Μετάβαση σε περιεχόμενο

Tανι Winter Edition & ΤΑΝΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ+ΤΑΝΟΜΩΡΑΚΙΑ!ΓΕΝΝΑΜΕ!!


Recommended Posts

εύχομαι καλή επιτυχία στις αυχενικές, όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείτε...

Ευφροσύνη 35 είσαι δεν είσαι και 100, έτσι όπως το είπες...μην αγχώνεσαι...

Οι υπόλοιπες καλά τάνια κοριτσάκια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξερω καλε κοριτσακια μου , οτι δεν με πηραν και τα χρονια , αλλα δυστυχως με αυτα που ακουω και για άλλα κοριτσια με αγχωνει το αποτελεσμα. Εκτος αυτου μου λενε και πολλοι πως δυστυχως καποιοι γιατροι σε εκμεταλλευονται για να κερδισουν περισσοτερα χρηματα και σε βαζουν να κανεις και αλλες δαπανηρες εξετασεις οπως ληψη τροφοβλαστη ή αμνιοπαρακεντηση. Δε ξερω , αυτο φοβαμαι την εκμεταλλευση.

Ελπιζω να ειναι ολα καλα , αλλα κι αν δειξει κατι ανησυχητικο , θα παρω σιγουρα και δευτερη γνωμη.

Θα σας ενημερωσω , για οτι νεοτερο.

kalogeanna1 μου , α ωραια τα κοριτσακια ειναι τρέλλα με τα φρουφρουδακια τους, αλλα ότι κι αν ειναι δεν εχει σημασια γερο να ειναι πανω απο ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααααααα!!τι κανετε??εμεις μπηκαμε στον 7ο και επισημα και ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη :x:x:x:x:x η μπεμπουλα χορευει συνεχεια και ανυπομονω να την κρατησω στην αγκαλιτσα μου!!kalogeanna1 μπραβο για το μωρακι σας πολυ χαρηκα και μακαρι να ειναι κοριτσακι να εχεις ενα κι ενα ;) αλλα πανω απ'ολα γερο!!!!daphne_b και Efrosyni ολα τελεια θα ειναι στην αυχενικη μην αγχωνεστε!!τα νινακια θα ειναι σουπερ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

daphne_b ετσι ακριβως..κι εγω δε μπορω ακομα να διανοηθω πως μεσα στη κοιλια μου ειναι ενα μικρο ανθρωπακι και κουνιεται!!!!!!!!!!!!ακομα μου φαινεται απιστευτο οταν το νιωθω και οταν το βλεπω :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x αχ αυτη η φυση τι εδχει κανει ρε κοριτσια....... ;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοκ τοκ... Καλέ ανοιξτε μου... Το χαμένο της παρέας σας επέστρεψε... Να μας ζήσει το πρώτο μωρό της παρέας... Πάντα τυχερό.. Με το καλό και στα υπόλοιπα κορίτσια...

Εμείς χτες πήγαμε ξανά στο γιατρό ώστε να μπουμε δυναμικά στην διαδικασία της εξωσωματικής... Μας έδωσε την υπέροχη (και τεράστια) λίστα με τις εξετάσεις και καλή αρχή μας...

Ταυτόχρονα τρέχω πανικόβλητη με πτυχιακή, ετοιμάζομαι να ξεκινησω πρακτική μπας και πάρω το πτυχίο πριν έρθει το μωρό (γιατί τώρα θα έρθει θέλει δεν θέλει) και πριν καταργήσουν το τμήμα (καταραμένο σχέδιο Αθηνά)...

Φιλιά τρελά και ρουφηχτάααααααααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα!!! Daphne_b καλή επιτυχία και σε σένα στην αυχενική σου και σε όλη την εγκυμοσύνη σου!!! Maimouditsa, άντε πλησιάζει ο καιρός!! Χορεύει η μικρή ε; Ετοιμάζεται για το dancing with the stars μάλλον το αστεράκι σου!!!! Μπράβο!! Ourania καλή επιτυχία και σενα με όλες τις εξετάσεις σου!!! Efrosyni κανένα νέο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου , ευτυχως ολα καλα με την αυχενικη μας , μας ειπε οτι εχουμε κατα 80% αγορι και εννοειται πως ειμαστε πολυ ανακουφισμενοι και χαρουμενοι.

Καλη επιτυχια και στη δικη σου αυχενικη Daphne_b , ολα καλα να πανε και σε εσας.

Ουρανια , καλως ηρθες παλι στην παρεα μας και καλη επιτυχια και στις διαδικασιες ολες της εξωσωματικης αλλα και με τη σχολη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο εμενα!!!!Λαμπρινουλα μου να σου ζησει ο παιδαρος!!!!Ευχομαι γερος και τυχερος!!!!Αντε με το καλο και τα υπολοιπα μωρακια της παρεας!!!!! ;;);;);;)daphne_b σου ευχομαι να παει καλα η εγκυμοσυνη σου και να εχεις καλα αποτελεσματα!!!Ουρανια μου καλη επιτυχια!!!!! Efrosyni μου χαρηκα που ολα πηγανε καλα!!!Αντε με το καλο και ο γιος τωρα!!!! @};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες... Καλά σήμερα έχω συγκλονιστεί... Ξεκίνησα προυνό προυνό να δω τι παίζει με τις εξετάσεις που ζητάει ο γιατρός και δεν θα το πιστέψετεεεεεεε.... Σχεδόν όλες γράφοντε, πληρώνουμε μια μικρή συμμετοχή και τις εξετάσεις του άντρα μου μπορεί να τις γράψει ο γυναικολόγος... Μιλάμε έχω πάθει σοκ... Ή που έστρωσε το σύστημα ή που μου λένε μπαρούφες και μέχρι το μεσημέρι θα έχω κάνει 2-3 φόνους...

Οπότε ξέρετε... Αν με χάσετε πάλι να ξέρετε πως θα έχω σκοτώσει τον γιατρό, τους υπαλλήλους στο μικροβιολογικό και στο ΙΚΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας...ευχομαι σε ολες τα καλυτερα....σε οσες ειναι σε ενδιαφερουσα συντομα με τα μωρακια σας αγκαλιτσα....και σε οσες ειναι στην προσπαθεια συντομα να εχουν τα νεακια που ευχομαστε ολες...εμενα ο δικος μου με τρεχει....μολις προλαβω θα σας γραψω νεακια....φιλακια πολλα απο μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοκονες και καλο μηνααααααα!!τι κανετε?αχ βρε κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη που μπηκε η ανοιξη γιατι σε 2 μηνες και κατι θα κρατησω τη ζουζουνιτσα στην αγκαλιτσα μου :x:x:x:x να πανε ολα καλα μεχρι το τελος παναγιτσα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλο μηνα για ολες μας.

Απο στιγμη σε στιγμη θα σκασει μυτη και το δευτερο τανομωρο της παρεας μας , με το καλο!!!!!

Μαιμουδιτσα μου , ποοοοσο γρηγορα θα περασει ο καιρος και θα κρατας το κοριτσακι σου , δε λεγεται.

Γενικα ομως η ανοιξη , οταν μπαινει για τα καλα ειναι η ωραιοτερη εποχη κι η πιο χρωματιστη!!! [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ανυπομονω εφροσυνακι μου!! [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif] [smilie=icon_flower.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου...να μας ζησει...να μας ζησει να μας ζησει....γερο και καλοτυχο να ειναι και αυτο και τα επομενα που ερχονται σιγα σιγα και συντομα να εχουμε και αλλες ανακοινωσεις για σπορακια...

εμεις σημερα πηγαμε παιδιατρο κι ειναι ολα τελεια...ο μπεμπης μας πηγε 3100 και 53 εκατοστα.... ολα πανε καλα..την μερα θηλαζουμε αλλα το βραδυ μπιμπερο γιατι αλλιως το ξενυχταμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργία μου να σας ζήσει ο μπούμπου!! Να είναι πάντα ευτυχισμένος, γεμάτος υγεία και καλότυχος!!

Καλώς ήρθες δεύτερο τανομωράκι!!!! Οι θείες σου σε φιλούν !!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μας ζησει και το δευτερο τανομωρο!!!

Γεωργια μου παντα γερος και καλοτυχος ο μπουμπου!

Αντε σιγα σιγα να γεννιουνται και τα επομενα και να φυτρωσουν και καινουργια σπορακια!!!

[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!!!!ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΑΝΟΜΩΡΑΚΙ!!!! :x:x:x@};-@};-@};-:ymparty::ymparty::ymparty: ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! [smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...