Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

Γεια και παλι!

Αργυ δεν εχω κατι σοβαρο...μυξες-πονολαιμο-ατονια...

Ρε συ αυτη η τυπισσα και καλα δε θελει τιποτα απο τεχνολογια,θελει να ζησει στο βουνο αλλα θα δωσει ψυχοφαρμακα στα παιδια της??Γιατι δεν φτιαχνει κανενα ματζουνι απο βοτανα του βουνου? :lol::P

Απορω παντως....πως τυχαινει παντα το ταιρι ενος τετοιου ανθρωπου να ειναι ενα αβουλο ον?!!!

Αφρο δεν ξερω αν ειναι νωρις για λογοθεραπειες αλλα ευχομαι να πανε ολα τελεια! :D

Σημερα το πρωι ειδα μπροστα στα ματια μου να χτυπαει ενα φορτηγακι ενα σκυλακι...δεν μπορω να ξεπερασω το σοκ..Μη σας πω παραπανω και σας μαυρισω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αστο αναστασια..αρκετα εχει μαυρισει η ψυχη μου σημερα

μη μου πεις και γι'αυτο θα βαλω τα κλαμματα

ρε..μονο αβουλα οντα αντεχουν τετοιους χαρακτηρες..οποιοσδηποτε πιο σοβαρος απλα φευγει ..καταλαβαινει οτι ειναι χαμενη υποθεση+9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όπως τα λέει η Χρύσα, ένας άβουλος θα έμενε μαζί της!! :?

κρίμα το σκυλάκι :(:(:( αδέσποτο ήταν? η Ελλάδα έχει πολλά αδέσποτα :(:(

και εγώ λογοθ. ξέρω για το νήπιο και μετά, αλλά πάλι ίσως να εξαρτάται και από την περίπτωση.....μετά ο Μανωλάκης αν τις αρχίσει σε 5 μήνες θα είναι 4,5 ετών!!! :roll::roll:

βασικά κακό δεν κάνουν!,....

και ο Σπυράκος της Αναστασίας κάνει από πολύ μικρός και μου είχε κάνει εντύπωση τότε!!! :?

η νυφούλα μου :x:x

καλέ θυμάστε που σας είχα πει για έναν φίλο μας που είχε μείνε μια βραδιά στο σπίτι μας επειδή είχε πιεί πολύ και ξύπνησε το απόγευμα και έκανε και εμετό? ε για αυτόν πρόκειται :?

πίνει κάθε μέρα γύρω στις 10 μπύρες και του είπε ο άντρας μου ότι είναι αλκοολικός και να το κοιτάξει....αλλά αυτός δεν το παραδέχεται!!! :?:?

Βένη τον ξέρει ο άντρας μου πάνω από 20 χρόνια!!! :roll::roll:

αν χρειαστείς την βοήθειά του, θα σε βοηθήσει στα σίγουρα.....αλλά πρώτα πρέπει να ρωτήσει την γυναίκα του και αν αυτή πει όχι......

πάντως κορίτσια πήγαινει κάθε μέρα στο νοσοκ. όταν ήταν η πεθερά του εκεί λόγω επέμβασης στο πόδι...κάθε μέρα οδηγούσε πόσα χλμ για να την δει!!! :!: ενώ η κόρη δεν πήγε ποτέ!!! :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα την Τετάρτη! Ανυπομονώ!!!

Αναστασία εγώ έχω χτυπήσει σκύλο με το αυτοκίνητο. Δεν τον πρόλαβα . Έφυγε τρέχοντας αλλά εγώ ήμουν μες τα νεύρα γιατί τελικά μου έκανε 2000 ευρώ ζημιά. :?:?:? Μου έσπασε τα ψυγεία(aircondition και μηχανής) τον προφυλακτήρα και το καπάκι από κάτω. Πήγαινα με 40 κιόλας γιατί μπροστά μου είχε φανάρι και σταματούσα. Που να έτρεχα Δεν πρόλαβα να στεναχωρηθώ...

Εχω δει όμως σκηνικό με άλλο αυτοκ και ακόμη το θυμάμαι.....

Είδατε τί έγινε στην Ιερισσό;;; Δεν πάμε καλά γμτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalησπερα! Εξακολουθώ να είμαι εδώ, χωρίς να μπορώ να συμμετέχω... ελπιζω καποια στογμη να μου δοθεί η ευκαιρία...

Φιλακια! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia soy nonaka!! :D:D

ετσι μπραβο!να μας δινεις το παρων!! :D:D αρκει αυτο!!!σάγαπάμε!πολλά φιλιά στην μπουμπου!!!

πηρα αποτελεσματα αιματολογικων...μια ομορφια!!! :roll:

αιματοκριτης 30!

τα αντιθυρ.αντισωματα μου ολα ανεβασμενα..αλλα μαλλον δε χρειαζεται ενδοκρινολογος γιατι η τ3 τ4 κ tsh ειναι μια χαρα..καλα αυτο θα το δω παρα κατω..

φεριτινη 9..

οποτε...

καλωσηρθες σιδηρε στη ζωη νου!! :evil::evil:

2 φιαλιδια τη μερα!

κ ελεγα γιατι ζαλιζομαι κ κουραζομαι ετσι ευκολα :roll:

νατασακι κ εμεις ανυπομονουμε μαζι σου!!ολα να ειναι τελεια,τελεια,τελεια!!! :D:D:D:D:D:D

αααα!απο την επιτροπη,μου γυρισαν πισω τα χαρτια,γιατι θελουν πανω στον υπερηχο να αναγραφεται κ η πητ!ενω το αναφερει ο γυναικολ. στην αδεια,οπως ειχαν ζητησει.. :evil::evil:

οποτε..την πεμπτη θα παω ξανα για υπερηχο! :evil::evil: νευριαζω που θα ξαναπληρωσω επισκεψη βασικα μεσα σε 15 μερες! :evil::evil: μιλαμε..μονο το αφμ που δε θα πρεπει να γραφει πανω του αυτος ο υπερηχος..τεσπα!

ο χ. πηγε με τον γιωργο παρκο,εγω χουχουλιαζω..θελω να κανω μπανιο,αλλα κρυωνω γμτ :roll:

σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία πάλι καλά που τα πήγε σήμερα τα χαρτιά γιατί αν τα πήγαινε από Δευτέρα ή Τρίτη ή Τετάρτη.....μπορεί να μην σου τα έκαναν δεκτά? :?

ο υπέρηχος δεν γράφει σε ποιά εβδομάδα είσαι? αν ναι τότε θα συμπίπτει και με την πητ που γράφει ο γιατρός!! :roll::roll::roll::roll: .....υποθέτω ότι θέλουν να δουν να το γρα΄φει και ο υπέρηχος για να είναι σίγουροι ότι δεν πλήρωσες τον γιατρό για να γράψει ό,τι θέλεις εσύ!!! ε? :roll::roll::roll:

τουλάχιστον τώρα ξέρεις και θα πάρεις σίδηρο ε? μεχρι τώρα δεν έπαιρνες? :?

Σισσιώ :x

κορίτσια συμμετείχε ο άντρας μου σε μαθήματα Α΄Βοηθειών και μεταξύ άλλων τους είπαν ότι είναι πολλή μεγάλη βοήθεια για την πυροσβεστική να βρίσκεται πίσω από τον (πώς λέγεται αυτό που κατεβάζεις για να μην σε χτυπάει ο ήλιος?) ένα σχεδιάγραμμα του αυτοκινήτου με την πληροφορία πού βρίσκονται οι αερόσακοι :!::!::!::!: και αυτό γιατί σε περίπτωση σύγκρουσης, πάει ο πυροσβέστης να "κόψει" το αμάξι για να βγάλει τον οδηγό ή συνοδηγό έξω....με μια λάθος κίνηση μπορεί να ενεργοποιηθεί ο αερόσακος και να τον αφήσει στον τόπο!!! :o:o:o:o σε ένα ατύχημα έτσι έγινε και πέθανε ο πυροσβέστης γιατί ο αερόσακος άνοιξε και του έσπασε το κεφάλι!!! :o:o:o:?:?:? ....ενώ αν έχουν το σχεδιάγραμμα προσέχουν πού και πώς να το κόψουν....και εδώ και στην Ολλανδία πάντα κοιτάζουν εκεί πρώτα!!! :?:!::!:

Ζωή θα σου πω μια άλλη φορά για την πρόνοια που ρώτησες! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Καλό Σάββατο :D

Ωρα να ετοιμάσουμε το πρωινό! :)

Από τις 7.00 έχουμε ξυπνήσει, δλδ τα παιδιά, οπότε.......

έκανα και τους κοιλιακούς μου! ;)

Αφρό συνεχίζεις την γυμναστική;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ...λέμε τωρα.

Τι πρωινό και αυτο!

Ξύπνησε ο Π Στις 7 και ήρθε ξάπλωσε δίπλα μου, τον πιάνω ...μούσκεμα! Τον πάω στο μπάνιο τι να δω παντού κακα!!! Τον έβαλα μεσα στην μπανιέρα άναψα θερμοσφονα και μάζεψα ολα τα στροσιδια καθάρισαν στρώματα και αφού ζεστνε το νερό τον έπλυνα. Μετα απο 10 λεπτά αφού τον έντυσαν και τον έβαλα για φαγητό έκανε εμετό!!! Συνέχεια ανά 10 λεπτά εμετό για ολο το πρωί!! Και λίγη διαρρια. Έβαλα στον καναπέ ααντου σεντόνιακαι πετσέτες και ήταν εκει ευτυχώς τον καταλάβαινα και του έβαζα ταπερακι αλλα του ξέφυγε πολλές φορές. Δεν κρατούσε ούτε τα σιρόπια στο στομάχι. Δηλητηρίαση έπαθε το καημένο απο λυγμενο γιαούρτι, δεν το είδα χθές το βραδυ και το έφαγε ...ε το είδα σήμερα το πρωί ....

Ευτυχώς κατα τις 12 έγινε καλύτερα επενέβη και τώρ κοιμάται.

αυτα ..... ευτυχώς είχα τον Μ να με βοηθάει μου έφερνε χαρτί μαντυλακια πανες το παλικάρι μου.

Μαρία καλά να περάσεις.

Αργυρώ έβρεχε αυτον τον καιρό και απο την υγρασιαμε έπιασε η μέση και δεν έκανα, τωρα που έβγαλε ήλιο θα ξανά αρχίσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aloxa

τι κανετε τσουπρες;καλο σκ να εχουμε ολες!

εμεις ησυχα,λιγο βολτουλα το πρωι,λιγο ψωνια σπιτιου ,πηγαμε κ λιροι κ πηραμε φυτα για το κηπο...

καλα το τι εχουμε φυτεψει αυτες τις μερες με τη Μ δν λεγεται!ζαρτινιερες,γλαστρες,χρωματα αρωματα,φτιαχνουμε τον κηπο μας κ πολυ γουσταρω!να κοιτας κ να φχαριστιεται το ματι σου :D

το καλυτερο της Μ το λαστιχο βεβαιως 8-) κ καλα ποτιζει αλλα παιρνει ενα μικρο μπολακι,το γεμιζει,το αδειαζει σε ενα πιο μεγαλο κ αφου το γεμισει παει κ το ριχνει στη γλαστρα,το μισο πανω της εννοειται 8-)

ωωωωωρες να παλευει ετσι!

αυριο μαλλον χαλκιδικη βολτα κ απογευμα ελεγα να παμε σινεμα 1η φορα!πιστευω θα τρελαθει!

μηπως ειναι νωρις λετε ; :?

καλα αφροδιτη μα τι πρωι!!!!!!!!!!!!περαστικα του του πανουλη!συνηλθε εντελως τωρα;ηπιε/εφαγε τπτ;πηρες τη παιδιατρο η οχι;

αργυρουλα τι θα κανετε σημερα;πως ειστε;

αναστασια εσεις;χαθηκαμε γμγ!δν σε πηρα κ γω κανα τηλ :oops: φιλια κ στις 2!

νατασουλα με το καλο η αυχενικη!που θαναι σουπερ το μωρακι σας ειμαι σιγουρη!

θου πως περνας;τελεια;φιλια!

σισσακι νασαι καλα!τσαπερδονα η μικρη;δν καθεται κατω καθολου;ετσι ηταν κ η Μ :? που θα παει θα συνηθισεις :lol::lol: φιλια πολλα!

χρυσα ειπες αυτη τη βδομαδα αποτελεσματα;ολα ναναι τελεια! :x ξεκουρασου λιγο το σκ...λεμε τωρα 8-)

λενακι μπραβο για το γιωρικα με τα τσισα!!μπραβο κ για την ειρηνουλα!περαστικα σε σενα!ασχετο με γεια το καινουργιο τουτου,δν σε ειχα πει νομιζω :roll:

γωγουλα βαφεται βαφεται;καλα να περασεις το σκ!

τελος χρονου!φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ωραίο πρωινό είχες ρε :o:o:o:o:P:P

περαστικά :x

αλλά το γιαουρτάκι αν λήξει (και δεν το έχεις ανοίξει) μπορείς να το φας ακόμη και 3 μέρες μετά (δεν θυμάμαι αν είναι και παραπάνω) :!::!:

Ζωή :D:D:D τι καλή η Μ. που σε βοηθάει :x:x φαντάζομαι τι γέλιο που θα έχει :D:D:D

αν θυμάμαι καλά η Ρ. πήγε σε τέτοια ηλικία σινεμά για πρώτη φορά και κάθησε μια χαρά, δεδομένου ότι δεν είναι και πολύ της τιβι, είχαμε δει ένα του ντίσνευ (δεν θυμάμαι πια) με τα ζωάκια :) πολύ ωραίο!! :)

εμείς σήμερα πήγαμε σε ένα επιπλάδικο και μέσα έχει ένα μεγάλο παιδότοπο, πολυ ωραίο και περιποιημένο και τα παιδιά έπαιξαν για 2 ώρες :roll::roll::roll: τους άρεσε και ο Λ. είπε ότι θέλει να ξαναπάει το άλλο Σάββατο :?

μαρία πού πήγατε? γιατί δεν κατάλαβα :roll::roll: ελπίζω να περάσατε όμορφα :)

Αφρο έφυγε η μαμά σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ το είχα ανοικτό (μεγάλη συσκευασία οικογενειακη) και ειχε λύνει και μια μέρα. Δεν το είδα χθές το βραδυ βιαζόμουνα για κατι και του έβαλα ....

Μπα κοιμήθηκε κατα τις 12 που σας έγραψα ξύπνησε κατα τις 2 ξανά έκανε μια απο ολα και ξανά κοιμήθηκε μέχρι Στις 5 που ξύπνησε σαφος καλύτερα και έφαγε και λίγο ...στην αρχη ήθελε μπισκότο έφαγε το μισό, μακαρόνια δεν ήθελε και ήθελε γιαουρτάκι παιδικό ....οτι θέλει αρκεί να φαει λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγαμε και σούπερ μάρκετ και ο Μ να λέει συνέχεια να μην πάρουμε χαλασμένο γιαουρτάκι για τον πάνο για να μην κανει εμετό και τωρα λέει να μην φαει πολύ γιαουρτάκι ο πάνος για να μην αρρωστήσει! Ο καημένος σήμερα ήταν πολύ προστατευτηκος με τον Π μέχρι και δίπλα του κοιμήθηκε για να του κανει παρέα! Του πηγενε και παιχνιδάκια για να του κάνουν παρέα αλλα ο Π δεν έπαιζε και το λουλουδάκια μου δεν έκλαψε καθόλου μα καθόλου!

ναι η μαμά μου χθές έφυγε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κalhspera koritsia!

τί κανετε;

αφρο μου περαστικα στον πανουλη!!

σημερα ηταν μια πολυ ομορφη μερα! :D

σας γραφω,γιατι χρειαζομαι αμεσα τη βοηθεια σας..

παρατηρησα πως ο τελευταιος τραπεζιτης κατω αριστερα του γιωργου,ειναι σιγουρα τερηδονισμενος,εχει μαυρακι απου δε φευγουν με το βουρτσισμα..

χρειαζομαι εναν καλο παιδοοδοντιατρο θεσσαλονικη,εψαξα κ ειδα καποιους,αλλα θα ηθελα την προσωπικη σας γνωμη,αν καποια εχει παει..

δε νομιζω να γλυτωσει το σφραγισμα ο γιωργος.. :( κ θελω να παω οπωσδηποτε μεσα στην εβδομαδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια

Τι κάνετε;

Σας παρακολουθώ αλλά ως συνήθως δεν προλαβαίνω να γράψω

Αργυρω ευχαριστώ πολύ

Σήμερα πήγαμε στον αποκριάτικο χορό από το σχολείο του Μιχάλη τα παιδιά το ευχαριστηθηκαν

Χόρευαν για ένα τρίωρο ασταμάτητα

Αφρό περαστικά στον Π

Ιουλια εμείς πηγαίνουμε στην κωστοπουλου και είμαι πολύ ευχαριστημένη

Αργυρω γεωμετρία ;;;;;;;;;;

Εχουν ξεφύγει και οι δικοί σας μου φαίνεται

Ο Μιχάλης τελείωσαν την προπαιδεία και έκαναν και διαίρεση μέχρι το 100

Τώρα θα ξεκινήσουν πρόσθεση και αφαίρεση με κρατούμενα

Προγραμμα έχουν αναλυτικό και ξέρουμε τι βιβλία πρέπει να έχουν μαζί τους

Νατασα καλά αποτελέσματα στην αυχενικη

Βίκυ να χαίρεσαι τον λεωνιδα

Πολλά φιλία καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Καλή Κυριακή :D

Νατασούλα διαίρεση δεν έχουν κάνει ακόμη, αλλά πρόσθεση με κρατούμενο ναι, δλδ μικρές προσθεσεις π.χ 48+36......και δεν ξέρω πώς τους έχει δείξει, εγώ έμαθα στον Λ. να κάνει 8+6 και ένα το κρατούμενο στο μυαλό μας και μετά 3+4 σύν το κρατούμενο που έχουμε στο μυαλό μας :oops::oops::oops: .....δεν ξέρω αν είναι σωστός ο τρόπος, αλλά τα κάνει στο πι και φι!!! :lol::lol::lol::lol:

τι ντύθηκαν τα παιδιά? :D

πτώμα μετά ε? :roll::roll:

εμείς πήγαμε χθες το απόγευμα και μια βόλτα στο κέντρο.....ήθελα και ένα τζιν παντελόνι και πάμε στα ΗΜ και δεν μου άρεσαν καθόλου τα ρούχα που είχε :? ......οπότε άλλη φορά από Mango 'η Esprit 'η Promod :roll::roll:

και ο Λ. ήταν τόοοοοσο κουρασμένος, με το ζόρι περπατούσε :roll::roll::roll: σε κάθε μαγαζί που πηγαίναμε έβρισκε και μια καρέκλα ή καναπέ να καθήσει :lol::lol::lol::lol:

Αφρο τι γλυκούλης ο Μανωλάκης :x:x:x

έτσι και η Ρ. αν αρρωστήσει ο Λ. του φέρνει τα δικά της αρκουδάκια :x:x

αλλά και ο Λ. θα κάνει το ίδιο ;):x:x

σήμερα είναι καλύτερα? :?:

η μαμά δεν μπορούσε ναα καθήσει και άλλο να βγεις καμμιά βόλτα άνευ τέκνων? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία γιατί έτσι το δοντάκι? :(:(

ρε κορίτσια τι φταίει????

εμείς όταν είμαστε μικρά γιατί δεν είχαμε πρόβλημα??? :?::?::?:

η διατροφή μας φταίει? τα προϊόντα? :?::?:

περιμένω να ξυπνήσει και ο άντρας μου για να φάμε πρωινό, είναι όλα έτοιμα στο τραπέζι....τα παιδιά παίζουν πάνω :roll::roll:......εγώ πίνω το καφεδάκι μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά αυτό με την νηπιαγωγό στην Νορβηγία το διαβάσατε? :o:o:o

που πρόσφερε το άιμα της στο πιάτο στα παιδια ηλικίας 3-6? να το αγγίξουν και να το δοκιμάσουν? :o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

μα τι θα ακούσουμε δλδ!! έλεος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?εμεις τελεια..αχ ποσο φοβαμαι τη μερα που θα ζυγιστω..αχχχχ

επικρατει ενας χαμος εδω..

αν θες ιουλια να ρωτησω τη δικια μου οδοντιατρο που ξερει μια παιδοοδοντιατρο..εγω πρεπει να παω το μικρο αλλα κολλαω..δε ξερω...

αργυ καλε ο θοδωρης δε θελει σφραγισμα..αλλα ο παντελος..ειναι επειδη τριζει τα δοντια..εχουν φθαρει κ ειναι τοοοοσο ευαισθητα..κ ειναι ακομα 2 ετων :cry::cry::cry::cry:

νατασδουλα ειχες γενεθλια :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: χρονια πολλα κορτισαρα..ευχομαι συντομα να σας ξαναδουμε :D:D:D

μαρι ανοιζω θεσσαλονικη ηρθατε ε? :geek::geek::geek:

σας φιλω..εδω κ μερες ξανα αερχισα το καφε..ποσο με ειχε λειψει..σχεδον 3 μηνες δε ειχα πιει :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Θούλη ο Παντελάκος 2 ετώ και θέλει σφράγισμα? :o:o:o:o:o επειδή τρίζει τα δόντια??? :shock::shock::shock: δλδ?

και εγώ νόμιζα ο Ντόντος :roll::roll:

πήγατε Βιτάλη? :mrgreen::mrgreen:

Μαρία πήγατε Θεσσ.? 8-) πώς περάσατε?

εμείς σήμερα πήγαμε στο sea life aquarium :D ωραίο ήταν, μικρό βέβαια....αν και εγώ είναι η πρώτη φροά που πηγαίνω, ενώ ο άντρας μου το συνέκρινε με αυτό της αμερικής και μου είπε ότι εδώ ήταν μια σταλιά!!! :roll::roll: ....αλλά ωραίο και πολλές οικογένειες με μικρά παιδιά ;)

στα παιδιά άρεσε και σε μας δλδ....η Ρ. έχει μια φοβία τελικά, γιατί περάσαμε από ένα μικρό τούνελ όπου τριγύρω μας κολυμπούσαν ψαράκια και περπατούσαμε πάνω σε γυάλινο γεφυράκι, ε εκεί φοβήθηκε και μου κρταούσε το χέρι σφιχτά....της είπα να μην κοιτάζει κάτω, αλλά πάνω ή ευθεία..... :roll::roll::roll:

γενίκώς όμορφα ήταν, μετά πήγαμε για φαγητό και μετά σπίτι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...