Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

λοιπόν είμαι απίστευτα εκνευρισμένη με τον Λ. X(X(X(X(X(X(

περπατάει τόοοοοσο αργά, αφού και ένας παππούς με μπαστούνι θα τον προσπεράσει :o:o:o

και καλά όταν έχει καλό καιρό, αλλά σήμερα?...έξω χιονίζει και εκείνος αργότερος και από χελώνα X(X(X(X(X( και αυτό δεν είναι υπερβολή!!!!

επίσης με έχει πρήξει με τις κάρτες σταρ γουόρς!!! ε δεν μπορώ άλλο X(X(X(X(X(X(

πάντως εγώ το επάγγελμα του νηπιαγωγού και δασκάλου το κατατάσσω στην ίδια κατηγορία με αυτό του ιερέα και γιατρού...δλδ δεν πρέπει να θεωρούνται επαγγέλματα.....ο νηπιαγωγός και ο δάσκαλος έχουν πολύ σημαντικό ρόλο στην διαμόρφωση του χαρακτήρα του παιδιού....η δασκάλα είναι σαν μια 2η μαμά.....η δασκάλα του Λ. πάντα τους λέει να φοράνε το μπουφάν, σκουφάκι, γάντια αν κάνει έξω κρύο....και όταν πήγαν εκδρομή μια μαμά δεν είχε δώσει μικρό σακκίδιο για το μπωλ και δεν είχε δώσει και μπουφάν....η δασκάλα πήρε το μπολ και το μπουκάλι και τα έβαλε στην τσάντα τςη και φρόντισε για το μπουφάν του παιδιού......θα μπορούσε να πει "και τι με νοιάζει!"

επίσης έχει κάνει βιβλιοθήκη στην τάξη, αγόρασε χριστ. δέντρο και ήθελε να αγοράσει και κάτι, αλλά δεν θυμάμαι τι και μια μαμά την κατηγόρησε ότι θα κρατήσει τα χρήματα ή κάτι παρόμοιο :shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted:

γονείς περίεργοι υπάρχουν παντού :?:?:?

αλλά εδώ θα συμφωνήσω με την Χρύσα που είπε ότι εξαρτάται τι μόρφωση έχει ο κάθε γονιός!!!

και δεν εννοώ την πανεπιστημιακή φυσικά!! :!::!:

Φρανίτα ας απολαύσετε και εσεις λίγο χιονάκι, τόση ζέστη είχατε!!! :P:P:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργυρω και εγω δεν εννοω πανεπιστιμιακη

Ρε συ..μηπως κουραζετε και περπαταει τοσο αργα;;;..

παντως και ο Χ βαριετε το περπατημα..ενω ο Ζαν ειανι πιο του περπατητου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια εχεις γεννεθλια?? Χρονια πολλα!! Πως θα γιορτασεις?

αχ τι μας περιμένει...

κλείνω τα 32 σήμερα

ε όπως και χτες..με πολύ περπάτημα, κλείσιμο δρόμου, βρίσιμο απο κανα 2 οδηγούς κλπ κλπ

το βράδυ θα παραγγείλουμε πίτσα και θα αγοράσω και ένα τεραστιο προφιτερολ να σβησω κεράκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα είναι το στυλ του αυτό :ymsigh::ymsigh: , αργά θα φάει, αργά θα περπατήσει.....και για μένα αυτό το αργό γενικώς είναι σκότωμα, δεν το μπορώ...... :ymsigh::ymsigh::ymsigh:

Μαρία θα βάλεις 32 κεράκια πάνω στο προφιτερόλ? :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Δεν πρόλαβα να διαβάσω όλες τις σελίδες.... :roll::roll: Έχω δουλειά...Απλώς μπαίνω σφήνα να σχολιάσω την Τζούλια.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Τζούλια συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ρε στο θέμα των γονιών που αναφέρεις... :roll::roll::roll::roll: Όμως όπως υπάρχουν καλοί εκπαιδευτικοί, υπάρχουν και άχρηστοι....Έχω "πέσει" και στις δυο κατηγορίες σαν μαθήτρια.... :roll::roll::roll::roll: Αλλά ειλικρινά και να μην πήγαινα σχολείο, δεν θα γινόταν και κάτι.... :?:?:?:?:?:?:oops::oops::oops: Ό,τι έμαθα το έμαθα επειδή με διάβαζε η μαμά μου και αργότερα τα ιδιαίτερα που έκανα.... :roll::roll::roll::roll: Μόνο μια φιλόλογο είχα στο σχολείο που πραγματικά ένιωθα σαν να κάνω ιδιαίτερο και η οποία με πήγε ένα βήμα παραπάνω στα αρχαία.... 8-)8-)8-) Να 'ναι καλά...Και ένας μαθηματικός...Αυτοί οι δυο..Οι υπόλοιποι δε μου προσέφεραν τίποτα...Μόνο ό,τι ορίζει η ύλη... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Στο θέμα κολλάζ όμως διαφωνώ μαζί σου... :roll::roll::roll::roll: Αυτές οι δουλειές, οι πιο δημιουργικές, γίνονται στο σχολείο....Όχι σπίτι... :roll::roll::roll: Δηλαδή μου λέτε ότι εγώ που γυρίζω σπίτι 8-9 το βράδυ θα πρέπει να καθίσω με το παιδί μου να κάνω κολλάζ με γράμματα;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Επίσης, επειδή διάβασα και λίγο την Φρανιτα μας, συμφωνώ απόλυτα μαζί σας...Δεν πιστεύω στα ματζούνια και στις εναλλακτικές θεραπείες..... :roll::roll::roll::roll::roll:

Και θα διαφωνήσω κάθετα με τη Νατάσα στο θέμα του σιδήρου που ΔΕΝ ανέλυσε ακόμα στην Ιουλία... :?:?:?:?:oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε θα τρελαθούμε τελείως;;Είπαμε "φυσικοί τρόποι" αλλά εδώ η κοπέλα (Ιουλία) είναι στην 18η εβδομάδα και έχει ήδη τόοοσο χαμηλό αιματοκρίτη... :shock::shock::shock: Γιατί να μην πάρει σίδηρο;;;; :shock::shock::shock: Δηλαδή θα πρέπει να πάρει μόνο όταν είναι έτοιμη να χρειασεί μετάγγιση;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Χτύπα ξύλο... :?:?:?:? Έλεος, δεν μπορώ με τις μαλακίες..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Αν το παιδί μου πνίγεται από βήχα και δεν μπορεί να πάρει ανάσα (όπως η Ιωάννα στην τελευταία ίωση) θα περιμένω να της περάσει με κρεμμύδια στο κομοδίνο και άλλα γιατροσόφια παρά να της δώσω φάρμακα;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Όλοι έχουν γίνει γιατροί και αμφισβητούν τα πάντα.... :roll::roll::roll::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω γιατι ειμαι πολυ στεναχωρημενη αυτες τις μερες...οι ορμονες μαλλων...

αδιαθετησα σημερα και παντα με πιανει μια ηπια καταθληψη....

διαβαζω διαφορα καισ τεναχωριεμαι παρα πολυ...

εφτασα σε σημειο να προσευχηθω να μη δωσει ποτε ο Θεος να πεινασουν τα παιδια μου...

Αργυρω το μονο σηγουροοτι δε θα εχει αγχος για τη ζωη του...χαχαχαχ...

ελα ρε...κοιτα ΟΚ και μενα δεν το μπορω αυτο..το κανει ο Χ και απιστευατ εκνευριζομαι..

επειδη εγω ειμαι γεννικα εκρικτικος χαρακτηρας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μια που ο κόσμος καίγεται..αύριο έχω ραντεβού για αποτρίχωση μπικίνι :mrgreen:

θα πάω σε μια άλλη όχι σε αυτή που πήγα στην αρχή ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μαζι σου σε αυτα που λες για σίδηρο και εναλακτικα.

Μας μπήκαν κάποια χρήματα απο τα χωράφια μου, επιτελους θα ξεχρεωσουμε λίγο ...προχθές ο Κ με ρωτούσε αν θα τον βάλουν μεσα με όσα χρωστάμε και του έλεγα άλλοι χρωστάνε περισσότερα .

Λέω να βγάλω τα χάλια ...τα συχαθηκα ...θα τα έβγαζα μόνη μου αλλα στο σαλόνι είναι κάτω απο τούς καναπέδες αρκετά και δεν μπορώ να τούς σηκώσω. Γεμάτα τρίχες και πλαστελινες ....

Το ξανά λέω απο μαλακιά μου που δεν έπαιρνα σίδερο αι είχα κάτω απο 29 μπήκε ο Μ σε οξυγόνο δεν είναι άπλα πράγματα. Και εγω για 2 μέρες μετα την γεννά ήμουν άσπρη σαν το πανί και δεν μπορούσα να περπατήσω. Έφαγα χεσιμο απο τον γυναικολογο.

Μαρακι Βαλε 1 ...οικονομία στα κεράκια χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα ρε παιδια..εννωειται πως υπαρχει αν υπαρχει προβλημα θα παρεις..και οχι μονο σηδερο..αλα και αλλες βιταμινηες..

πχ ακομα και εαν μου ελεγε να μη παρω φολικο οξυ εγω θα επαιρνα απο μονη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι χρόνια πολλά μωρό μου!!!! :x:x:x Να τα εκατοστήσεις, να είσαι γερή και να σε χαίρονται οι κοριτσάρες σου και ο αντρούλης σου.... :x:x:x:x Σου εύχομαι να ολοκληρώσεις με επιτυχία το μεταπτυχιακό σου και μετα βουρ για το τρίτο... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, αν είχα λεφτά, θα σου έστελνα δωράκι τη σειρά της Kerastase... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, Τζούλια για να μην αγχώνεσαι....Την Ιωάννα την "ένιωσα" στη 19η εβδομάδα και την Μαρτίνα στην 20η.... :shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

Το ίδιο και τον μπέμπη...20 εβδομάδων.... :lol::lol::lol::lol:

Και ήταν και 3η εγκυμοσύνη.... :mrgreen::mrgreen:

Οπότε coolαρε... 8-)8-)8-)8-)8-)

Αφρο αντε σε καλή μεριά τα λεφτά.... :D:D:D:D:D:D Μακάρι να περισσέψει τίποτα να τα φάτε όπου γουστάρετε... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία βάλε το 3 και το 2! ;)

αν και μένα μου αρέσουν όοοοολα τα κεράκια να είναι πάνω!!! :roll::roll::roll:

Χρύσα και εγώ επειδή κινούμαι γρήγορα δεν το μπορώ το αργό με τίποτα!!! :roll::roll:

της αδλεφής μου της έκαναν ενδοφλέβια σίδηρο :o:o:o:o

σας είχα πει ότι είχε 28 αιματοκρίτη.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ Γωγώκα μου!! :D:D:D:D:D και μόνο που σκέφτηκες αυτό που θα ήθελα είναι σαν να το πήρα κιόλας :D:D:D

μια συνάδελφος στη δουλειά δεν έπαιρνε ασβέστιο -γέννησε τον περασμένο Ιούλιο- και 2 φορές στην εγκυμοσύνη της ράγισε το πόδι της από το τίποτα! Το τι τράβηξε δε λέγεται κορίτσια..ούτε το μωρό δε μπόρεσε να πάρει αγκαλιά. Φανταστείτε γέννησε Ιούλιο κι ενώ εμείς επιστρέφουμε στις 40 μερες αυτή γύρισε Δεκέμβρη δε μπορόυσε να περπατήσει..Ο γιατρός της δεν της έδωσε ασβέστιο, έτσι απλά..άσε χάλια η καημένη..

Αφρο σε καλή μεριά ρε!!! Φάτε τα όπως θελετε

Από κοκκέτα όχι δεν έχω πάρει ποτέ αλλά δε με ενθουσιάζουν κιόλας τα μποτάκια.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα, νόμιζα οτι βγαίνει η αλυσίδα αλλα δεν βγαίνει ...ετσι δεν μαρεσει. Κοίτα χρυσα λέει 13 το τακούνι και 3,5 η σολα ...9 διλαδι τακούνι ...ε μέχρι του χρόνου θα μάθω να περπατάω χαχαχαχα

Ευχαριστώ αλλα την εφορίαν θα πάνε και την δεη και δεν θα φτάσουν κιόλας ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :(:(:(:(:(:(

χαχαχαχ..οχι ρε..ειναι λιγπ ακομψο ρεεεε..

αν θες τοσο ψιλο τακουνι...διαλεξε κατι αλλο..πιο σικ..

http://www.laredoute.gr/LA-REDOUTE-CREA ... =324366915

κατι τετοιο πχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε αργυρω...αρχιζει να βρεχει εδω!αστραφτει!! :lol::lol::lol::lol:

κ δεν εχω κ αυτοκινητο να παμε μουσικοκιν..,με ομπρελιτσες κ αδιαβροχα μας βλεπω! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

εγω για τις εργασιες δεν ειμαι αντιθετη...δε χρειαζεται στην τελικη να ειναι κολαζ υπερπαραγωγω ρε σεις..

κ στο σχολειο δε γινεται αυτο συνεχεια,γιατι τοτε ολη η ωρα θα "φυγει"ετσι,ενω πρεπει να γινουν κ αλλα πραγματα εκει..το κολαζ ειναι για να εμπεδωσουν..υποθετω..τα γραμματακια!με τη λογικη αυτη..ουτε ασκησεις ναβαζουν για το σπιτι,επειδη ο γονιος επιστρεφει αργα;;δεν πάει ετσι βρε κοριτσια..ενταξει,οχι στην υπερβολη φυσικα!

εγω παλι οοοοοοοοολα τα εναλλακτικα τα παραδεχομαι,αλλα δεν εχει τυχει κ να σερνεται το παιδι μου..

μεχρι στιγμης παντως,ευχαριστημενη ειμαι απο την αποτελεσματικοτητα..μεχρι αποδειξεως του εναντιου φυσικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δε μου άρεσε καθόλου το μποτάκι... :?:?:?:?:? Μην το πάρεις... :lol::lol::lol:

Κρίμα για τα λεφτά που δε θα μείνει τίποτα... :(:(:(

Τζούλιαααα ρε φιλενάδα είναι δύσκολο να έχει το παιδί τέτοιες εργασίες καθε μερα...άλλες μαμάδες δουλεύουν μέχρι αργά ή ωράριο καταστημάτων.... Είναι δύσκολο να βοηθήσουν τα παιδιά τους... Άλλο μια φορά στο τόσο, ένα ΣΚ και άλλο κάθε μέρα... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία γιατί δεν της έδωσε ασβέστιο? :o:o:o

είπαμε αλλά όχι και έτσι....εγώ έπαιρνα πολυβιταμίνες για εγκύους ... αυτές

http://www.orthomol-natal.de/desktopdef ... tabid-665/

εγώ πιστεύω ότι χρειάζονται οι εργασίες για το σπίτι, έτσι βλέπει και ο γονιός τι μπορεί να κάνει το παιδί!!!

αλλά ρε κορίτσια χωρίς εργασίες? :?:?

Αφρο δεν μου άρεσαν καθόλου οι μπότες, δεν μου αρέσουν οι αλυσίδες και τα σχετικά :roll::roll:

αυτό που έβαλε η Χρύσα μου άρεσε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...