Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

Θου κανουν ολικη ή κατι σαν μεθη για δυσκολες περιπτωσεις που δεν καθονται τα παιδακια..ειδικα στην ηλικια του παντελακου..χλωμο να κατσουν μιση ωρα ρε συ..

γι αυτο ομως πρεπει να πας σε παιδοοδοντιατρο..

η νατασουλα μου ειπε οτι ειναι σαν παιδοτοπος..τους φορανε κ κατι ειδικα γυαλια κ ολα τα εργαλεια ειναι σαν παιχνιδια,δε μοιαζουν με τροχους κ συριγγες..

4 απριλιου θα παμε εμεις..αλλα οπως κ να εχει να πας αμεσα αφου ειδες μαυρισμενο δοντι..κ του γιωργου αυτος ο τραπεζιτης εχει μαυρισει..

δεν ξερω ποσο παιρνει επισκεψη,δε ρωτησα..η νατασουλα μου ειπε σφραγισμα 50ε,αλλα δεν πιστευω με το καλησπερα σας να του το κανει..πρωτα θα εξοικειωθει το παιδι,θα εξετασει,θα δει τί χρειαζεται κ μετα..

μη το καθυστερεις γιατι μετα θα ανοιξεις πιο μεγαλες δουλειες..κ με την ευκαιρια πανε να δει κ τον θοδωρη!

εχω αρχισει να κανω κοιλιτσα..βεβαια σε οσους το εχω πει με κοιτουν ετσι :shock: ..δε τους φαινομαι για εγκυος...

κ τί πρωτοτυπο..ακομη δεν αισθανομαι το μωρο :roll::roll:

επισης η πητ μου πηγε ακριβως 15αυγουστο!! :mrgreen:

νατασα με τοσα που λετε για την τουρτα λεμονι,εγω τη φραουλα ειχα προλαβει,γραψε τη συνταγη να επιχειρησω!αν και δε το εχω..αλλα αφαγωτη δε θα μεινει! :mrgreen::mrgreen:

αφρο τί καλα!εννοω μνε τον μπαμπα που χαιρονται!ρε φυσικο ειναι να κανουν ετσι!! :):):):):):) οι ψυχουλες μου!!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας :x

Καλό ΣΚ και καλό 3ήμερο !!!!

Καλές απόκριες!

Να περάσετε πολύ όμορφα!!! :D

Αφρό φυσικά βρε αφού έχουν να τον δουν πολύ καιρό!!!! ;)

Ευκαιρία για σένα να ξεκουραστείς!!!

Κούκλος ο Μανωλάκης με την ωραία στολή του :x

Πως πέρασε στο πάρτυ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.

Αργυρώ καλά μου ειπαι οτι πέρασε στην γιορτή.

Τι να ξεκουραστώ ....άσε .... δεν μπορώ να γράψω τωρα ...

Καλά να περάσετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας! :D

Καλα κούλουμα να έχουμε!

Σας φιλώ όλες! :x Κι ας με ξεχάσατε τόσο καιρό που έχετε να με "δείτε"... :lol::lol::lol:

Υ.Γ. Αθηναίες αν κανονίσετε συνάντηση μη με ξεχάσετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

τι κανετε;;;

χρυσανθη χρονια πολλα..

δεν εχω και πολυ διαθεση αυτε ςτις μερες αλλα ΟΚ...

Τα φιλια μου

π[ως περασατε χτες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέραααααααα!!!! :D:D:D

Καλη Σαρακοστη και Χρόνια Πολλά!!!

Τι να περασουμε ρε Χρυσα..Εγω προσωπικα απο την Παρασκευη που μπηκα σπιτι μου βγηκα σημερα το πρωι.Ο αντρας μου ειχε δουλεια με το ανοικτο παν., η μαμα μου ειχε παει στον αδερφο της και εγω ημουνα συνεχεια με τα παιδακια ...Χθες γυρισε η μαμα μου φτιαξαμε κατι σαρακοστιανα και κατεβηκαμε στον πεθερο μου για φαγητο που ειχε φτιαξει χταποδια (τα πιανει ο ιδιος).Αυτα...Τωρα μπορειτε ελυθερα να κοψετε τις φλεβες σας. :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρυσανθη αν γιορταζεις Χρονια Πολλα!!! :x:x

Νατασα μου..αν δε σου κανει κοπο ρε μαναρι μου γραψε μου τη συνταγη για την τουρτα λεμονι... :-*:-*:-*

Σισσακι θα σε τηλ να οργανωσουμε συναντηση γιατι αν περιμενεις απο τις αλλες....

Σας φιλω..θα επανελθω πιο μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα περασαμε...

ολο βολτες βολτες βολτες ειμασταν..

και απιστευτο φαη..

ο Γιαννης παιζει να εφαγε καμια 20αρια καλαμαρακια τιγανητα.,.

ο Χ παριστανε το βαρυ πεπονι και εφαγε μονο αγγουρια και ντοματες- το σκατο-

αετο δεν πεταξαμε αλλα ΟΚ..ηρεμα οικογεννιακα..

πηγαμε και χωριο χτες μαζεψαμε ζαρζαβατικα...μεχρι τις 1 επλενα μαρουλια σεσκουλα και ανιθα και μαραθα

Παναγιωτα να σου πω..μια χαρα περασατε..και εγω θα ηθελα να μεναμε σπιτι...και οχι να γυρναγαμε...

αν και καλυτερα που βγηκαμε γιατι με τις εξεληξεις στην Κυπρο θα εβραζα στο ζουμι μου!!!!

Αφρο σε σκεφτομουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα..20 καλαμαρακια;;; :lol::lol::lol::lol: Α αυτος συναγωνιζεται τον Φωτη... :lol::lol::lol::lol:

Και του χρονου να ειμαστε καλα..Καποια στιγμη θα πεταξουμε και εμεις αετο.

Κοιτα Χρυσα ..και εδω με αυτα που εγιναν (χαρατσι για τα σπιτια,εκτακτη εισφορα, κοψιμο μισθων,ανεργια) ειναι σαν να σου πηραν λεφτα..ε εκει τα πηραν μια και εξω... :?:?:? χαλια οπως και να το δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!!!!!

τι κανετε;

πως ειστε;καλη σαρακοστη να εχουμε!

εμεις χθες πηγαμε πεθερικα μαγειρεψα κ τα πηραμε μαζι,

αετο δν τον σηκωσαμε γιατι την ωρα π[ου πηγαμε ειχε ψιλοβροχο κ απνοια

αλλα προσπαθουσαμε κ η Μ το φχαριστηθηκε πολυ,ολο γελουσε,βεβαια τον κρατησαμε μπας κ τον πεταξουμε αλλη φορα.... :lol::lol:

κυριακη πηγαμε τριλοφο να δουμε καρναβαλι...τπτ πολυ χαλαρα σα μαζωξη....ριο ριο ελεγε ο αντρας μου,

μετα πηγαμε περαια καφεδια στο χερι κ περπατημα στην παραλια κ πιο μετα σε χασαποταβερνα στην περαια κ πιο μετα κοιμηθηκαμε απο κανα 2ωρο ο καθενας να στρωσουμε επιδερμιδα :lol::lol:

γενικα ωραια ηταν!!!!

αφρο παρτο χαλαρα...οπως λεει κ η παναγιωτα η προσαρμογη ειναι....

χρυσανθη χρονια πολλα να σε χαιρεται η οικογενεια σου κ οταν το θελησετε με το καλο κ 1 τριτο μωρακι!

εδω γυρω θα ειμαι

φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα δε φοβαμαι ρε συ το μια και εξω- δενε χω και λεφτα ουτως η αλλως ουτε εκει ουτε εδω οποτε χεστηκα για μενα προσωπικα..

ΑΛΛΑ ειναι πολιτικοικονομικο το θεμα..

δενε ιανι συζητηση δημοσιου φορουμ..και ευτυχως δεν εκλεισ ατα εισητηρια να ερθουμε 25η μαρτιου γιατι τωρα θα το μετανιωνα...

ειναι και ψυχολογικα..φοβαμαι το ντομινο που θα ακολουθησει το ανοιγμα των τραπεζων..τα υποκαταστηματα ΚΛΠ ασε...μεγαλη συζητηση

Αφρο μη το πολυσκεφτεσε..

χτες ηταν ση μαμα μου μια φιλη της με της οποιας τις κορες εκανα και κανωπαρεα..η μια μενει Αμερικη - ο αδελφο ςμου βαφτησε το κοριτσακι της- υπαρχουν ΠΟΛΥ σοβαρα πραγματα σε ενα ζευγαρι που μπορει να οδηγησουνσε διαζυγιο...σοβαρα και επικινδυνα..

οποτε πες ενα δοξα το Θεο πουεχεις εναν νορμαλ αντρα και χαλαρωσε..

καυγαδες εχουν ολοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ΟΚ ρε..κανεις δε ξερει τι περναει ο αλλος στο σπιτι του

απλα ειπες αυτο και σκεφτηκα τη γνωστη μου αμεσως... :(:(:(:(:(:(:(:(:(

ελπιζω να μην ειανι το ιδιο γιατι ειλικρινα θα στεναχωρηθω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο και εγώ ψιλοτσακώθηκα με τον δικό μου, αν αυτό σε κάνει να νιώσεις καλύτερα :lol::lol::lol:

μα εκνευρίστηκα, όλο παρατηρήσεις στον καημένο τον Λ. :twisted::twisted::twisted:

μη έτσι, κάνε αυτό, μη εκείνο.....ε δεν άντεξα σε κάποια στιγμή του λέω "αν ήμουν εγώ ο Λ. θα είχα φτιάξει βαλίτσα και θα είχα φύγει" L-)L-)

ε αυτό ήταν και καλά εγώ όλο επεμβαίνω σε αυτά που λέει στα παιδιά......δεν επεμβαίνω όμως μπροστά στα παιδιά.....και είμασταν έξω και ήταν να πάμε για καφέ και γλυκό και τελικά δεν πήγαμε.....με τέτοια μούτρα? άσε καλυτερα.....οπότε πήγαμε σπίτι και......έφτιαξα brownies για να πιούμε με το καφεδάκι μετά ;):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλά βρήκα μια τέλεια συνταγή στο νετ! ;) .....επειδή είχα μόνο αλεύρι, αυγά και νουτέλα ήθελα κάτι με αυτά.... και βρήκα μία ;) ........είχε και αφέ μέσα..........................

εν τω μεταξύ διάβαζα την συνταγή βήμα βήμα και αφού το έβαλα στο φούρνο διαβάζω στο τέλος έλεγε ότι από βιασύνη ο τύπος δεν μετέφρασε καλά την συνταγή και αντί για καστανή ζάχαρη μετέφρασε καφέ :o:o:o:lol::lol::lol::lol: και έτσι έβαλα καφέ!!!....έγινε τέλειο!!! ;):D

στην Κύπρο τελικά το κούρεμα άνω των 100.000ε!!

γ@@@@έ τα παντού συμφέροντα από πίσω.....στο τέλος ο λαός την πληρώνει!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο φαση ειναι...πιστεψε με..σε λιγο θα βρειτε παλι τις ισορροπιες σας.Μην τα παρατας.

Οσο για το διαζυγιο..νομιζω οτι ολες το σκεφτομαστε σιγουρα μια φορα την εβδομαδα.. :lol::lol::lol: (πλακιτσα για να σπασει ο παγος)

Ζωη και του χρονου!!! :D

Χρυσα μου και εγω που εχω κατι ψωρο ευρω χεστηκα αν θα μου τα παρουν (κα ας μου εγινε ο ποπος μου Ναααααααα για να τα μαζεψω).

Εμενα με νοιαζει το πλιατσικο που γινεται, η ιδιωτικοποιηση ολων των αγαθων ,το περασμα του πλουτου σε παρα πολλοι λιγους,η καταστροφη του φυσικου περιβαλλοντος και πολλα πολλα αλλα που δεν εχουν καμια θεση αναφορας εδω μεσα στο μαμαδοφορουμ οπως καλα λες και εσυ. ;)

Τελικα ρε κοριτσια ποτε θα βαφτιστει το μωρο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα τσούπρες και καλή Σαρακοστή! :)

Ελπίζω να περάσατε όλες όμορφα κι οικογενειακά... 8-)

Άφρο μου, εύχομαι σύντομα να ξεπεράσετε την ένταση και να απολαύσετε ο ένας τον άλλο... Κρίμα είναι, τόσο καιρό μένετε μακριά... ;)

Εύχομαι μέσα απ' τη καρδιά μου, να μην είναι τόσο σοβαρά τα πράγματα, όσο σου φαίνονται αυτή τη στιγμή... :(:YMHUG:

Γωγουλίνι, είδα χθες το καμάρι σου στις ειδήσεις! :D Καινούργιο γυαλάκι ο σύζυξ-fashion icon; 8-) Μεγειές! :P

Παναγιώτα-αγαπημένη συμπεθερούλα, αν κανονίσετε καφεδάκι, ειδοποιήστε με μήπως τα καταφέρω! :roll: Θέλω τόσο πολύ να σας δω, μου λείψατε!!! :x

Χρυσάνθη, αν γιορτάζεις, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ΚΑΛΑ!! :D Να ζήσεις, να σε χαίρεται η όμορφη οικογένειά σου! :D

Στα δικά μας...

Μαύρα χάλια!!!! :? 8 μέρες τώρα... Μας έσκισε!!! Άρρωστες εναλλάξ οι μικρές... :( Η Β με ωτίτιδα και το μικρόβιο με πυρετό, βήχα κλπ, και παρά την αντιβίωση ο πυρετός να μην πέφτει... :( Τα είδαμε όλα!!!

Καθαρά Δευτέρα, περάσαμε με επίσκεψη στην παιδίατρο και μετά σε επιφυλακή για νοσοκομείο... :( Της έφτιαξα κοτόσουπα, την άλεσα και της την έδινα με σύριγγα, μπας και πάρει λίγο τα πάνω της, γιατί δεν ήθελε να φάει τί-πο-τα :? μόνο αυτό σας λέω... :?:( Εφιάλτης... :(

Σήμερα καλύτερα, ελπίζω ότι έγινε το θαύμα και τη γλυτώσαμε, αν και είμαστε ακόμα σε αναμμένα κάρβουνα.... :|:|:|

Αυτά τα ωραία! 8-)

Θα είμαι τριγύρω, προσπαθώ να διαβάσω λίγο, γιατί όλες αυτές τις μέρες έμεινα πίσω...

Σας φιλώ όλες, μία-μία! :-*:-*:-*

Α! Νατασούλι! Θέλω κι εγώ τη συνταγή για την τούρτα λεμόνι και για την φράουλα... pleeeease!!!! :D8-)

Για την Κύπρο, τις καταθέσεις και γενικά... το ότι σε λίγο θα πέσει ο ουρανός στο κεφάλι μας, δεν ξέρω τι να σχολιάσω... Σώθηκαν τα λόγια πια, μη σας πω ότι σώθηκε κι η οργή...

Λυπάμαι τόσο πολύ... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...