Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

γιατί πεσμένη Σισσάκι?

λόγω της εξεταστικής??

κι εγώ είμαι λίγο σε αναμμένα κάρβουνα

από τη μια τι θα γίνει με τη δουλειά :roll: να δούμε πότε θα ανοίξουμε..

από την άλλη έχω και το μεταπτυχιακό να με αγχώνει :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα

Μπήκα να πω ενα γεια! Δεν πολυμπαινω, δεν έχω κ σπουδαία διαθεση για πολλους λογους...

Τεσπα, δεν ξερω τι εχει γινει κορίτσια κ βαριεμαι να διαβάσω όλα τα πισω :oops:

Εμεις καλα, δηλαδη ο Σεμπ εχει φαρυγγιτιδ- κλασσικά αρρώστησε την ρωτη εβδομάδα που γύρισε στον παιδικο κ μετα ηταν καλα κ μας επισκέφθηκε η αδερφη του Κ η οποια ηταν χάλια με βήχα κλπ ναι να το αποτελεσμα: το μικρο με φαρυγγιτιδα κ βήχα...

Αυτα τα ωραία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα...22.30 έφυγα χθες από τη δουλειά.... :o:o:o:o Και ήμουν από τις 11 το πρωί... :twisted::twisted::twisted: 18:30 το απόγευμα μου ζήτησαν 8 σελιδο αφιέρωμα για Πέμπτη που έπρεπε να παραδώσω χθες.... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Καλά δεν σιδερώνετε τα ρούχα;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: Εμένα όλα μου τα σιδερώνει η πεθερούλα μου... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Παίζει να έχω να σιδερώσω και 2 χρόνια... :roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλά όταν σιδέρωνα, μου έβγαινε ο κώλος... :twisted::twisted::twisted: Ο Γιωργος κάθε μέρα φοράει διαφορετικό πουκάμισο... :twisted::twisted::twisted: Οπότε τα 7 πουκάμισα την εβδομάδα είναι στανταρ... :twisted::twisted: Συν τα πουλοβεράκια που φοράει από πάνω.... :twisted::twisted::twisted:

Αφρο ζηλεύω το καφεδάκι σας με την Παναγιώτα.. :x:x Μου λείψατε σκατούλες... :x:x \

Κανονικά σε μια εβδομάδα βγαίνω σε άδεια..Αλλά θα σταματήσω 15 Μάρτη... :roll::roll::roll: Πρώτα ο Θεός... :roll::roll:

Αυριο έχω ντόπλερ...Ελπίζω να είναι όλα καλά... :roll::roll::roll::roll:

Η Ιουλία είναι καλά;;;; :?:? Χάθηκε... :roll::roll: Και η ψηλή... :roll::roll::roll:

Λενάκι με το καλό να έρθετε ρε... :mrgreen::mrgreen: Μα πολλά 54 κιλά;;;; :shock::shock::shock:

Αρτζι μωρή είσαι υστέρω με τα κιλά... :twisted::twisted: Πολύ αυστηρή... :?:?:? Για πες..Θα με πάρεις τηλ όταν γεννήσω αυτή τη φορά;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ κορίτσια πάντα σιδερώνω ακόμη και κάλτσες περισσότερο για αποστείρωση :?

1 φορά την εβδομάδα σίγουρα..αλλά το σίδερο μου αρέσει δεν έχω πρόβλημα..

Γωγώ αφιέρωμα για του Αγ. Βαλεντίνου?? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχ..Γωγουλιιι αντεχεις ρε μεχρι τοτε;;;;

εγω στον Γιαννη δεν αντεχα να κατσω περισσοτερο...

και ας αρμεγωμουν μετα..

εσυ τι θα κανεις;;;

Επισης..αν ο Ο φοραγε πουκαμισα στη δουλεια..θα αυτοκτωνουσα..

δεν εχω προβλημα γεννικα με το σηδερωμα..αλλα ειδικα με τα πουκαμισα μεγαλο..τα μισω..ακομα και του Ο τα στελνω στην πεθερουλα μου

Ολα καλα θα ειμαι μαρισ τα ντοπλερ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!!

Περαστικα σε οσα παιδακια ειναι αρρωστα κ οσες μαμαδες...Γενικως ειναι περιεργη περιοδος...

Τι λενε τα ζωδια ρε Αφρο???Πολλοι ειναι πεσμενοι ή αρρωστοι κλπ... :?:roll::P Το δικο μου ζωδιο λεει πως ερχονται και χειροτερα! :o:?:lol: οιμε!!!

Η σοκολατοπιτα ολα τα λεφτα!!!Θελω!!!

Τα φορεματα Χρυσα δεν ειναι πολυ του στυλ μου αλλα ετσι κ αλλιως τοστυλ μου δεν ειναι πολυ του στυλ σου! :lol::lol::lol: Ασε κ εγω εχω ενα αγχος τι θα φορεσω στη βαφτιση! :P:P:P Βεβαια εχω(με το καλο) 1,5 χρονο να αποφασισω! :P:P:P Ας γεννησουμε πρωτα! 8-)

Αργυ μην τρομαξεις που εγω προτεινα γιατρο στη Σισσυ που ειναι αθηνα! :lol: Την παιδιατρο αυτη την εχουν δυο φιλες μου που γενικως το ψαξανε πολυ!Οτι εχω ακουσει για εκεινη ειναι θετικο!Ελπιζω μονο να "κανει¨στη Σισσω που δεν την λες και ευκολο ανθρωπο! :P:P:P:lol: Πλακα κανω μωρη!Ειδικα τωρα που βραχηκε και το βρακι σου μεσα στα νευρα θα εισαι!Αγαπη μου! :YMHUG::YMHUG::-*:-*

Γωγω εγω θα τα εκανα οσο πιο αργα μπορουσα...Τα γενεθλια λεω!Μια χαρα ρε συ!1 παρτυ κ για τα 3!βεβαια θα στο χτυπανε οταν μεγαλωσουν αλλα δε βαριεσαι! 8-)

Θουλη με βολευει η Κυριακη! :P Θα καφεδιαστουμε επιτελους?!!!! :D:D:D Εκτος απροοπτου βεβαια!

Αργυ πραγματι η κοιλια σου ειχε μεγαλη διαφορα!Αλλα αλλο ηθελα να παρατηρησω!Τι παπουτσι ηταν αυτο μαρη?!!!!Πωπω εντελως γερμανιδα τουριστρια! :lol::lol::lol: Σορρυ!Σ αγαπαω παντως!!!! :lol::lol::lol:

Νατασουλα φιλια!!Χαρηκα που σε διαβασα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?καλα ακομα σιδερωνετε?δε πατε καλα..εεεε οικονομια στο ρευμαααα

κ χρονο να εχω δε σιδερωνω..λατρευω τσαλακομενο :lol::lol::lol:

εμεις καλα.πρωτη μερα σχολειο μετα πο μια βδομαδα κ με μιση καρδια το αφησα..

μα πηγα μετα απο μια βδομαδα η σουσουδες κυριες καθοταν στη γωνια μιλουσαν..τα παιδια παιζαν..κ ουτε με ρωτησαν γτ δε πηγα η ρε παιδι μου ποτε δε ερχονται να παρουν τα παιδια απο τη πορτα..μονα τους μπαινουν :twisted:

ηλιθιο σχολειο :twisted::twisted::twisted:

ρε παιδια ο παντελης απο σαββατο εχει μικρα σπιθουρια χωρις χρωμα στο σωμα..

σα μπιμπικια αλλα μονιμα

ρε αργυ δε μου μοιαζει με μαλλι..

για πειτε σαββατο η κυριακη βολευεστε/?για τη αλλη βδομαδα λεω..σαββατο με τιποτα αναστασια?

με τα κακα τσισα πως πατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πεθαίνωωωω...Ήθελα κι εγώ να σχολιάσω το παπούτσι mule της Αργυρούλας, αλλά είπα να μην την προσβάλω... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops:

Χρύσα όταν είχα μόνο την Ιω κάθε Κυριακή σιδέρωνα 2-3 ώρες...Τόσα πουκάμισα... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Μια φορά είχαμε τσακωθεί και του είχα πει "τέλος..Να τα πηγαίνεις καθαριστηριο...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ!!!!" :roll::roll::roll::roll::roll: Αλλά αυτή η πεθερά μου ρε πούστη πόσο γρήγορα σιδερώνει..Όσο κάνω εγώ να σιδερώσω ένα βρακί ή μια πετσέτα, αυτή κάνει για το πουκάμισο... :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αλλά της αρέσει πολύ το σίδερο... :?:?:?

Μαρία είσαι ΑΡΡΩΣΤΗ... :-t:-t:-t:-t:-t:-t Η κοπέλα του αδερφού μου σιδερώνει κάλτσες... :o:o:o:o Όταν μου το είχε πει, είχα μείνει μαλάκας... :shock::shock::shock: Ε, δεν πάτε καλά... :?:?:?:?:?

Χρυσάκι θα αντέξω..Ένας μήνας είναι ακόμα... :roll::roll::roll::roll: Θα κάνω υπομονή... :roll::roll::roll:

Εγώ θα αγοράσω νοσοκομειακό θήλαστρο και θα βγάζω από την αρχή για να κάνω τράπεζα... :roll::roll::roll: Είδα στα Λητώ πουλάνε νοσοκομειακό διπλής άντλησης ameda 189 ευρώ..Νομίζω ότι συμφέρει περισσότερο να αγοράσω παρά να νοικιάσω.. :roll::roll::roll::roll: Το συγκεκριμένο θήλαστρο είναι καλό;;; :roll::roll::roll:

Θούλη θέλεις να σου πω πόσο μας ήρθε το ρεύμα;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted: Θα το αντέξεις;;;; :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εκκαθαριστικος λογαριασμός 570 ευρώ... :o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock: Εκ των οποίων μόνο τα 170 είναι το χαράτσι της ιδιοκτήτριας... :o:o:o:o Δηλαδή 400 ευρώ ο λογαριασμός... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Εγκεφαλικό;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.ananiadis-medical.gr/index.p ... 56〈=en

αν ειναι το πρωτο ειναι μια χαρα πολυ καλο...

το ειχα και εγω παραλληλα με το σουινγκ..

ειναι μπορω να σου πω πολυυυ καλυτερο..να το παρεις..

μου το ειχε δωσει μια συναδελφος αλλιως θα στου το εδινα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ ο εκκαθαριστικός είναι για τους μήνες που είχες θερμοπομπούς και κλιμα?

Κι εμείς να δούμε πόσο θα είναι :?

Ρε σεις επειδή το έχω απορία και από παλιότερα που λέγαμε για το σίδερο..δλδ φοράτε τα ρούχα ασιδέρωτα? και δεν είναι τσαλακωμένα?

Σύμφωνα με τα στατιστικά του τρενακίου λοιπόν θα έπρεπε να βλέπω πολλά παιδάκια με τσαλακωμένα ρουχα, εγώ δεν έχω δει κανένα όμως :roll::roll::roll: εντύπωση μου κάνει...

ρε σεις πως να φορέσω παντελόνι ασιδέρωτο? ή φόρεμα? Χάλια θα είναι..

Τουλάχιστον ο Γ φοράει φορμα ολόσωμη στη δουλειά που δε θέλει και πολύ σίδερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω αυτο ειναι

εγω ειχα το προηγουμενο μοντελο..

ενα θα σου πω τελειο..

βεβεια ομολογω πως καλυτερα λειτουργουσε οταν εκανα μονη αντληση..

και η αντιπροσωπεια εδω πολυ εξυπηρετικοι ηταν..

εμεινα απολυτα ευχαριστημενη..πολυ πιο καλο απο το σουινγκ...

μακαρη να ηταν δικο μου να το εδινα και σε σενα..

μαρια κοιτα...εχω παρατηρησει πως τα ρουχα αν τα απλωσεις αμεσως μετα το πλυσημο και τα μαζεψεις επισης γρηγορα..δεν τσαλακωνονται πολυ,...

ειδικα οι ζεστες φορμες των παιδιων...

επλα εσωρουχα πετσετες σεντονια..ΟΚ εγω τα σηδερονω οπωςσδηποτε..

τα δικα μου σχεδων κανενα δε θελει σηδερωμα...

του Ο αναγκαστηκα θελουν...ε δε θα γυρναει και πλισε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι και σαββατο μπορω...απλα επειδη ειναι μακρια το αλλο σκ δεν λεω 100%....Μονο αν αρρωστησουμε ή αν παω σε μια δουλεια σε σχεση με φωτογραφια δεν θα ερθω!Αλλιως θα ερθω με 1000!!! :D:D Τι δωρο θα θελατε?ειναι κατι που χρειαζονται τα αγορια σου???Πες,μη ντρεπεσαι! :D;););) (μη ζητησεις κανενα επιπλο ομως! :lol: )

Εγω τα βαζω σχεδον ολα στο στεγνωτηριο οποτε γλιτωνω πολυ σιδερο...Σιδερωνω ομως τα τ-σερτ,μαξιλαροθηκες,ισως σεντονια και φυσικα φορεματα ή ρουχα με γιακαδακια,τσεπακια κλπ που φαινονται ασχημα και δεν προκειται να ισιωσουν με καλο διπλωμα...Πχ και μερικα φουτερακια της Α βγαινουν καπως τσαλακωμενα αλλα αν τα διπλωσω καλα οταν βγουν απο στεγν. μετα ειναι οκ! :D

Οι καλτσες δε χαλανε?δεν αλλοιωνουν τα λαστιχα?

Λατρευω πουκαμισα!οταν ειμασταν καλα με τον Α χαιρομουν πολυ να φοραει πουκαμισα,να τον εχω "σενιο"! :lol::lol:

Ω ρε Γωγουλι θα φας ζορι με τα θηλαστρα γμτ...τι να κανεις ομως?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία ναι...Για τους μήνες με θερμοπομπούς και κλιματιστικό... :twisted::twisted::twisted:

Καλά ούτε εγώ φοράω ασιδέρωτα με τίποτα..Ούτε σε μενα ούτε στα παιδιά ούτε στον Γ... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Και αμα καμια φορα πάει ο Γ. να φορέσει κάτι και είναι τσαλακωμένο από την ντουλάπα γινεται της Πόπης για να το βγάλει... :roll::roll::roll::roll: Του λεω "Εμένα θα κατηγορούν αν πας έτσι...Ασιδέρωτος..." :twisted::twisted::twisted:

Χρύσα χαίρομαι ρε που είναι καλό το θήλαστρο... :mrgreen::mrgreen: Κοίτα αν θέλω ένα 50αρι το μηνα για ενοικιαση για τουλάχιστον ένα εξάμηνο που θα το χρειαστώ είναι 300 ευρώ...Οπότε με 189 συμφέρει να το αγοράσω... :roll::roll::roll::roll::roll: Αυτό λέει και ο Γιώργος... :roll::roll:

Όσο για το σουίνγκ τα έχει φτύσει....Η χοάνη χαλασμένη, δεν τραβάει καλά.... :roll::roll::roll::roll:

Α, εγώ όοοοοοοταν σιδέρωνα τα σεντόνια τα σιδέρωνα διπλωμένα στα 4... :oops::oops::oops::oops:

Αναστασάκο είναι ζόρι το θήλαστρο, αλλά αν ξεκινήσω αντλήσεις από την αρχή που τα βυζιά μου θα είναι τούμπανο, λογικά δε θα εχω πρόβλημα... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλιότερα η Φ είχε σταφυλόκκοκο σε ένα δαχτυλάκι στο πόδι και από τότε μου έμεινε και σιδερώνω κάλτσες..ειδικά των κοριτσιών.. και πέρα από τα τσαλάκωμα πιο πού φοβάμαι τα μαμούνια και τα διάφορα που μπορεί να είναι έξω όταν τα απλώνω 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μου λες..μηπως ειναι καπου σχισμενη η λευκη μεμβρανη;;;...γιατι να ξες αν ειναι αυτο φταιεει..

εχω γινει εξπερ..θα πρεπει να μπω σε τιμ τεχνικης υποστιριξης θηλαστων της αμπεντα...χαχαχαχ...

Δεν ξερω..ειναι βεβαια παντα προσωπικη αποψη..εγω και οσες το "δουλεψαν" μετα απο μενα..γιατι η κοπελα που το αγορασε δεν το χρισημοποιησε καθολου- εμεινα πολυ ευχαριστιμενες με τις επιδωσεις του..ο Χ οτι γαλα ηπιε..χαρι σε αυτο ηταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Γωγω οχι και στον πρωτο μηνα θηλαστρο ρε συ....καλα ας ερθει η ωρα και θα σε συμβουλεψουν οι πιο ειδικες!!!!Αχ μωρε μικρουλα μου!Μπραβο σου μωρη για το θηλασμο αλλα κ γνικα εχεις μεγαλωσει καπως...εννοω δεν εισαι αλλο εντελως σουργελο!!! :lol::x:x:x:x

Μαρια κ εγω θα ειχα φοβο αν απλωνα εξω...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε μαρια κ να ειναι τσαλακωμενο τι με νοιαζει?ελα χριστε κ παναγια..

μα καλτσες?ιιιιιιιιιιιι σου εστριψε

εγω πολυυυυυυυυυυυυυ λιγα σιδερωνω..

αναστασια θελω δυο μονωτικες κολλες να τους κλεισω τα στοματα τους :lol::lol::lol:

τη κορη σου θελω :mrgreen::mrgreen:

εσυ μαρια ποτε? :-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1ον. (α) εσείς θα φορούσατε 10ποντο παπούτσι στην εξοχή, σε γρασίδι και πέτρες? έγκυες? σε μπάρμπεκιου?

(β) είχα πρόβλημα με το μεγάλο δάχτυλο του δεξιού ποδιού, δεν μπορούσα να φορέσω και κάτι άλλο.....είχε πρηστεί λόγω διαβ. κύησ. .....πιο μετά δεν φορούσα καθόλου παρά μόνο τύπου σαγιοναρέ!!! :roll::roll:...αυτό ήταν ένα παπούτσι ξώφτερνο!!!

2ον. και εγώ τα σιδερώνω, ειδικά των παιδιών όλα....δεν μου αρέσει το ασιδέρωτο και κυρίως δεν μου αρέσει να τα βάζω ασιδέρωτα στην ντουλάπα......ο άντρας μου φωνάζει και λέει ότι τα δικά του τα θέλει ασιδέρωτα :o:o:o:o:o:o:o γιατί να χάνω χρόνο???? :o:o:o τα τζιν του δεν θέλει να τα σιδερώνω, δήθεν του αρέσουν ασιδέρωτα :o:o:o ......αλλά εγώ τα σιδερώνω!!! :lol::lol::lol::lol:

3ον. 400ε ρεύμα? :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

4ον.

Αρτζι Για πες..Θα με πάρεις τηλ όταν γεννήσω αυτή τη φορά;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:-p:-p:-p:-p:-p:-p:lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x

γέννησε εσύ με το καλό :D:x

5ον. Σισσιώ καλή τύχη με την παιδίατρο, αφού σου την συνέστισε η ψηλή :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

τουλάχιστον έχεις ποιόν να βρίζεις μετά!!! ;);):mrgreen::mrgreen:

6ον. Αφρο εσύ την έκανες την σοκολατόπιτα? :o:o:o:D:D:D

για πες πώς :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον το Σάββατο απόγευμα σε κεντρικότατο σημείο της Λάρισας (Παναγούλη με Ηρ.Πολυτεχνειου) μια κοπέλα ήταν σταματημένη στο φανάρι και άνοιξε ενας τύπος ρην πορτα του αυτοκινήτου, έκατσε στη θέση του συνοδηγού και λέει έχω aids :shock: Η κοπέλα τινάχτηκε έξω και παράτησε το αυτοκίνητο και ο τύπος το πήρε κι έφυγε.

Εκεί ήμουν την Παρασκευή το βράδυ κι έψαχνα να παρκάρω κι έβριζα που δεν έβρισκα τίποτα :?:?:?

Θούλη χτες αν διάβασες αγόρασα 3 φορεματα small για το καλοκαίρι κι επειδή μου άρεσαν πολύ θέλω να τα χαρώ :D:D:D Οπότε θα το τραβήξω πίσω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε και στα δικα σου Μαρια!

Α!Θουλη!Με ρωτησες για την Α...Συνεχιζει να εχει ατυχηματα απο τσισα καθημερινα...ΠΟΤΕ στο σταθμο!

Το ευχαριστο ειναι πως κανει κακα στο γιογιο!!!!! :D:D:D:D:D Βεβαια εγω πεθαινω απο σιχαμαρα αλλα ελπιζω πως σε 2-3 βδ θα μεταφερθουμε στην τουαλετα...ας συνηθισει να τα αφηνει χωρις την ασφαλεια του παμπερς κ βλεπουμε!

Καλα χθες ελιωσα στα γελια....τα κανει στο γιογιο κ μετα προσπαθουσα να τα αδειασω στην τουαλετα....ειχαν κολλησει και αρχισα να κοπαναω πανω κατω το γιογιο λεγοντας με τσιρηχτη-αστεια φωνη "αααααχ θεουλη μου τι κακο με βρηκε με αυτη την επιμονη κουραδα!Να'ξερα εναν τροπο να ξεκολλησει απο το γιογιο" και λεει η Αννυ "βαλε λιγο νερο και κουνα το!" :lol::lol::lol::lol: Το σκατο μου δινει και συμβουλες!!! :lol::lol::lol:

Ελα μωρε αργυρουλα...επιζω να μην παρεξηγηθηκες!Ασε μας μωρε τις σπαστικιες! :lol:

Θουλη οκ!!!!Φθηνα θα μου βγειτε! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

400 ευρώ ρευμα δεν είναι και τόοοοοοσα πολλά για μεγάλο σπίτι και θερμοπομπούς και κλίμα..θερμοσίφωνο ανάβετε? Κι εγω κάπου τόσο περιμένω για μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...