Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

Εγραψα..στον τοιχο..δε μου εκανε εναρξη συζητησης..δεν εξρω γιατι

Τασια..να δωσει το Κειμπριτζ..

δενε ιανι τοσο δυσκολο..

εγω εδωσα το δικο μου με 4 μηνες μαθηματα εντατηκα και αφου ειχαν περασει χροοοοονια ουυυυυ απο τοτε που εδωσα το λοουερ..

μπορει να χρισημοποιουσα τη γλωσσα λογω δουλειας..αλλα αλλο το συντακτηκο και η γραμματικη ενος πτηχειου και αλλο η καθημερνοτητα..

δωστα θα τα καταφερεις..κανε τα μαθηματα σου,.

εδω δεν ανοιγα βιβλιο..

μπορω να σου πω πως πηγα κυριως εμεπιρηκα..

και να πω την αμαρτια μου :oops::oops::oops::oops::oops:

το πηρα επειδη ειχα πολυ υψιλη βαθμολογια στο speaking και Listening και εχετικα καλη στο reading στο use of Engilsh ειχα πατωσει..

αν δεν ειχα το Α++ σε speaking θα ειχα παρει τα τρια μου...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω το speaking φοβαμαι ρε κοριτσια...ειμαι τρομερα αγχωδης!

ενω μονη μου μιλαω μια χαρα :P:P οταν σκεφτομαι τους αλλους που με ακουν νομιζω πως τα λεω ολα λαθος! :oops:

listening & reading ειμαι πολυ καλη,gram-voc-εκθεσεις αρκετα καλη...εκθεση εχω γραψει και ενα 13 αλλα κ αρκετα 17-19 :? τουλαχιστον σε οτι κανουμε στο φροντ ειμαι οκ....τωρα θα αρχισουμε στην ουσια προετοιμασια...για να δουμε... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ λέω να προσπαθήσεις το Μισιγκαν

αφού και τα 2 είναι το ίδο ακριβώς κι έχουν την ίδια ισχύ γιατί να ταλαιπωρείς τον εαυτό σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα θα τα πας...δωστο για μενα..

αν μπορεις δωσε και το Μισιγκαν σαν εναλλακτικη...

οταν εδινα λοουερ..τοτε ηταν της "μοδας" το κειμπριτσ και το Οξφορτν ολοι δυνανε και τα δυο

εγω εδωσα μονο το κειμπριτζ...

αφενος γιατι οι γονεις μου δεν ειχανε λεφτα να δωσω εξεταστρα και για τα δυο..αφετερου δεν ειχα περιθωρια να ξαναδοσω λογω του οικονομικου..

αλλα εκεινη την εποχη ειχα φρεσκο κεφαλι και δεν ειχα θεμα..

ημουν το μοναδικο ατομο στο οποιο δασκαλα και διευθυντρια του τοτε Στρατηγακη συμφωνουσαν να δοσω μονο το ενα..

ηταν σηγουρες οτι εστω και με C θα το επαιρνα..

τελικα το πηρα με Α...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενω μονη μου μιλαω μια χαρα :P:P οταν σκεφτομαι τους αλλους που με ακουν νομιζω πως τα λεω ολα λαθος! :oops:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να σου πω και εγώ όταν μιλάω μόνη μου από μέσα μου στα γερμανικά, μιλάω σωστά - αλήθεια - όταν όμως είναι να μιλήσω στους άλλους .... πώς κομπλάρω έτσι δεν ξέρω και ξεχνάω τις λέξεις.....και μετά που το σκέφτομαι από μέσα μου λέω "και ήταν τόσο απλό"!!! :roll::roll::roll:

κάνε πρακτική με την δασκάλα, εκείνη τι σου λέει? :roll::roll:

εγώ νομίζω θα τα πας μια χαρά ;)

λοιπόν έίχα ραντεβού για την άλλη Πέμπτη στις 7 Μαρ, να ξανα κάνω αίτηση για διαβατήριο, αλλά ο άντρς μου δεν μπορεί να πάρει τον Λ. εκείνη την μέρα.....και εγώ είχα πει οκ για την Πέμπτη γιατί τότε που το έκλεισα ο Λ. σχολούσε στις 12.30 και τώρα άλλαξε και σχολάει στις 11.30.....δλδ με τίποτα δεν προλαβαίνω..............οπότε τους πήρα τηλέφωνο (όλη την εβδομάδα τηλεφωνώ :o:o ) και μου είπαν ότι μπορώ να πάω αύριο :D:D

κορίτσια ευχηθείτε μου καλή τύχη, αυτή την φορά να πάνε όλα κάλά και να το πάρω το ριμάδι :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

τί κανετε;καινουριο τρενακι ε;;καλοταξιδο!! :D:D

αναστασακι δωσε κ τα 2!εγω ειχα κανει ενα καλοκαιρι προετοιμασια ,εδωσα μονο το μισιγκαν κ ξεμπερδεψα!ηθελα ν α τελειωνω γιατι θα αρχιζα β λυκειου κ δεν ηθελα αλλα φροντιστηρια ,ειχα μπει σε ρυθμο πανελληνιων!

ευκολο ηταν,ΑΛΛΑ ειχε πολυ περισσοτερο λεξιλογιο απο το κειμπριτζ..Ολα τα αλλα,speaking,listening,εκθεσεις,σιγα,τα ιδια,αλλα το λεξιλογιο ηταν ξεσκισμα..αυτο διαβαζα ολο το καλοκαιρι :roll:

να τα δωσειςκ τα δυο κ ειμαι σιγουρη οτι θα πετυχεις! :D

θυμαμαι κ γελαω που στα προφορικα..,με ειχαν ρωτησει πιον θαυμαζω κ γαιτι..κ αντι να πω κατι αναμενομενο..τί μου ερχεται η ποντια κ λεω;;;;;;;;;;;

την ζαν ντ' άρκ!! :shock::shock::shock::shock::shock:

καγκελο ο εξεταστης!

κ δωστου να ρωταει πώς κ γιατι κ ναμην ξερω ολη την ιστορια εγω,κ δωστου εγω να το πηγαινω γυρω γυρω κ να βαζω σαλτσες!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οταν τα ελεγα στον καθηγητη του φροντιστηριου,μου ελεγε οτι καταφερα την πιο κλασικη ερωτηση να την αναγαγω σε ζητημα προς ψυχιατρικη παρακολουθηση..ολοι ελεγαν καποιον επιστημονα,εφευρετη,οικογενειακο προσωπο,ηρωα..εγω οοοοοοοοοοοοοοοοοχι!την ζαν ντ' αρκ που ακουγε φωνες κ την εκαψαν!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) μα πώς μου ηρθε :roll:

χρυσα τί καλα που βγηκε η μανουλα!!αντε να αναρρωσει πληρως,να παρετε κ τα τελευταια αποτελεσματα κ ολα καλα! :D

το τεστ δε το εκανα..το βραδακι,μετα που θα γυρισω απο τον γυναικολογο..αντε να δω το φασολακι,,εχω μεγαλη αγωνια σας λέω..ειναι κ που δε το νιωθω ακομη :roll:

σημερα μοσχαρακι με αρακα!μιαμ μιαμ!μοσχοβολησε το σπιτι,αλλα εγω δεν τρωω!πινω νερο μονο!

θα σας πω,αλλα μη γελατε..

παντα οταν ειναι να παω στον γυναικολογο,κ ναμε ζυγισει,δεν τρωω πιο πριν κ χλαπακιαζω μετα! :lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-) το εχουμε καθιερωσει με τον χ. κ μετα τον γιατρο παμε στη ναυαρινου κ τσακιζουμε κανενα πιτογυρο!! :lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

σας φιλώωωωωωωωωωωωω!παω να παρω το παιδι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα....καλοριζικο

αχ ωραια αυριο μπαινει η ανοιξη.....επιτελους να φτιαξει κ ο καιρος να βολταρουμε...δεν μπορω το κρυο

διαβασα λιγα.....

εγω την μπεμπα την αισθανομουν απο την 15εβδομαδα (ηταν κ η 4η εγκυμοσυνη) τον γιο μου αισθανθ κατι καπου εκει στις ιδιες εβδομαδες αλλα μετα σταματησε...ισως κ να μην ηταν....αλλα κανονικα μετα την 20η εβδομαδα...

θουλη τι κανει το κοριτσακι σου?οι αντρες σου?ειδες τι καλη που ειμαι? :lol::lol::lol: κ σου ξαναλεω ξερω απο αυτα....οταν κανεις επομενο υπερηχο πες στο γιατρο να κανει μια καλη ληψη κ θα σου την αναλυσω μετα.....

γωγω στα αγορακια οι ορχεις φαινοντε στην β επιπεδου νομιζω.....αλλιως θα ειχαν προβλημα με κρυψωρχια κ θα επρεπε να το κοιταξουν παιδοχειρουργοι ουρολογοι κ.τ.λ.γιατρος δεν ειμαι αλλα ετσι θυμαμαι

κ εγω δεν αντεχω την ουρα στις υπηρεσιες με τιποτα...ενας λογος που δεν πηγαινω για εξωτερικες δουλειες ειναι οτι δεν εχω υπομονη καθολου....

κ εγω καθε μερα δινω μπισκοτακι στα παιδια μου...ειδικα η μικρη το λατρευει....προχτες τελειωσαν ολα......δεν ειχαμε ουτε ενα γλυκακι με τον γιο μου να φαμε...ηταν βραδυ κ μου λεει ''μαμα σημερα φαγαμε γλυκο?''του λεω οχι γιατι τελειωσαν αγαπη μου αυριο θα παμε σουπερ μαρκετ κ θα παρουμε....΄΄ανοιγει το ντουλαπι εψαχνε κ βρισκει ενα μιραντα.....του λεω παρε το που θες γλυκακι... κ μου απαντησε ΄΄αστο να το φαει αυριο η μπεμπα που της αρεσει πολυ΄΄ βεβαια την αλλη μερα η μπεμπα το ετριψε στο χαλι :lol::lol::lol:

δεν τρωει γενικα πολλα..απλα θελει κ αυτος κατι γλυκο....συνηθως στο σπιτι εγω φτιαχνω κεικ κουλουρια κ κρεπες....εγω παντως ειμαι φαν της σοκολατας......αχ τωρα που σκεφτομαι τα γλυκα θα κανω κ παγωτο..... :roll:

χρυσα η μαμα σου πως ειναι?

αργυρω τι κανεις?δυσκολη γλωσσα τα γερμανικα....τα αγγλικα ειναι ευκολα...κ εγω θα δωσω καποια στιγμη για proficiency...το lower το πηρα οταν ημουν 15 ετων τωρα πηγα 32,5 δεν ξερω αν θυμαμαι κ τιποτα :lol: ο αντρας μου δινει το προφισιενσι τωρα την ανοιξη δεν ξερω ποτε ακριβως.....το χρειαζ για την δουλεια....

παντως ο ακης εχει παθος με τα αγγλικα....

πηρα στολες πρωτη φορα(μου εδινε παντα η αδελφη μου που εχει μεγαλυτερο αγορι)....ο γιος μου θα ντυθει πειρατης για αλλη μια φορα...του ειπα να διαλλεξει κ επειδη ηθελε πειρατικο σπαθι τα σεταρισε κ αποφασισε...πηρα κ στην νεραιδα μου μιας νεραιδας.

τι αλλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσ τη Χρυσανθη!!!!

Ρε Ιουλια..τστστστστ..ντροπη ρεεεε...

χαχαχ..ελα ρε δεν παιρνεις κιλο αμα φας καλα...

Μα τη Ζαν ντ'αρκ;;;; =:)=:)=:)=:)

Καλη ανταμωση σημερα με το παλλικαρακι σου

ΧΡυσανθη και εμεις πειρατες..αλλα δεν ενθουσιαστηκε..για την ακριβεια ειτ ετον ντισω ειτε οχι το ιδιο του κανει..

ε το πολυ πολυ θα κανω οπως ειπε και η Παναγιωτα...

θα τη βαλω στην τσαντα..αμα θελει ας ντηθει...ε αμα δε θελει μη ντινετε..

παρτι παντω ςθα κανουν την αλλη πεμπτη .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια σε καταλ αυτο με το ζυγισμα....μα αμα φας ενα κιλο συν ειναι?....αμαν που θελουν να ζυγιζουν τις εγκυες....εγω καθε φορα που ανεβαινα παθαινε σοκ ο γιατρος...στο τελος ελεγε +20η ζυγαρια :lol::oops: αλλα τωρα τα εχασα....πως αντεχεις ομως μεχρι να πας στο γιατρο?

χρυσα καλα θα κανεις?αμα θελει ας ντυθει κριμα οτι θελει το παιδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Γιαννης παντως θελει να ντηθει..του εδειξα τη προπεριση στολη του Χ που ειναι τιγρακι..και τη φοραει στο κεφαλι τρεχει και κανει και ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ..

εχει πολυυυ γελιο..

του λεει ποιος ειναι;;;..και φωναζει τιτι...χχχχχχχ δηλαδη τιγρη και γριλιζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα εμενα η μπεμπα δεν ηθελε τα παπουτσια.....μολις τα εβλεπε τσιριζει....κ οταν βγαινουμε βολτα τα περνω μαζι...οταν θελει να περπατησει τις τα φοραω :lol::lol::lol: τωρα τα ψιλοσυνηθισε βεβαια...φυσικα δεν τις ειχα βαλει ουτε αγκαλιτσας καθολου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xalo

καλα εχω ψοφησει απο τις δουλειες :?

βρε κοριτσια θα σας πω κατι

βλεπω προχτες τη μικρη ειχε παρει ενα παιχνισδακι σαν σφυρακι μικρο κ το κρατουσε σαν τσιγαρο κ μου λεει κοιτα αγο κανω :? λεω δν καταλαβα καλα αποκλειεται

κ σημερα την ξαναβλεπω κ της λεω τι κανεις ΑΓΑπη μου;;;;κ λεει μαμα γαρο κανω... :cry:

λεω γιατι Μ μου ;αυτο δν ειναι σωστα μπλα μπλα μπλα κ μετα που δν εβλεπε πηγα κ πεταξα το σφυρακι :oops::oops: λες κ αυτο εφταιγε!καλα εχω καταστεναχωρεθει μιλαμε!κ να φανταστειτε εμενα δν με εχει δει ποτε ,μονο τον πατερα της που οταν ειναι σπιτι κανει 3-4 κ μονο στο υπογειο κ οχι οταν ειναι η μικρη μπροστα συνηθως...σε περιπτωση που δν καταλαβατε εγω νομιζω πως εννοουσε τσιγαρο :?

καλοταξιδο ειπα;;;;;οχι ε;;;;σας επιασα απο το μουτρα! :lol::lol::lol::lol:

τουτο το τρενακι ναχει μονο χαμογελα υγεια κ ανοιξηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλα αναστασια μου γιατι να μν το παρεις καλε;;;;μν σκεφτεσαι αρνητικα!κανε την προετοιασια σου κ ολα θα πανε τελεια !!!!!!!!αλλωστε εχεις χρονο ακομη.....εγω παντως οταν εδωσα 2α λυκειου ειχα ριξει διαβασμα ,ακομα θυμαμαι την βλαχο-ινδη που μας ελεγε με αριστη προφορα τον καιρο!!! :?:?:? ανατριχιλα! :lol::lol:

χρυσανθη τι κανεις;παγωτο μιαμ μιαμ!τι γουρουνα που ειμαι! :lol::lol: χρυσανθη τελεια η μπεμπουλα :lol:

χρυσα με το καλο τα αποτελεσματα!γερη κ δυνατη η μανουλα :x

ιουλια θα σε στειλω το τηλ μου να μιλησουμε!θαρθει αυριο η θουλη αν θες να βρεθειτε κ να γινει η θουλη το gps σου η ακομα κ να σου πω για το τηλ ειναι πολυ ευκολο το σπιτι μου αληθεια!η αναστασια δν μπορει :cry: δν πειραζει θα το κανονισουμε κ την αλλη βδομαδα ε;ε;ε; :D

παωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσιαγαρο εννοουσε....δεν ξερω να σου πω γιατι εμεις δεν καπνιζουμε οποτε δεν μου ετυχε κατι αναλογο....αλλα ενταξει κ τι πειραζει τι εκανε, παιδακι ειναι....εσυ θα τις εξηγησεις οτι δεν ειναι καλο, απλα δεν πιστευω οτι ειναι κατι ανησυχητικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωη το εκανε και ο Χ μερικες φορες...κυριως γιατι εχει δει τον μπαμπα μου να καπνιζει στο μπαλκονι

επαιρνε ενα μαρκαδορο ακι ελεγε μαμα κοιτα κανω πουφ..

του ειπα πως ο παππους κανει πουφ γιατι εινια αρρωστος και αυτο ειναι το φαρμακο του και πως οπως με ολα τα φαρμακα δεν τα τρωμε και δεν τα πινουμε ποτε χωρις να ρωτησουμε τη μαμα..και αυτο το φρμακο του παπου δενκανει να το παιρνουν μικρα παιδιακια..

εκτοτε το εκανε μερικες φορες για σπασιμο νευρων και το εκοψε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα έστειλα στη Λένα μήνυμα να τη ρωτήσω για μαλλί για την περούκα

αυτή δεν έχει τα μαλλιά? ή έκανα βλακεία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι μαλλια η λενα πλεκει

αλλα φανταζωμαι οτι μπορει να σε βοηθησει απο που να προμυθευτεις μαλλια

http://your.yarnshopping.com/

νομιζω οτι ψωνιζουν κυριως απο εδω

Μια συναδελφος που επισης πλεκει ψωνιζει και απο εδω

http://www.laughinghens.com/

αυτοι στελνουν ταχυδρομικος

αλλα αν ερθεις θεσσαλονικη γι ατο μεταπτυχιακο εχει ανα μαγαζι στη Βενιζελου που εχει νηματα πολυ καλης ποιοτητας και σε καλες τιμες

δε θυμαμαι πω ςτο λενε αλλα θα μαθω αν θες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://your.yarnshopping.com/custom-blend-light-yellow

αυτό θα ταίριαζε λες??? αλλά πωλούνται σε πακέτο

τεσπα θα κοιταξω εδω και βλέπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μσι και εγω!

Χρυσα...σιδερενια η μαμα σου!

ωραια που πανε ολα καλα!

Μαρια ...τι ωραια ιδεα η περουκα!

μηπως να την κανω και εγω?

μο ζητα να της παρω κανονικη...αλλα θα μπλεκεται ρε γμτ!

Ζωη το εκανε και η Μ-Ι αυτο με το τσιγαρο...της εξηγησα οτι αυτο δεν ειναι ομορφο-κομψο για ενα τοσο ομορφο κοριτσακι σαν αυτη και πως ο μπαμπας καποια στιγμη θα το σταματησει διοτι δεν ειναι τοσο καλο για την υγεια του, επησις αν καμια φορα ο Π.ειχε βηχα της ελεγα οτι φταιει το τσιγαρο που καπνιζει!

το εκανε καν 2-3 φορες ακομα και τελος!

χθες εκλεισε την πορτα απο το δωατιο της και μιλουσε στο κινητο της με ενα αγορι και του ελεγε πως δεν μπορει αποψε να πανε για καφε...γιατι δουλευει νυχτα! :shock::shock::shock:

Ο Λεο βλεπω να αποθηλαζει πιο γρηγορα...δειχνει ενδιαφερον γι αολα τα φαγητα :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

αχ ιουλια περιμενω πως κ πως νεααα

καλε αυριο ελα...δε εχω παει αλλα θα φτασουμε που θα παει :lol::lol::lol::lol:

σες καλη αναρρωση να εχετε

αναστασια δε σε ρωτησα στο παρτυ για τη δουλεια που ελεγες :oops::roll:

εσενα δε σε φοβαμαι..εγω αγγλικα πηγα 5 χρονιες μετα το ζωον τα παρατησα..ποσο θα θελα να μαθω :cry::cry:

εμενα πως γινετε να με φερνουν στα ορια μου καθε μερα..ειναι κ οι ορμονες :evil::evil::evil:

ρε χρυσα ειπες το τσιγαρο φαρμακο του παππου? :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol:

ζωιτσα ρε μπορει να μη ειδε εσας ειδα καποιον αλλο..θα το κοψει μη σκας..εμενα αυτο αν τραβαει τα ματοτσινορα του ακομα..κ ποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο με εκνευριζει :twisted::twisted::twisted::twisted:

χρυσανθη καλα λεει η νατασα..δε φαινεται φυλο :mrgreen: το πελμα του μωρου ειναι.

εγω το γυρισα σε αγορι παντως..ουφφφφ..οτι θελει ο θεος :roll::oops::oops:

γωγω κ γω καθε μερα τρωω γλυκο..κααααθε μερα λεμε

αργυ ευχομαι αυριο να μας πεις οτι το εχεις στα χερια

νατασουυυυυυ που εισαι??????????????

σισσακι σε βλεπω

κατερινα χαθηκες..κανα νεο/

μαρια δε ξερω για λειζερ..

βικυ η κορη σου σε αντιγραφη για τα καλα ε? :lol::lol::lol::lol::lol:

σιγα μη αποθηλασει ο λεω..κ γω ετσι ελεγα για το παντελη αλλα το γαλα γαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

49 μέρες μέχρι τη γέννα!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::?:?:?:?:?:?:?

33 εβδομάδων σήμερα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Πήγα το πρωί με τον Γιώργο και πήρα πυτζάμες για το μαιευτήριο...Όχι ακριβώς πυτζάμες, παντελόνια πυτζάμας με ξεχωριστά φανελάκια-μπλουζάκια... 8-)8-)8-)8-)8-) Έχω ενθουσιαστεί με τα μπλουζάκια...Τέεεελεια μιλάμε...Και πολύ άνετα για θηλασμό.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χθες το βράδυ ξέρετε τι έφαγα;;;;; :@):@):@):@):@):@) Μια κρέπα αλμυρή και μια γλυκιά... :oops::oops::oops::oops::oops: Η γλυκιά είχε μέσα μερέντα, λευκή πραλίνα και μπισκότο όρεο... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Μετά αναρωτιέμαι πως πήρα 15 κιλά.... :oops::oops::oops:

Αυτό που παρατηρησα σημερα είναι ότι έχω κάνει ψωμάκια... :twisted::twisted: Δίπλα στα μπούτια....Νομίζω στα μπούτια έχω πάρει πολύ... :(:(:(:(:(:(

Χρυσάνθη για τους όρχεις δεν ξέρω....Απλώς στο ντόπλερ ρώτησα τον γιατρό.."Παραμένει αγόρι;;;;" :lol::lol::lol::lol: Και μου λέει "ναι, βέβαια...Έλα να δεις.." Και έβαλε το ματσούκι στο σημείο που ήταν το πουλάκι του...Το είδαμε κανονικότατα και έπαθα σοκ γιατί είχε και τους όρχεις... :shock::shock::shock: Και λεω "καλέ φαίνονται και οι όρχεις του..." Και μου είπε "ναι, κανονικά...Τώρα έχουν κατέβει....Σε αυτή τη φάση φαίνονται...Μέχρι τώρα ήταν κρυμμένοι, ψηλά στην κοιλιά..." :roll::roll::roll: Κάπως έτσι... :roll::roll::roll::roll::roll: Αλλά δεν παίρνω και όρκο... :roll::roll::roll:

Χρύσα καλή ανάρρωση στη μανούλα... :mrgreen::mrgreen: Τελικά θα έρθετε την άλλη εβδομάδα που λέγατε;;; :roll::roll::roll::roll:

Ζωούλα μη στενοχωριέσαι..Και η Ιω το έχει κάνει... :?:?:? Αλλά πλέον φωνάζει και στον πατέρα της και στη μάνα μου να το κόψουν "γατι το τσιγάρο δεν κάνει καλό...χαλάει το στόμα, τα δόντια και τα πνευμόνια...Και μπορεί να πεθάνεις..." :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Μαρία πας καλά που θα καθίσεις να φτιάξεις περούκα μόνη σου;;;; :shock::shock::shock: Μα είναι πολύ δύσκολο... :shock::shock: Και η Ιωάννα πλέον Ραπουνζέλ ζητάει να ντυθεί.. :twisted::twisted:

Τζούλια αντε περιμένουμε νέα από σποράκι... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντα οταν ειναι να παω στον γυναικολογο,κ ναμε ζυγισει,δεν τρωω πιο πριν κ χλαπακιαζω μετα! :lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)

:o:o:o:o:o:o:o:o μα ίδια με μένα?! :mrgreen::mrgreen::D:D:D:D

ακριβώς το ίδιο έκανα και εγώ ;):P:lol::lol::lol:

και πάντα εκείνη την μέρα είχα αρακά!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ποτέ δεν λετρωγα, μόνο πρωινό!!! 8-):D;);)

χθες εκλεισε την πορτα απο το δωατιο της και μιλουσε στο κινητο της με ενα αγορι και του ελεγε πως δεν μπορει αποψε να πανε για καφε...γιατι δουλευει νυχτα! :shock: :shock: :shock:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κάτι μας θυμίζει, κάτι μας θυμίζει ε? :lol::lol::lol::lol:

πήγα και εβγαλα φωτογραφίες, μέχρι στιγμής έχω ξωδέψει 44ε μόνο για τις φωτό.....στο τέλος οι φωτό θα αγγίξουν το ποσό του διαβατηρίου :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα Ζωή έλα ρε συ αφού τα παιδιά μιμούνται, σιγά μην ανηυσυχείς.....δλδ τι φοβάσαι μην αρχίσει το τσιγάρο? :lol::lol::lol::lol:

καλά ρε Χρύσα τι φάρμακο είπες στο παιδι? :o:o:lol::lol::lol::lol:

Γωγώ μεγειά :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...