από την αρχη..καλα ως εδώ?

Τις φωτο πως τις φερνω και πού τις βαζω???και οι παλιες πώς διαγραφονται αμα θελω να τις διαγραψω εντελώς?

Επισης αλλαξα τον κωδικό μου και μου εδωσε ενα νεο, δυσκολο..μπορω να τον ξαναλλάξω και να βαλω εναν πιο ευκολο?πώς΄?

Επίσης παλευω να βαλω φωτο στο προφίλ μου και μου βγαζει κατι invalid....αλλα την ελεγχω και ειναι μικρή...ουφ...πού ειναι το εγχειρίδιο χρησης???

Επεξεργάστηκε από mariaxar
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια με γεια το νεο μας mammyland!

Εχω μπερδευτεί λίγο..τις φιλες τις εχω κανει copy paste..και μου δειχνει ότι τους ξανακανω αιτημα φιλίας από την αρχη..καλα ως εδώ?

Τις φωτο πως τις φερνω και πού τις βαζω???και οι παλιες πώς διαγραφονται αμα θελω να τις διαγραψω εντελώς?

Επισης αλλαξα τον κωδικό μου και μου εδωσε ενα νεο, δυσκολο..μπορω να τον ξαναλλάξω και να βαλω εναν πιο ευκολο?πώς?

Mariaxar για τις φώτο μην βιαστείς να τις μεταφέρεις θα εγκατασταθεί μια καινούργια πλατφόρμα, θα την δείς και μετά μιλάμε για απορίες... όσο για τον κωδικό μπορείς να τον αλλάξεις. Θα πας απο τον "πίνακα ελέγχου χρήστη" στο "επεξεργασία email και κωδικού". Οκ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!εχω θεμα με τα τικερακια.....δε μπορω να ξεκλικαρω τις επιλογες οχι απο τα BB code και δε μου αποθηκευει τα καινουρια τικερς....τι πρεπει να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

grousi άν δείς λίγο πιο πριν απάντησα στην ίδια ερώτηση. Αναφέρω αναλυτικά τον τρόπο με τον οποίο μπαίνουν τα τικεράκια. Άν έχεις και πάλι απορία πες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ενω κανω τα βηματα για τα τικερακια ακριβως οπως τα εγραψες μου βγαζει bbcode url is not allowed και το πρωτο τικερακι που μου το βγαζει το ειχα κανει χθες ακριβως με τον ιδιο τροπο γιατι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα λενα μου...θελω λιγο βοηθεια.....δεν θυμαμαι τον παλιο μου κωικο για να μπορεσω να μπω εδω δινονατς ενα νεο....εφτιαξα αλλο ονομα οπως βλεπεις και αλλο μειλ....αλλα θελω τα παλια

!!! ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euaki Θα το φτίαξουμε μην ανησυχείς. Απλώς τώρα είμαι εκτός, όταν επιστρέψω θα σου στείλω άλλο κωδικό και θα βρεις τον παλιό σου λογαριασμό. Φιλία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...