Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αρτζι τα θυμάμαι ρε, επειδή μου έκαναν τρομερή εντύπωση.... :roll::roll::roll: Δηλαδή είναι πράγματα που ούτε καν είχα σκεφτεί εγώ προηγουμένως να κάνω... :roll::roll::roll::roll::roll:

Επιπλέον, λόγω δουλειά απομνημονεύω εύκολα...Σε συνεντεύξεις τύπου νομίζεις ότι μπορώ να γράφω και να κρατάω σημειώσεις τόσο γρήγορα όσο μιλάνε οι τύποι;;;;; :lol::lol::lol::lol: 'Ετσι, φροντίζω να θυμάμαι τα περισσότερα και κρατάω σημειώσεις για τα πιο βασικά... :lol::lol::lol::lol:

post-15892-13873940095538_thumb.jpg

post-15892-13873940096555_thumb.jpg

post-15892-13873940097554_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά ρε Γωγώ το iPhone τι το έχεις ρε? μαγνητοφώνησέ τους ;)

συμπεθέρα τι έκανε ο Λέο? :roll::roll:

σιγά και χρειάζεται τιμωρία αυτό το γλυκούλι!! :x:x

να τον βάλεις στην κούνια του για .... 1 λεπτό και να του εξηγήσεις γιατί το κάνεις :P:P:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ούτε το κεφάλι κατάλαβα :oops::oops::oops::oops::oops:

αλλά τι σημασία έχει ρε συ? ό,τι και να είναι καλοδεχούμενο :x

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

μπερδεύτηκα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

για τον Π. είναι εύκολο όχι σεξ για ένα διάστημα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Biky :lol::lol::lol::lol::lol: Ακους εκειμια τιμωρια για τον Π! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: πετα ολα τα βρακια του και δωστου να φορεσει στρινκ! :P

Θουλη νομιζω πως εκεινο που συνεχιζεται ειναι λωρος αλλα το αλλο,οπως βλεπουμε αριστερα ισως ειναι τσουτσουνι γμτ....δλδ δεν ρωτησες τι ειναι???

Ρε Χρυσα κανουν κυτταριτιδα τα πουρακια :o:o:o:lol::lol::lol: θεμα δερματος ειναι....και ορμονων πιστευω...δεν ειναι τυχαιο που το 98% των ανδρων δεν εχουν και το 98%των γυναικων εχουν!

Γωγω ξερναω λεμε! :lol::lol::lol::lol: δλδ λιγο ακομα και θα φοβηθω για γαστρεντεριτιδα!ελεος μωρη!Λυπησου με! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οταν καααποτε(2 χρ πριν) ειπα στον Α πως θα παω σε ψυχολογο(ψυχιατρος ηταν για την ακριβεια) με κοιτουσε ετσι :shock::shock::shock: ...Οταν του ειπα μηπως να παει κ αυτος ή μαζι σε καποιον,μονο που δεν εσκασε στα γελια!"εγω δεν εχω κανενα προβλημα που να θελω να το συζητησω με καποιον!Να πας εσυ που εχεις¨" μου ειπε! :roll::roll::roll::roll::roll: Εεεεετσι-εεεεετσι!!!

Βεβαια εμενα δε μου εκατσε η κυρια αυτη...πηγα μονο σε ενα ραντεβου και μου την εδωσε στα νευρα που επαθε σοκ με καποια πραγματα που μου ελεγαν ή εκαναν και παντου μου εδινε δικαιο!Οκ...ειχα δικιο :P αλλα δεν ηθελα να εχω....δεν ξερω αν με καταλαβαινετε...θα ηταν πιο ευκολο να μου ελεγε πως φταιω σε ολα γι'αυτο ηταν τοσο χαλια η σχεση μου με τον Α κ το σοι του... :roll::roll::roll:

Τεσπα...Α!Εχω παει κ σε παιδοψυχολογο μια φορα και εκει επεισα τον Α να ερθει....ετσι για...γενικες οδηγιες για την τροπη του γαμου κ τη συμπεριφορα στο παιδι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα :lol::lol::lol: πάντως μπορείς να βάλεις και τον Π στην κούνια να του δώσεις και μια πιπίλα (αληθινή) και να του πεις ότι θα βγει αν δεν το ξανακάνει!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστ. γιατί πήγες εσύ αφού ήξερες ότι είχες δίκαιο? και επιπλέον ποιό το νόημα να πάει μόνο ο ένας??? :roll::roll:

τουλάχιστον ακολουθήσατε τις οδηγίες για την συμπεριφορά στο παιδί, την 2η φορά? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ η Ρ. πόσο μου μοιάζει σε μερικά πράγματα, της έκανα ντοματοσαλάτα - είναι η μοναδική σαλάτα που τρώει με φέτα - και αφού τελείωσε σήκωσε το πιάτο και ήπιε και το ζουμάκι :D:D:D:D .....και ενώ δεν έχει κανέναν να το κάνει :D:D:D:D

εγώ το κάνω, αλλά όχι μπροστά στα παιδιά!!! :lol::lol::lol:

επίσης αν έχω αυγό μάτι και υπάρχει κρόκος στο πιάτο γλύφο και το πιάτο =p~=p~=p~=p~ , αλλά πάλι όχι μπροστά στα παιδιά!!! τρελαίνομαι για αυγό!!! =p~=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είμαι σπίτι και είχα μια στοίβα άπλυτα νααααααααααααα

και θέλω να φτιάξω πορτοκαλόπιτα και βαριόμουν να πλύνω πιάτα

και έβαλα να τα κάνει ο Γ ;););););) είναι το αντάλλαγμα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

οπότε σε λίγο θα την κάνω

καλά :shock: καμιά δε σοκαρίστηκε?? μόνο εγώ?? Όλες το ξέρατε??? Τώρα εξηγούνται πολλά :lol::lol::lol:

Όταν βλέπω τη Φατμαγκιουλ ο Γ λεει ότι αμα ήξερα τι μας έχουν κάνει οι Τούρκοι όχι σήριαλ δεν θα έβλεπα ούτε να τους ξέρω :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγώ ποτέ δε πήγα σε ψυχολόγο..Όλα είναι τέλεια 8-)8-)8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα πήραμε κριθαράκι κοκκινιστό με κοτόπουλο από τη μαμά μου

η Φ έφαγε και της άρεσε

η Ι όχι :( ούτε δοκίμασε..τώρα κοιμούντα...

αμα κάνω την πορτοκαλόπιτα θα φάει και αυτό θα είναι το φαγητό της σήμερα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! για την κυτταρίτιδα που λέτε, εγώ έχω λίγο στα οπίσθιά μου :roll::roll::roll: ..... αλλά την απέκτησα μετά την 2η γέννα πριν δεν είχα καθόλου!!!....η δε μαμά μου δεν είχε καθόλου κυτταρίτιδα!!!

επίσης για το δέρμα που λέτε και τις κρέμες, εγώ θεωρώ ότι οι κρέμες είναι το τελευταίο πράγμα που βοηθά την επιδερμίδα......έχω μια ξαδέλφη (ανηψιά του μπαμπά μου), η οποία και τι κρέμα δε δοκίμασε, πολλές και ακριβές, αλλά η ρυτίδα, ρυτίδα και βαθιά μάλιστα :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι έτσι είναι

ούτε η μαμά μου έχιε κυταρίτιδα και δε νομίζω να έχω κι εγώ

δε βλέπω κάτι να με ενοχλεί τουλάχιστον...το δέρμα παίζει ρόλο ότι και να βάλουμε πάνω έτσι είναι

αλλά καθώς μεγαλώνουμε καλό είναι να κάνουμε τα βασικά

πχ καθαρισμό-ενυδάτωση-κρέμα ματιών

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ποτέ δε πήγα σε ψυχολόγο..Όλα είναι τέλεια 8-)8-)8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol:

και εγώ το ίδιο, και με μένα όλα τέλεια 8-)8-)8-):mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρια δεν της αρέσει? μόνο πίτα θα φάει? και αν και αυτή δεν της αρέσει? :?

στην ομελέτα τι είχες βάλει? για πες :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κατάλαβα βρε......ε μια μέρα, ένα μεσημέρι έκανες ομελέτα :lol::lol::lol::lol::lol:

εγώ θέλω να κάνω πιτάκια με τυρί, είδα μια συνταγή εύκολη και μου άρεσε....θέλει και ανθότυρο, αλλά δεν ξέρω πώς λέγεται στα γερμανικά ή αγγλικά να το ψάξω....ακόμη στο ψαξιμο της μετάφρασης είμαι :mrgreen::mrgreen:

θα δοκιμάσω να κάνω και την πορτοκαλόπιτα που λέτε :roll::roll:

α! Βένη έβαλα στο νετ τα δεδομένα του Λ. και μου έβγαλε ότι στα φυσιολογικά επίπεδα, δλδ το ΒΜΙ! και η Ρ. στα φυσιολογικά!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλέ ούτε τους πολύ ψηλούς είναι να ζηλεύεις! Ξέρεις τι τραβήξαμε μέχρι να βρούμε να νοικιάσουμε σπίτι που να χωράει ο άντρας μου στο μπάνιο (γιατί συνήθως πάνω από το μπάνιο όλα είχαν πατάρι και γι αυτό ήταν χαμηλοταβανα) 🤣🤣
    • Ωωωωωω μπράβο!!!!! Χαίρομαι πολύ με το καλό σου εύχομαι!!! Να πάνε όλα τέλεια!!! ❤️❤️❤️👏👏👏👏 Μακάρι και εμένα να παει καλα! Εγώ έβαλα 3ημερων έμβρυα 4 σε αριθμό! Για βα δούμε 🥶
    • Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!! Μακάρι όλα να πάνε καλά για όλες μας! Προσεύχομαι κάθε μέρα γι'αυτό! @Katiana1987 όχι δεν ανακοίνωσα την εγκυμοσύνη μου μιας και δεν ήταν και το κλίμα τόσο ωραίο όσο ακούγεται τώρα!! Ξεκίνησα με πολύ χαμηλή χοριακη η οποία ανά 2 μέρες διπλασιαζοταν κανονικότητα αλλά εγώ έτσι μόνη μου την θεωρούσα χαμηλή! Είχα και λίγες καφέ εκκρίσεις σε συνδιασμό με πόνους περιόδου που είναι λογικό να έχουμε μιας και μεγαλώνει η μήτρα εγώ νόμιζα συνέχεια ότι θα αποβάλλω.! Ευτυχώς είχα μια τρελή φίλη η οποία με κυνηγούσε με την παντόφλα κάθε φορά που έκανα κακές σκέψεις και τώρα μετά από τον 1ο υπέρηχο είμαι κάπως πιο ήρεμη αφού είδα ότι είναι ενδομήτριο και είδαμε και το σάκο και το λεκιθικο ασκο! Πάλι με έπιασε η πάρλα 😁😁 
    • Κοριτσι μου καλη επιτυχια ευχομαι απο καρδιας!! ❤️ Εκανα κι εγω ετ στις 13/6 με 2 βλαστοκυστες. Το σαββατο πηρα θετικη χοριακη κ δν ειχα τπτ απ συμπτωματα.. ημουν σιγουρη οτι απετυχε η προσπαθεια αλλα ευτυχως ολα καλα!! Ακομη κ τα φαρμακα δν μ επηρεασαν... Ελπιζω συντομα ν μας πεις κ τα δικα σου ευχαριστα... 🙏🤰✨️🧿🥰
    • Έτσι ήταν οι γονείς μου και μοιάζανε κιόλας και τους λέγανε και αδέρφια 😀 Τα κορίτσια πάντως είναι ωραίο να είναι petite! 🤗 Εγώ δε ζηλεύω τις ψηλές! Χωρίς παρεξήγηση κορίτσια 😜
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...