Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα αργυρώ.

Εγω έγινα τακτικός θαμονας τουαλέτας ..... μαλλον δεν έφταιγε το γιαουρτάκι για τον Π ....τωρα τα ίδια έχω και εγω ...εύχομαι ο Μ να την σκαπουλαρει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααα!!!!

Καλη εβδομαδα!!! :D:D:D

Αφρο μου γαστρεντεριτιδα τελικα ε;;; :?:?:? Ασε τοτε να βρεθουμε την αλλη Τεταρτη... ;) οκ Βίκυ;;; :mrgreen:

Μακαρι να τη σκαπουλαρει ο Μανωλακης.

Τι κανετε;;Εχω μεινει στη σελιδα 30....Εχει γινει κατι συγκλονιστικο γιατι διαβαζω κιολας και δεν προλαβαινω να σας μελετησω!!! :oops::oops:

Αργυρω εγω λατρευω τα προμοντ!!!Μου αρεσουνε παρα πολυ.

αθηναιες χθες πηγαμε στο καρναβαλοκα..Δε λεει και πολλα τελικα...Μονο αν βρεχει και δεν εχετε που να πατε πηγαινετε εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα δεν θυμάμαι να έγινε κάτι συγκλονιστικό :oops::oops::oops:

τα προμόντ ναι όμορφα είναι, αλλά η ποιότητα έτσι και έτσι! :?

είχα πάρει ένα τζιν από εκεί και έχασε την φόρμα του!! :roll::roll:

αλλά συνεχίζω να ψωνίζω από εκεί :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως για γαδτρεντεριτιδα περνάει πολύ ξοφαλτσα και Ελαφριά ..... τι να πω δεν ξέρω

απο χθές το βραδυ ένιωσα χάλια τωρα ειμαι αρκετά καλά ....θέλω να βγω και βόλτα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουν ωραιο και μοντερνο ντιζαιν απλως ειναι ρουχα της μιας σεζον :lol::lol::lol: (εγω τα φοραω για πιο πολλες :P )

Ε μα ισχυει το οτι πληρωνεις παιρνεις. ;);)

Ολα κυλισαν καλα λοιπον αυτες τις μερες. :mrgreen:

Αν θελετε κρεμες αδυνατισματος εχει εδω σε προσφορα.

http://www.pharmacy295.gr/gr/el/catalog ... _81?page=2

Αφρο θα ειναι ελαφρια βρε..Και εγω πριν ενα μηνα που κολησα μονο ενα απογευμα εμεινα ξαπλα και κανεις αλλος δεν την περασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα στην ίδια τιμή βρίσκεις και στα MANGO, αλλά αυτά κρατάνε πιο πολύ....ποιοτικώς είναι καλύτερα!!! ;)

και τα μπένετον ακριβότερα είναι, αλλά καλά δεν είναι!!! :roll::roll:

Αφρο βγες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ θα εβγαινα αλλα το στομάχι δεν θέλει Ν φαει τιποτα και δεν έχω φαει τιποτα και νιώθω αδυναμία (θα πέσω κάτω) πούναι βγω!! Αλλα θέλω ...θέλω να πάω μέχρι τα τζαμπο να πάρω ενα ακόμα μωράκι για τον πάνω γιατι μαλώνουν για την κηδεμονία του ενός που εχουμε . Μα έχουν σκάσει για ενα μωρό και τα δυο!!! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες κ καλη εβδομαδα!! :D:D:D:D:D

εχθες ηταν σουπερ γεματη καταπληκτικη ημερα!ολη μερα,κυριολεκτικα!,εξω!!

κ το σαββατο ετσι! :D:D

τα τελευταια σ.κ. μας ειναι ετσι,κ μακαρι να καθιερωθουν ετσι!!ο γιωργος ολο λεει"μα τί καταπληκτικα που περναμε "!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: με το ζορι μαζευεται σπιτι μετα!!

νατασακι χιλια ευχαριστω για το τηλ!δεν ειχες σημα μαλλον μετα..σε ευχαριστω τοοοσο..μεγαλο αγχος πηρες απο πανω μου,αληθεια :roll::-*:-*:-*:-*:-*

αργυρω δεν ξερω γιατι τα δοντια χαλανε απο τοσο μικρη ηλικια...θεωρω πως εχει κυριως να κανει με την ..ποιοτητα του δοντιου..

εγω π.χ. ως παιδι,χαζη διατροφη εκανα..κ μπιμπερο κ πιπίλες κ σκονες κ γλυκαντικες κρεμες..κ μονο στο γυμνασιο χρειαστηκα σφραγισμα..

ο γιωργος κανει σαφως καλυτερη διατροφη..οχι οτι δεν τρωει γλυκα,αλλα..μαλλον εχει να κανει με το δοντι..ξερω κ εγω..θα μας πει κ η παιδοοδοντιατρος οταν παμε..

ακουστε σκηνικο εχθες που μου επεσαν τα μαλλια! :shock::shock::shock:

ειμαστε σε καποια φαση στο παρκο..ο γιωργος παιζει,εγω κ ο χ. πινουμε καφε στο παγκακι κ κοιταμε..

μια μαμα με 3 κοριτσακια παιζουν..το τριτο κοντα στα1-1,5..αχ μια γλυκα!με τα κοτσιδακια της,τα ροζουλι της,τα φραζακια της!! :D:D ξανθουλα κιολας!

εεε..ειχε πολλη φαση,περπατουσε κ σαν παπακι,ξερετε πώς ειναι οταν πρωτοπερπατανε!! :D:D

σε καποια φαση λεει η μαμα στα 2 μεγαλα κοριτσια"θα φυγουμε σε λιγο,να κανει μια τελευταια φορα τσουληθρα ο αντωνιος κ φευγουμε"!

ειπε πολλες φορες για ..τον αντωνιο..λ εψαχνα να δω ποιος ειναι αυτος ο αντωνιος,ειχε πολλα παιδακια..

κ καποια στιγμη..βλεπω φευγουν,η μαμα..κ τα 3 κοριτσακια..

ρε σεις...

ο αντωνιος ηταν το μικρο χαριστωμενο κοριτσακι!! :shock::shock::shock::shock:

περιττο να σας περιγραψω την εκφραση του χ.,οταν το συνειδητοποιησε..εκλαιγε απο τα γέλια...

εγω ειχα μεινει με το στομα ορθανοιχτο :shock::shock::shock:

έλα Παναγια μου!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Αφρο περαστικ ασας κ ευχομαι να τη σκαπουλαρει ο μανωλακης!

ασχετο..εγω παντως ο,τι μπενετον εχω παρει για εμενα,το παιδι,τον χ.,κ ο,τι εχω παρει για δωρο κ μας εχουν παρει,το εχουμε κατευχαριστηθει!!!

καλη μερα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλιαααα :lol::lol::lol::lol: Ρε τον Αντώνιο... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πως ηταν ντυμενος;;;Με ροζουλι;;; :o:o:o

Καλε Γωγω ακους;;;Κανονισε τον μικρο να τον ντυνεις με φορεματα... :lol::lol:

Περαστικα στο δοντακι. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

τι κανετε;;;..

ρε ιουλια γιατι σου φαινετε περιεργο ρεεε..

εδω ο Χριστοφορος αυτοαποκαλειτε φοφο..τι περιμενεις...

παλη καλα που ο γιαννης τον λεει τιοτιο αλλιως φανταζεσε στο ΣΜ..ρεζιλιιιι :lol::lol::lol::lol:

παναγιωτα μου κανουν τιποτα ρε οι κρεμες;;;..

εγω νομιζω οτι βοηθαν εμονο στην εμφανιση του δερματος..

αμα δεν το ραψεις..

μαλλω θα μου ερθει σημερα περιοδος γιατι εχω ψιλοκραμπες...

μακαρη γιατι εχω απιστευτα πρισμενη κοιλι ακαι λαιμαργια..

Και εμεις χτες ολη μερα εξω..

μα δενε ιχε τελει αμερα...

τα παιδια το καταφχαριστηθηκαν..

γυρησαν απο εκκλησια, πιγαμε Κρινη, κατσαμε σε μια ταβερνουλα να φανε..τι τελεια..σουζα μεχρι και ο Χ..

μετα τους κατεβασαμε στην παραλια, παιχανε λιγο στην Αμμο..ο Ο κλασσικα ιστεριες οτι ειναι κρυα η αμμος και θα αρρωστησουν..

ε κανεις δεν αρρωστησε μια χαρα ειναι..

πηραν και χρωμμα τα μαγουλα τους..

κατα τις 6 μαζευτηκαμε επιτιδες τους μιλουσα και καναμε βλακιες στο αμαξι να μη κοιμηθουν..τους καναμε μπανιο και πεσαν τεζα απο τις 7:30

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα!! :lol::lol:

χρυσα ειδες τί ωραια που ειναι να κοιμουνται τοσο νωρις;;;; 8-)8-)8-)8-)8-)

καλε..

σας λεω..ο..αντωνιος..ειχε

κ ο τ σ ι δ α κ ι α!!! :shock::shock::shock:

ενταξει..ειπαμε..το ροζ ειναι γιουνισεξ..αλλα τα κοτσιδακια;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχ...

δηλαδη ηταν αγορι;;;;..

μωρε εγω ξερω πως ειναι να κοιμουνται νωρις τα παιδια..

με τον Χ το καλυτερο μου ειναι οταν δεν κοιμαται στον παιδικο..το πολυ 8 ροχαλιζει..

τον Γιαννη εχω πει να τον ξυπνανε το αργοτερο 3..πλεων κοιμαται μια φορα την ημερα..συνηθως κατα τις 12 και χτιπαει ενα τριωρακι..αλλα αν τυχει και κοιμηθει πιο αργα τους λεω να τον ξυπνανε απο τις 3..

αν ξυπνησει εστω και 15 λεπτα αργοτερα την εκατσα..10+ κοιμαται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ..δε ξερω αν κανουν δουλεια..δεν εχω παρει ποτε...Απλα ειχε προσφορα και την εβαλα μηπως θελει καμια σας... ;)

Ωραια περασατε χθες κοριτσια... :D:D Παντα τετοια και καλυτερα. :D:D

Ιουλια το ροζ ειναι γιουνισεξ οταν σπαει με κατι..πχ μπεζ, καφε, ασπρο..Τωρα ενα αγορακι τιγκα στο ροζ και με κοτσιδια;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τα κοτσίδια μήπως είναι γιούνισεξ?!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

μα μου κάνει εντύπωση γιατί είχε και άλλα δύο κοριτσάκια, δλδ το έβγαλε το μεράκι των κοριτσιών!!! :roll::roll::roll::roll:

μήπως όμως η γυναίκα δεν έχει χρήματα για να αγοράσει γαλάζια? :?:roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάντως αν δεν κόψεις τα λιπαρά και αν δεν κάνεις γυμναστική, κιλά δεν χάνεις όσες κρέμες και να βάλεις!!! :roll::roll::roll:

με πήρε η πεθερά τηλέφωνο πριν και δεν απάντησα!!! :roll::roll::roll:

νομίζω ότι θέλει να επέμβω σε οικ. τους θέμα και δεν γουστάρω!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μα σου λεώ Παναγιωτα!!σοκ επαθα!!

ο χ. εκλαιγε απο τα γέιλια κ μετα νευριαζε γιατι ολο επαναλαμβανα"δεν μπορει..κατι δεν καταλαβαμε καλα.."! :lol::lol::lol:

ναι χρυσα μου!αγορι ηταν ο αντωνιος!!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

ααα!κ φορουσε κκατι ομορφα νάικ λευκα με ροζακι..μουρλια!!! :lol::lol:

αφου το ζηλεψα..ελεγα..αχ τελεια τα αγορακια..αλλα ενα τετοιοκοριτσακι,ας ειναι το τριτο μου..!! :lol::lol::lol::lol: να γιατι σας λεω οτι μονο αγορια θα κανω!!ακομη κ αυτο..αντωνιος μας προεκυψε!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ τα κοτσιδακια γιατι τα εκανε βρε αργυρω;;;;;;;;;;;;;;;;;;δεν ηξερε ανδρικες κομμωσεις;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

μην απαντας κ κυριως μην επεμβεις..τον μπελα σου θα βρεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε για τα ροζ ...αλλα τα κοτσιδκια!!! Χαχαχαχαχα μαλλον τα μεγάλα τον έχουν για κούκλα χαχαχα

Ρε σείς εμένα ταδικαμου γιατι θέλουν μωρακια κουκλεςκαι καροτσια!!! Ο Μ το ταιζει και βηζακι!!! Ο Π πάει δίπλα στην ειρήνη και παίζει μονομερώς τα μωρά τα πάει βόλτα με το καρότσι και τα ταιζει .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε σείς εμένα ταδικαμου γιατι θέλουν μωρακια κουκλεςκαι καροτσια!!! Ο Μ το ταιζει και βηζακι!!! Ο Π πάει δίπλα στην ειρήνη και παίζει μονομερώς τα μωρά τα πάει βόλτα με το καρότσι και τα ταιζει .....

Και τ αδικα μου κανουν ετσι...Ο Φωτης τα δινει στη μανα μου να τα θηλασει γιατι το δικο μου γαλα "παειιιιιιιιι, αν εχει γαλα η μαμα" :lol::lol::lol:

Οκ ρε..αντιγραφουν τη ζωη μας. ;) εμεις εκεινο το μωρο το γλαζιο της φισερ πραιζ το εχουμε σαν τριτο μπεμπη...του δινουμε και πιπιλα και το σκεπαζουμε με σεντονακια... :lol::lol::lol:

Σας αφηνω κοριτσαρες...χτυπαει σε λιγο για μεσα.Φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε..

αλλα τα κοτισιδακια;;;;;;;

εκεινα δενε χουν σχεση με λεφτα...

αΡΓΥΡΩ ΜΗΝ απαντας...

Αφρο πως ειστε σημερα;;;

Εμενα παλη αο Χ λεει..τα κοριτσια παιζουν με τα κουζινικα και τα αγορια με τα μαστορικα..

μ@λ@κιες απο τον παιδικο...

περιση παντως επαιζε με κουζινικα και του αρεσε πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξέρω Ιουλία.....είχα διαβάσει συνέντευξη του έλληνα σχεδιαστή μόδας (πώς τον λένε? ξέχασα...χοντρός) που έλεγε ότι όταν ήταν μικρός η μαμα του τον έντυνε με φουστάνια και έκανε και κοτσιδάκια και όλα αυτά.....αλλά επιστημονικά η ομοφυλ. είναι εκ γενετής!!

μπα θα την πάρω τηλέφωνο να δω τι θέλει!!! :roll:

θέλουν να έρθουν, αλλά υπάρχει κώλυμα με τον πεθερό και τον άντρα μου :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προχθές έκανε εμετό ο Πάνος έκανε και το μωρό του Μ χαχαχα, του άλλαζε και πανες ....και δεν αφήνει τον Π ούτε να το πιάσει!!! Τωρα που λείπει ο Μ ο καημένος το έχει αγκαλιά ....γιαυτό λέω να πάρω ακόμα ενα ...να είναι και οι δυομπαμπαδες χαχαχαα. Μαρεσει πουδιπλα στην ειρανηπου έχει περισσότερα μωρουδιακα ο Π ξεδινει πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα...τον καημενο..

μπα αφρο..τα ιδια θα κανουν..

εμεις εχουμε δυο σετ τρενα με ολα τα εξτρα του ΙΚΕΑ..

δυο ολοιδια..

και παντα θελει ο Χ να παιζει με τον Γ και μετα κλαιει που ο Γ παιρνει το δικο του..

μιλαμε για ακριβως τα ιδια τρενακια ομως...

χτες παντως στην παραλια παιξανε μαζι..πολυ τα χαρικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...