Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

http://www.imommy.gr/news/article/1895/ ... fteite-to/

οχι οτι δεν το ηξερα...

Αργυρωωωωω..ελεος ρεε...αυτα ουτε στην Ελλαδα τα κανουν πια....

και δεν μπορουσαν εξαρχας να σου βγαλουν αυτοι φωτογριαφιες;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οχι χρυσα δεν ήρθε.

Έβαλες πειραιά ε? Με το ταχυδρομείο?

Δεν ξέρω τι θέλω, σκευτομαι απο την μια αν μου πει οτι δεν χρειάζεται πως να νιώσω ...καλά που ναι δεν χρειάζεται η οτι δεν έβγαλε καλή διάγνωση και πρέπει να πάω και σε άλλο κέντρο.

Σήμερα που έλεγα τα στοιχεία ενα ενα είδα και μόνη μου οτι και κοινονικοτατος είναι και δεν είναι κλειστό παιδάκι και έξυπνος .... δεν ξέρω .....

Μα γιατι δεν με ακούει όταν τον διορθώνω! Αυτο το ια πια παντού το βάζει για δεν για και ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑι καλε Πειρεα...κανωνικα..με ταξυδρομειο και εβαλα φακελο με φυσαλιδες κιτρινο για να μη πουνε τιποτα..εβαλα και εταιρικο αυτοκολλητο πανω αριστερα..

αλλα επρεπε να ειχε ερθει ηδη..εχει καιρο..

ειπαμε αργουν αλαλ οχι τοσο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααα σας...Τι κάνετε;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μετά από ατελείωτες συζητήσεις, σκέψεις, προβληματισμούς, πήγαμε το πρωί να παραγγείλουμε το κρεβάτι της Μαρτίνας...Τα συζητήσαμε, καταλήξαμε σε σχέδιο, ήμασταν έτοιμοι να το κλείσουμε, ρωτάμε τιμή και μας είπε 900 ευρώ... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Το ίδιο κρεβάτι ουσιαστικά με της Ιωάννας με πρόσθετη σκάλα και μηχανισμό για κουκέτα....Έλεος...Και φύγαμε...Αλλά δεν εχουμε και άλλη επιλογή.... :(:(:(:(:(

Μαράκι μου κι εγώ διάβασα τι έγινε... :cry::cry::cry: Κρίμα!!Εκεί μας έχουν καταντήσει... :(:(:(

Τζούλια χαίρομαι για το μικρό σου αγοράκι που είναι όλα καλά, αλλά και με σενα που είσαι τοσο ήρεμη και συνεδιητοποιημένη... :x:x:x Η αλήθεια είναι ότι εγώ ένιωθα όπως εσύ, έτοιμη, όταν έμεινα έγκυος στην Μαρτίνα.... :x:x:x Γιατί παρόλο που η Ιωάννα ήταν μικρούλα, ήταν τόοοοσο καλό παιδάκι (ήσυχη, βολική κλπ) που δεν άλλαξε κάτι δραματικά στη ζωή μας...Με την Μαρτίνα ήταν αλλιώς....Δύσκολη πολύ....Γι'αυτό και είχα αποκλείσει και το τρίτο παιδί....

Όμως πλέον, είμαι τόσο ήρεμη και ίσως περισσότερο συνειδητοποιημένη από ποτέ...Το αγαπώ το μωράκι που περιμένω και ανυπομονώ... :x:x:x:x:x

Παναγιώτα τι σπάσιμο σας έκανε η μάνα σου... :evil::evil::evil: Έλεος!!!!!Πως δεν μπορούσε να το ηρεμήσει... :?:?:? Όταν τελικά επιστρέψατε δεν ήταν ήρεμος ο Φωτάκης;;;; :roll::roll::roll:

Χρύσα δε μου απάντησες..Τελικά θα έρθετε Αθηνα;;;;; :roll::roll::roll:

Αρτζι καλό μήνα.... :lol::lol::lol::lol: Μου φτιαξε και Μαρτη η πεθερούλα μου... 8-)8-)

Γιώτα μου αυτά θα τραβάω με τρία παιδιά;;;;;; :?:?:? Μήπως χρησιμοποιείτε πολύ το τζάκι και επιβαρύνονται τα μικρούλια;;;;; :?:?:?:?

Αφρο ας τον πας να τον δει η παιδοψυχολόγος και βλέποντας και κάνοντας... :roll::roll: Εγώ πάντως πιστεύω ότι δεν είναι μικρός για να βελτιώσει το λόγο του... :oops::oops::oops:

Αλήθεια τι βάζεις στη μουρίτσα σου και λάμπεις;;; :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις ήρθα σπίτι

πήγαμε στο νοσοκομείο, συνατήσαμε τους γονείς των παιδιών :cry:

περιμέναμε έξω από την εντατική, οι γιατροί δε λένε τίποτα :cry:

δεν ξέρω τι θα γίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια :(:(:(:(:(:(

δεν ξερω..το σκεφτομαι πολυ..με εχει επιρρεασε..

καθ επου βλεπω καποιον φανταρο...καποιον φοιτητη..παντα σκεφτομαι οτι θα μπορουσαν να ειναι τα δικα μου παιδια..

:(:(:(:(:(

Γωγουλι το πηρατ ετο κρεβατι;;;

ρε συ..τι θελεις..ενα καλο σωστο ποιοτηκο κρεβατι με ενα στρομα ποιοτητας τοσο κανει..

εμεις που πηραμε το Χ απο το κοχεν ειναι χαλι μαυρο λεμεεεεε...τζαμπα λεφτα..ολο τριζει..

τωρα ΟΤΑΝ με το καλο φτιαξω του Γιαννη θα παω σε μαραγκο..

μαζευω λεφτα και οποτε τα μαζεψω θα παρω ενα καλο κρεβατι με σομιε και καλο στρωμα

σκεψου οτι τουλαχιστων για παααρα πολυ καιρο θα ξενιαξεις..

εγω του Χ ετσι οπως παμε σε 3-4 χρονια θα πρεπει να του παρω καινουριο...

Δε ξερω τι θα γινει,..

ο Ο μαλλων στις 11 θα κατευει γι ατη δουλεια του..

ενδεχομενος να κατευει απο το Σαββατο για την εκθεση που λεγαμε αλλα δε νομιζω να ερθω μαζι του....

πως θα επιστρεψω με 2 παιδια..με αμαξη δεν παιζει και με το τρενο ασε ρε συ δεν ερχομαι μονη μου..

ΑΝ ολα πανε καλα θα ερθουμε σε καποιο απο τα τριημερα η της καθαρας δευτερας η της 25ης Μαρτιου ..αλλιως καλο Πασχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

ελενα τοσα χιονια εχετε καλε?

ιουλια τι καλα που ειναι ολα καλα με το σπορακι..γιουπιιιιιι..μα δε το νιωθεις? :lol::lol::lol:

ευχομαι ο σπορος να μη σε τυρανισει οπως ο τζωρτζ

γιωτα τι να πω..ΠΩΣ ΤΗ ΠΑΛΕΥΕΙΣ?

αργι τελειωσες τελικα/?μα ποσες φωτο εβγαλες πια...

γωγω καλε 900 για ενα κρεβατι?τςςςςς..δε πατε καλα.. :shock::shock::shock::shock:

εδω ειναι καλοκαιρι..

πηγαμε στη ζηω για καφε..μα τι σπιτι καλεεεεεεεεεεεε :o:o:o:o:o:o

ΥΠΕΡΟΧΟ

εκει θα τη βγαζω τωρα που ανοιγει ο καιρος..να ειναι γεροι να το χαιρονται με πολλα κουτσοβελα

ζωη ευχαριστω για οοοοοολλλλλλααα..περασαμε σουπερ λεμεεεεεε

αφρο δε ξερω για το παιδο..αν το κρινει για αργοτερα καντο τοτε..ειναι η μαμα εκει?για ποσο?

σημερα εχω επετειο γαμου.5 χρονια :x:x:x:x

κατι αλλο ηθελα να πω κ το ξεχασα :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Χρυσάκι και της Ιωάννας ή 700 ή 800 το είχαμε πάρει...Κάπου εκεί..Δε θυμάμαι ακριβώς... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Οκ, είναι πολύ καλή ποιότητα, μεγάλο (2χ1) και θα το έχει για πάντα.....

Αλλά ρε συ που φάνηκε εξωφρενικό το ποσό για αυτές τις εποχές...

Ουσιαστικά το ίδιο κρεβάτι με της Ιωαννας είναι, αλλά χρέωνεται επιπλέον ο "μηχανισμός" για να γίνει κουκέτα και η σκάλα... :roll::roll::roll: Μα 900 ευρώ... :roll::roll::roll: 700 υπολογίζαμε... :?:?:?

Όχι, δεν το κλείσαμε...Τα έχασα μόλις μας είπε 900 και του λέω του Γ. "πάμε να φύγουμε".... :roll::roll::roll::roll::roll: Αν και μάλλον θα πάμε να το κλείσουμε σήμερα γιατί δεν έχουμε άλλη επιλογή.... :roll::roll::roll::roll::roll: Δεν μας παίρνει για ξεχωριστό κρεβάτι και από τη στιγμή που της Ιως θα γίνει κουκέτα πρέπει από τον ίδιο να το πάρουμε.... :?:?:?:?:?:?

Αχ μακάρι να έρθετε μέσα στο Μάρτη... :x:x:x Θέλω πολύ να σε δω μωρή....Να σε γνωρίσω... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Η βάφτιση πότε είναι;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Θου μωρή και τι να κάνω αφού δεν έχω άλλη επιλογή;;;;; :evil::evil::evil:

Χρόνια πολλά για την επέτειο...Πάντα ευτυχισμένοι κι ερωτευμένοι, με το καλό να υποδεχτείτε την κοράκλα σας... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ιουλια το δευτερο το ηθελα αγορακι..ελεγα οτι ειναι το 1 να ειναι κ το 2..

στο πρωτο ενω ηθελα κοριτσι αρχικα μετα το γυρισα σε αγορι..παντα ηθελα αγορι γτ δε ειχα αδερφο :shock::shock::shock:

μετα απο τοση αντριλα ναι θελω κ ενα κοριτσακι..

φυσικα αλλα τι θελω εγω κ αλλο τι θελει ο θεος. :lol::lol::lol:

μονο γκρινιαρικο μη ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tης Ιωάννας είναι αυτό το κρεβατάκι χωρίς τον χώρο από κάτω....Με τη σκεπούλα, το προστατευτικό και πίσω έχει και πλάτη....Της Μαρτίνας θα είναι το ίδιο ακριβώς με τέτοια πανιά μπροστά σε άλλα χρώματα, πιο ψηλή σκάλα και μηχανισμό στήριξης... :roll::roll::roll::roll:

http://www.vasiliadis.gr/component/k2/i ... %CF%82-120

Αφηστε στο πόσο προβληματίστηκα στα χρώματα...Ήθελα άλλα, αλλά θα είναι σαν τσίρκο αν το κάνω άλλο χρώμα...Αναγκαστικά λευκό με ροζ απαλό προστατευτικό όπως της Ιωάννας και απλώς θα έχει φούξια σκαλίτσα και φούξια διαχωριστικό(που είναι ο μηχανισμός)...Και τα πανιά της Μαρτίνας φούξια η βαση με ροζ απαλό... 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

μαρια πολυ κριμα για τα παιδακια...στεναχωρεθηκα κριμα...μακαρι να πανε καλα τα αλλα...

γωγω κ εγω με την μπεμπα απεκλεισα το τριτο...αλλα τωρα ηρεμησε πολυ.μακαρι να μπορουσα να κανω ενα ακομη με την παλιοκριση...σκεφτομαι μελλοντικα φροντιστηρια και τετοια κ απογοητευομαι...εκει που μας εχουν φτασει...

τοσο φτανουν τα καλα οντως...

κ εγω ψαχνω για παιδικο δωματιο....που να παω?εχω ενα δωματιο κ πρεπει να κανω κουκετα....

ιουλια με το καλο ο δευτερος γιος....

αργυρω μου του αρεσουν τα μιραντα αλλα λατρευει την αδελφη του ξερει οτι η μικρη δεν εχει επιλογες :lol....οτι εχει αυτος θελει να εχει κ αδελφη του...π.χ.οταν πηγαμε να του παρουμε στολη μου λεει η μπεμπα τι θα ντυθει?την σκεφτεται ευτυχως....

καλα ακομη το διαβατηριο?

αφροδιτη ο μανωλακης εχει θεμα με το λογο?δεν καταλαβα καλα....της κουνιαδας μου ειχαν θεμα με το λογο πολυ...ηταν 2,5κ δεν μιλουσαν καθολου...πηγε σε αναπτυξιολογο κ μαλλιστα σε δυο,κ δημοσια κ ιδιωτικα..της ειχαν πει οτι ειναι πολυ μικρα κ πρεπει να περιμενει εως τα τρια....μολις κλεισαν τα τρια τα ειπανε ολα μαζεμενα....στο νηπιαγωγιου του ανηψιου μου απαιτησαν απο την πρωτη εβδομαδα να ξερει το παιδι να γραφει το ονομα του κ να ξερει να το αναγνωριζει σε ολα τα καρτελακια που θα βαζαν,επισης δεν συγκεντρωνοταν πολυ....ο ανηψιος μου δεν ηξερε φυσικα να γραφει κ της ειπαν της αδελφης μου να παει να κανει εργοθεραπειες.....εκανε εργοθεραπειες για 6μηνες κ ολα καλα.....βεβαια το θεμα ηταν απλα η νηπιαγωγος ηταν στην κοσμαρα της...ακου να ξερου να γραψουν το ονομα τους?την αληθεια μου να την πω εργοθεραπεια χρειαζοταν επειδη γενικα ειχε διασπαση προσοχης κ του εκανε καλο το μαθημα αλλα οχι επειδη δεν ηξερε να γραφει...ελεος....τι ακουμε καθε μερα...

θουλη τι κανεις?γεροι κ ευτυχισμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

18-19 μαιου...

δεν ξερω ποια μερα ακριβως θα κλεισει αυτη η αντιπαθεστατη κουμπαρα μου :lol::lol::lol::lol::lol:

χτες την πηρα τηλ..αλλα λεγαμε..ξεχασα και τη την ηθελα..

γκαριζαν τα παιδια..ο Λεο ηθελε να πρει το ακουστηκο και να μου μιλισει...η Μ-Ι ηθελε να παρει αγκαλια τον Λεο..

μια ομορφια

πραγματικα δεν ξερω τι θα γινει..

δεν προλαβα να πληγροθω και να ..ειδες..ξεπαραδιαστηκα..

Αλλα ΟΚ γι ατο ταξιδι εχουμε λέφτα..ειχα κρατησει μερικα... :lol::lol::lol::lol:

αφου το σχεδιαζω εδω και καιρο..

ηταν να ειναι αυτη την ευδομαδα Αθηνα οποτ ελεγαμε ΟΚ..εβρισκα και εισητηρι αμε το τρενο μια χαρα..

και μετα εγινε να παει την επομενη..και μετα την πεθεπομενη..

λεο τοτυ Ο αν ειναι να σας τραβαει απο τι μιτι χεστο..θ ακατεβουμε εμεις και μετα δε με νοιαζει..

ε μα πια με σκασε μια με την δουλει μια με την εκθεση

Θου ...μια χαρ ρε καιτο Τριτο αγορι..θα σου δοσω 2 βαλιτσες ρουχα ρε....για τον πρωτο καιρο...χαχαχα

Και δ εμου λες θα βαλεις δηλαδη το καινουριο κρεβατι πανω στο παλιο η το αναποδο..

ρεεεε..μη το πολυσυζητας..καλυτερ ακοψε αλλες χαζομαρουλες αλλα παρε ενα καλο και σωστο κρεβατι...

στο λεω εγω ως καμμενη απο παιδικο κρεβατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα ξεχασα να σας γραψω....πηρα το καθισμα του μεγαλου....της recaro το monza nova απο καταστημα γιατι μου εσπασαν τα νευρα απο το διαδυκτιο με το does not ship to greece....ε μην το στελνετε κ εσεις λεω....στηριζουμε ελλαδα :lol::lol::lol: μονο 200ευρω κ τωρα τελος του μηνα θα αλλαξω κ τις μπεμπας θα της παρω το recaro young sport....πιστευω οτι εκανα καλη επιλογη...2μηνες το εψαχνα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα το παλιό της Ιωάννας θα πάει πάνω....Και της Μαρτίνας από κάτω.... :roll::roll::roll:

Δεν ξέρω από τη μια μου φαίνεται πανάκριβο, από την άλλη όμως λέω...Είναι ένα μεγάλο κρεβάτι από καλό ξύλο, με πλάτη, προστατευτικό, καλό στρώμα, πανιά, σκάλα.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α βαφτίζεται ο Λεω ένα μήνα μετά τη γέννα μου... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol: Θα έχω προλάβει λογικά να χάσω 5 κιλά μέρι τότε.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αλλιώς θα με μπερδεύετε με τον παπά... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσανθη καλοριζικα!!!!

μπραβο μπραβο!!!

Σε πολυ καλη τιμη το πηρες

ρε παιδια..εχω μια συναδελφο..

τα παιδια της ειναι 3,5 και 5,5 και καθονται και τα δυο σε μπουστερ...εδω και πολυυυ καιρο...

Γωγω το στεγαστηκο δεν το εβαλα..εκεινο ΑΝ και ΟΤΑΝ δωσουν κλασσικα εναντη του Ο και καλυψει και τις βενζινες του θα το δοσω...

δε πανε να χεστουν...

στο ονομα του πεθερου ειναι..ας υπαχθει στο νομο περι υπερχεωμενων νοικοκυριων..

τα εσοδα τους δε φτανουν για τετοια εξοδα..τωρα που του κοβουν και τη συνταξη του ΟΓΑ...

Αλλ οα ντρρα μου μη χεσω ειναι τυπικος σε κατι τετοια.. :evil::evil::evil:

Αη μαρι που θα σ εμπερδευουμε με τον παπα..ο παπας εχει γενια..φοραει ρασο..εσυ θα εμφανιστει ςμε κανενα ξεκολο...χαχα..

ρε τι 5...θα εχει χασει τουλαχιστων 10-15 κιλα..μωρο υγρα κλπ κλπ...μαραθωνιοι θηλασμου... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αν εξαιρεσεις τα ανια κλπ που εμενα προσωπικα ΟΚ δ εμου κανουν κατι..το καλο κρεβατι απο ξηλο και ενα καλο στρομα κοστιζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ουτε σκεφτομαι για κρεβατια..εδω δε ξερω που θα μεινω :lol::lol::lol:

ωραια απο ρουχα βολευτηκα..μια χαρα..κ αν εχω αγορι κ αν εχω κοριτσι :lol::lol::lol::lol:

αλλα κ αν δε ειχα καλοκαιριατικα θα το εβαζα τα ρουχα των αγοριων μου κ ας ηταν χειμωνιατικα.. :lol::lol::lol::lol:

χρυσανθη για μενα αν θες 3 καντο..δε ξες πως θα ναι τα πραματα σε λιγα χρονια..οκ μπορει χειροτερα αλλ εχει ο θεος..

κ μη κοροιδευετε :twisted::twisted::twisted::twisted:

ααα παναγιωτα καλε λυπηθηκα το νικολα..πω πω..κριμα..ποτε θα με τηλ? :mrgreen:

σισσιωωω που εισαι καλε?κ η φρνα χαθηκε :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε 5 κιλα τα χανεις αμεσως που γεννησεις...μια χαρα θα εισαι στη βαπτιση....καλα λεει κ η χρυσα

ειχε 230 κ ειχε μια εκπτωση το καταστημα...απο τα λητω το πηρα....κ της μπεμπας κανει 315αν θυμαμαι καλα κ τωρα 270το ειχε...μακαρι να το προλαβω....

εγω παιδια φοβαμαι πολυ,ειδικα μπουστερ δεν θα εβαζα η ζωνη μπορει να τραυματισει το παιδι....

θουλη ετσι λεω κ εγω με τον αντρα μου....να γλυτωσουμε κ τις παλιομεταθεσεις συνεχεια :lol::lol::lol: ο τριτεκνος καθεται 10χρονια καπου,ενω μεχρι 2 καθε 3χρονια τους μεταθετουν.....πλακα κανω ετσι εννοειται μακαρι κ 4ο αλλα πως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...