Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτελους ολα τα μπεμπακια 6ου-7ου-8ου '12 θα κοιμηθουν! ν16


Recommended Posts

Σοφια η φωτο σου ειναι τρελα!!!!πως ειναι η Παναγιωτα σου??καλυτερα??

κ γω σημερα πηρα στον παιδικο σταθμο της Δεσποινας κ τα μισα παιδακια λειπουν με γαστρεντεριτιδα οποτε παλι δεν θα την στειλω καλυτερα να μεινει σπιτι!

Κατερινακι πολυ καλα το αξιοποιησες το ρεπουδακι σου!πραγματικα χρειαζεται λιγο να ξεφευγεις απο την ρουτινα!καλη επιστροφη!μια χαρα ο Νικολα κ χωρις την μανουλα!

Νανσυ μπραβο φοβερη δουλεια εχεις κανει!ευχομαι καλες δουλειες!θα σεχουμε στα υποψιν!

αβικακη μου σε καταλαβαινω ποσο ζοριζεσαι με την μπουμπου.εγω δεν θαντεχα με τιποτα να κοιμαμαι τοσο αργα κ να ξυπναει 4-5 φορες!εγω κατα τις 10.30 παω για υπνο με την Δεσποινα κ περιμενω ποτε θα ξυπνησει ο Αναστασης οσο προλαβω κ κοιμηθω..ευτυχως ο δικος μου 9 το πολυ 9.30 κοιμαται!πρεπει να την μαθεις να κοιμαται με πιπιλα γιατι οντως σε δυο μηνες που θα πας δουλεια τι θα γινει??συνεχισε να προσπαθεις με την πιπιλα ισως χρειαζεται τον χρονο της!

Ελενα μεγεια τα παπουτσακια πολυ καλη τιμη!κ ποιοτικα ειναι πολυ καλα παπουτσια!

Βιβη συνηθως εχουν 40% τα μουγιερ μπορει να προλαβεις να παρεις μεχρι τελος του μηνα που εχουν ακομα εκπτωσεις!

Αλεκα μπραβο που καταφερες κ βρηκες χρονο για γυμναστηριο..κ χαιρομαι που ενιωσες καλυτερα!ετσι να ξεκλεβεις λιγο χρονο κ για σενα!

Σταυρουλα δεν μπορεσα να δω το θερμος που εβαλες..για πειτε κανενα καλο να παρω κ γω..

Μαρακι η Αννουλα πως ειναι??

Χριστινακι μια χαρα τρωνε τα παιδακια σου..κ γω με το ματι του κανω το φαγακι κ με το ματι βαζω κρεατακι!

πω πω οι στολες ειναι πολυ ωραιες.η μελισσουλακ η πασχαλιτσα ειναι ολα τα λεφτα!

Λιακι πηγατε παιδιατρο??ενταξει ο Στρατος??

αυτα κοριτσακια μου σας καληνυχτω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κανετε?

Ολα καλα στον παιδιατρο.Ο Στρατος ειναι 9150. 400 γρ απο 25/1 τελευταιο ζυγισμα.Απο υψος κολλησαμε στους 70 ποντους.

Ολα καλα κατα τ'αλλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις κοιμήθηκαν και τα δυο τα μομολακια και απολαμβάνω το ποπ κόρν βλέποντας μάστερ σεφ...

Λία μου μια χαρά ο στρατός σου αν και τον περιμενα πιο στρουμπουλιτσα

Αντωνία μου και από τη τάξη της μικρής λείπουν παιδάκια και αυτή κόλλησε βυχαλακι και με έσωσε της απιβιτα το σιρόπι και το βικς της ιδιας εταιριας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιακι μια χαρα τα νεα σας , αυτο μας ενδιαφερει , το υψος θα το παρει αποτομα :D

Αντωνια :x

Κατερινα καλο δρομο.

Αλεξανδρα καλη αρχη με το γυμναστηριο, ακουγεσαι ανεβασμενη :D Και εγω ολο λεω να αρχισω...

Ελενα με γεια τα παπουτσια :D

Εμεις καποια θα τα παρουμε απο ενα μαγαζι και στα υπολοιπα θα γινει παραγγελια απο αλλου γιατι δεν υπαρχουν και θα μας τα φτιαξουν. ..οι δευτεροι θα αναλαβουν και τη διακοσμιση το στολισμο της εκκλησιας και των τραπεζιων.Επειδη θα πρεπει να στηθουν ολα γρηγορα θα εχουμε τουλαχιστον 3 ατομα και αυτο θα μας κοστισει λιγο παραπανω.Θα μας βαλουν υφασματα στο διαδρομο και πανω πολυ ομορφα φαναρια 50εκ. σε υφος vintage με μπολονια σιελ με λευκο και μπαμπου μπαλες με κορδελες ριγε .Θα μας φερουν το τραπεζι των ευχων που θα ντυθει με λευκο υφασμα και κατω θα πεφτει ενα σιελ που θα σερνονται και πανω το δεντρακι των ευχων με τα αστερια για να γραφουν ευχες αλλα και βιβλιο,καδρακι και κερασματα.

Το τραπεζι για τις μπομπονιερες ειναι της εκκλησιας ενα εκπληκτικο μαρμαρινο αρκετα μεγαλο 2.60εκ. που θα το ντυσουν με λευκα υφασματα που θα σερνονται και κατω θα πεφτει και το σιελ με στολιδια οπως στη εισοδο.Επανω στο τραπεζι θα επικρατει το σιελ με τη ριγα και θα ειναι ολα δικα μου αυτα.Το καλαθι των μεγαλων με τα γλυκα, σας εχω φωτο γλυκων, τις μπομπονιερες πανω στο τραπεζι για να φαινονται που μου ειναι προσωπικα πανεμορφες,οι μπομπονιερες των μικρων που θα ειναι κασετινες μεταλλικες με προσωπικο αυτοκολλητο ασπρο ριγε και μεσα θα εχουν μολυβια, γομες και ξυστρες, τα γλυκα των μικρων θα ειναι ζαχαρωτα και καραμελες τοποθετημενα σε δυοροφη πιατελα σε και αυτη σε υφος vintage. Θα αποφυγουμε τις σοκολατες

που μου αρεσουν λογο ζεστης.Θα υπαρχουν γυαλες με ζαχαρωτα και χωνακια , δεντρακι με κορδελες ριγε και ευχαριστηριες καρτες και καδρακι στο ιδιο υφος. Διπλα θα ειναι το τραπεζι του catering.

Σας εχω φωτο για γλυκο λαμπαδα, στολισμο κολυμπηθρας και για τα αλλα οταν θα εχω δειγματα...Τα βαπτιστικα θα τα παρουμε λιγο πριν γιατι θελω να του ειναι ακριβως δεν μου φαινεται ωραιο που τα παιρνουν μεγαλυτερα αλλα ουτε και να μην του κανουν μεχρι τοτε, δεν βιαζομαι εχουμε πολυ χρονο αλλα για τα υπολοιπα ξερω οτι δεν θα τα βρω θελουν χρονο γι αυτο ψαχνω απο τωρα.

Μαρακι μου ακουγεται ωραια η ιδεα με τη λιστουλα , εγω ειχα να μπω και καιρο δεν ξερω τι κανονισατε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια πολυ ομορφα ακουγεται ετσι οπως το περιεγραψες!!!κ τα γλυκακια φαινοντε νοστιμα!!!με το καλο!!!!

επειδη εχω αλτσαχαιμερ οποια κανει κ γαμο μαζι πειτε να το βαλω!!!οπως επισης κ το θεμα..ημερομηνιες δεν εγραψα σε πολλες γιατι δεν ηξερα η δεν θυμαμαι καθολου..κ θεμα!! ;) περιμενω να μου πειτε!! ;):D

επειδη σας διαβασα στα γρηγορα εχασα κατι..πια κατερινα ερχεται θεσσαλονικη?

τα ρουχαλακια ολα ειναι ενα κ ενα!!για τα κοριτσιστικα που ειχες βαλει ελενα αν παραγγειλεις κ εγω θελω!πολυ μου αρεσαν τα σχεδια που εβαλες..οσο για την ποιοτητα θελω να πιστευω οπως ειναι το φορεμα μπορω να πω οτι ειναι πολυ καλο..

αλεκα γυμναστηριο?φανταζομαι οτι θα πιαστηκες λιγο σαν πρωτη φορα ε?εγω με το ποδηλατο επειδη ειχα χρονια να κανω με πονουσε ο ποπος κ τα μπουτια :D

λια μια χαρα ειναι ο στρατος σου!!

ελενα πηρες τελικα παπουτσια?μεγια!!με ειχες ρωτησει απο που τα πηρα κ ξεχασα τελειως να σε πω οτι μου τα δινει η αδερφη μου απο την μικρη της κορουλα..με εχει βολεψει σε παρα πολλα(ρουχα-παπουτσια-κτλ)

η μικρουλα μου παει καλυτερα..οι μυξες κ ο βηχας φυσικα δεν εφυγαν ακομα αλλα δεν βηγει τουλαχιστον σαν νταλικιερης..τα ουλα τα κατω ασπρισαν αρκετα..σε καμια 1,5 βδομαδα λογικα θα φανει κ το δοντακι!!αρχισε να αρκουδιζει πλεον κανονικα κ σηκωνεται οπου βρει στηριγμα!!

αντωνια καλα θα κανεις να μην την στειλεις την δεσποινα σχολειο..γαστρεντεριτιδα? :o απαπαπαππα...μετα απο αυτο που εζησα να μας λειπει ξανα μανα...στην παιδιατρο θα παω μαλλον δευτερα η τριτη..ηταν για παρασκευη αλλα μου ειπε να σιγουρευτουμε οτι ειναι τελειως καλα γιατι μεχρι παρασκευη θα κανει μασκα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι κοιτα,ξυπναει το πρωι κατα τις 11.μπορει κ 10.αλλα κ το μεσημερι κοιμαται 1 ωρα,συνηθως 3 με 4,αντε με 4.30.κ μεχρι το βραδυ αντε να κοιμηθει δυο φορες στο στηθος απο 10λεπτα,δεν την αφηνω πιο πολυ.την προσπαθω απο τις 11 περιπου(το βραδυ εννοω)να την κοιμησω.την παιρνει ο υπνος αλλα την βαζω κουνια κ ξυπναει.κ ξανα μανα στηθος.εν τω μεταξυ εχω κ τον αντωνη που κανει φασαρια κ δνε την αφηνει να ηρεμησει.κ ησυχια να του πω να κανει,κατι θα κανει κ τελοσπανων δεν ειναι οπως αν ειμασταν μονες μας.εννοω χωρις αλλο παιδι.με τον αντωνη εκανα οτι ηθελα,τωρα ειναι λιγο αλλιως.οσο για την πιπιλα,την προσπαθουσα πολυ σημερα,αλλα συνεχεια,την επαιρνε εκανε τρεις πιπιλιτσες σαν να θηλαζει αλλα μετα παλι την εφτυνε.αναγουλιαζε κ γενικα δεν την ηθελε.αλλα θα το κανω πολυ εντατικα,δεν παει αλλο.οσο για το βραδυνο κ αυτο με αγχωνει γιατι κ αυτο πρεπει να το κοψω κ φοβαμαι μη κλαιει κ ξυπνησει ο αντωνης.σκεφτομαι κ το ξενυχτι.παντως αν την παρει ο υπνος οχι τελειως αλλα πριν τον ληθαργο ας πουμε αν της βαλεις πιπιλα την παιρνει.κατι ειναι κ αυτο :lol: εστω δεν χρησιμοποιει στηθος για πιπιλα.

για να δουμε τι θα κανουμε αυριο.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα καλο ταξιδη !!!

βασω οσο μεγαλωνει απο δω κ περα θα τυπωνει συνηθειες...οσο μπορεις κ καλα κανεις βαζε πιπιλα (επεμενε δλδ) γιατι δυσκολα να ξυπναει τοσα ευκολα κ να θελει στηθος..ποτε πιανεις δουλεια?σκεφτεσαι να κοψεις τον θηλασμο κ μετα την δουλεια?η θα συνεχισεις?

σοφια πως ειναι η παναγιωτα σου?ειναι καλυτερα?

νανσυ μπραβο σου!!γεια στα χερια σου!!! χτες η πεθερα μου επλεξε ενα σαν μπλουζακι ας το πω αλλα ειναι μεχρι τους ωμους κ χωρις μανικια..σαν μπολερο ας το πω καλυτερα..πο κατω βαζεις κανα μπλουζκι η πουκαμισο..θα το βαλω μια μερα κ θα βγαλω φωτο..τωρα πλεκει πουλοβερ για την μικρη για να μην κρυωνει μου λεει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφια ξεχασα να πω ειναι τελεια η φωτο που εβαλες!!οντως μοιαζει απο διαφημηση !! :) οσο για καμερα εγω ειχα παρει της κονικα φωτογραφικη κ καμερα μαζι..οι φωτο βγαινουν πολυ καλες αλλα η καμερα δεν μπορω να πω οτι ειναι τελεια..δεν εχω βγαλει μερα κιολας για να δω..μονο στο σπιτι εβγαλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;Εγώ πάλι τα έχω δει όλα :shock::shock: Διορθώνω διαγωνίσματα κάθε μερα μέχρι τις 3 τα ξημερώματα και έχουν τον ατελείωτο..Εντωμεταξύ έχουν μείνει πίσω οι εργασίες που μου έχουν δώσει μέσα στην εβδομάδα τα μαθητούδια μου..Το άλλο Σάββατο έχουμε και ενημέρωση γονέων και πρέπει να φτιάξω την καρτέλα με την αξιολόγηση των μαθητών. Γενικώς δεν προλαβαίνω ούτε να φτύσω αυτή την περίοδο..Θα έρθει το καλοκαιράκι..πού θα πάει;;

Η φραουλίτσα μου τρώει πλέον όλη την κρέμα (ρυζάλευρο) αλλά τη φρουτόκρεμα ούτε που να τη δει..Όχι απλά δεν άνοιγε το στόμα σήμερα..έκλαιγε κιόλας.Σε λίγες μέρες θα της δώσω και τη χορτόσουπα.

Πάμε τώρα στο βραδινό ύπνο. Από τότε που της δίνω το βράδυ το γαλα μου από μπιμπερό κοιμάται όλη τη νύχτα. Δεν χόρταινε από το στήθος τόσο ώστε να αντέξει 7 και 8 ωρες χωρίς φαγητό. Από το μπιμπερό πίνει 250ml και σίγουρα δεν έπινε τόσο από το στήθος. Γι' αυτό και ξυπνούσε κάθε 2-3 ώρες. Όταν τελειώσουν τα σακουλάκια μου (έχω ακόμα αρκετά) θα της δίνω ξένο το βράδυ (θα κάνω και άντληση όμως για να μην μου κοπεί). Έτσι θα πίνει ένα βράδυ ξένο και ένα δικό μου. Το πρωί θηλάζω. Το ίδιο και στο δεύτερο γεύμα που υποτίθεται πρέπει να φάει φρούτα..Έτσι τα έχω οργανώσει στο μυαλό μου. Τερμα πάντως το στήθος το βράδυ.Μόνο μπιμπερό!

Τι λιστα είναι αυτή που φτιάξατε και λέει για τα μωράκια 7 και 8 μηνών;;;

Βασουλα δε δοκιμάζεις να δωσεις στην Αναστασία σου γάλα από το μπιμπερό το βράδυ;; Επίσης καλά κάνεις και προσπαθείς για πιπίλα γιατί θα δεις διαφορά όταν τελικά την πάρει.

Σταυρούλα αρκουδάκι θα τον ντύσεις;; Τέλειος θα είναι. Εννοείται ότι θα περιμένουμε φωτό.

Λια ο Στρατος πολύ καλός στις μετρήσεις. Θυμάμαι και ο Πάνος όταν ήταν λίγο μεγαλύτερος από το Στράτο είχε κολλήσει στο ύψος για λίγο καιρό και είχα αγχωθεί η χαζούλα :lol::lol::lol:

Σόνια συμφωνώ να ντύσεις και τις δύο ή ζωάκια ή φρουτάκια!!! Τέλειες θα είναι οι ζουζουνίτσες σου!

Αριαδνη με τους άντρες είναι λίγο δύσκολο να έχει κανείς κοινή γραμμή..Αυτό συμβαίνει τουλάχιστον και στη δική μου την περίπτωση :?:?:?:?

Ελενά κάνει και βηματάκια η Εβελίνα;;; Φοβερή! Η φραουλίτσα ακόμα δεν κάθεται καλά καλά στον πωπό :roll::roll::roll::roll: Άντε να αρχίσει και εκείνη να μπουσουλάει..Το περιμένω πως και πως γιατί δεν κάθεται πλέον σε ησυχία.

Αντωνία τέλειες οι φωτό που έβαλες στο fb. Τι κάνουν τα μικράκια σου; Πώς σου φάνηκε η επιστροφή στα πάτρια εδάφη;

Κατερινάκι το ζήλεψα το ταξιδάκι σου. Θέλω κι εγώ..Βαρέθηκα την παλιορουτίνα...Δουλειά σπίτι, σπίτι δουλειά..ΟΥΦΦΦΦΦΦ....Την πήρε ο Νικόλας την πιπίλα;;

Μαράκι ωραία η ιδέα σου για τη λίστα με τις βαφτίσεις! Μετά τη γέννα η βάφτιση :D:D:D:D

Βιβή εσείς πότε λέτε να κάνετε τη βάφτιση;

Αύριο θα πάμε για εμβολιάκια. Δύο παρακαλώ. Για να δούμε πόσο μεγαλώσαμε. Δύο μήνες πέρασαν από την τελευταία μέτρηση. Είμαστε πλέον 6 μηνών κοπελάρες!!!!!

Όσο για τις στολες, ο Πάνος θέλει να ντυθεί χελωνονιτζάκι και τη φραουλίτσα μαλλον θα τη ντύσω νεραϊδούλα.

Αυτάαααα...Φιλάκια πολλά! Θα προσπαθήσω να μπω αύριο για να σας πω τα νέα της φράουλας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια.

Εμείς εδώ σε γενικές γραμμές καλα. Η παναγιώτα ειναι απυρετη δυο μερες τωρα, εχει μονο ενα ρουθουνισμα και της βαζω ορο , αλλα φαινεται σαν να ναι πιο βαθυ και δνε ξερω αν βοηθα ο ορος. Αθτο ομως εχει σαν συνεπεια το βραδυ να παιδευεται και να ξυπνα με γκρινια και φωνες και δεν ηρεμει παρα ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ. Τι της χτυπω την πλατουλα τι τι περνει ο αντρας μου, τιποτα. Και δεν ειμαστε για πειραματα, μια και το καημενουλι το βλεπω οτι ταλαιπωρειται κι εχω και τη ΜΑρία μη μου ξυπνησει και εχουμε παρτυ κανονικο. Η αγαπη μου ηρεμει μονο στο στηθος και μετα θελει την επαφη ερχεται και κουρνιαζει στην αγκαλια. Παιδια ειμαι πολυ κουρασμεμη , εχει συσσωρευθει και η κουραση μηνων, αλλα νιωθω οτι δεν μπορω να κανω κατι, στο μεταξυ με αυτα τα κρυωματακια και τις ιωσουλες συνεχεια τα παιδια αποσυντονιζονται και δεν μπορω να πειραματιζομαι. Ομως οπποιαδηποτε συμβουλη δεκτη, μονο λαβετε υποψη οτι ειναι δυο! Τα καλα νεα ειναι οτι η ΜΑρια ξυπνησε στις 6 σερί απο τις 9.30- 10.00. Αλλα δεν ειναι κατι στανταρ

Διαβαζω τα νεακια σας και επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!

Επιτελους εβγαλεκ ηλιο εδω..

Σοφια πολυ πλακα εχει το αρθρο που εβαλες!μπραβο την Παναγιωτασα που ειναι καλυτερα.αντε να καλυτερεψει ο καιρος να φυγουν οι ιωσεις!

Μαρακι τελικα αυριο πρωι θα παω παιδιατρο!αντε να γινει κ η Αννουλα καλα!ξεκινησε κ η Αννουλα τις εξορμσεις??μπραβο που ξεκινησατε να μπουσουλατε!αντε να βγαλει κ δονταια να ηρεμησετε!

Ανθη φανταζομαι κουραση που θα χεις!αντε μεχρι να ρθει το πασχα θα ερθει κ γρηγορα το καλοκαιρακι..μπραβο την φραουλιτσα σου που εστρωσε.αυτο ειναι πολυ καλο!σευχαριστω για τα καλα σου λογια!πραγματικα περασα πολυ ωραια στην Αθηνα.ξεφυγα λιγο απο την καθημερινοτητα!το να μενεις συνεχεια στο σπιτι ειναι δυσκολο!

Βικακη μου ναι γιατι δεν προσπαθεις να της δωσεις γαλα τοβραδυ σε μπουκαλι δικο σου μηπως κ δεν ξυπνησει!ο Αντωνησ σου τι ωρα κοιμαται?κ γω το ιδιο εχω με την Δεσποινα αλλα την ωρα που ειναι να τον κοιμησω βαζω την Δεσποινα να δει κανενα παιδικο για να μην ξυπνησει τον μικρο!

Λιακι μια χαρα ο Στρατος το τρωει ολο το φαι του!για να δουμε τι θα μας πει κ μας που δεν το τρωμε!

Λιλ πολυ ομορφα ακουγονται ολα αυτα που θα κανεις για την βαφτιση για τον πασακα σου!

παω να σιδερωσω τωρα που ειναι πρωι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Καλά Σοφία μου έφτιαξες τη διάθεση με το βιντεάκι που έβαλες,είναι καταπληκτικό :) Το πιστεύεις ότι έχω φίλη που έχει μπεί στην κούνια προκειμένου να μάθει η κορούλα της να κοιμάται εκεί??

Όσον αφορά τον ύπνο, για πες μας περισσότερες λεπτομέρειες.Όχι τώρα με τις ιώσεις, πρίν.Το βράδυ ξυπνάνε και αν ναι πόσες φορές?Τί θέλουν?Στήθος?Γάλα? Την ημέρα πόσες ώρες κοιμούνται?

Λιλ πολύ ωραία όλα αυτά που περιέγραψες για τη βάφτιση!Με το καλό!

Μαράκι για τη λίστα σου...Εμείς θα κάνουμε την βάφτιση 14/07 με θέμα τα cupcakes-παγωτό.

Περαστικά και πάλι στην Αννούλα μας!Άντε πήρε φόρα και αυτή, δοντάκι, μπουσούλημα! Μου αρέσει που στη Μακεδονία το λέτε "αρκουδισμα", πολύ γλυκό :)

Λία, ο Στρατος μας πολυ καλός!

Ανθή, κουράγιο, θυμησέ μου τί ειδικότητα έχεις?Και ο άντρας μου πάντως τα ίδια λέει...Καθε βράδυ φτιάχνει διαγωνίσματα!

Αντωνία μου, όντως είναι πολύ ωραίες οι φώτο που έβαλες στο fb.Πολύ όμορφη :)

Η μπέμπα ευτυχώς δεν μας έκανε κανένα περίεργο το βράδυ.Πήγα ζούμπα και όταν γύρισα είχε κοιμηθεί(απο τις 8μιση αλλά το μεσημέρι είχε κοιμηθεί 1 ώρα μόνο)και ξύπνησε 8 μόνο για γάλα και τώρα ξανακοιμάται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακυ ΜΑΤ θα ντυσεις τον Αντω νακη??? Τοτε μια καλη ιδεα ειναι να ντυσεις τη μπεμπουλα χρυση αυγη ;) ΘΑ ειναι το τελειο διδυμο! Κουραγιο με τα ξενυχτια.

Αλεκα καλη αρχη με το γυμναστηριο, ποσξ ωρα εκανες? Πως νιωθεις σημερα?

Αντωνια ειναι θεμα αυτο, Την στελνεις παιδικο και το χειμωνα μισες μερες ειναι σπιτι λογω ασθενειας. Τι να κανεις ομως! Κουραγια.

Λία μια χαρά ειναι ο Στρατος, πολυ βαρος για λιγοτερο απο ενα μηνα, ετσι δεν ειναι?

Λια πολύ όμορφα ολα οσα ετοιμαζετε για τη βαπτιση. Τελικα δνε εχει σημασια τοσο το θεμα οσο το γουστο και το πως συνδυαζεις καποια πραγματα. Με το καλο.

ΜΑρία οι μυξούλες και ο βηχας κανουν καιρο να φυγουν, υπομονη. Με το καλο το δοντακι σας. :D Ευχαριστω για την πληροφορια για την καμερα, αλλα δυστυχως και η δικια μου φωτογραφικη δεν βγαζει καλα βιντεο και κολλα και την καρτα, γι αυτο κοιτω για καμερα.

Ανθη να ξεκινησουμε απο το να δουλειες και να εχεις και δυο παιδια μικρα σπιτι ειναι δυσκολο. Αλλ το πιο δυσκολο στην περιπτωση σου ειναι οτι εχεις δουλεια και για το σπιτι... θα βρειτε τους ρυθμους σας σιγα σιγα, υπομονη και κουραγιο. ΝΑ σε ρωτησω τωρα που της δινει με μπιμπερο και τρωει το βραδυ 250 μετα δεν σηκωνεται τη νυχτα?

Για τις στολες τωρα που το ξανασκεφτομαι , επειδη μου αρεσει πολυ το μηλο, μπορει να τις ντυσω και μελλισουλα - μηλο. Η μελισουλα παει να φαει οτ μηλο ;)

Ρε κοριτσια βλεπω το γραφετε πολλες για την πιπιλα. Τωρα που βγαινουν δοντακια αξιζει τον κοπο η προσπαθεια για πιπιλα? Η κανει κακο για τα δοντακια. Αν και πιστευω οτι οσο εχουν την καβατζα της θηλης οι δικες μου δεν θα παρουν πιπιλα...

Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια για τη φωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βιβη τωρα ειδα τις φωτο που εβαλες!ειναι πολυ καλουλα!σκετη γλυκα κ εχει μεγαλωσει αρκετα!

Αρι μου ευχαριστω για τα καλα σου λογια :-* ζουμπαρες χθες?πως παει η διατροφη που κανετε με τον αντρα σου?

μπραβο το μπισκοτακι που κοιμαται παλι καλα!

Σοφια πολυ ωραια ιδεα η μελισσουλα κ το μηλο!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

λιλ τελεια αυτα που εβαλες

σονια ειδα το βιντεακι :lol::lol::lol::lol::lol: να σας πω λοιπον οτι κ εγω το εχω κανει αυτο περιοδο σαντυ..

δεν κοιμωταν με τιποτα παρα μονο εαν εμπαινα κ εγω στην κουνια!! :lol::lol::lol: κ με επαιρνε ο υπνος κ εμενα κ εαν δεν ερχοταν ο αντρας μου να με ξυπνησει εμενα ξεχασμενη εκει :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kouklitses mou xathika eixa doulitses xthes k proxthes pigame gia veres fotografo organa k ta loipa k gurnousa ptwma... elpizw oles na eiste kala paw na diavasw liga osa prolavenw....

emeis kala eimaste exoume apisteuti gkrinia k den trwme tpt logika mas ponane polu ta dontakia ax pote tha vgoun na iremisei ligo to poulaki mou....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω και παλι για τη γνωμη σας που σας αρεσουν γιατι εχω ψαξει αρκετα :D:D

Ναταλακι μαλλον τα δοντακια θα ειναι...κοιταξες τα ουλακια του ειναι πρησμενα?Με το καλο οι ετοιμασιες!!!

Σοφια πρωτοτυπος ο συνδιασμος της στολης, ωραιο ακουγεται :D

Αρι τι καλα που στρωνει και η μικρουλα στον υπνο :D Με το καλο και η βαπτιση σας!!!Εχεις αποφασισει για διακοσμηση , μπομπονιερες κτλ.?

Βιβη κουκλα η μικρουλα , να την χαιρεστε!!! :D

Βικακι εσυ τα ξερεις καλυτερα ...υπομονη κοριτσακι να μεγαλωσει λιγο και θα στρωσει το προγραμμα σας

Αντωνια θα περιμενουμε νεα σου απο τον παιδιατρο αυριο...

Σημερα θα μας ερθει και το παρκοκρεβατο που παραγγειλαμε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Ti kanete simera?

Tony kai edw ilio simera...thelw na paw boltoula alla otan exei ksupnisei 9:30 opws simera kai exei piei 10 to gala meta an bgw einai san na kanw agwna dromou gia na prolabw na gurisw stin wra tou fagitou...giati prepei na faei to frouto kata tis 12 gia na faei kai fagito to mesimeri...

Lilaki teleia einai etsi pou ta perigrafeis! Polu wraia! Kai ta gluka polu wraia fainontai!!

Anthouli mprabo auto einai kalo kolpaki gia ti mpoumpou na koimatai oli nuxta! Kai egw to idio eixa pei otan arxisa na dinw kseno kai epine 230ml elega oti apokleietai me to stithos na etrwge toso me ti mia! Giauto ksupnane mes ti nuxta! To froutaki den to thelei e? Ase kai mena me to zori oti faei apo frouto to exei parei polu straba :(

Delphina wraia listoula mas eftiakses :)

Sofia polu plaka auto me ton antra stin kounia!!! Den to anakalipsame pio nwris na to deiksw ston antra mou kai na tou pw...koita exei ginei mia nea ereuna pou leei oti h mama prepei na einai ksekourastei kai na min ksupnaei to bradu kai na h lusi!!!!! :lol:

Bikaki einai sigoura pio duskolo me 2 den to suzitaw...alla kapoio programma prepei na kaneis giati tha einai duskolo meta na doulepseis...mipws na dokimaseis auto pou kanei h Anthi mas? Na dwseis mitriko me mpoukali na pinei perissotero? Alla kai na ksekinas ti diadikasia tou upnou pio nwris aptis 11?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Λια πολυ ωραια πραγματα ετοιμαζετε για τη βαπτιση!!Εχετε κανει γαμο?Ή αργοτερα?Δεν θυμαμαι...

Μαρακι γραψε 26/5/ βαπτιση.

Η παιδιατρος μου ειπε να του δινω λιγοτερη ποσοτητα φαγητο,και καθολου κρεμες του εμποριου(δεν του δινω ετσι κι αλλιως)γιατι παχαινουν.

Δεν θυμαμαι πολλα,παω να φτιαξω φρουτα.

Εχω ξεχασει να σας πω.Ο Στρατος μπουσουλαει εδω και καιρο.Πιανεται και σηκωνεται απο παντου,θελει να σκαρφαλωνει οπουδηποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λια ευτυχως σου ειπε η παιδιατρος να σταματησεις να τον μπουκωνεις γιατι εσυ εισαι ικανη να τον σκασεις στο φαι :lol::lol::lol::lol: μπραβο τον στρατο που μπουσουλαει!!αυτο μας ελειπε να μην μπουσουλαει ολοκληρος αντρακλας :D Λια για απογευμα τι δινεις παλι φαγητο?οπως εγω?

Ελενα τοσο αργα ξυπναει η Εβελινα?μπραβο εισαι πολυ τυχερη.ναι πραγματι το προγραμμα κ γω δε θελω να το χαλαω του φαγητου!προσπαθω να ειναι ιδιο πανω κατω καθε μερα!αντε να ανοιξει ο καιρος να βολταρουμε!αυτος ο χειμωνας ηταν πολυ δυσκολος!

Ναταλακι αντε να βγουν τα δοντακια σας να μην ταλαιπωρειται ο καημενουλης!ωραια κανατε αρκετα πραγματα για το γαμο!ποτε ειπαμε ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...