Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

Αφρο πήγαινε βόλτα ρε, ωραίο καιρός, λιακάδα :D;) .....πώς θα πας? εννοείς μόνο με τον Π.? ή θα τον αφήσεις δίπλα? :roll::roll::roll:

αχ εγώ θα πήγαινα Θησείο, πολύ μου αρέσει.....αλλά και ο Πειραιάς, να δω θάλασσα :D:D:D:D;);):ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

επειδή δεν αρέσουν σε σενα τα παραμύθια δεν τα πήρες? :P:P:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλέ με τον Π! Δηπλα τωρα είναι η θεία της ειρήνης, η φίλη μου δουλεύει (δασκάλα ντε) ...σκευτωμαι ...θέλω να πάω σε κάποιο βιβλιοπωλειω στο κέντρο να χαθώ ανάμεσα στα βιβλία ....αλλα δεν μου έχει κανει κακα ακόμα και πρέπει να δω τι θαμου κανει ...μην κανει καμοια πλημμύρα στον δρόμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα..

τι κανετε;;;..

εμεις καλα..

Χρυσανθη μεγεια τα γιαλια..θα τα συνηθησεις..και εγω ζαλιζομαι συνηθως οταν αλλαζω βαθμους και παιρνω καινουρια..

Αφρο πηγενε ρε βολτα..θα σου κανει καλο..

Βικυ θα τα πουμε τηλεφωνικα..

πολυ στεναχωρηθηκα γι'αυτο που εγραψες..για το νοσοκομειο σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμένω χρυσα να κανει κακα ...δεν το διακινδυνευω γιατι αν ειναιοπως χθές και μας βρει έξω την κάτσαμε ....ολο κακα λέει αλλα δεν εχει κανει ακόμα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

δεν σας διαβασα εινα ιπολλες σελιδες και εχω πολυ δουλεια :?:?:oops:

τι κανετε? εμεις καλα...

ρε κοριτσια..ο μικρος δεν κανε ιεργασιες στο προνηπιο..δεν θελει..μου τις εδωσε η δασκαλα σπιτι να της κανουεμ μαζι εκανε μια δυο φορες και παλι αρνειται..εννοειται δεν τον πιεζω ζωγραφικη ειναι αλλωστε αλλα δεν πρεπει να συνηθιζει σιγα σιγα?ισως επειδ ηστην ουσια ειναι μικροτερος?κανονικα και 10 μερες δεν θα ποηγαινε προνηπιο φετος αλλα του χρονου.. :?:?

αργυρω -11??????? ωραια :lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο οτανε λενε θελω κακα και δεν κανουνε ειναι δυσκοιλιοτητα..και εμενα ετσι εκανε..ολη μερα..θελει φαγητα ζουμερα και οχι μακαρονια μπισκοτα κτλ αλλα λαδερα..

ρε χζρυσα εαν ειχε αδιασει δεν θα ελεγε θελω να κανω κακα...

πηραμε τις εξετασεις του φιλιππου εαν θυμαστε και ειχατε διαβασει σας ειχα πει θα πηγαιναμε το σαββατο..ολα καλα φαινονται αρα πλεον τελειωσαμε και επισημα με αλλεργιες κτλ :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα!!!!

τι κανετε;

βροχερη η σαλονικα σημερις ,αντε αργυ σου κανουμε παρεα! :P

στον παλιοκαιρο εννοω..

εμεις καλα ,δοξα το θεο!εξωτερικες δουλειες σημερα,ολα καλα!

μαρακι χρονια σας πολλαα!να εισαι παντα γερη κ γελαστη!

ΒΙΚΥμα να κλεισουν ολοκληρο νοσοκομειο;εννοεις θα γινει συγχωνευση με αλλο; :o:o

χρυσα τι εγινε με τις εξετασεις της μαμας σου;ακομα;

λενακι μν στεναχωριεσαι με το ειρηνακι!εσυ να της λες καθε φορα οσες φορες κ να σε ρωτα με ηρεμια αυτα που της λες!αχ μωρε την τσουπρα :x

γωγουλα μπραβο για το δωματιο!πωπω οταν πρωτοηρθα οτι ειχες μεινει εγκυος κ οπου ναναι γεννας! :D πως περναει ο καιρος!

αφρο καλυτερα σημερα ε ;ο μανωλης με το βηχα;καλα αυτο με τον τριβιζα συμφωνω,ηθελα κιολας να σας ρωτησω

καποια παραμυθια του νομιζω ειναι λιγο στεναχωρα πχ το παραπονεμενο ελεφαντακι η η ουρα της στασης....η εγω ειμαι καπως;;;;;;καλα την ουρα της στασης οιμεεεεεε μεχρι να τελειωσει ιδρωσα :lol::lol::lol::lol:

ιουλια νομιζω λιγο πολυ ολοι κατα καιρους θα εχουμε κανει τετοιες γενικευσεις για διαφορα επαγγελματα πχ γιατρους κτλκαταλαβαινω ειναι δυσκολο επαγγελαμα κ το κρατος δν σας βοηθα αλλα θαπρεπε νομιζω να υπαρχει αξιολογηση των καθηγητων οπως κ ολων των επαγγελματων ουσιαστικη για το καλο ολων κ ειδικα των μαθητων!

ειχαμε δασκαλα στο δημοτικο σαδιστρια λεμε,μας εβαζε να διαβασουμε κειμενα τριτη δημοτικου τωρα,κ εαν κολλαγαμε καπου οπως περπατουσε αναμεσα μας σου κοπανουσε κυριολεκτικα το βιβλιο στο κεφαλι!!!!!με δυναμη,ακομα θυμαμαι το φοβο που νιωθαμε ολοι,τα σκυμενα κεφαλια μας,τα κατακοκκινα προσωπακια!επισης δν τολμουσες να ζητησεις τουαλετα,απειρες φορες ειχε αφησει παιδια να κατουρηθουν μπροστα στην ταξη για να μαθουμε!οταν ξεσηκωθηκαν οι γονεις κ διαμαρτυρηθηκαν αρχικα της εγιναν παρατηρησεις με το ζορι :o κ τελικα οταν αγριεψαν οι γονεις απλα τη μετεφεραν σε αλλο σχολειο να βασανιζει αλλους!τωρα στο θεμα ασκησεων ακρη δν θα βρεις,αλλος θελει ασκησεις στο σπιτι ,αλλος οχι...αλλα για μενα ειναι η συμπεριφορα πανω απο ολα!

εγω ειμαι υπερ των εναλλακτικων,δν μιλαω για τα ακρα,αλλα γιατι οχι!αν μπορω να αποφυγω ενα φαρμακο γιατι να μν το κανω!τα συμπληρωματα στις εγκυμοσυνες τυφλοσουρτης,ολες τα παιρνουν ολα!δν καταλαβαινω γιατι θα πρεπει να παρω φαρμακα αν γινεται να αντιμετωπιστει κατι αλλιως!για τα εμβολια τωρα ειναι μεγαλο θεμα δν το εχω ψαξει σε βαθος ,αλλα ενα μεγαλο μερος του κοσμου τα αμφισβητει με βαση ερευνες που εχουν γινει....επισης δν θεωρω οτι καποιος που ψαχνετε στο ιντερνετ κ μαθαινει πραγματα κ παιρνει την αποφαση να κανει η οχι κατι οτι ειναι ξερολας :oops::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη :D:D:D:D άντε ρε βουρ στο ψητό τώρα :D:D:D

μπράβο! :D:D

-11 έχουμε αλλά δεν κάνει και πολύ κρύο :roll::roll::roll:

το θέμα είναι ότι έξω οι δρόμοι είναι παγοδρόμια και χαίρομαι που δεν πρέπει να πάρουμε το αμάξι!!! :?

έχουν γίνει πολλά ατυχήματα...........

και οι μετεωρολόγοι λένε να κάννουμε λίγες μέρες υπομονή ακόμη :lol::lol::lol:

το Σάββατο, λένε, θα έχουμε 10 βαθμούς!!! :o:o:o:o:o

πρέπει να λιώσουν γιατί ο Λ. είναι καλεσμένος την Κυριακή στα γενέθλια ενός φίλου του, του Γιαπωνέζου, και θα πάνε στο ποτάμι, έχει απέραντο γρασίδει και θα παίξουν baseball!! :D με δάσκαλο :D ...... για αυτό πρέπει να λιώσουν, αλλιώς δεν ξέρω τι εναλλακτικό έχουν κανονίσει οι γονείς του!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωή :o:o:o:o:o:shock::shock::shock:

μη χειρότερα.....μα τι "δασκάλα" :shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted:

έπρεπε να την απομακρύνουν από τα παιδιά και όχι να την μεταθέσουν!!! :!::!::!:

α! ναι και εγώ είμαι υπέρ της εναλλακτικής και αυτό γιατί έχω προσωπική πείρα! ;) με την μαμά μου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενετια μπραβο ρε συ...

αντε τωρα δηλαδη θα τρωει απόλα;;;...μακαρη

κοιτα ΟΚ ειναι το μικροτερο στην Ταξη..αλλα δεν εξρω ρε συυυ..

καλα και εμενα βαριετε του θανατα να κανει το οτιδηποτε

Ζωη ελεος..αυτη ειναι για απολυση..

οχι τα αποτελεσματα δε βγηκαν ακομα..πηραμε τηλ χτες..θα μας ειδοποιησουν...

Α Αργυρω ηθελα να σε ρωτισω...δε μου ες γεννικα εκει στη Γερμανια τι παιζει με αμαξι..με την ασφαλεια..ποσο κοστος εχει τι τελη κυκλοφοριας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη ο Π ειχε γαστρεντεριτιδα και αυτό φοβαμαιμην τα κανει στον δρόμο ...σήμερα δεν έκανε ακόμα.

μέχρι χθές έφταναν μέχρι το. Λαιμό ....

Το παραπονεμενο ελεφαντακι το έχω και το μισώ ..... μας τον κάναν δώρο και ακόμα σκευτλμαι γιατι αυτο ......μήπως θέλει να μας πει κατι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Αφρο καλυτερα να μην βγεις...ποτε δεν ξερεις τι γινεται...ασε το για αυριο!

Βενη...τελεια με τις αιματολογικες!

οσο για το οτι ειναι μικροτερος τωρα ....

αλλα σε 2-3 χρονια δεν θα πρεπει να το σκεφτεσαι ετσι...ξερω δυσκολο κα για το παιδι...αλλα θα πρεπει να ακολουθει το προγραμμα της ταξης!

η αδελφη μου τον εναν 23/12 γεννημενος τον πηγε κανονικα σχολειο...δηλαδη μικρο...τον 2ο που ειναι 22/12 τον αφησε 1 επιπλεον χρονια στο νηπιο....και τα παιε πολυ πιο καλα...συγκριτικα με τον μεγαλο...ειναι πιο επιμελης!

Χρυσα..οτι σκεφτομουν τις απαντησεις της μαμας!

αναμονη ακοκα!

ολα καλα θα ειναι!

οσο για το κελιεσιμο του νοσοκομειου...

η λογικη κα[ποτε ηταν η αποασυλοπιηση η οποια πηγε αρκετα καλα, και το μεσα να μεινει αμιγως νεοσεισερχομενα με μεγιστη παραμονη 30 ημερες...αλλα αυτο δεν γινετσι...α) πολλες οι εισαγγελικες εισαγωγες β) δεν ειναι ιωση ν απαρεις αντιβιωση και να στρωσει γ) ανετα με το εξιτηριο επιστρεφιυν ξανα!

το 2012 εκλεισε με 3500 εισαγωγες!!!!!!!!!!!!!!

αλλα οι μεγαλοι εχουν αλλα σχεδια....να βγουν οι χρονιοι σε ΜΚΟ , οι οσοι εχουν οικ. περιβαλλον και περιουσια σπιτι τους

εμεις η σπιτι μας...η στην καλυτερη σε αλλα γενικα νοσοκομεια ανα την αττικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θα βγω ...κοιμήθηκε ...ε φυσικά αφού με έσκασε απο τις3 τα ξημερώματα δεν θα πέσει τούβλο τωρα!?

καθαρησα το πίσω μπαλκόνι ...έχω κάποιες δουλειές να κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaa περαστικα του ρε!μη νπας καλυτερα..ποτε δεν ξερεις.. :?:?

χρυσα τρωε ιεδω και καιρο ελευθερα αυτες ητανε ο τελευταιος ελεγχος.. :):)

βικυ τον αφησε ενα χρονο παραπανω στο νηπιο ε??αμα σου πω το σκεφτομουνα..ε λογικα θα μας πουνε εαν χρειαστει...βασικα μαθαινει πολυ ευκολα...μετραει αλφαβητα τα παντα..απλα δεν θελει να κανει εργασιες..δεν μπορει να κατσει στα αυγα του πολυ ωρα να συγκεντρωθει να κανει κατι..ετσι και με τα παιχνιδια του.. :?:?:?

βικυ 91 σιδηρος

13 φερριτινη

καλα δεν ειναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρα 3.200 άτομα δεν ήταν καλά στα μυαλά τους? :o:o:o:o:o:o:o:(:(:(

Χρύσα η ασφάλεια και τα τέλη - συγκριτικά με την Ελλάδα - δεν είναι πολλά....είναι πιο φθηνα θα έλεγα εδώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ δεν ξερω..

ξερω οτι κατι πανε να κανουν..να συμμαζεψουν..αλλα τα κανουν ολα τοσο λαθος..

και διαβασα το αρθρο της Φραν και μου εκανε εντυπωση..ειναι σαν να το βλεπω να σημβαινει σηγα σηγα...

Βενετια τελεια ρε..τελεια...ασε ρε γλωτωνει το καημενο τοση ταλαιπωρια...

Ελα ρε μη τον αφινεις...

Αφρο και εμενα σημερα ο Ζαν ηταν καπως...

ξυπνησε απο τις 5 και εκανε τουμπες...

και του δινω στηθος και με κοιταει :D:D:D:D και λεει ΝΤΙΚΑΑΑΑΑ..ετσι χαρουμενα!!!

το μωρακι μου..

ρε παιδια εχω παρατηρησει πως ο Ζαν εχει ελατωσει παρα πολυ τον θηλασμο την ημερα..

ειναι μερε ςπου δε ζηταει καθολου...αλλα ΟΚ το νυχτερινο δεν το εχει κοψει καθολου..αντιθετα ζηταει..λετε να αποθηλαζει σηγα σηγα;;;..νωρις δενε ιναι;;;

Αργυρω ποσο δηλαδη;;;..ο αδελφος μου πρεπει να παρει ενα μικρο αυτοκινητο αλλα θελει να παρει μιχανη γιατι λεει ειναι ακριβα τα ασφαλιστρα και τα τελη κυκλοφοριας και τωρα δεν μπορει ακομα να ανταπεξελθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!

βενη μου τελεια με τις εξετασεις! :D:D

εγω για το νηπιο,θα σου ελεγα να δεις πρωτα τί θα σου πουν του χρονου στα νηπια οι δασκαλες κ μετα να αποφασισεις..

προσωπικα,πηγα νωρις σχολειο,κερδιζα χρονια,κ ετσι 5,5 ημουν α΄δημοτικου!σε κακο δε μου βγηκε,ισα ισα,ουτε δυσκολευτηκα..θελω να πω οτι ειναι στο παιδι..κατσε να δεις..

επισης,αφου μαθαινει ευκολα,ισως να αντεπεξελθει μια χαρα!

το οτι δε συγκεντρωνεται πολλη ωρα για κατι,ειναι αλλο θεμα,ισως κατι να μη του κεντριζει το ενδιαφερον,ισως να θελει το χρονο του..περιμενε κ θα δεις! ;)

χαθηκαμε ρε..θα κανονισουμε για καφε;αντε ξεκουνηθειτε καλε να μαζευτουμε..αλλιως..ποιος εχει γενεθλια τωρα κοντα;γιατι μονο τοτε βλεπω να βρισκομαστε! :lol::lol:

αφρο καλυτερα που κοιμηθηκε..

κοριτσια επαθα πλακα με τον δημο μας!εχθες που περιμενα τον γιωργο,ηρθε μια υπευθυνη κ μας ενημερωνε!

ακομη κ μαθηματα μπαλετου,ταε κβο ντο,τενις,ολα γενικα,εχουν 10 ε το μηνα! :shock::shock::shock:

κ μαλιστα μετα το τμημα μουσικοκιν. που παμε εμεις,εχουν τα κοριτσακια ρυθμικη ,με κορινες,στεφανια,κορδελες κ μειναμε λιγο με τον γιωργο γιατι ηθελε να δει κ ηταν τελεια!!! :shock::shock::shock::shock::o:o:o:o

εχει κ γιογκα,πιλατες για ενηλικες,αλλα εγω λογω εγκυμοσυνης.. :roll:

παντως συγκλονιστηκα!σχεδον δωρεαν θα κανουμε δραστηριοτητες! :D:D

επισης χαρηκα γιατι μια μαμα,ευτυχως βρηκα εναν ανθρωπο να συνεννοηθω 8-):geek: ,μου ειπε οτι στα νηπιαγωγεια μας τα παιρνουν ολα σχεδον τα προνηπια..μακαρι ναμας παρουν του χρονου!

αργυρω πολυ ομορφο ακουγεται το παρτυ που θα παει ο λουκας! :D:D

μα -11;; :shock::shock::shock::shock::shock:

ε καλα...ο κολλητος μου που ερχεται τελη του μηνα,σοκ θα παθει με τον καιρο εδω! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσα κ ο γιωργος πρωτα ημερησιους θηλασμους ειχε μειωσει..νωρις δεν ειναι καλέ! 8-)

σας φιλώ..εξωτερικες δουλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας

σας γράφω από το γραφείο, ήμουν στη συνελευση και περιμένω να τελειώσει το νηπιο να πάω να πάρω την Ι

Και η Ι 11/12 είναι γεννημένη -από τα μικρά- αλλά είναι στο χέρι των γονιών να καθήσει κι άλλη χρονιά??

Πρόβλημα δεν αντιμετωπίσαμε πάντως.

τι να συμμαζεψουν, που θέλουν να τα καταστρέψουν όλα

επανέρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρύσα δεν θυμάμαι ακριβώς να σου πω γιατί ρωτάω τον άντρα μου, αλλά δεν τα συγκρατώ τι μου λέει :lol::lol::lol::lol:

πάντως τα τέλη για το δικό μας αυτοκίνητο, Audi A4 στέισον βάγκον είναι γύρω στα 150ε! :|

η δε ασφάλεια....εξαρτάται τι αφάλιση έχεις.....εμείς που είναι φουλ νομίζω ότι είναι 300ε τον χρόνο (για αυτό δεν είμαι πολύ σίγουρη όμως :? ).....

για τα τέλη τα στέισον βάγκονς αυτοκίνητα είναι φθηνότερα διότι συνήθως τα αγοράζουν οικογενειες και έτσι βοηθούν τις οικογένειες οικονομικά! :|

αυτά όμως μπορεί να τα ρωτήσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω μου κακοφανηκε...

πραγματικα τωρα που το σκεφτομαι ειναι μερε ςπου δεν θηλαζει καθολου...μονο αν ξυπναει τη νυχτα

Μπραβο για τον Δημο μας...

εμεις κλασσικα ο δικος μας δεν κανει τιποτα απολυτως...

Αρτζ μου ειπε οτι ρωτησε και τωρα λεει δεν τον σημφερει...

θα παρει λεει ενα μηχανακι με 300 ευρω καινουριο 50 κιβικα..

τι σοι μηχανη ειανια υτη τωρα..ο Θεος και η ψυχη του..

του ειπα πως αν θελει αν παρει αμαξι θα του στειλω λεφτα να μου τα δωσει μετα αλλα δε θελει..

ξοδευτηκε πολυ γιατι αγορασε πολλα για το σπιτι του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-ss:-ss:-ss είμαι ολομόναχη

κορίτσια πολλοί δήμοι τα έχουν αυτά αλλά μάλλον δεν τα ψάχνουμε για να τα μάθουμε

εγώ πχ τα βλέπω επειδή είναι κάτω από το σπίτι μας..πάμε απευθείας στα ιδιωτικά χωρίς να ρωτήσουμε

ο Γ από το δήμο ξεκίνησε αγιογραφία ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι εγω ρωτησα στον δικο μας...

τιποτα δενε χει..

εχεισ τους αμπελοκηπους αλλα εχει απο 6 χρονων...

ειχε ενα ΚΔΑΠ σε ενα κτηριο το οποιο ειναι αχρισημοποιητο παιδια..10 χτιζοταν ενα πολυ ομορφο...

προπερση εβλεπα παιδακια πηγαιναν ζωγραφιζαν κανανε χωρο..φετος που πηγα να δω- γιαι ειναι και πολυ κοντα σε μας- και ηταν κλειστο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα γιατι σκας ετσι για τον θηλασμο? Και ο Π μόνο για ύπνο θηλαζει και ο Μ ετσι θηλαζε μόνο για ύπνο και θηλασε μεχερι τα 3 . Φυσιολογικό είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα τότε θα πάρει παπάκι μάλλον!!! :lol::lol::lol:

κοίτα αν τον βολεύει καλύτερα το μηχανάκι! :roll::roll::roll:

ο ανηψιός μου (6 ετών) πάει σκάκι στον δήμο!

Μαρία γιατί είσαι μόνη? πού είναι οι άλλοι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • ναι εχεις δικιο..αλλαξες γιατρό τώρα εσύ!
    • Το καταλαβαίνω γιατί και εμένα θηλαζε όλη την νύχτα (μπιμπερό δεν είχε πάρει ποτε μέχρι τοτε ) και όταν έγινε η παλινδρόμηση ήταν 13 μηνών ηθελα να κόψω στο στήθος όποτε τότε που έγινε εκείνο το συμβάν σταμάτησα και τον θηλασμό μια και καλή πήγα έκανα την αποξεση σε δημόσιο νοσοκομείο γιατί ο γιατρός μου ήθελε 700 ευρώ.. πήγα πρωί 7 η ώρα στο νοσοκομείο και βγηκα 7 το απόγευμα το στηθος της το έκοψα δεν την ξανά έδωσε από τότε.. αλλά πραγματικά γιατί δεν σε έκανε εισαγωγή για μερικές ώρες και ήθελε 3 μερες δεν το κατάλαβα κορίτσι μου 😞 Εσενα βέβαια είναι πιο μικρή η κορούλα σου την θηλαζεις μόνο νύχτα ;  εγω κορίτσι μου στην θέση σου θα πήγαινα απευθείας νοσοκομείο να με εξετάσουν καλύτερα εκεί 
    • Ναι εντάξει ότι μου είπε τώρα θα κάνω μωρέ απλά ξέρεις είναι και άλλος τώρα αυτός ο γιατρός και λίγο η επικοινωνίας μας είναι μικρή  τι να σου πω κορίτσι μου εγω δεν το έκανα ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη ούτε τώρα.. αλλα γενικα το συστήνουν αρκετοί γιατροί 🤷‍♀️  
    • κατι θα ξέρει ο γιατρός σου...μην αγχώνεσαι! απο τη μια σκέφτομαι να το κάνω... γιατί αν δεν το κάνω και αυριο μεθαύριο παθει κάτι το μωρό θα έχω τύψεις 🤷 απο την άλλη δεν ξέρω κατά πόσο είναι καλό όντως!
    • @Kiddo μακαρι να ήταν έτσι. Αλλα δεν είναι. Ήταν κολπικός υπέρηχος. Ο γιατρός που πήγα χθές, κάνει και τους μεγάλους υπερήχους είναι δηλαδή και εμβρυολογος οπότε θεωρώ πως θα εχει καλό μηχάνημα. Το ιατρείο του εξάλλου, πρεπει να το εχει καμια 5ετια. Αυτο που περιγράφεις το εχω ζησει κι εγω στο τελευταίο παιδι μου. Ειχα παει σε εναν γιατρό που ακουγα καλά λόγια, φουλ στην αναγουλα δεν μπορουσα να σταθω και μου λεει πως βλεπει εναν αδιο σακο. 2 ημερες μετα παω στον γιατρό μου και βλέπουμε και έμβρυο. Αυτος χθες, ήταν αισιόδοξος. Μου ειπε ότι υπάρχει πιθανότητα να μην προχωρήσει αλλα εμπειρικα μου εδειξε το σχημα του σάκου και μου λεει , "μιλώντας εμπειρικά, πιστεύω πως θα προχωρήσει και πως το σχήμα που έχει ο σακος μου, είναι σχήμα που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και έμβρυο." Αλλα δεν το πιστεύω. Είμαι απόλυτα σίγουρη πως θα παλλινδρομησει ή ηδη εχει γίνει. Το ξερω, το νιωθω , το διαισθανομαι. Τουλάχιστον χθες, δεν μπορούσα ουτε να κλάψω και όλη αυτή η ένταση μου χτυπησε σε δυνατό πονοκέφαλο. Σήμερα ομως καταφερα να ξεσπασω και σε κλάμα. Ξερω θα μου πειτε πως εχω αλλα 3 θαυματακια διπλα μου και δεν πειράζει. Ομως οσα παιδια και να εχεις η απώλεια αυτη πονάει. Το αγάπησα, του μιλούσα, του εγραψα και γραμματα, το οραματιστηκα. Τέλος πάντων. Την αλλη Τέταρτη πλεον θα το ξέρω και επίσημα...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...