Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργυρώ άντε να σου εξηγήσω αν και δεν νομίζω να κάνω τιποτα ...με απογοητευσε και ο Κ . Έλεγα σε ενα σεντόνι να ζωγραφισω αυτο το θέμα και να το κάνω κουρτινάκι για το κατω κρεβάτι. Όπως είναι στην φωτο. Δυσκολία στην ζωγραφιά δεν εχει ...είναι αρκετή δουλειά και πολύ χρώμα!!! Με πήρε και ο Κ απο τα μούτρα οτι θα σπαταλισω χρόνο και χρήμα και δεν έχουμε και απο τα δυο .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ εγω δεν κατάλαβα τι δεν τα έμαθε ο άντρας σου.

η πεθερα μου είναι όπως ο πεθερός σου "πω πω σκονη !!!!! Πω πω βρώμια!! "

Βυκη ποία αδερφή σου έχει στο ποδι?

Θουλη έστω και καθηστεριμενα χρονια πολλά στον Θ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημ`ερα σας :x

Συμπεθερα πφφφφ μυριζεις!!! 8-}8-}8-}8-}8-}8-}:lol::lol::lol::lol:

και τι που του δίνεις και φαγητό το βράδυ? ρε συ η Ρ. 1 έτους και ξυπνούσε ανά 1 ώρα, τα είχα δει όλα!!! #:-s#:-s#:-s και εσύ λες για 2 φορές?!!! :roll::roll::roll::roll::roll: μόνο?!!! :roll::lol::lol::lol:

Αφρο τα παιδιά δεν έχουν σχολείο και πάλι ξυπνάνε 6.30!!! (-|(-|(-|(-|:ymsigh::ymsigh:

χθες ο Λ. το απόγευμα έκανε εμετό και πολύ μάλιστα, δεν ξέρω γιατί.....ούτε η κοιλιά του πονούσε ούτε τίποτα :? .....μετά ξάπλωσε και κοιμήθηκε σχεδόν δύο ώρες!!!.....και ξύπνησε για να ...... ξανακοιμηθεί αφού ήταν ήδη σχεδόν 20.00......κάθισε λίγο στο σαλόνι και μετά πήγε για ύπνο!!! :roll::roll::roll:

Αφρο θέλεις να ζωγραφίσεις στο σεντόνι την κουκουβάγια και τα πουλιά? :?: πολύ ωραία ιδέα :D:D:D:D ......εγώ θα σου έλεγα να τα κάνεις, άσε να λέει ο Κ. :lol::lol::lol::lol: ποιός τον ακούει!!! :roll::roll::lol::lol::lol::lol: ......κοίτα ξεκίνα τα και όποτε τα τελειώσεις, δεν σε πιέζει ο χρόνος!!! ;)

πόσο ακριβά θα είναι τα υλικά ρε? σιγά, δεν νομίζω..... :?

σήμερα έρχονται τα πεθερικά :? .....η τελευταία φορά που είχαν έρθει ήταν τον Αυγ του 2011!!! :?

το πρόβλημά μου φυσικά είναι το φαγητό πάλι.....είναι δύσκολοι!!! :? ακόμη και στον καφέ ο πεθερός είναι δύσκολος....θέλει φίλτρου ξέρετε με τον κλασικό τρόπο :? ...... ε δεν θα πάμε να αγοράσουμε τώρα άλλον, ας πιεί αυτόν που έχουμε!!! :? .....έτσι είπε ο άντρας μου!!! :lol::lol::lol::lol: .....αλλιώς ας πιεί τσάι!!! :roll::roll::roll::roll: που πίνει έτσι και αλλιώς!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααχ ναι τώρα θυμήθηκα που είχες βάλει λινκ, αλλά δεν το είχα ανοίξει, δεν είχα χρόνο και μετά ξέχασα!!! :oops::oops: ......πολύ ωραία και ταυτόχρονα πολύ σύσκολο για μένα!!! :roll::roll::roll:

να το κάνεις, θα σου έλεγα, αυτό για τον χρόνο που σου είπε ο Κ. δεν κατάλαβα.....ας αναλάβει εκείνος για μία ώρα κάθε μέρα τα παιδιά και εσύ επί τω έργω!!! :roll::roll:;):D:D:D

αν νομίζεις ότι θα τα καταφέρεις κάντο, μου άρεσε!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ Αφρο να σου πω, όταν πάω σε ένα σπίτι δεν κοιτάζω αν έχει σκόνη ή όχι......αν κοιμηθώ εκεί με ενδιαφέρει να είναι καθαρή η τουαλέτα που θα πάω και ο χώρος που θα κοιμηθώ.....π.χ στα πεθερικά όταν πάμε, έχω δει ότι, μια φορά, η μπανιέρα που κάνουμε εμείς μπάνιο δνε ήταν και πολύ καθαρή....ε οκ,.....δεν θα κοιτάξω κάτω από το κρεβάτι να δω αν έχει σκόνη.... ή στο γραφείο τους αν τα ράφια έχουν σκόνη.....με ενδιαφέρει να είναι καθαρά η κουζίνα και η τουαλέτα, αυτά.... τώρα αν ο καθρέφτης έχει δαχτυλιές π.χ δεν με νοιάζει και ειδικά σε μια οικογένεια με παιδιά.....ε δεν θα είμαστε και όλη την μέρα με το πανί και το άζαξ στο χέρι!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

ο πεθερός αν είναι δυνατόν να κοιτάξει αν είναι καθαρό και το υπόγειο, έλεος δλδ :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν σας έγραψα χθές και βαριέμαι να ψάχνω. Ο Μ και ο Κ χθές κατέβηκαν στο κέντρο να δούνε την στρατιωτική παρέλαση ...ο Μ σκλυλοβαρεθηκε και έλεγε "πάλι αυτοί? " μόνο η μουσική απο την μπάντα του άρεσε ...άντε να καταλάβει το μικρό τα διαφορετικά σώματα αφού είχαν όλοι χακί στολή χαχαχαχα

μας φέρανε και σημαίες μικρές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ο Χ αρνηθηκε να παει στη παρελαση βαριοταν..αντιθετα λυσσαξε να πανε στη μαμα μου χτες..

οπ Γ τους εχεσε το σαλονι...

ζητησε κακα και κανει στο γιογιο..αλλα ο μπαμπας μουδ ενκαταλαβε πως οταν ο Γ ελεγε κι'αλλο..οτι θα κανει κι'αλλα κακα..

ετσι τον σηκωσε..ε γυριζε το παιδι..δεν τουε δινε κανενα ςγιογιο..πηγε σε μια γονιτσ ακαι αποτελειωσε τη δουλεια του..

και φυσικα οταν γυρησαν σπιτι..ο Χ τον εδωσε με τη μια..μαμα ο Γιαννης εκανε κακα στο βλακι του :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες! :D:D

τί κανετε;

πώς περασατε;

εμεις σουπερ!ηρθαν οι φιλοι μας κ παρολο που κουραστηκα αρκετα,ηταν τελεια!!κ ο γιωργος το κατευχαριστηθηκε που τους ειχαμε εδω..μια καταθλιψουλα οταν εφυγαν εχθες την επαθε! :lol::lol::lol:

εμμ..ολο βολτες,καφετεριες,ταβερνες,μπαρ,δεν ειχαμε να τον αφησουμε πουθενα,ελειπαν ολοι οι παππουδογιαγιαδες! 8-)8-) ..το παιδι ενθουσιαστηκε!! :D:D

τωρα πλυντηρια κ καθαριοτητες!σιγα,σιγα!

αργυρω με το καλο να υποδεχθεις τα πεθερικα!!!πανε καλε αγορασε εναν κλασικο γαλλικο..εχεις που εχεις την εγνοια της σκονης..μην εχεις κ την γκρινια του για τον καφε!! ;);)8-)8-)

ο γιωργος κανει ποδηλατο με βοηθητικες κ επειση παει σφαιρα,ΑΝ καταφερουμε να παμε στο καμοιγκ φετος..που χλωμο λογω εγκυμοσυνης :roll::roll: ..επειδη εκει εχει απλα κ το λιωνουν το ποδηλατο τα παιδακια,θα του βγαλουμε τη μια ροδα..αλλιως του χρονου!

αφρο να το κανεις,πολυ μου αρεσε!

αν κ..να σου πω τη σκεφτηκα μετα τον πρωτο ενθουσιασμο;;

πωπω σκονη που θα μαζευεται με τοσα πανια! :oops::oops:

το ιδιο σκεφτομαι κοποτε βλεπω ουρανους σε κρεβατι..μη σου πω κ για την κουνουπιερα που θα πρεπει να βαλω στο φασολακι.. :oops::oops:

στο σπιτι φυσικα εχουμε σκονη κ οπου παω δεν κοιταω καλε..αντιθετα οταν μου λενε κατι για τη σκονη τους,τους απαντω οτι ελπιζω να μη σχολιαζουν κ τη δικη μου οταν ερχονται! ;) πλεον δε μασαω μια κ μιλαω! 8-)

αλλα ΑΝ δω τυχαια καπου,θα χαρω κ εγω οπως λες κ εσυ ,επειδη δεν ειμαι η μονη! 8-)8-):lol::lol:

τα αποστειρωμενα σπιτια μου τη δινουν! :twisted::twisted::twisted:

μονο με την ακαταστασια ΜΟΥ εχω ενα θεμα,κ δενμπορω τα πεταμενα πραγματα..οποτε ολο μαζευω!εκπαιδευω κ τους υπολοιπους βεβαια! 8-)8-)

την αλλη εβδομαδα τελικα θα ερθει να μας σπατουλαρει τους τοιχους των 2 παιδικων ο μαστορας κ μετα ο χ. θα βαψει κ θα κανουμε κ τις ριγες! ;)

στου μωρου δε θα κανω κατι με ριγες..μου αρεσει πολυ το δεντρο της ζωης που ειδα στα στικις κ λεω να βαψω ενα απαλο σατινε ανοιχτο χρωματακι το παιδικο,αποχρωση θα δω,δεν ξερω..απλα τα σατινε θα δειξουν ωραια στο σπατουλαριστο,κ να βαλω αυτο..ειναι κ μεγαλο..

βικυ ξερεις οτι η πεινα δεν εχει σχεση με τα ξυπνηματα τη νυχτα!! ;)8-)8-)8-)

κ καλα σε λεει η αργυρω!2 φορες ειναι απιστευτα απελπιστικα λιγες για την ηλικια του!αλλα ειπες μινιμουμ,ε;;!! 8-)8-)8-)

ποσταρω κ τα λεμε μετα!

φιλια σε ολες!

οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!

γενεθλιαζεται το αναστασακι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

χρονια πολλα πανεμορφη,πανεξυπνη,πολυταλαντη μας!!! :D:D:D:D:D

παντα επιτυχιες κ χαμογελα να στολιζουν το προσωπακι σου!!!

θα σου τηλ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυγω μεγεια τα ποδηλατα..

εμας ο Χ δε γουσταρει να κανει..δεν ειναι καθολου του ποδηλατου..

εχουμε με βοηθητικες ροδες τα παντα..τιποτα..απλα βαριετε..

ο Γ παλη του αρεσει κανει στο μικρο...

Ρε παιδια και εγω δε προσεχω ουτε ακαταστασια ουτε σκονη..βασικα..ενα σπιτι πρεπει να ειναι πραγματικα βρομικο για να το δω βρομικο πμως..με βρομικο μπανιο και βρομικη κουζινα./.

γι'αυτο μου τι δινει η δικη μου κουζινα..επειδη εκτος του οτι τη φτιαξανε χαλια με το νεροχυτη που βαλανε και την κακοδουλεια ειναι ενα επιπλο το οποιο πρεπει συνεχεια μα συνεχεια να εισαι με τα ειδικα πανακια να καθαριζεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες./..ειμαστε στο πατρικο :D:D:D:D:D:D τι καλαααααα

σε μια βδομαδα εχω β επιπεδου...μα τι καλααααααααααααααααααααα :D:D:D:D:D:D:D:D:D

σας ευχαριστω για τις ευχες..να στε καλα..

ρε αφρο φυσικα κ καντο..αν ειναι κατι που γουσταρεις μαζι σου..εισαι που εισαι κλεισουρα κανε κατι να σ αρεσει..ανοιγει κ ο καιρος 8-)8-)8-)8-)

αναστασια χρονια σου πολλααααα..δε ηξερα οτι τετοια εποχη γενεθλιαζεις..οτι επιθυμεις κοπελα μου..ευχομαι να εισαι ΠΑΝΤΑ ευτυχισμενη..με το καλο το προφισενσι λοιπον :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

φιλια σε ολες..παμε βολτα..

μα ποση πεινα τη εχω :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααα!!!! :D:D:D:D

Πριν σας διαβασω να σας πω τα νεα μου!!!ΘΑ ΓΙΝΩ ΝΟΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

θα βαφτισω τη μπεπμπουλα της Σισσιως!!!! :x:x:x:x:x:x

Εχω χαρει τοσο μα τοσοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!

Θουληηηηηηηηηη σε επαιρνα ρε να σου ευχηθω αλλα εσυ προυτσσσσσσσσσσσ... :lol::lol::lol::lol: Να σε παρω τωρα;;;

Εχουν κατι στο εργαστηριο και δε μπορω να ειμαι μεσα...θα προσπαθησω παλι μετα.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

Παναγιωτα και ΣΙΣΣΥ..ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!

Χαιρομαι πο΄λυ πο το τρενακι γινετε η αισια να διμηουργηθουν φιλιες..ο οποιες δενοντα με δεσμα κουμπαριας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ χωρις να το κατλβω έφτασα 64 κιλα!!!! Γιουπι!!

Παναγιωτα ζηλεύω θανάσιμα! Χαχαχαχα τι λέμε σε έναν νονο? Καλοταξιδος?! Χαχαχαχα

πάντα άξια κορίτσι μου, μπράβο σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.........

παναγιωτα παντα αξια........πολυ χαιρομαι :x:x:x:x:x:x

αναστασια και θου χρονια πολλα. :x:x:x:x:x:x

θου θα δεις φυλο;;;; :roll::D

εμεις καλα σχετικα ειμαστε......την κυριακη βγηκαμε εξω με τον αντρουλη μου και γυρισαμε στις 6 το πρωι σπιτι...μα τι ωραια που ητανε :D:D:D:D:D:D ειχαν ερθει οι γονεις μου και κρατησανε τα παιδια......αχ!!ειχα χρονια να το κανω......

αφρο μπραβο για τα κιλα ρε!!!!!!αντε και κατωτερα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion14.gif]

Αναστ. χαρούμενα γενέθλια, να τα εκατοστήσεις....πολλά πολλά χαμόγελα και με έναν άξιο άντρα δίπλα σου που θα εκτιμήσει την αξία σου!! :D:-*:-*

Παναγιώταααααα :D:D:D:D:D

μπράβο βρε με το καλό, πολύ χάρηκα :D:D

εσύ ή ο προφέσορας? :geek::geek:

τώρα δεν έχω χρόνο να γράψω για τη παρέλαση τι εννοώ με την ερώτησή μου γιατί κάνω δουλειές :evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol:

πάντως κορίτσια, τώρα που το θυμήθηκα, ήθελα να σας πω να μην είστε μόνο και τόσο θυμωμένοι και αγανακτισμένοι με την ΕΕ και τους "ειδικούς" της.....τουλάχιστον αυτοί είναι φανεροί και λένε τι θέλουν.....υπάρχουν και άλλοι που τα κάνουν υπογείως χωρίς να αντιληφθούμε τίποτα με τα χειρότερα αποτελέσματα για μία χώρα, όπως π.χ η δική μας!!! :!::!::!::!:

΄θυμήθηκα τι είχε πει η Μαρία για την γιορτή της Φ. και τον γερμν. ύμνο που είπε κάποιος......προσέξτε μην πόύμε κάποιον άλλον ύμνο......γιατί πρόσφατα έμαθα (και υποσχέθηκα να μην το πω ούτε στην οικογενειά μου, αλλιώς δεν θα το μάθαινα :evil::evil::evil::evil::evil: ) κάτι που συνέβη στην Ελλάδα, και δεν ήταν γερμανικό!!! :!::!::!::!::!:

πάω να συνεχίσω :roll::roll::roll::roll: έβαλα χρονικό όριο φυσικά!!! :geek::geek::geek:

Ιουλία με ρόδες βοηθητικές κάνει και η Ρ. σφαίρα πάει....το θέμα είναι χωρίς.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μπράβο που βγήκατε έξω και περάσατε όμορφα :D να το επαναλάβετε ;)

Αφρο συγχαρητήρια :D;)

εγώ είμαι ακόμη 61 ή 61,5 :evil::evil::evil: και κινούμε τόοοοσο πολύ στο σπίτι!!! :roll::roll::roll:

σας αφήνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρουλα γιατι ΠΡΕΠΕΙ να μαθει χωρις βοηθητικες απο τωρα;

εννοω να πιεστει..πειραζει αν κανα δυο χρονια ακομη κανει ετσι;

ή εννοεις οτι τα περισσοτερα παιδακια εκει,επειδη το χρησιμοποιουν πολυ,ξερουν απο νωρις;

πηρες γαλλικο καφε;;;;;;;;;;;;;; :geek::geek::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και δεν πηγαίνεις ιπποκράτειο ή Παπαγεωργιου ; Ότι εφημερεύει.. Βρες μια δικαιολογία κ θα σε δούνε..
    • Είναι ακριβώς αυτό όμως, όπως το περιγράφεις.. μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι, να ήταν δηλαδή στο χέρι μου το όποιο στάδιο της εγκυμοσύνης.. δυστυχώς όμως δεν είναι και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να προσεύχομαι και να πιστεύω στο σπορακι και πως "κάποιος" θα φροντίσει και για εμάς να καταφέρουμε να το πάρουμε στην αγκαλιά μας τελειόμηνο και υγιές.. Άσε κοριτσάκι μου!!! Γίνομαι έξαλλη, πιάνω από 0-100 σε 1"..!!! Ή συγκινούμαι και πάνε να με πιάσουν τα κλάματα επίσης σε δευτερόλεπτα με το πιο άσχετο.. πχ χθες είδα μια ταινία οικογενειακή ιστορική για την ανθρωπιά και τη καλοσύνη και βουρκωνα/δακρυζα κάθε τρεις και λίγο.. που είμαι άνθρωπος σκληρός και δεν συγκινούμαι καθόλου εύκολα.. by the way η ταινία λέγεται white bird.. αξίζει να τη δείτε αν σας ενδιαφέρει.. Ήθελα να σε ρωτήσω εντωμεταξυ.. και όποια άλλη κοπέλα δηλαδή που μπορεί να απαντήσει, αλλά επειδή θυμάμαι διάβασα δικό σου σχόλιο για το συμπλήρωμα σιδήρου ρωτάω εσένα.. τι ακριβώς σου είπαν οι γιατροί σου σχετικά; Σε ρωτάω γιατί ο δικός μου το απογοήτευσε στο πρώτο τρίμηνο γιατί υπάρχουν έρευνες λέει που δείχνουν ότι ο σίδηρος συνδέεται με υψηλές πιθανότητες τερατογενεσεων στο έμβρυο και υπάρχει γενική οδηγία η λήψη του να γίνεται μετά το πρώτο τρίμηνο, το έψαξα και όντως το απαγορεύουν γενικά.. τώρα διάβαζα ξεκίνησαν (το 2013) στην Δανία να δίνουν ως γενική οδηγία την έναρξη του σιδήρου στην 10η εβδομάδα αλλά ακόμα δεν έχουν καταλήξει αν είναι ασφαλές και συστήνεται να αποφεύγεται.. το ίδιο μου είπε και η αιματολογος προχθές που ρώτησα για διασταύρωση.. σκέψου ότι έχω και στίγμα μεσογειακής αναιμίας με αιματοκρίτη πάντα χαμηλό και στην εγκυμοσύνη πέρσι είχε φτάσει 32 πριν χάσω το μωράκι.. και πάλι ο γιατρός λέει όχι.. είδα εσένα στο ξεκίνησαν πολύ νωρίς.. σου το αιτιολογησαν; Ήθελα να στο πω όταν σε διάβασα αλλά δεν ήμουν έτοιμη ακόμα να γράψω..
    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...