Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

Τι κάνετε κοριτσάκια?

Εγώ να μην επαναλαμβάνομαι...είμαι πολύ κουρασμένη ψυχολογικά και σωματικά.Τελοσπάντων.

Μαράκι κοντεύει η γαμοβάφτιση. πω πω πως περασε ο καιρός!

Έλενα, τα παπουτσάκια είναι τέλεια.Όσο για το δεύτερο παιδί, μην το σκέφτεσαι, ό,τι είναι να γίνει θα γίνει.

Εκει κοντά δεν έχετε καμία παιδική χαρα?Εγω στο Μύτικα το έχω εφαρμόσει και την πηγαίνω κάθε μέρα γιατί ξετρελλαίνεται και αυτή με τα παιδάκια.

Εγω τελικά αποφάσισα 90% να τα πάρω όλα απο τη Σοφία που έκανε και την πρόσκληση η Μαρία.Μου κάνει και καλύτερες τιμές απ ότι είδα στο μειλ που μου έστειλε. Μόνο τη διακόσμηση θα κάνω μόνη μου(με την κουμπάραμου).

Αντωνία καθε φορά που είναι να σου έρχεται έναντι, αν το καταχωρείς στην ημερομηνία που λεει, θα σου έρχεται εκκαθαριστικός, δηλαδή η πραγματική κατανάλωση κάθε διμήνου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα!!!!!!!!!!!!τι γραψατε παλι μεσα σε 3ις ωρες!!! :lol: κοιμηθηκε η μαιμου κ μπηκα να διαβασω κ να ψαξω τουρτα..αυτη που ειχα βαλει θελει καποια εργαλεια που δεν τα εχει..βρηκαμε 2 που μας αρεσαν αλλα ψαχνουμε σχεδια κουπατ για λουλουδια..ειναι τρεντι τουρτα!!!θα δουμε..

κατα της 5 το πρωι ξυπνησε το κοριτσι μου κ της εδωσα γαλα,αλλα δεν ηθελε με τιποτα να κοιμηθη στο κρεβατι της..την εβαλα στο κρεβατι μου κ ο ανδρεας στον καναπε..κατα της 8:30 ακουω ενα ντουκ δυνατο μες στον υπνο μου..!!!! :o βλεπω το μωρο στα 4 κ ειχε χτυπησει στο μετωπο..εκλαψε πολυ βεβαια ,της εβαλα κρυο πανι κ βιταμ..ευτηχως μονο κοκκινισε κ δεν πρηστηκε..πηραμε την τρομαρα πρωι πρωι... :(

αχ ελενα αυτο σκεφτομαι..οταν θα αρχισει να περπαταει ολο απο πισω πρεπει να΄μαστε..εδω αρκουδιζει κ χανω την μπαλα πολλες φορες..στα πιο χαζα σημεια την βρισκω..κ το κακο ειναι οτι αν θα παμε καπου κ πρεπει να την εχουμε αγκαλια αυτη τσατιζεται κ θελει να μπουσουλισει..δλδ ελενα υπαρχει περιπτωση να μην σε αφησει να κανεις αλλο μωρο?στο ειχε πει οτι ειναι επικινδυνο για σενα?τα παπουτσακια τελεια ειναι!!!πως παραγγελνεις νουμερο?πηγα το πρωι να παρω ενα σχεδιο που μου αρεσε σπορτεξ nike αλλα δεν μου εβγαζε νουμερο..πιο πρεπει να παρω?

αντωνια κ εγω περιμενω να ερθει το ρευμα κ θα το κανω..φανταζομαι τον ανασταση χαμογελο κ χαρα που κανει μολις δει την πορτα!! :lol: μια απ΄τα ιδια κ εμεις!!!κ η πλακα ειναι μολις βγει εξω βγαζει τις καλτσες της κ ειναι σαν γιουφτακι!!! :lol:

ναταλια νομιζω οτι εχετε στην οικογενεια διδυμα ε?αν θυμαμαι καλα βεβαια..η αληθεια ειναι οτι θελουν αδερφακια..ο αντωνης οταν ηταν μικρος μου ελεγε να κανω συνεχεια,αλλα τον ειχα εξηγησει οτι εχουμε ενα προβλημα κ δεν μπορουμε να κανουμε αλλο μωρο..κ οταν χωρισα ξερετε τι μου ειπε?ηταν 7,5 χρονων..τωρα μαμα μπορεις να κανεις αλλο μωρο..κ τον ελεγα βρε αντωνη χωρις αντρα δεν γινετε κ μου ελεγε αφου εχουμε πολλους φιλους κ τον ελεγα σαν ποιον μου λες?κ μου ελεγε κατι ονοματα κ παθαινα σοκ..δουλευα σε μια κρεπερη τα απογευματα εξτρα δουλεια κ τον επαιρνα μαζι μου πολλες φορες κ γνωρισε πολλα παιδια αλλα 17 χρονα κ μου ελεγε αυτους..αντε εγω να εξηγω οτι δεν γινετε ετσι κ οτι ειναι παιδια αυτα!!! :lol::lol: κριμα για τον φιλο σας..δυσκολα να φευγεις σε νησι κ αντε παλι απο την αρχη,γνωριμιες,σπιτι κτλ...

σταυρουλα δλδ μια φορα θα πατε αυτη την βδομαδα για μπανιο?

αλεκα η ηλικια της κορης σου ειναι κ δυσκολα στο φαγητο..το ενα τους ξινιζει κ το αλλο τους βρωμαει!!τον αντωνη ολο αγκαλια τον ταιζα κ πηγαιναμε στο κλουβι με τα πουλια κ ετρωγε..μας βγηκε ο πατος..

αχ μου εστειλε η αδερφη μου ενα σχεδιο σοκολατα με ευχη απο εξω που ξετρελαθηκα..αντι για μπισκοτο λεω να βαλω τετοια..εστειλα στην σοφια που μας εκανε τα προσκλητηρια κ μου ειπε 55ε με την μακετα κ συν 150ε για τις σοκολατες αλλα της κανονικες..πολλα μου φανηκαν..εγω θελω τις μικρες λακτα που εχουν τα σουπερ μαρκετ κ μου ειπε οτι δεν παιρνει τετοιες..θα παω μετα να παρω μια μικρη να δω διασταση κ να την πω να μου κανει μονο το περιτυλιγμα..σας βαζω φωτο..

λια καλες ετοιμασιες να εχετε!!!!φιλια πολλα κ απο μας!!!να δωσεις κ στην ελενιτσα!!!

αριαδνη καλο κουραγιο σου ευχομαι..κ εγω χτες την εστειλα μαιλ κ θα παρω απο΄κει παλι..

για δειτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γραφει φυσικα στα αγγλικα αλλα εμεις στα ελληνικα θα τα κανουμε..κ σκεφτομαι να τα βαλω στο τραπεζι με το ευχολογιο συν ενα μπωλ μεγαλο διαφανες με μαλακες καραμελες..αυτες που ειναι σαν σφουγγαρι..τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι φανταστικές σοκολάτες είδα και θέλω σοκολάτα τώρα!

Ελενακι με γεια τα παπουτσακια σας, θυμάμαι οταν ήταν μικρή η Σάντυ της είχα πάρει να κάνουν θόρυβο και μολις τα περπάτησε εβαλε τα κλάματα! Πολύ φοβιτσιαρα ήταν ούτε παιχνίδι να κάνει θόρυβο δεν ήθελε με το παραμικρό έκλαιγε!!!!

Αριάδνη βάλε μου το σαιτ της σοφίας να δω και εγώ να πάρω ιδέες οπότε μπορέσεις φυσικά....

Ντελφινακι εσύ πουλιά εγώ YouTube! Από μικρή την έβαζα πάνω στο νιπτήρα της κουζίνας και άδειαζα όλο το συρτάρι με τις κουτάλες για να παίζει μπας και φάει και συνεχιζει να μη τρώει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari exoume paidiki xara alla oxi edw konta...nai auto kanw pros to paron den to skeftomai to deutero...idi itan risko kai to ena pou ekana...telos pantwn...thelw na rwtisw, resu mipws na rwtisw autin ti Sofia na mou kanei ta prosklitiria?? Den exw brei kati pou ma mou aresei idiaitera, h kai na exw brei einai mesw internet kai oxi apo edw konta opote na to kanw apo autin pou einai kai dokimasmeni.

Gia dwse email! Na tis pw oti mesw esena kai tin Maria tin brika e?

Lilaki den se ksexname katholou!! Me geia kai ta dontakia sas!!

Maria tis egrapsa minima kai tis eipa posa ekatosta einai tou mwrou to podi kai tin rwtisa an exei auto to papoutsi gia auto to megethos podiou...thelw kai egw athlitika, gia bale to link auto pou brikes na dw an mou aresei giati den exw brei ws twra. Kala tin exw kseskisei tin kinezia...en to metaksu o taxudromos ta'xei paiksei entelos...kathe mera xtupaei to koudouni kai kserei oti exw mwro kai den mporw na katebw katw kai anebainei panw autos, prepei na exoun spasei ta neura tou!

Nai Maria dustixws mporei na min me afisei...idi kai to prwto itan risko.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειασας κοριτσια.

Το ποσα πραγματα εχωκανει απο το πρωι δεν το πιστευω. Τις ειχα μαξιμιουν μιση ωρα σε καθε δωματιο και μετα τις αλλαζα για να μην βαρονται και ετσι εκανα ταυτοχρονα δουλειες. Λοιπομ γενια τα κοριτισα ξυ΄νουν νωρις με αποτελεσμα εκει γυρω στις 12 να νυσταζουν και να κοιμωνται πριν το μεσημεριανο,οποτε μετα που ξυπνουν και τρωνε δεν θελουν να ξανακοιμηθουν αλλα μεχρι το βραδυ στανταρ κανουν κοιλια και εχουν γκρινια και ισως παρουν ενα υπνακο.Σημερα προσπαθησα νατις κρατησω μεχρι τη μια παρα και τις εβαλαναφανε. Η Παναγιωτα κλειναν τα ματια της στο καρεκλακι. Ομως 1.15 κοιμοντουσαν και οι δυο και ξυπνησαν κατα τις 4.30!!! Βεβαια σηκωθηκαν ενδιαμεσα αλλα με λιγο οοο ξανακοιμηθηκαν. Ηταν σωτηριο δωρο, εβαλα 4 πληντυρια, επλυν ατο χαλι σφουγγαρισα ολο το σπιτι , μαγειρεψα τι σαν σας λεω.

Σε λιγο θα φυγουμε θα παμε ναδουμε μαγαζι για βαφτιση...γιατι ενα που ειδαμε την Κυριακη δεν μας αρεσε το φαγητο.

Ελενα τα παπουτσια φανταστικα!!!

Μαριαοισοκολατεςειναι αντι για προσκλητηριο?> Ονειρο!

Τα υπολοιπα το βραδακι

Ciao belles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τσουπριτσες μου. Τι μου κανετε? Εμεις εδω μοναχουλες.....ο στρατηγος εχει υπηρεσια και ο πριγκιπας ειναι ακομη στη βεροια :cry::cry::cry::cry::cry::cry: μου λειπει πολυ το παλικαρι μου.... βεβαια δεν μπορω να πω, ξεκουραστηκα οσο καιρο λειπει γιατι δεν εχω την καθημερινη του φροντιδα αλλα και το μαγειρεμα, εγω με τον μπαμπη κανουμε και κατι πιο προχειρο να φαμε και εχω μονο της νεραιδουλας μου αλλα οπως και να το κανουμε χωρις το παλικαρι μου νοιωθω μιση :(:(:(:(:(:( Ο καιρος σημερα εδω ειναι σκ@τα, φυσαει πολυ και εχει συννεφια. αντε να δουμε ποτε θα στρωσει. χθες πηγα και εκλεισα τις παιδικες μπομπονιερες, τελικα δεν θα τις κανω εγω αγοραζοντας τα διαφορα υλικα γιατι και πιο ακριβες θα μου βγουνε αλλα θα παιδευτω... ειναι σαν καραμελιτσα το τουλι πιασμενο σε ροζ-φουξ χρωμα και θα εχει επανω ενα μπρελοκακι με ασημενια νεραιδουλα και κατι ροζ χαντρες. Ολη συνολικα θα μου βγει 1 ευρω, μια χαρα!!!! Αρα μου εμεινε να ερθουν απο τη Μυτιληνη οι εικονες και να ετοιμασω τα κουφετα με το τουλι και το πουγκακι για τις μπομπονιερες των μεγαλων. Πηγα και στο ραξεφσκι για να δω το φορεμα αλλα δεν εχουν ερθει ακομη τα καλοκαρινα, τα περιμενουν αρα θα ξαναπαω απο βδομαδα.

Ειχα και παραδοση απευθειας απο την κινεζια....αυτα

http://www.aliexpress.com/snapshot/221006203.html

http://www.aliexpress.com/snapshot/221003469.html

Αχ που λετε για παρεουλα για τα παιδακια σας..... τι να πουνε και τα δικα μου που μεγαλωνου τα καημενα ολομοναχα, χωρις φιλους και συγγενεις και εκει που μενουμε ειμαστε και κλεισμενοι ολο μεσα :cry::cry::cry::cry:

***********************************************************************************************************************

Βρε Βικουλινι τι επαθες με το πλυντηριο??? πως γινεται απο το πουθενα να βγαζουμε αβαριες απορω :o:o:o εχασες τη μεσημεριανη σου σιεστα ρε μαμωτο..... τι να κανουμε, εκει ας ειναι οι γκαντεμιες, στα σιδερα ;) ΚΑι εγω με το σεξακι εχω πλεον μια σχεση μισους :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Δεν ξερω αν θα επανελθω ποτε.... ισως αν παμε για τριτο νινακι :P:P:P:P:P

τι επαθε η κουκλιτσα σου??????? αφου ειναι καλα το γιαβρι μου ολα καλα δοξα τω θεο :)

Ανθουλι πως ειστε σημερα μαμα και παιδακια? ανεβα γλυκουλα μου.... μην αφηνεις τιποτα να σε παρει απο κατω, να κανεις την προσευχουλα σου να εχετε υγεια και ολα τα αλλα γραψτα στα παπακια σου!!!!!! Οχι, το φορεμα ειναι απο τα ραξεφσκι. Τα εβαλα στο φειςμπουκ.

Ελενακο ολα πολυ ωραια απο την κινεζια!!!

Περαστικα στο εβελινακι.... εχει σημαδακι εντονο? θελουν πολυ προσοχη απο εδω και περα..

χαχαχαχχαχχα για το μαγιο χαχαχααχα

ευαισθητο το πωπουδακι της εβελιν βλεπω.... θα το ξαναπω.... τα κοριτσακια ειναι πιο ευαισθητα απο τα αγορακια τελικα!!!!

Σταυρο με γεια το νεο σας αποκτημα, το δοντακι σας!!!! Με γεια τα πραγματακια σας :)

το μαγιο ειναι οτι εψαχνα, δεν θα φαινεται και η κοιλουμπα χαχαχχαχαχαχα

περαστικα σου.

Σοφακι ακομη σε ταλαιπωρει ο βηχας? περαστικα σου. ετσι οπως περιγραφεις τα κατορθωματα απο τις κουκλες σου θελω να τις φιλησω και να τις αγκαλιασω :). τις γλυκουλες μου......

μαρακι χαιρομαι που ειναι καλες οι εξετασεις σου. ετσι ειναι το σκαρι σου γλυκια μου, τρεχεις και ολη μερα με την κοπελαρα σου, εισαι και νευρικη και αγχωδης γι αυτο και εχεις αυτα τα κιλα, αν εισαι ενταξει με τις εξετασεις μην στεναχωριεσαι. τρελαινομαι με την εξελιξη της αννουλας, μπραβο σας !!!!!

τι παθατε και εσεις βρε παιδι? περαστικα σας και τα ματια σας 14 !!!!!!

για τις σοκολατες.... περιττο εξοδο μου φαινεται βρε μαρακι :) χωρις παρεξηγηση.

ναταλιτσα μου ειμαστε δοξα τω θεο καλυτερα. θα παμε στο τελος της εβδομαδας στον χειρουργο για να μας δει και να μας πει αν πρεπει να συνεχισουμε να αποστειρωνουμε την περιοχη και να βαζουμε γαζουλα και απο βδομαδα θα κανουμε και το εμβολιο μας.

Ο μικρος ειναι ταρζαν ε? και ταλαιπωρει τη μανουλα ο γλυκουλης μου? ολα θα μπουνε στη σειρα τους κοριτσακι μου και θα μπει και στη σειρα του και ο παιδαρος σας, γερα να ειναι τα βλασταρακια μας :)

αυτο που λες με την κουμπαρια εχεις δικιο αλλα τι να κανουμε....

Λιλακο πηρετα φορα και εσεις σε ολα!!! μπραβο στον πασακο μας :)

Αριακο υπομονη κοπελα μου..... ωραια που κατασταλαξες που θα τα κανεις, θα εισαι πιο ηρεμη και δεν θα χρειαζεσαι να τρεχεις απο εδω και απο εκει.

Ουφ πρεπει να σιδερωσω και βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!

ωραιος καιρος σημερα,ειχα φαι απο χθες μοσχαρι της μπεμπας κ φασολαδα δικια μας κ πηγαμε κ εμεις πλατεια το πρωι.ηταν πολυ ωραια κ πηρα κ καφε στο χερι,τελεια περασα αν κ ημουν με πεθερα κ κουνιαδα ο αντρας μου δουλεια. :)

χθες βραδυ πηγαμε για σουβλακια κ οταν γυρισαμε παλι ειχα λιγο πιεση κ στεναχωρηθηκα..σημερα ειμαι οκ.μηπως με πειραξε το σουβλακι;δηλ δε θα ξαναφαω σουβλακι;βασικα ειχαμε κ μια κουβεντα για τα οικονομικα κ για τους δικους μου με την κουνιαδα μου κ ισως αγχωθηκα κ στεναχωρηθηκα..τελοσπαντων..

αλεκακι δυσκολη η κορη σου στο φαι ε;εμενα ευτυχως καθολου ο αντωνης.βλεπω πολλα παιδια δυσκολα.εγω απο τους φιλους ,μας που ολοι εχουν παιδακι μονο ο γιος μου κ μιας αλλης φιλης μου τρωνε τα παντα.ολα τα υπολοιπα τιποτα.κ ακουω γενικα πολλα παιδακια να μη τρωνε ευκολα.

κοριτσια ηθελα νβα σας ρωτησω,βλεπω ξυπνατε πολυ πρωι,μεχρι το βραδυ ειστε ξυπνιες κ ξαπλωνετε μεσημερι;

ελενακι πολυ ωραια τα παπουτσακια σας!αλλα κανει να τα φοραει τωρα που μαθαινει να περπαταει;δηλ ειναι καταληλα η μονο για λιγο της τα φορας;οσο για δευτερο παιδακι μην το σκεφτεσαι..οτι γινει.να εισαι καλα εσυ κ η οικογενεια σου κ ολα θα πανε καλα κ οτι ειναι γραφτο θα γινει.

μαρακι η αννουλα θα ειναι πολυ ζωηρουλα!καλα εμενα η δικια μου ειναι πολυ πισω.απλα οπως φαινεται ειναι πιο ησυχουλα.παντως ακριβως ιδια παιδια με τον αντωνη.απλα αυτη μιλαει πιο πολυ.κ ισως λιγο εχει αργησει να κατσει.παντως τωρα πια καθεται λιγο πιο πολυ απο αλλες μερες.

σταυρουλα το λεγαμε για ευχελαιο,ευκαιρια που ερχεται πασχα.ο νονος σας θα φυγει μετα την βαφτιση ε;αν ειναι τυπικος δε θα ξενχαει το βαφτιστηρι του αν κ αλλο να ειναι κοντα.να τον βλεπει δηλ.κ εμενα της αναστασιας μπορει να φυγει μετα τον στρατο.αν δε βρει δουλεια..σκεφτεται να παει κ σε σχολη για μαγειρας.θα δουμε.

αριαδνη καλο κουραγιο κ σε σενα κοριτσι μου..

για πειτε ξανα βρε κοριτσια αυτο με το ρευμα..οσες δε βαριεστε.

εγω περιμενω κ απαντηση απο τη δουλεια..αν δε με παρει μεχρι παρασκευη θα ξαναπαρω γιατι θελω να ξερω..οπως πηρα εγω ενα μηνα νωριτερα ας με ειδοποιησουν κ αυτοι να ξερω να προετοιμαστω.

ηρθε ο συζηγος,σας αφηνω κοριτσακια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου, τι κάνετε?

Εμεις τα ιδια αν και το βραδυ μας δεν ήταν το καλύτερο μια ο μικρός μια η Αγγελική όλο όρθια ήμουνα. Κατα τ αλλα χαζευω και εγω διαφορα στο Ίντερνετ και για ρούχα και βαπτιστικα έτσι να αρχίσω να παίρνω ιδέες γιατι λέω προς το τέλος της εβδομάδας να κοιτάξω και στα μαγαζιά καποια πράγματα.

Σταυρουλα περαστικα για την πλάτη, πέρασε καθολου? απο αυτα που μου έβαλες τα δυο τελευταία μου άρεσαν και στο χρώμα και στο στυλ, καλα στο ένα ειδικα η τιμη ειναι απίστευτη.

Ναταλια και σένα ο μικρός ζωηρουλης πολυ εχει γινει! Κρίμα που δεν θα τον έχετε κουμπάρο θα είχατε πολυ καλη σχέση, για μένα ειναι πολυ σημαντικο αυτο να μπορείς να μιλάς για όλα χωρις να σκέφτεσαι αν ο άλλος θα το παρεξηγησει ή οχι.

Έλενα πάλι ταλαιπωρείται απο το συγκαμα η Εβελινα μας, απο τα δοντακια θα ειναι. Έλενα τα παπουτσακια δείχνουν πολυ όμορφα και τι πλάκα θα έχουν που κάνουν θόρυβο.

Λια έβγαλε κιόλας 6 δοντακια ο μικρός σου, άντε και τα υπόλοιπα σιγα σιγα.

Τα υπόλοιπα μετα με καλούν τα ζουζουνια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι και εγώ ξεκίνησε ο μαραθώνιος ταισματος μέχρι πλαστελινες επιστρατευσαμε αυτή τη φορα για να δούμε....

Είπα να κοιμηθώ και ςγω λίγο και ο μπομπ τουρθε η όρεξη να φτιάξει το μεντεσε από ένα ντουλάπι και έπεσε το ντουλάπι πάνω στο γυαλί του τραπεζιού και πάει κομμάτια και σαν να μην έφτανε αυτό είχε κουνηθεί ο σωλήνας της βρύσης από κατω το νυπτηρα της κουζίνας και πλυμμηριασαμε λίγο ευτυχώς αφού έχω ταψιά από κατω και μείναν εκεί τα νερά και λίγο στο χαλί.... Αλλά δεν μείναμε μόνο εκεί πήγε ο άντρας μου να ταΐσει το πέτρο και έκανε έναν ωραιότατο εμετό παντού αλλά η Σάντυ απτόητη ακομη τρώμε!!!!

Αχ δε λέει να τελειώσει αυτή η μέρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφια οι σοκολατες ειναι για κερασμα μετα τα μυστηρια κ θα τα εχω στο ευχολογιο..ειπα να παιρνουν απο'κει για να γλυκαθουν κ να μας γραψουν γλυκα λογακια!!!! :D:D;) ειναι οι μπομπονιερες γαμου,για τα παιδια οι σαπουνοφουσκες κ τα προφιτερολ για ολους εννοειτε..προσκλητηρια εκανα μια φωτο μας!

κατερινα μεγια τα ρουχαλακια!!!για τις σοκολατες επειδη δεν θα κανουμε τραπεζι γιάυτο σκεφτηκα να κερασουμε κ τετοιο στυλ σοκολατες!50ε μου βγανουν οι σοκολατες κ 50ε η μακετα για 100 τμχ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια.

Έχω ένα βαρύ κεφάλι σήμερα άλλο πράμα. Ευτυχώς ο μικρούλης κοιμήθηκε αρκετά και μπόρεσα να κοιμηθώ κι εγώ 1 ωρίτσα. Μάλλον θα αδιαθετήσω απ'ότι φαίνεται.

Ξέχασα να σας γράψω ότι μου ήρθαν τα μπρελοκάκια σκαντζοχοιράκια και είναι πολύ όμορφα. Τώρα περιμένω τα κουτάκια.

Έχω προβληματιστεί πολύ με το τι θα φορέσω τελικά στην βάπτιση. Θέλω να είναι κάτι σεμνό και όμορφο. Τελικά δεν θα βάλω το φόρεμά μου γιατί είναι αρκετά σεξυ για το μυστήριο. Θα το βάλω όμως σίγουρα στην βάπτιση που θα γίνει νονός ο σύζυξ.

Μου άρεσε κάτι τέτοιο http://www.aliexpress.com/item/Halter-s ... 53939.html αλλά δεν το θέλω σε μακρύ θα μου το κάνουν ως το γόνατο. Φυσικά στο σαμπανιζέ χρώμα. Αλλά φοβάμαι το πως θα φαίνεται από κοντά η λεπτομέρεια στο στήθος. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο νονός μας θέλει να πάει Αίγυπτο. Γενικότερα ψάχνεται για έξω όμως.

Έλενα πάλι σύγκαμα? Πόσο στεναχωριέμαι όταν ταλαιπορούντε έτσι τα μωράκια μας. :(

Κι εμένα χαίρεται με τα μωράκια και γι'αυτό προσπαθώ όσο μπορώ να τον φέρνω σε επαφή. Ήταν και ένας από τους λόγους που ξεκινήσαμε κολυμβητήριο.

Μεγειά τα παπουτσάκια σας. Έχει σε αγορίστικα τέτοια ή βγάζουν μόνο για κοριτσάκια?

Τελικά Έλενα το ένα πολο μαγιό το μπλε σκούρο με την άσπρη ρίγα μου ξέβαψε το μπλε πάνω στο άσπρο. Δεν φαίνεται πολύ αλλά πρόσεχε όταν το πλύνεις.

Lil αν του αρέσει λέει? Σαν τρελός κάνει. :lol:

Μην μιλάτε για σοκολάτεςςςςς. :evil::evil:

Κατερινάκι μεγειά τα πράγματα από κινεζία. Κοίτα να εκμεταλευτείς λίγο την ησυχία σου.

Βικάκι εγώ κοιμάμαι είτε το πρωί που την ξαναπέφτει είτε πριν είτε μετά την φρουτόκρεμα ή το μεσημέρι αν δεν έχω δουλειά. Αλλιώς κατευθείαν το βράδυ.

Συνεχίζω αργότερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα πως κ πως περιμενω την ωρα που θα βαλω τον μικρο για υπνο!!!κ θα ηθελα να παω κ γω για υπνο αλλα η κορη μου ακομα δεν θελει :evil::evil::evil: κ ειμαι πτωμα.λεω την κορη μου να μου φερει λιγο νερο να πιω κ μου λεει μαμα πες... σε παρακαλω κ μετα θα σου φερω....αχ λεω ναι αγαπη μου σε παρακαλω......χαχαχαχαχα ειναι πολυ πονηρη!!!!

Κατερινακι μεγεια τα πραγματακια!!!!τι καλα που η μικρουλα σου ειναι καλυτερα.κ πραγματικα κοιτα να φορτισεις τις μπαταριες σου μεχρι να γυρισει ο μικρος σου!

Βικαη αν ειναι να κοιμηθει ο μικρος μεσημερι ξαπλωνω κ γω διπλα του αλλιως μια κ καλη το βραδυ!!καλα εκανες κ πηγες βολτουλα το πρωι!!!κ με την δουλεια καλα θα κανεις να παρεις να ξερεις ποτε τελικα θα ξεκινησεις!!

Βουλα πως ειναι η μεση σου???

Λιλ μεγεια τα δοντακια σας!!

Μαρακι μεχεις μπερδεψει με τα γλυκα!!!δεν εχω καταλαβει θελεις κ μπισκοτο κ προφιτερολκ σοκολατα???πολλα δεν ειναι??η δεν καταλαβα καλα/??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκια μου γειά σας, σας διάβασα στα πεταχτά και τα μισά τα ξέχασα:(

Αλέκα το site της Σοφίας είναι αυτό:

http://texnitissofias.blogspot.gr/

και Έλενα εκεί γράφει και το mail της και το κινητό.

Καλορίζικες οι αγορές Κατερινάκι, καλά που το πέτυχες το φορμάκι που γράφει Στέλλα? :o

Πήγα jumbo και βρήκα πολύ ωραία διακοσμητικά γλυφιτζούρια, cupcakes, παγωτά και σκέφτηκα και κάποιες ιδέες για τον στολισμό των τραπεζιών.

Αχ Αντωνία και γω θα θελα να κοιμηθώ τώρα αλλά έχω διάβασμα :evil:

Αυριο θα πάω τη μαμά μου να της κόψουν τα ράμματα και το μπισκοτάκι θα μείνει με την κοπέλα που είχα βρει για τη μαμά μου.Ελπίζω να μην έχουμε δράματα, αν και την έχει γνωρίσει και εντάξει είναι και καλόβολη γενικά.

Σταυρούλα μου άρεσε το φόρεμα, τώρα για το μπούστο δεν ξέρω τί εννοείς?Εμένα μου φάνηκε προσεγμένο.

Αυτά προς το παρόν, μπορεί να μπώ και αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα με χλιαρο αλλα καντα εσυ με κρυο να δουμε.

Αντωνια πολυ μουσιτσα η μικρη χιχι

Δεν μου ειπατε γνωμη για το φορεμα.

Η πλατη μου καλυτερα σημερα αλλα εχω ηδη παρει 2 ντεπον κ ποναει ακομα το κεφαλι μου. Παω για το τριτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tony polu eksipnoula h Despoinoula xixixi kala sou leei omws...oti isxuei gia auta prepei na isxuei kai gia emas se thema sumperiforas ;)

Ari s'euxaristw ta eida...auti h prosklisi sas aresei h mpa? http://texnitissofias.blogspot.gr/searc ... E%BB%CE%B1

Tis Katerinas auto me to Stella tis to eixa brei egw! :D

Bouli emena den mou aresei alla den eipa gnwmi gia na min se epireasw giati apla nomizw oti den exoume to idio gousto sta foremata :oops:

Auto pou les, me kruo tha ta plinw...mou kanei entipwsi oti me xliaro ksebapse...pou na to plineis me zesto diladi.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοιμήθηκαν και τα δυο ταλιμπανακια! Ώρα για χαλάρωση....

Σταυρούλα μου άρεσε πολύ το φόρεμα και μου αρέσει πολύ το μπούστο, δε νομίζω να εχεις πρόβλημα με το μπούστο

Ελενα μου αυτή η σοφια κάνει παπάδες επαθα πλάκα και το προσκλητήριο πολυ μου άρεσε... Αν δω ότι οικονομικά δε μαε πέρνει θα της τηλεφωνισω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχίζω απο κει που έμεινα το απογευμα....

Μαρακι πήρατε και εσείς την τρομάρα σας πρωι πρωι, γιατι δεν την βάζατε ανάμεσα, εγω έτσι κάνω. Ωραία ιδέα η σοκολάτα, είχαν δώσει σε γάμο που ειχε παει η αδερφη μου και ήταν τυπωμενη και η σοκολάτα, έγραφε ευχαριστούμε και τα ονόματα του ζευγαριού. Και σε βάπτιση μου εχει τύχει σοκολάτα αρκουδακι σε στικ με τυπωμενη πανω το όνομα. Το μονο που με προβληματίζει ειναι η εποχή την σοκολάτα την θες και την τρως πιο ευχάριστα χειμώνα, βέβαια εσυ την θες για αρχές Μαΐου οπότε δεν θα εχει και τρομερή ζέστη.

Έλενα να σκέφτεσαι ότι τωρα έχεις το θαυματακι σου και όλα πήγαν καλα και για σένα και για την μικρη και όταν ειναι η ώρα θα ερθει και το δεύτερο και πάλι όλα καλα θα πανε.

Σοφια πολλες δουλειές έκανες και εσυ, σωτήριο όντως άμα κοιμούνται αρκετή ώρα, ο Νικόλας ξυπνάει κατα τις 8:30 το πρωι και κοιμάται παντα πριν το φαγητο κατα τις 12:30 με 1:00 για μιάμιση ώρα άντε δυο στο τσακιρ κέφι και αυτο ειναι συνήθως για όλη την μερα μέχρι να κοιμηθει το βραδυ πάλι στις 21:30. Πως πήγε η αναζητηση χώρου?

Κατερίνα με γεια τα πραγματάκια, καλα αυτο με το όνομα πανω πως το πετυχες!!!! Ωραία και η μπομπονιερα οπως την περιγραφεις και η τιμη πολυ καλη.

Βάσω ωραία που κάνατε βολτουλα το πρωι, η πίεση μαλλον ήταν απο την κουβέντα που είχατε και οχι απο το σουβλακι :) . Εγω δεν κοιμάμαι ουτε ξαπλωνω μεσημέρι ειναι που γυρίζει και η Αγγελικη εκείνη την ώρα απο τον παιδικο, βέβαια δεν ξυπναω πολυ πρωι κατα τις 8 κι το βραδυ συνήθως ξαπλωνω έταξε 12-12:30.

Αλέκα επεισοδιακο το απογευμα σας με τόσες αναποδιες.

Αντωνία γέλασα με την μικρη ειναι σε αυτη την ηλικία απίστευτα, το τι λεει το στόμα τους!!!

Σταυρουλα μου φαίνεται too much το μπουστο αυτο για βάπτιση και ας ειναι κοντό. Αλλα γιατι να έχεις θέμα φαίνεται πολυ προσεγμένο.

Αριαδνη μια χαρα θα ειναι το μπισκοτακι για λίγο που θα την αφήσεις αφου την εχει ήδη γνωρίσει την γυναίκα.

Αυτα κοριτσακια μου καλο βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Είστε καλά; Γράψατε πάλι πάααρα πολλά γλωσσούδες :roll::roll::roll:

Ελενάκι πολύ όμορφα τα παπουτσάκια; Είναι δερμάτινα; Θα έχει πολλή πλάκα που κάνουν θόρυβο. Θα έρθει και το δεύτερο παιδάκι και πάλι όλα καλά θα πάνε! Συμφωνώ με την Κατερίνα!Ακόμα όμως και να αποφασίσεις να μην κάνεις δεύτερο, έχεις το όμορφο Εβελινάκι! Θα πάει στο σταθμό και θα έχει πολλούς φίλους!

Σταυρούλα ούτε σε μένα άρεσε το φορεμα που μας έβαλες..Είναι υπερβολικό για βάφτιση. Ακόμα μια φορά θα συμφωνήσω με την αδερφή ψυχή (Κατερίνα).

Βασούλα ωραία που βολτάρατε το πρωί! Χαίρονται πολύ τα παιδάκια με τις βόλτες! Εγώ την έχω βρει τώρα με το εκπτωτικό χωριό στα Σπάτα και τα πηγαίνω συχνά τις μέρες που ξεκινώ πιο αργά δουλειά. Έρχονται και οι γονείς μου για παρέα. Η μαμά κρατά το μωρό και εγώ είμαι με Πάνο (κούνιες κλπ). Έτσι και τα δικά μου παιδάκια, μοιάζουν πολύ στην ανάπτυξη. Γι' αυτό πιστεύω ότι και η μικρή θα περπατήσει 13 μηνών (όπως και ο Πανος μου).Έπεσε η Αναστασία;;; :(:(:( Φαντάζομαι την τρομάρα σου. Ευτυχώς που δεν χτύπησε η ομορφούλα! Εγώ Βάσω μου δεν κοιμάμαι μέσα στη μέρα γιατί φεύγω για δουλειά. Κοιμάμαι στις 3 το βράδυ, ξυπνάω γύρω στις 10 (με μια διακοπή στις 6 ή 7 που την θηλάζω και τρώω πρωινό μετα) και αυτό είναι.

Μαράκι και η Αννούλα έπεσε;; :(:(:(:(:( Ευτυχώς που της έβαλες βουτυράκι και όλα καλά! Γέλασα πολύ που ο Αντώνης ήθελε να σε προξενέψει με 17χρονα :lol::lol::lol::lol::lol:

Αριάδνη από τη στιγμή που το μπισκοτάκι την ξέρει την γυναίκα δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα. Άλλωστε δεν θα λείψετε πολλή ώρα. Σε καταλαβαίνω με την ψυχολογική-σωματική κούραση...Απόλυτα.

Αντωνία πανέξυπνη η Δεσποινούλα! Έχει δίκιο το κορίτσι! Ευγενικά έπρεπε να της το ζητήσεις :lol::lol::lol:

Αλέκα αγχώθηκα που σε διάβασα. Ο μικρός εμετό, η Σάντυ δεν τρώει, παιχνίδια παντού :?:?:?:?:? Χαρά στο κουράγιο σου!

Ναταλάκι ζωηρός ο Στρατούλης ε;; Όταν ο Πανος περπάτησε, μέσα στο σπίτι βρήκα την ηρεμία μου. Όταν όμως βγαίναμε έξω......ΤΡΑΓΙΚΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. Κυνηγούσαμε συνέχειαααααααα.....Ο Πανος είχε και το κακό να φεύγει αδιαφορώντας για το αν μας χάσει από το οπτικό του πεδίο....Όρθιοι συνέχεια..Θέλει υπομονή.

LIL με γεια τα δοντάκια! Ευτυχώς που το προλάβατε και ανεβάσατε τα κάγκελα της κούνιας.

Σοφία τόση ώρα σερί μέσα στην ημέρα δεν έχει κοιμηθεί ποτέ η φραουλίτσα. Εντωμεταξύ μου κάνει εντύπωση που κοιμούνται και ξυπνούν την ίδια ώρα! Τις εχεις συντονίσει ;);););)

Κατερινάκι κι εγω από το RAXEVSKY είχα πάρει φόρεμα στα βαφτίσια του Πάνου. Βρήκα με τη μία το φόρεμα των ονείρων μου. Μακάρι να μπορούσα να το ξαναβάλω στον Πάνο :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Τέλεια τα πραγματάκια που πήρες στη νεραϊδούλα! Στέλλα θα την πείτε;

Τα δικά μου νέα. Η μικρή καλά, ο Πανούλης βήχει ακόμα...Κατα τα άλλα στην ρουτίνα μας. Καλό είναι και αυτό. Καλά να είμαστε και ας ζούμε στην ρουτίνα! Έρχεται το καλοκαιράκι και θα την σπάσουμε..Θέλω να πιστεύω τουλάχιστον..

Φιλάκια φιλενάδες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα.

Άρι θα ξεκινήσω από σένα γιατί ήθελα και χτες να σε ρωτήσω και όλο το ξεχνούσα.

Είχες γενέθλια χτες?

Έλενα πολύ ωραία η πρόσκληση.

Ανθή και Κατερίνα ακριβώς αυτό είχα ως ενδοιασμό για το φόρεμα.

Τελικά το πήρα απόφαση. Δεν ψωνίζω φόρεμα αφού το καημένο το φορεματάκι μου που έδωσα και τόσα λεφτά για να το αποκτήσω το έχω φορέσει μόνο μία φορά και σε έναν άσχετο γάμο όπου δεν με ήξερε κανείς.

Επίσης, είχα ενδοιασμούς επειδή είναι κολλητό αλλά σκέφτηκα πόσο ακόμα θα μπορώ να φοράω ένα τέτοιο φόρεμα μετά θα πατσαβουρέψω :lol: οπότε το ξεπέρασα κι αυτό. Θα το φορέσω και στα 2 βαπτίσια αφού έτσι κι αλλιώς μόνο τα κουμπάρια μου θα με δουν από τον κόσμο που θα έχουν εκεί κανείς άλλος δεν θα ξέρει ότι το ξαναφόρεσα. Οπότε χέστηκα. Έτσι θα το ευχαριστηθώ κιόλας. Μόνο πρέπει να πάρω ένα κατάλληλο σουτιέν γιατί τα κλασσικά φαίνονται σε αυτό το σχέδιο.

Πάω γιατί φωνάζει ο κύριος δεν λέει να ξανακοιμηθεί που μου σηκώθηκε από τις 7 :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Αρι Χρονια πολλα!!!ευχομαι ολοψυχαμονο χαρες κ γελια απο δω κ περα!!!οτι επιθυμεις κ να χαιρεσαι το μπισκοτακι σου το ομορφο!!!ευχομαι ολα καλα να πανε σημερα με την μανουλα!!!αχ ποτε τελειωνεις με την εργασια??κ γενικα με την πτυχιακη??πολλα βραδια σε σκεφτομαι κ απορω πως αντεχεις!!..

Βουλα θα συμφωνησω μαζι σου για το φορεμα!!!αφου εχεις δεν χρειαζεται να παρεις..κμενα το φορεμα που εβαλες δεν μου αρεσε!!!πιο πολυ μου ειχε αρεσει αυτο που ειχες βαλει απο τα next.αλλα ειπαμε εχεις κ πολυ ομορφο φορεμα!!παρε κ ενα σουτιεν κ θα εισαι μια χαρα!

Ελενα τι ωραια πραγματα φτιαχνει αυτη η Σοφια.μπραβο...η προσκληση που εβαλες ειναι κατω κατω μια στην μεση που εχει???ειναι πολυ ομορφη!!

Μαρακι πως ειναι η Αννουλα???το κεφαλακι της??

Κατερινακι κ Ανθη :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια και από μας... Η μικρή σχολείο και ο βοβολας δε λέει να πιει γάλα.... Σημερα το μενού μας εχει φακές για όλη τη φαμίλια!

Αριάδνη μου να σε χαιρόμαστε κουκλίτσα μου και να σε χαίρεται η όμορφη οικογένεια σου...

Σταυρούλα καλα θα κανείς και να φορέσεις το φορεματάκι που θές.... Μαλλον και εγώ θα φορέσω το φόρεμα που εβαλα στα κρεβάτια αν δε βρω στην τελικη κάτι που μαρεσει... Βάλε μας φωτο να το δούμε

Ανθη μου εμένα είναι μονίμως το σπίτι παιδότοπος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μας, παίζουμε ήσυχα στο παρκοκρεβατο λίγο πριν φάμε τα φρούτα μας.

Και μεις φακες σημερα και ο μικρός!!!

Ανθη αδερφη ψυχη, καλα κάνετε και πάτε και εσείς την βολτουλα σας έχεις και τους δικούς σου παρέα και βοήθεια. Καλα τα λες μέσα στο σπιτι τα κουμανταρεις με το περπάτημα αλλα αργότερα έξω ειναι Δράμα τις πρώτες φορές, εγω θυμάμαι την μικρη λίγο πριν τα δυο ήταν βέβαια που ήθελε να μπαίνει μέσα σε όλα τα μαγαζια όταν περπαταδα με στον δρόμο, τραγικο να θες να κανεις μια απόσταση μικρη και γρηγορα και να πρέπει να σταματας συνεχεια.

Σταυρουλα αν ειναι το φόρεμα που έχεις βάλει φωτο το μπλε ειναι καταπληκτικό και σίγουρα θα είσαι μια κούκλα! Θέλω και να σε ρωτήσω για τα μεγέθη απο Κίνα, για αυτα που μου έβαλες τα φορεματακια επειδη λενε s, m, l αλλα λεει ότι ειναι τα δικα τους ένα με δυο νούμερα μικρότερα απο τα δικα μας δίνει ομως και πίνακα με διαστάσεις. Ο πίνακας ειναι οι διαστάσεις του φόρεμα τος ή το τι θεωρούν αυτοί small :?

Αριαδνη είχες γενέθλια? πολύχρονη, ευτυχισμένη με την οικογενεια σου και ότι αλλο επιθυμείς!!!

Αντωνία Αλεξανδρα καλημερα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...