Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ε δεν ξερω ρ επαιδι αμου φαινετε καπως,.,...

τον Χ τον εσπρωξα λιγακι να αποθηλασει...κυριςω της νυχτα..την εμερα εφαρμοσα το δεν αρνουμε δε προσφερω..αλλα του ΖΑν δενεκανα τιποτα..γιατι δε με ενδιαφερει ποτε θα αποθηλασει

και απλα ειλικρινα δεν ειχα σηνειδητοποιησει ολο αυτο..ο Ο το προσεξε χτες..και λεει πως ο Ζαν σπανια ζηταει την ημερα...

και λιγο στεναχωρηθηκα :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα, νομίζω ότι, στα 2α στεναχωριέσαι πιο πολύ γιατί ξέρεις ότι δεν θα κάνεις άλλο, οπότε είναι και η τελευταία εμπειρία θηλασμού!!!.....ενώ στο πρώτο λες "οκ θα κάνω και 2ο και θα θηλάσω πάλι"! :roll::roll:

Μαρία τι έκανες τελικά στα γενέθλιά σου?? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χτες λοιπον εσβησα ενα κεράκι, φάγαμε το προφιτερολ, ήπιαμε κρασί και πήγα να βάλω για ύπνο την Ι έτσι ώστε να γιορτάσουμε μαζί με Γ ;);););)8-)8-)8-)

Ξαπλώσαμε μαζί με Ι και αφού χαζοφέραμε και παίξαμε, ξαφνικά ανοίγω τα μάτια μου, σκοτάδι, κοιτάζω στο σπίτι όλοι κοιμόμασταν..εμένα με πήρε ο ύπνος με τα ρούχα :lol::lol::lol: ε ξεντύθηκα και συνέχισα τον ύπνο μου :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πάντως βαρέθηκα να θηλαζω ...άπλα πρέπει και το κάνω ....4,1 χρονια νισάφι πια!!!

http://www.tsekouratoi.gr/2013/03/16_13 ... m=facebook άντε το εβαλα και εδω, χαιρετισματα στον συγκατικο χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα θα παω αυριο νωρις για τις εξωτερικες δουλειες..σιδερωσα κ βαριεμαι τωρα να τρεχω..τελικα..πρωινος τυπος ειμαι..μετα τεμπελιαζω! 8-)8-)8-)

εγω κοριτσια..τί να σας πω.. τα ξερετε μεσες ακρες..δεν ειχα καμια ιδιαιτερη λατρεια για το θηλασμο..τον γιωργο οριστικα τον αποθηλασα..κ λεω τον αποθηλασα γιατι ηθελε κ παραπανω ο ιδιος,περσι τον φλεβαρη,2,5 ηταν κ λιγο παραπανω..εεεεεεεεεε..κ αυτο επειδη ηταν το διαστημα με τις ωτιτιδες κ ανακουφιζοταν,οποτε δεν ηθελα να τον υποβαλω και σε αποθηλασμο ταυτοχρονα..

τωρα στο δευτερο,οταν με το καλο ερθει,εχω πιο θετικα συναισθηματα ως προς το θηλασμο..αλλα μετραει κ οτι ξερω εσας κ ξερω πως αν ..κολλησω να θηλασω εξω..θα βγω μαζι σας κ θα με ξεκολλησετε!δε θα ειμαι δηλ. μονη σε αυτο,οπως στον γιωργο :roll: εχω κ την εμπειρια,δε φοβαμαι,φυσικο κ απλο μου φαινεται κ ο,τι κ αν συμβει θα το αντιμετωπισω..

ΑΛΛΑ οχι να στεναχωρηθω οταν αποθηλασει το φασολακι..δε νομιζω δηλαδη :roll: εχω την αισθηση οτι εκει μετα τα 1,5 θα αρχισω να λεω..αντε να αποθηλασει..ξερω κ εγω.. :roll: παντως,αυτο που εκανα στον γιωργο,πρωτα στηθος κ μετα στερεες τροφες,δε θα το κανω!πρωτα στερεες κ μετα ελευθερος θηλασμος,οσο θελει..κ ας αντικαταστησει γευματα κ ας αποθηλασει γρηγοροτερα..στην τελική,δε θα πιει σκονη,ουτε κρεμες θα φαει..

τί καθομαι κ σκεφτομαι,ε;; :oops: δεν ξερω...μπορει να το δω πιο συναισθηματικα τοτε..ας ερθει με το καλο κ να ειναι γερό Παναγιτσα μου το φασολακι μου..

χρυσα μπορεις κ σε αλλου δημου το προγραμμα να γραψεις τον χ. αν θελεις κατι..δεν ειναιυποχρεωτικο να εισαι δημοτης!ας πουμε..το κολυμβητηριο συκεων μου ειπαν οτι ειναι καλυτερο απο το δικο μας..ε...θα κοιταξω εκει αν παρω το ο.κ . απο ωριλα κ ομοιο..

κ αν του αρεσει τοσο,μετα να τον γραψω κ σε καποια ομαδα ιδιωτικα απο σεπτεμβρη σε κλειστο κολυμβητηριο,αλλα να δω πρωτα τί προτιμα! ;)

εγω παντως επαθα πλακα!σκεφτειτε οτι οι γυμναστες που κανουν τα προγραμματα ειναι απληρωτοι απο αρχες της χρονιας! :o:o

εχουν κ μικρες συμβασεις κ δεν πληρωνονται,αλλα ειναι τοσο καλοι,οσο ειδα δηλ. απο τον γιωργο,στη δουλεια τους!η δασκαλα μουσικοκιν. μας εχει συμβαση που εχει ληξει,αλλα επειδη δε θελει ναμεινουν τα παιδια χωρις μαθημα,συνεχιζει απληρωτη!! :o:o ειναι να μην υποκλιθεις;;;; :(:(

παω να μαγειρεψω..για την ακριβεια,εμπλουτισω το χθεσινο φαγητο! 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούλια κατα λάθος έγραψες "όταν με το κακό έρθει "

Αργυρώ τι τρυφερό!

Εγω απο οτι έχω δει νίκαια και πειραιά είναι για 6 και πάνω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια το ξερω ρε..απλα δε με βολευει χρονικα..

θα πρεπει να παιρνω αμαξι να τα κουβαλαω κλπ κλπ κλπ

στον Ευοσμο εχει δραστηριοτητες..αλλα θα πρεπει να παιρνω αμαξι να ψαχνω παρκινγκ...ε αμα ειανι να πηγαινω το παιδι με νευρα καπου..αστο..

στη Χανθ που ηθελα να τον πηγαινω κολυμβητηριο θα παιρνουμε ενα λεοφορειο αλλα οι ωρες δε βολευεουν..ειδικα τωρα που θα σχολαω στις 5 απο 01/05..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ήθελα να σου το πω και εγώ.....είπα θα το δεις και θα το διορθώσεις!!! :roll::roll::roll:

όταν ποστάρετε δεν τα ξαναδιαβάζετε? :roll::roll: ....εγώ τα ξαναδιαβάζω και αν δω κάποιο λάθος, ορθογραφικό κάνω επεξεργασία :roll::roll::roll: εκτός και γράφω από το κινητό οπότε και το αφήνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιααααα

[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

έτοιμο το διαβατήριό μου :D:D:D:D:D:D:D:D:D

το είδα στο ίντερνετ, έχει αποσταλεί λέει!!! :D:D:D:D:D:D

το είδα και στον ύπνο μου :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

είμαι τόοοοοοοοσο χαρούμενη λες και κέρδισα εκατομμύρια στο λόττο!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα οχι,δεν ξαναδιαβαζω αυτα που γραφω..σιγα μη διορθωνω τα λαθη μου τα ορθογραφικα καλε..γιατι,θα με παρεξηγησετε;; :twisted::twisted::twisted:8-)8-) κατα καιρους βλεπω μαργαριταρακια μου απο τη γρηγοτη πληκτρολογηση,αλλα δε δινω σημασια..

απλα αυτο..ηταν καπως τωρα.. :roll:

συγχαρητηρίααααααααααααααα!!! :D:D:D:D:D:D:D

με το καλο να μας ερθεις τωρα πια!!! :D:D:D:D:D:D

πολυ γλυκια η ρεβεκκα!!αποφασισα..ρεβεκκα θα τη λέω!! :D:D:D:D8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω σοβαρα;;;..αντε μπραβο!!!!!

πολυ χαρηκα!!!

και οντω ςνομιζα οτι η κερδισες το τζοκερ...η εισαι εγγυος..η εμαθε ςοτι καποια απο μας ειναι εγγυος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ, ευχαριστώ :D:D:D:D:D:D:D

όχι και έγκυος ρε Αφρο!!! :lol::lol::lol::lol:

Ιουλια το Ρεβέκκα πάντα μου άρεσε σαν όνομα από τότε που ήμουν μικρή.....το είχε η κόρη του νονού της αδελφής μου! ;) ..... ΄την φωνάζω και σκέτο Ανδρονίκη γιατί μου θυμίζει την μαμά μου :D:D:D

μα χθες στον ύπνο μου είδα ότι ήταν έτοιμο το διαβατήριο και ήμουν τόοοοσο χαρούμενη ......όταν ξύπνησα είπα να μην κοιτάξω σήμερα, αλλά ......κοίταξα :D:D:P:lol::lol:

χρύσα αν ήταν κάποια από εσάς έγκυος ρε, εγώ θα το έλεγα? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ρεβεκκα ειναι απο τα ονοματα που σκεφτεται κ η θου αν κανει κορη!! :D:D

το αλλο ειναι μελινα!

θου σε εδωσα στεγνα,ε;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εγω ψηφιζω μελινα,γιατι αυτο θα δωσω στην κορη,που μπορει κ να μην κανω ποτε!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα κ το ρεβεκκα μου αρεσει πολυ..το εχει μια πολυ καλη μου φιλη!χαιδευτικα,μπεκιτακι τη φωναζω!αλλα ρεβεκκα μπροστα σε κοσμο!! :geek::geek::geek:

κ το ανδρονικη ωραιο ειναι..κυριως επειδη ειναι της μανουλας σου βεβαια! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...Τι κάνετε όμορφες;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγώ δουλειά, αύριο ουσιαστικά δουλεύω μισή μέρα και από Παρασκευή μέχρι και Δευτέρα κάάααααθομαι... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Την Παρασκευή η Ιωάννα έχεουν αποκριάτικο πάρτυ στον παιδικό και θα πάμε οικογενειακώς... 8-)8-)8-) Θα ντύσω και το Μαρτινάκι μου-το λουλουδάκι μου... :x:x:x:x

Ρε κορίτσια πόσο εκδηλωτική και χαδιάρα είναι...Δεν μπορεί να φανταστείτε τι μου κάνει ΚΑΑΑΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ που είμαι σπίτι.... :x:x:x Συνέχεια με χαϊδεύει στο πρόσωπο, στα μαλλιά, στην πλάτη, βγάζει την πιπίλα και με φιλάει και μου λέει "Μαμά μου..." με ενα ναζιάρικο ύφος..."Μαμά μου απώ (σ'αγαπώ)...." :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Τα ξημερώματα μέχρι και το πρωί που ξύπνησα πονούσα χαμηλά στην κοιλιά...Σαν να έχω περίοδο... :?:?:?:?:?:? Και είχα αγχχθεί πολύ... :roll::roll::roll::roll::roll: Αλλά τωρα σταμάτησαν... :roll::roll::roll: Είναι φυσιολογικό ρε κορίτσια;;;; :roll::roll::roll::roll:

Αρτζι επιτέλους ρε για το διαβατήριο....Μπράβο..Άντε καλά ταξίδια τώρα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μάλλον το μακιγιάζ έφταιγε... :lol::lol::lol::lol:

Τι γλυκιά η ζωγραφιά της ΡΕΑΣ... :x:x:x:x:x:x:x

Α, όσο για το διάβασμα, η πεθέρα μου δεν θα ξέρει να διαβάζει τα παιδιά... :(:(:( Εδώ με δυσκολία γράφει... :?:?:? Ούτε το δημοτικό δεν εχει τελειώσει... :shock::shock::shock::shock: Σε ολοήμερο προσανατολίζομαι ή αναλόγως των οικονομικών μας δυνατοτήτων να παίρνω μια δασκάλα για 3-4 ώρες καθε μέρα... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Δε γίνεται αλλιώς... :(:(:(:(:(

Βίκυ είναι σίγουρο δηλαδή ρε;;;;; :(:(:(:( Τι να πω πια...Με τους μαλάκες... :evil::evil::evil:

Η ΜΙ πως είναι;;;; :roll::roll::roll:

Χρύσα αντε κανε λίγη υπομονή ακόμα με τα αποτελέσματα της μαμάς..Όλα καλά θα είναι, θα δεις... :x:x:x Για τον αποθηλασμό, εγώ έσκασα ότασν αποθήλασε η Μαρτίνα 20 μηνών.... :(:(:(:(:(:(:( Μου έλειπε απίστευτα, δεν μπορούσα να το χωνέψω... :?:?:?:? Τώρα λέω καλύτερα...Σε λίγο θα θηλάσω τον μπεμπάκο... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Αν και έχω ψιλοαγχωθεί λίγο... :roll::roll::roll: Πάω με αυτοπεποίθηση έμπειρης και φοβάμαι μήπως φάω τα μούτρα μου.. :?:?:?:lol::lol::lol:

Αφρο το πιστεύεις ότι δεν έχουμε ούτε ένα παραμύθι του Τριβιζά;;;;; :o:o:o:o:o:roll::roll::roll::roll: Δεν έχει τύχει να πάρω.... :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops:

Τζούλια τι ωραίες δραστηριότητες που έχετε ρε;;;; 8-)8-)8-) Και τόοοσο οικονομικές..Μπράβο στο δήμο σας... 8-)8-)8-) Και εμείς μπορεί να έχουμε, αλλά ποιος να την πάει.... :(:(:(:(:(:(:(

Αναστασία πήδηξες τάξη μωρή;;;; :lol::lol::lol: Αστέρι μου εσύ... :x:x:x:x:x:x

Βενάκι μπορείς δηλαδή αν θες να καθυστερήσεις να τον πας δημοτικό;;;; :roll::roll::roll: Εγώ στενοχωριέμαι που η Ιω αναγκαστικά θα πάει πρώτη 6,5 χρονών... :roll::roll::roll::roll: Μπράβο για τις αλλεργίες...Σίδηρος και φεριτινή τέλεια... ;););)

Η Νατάσα σήμερα έχει αυχενική;;; :mrgreen::mrgreen: Αντε να μας πει νέα... :mrgreen::mrgreen: Εγώ πιστεύω πάλι κόρη θα έχει... :lol::lol::lol::lol::lol:

Χρυσάνθη εγώ δεν έχω δει ποτέ πως είναι οι σπασμοί, αλλά διαβάζω συχνά τον τελευταίο καιρό διάφορα τέτοια περιστατικά και μου κόβονται τα πόδια.... :(:(:(:( Τρέμω και μόνο στην ιδέα... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αφρο αμα δενε χεις που να τα αφισεις;;;;

εγω πχ που θα δουλευω μεχρι 5 τι θα τα κανω;;;;

αντε τωρα εχω τηνπεθερα..αλλα αν γινει κατι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω η πεθερα μπορει να μη τις διαβαζει..αλλα κολαζ θα ξερει να κανει ρε συ!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

μην αγχωνεσαι απο τωρα..βλεποντας κ κανοντας..ασε που ειναι κ η μαμα σου..που απο ο,τι εχω καταλαβει..σαίνια θα τις κανει!! ;)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

κ επισης..στην α δημοτικου..ε..μια χαρα θα αντελεξελθει η πεθερα!την αλφαβητα οσο να πεις την ξερει!!μετα θα προσπαθουν κ τα κοριτσια,ο μαριουλης μικρος θα ειναι,δεν τον εντασσω σε σχολικο προγραμματισμο ακομη! 8-):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τί να πω ρε θηριο..χιλια μπαραβο που αντεχεις τοσο πολυ στη δουλεια..θα ειχα φρικαρει προ πολλου..θα μου πεις κ τί να κανεις..αλλα πάλι μπραβο!! :D:D

φωτο απο δωματιο θα μας βαλεις;

για πονακια δεν ξερω...ποτε πας γιατρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...