Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

Μαρια :lol::lol::lol: [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

Οκ..Αργυρουλα ..με πεισατε.Πολυ ευγενικα θα απαντησω οτι για μενβα ειναι πολυ ακριβη και δεν ενδιαφερομαι.

Εχετε πολλα φιλακια απο το Σισσακι...Κανει την παιδαγωγικη της εξασκηση σε καποιο ΓΕΛ στο Μαρουσι και το απογευμα εχει συνεχεια το μωρακι αγκαλια.

Θουλη τι ηθελες κοριτσαρα μου να με ρωτησεις;;να σε τηλ;;;

Αφρο..να ρε.. να τον ντυσεις..Ολα τα παιδακια θα ειναι ντυμενα.Εγω πηρα απο τα λιντλ με 10 ευρω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο πήγαινε αύριο και πάρτου ρε μια στολή....Κρίμα είναι το μαναράκι... :(:(:( Θα είναι όλοι οι φίλοι του ντυμένοι και αυτός θα πάει μόνο με αξεσουάρ;;;;;; :(:(:(:(:(:(:(:( Ούτε εμένα μου αρέσουν οι απόκριες, αλλά της πήρα στολή....Και θα τη φορέσει στο σχολείο την Παρασκευή στη γιορτή! ;);) Δε χρειάζεται κατι ακριβό... :roll::roll: Ρωτα τον τι θέλει να ντυθεί όμως... :roll::roll::roll::roll:

Αρτζι κι εγώ μαζί σου...Πες της το ρε ότι είναι ακριβή.... :roll::roll::roll::roll::roll: Σιγά ντροπή είναι.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Μπας και καταλάβουν ότι ο κόσμος δεν έχει λεφτά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω η Τασια ειχε κανει μια πολυ καλη αναλυση του πως στην τελικη το φιλετο σολωμου βγαινει πιο φτινο απο την τσιπουρα... :lol::lol::lol::lol::lol:

ε κατι αντιστοιχο !!!!

παντως το Σαββατο πουπηρα κατι ωραιοτατες σαρδελες ο Γιαννης εφαγε..

αλλα λοιπηθηκα λιγο...

γιατι οι περισσοτερες θηληκες ηταν αυγουλομενες...

αφενος αυτο ειναι ακρος αντιοικολογικο- σκεψου ποσα ψαρια θα γεννιοντουσαν- αφετερου ενας γνωστος μου ψαρας μου ειπε καποτε πως τα ψαρια δε πρεπει να τα τρωμε αυγουλομενα γιατι μαζι με τα αυγα φευγει και η νοστιμια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα τι κάνει η Σίσσυ;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Παιδαγωγική εξάσκηση;;;; :shock::shock::shock::shock: Δηλαδή διδάσκει;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και το μωρό που το αφήνει;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Χρύσα πως ξέρεις ότι είχε αβγά η σαρδέλα;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την καθαρησα μαρι ασπροχερα..

τι νομιζεις οτι τα μικρα ψαρια στα καθαριζει ο ιχθυοπωλης;;;..

αλλα εδω φαινετε η αριστοκρατια :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

αμα δεν εχερις καθαρισει ποτε ψαρια στη ζωη σου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ'οτι καταλαβα παρακολουθει το μαθημα..Μπορει ομως και να διδαξει.Δεν τη φοβαμαι.Το'χει το κοριτσι μας. :mrgreen: Το μωρο το αφηνει στη μαμα της και μου ελεγε οτι εχει θεματακια με το θηλαστρο...Δεν βγαζει και πολυ γαλα.... :roll::roll:

Κοριτσακια μου σας χαιρετω!!Παω να παρω τον Νικολακη μου!!Να προσεχετε!!! :x:x

Ουτε εγω εχω καθαρισει ψαρια ποτε :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια οι τουρτες με ζαχαροπαστα εχουεν πολυ δουλεια..για αυτο ειαν ιακριβοτερες..λογικο ειναι και δεν ειναι κεικ καλε τουρτες ειναι μεσα κανονικα..παντως ουτε εγω δινω τοσα λεφτα για μια τουρτα..αλλα οτι τα αξιζουνε τα αξιζουνε..απλα πολλα λεφτα για μια τουρτα.. :?:?

αφρο εγω που δεν ηθελα να τον ντυσω κα ιελεγα ετσι με αξεσουαρ τελικα του πηρα κα ιτην χαρα που εκανε δεν θα την ξεχασω ποτε...παρτου μια απο τζαμπο 20ε εχουνε..ρωτα τον τι θα ηθελε να ντυθει και παρτην..οσο και να μην μας αρεσουνε αυτα μαλλον χαιρονται :?:?:? γιατι δεν καταλαβα αλλα.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ σε βλέπω...Φανερώσου.... [smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif]

Χρύσα η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καθαρίσει ποτέ ψάρι..... :roll::roll::roll::oops::oops::oops: Σιχαίνομαι!! :oops::oops::oops::oops::oops:

Ένα θα σου πω...Μέχρι να κάνω την Ιωάννα ούτε το ψημένο ψάρι δεν καθάριζα....Η μαμά μου κι έπειτα ο Γιώργος μου το ξεκοκάλιζαν (έβγαζαν τα αγκαθάκια και την πέτσα) και το ετρωγα.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: Όπως τα μωρά.... :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑι παλι!

θυμαστε που σσας ειχα γραψει στο κρυφο για τη γιαγια./...?

εεεεεεεεεεεεε κατεφτασε το πρωι....

ο πατερας μου εχει φρικαρει...χαχαχχα δεν το περιμενε!

εφτασε για πολυ...

μου ειπε οτι απο εδω θα "φυγει"

Αφρο...καλε παρε του καμια μασκουλα η καντε μια βολτα στα τζαμπο!

ωραι θα ειναι!

η Μ-Ι δεν πηγε σημερα παλι σχολειο...αλλα απο αυριο θα παει κανονικα!

ειναι καλα...οκ λιγες μυξες

μυξες εχει και ο Λεο!

κουμπαρα...η Μ-Ι χθες λεει...τη νονα του μπεμπη τη λενε Χρυσα...και εχει πολλα αληθηνα κοσμηματα...χααχχαχαχ

Γωγω ....εμ αλλες τρωνε σολωμο....χαχαχχαχχα

τι ωραι με το μαρτινακι...

καλε βαλε μας φωτο απο το δωματιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο να τον ντύσεις.....μα δεν σας το είπαν νωρίτερα??/ :?

πάντως αν θέλεις στείλε μου την διεύθυνσή σπυ να σου δώσω μια στολή του Λ. που έχω "ιππότης"....ας είναι και για του χρόνου! ;) ....αν θες φυσικά....θα δω αν είναι και σε καλή ποιότητα πρώτα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη έχει προχωρήσει τόσο πολύ η ζαχαροπλαστική;;;;; :shock::shock::shock: Οι τούρτες με ζαχαρόπαστα είναι μέσα τούρτες και όχι κέικ;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Έχω συγκλονιστεί μετά από αυτό.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και πάλι, εμένα δε μου αρέσει η ζαχαρόπαστα.... 8-}8-}8-}8-}

Βίκυ εγώ να φάω σολωμό;;Ποτέεεεεεεεε..... [-([-([-([-([-([-([-([-(

Ο σολωμός που έδινα στην Ιω σε πείραξε... :twisted::twisted: Η κουμπάρα σου με τα τσάγια της και τα χαβιάρια της είναι νορμάλ.... :lol::lol::lol::lol: Αυτή και η βασίλισσα Ελισσάβετ.... :lol::lol::lol:

Χρυσάκι :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Α, η γιαγιά θα μείνει σε εσένα;;;;; :shock::shock::shock::shock: Ρε είσαι πολύ ανώτερος άνθρωπος τελικά..... :?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η γιαγιά θα μείνει με τον πατέρα της καλέ όχι με την Βίκυ!!! :!::!::!:

εγώ έχω καθαρίσει πολλά ψάρια και σουπιές και καλαμαράκια και πρόβλημα κανένα δεν είχα....πεντανόστιμα είναι!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγος θέλει έχει?

αν το γνώριζα θα έψαχνα εδω και καιρό αλλα τελευταία στιγμή που να ψάξω να βρω ..... μα σήμερα έπρεπε να βάλουν χαρτί απο την δευτέρα δεν μπορούσαν!!!

πήρα τον νονοι του αν σχολάσει μέχρι τις 9 θα πάμε απόψε, αλλιώς θα πάω αύριο μόνη με τον Π .

Μα αν το γνώριζα θα έπαιρνα μια μαύρη φόδρα και θα την έκανα μόνη μου! Μια ρόμπα και ενα καπέλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολη στολή ο μάγος.... :roll::roll::roll::roll::roll: Πήγαινε τζάμπο ή σε κανένα συνοικιακό.... :roll::roll::roll: Ρε δεν το φαντάστηκες ότι θα έκαναν πάρτυ αποκριάτικο στο σχολείο;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Κι εμείς τελευταία στιγμή το μάθαμε, αλλά είχα αγοράσει πιο πριν γιατί ήμουν σίγουρη ότι θα κάνουν αποκριάτικο πάρτυ... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και το πάει και για βρωχη! Θα ανεβαίναμε τωρα μέχρι την πλατεία δαβακι που έχει μαγαζιά με εποχιακα :twisted: ΑΑύριο δεν τα προλαβαίνω και τα 2 .....

Είχαν πριν 2 ευδομαδες στείλει ενημερωση για το πάρτυ που θα κάνουν στο ιντερκοντινενταλ το αποκριάτικο πάρτυ και με είσοδο 25 το άτομο!!!!!! Φυσικά και είπα οχι και δεν φανταστικά οτι θα κάνουν στον παιδικό αφού θα κάνουν εκει .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.infokids.gr/wp-content/uploa ... 70x170.jpg

ΕΙΝΑ ΙΤΡΕΛΟΙ!!!!!!!ΑΥΤΗ Η ΣΤΟΛΗ ΜΙΑ ΜΠΕΡΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΠΕΛΟ ΕΧΟΥΝΕ 76Ε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕΤΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη χαχαχαχαχαχ!!!!

οντως..

βασικα αν πιανεις το χερι σου..φτιαχνεις πιο ομορφες στολες..

εγω ειχα στολη λαγυ με αληθηνη ουρα λαγου - τον ειχε σκοτωσει ο παπους μου και ειχε γινει στιφαδο-

μου τηνεραψε η θεια μου..

χαθηκε στη μετακομηση Ρωσσια- Ελλαδα..κλαψ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα στολη λαγυ με αληθηνη ουρα λαγου - τον ειχε σκοτωσει ο παπους μου και ειχε γινει στιφαδο-

μου τηνεραψε η θεια μου..

:lol::lol::lol::lol::lol: AAAAAAAAAAAAAAXAXAXAXAXA

ελα ρε αληθινή??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χτες μίλησα με Σίσσυ εγώ μου τα είπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μέσα μωρή.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έχω και μαγισσούλα που είχα ντύσει πέρυσι την Ιωάννα και ειναι και πιο κοντά στις προτιμήσεις του Μ.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ερώτηση:

Αθηναίες θα πιούμε κανα καφεδάκι όταν θα βγω σε άδεια;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Πρωινό και κατά προτίμηση χωρίς παιδιά.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εκτός από την Αφρο που δεν εχει εναλλακτική.... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω κόκκινα φλις κουβερτακια μικρά ....καμοια ιδέα τι να κάνω? Χαχαχα βρήκα και άσπρο πανί ...σεντόνι είναι που δεν μας κανει ....αλλα δεν νιώθω καλά να το πετσοκοψω ....

Έρχεται καλέ την παρασκευή, έχω εναλλακτική ...άντε τωρα ιδέες για κατι κόκκινο χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...