Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτελους ολα τα μπεμπακια 6ου-7ου-8ου '12 θα κοιμηθουν! ν16


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια μου!!!ειχα πολλες μερες να μπω..ο υπολογιστης μου καπουτ! :( το λαπτοπ ο αντρας μου το εχει συνεχεια κ πότε το παιρνει μαζι του κ με αφηνει εκτος κοσμου!εμεις καλα τα παμε γενικα αν εξαιρεσω οτι εχει 2 μερες να φαει καλα γιατι εσκασε επιτελους το δοντι μας κ φαινεται μια μικρη κορυφη στο ουλο της..ισως γι'αυτο να κοπηκε η ορεξη..κανει διαιτα το κοριτσι μου!! :D προχτες πηγαμε κ εμεις επιτελους βολτα στην παραλια κ οπως σας ειπε κ ναταλια βρεθηκαμε ολως τυχαια μεσα σε τοσο κοσμο γιατι γινοταν χαμος εκει κ κατσαμε κ για καφε με τα ζουζουνια μας..πια ζουζουνια δλδ που ο στρατος ηταν παρα μα παρα πολυ ησυχος κ η δικια μου κοντεψε να τον βγαλει απο το καροτσι του κ ο στρατος την κοιτουσε με ορθανοιχτα ματια κ απορια! :lol: εχει γινει παρα πολυ ζωηρη!τους εβγαλα βιντεακι!αρχισε να λεει (παει-μαμ-τα κακα τα λεει τατα-τον παππου της τον λεει που κ την γιαγια βγαζει τσιριδα) :lol:

αριαδνη θα΄ρθειτε τελικα?αχ τι ωραια!!!μεσα στην θεσσαλονικη θα ειστε?για το κοσμος ειναι λιγο μακρια αλλα για μεσα στην πολη ανετα μπορουμε να ερθουμε..θα σου στειλω κ το κινητο μου να το εχεις..θα χαρω πολυ να βρεθουμε να σας γνωρισουμε κ απο κοντα!! :)

αντωνια την κυριακη δεν θα βολευε να το συνδιασετε για ενα ξεσκασμα?οσο για την εξοδο ειναι δυσκολα για βραδυ οταν θηλαζεις..αν επαιρνε μπουκαλι θα στον κρατουσε η πεθερα σου?τι μου ηρθε στο μυαλο μου τωρα..το εργο το εχεις δει τα πεθερικα της συμφορας?που ο παππους θηλαζει το εγγονι με ψευτικο βυζι? :lol:

σταυρουλα θα πατε κολυμβητηριο?πολλα ειναι ρε συ 85ε το μηνα για 2 φορες την βδομαδα?

κατερινα πηρε φορα ο νικολας με τα δοντια?μπραβο στον κουκλο..η ορεξη του αλλαξε?τι ωραια που βρισκεστε με την σοφια!!ωραια εικονα στην παραλια ετσι οπως το περιεγραψες!!

βικακι ειναι τελεια οταν βλεπουμε τα μωρα να γελανε με τα αδερφακια τους!!κ εγω την χαιρομαι πολυ που τον ψαχνει συνεχεια για να παιξει μαζι του!ο καημενουλης δεν ηρθε αυτη την βδομαδα γιατι ηταν αρρωστος κ ειπαμε να μην ερθει για να μην κολλησει την μικρη..για 15 μερες αντιβιωση τον εδωσε ο γιατρος.μου΄λειψε :(

ελενα σκεφτομουν σημερα θα κανω μοσχαρι με λαχανο κ λεω να της ξεχωρισω απο το δικο μας προτου βαλω αλατι κ λαδι κ μπαχαρικα κ να της δωσω..παντως με τα φασολια καλα τα πηγαμε..αν εξαιρεσω τις κλανιες που εριχνε μετα..οσο για την εβελινα απαιχτη!!! :)

σοφια ειναι πανεμορφες οι κορες σου!!!!γελασα με την φωτο που ειναι μεσα στην λεκανη!! :lol: ειναι φοβερες!!

ναταλια να σε πω κ απο δω μεγια το νυφικο κ τα υπολοιπα που πηρατε!!η ωρα η καλη!!!οσο για την κουμπαρα σου εγραψα στην ομαδα..ο στρατος σου ειναι φοβερος!!ο ανδρεας μου ελεγε οτι ειναι πολυ ομορφος κ οτι εχει ωραια ματια!!!

νανσυ χρονια πολλυ για την σαντυ σου!!να την χαιρεσαι κ να την δεις οπως επιθυμεις!καλα να περαστε στην εξοχη !

κατερινα θα΄ρθειτε βεροια?καλα να περασετε κ με το καλο να κλεισετε κ ημερομηνια για την βαφτιση!για τις ιωσεις μην το σκεφτεσαι οπως σου ειπε κ η σοφια!!μπραβο στην νεραιδα που τα τρωει ολα με ορεξη!!εκατσε στον ποπο ?αν εκανε την αρχη σε καμια βδομαδα θα καθεται κ χωρις βοηθεια!!

χριστινα καλη αρχη με την δουλεια!!!ολα καλα θα πανε!!!!!!! :)

ανθη πως ειστε?επειδη εχω χασει επισοδια,εκανες τεστ?

αλεκα τι ειναι αυτο το επιπεφυκοτιδα?ποτε πιανεις δουλεια?

εκανα αντιγραφη..ουφ ευτυχως γιατι παλι συνδεση μου ζητησε να κανω..θα τα εχανα παλι οτι εγραψα..γιατι μου το κανει αυτο? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

παρεπιπτοντως η μωρουδενια χαθηκε....

λια καλε σε ξεχασα!!! :D τα προσκλητηρια που εκανες φοβερα!!μπραβο σου!!!με το καλο η βαφτιση!μακαρι να ειμασταν ολες κοντα να μοιραζομασταν τη χαρα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε ολοες και σε ολα τα μωρακια.

Εδω ολα καλα , αλλα εχουμε κλαμα σπαρακτικο απο τη Μαρία - θεατρινιστικο - αν δεν πας να τη σηκωσειες να σταθει ορθια και να περπατα! Οταν ειναι πανω στον καναπε ξαπλωνει μπρουμυτα κατεβαζει τα ποδια της και σιγα σιγα στεκεται ορθια! Και παει στα μουλωψτα εκει που δεν πρεπει να τραβηξει κουρτινες , βιβλια κτλ Και οταν της φωναζω τρεχει να κανει τη σκανταλια πιο γρηγορα!!! Η Παναγωτα θα γινει πανεπιστημονας, θελει να ξεφυλιζει τις εφημεριδες και τα βιβλια. πηπως πρεπει να τα μαζεψω ολα??? Και που να τα βαλω η αμοιρη. Κοιτα η μια την αλλη μιλανε ακαταπαυστα και αρχιζουν και τα γελια. Βρε λες να με σχολιαζουν ?

Μαράκι τοιμάζεστε για δοντακι? Αντε με το καλο. Χωρις υπολογιστη πως ζουσαμε παλιοτερα, δεν μπορο να το πιστεψω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ τελεια η βολτα σας, Το τερπνον μετα του ωφελιμου! Να το ξανακανετε. Και εγω εχω το ιδιο προβλημα στο φορτωμα και στο ξεφορτωμα αναγκαστικα χρεςιαζομαι εναν ανθρωπο, αντε να περπατησουν να μαστε πιο ευκινητες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Emeis mallon ta dontakia polu mas enoxloun....meta apo tooooso kairo pou den ksupnouse nuxtes extes ksupnise stis 4:15 kai den koimotan, mourmourize, strifogurize, sikwthika 3-4 fores gia na tis dwsw pipila mipws koimithei alla tipota, mexri pou sikwthika tin allaksa tis ebala tzel kai tis edwsa kai 100ml gala kai meta kserathike! Alla dagkwne tin pipila me mania pou simainei oti mallon etoimazetai na skasei kai to deutero!

Tony min agxwnesai afou ta kataferes mexri edw ola kala tha pane kai tha piei kai apo potiraki o mikros! Htan polu duskolos o dromos sas mexri edw kai exeis kanei foberi upomoni! Eisai nomizw h pio talaipwrimeni kai isws paraponiosoun kai ligotero apoles pou simainei oti exeis polu dunami! Ligo emeine! H oura :)

Sofia katalaba! Kai esena talimpan einai! Kai emena twra exei arxisei na tis skarfalwnei! Exw balei tis maksilares tou kanape.

Gia ti diadromi den exoume problima giati ektos oti den exei kanena problima sto amaksi panta einai polu iremi kai h xazeuei h koimatai, to xwrio einai mono 20 lepta makria. Egw menw konta stin eksodo tis Soudas, molis mpw ethniki meta apo ena tetarto bgainoume stin eksodo tou xwriou. Genika den me agxwnei tipota me ti mikri ti mera tis baftisis ektos apo tin wra pou tha tin bazei stin kolimpithra...ekei den kserw pws tha antidrasei kai eidika an tin piasei enas ksenos me mousia!

Nancy kai emena oi xrwmatistes mono mou aresoun, oi prasines katholou!

Euxaristw gia tis apantiseis sas gia to laxano kai tin piperia. Rwtaw giati eftiaksa mia soupa gia mas pou exw balei mesa mono laxanika kai den ebala alati epitides gia na dwsw kai sti mikri...alla exei kai piperies xrwmatistes kai laxano pou den exoume dokimasei akoma.

Nancy :lol::lol: gia ta didima kai to ena einai tou geitona!!!

Pote den ksereis...twra me tin krisi mporei na to kanoun kai auto!

Maria mprabo stin Annoula, leei kai lekseis! Emena tipota den leei akoma! Kati asxeta mono!

Sofia w re ti kunigi tha pesei se ligo kairo pou tha perpatane!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα κ η δικια μου ξυπναει μεσα στην νυχτα κατα της 3-4 το πρωι..ασε που εκοψε κ το φαι..τελικα το δοντακι ειναι..

σοφια γελασα λες να λενε για σενα? :lol::lol: η δικια μου τα περιοδικα κ τα βιβλια τα τρωει..οποτε τα μαζεψα πριν βρω κανα θεμα κουτσομπολιου στα κακα της!!

ναι πηρα κ εγω λιμπερο απο το μασουτης με 50 τις 100 μειον..καλα ειναι παντως..τα μωρομαντηλα ειναι λιγο μαπα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα ξεχασα να σουπω δεν βρηκα στο fb τις φωτο του γαμου απο το εκκλησακι, γενικως δνε ειδα καμια φωτο γαμουουτε στα album ουτε στις γενικες φωτο. Μπηπως μπορεις να μου ξαναπεις που ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Μπηκα βιαστικά να πω μια καλημέρα.

Μαράκι είπα κόσμος νομίζοντας οτι βολεύει.Εμεις θα μένουμε περιοχή Ντεπώ αν ξέρετε.Απλά θα φτάσουμε Παρασκευή απόγευμα και Σάββατο έχουμε να δούμε και τη γιαγιά μου κλπ.Αν μπορέσουμε, θα μπορέσουμε Σάββατο μεσημεροαπόγευμα ή Κυριακή μεσημεροαπόγευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις μανουλες.

Είχαμε ένα καλο βραδυ, αν και το φοβόμουν γιατι εχει μυξουλες ο μικρός, αλλα ξύπνησε μια στις 3:30 και μια στις 6:00 το πρωι θηλασε και ξανακοιμηθηκε αμέσως. Έχω ομως και την Αγγελικη στο σπιτι, δεν την έστειλα παιδικο, γιατι μετα το γάλα το πρωι μου εκανε εμετο, μαλλον απο φλεματακια που εχει στο λαιμο. Τέλος πάντων να δω πως θα ειναι και αυτη σημερα γιατι ειναι λίγο κακοκεφη.

Θα σας διαβάζω σιγα σιγα σημερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες θα επανελθω να σας διαβασω σε λιγο...

σας εβαλα μερικες φωτο απο αυτα που φτιαχνω με τη ραπτομηχανη που πηρα για αρχη....Τα μαξιλαρακια τα εφτιαξα αρωματικα για τις ντουλαπες και οχι μονο....πως σας φαινονται ?και να φανταστειτε κλωστη και βελονα δεν ειχα πιασει ΠΟΤΕ απλα ειμαι καλη στα καλλιτεχνικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου. Ελπιζω να ειστε ολες καλα :)

Εμεις καλα ειμαστε, απλα τα μικρα τον τελευταιο καιρο ξυπνανε και τα 2 νωρις, γυρω στις 8 και μου χαλανε το χουζουρι. Βεβαια αυτο εχει και τα καλα του, δηλαδη το μεσημερι κοιμουνται με μεγαλθτερη ευκολια αλλα οσο να πεις ο πρωινος υπνακος ειναι ο καλυτερος!!!!!!!!!!

Ελενακι ο γιατρος μου τωρα που ειμαστε στον 8ο μονο πατατα καροτο κολοκυθι και σελινο αφηνει, αντε και κανενα φασολακι στο τσακιρ κεφι! Ουτε κρεμμυδι για γευση να φανταστεις. Ρωτα τον γιατρο σου καλυτερα αν κανει.

Τονινο εισαι η ηρωιδα της παρεας μας, αληθεια το εννοω. Με τοσο δυσκολο παιδακι και με ενα ακομη, χωρις βοηθεια και εισαι σε ολα αψογη με το χαμογελο και δεν παραπονιεσαι. Μπραβο σου που ακομη και μετα απο τοση ταλαιπωρια θελεις να θηλασεις ενα χρονο και εχεις υπομονη σε πολλα πραγματα που αφορουν τον τασικα. Ειμαι σιγουρη οτι οτι βαλεις στο μυαλο σου σιγα σιγα θα το καταφερεις (μηπως εισαι ποντια??????).

Αριακο ποτε θα ξεκινησετε για θεσσαλονικη? Αν μπορεσετε θα κανετε σταση οταν θα πατε ή οταν θα γυρνατε?

ΝΑνσουιτα εκανες και το ταξιδακι σου βλεπω ε????? Αχ που καταντησαμε, να βλεπουμε το σουπερ μαγικο προορισμο :o:o:o:o Τι να κανουμε βρε κοριτσια, γερα να ειναι τα βλασταρακια μας και οταν μεγαλωσουν θα βγαλουμε το αχτι μας, αρκει να εχουμε την υγεια μας και να εχουμε και λεφτουδακια για ξοδεμα ;)

ΜΑρακι με γεια το δοντακι της αννουλας και σιδερενιο!!!!!! Αφου φρεναρε και η μπουμπου με το φαγητο τοτε σιγουρα η οδοντοφυϊα ποναει :shock::shock::shock::shock::shock::shock: μπραβο σας που λετε και λογακια, ειπαμε η δικια σου και της ελενας ειστε πολυ μπροστα :D . τι καλα που βρεθηκατε και με τη ναταλιτσα, αχ αυτα μου λειπουνε..........

Σοφια και οι δικες σου ειναι προχωρημενες!!!!!!!!! Εσυ τωρα ξεκινας τα κυνηγητα, ορεξη να εχεις :)

ΚΑτερινουλα περαστικα σας, ελπιζω να μην εχουν τιποτα τα μικρακια σου. Και ο δικος μου ρε μαμωτο σαν να μιλαει καπως, η φωνη του ακουγεται σαν να ειναι ο λαιμος του πρησμενος και λεω να τον παω το απογευμα μια βολτα στον γιατρο να τον δει για να ξερουμε τι μας γινεται. Ελπιζω να μην ειναι τιποτα γιατι δεν αντεχω αλλο αρρωστιες και ειδικα τωρα που εχουμε και ταξιδι...... :(:(:(:(

Παω να σφουγγαρισω :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεστρεψα...

Κατερινακι εμεις κοιμομαστε το βραδυ δεν εχω παραπονο αλλα το χουζουρι το πρωινο οντως ειναι ζορικο μας ξυπαναει κατα τις 7 και αρχιζει την πολυλογια...τωρα λεει μα μα μα μαααμα :D:D:D και ο αντρας μου νιωθει αδικιμενος :lol: Και εμας κοιμαται καλυτερα το μεσημερι τις πιο πολλες φορες.

Μαρια με γεια το δοντακι :D Τι ωραια που βρεθηκατε με το Ναταλακι :D Τελικα ειναι πολυ μικρος ο κοσμος!

Σοφια πλακα ειχε αυτο που ειπες οτι σε σχολιαζουν :lol:

Ελενα δοντακια βγαζει ,ε?

Νανση να χαιρεσαι τη Σαντυ :D Ωραια αυτα που φτιαχνεις, καλες δουλειες!

Κατερινα περαστικα στα μικρουλια και να μην ειναι τπτ.

Περιμενω να μου ερθουν και υλικα που εχω παραγγειλει και οταν βρω χρονο να παω για υφασματα εχω ιδεες για πολλα πραγματα, αλλα για αρχη δεν ειχα πολλα, δεν ηξερα αν θα κατσω να φτιαχω εχω και θεμα χρονου...αυτα κοριτσαρες μου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα περαστικα..ευχομαι να μην ειναι τιποτα..τα φλεματα οντως φερνουν κ εμετο ιδιως με το γαλα..καλα εκανες κ την κρατησες σπιτι...

κατερινα ο παναγιωτης παλι?πωωπωωω τι τραβηξατε φετος ..ευχομαι κ σε σας να μην ειναι τιποτα..περαστικα σας..

αριαδνη κυριακη θελω να πιστευω πως θα ειναι καλα..θα μιλησουμε κιολας στο τηλ..γιατι κ η αδερφη μου θα κανει παρτι στους γιους της κ δεν θυμαμαι ποτε με ειπε..οπως κ να χει θα βρεθουμε..

λια καλε τι ωραια που τα εκανες!!γεια στα χερια σου!!τα πουγκακια για την βαφτιση θα τα κανεις?γιατι ειναι τελεια αν τα κανεις..μπραβο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Νικολας κοιμαται και η Αγγελικη μετα τα πρωινα, γιατι μου εκανε παλι εμετο την φετα με βουτυρο και μελι που εφαγε, ειναι καλυτερα, ζωγραφιζει και χαζευει παιδικο στην τηλεοραση. Μαλλον ειχε κρυωσει λιγο το στομαχακι της. Ευχαριστω για τα περαστικα!!!

Σοφια η αληθεια ειναι οτι τα περισσοτερα πιανονται οταν ειναι πολυ ωρα στα καθισματακια. Εμεις ειχαμε λιγη γκρινια στην επιστροφη αλλα σταματησαμε, τον αλλαξα γιατι τα ειχε κανει , του εδωσα και το γιαουρτακι του και αν και βρηκαμε αρκετη κινηση συνεχισαμε ηρεμα μεχρι το σπιτι. Βαλε φωτο γατι εγω τωρα τελευταια δεν μπορω να ανεβασω εδω, ελα που την πεσαμε στην Παναγιωτα παρεα της καναμε στο καροτσι :lol::lol: στην ακροθαλασσια ομως στην Μαρια καναμε παρεα!

Βασω ωραια που τα πηρες και πηγατε βολτουλα, ειδικα τα μεγαλα μας τρελαινονται στους 4 τοιχους, αντε να σας φτιαξουν και την παιδικη χαρα και θα ευχαριστιουνται παιχνιδι.

Ελενα η μεσημεριανη σας εξοδος αυτη τη φορα ηταν καλυτερη και παλι καλα που κοιμηθηκε και μια ωριτσα! καλα εσεις εχετε καλοκαιρι απο τωρα!!! Λαχανο και πιπερια δεν εχω βαλει ακομα ουτε εγω. Μαλλον θα σκασει μυτη το επομενο δοντακι γι αυτο ειχε τετοιο υπνο, ποσα δοντακια εχει μεχρι τωρα?

Κατερινα ξεσαλωσε και ο Παναγιωτακης σου στις κουνιες, ολο θελω να σε ρωτησω πως τον φωναζετε? Ωραια που η νεραιδουλα αρχισε παλι να τρωει κρεμουλα, το πιο πιθανο ειναι να την βαρεθηκε την προηγουμενη. Καλες ετοιμασιες για το τριημερο, να πατε τωρα ειναι αλλιως δεν ειναι καταχειμωνο, αν και θελει προσοχη γιατι ξεγελαει πολυ ευκολα ο καιρος. Και εγω εχω να ετοιμασω πραγματα αφου θα φυγουμε και εμεις μια βδομαδα αλλα για Παρασκευη με βλεπω να τα φτιαχνω, εχω αρχισει τουλαχιστον τα πληντυρια να ειναι ολα καθαρα και σιδερωμενα μεχρι τοτε. Ποναει ο λαιμουδακος του περαστικα, τιποτα να μην ειναι!

Αριαδνη τελεια που το κουκι ειναι ευκολη στο ταξιδι δεν θα εχετε προβλημα τοτε. Που θα την κοιμησεις αφου δεν θα παρεις παρκοκρεβατο?

Αντωνια ειναι δυσκολο να βγεις μονη βραδυ οταν θηλαζεις υπομονη θα ερθει αυτη η στιγμη καποτε για ολες εμας. Περα απο το ποτηρι θα πρεπει ομως να μαθεις τον κουκλο σου Ανασταση να καθεται και με καποιον αλλον, μαμα, πεθερα, ξερεις.

Νάνσυ τωρα που κανατε την αρχη θα δεις αμα εχεις και αλλον εναν μαζι σου σε ποσα εξωτικα μερη :lol::lol: θα μπορεις να πας.

Μαρακι μπραβο για το δοντακι της Αννουλας, και τα δικα μας ετσι ισα που γρατζουνανε αλλα εμενα ευτυχως ακομα τρωει κανονικα δεν φαινεται να του εχει κοπει η ορεξη απο τα δοντακια. Αρχισε και τις συλλαβες η μικρη σου ετοιμασου να σου παρει τα αυτια τωρα! Η Μαρινα (μωρουδενια) που ρωτησες παντρευτηκε και βαπτισε τον μικρο της το Σαββατο που μας περασε οποτε λογικο να εχει μερες να μπει.

Σοφια βλεπω εχουν αρχισει τις τσακπινιες και οι δικες σου, αφου υπερπηδουν τα εμποδια αφησε τες ελευθερες στον χωρο. Μην κλεινεις αυτες, κλεισε τα επικινδυνα σημεια μονο :P ! Αυτο που κανει η Παναγιωτα το εκανε η Αγγελικη, μιλαμε τρελο ξεφυλλισμα σε οτι βιβλιο, περιοδικο, καταλογο εβρισκε, ο Νικολας παλι τα παει κατευθειαν στο στομα! :lol::lol::lol: για το οτι σε σχολιαζουν

Λια πολυ ομορφες οι δημιουργιες σου!! Αυτο που λες ειναι χρονο να εχεις να φτιαχνεις ωραια πραγματα!

καλο μεσημερι, παω να τα ταισω ενα ενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lilaki nai mallon dontaki bgazoume deutero...den eksigitai alliws. Tha paw na dw tis fwto sou se ligo!

Sofia piges prwta sto onoma mou kai meta ekei pou leei Album? Exw ena album pou legetai Wedding. Oxi se kati xuma fwtografies...sta album pata na sou emfanisei ola ta album.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιλ πολυ ωραια αυτα που εφτιαξες μπραβο σου!το ξερεις πως κανουν κ παιδικες μπομπονιερες τετοια;αληθεια τι βαζεις μεσα για να τα γεμισεις;;

εγω σημερα εβαλα στην φρουτοκρεμα κ μανγκο κ βανιλια συνολικα δηλαδη8 φρουτα κ δεν αφηνουν κουταλια οχι βεβαια ολοκληρα μονο την μπανανα κ το αχλαδι βαζω ολοκληρα τα αλλα απο μισα κ ενα κομματι ανανα κ μανγκο

κ ελεγα στην νυφη μου οτι τα διδυμα τρωνε ολα τα υγειηνα κ η σαντυ ολα τα μεταλαγμενα :lol::lol: αφου ειναι τοσο δυσκολη στο φαι μεγαλωσε με σκονη φρουτοκρεμα κ ειναι λατρης στα σουβλακια! :lol::lol: τουλαχιστον μου τρωει ψαρια αυγο κ γιαουρτι με πετσα.

:lol::lol:

τι ωραιες μερες που κανει;;;αλλα οσο σκεφτομαι τις ντουλαπες δεν θελω... :lol::lol::lol: κ επειδη περυσι δεν ειχα κατεβασει τα καλοκαιρινα μου λογω εκυμοσυνης θα θελουν ολα πλυσιμο...κ με πιανει η καρδια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα σοβαρα τωρα εγινε ο γαμος?

Μαρινα να ζησετε να ειστε παντα ευτυχισμενοι κ να ειναι καλοτυχος κ καλοφωτιστος ο γιοκας σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lilaki wraia auta pou ftiaxneis! Ta ftiaxneis gia ti baftisi sas? Egw eixa dei ena maksilaraki se ena site kai epikinwnisa me tin kopela pou ta ftiaxnei gia na rwtisw gia ti baftisi...to maksilaraki to edine 1.50 to ena. Ebaze mesa lebanta. Einai polu kali idea gia baftisi kai auta menoun den ta petane!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου..

σημερα ηρθε η κουμπαρα μου πρωι πρωι κ με πηρε κ πηγαμε στον γεροντα Παισιο!!!το χαρηκα παρα πολυ.ειχα παει οταν ημουν εγκυος στην Δεσποινα κ ειχα πει πως ηθελα να ξαναπαω με τα παιδακια μου.ενιωσα πολυ ωραια!εβαλα κ προσκυνησαν κ τα παιδακια μου.

Μαρακι μου πολυ θα το θελα να ρθω κ γω να γνωρισω κ το μπισκοτακι κ την Αρι αλλα δεν ξερω ειναι λιγο δυσκολο θα λειπει κ η μαμα μου να πηγαινε εκει για το σκ κ να συναντιομασταν θα ηταν πολυ πιο ευκολο.θα δουμε ομοως.αχ βγαλατε δοντακι τι καλα..δεν πειραζει θα επανελθει η ορεξη!ποτε θα πας παιδιατρο???λεω να παω την αλλη βδομαδα.

Κατερινακι περαστικα στην Αγγελικουλα σου..ατιμες ιωσεις που ακομα τριγυρνανε.

Νανσυ ωραια βολτα εκανες κ πραγματι το σουπερ εκεινο ειναι εκπληκτιο πηγα κγω οταν ημουν στην Αθηνα.μου αρεσε πολυ.μπραβο που βαζεις τοσα φρουτα κ την τρωνε τα παιδακια σου.αυτο ειναι πολυ καλο.

Λιλ τελεια αυτα που κανεις.πολυ ομορφα μπραβο..τα κανεις για την βαφτιση??

Ναι εγω το ξερω οτι το Μαρινακι παντρευτηκε κ βαφτισε τον Αντωνακη της το σαββατο.να ειναι παντα ευτυχισμενοι..κ να χαιρονται το μωρακι τους.κ απο τι διαβασα ολα πηγαν πολυ καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκιααα μου.

Είμαι στην μαμά και δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω γιατί είμαστε όλο βόλτες όλο κούνιες και το απόγευμα δουλεύω στον υπολογιστή. Είπα να κάνω ένα διάλειμμα να σας πω ένα γεια.

Τελικά έλεγα να πάω στο κολυμβητήριο που είναι κοντά στο πατρικό μου αλλά τα βάλαμε κάτω με τον σύζυξ και με την βενζίνη έρχονται τα ίδια λεφτά με το κολυμβητήριο που έχω κάτω από το σπίτι μου και είναι κρίμα να έρχομαι τόσο μακριά. Είναι 150 ευρώ το 3μηνό αυτό το πακέτο θα πάρω αλλά θα πάω πρώτα να παρακολουθήσω μάθημα όπως είπε και η Κατερίνα να δω ακριβώς τι παίζει. Σήμερα του πήρα και σκουφάκι. Ελπίζω με την μαλούπα να μπαίνει :lol: . Για μένα ξέχασα να πάρω σκουφι και προβληματίζομαι που θα μπει όλο αυτό το μαλλί. Τεσπα θα δούμε. Θα πάω και δερματολόγο για βεβαίωση υγείας και μετά μένει και το χαρτί από τον παιδίατρο και ξεκινάμε.

Σήμερα πήγαμε κούνιες και το κατα ευχαριστήθηκε. Ελπίζω να είστε όλες καλά. Φιλάκια πολλάααααααα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταυρουλα καλα να περασετε!!!! :)

αντωνια κ εμεις την αλλη βδομαδα!!οταν κλεισεις κλεισε κ για μενα!! ;)αχ μακαρι να βολευε..εκτος αν σε φερει ο αντρας σου το πρωι να μεινεις σε μενα με τα μωρα!! η μαρινα Αντωνη τον βαφτισαν?να τον γραψω στην λιστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου ,είστε καλά?Εγώ έκανα το πρωί γενική στην κρεββατοκάμαρα γιατί γινόταν χαμός.Πω πω,θυμάμαι που παλιά έκανα γενική όλο το σπίτι σε 2 μέρες.Τώρα με το παιδί, είμαι και ευχαριστημένη που έκανα ένα δωμάτιο.Ευτυχώς στέγνωσαν όλα γιατί απο αύριο εδώ λέει θα έχουμε βροχές.

Λιλ πολύ ωραία αυτά που έφτιαξες και πραγματικά θα μπορούσες, αν είχες χρόνο και όρεξη, να φτιάξεις μόνη σου τις μπομπονιέρες.

Έλενα, κι άλλο δοντάκι στο δρόμο?Πώς πάτε τώρα στο φαγητό?

Κατερίνα, είδα τις φώτο στο fb, πολύ ωράια περάσατε! Στη Θεσνίκη θα κάνουμε cosleeping ;)

Κατερίνα-πασχαλιτσάκι, ελπίζω να μην έχει τίποτα ο Παναγιώτης.Θα σου στείλω μην στο fb να συνεννοηθούμε.

Μαράκι, είδα και τις δικές σας φώτο, πολύ ωραίες!Σου έστειλα το τηλ μου.

Γενικά κορίτσια πάντως μην νομίζετε οτι δεν θέλω να συναντηθούμε και δεν προτείνω, απλά είναι λίγες οι μέρες, θα ειμαστε και φιλοξενούμενοι γι αυτό το αφήνω λίγο στο φλου :?

Σταυρούλα, καλά να περνάς στη μαμά σου, πότε επιστρέφεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρι Πέμπτη επιστρέφω και αγχώνομαι λίγο γιατί θα έχει κωλόκαιρο την Πέμπτη. Τώρα είδα τα βαπτιστικά που έβαλες φωτογραφία. Τρελάθηκα με τα παπουτσάκια πολύ μου άρεσαν. Τα ρούχα εγώ τα θέλω ακόμα πιο loose.

Lil πολύ ωραία αυτά που έφτιαξες είσαι μερακλού κι εσύ. Μπράβο.

Πολύ δούλεψα σήμερα ώρα να χαλαρώσω. :D:D

Πάω μία βόλτα και στο fb να δω τι κάνετε. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα :)

Ζητώ συγνώμη για την σφήνα Να σας ζήσουν τα ζουζούνια σας

Οσες δεν έχετε βαφτίσει ακόμη και ψάχνετε για μπομπονιέρες ή υλικά βάπτισης μπορείτε να επισκεφθείτε το site http://www.fairydrop.eu

ή στο facebook http://www.facebook.com/fairydrop.eu

Πολύ καλές τιμές και γίνεται ό,τι θελήσετε.

Ευχαριστώ θερμά για τον χρόνο σας και θα είναι χαρά μου να σας δώσω οποιες πληροφορίες θέλετε.

Πολλά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κ εγώ ακριβώς το ίδιο στον ύπνο! Πάντα ξεκινάω στο πλάι, από αριστερά μου είπε κυρίως ο γιατρός μου κ πάντα ξυπνάω ανάσκελα. Γυρνάω χωρίς να το καταλαβαίνω. Βέβαια εγώ ποτέ δεν ένιωσα ενόχληση στα ανάσκελα.
    • Εγώ πάντως ξεκίνησα να ετοιμάζω σιγά σιγά το δωμάτιο της (βέβαια κούνια, συρταριερα κτλ τα ειχα) για να μπορώ να ξεθάψω τα ρούχα της πρώτης κ να αρχίσω να τα πλένω, σιδερωνω κτλ.  Επειδή 10-25 Ιουλίου θα πάμε διακοπές θέλω μέχρι τον Ιούνιο να τα έχω έτοιμα αυτά, μην αφήσω πολλά για τον τελευταίο μήνα. Οπότε εγώ πιστεύω πως καλά είναι να ξεκινήσεις τα ψώνια σιγά σιγά. Τους μήνες εγώ τους υπολογίζω με την ΠΗΤ κ όχι με τις εβδομάδες. Δηλαδή εγώ που έχω ΠΗΤ 28/8 κάθε 28 αλλάζω μήνα. 28 Μαΐου θα μπω στον 7ο. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει έτσι.
    • @Kate1992 @Naty_ @Elli13 χαίρομαι που ακούω τα νέα σας και τα συμπτώματα σας! Κάπως με καθησυχαζουν κι εμένα γιατί κι εγώ έχω κάποιες μέρες που νιώθω πολύ έγκυος κι άλλες που το ξεχνάω 😅 τις προάλλες ανησυχούσα ότι τα συμπτώματα δεν είναι πολύ έντονα και με το που έκανα αυτή τη σκέψη, ήμουν στο σούπερ μάρκετ, μου ρθε ένα κύμα ναυτίας περιποιημένο, κι λέω αχ το σποράκι μου υπενθυμίζει ότι είναι εδώ ❤️❤️ Αλλά γενικά κι εμένα οι κράμπες σταμάτησαν, τώρα που είπε η Κέιτ για το μαγνήσιο, συνειδητοποίησα ότι η πολυβιταμινη που παίρνω έχει μέσα και μαγνήσιο οπότε μπορεί να παίζει ρόλο. Έχω ναυτίες κυρίως το πρωί αλλά ποτέ δεν έχω κάνει εμετό και μες τη μέρα με πιάνουν και καούρες έντονες αλλά σταματούν μετά από κάποια λεπτά. Νιώθω ότι κουράζομαι εύκολα, κοιμάμαι στάνταρ μία ώρα το μεσημέρι που δεν είναι κάτι που κάνω συνήθως, δλδ εκτός εγκυμοσύνης. Και το στήθος συνεχίζει να πονάει απλά λίγο λιγότερο πλέον γι'αυτό και ανησύχησα. Είναι κι αυτά τα συμπτώματα που απ' τη μια μας τη δίνουν απ' την άλλη όμως μας καθησυχαζουν - μια τρέλα 🤣🤣 σήμερα είμαι 6+1 και πραγματικά δε βλέπω την ώρα να πάω στο ραντεβού την τρίτη 🙏🙏🙏
    • Εσύ όπως αισθάνεσαι κορίτσι μου ❤️ είναι σημαντικό και για την ψυχική υγεία και ηρεμία 🙏 και για σένα και για τον άνδρα σου ✨ εμείς βέβαια σου ευχόμαστε να έρθει όσο πιο σύντομα 🤞🤞🤞 να χαίρεσαι την όμορφη οικογένεια σας 😍
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!!!εχθές περάσαμε σούπερ στο πάρτυ!!!σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας 😘 να είστε καλά!!! Έχω αρχίσει να έχω πονακια ωορρηξίας οπότε άρχισα τα τέστ...βέβαια εχθές είχαμε και επαφή....για να δούμε... Κορίτσια έχω πάρει μια απόφαση...θα προσπαθήσω έως και Γενάρη του 25 μετά σταματάω...θα κλείσω 3,5 χρόνια προσπαθειας τότε... σταματάω μετά τις προσπαθειες...εννοώ δεν ξαναμετραω γόνιμες ...ούτε στοχευμένες επαφές... τίποτα... εύχομαι να έρθει έως τότε... Φτάνει τόσο....μετα τα παρατάω...και δόξα Τω θεώ έχω δύο αγοράκια...🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...