Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ποια συφιλη ρε χαζο...

λαθος του νοσοκειου...

απο που και ως που;;;;

η εσυ εκανες καμια αμαρτια...η ο Α ;;;...

αυτη μονο με 1 τροπο την κολλας....

ειδικα στις μερες μας..

οσο γι ατο αλλο...για δε την ρωτησες στα ισια;;;;...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε δλδ ρε Θου ξαναπας στο νοσοκομείο;;;;

'Εχω σιχαθεί μιλάμε μ'αυτά που μαθαίνω από χθες.

Να μην του χρειαστείς είναι!

Ιουλία χρόνια σου πολλά !!!!! Να σε χαίρονται οι άντρες σου και να γεμίσει το σπίτι σου τσουτσούνια!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάντως σε μένα - δεν ξέρω αν το έχω αναφέρει- μου μπήκε ιδέα τοκετού στο σπίτι, αν κάνω άλλο παιδί και αν οι εγκυμοσύνες μου είναι σαν τις προηγούμενες..στο Γ που το είπα δεν του έκανε εντύπωση..αλλού δνε τολμώ να το πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι η παιδοψυχολόγος έχει παιδιά... ;););) Μάλιστα, όταν μου τα έλεγα όλα αυτλα, γυρίζω σε κάποια φάση και της λέω....

"Εσείς που το έχετε σπουδάσει και γνωρίζετε πώς πρέπει να φέρεστε, στα παιδιά σας τα εφαρμόζετε αυτά που μου λέτε";;;;; :lol::lol::lol::lol: Και μένει... :shock::shock::shock: Μου λέει "όταν η κόρη μου ήταν 2-3 χρονών ήθελα να τη βρίζω και να την πλακώνω στο ξύλο όλη μέρα, αν μπορούσα..." :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Έσφιγγα τα δόντια μου και το χέρι μου το έκρυβα πίσω για να συγκρατηθώ γιατί ήξερα ότι δεν θα έχω το επιθυμητό αποτέλεσμα...κλπκλπκλπ

Επίσης ρε κορίτσια, γιατί είναι αυτονόητο ότι ο μπαμπάς θα φωνάξει στα παιδιά για να υπερασπιστεί τη μαμά;;;;; :shock::shock::shock::shock: Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ έτσι...Εγώ φανταζόμουν ότι φωνάζουν επειδή εξαντλείται η υπομονή τους...Όπως συμβαίνει και με εμάς... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούληηηηη πάλι αγόρι βρε? :o:o:o:roll::roll::roll: δεν πειράζει, μ ετο καλό να έρθει, να είναι υγιές και χαμογελαστό όπως τα άλλα :x:x

τι σύφιλη καλέ? :?

Μαρία θα κάνεις όλα αυτά???? :o:o:o:shock::shock::shock::shock:

Αναστ. :shock::shock::shock::shock: έφαγες τόσα??? :o:o:o:o:o

είσαι ψιλή όμως και δεν σου φαίνεται, οπότε τρώγε άφοβα!!! ;)

Αφρο μπράβο βρε, δεν σου είπα εγώ? ας τρώεν χωριστά! ;)

εγώ έφτιαξα πατάτες γιαχνί, να δούμε θα φάνε :roll::roll::roll: αν και σιγά το φαγητό ποιά η διατροφική του αξία? πατάτες μόνο!!! :?

Μαρία μια φορά είχες πει ότι είχες κάνει ομελέτα για μεσημεριανό, τι έβαλες μέσα? :)

Μαρίαααα δεν διαβάζεις βρε τι πόσταρε η Νατάσα στο φεις στην ομάδα της για τον τοκετό στο σπίτι?? :shock::shock::shock::shock::shock::o:o:o:o:o:o

έμεινα μιλάμε με το στόμα ανοιχτό!!!! έλεος δλδ!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το είδα Αργυρώ :lol::lol::lol::lol::lol:

σιγά τα πολλά βρε εύκολα είναι αυτά και αφού θα κάψει η κουζίνα ας ανεβάσουμε και λίγο ζάχαρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι το ποτήρι δεν θα το αφήσεις να το σπάσει, αλλά θα του εξηγήσεις ήρεμα ότι δεν είναι σωστό γιατί μπορεί να κοπεί κλπ...

Πάνω στην κουβέντα της είπα ότι η Ιωάννα χτυπιέται για να φοράει κάθε μέρα φούστα στο σχολείο και όταν ο καιρός είναι άσχημος δεν της επιτρέπω και όταν με φτάνει στα όρια μου της λέω "ΘΑ ΦΟΡΕΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ..."Και μου είπε ότι είναι λάθος...Αφενός μπορεί να φορέσει τη φούστα με καλσόν ή κολάν...Και αφετέρου ποια είμαι εγώ που τη μηδενίζω και της λέω τι να φορέσει;;;;; :roll::roll::roll: Θα της το απαγόρευα μόνο αν μου έλεγε να φορέσει τη φούστα με γυμνά πόδια...Κάταλαβες;;;; :roll::roll::roll:

Όπως πχ βρίσκει απαράδεκτο να πιέζουμε τα παιδιά να φοράνε παντόφλες μεσα στο σπίτι ενώ γουστάρουν να περπατάνε ξυπόλητα κλπ κλπ κλπ...

Ιουλία κι εγώ τα ίδια κάνω... :oops::oops::oops: Και χειρότερα... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στάσα δεν το εξήγησα καλά ρε....Ο Γιώργος δεν φωνάζει για να απαλλάξει εμένα από αυτό το "βάρος", της φωνής...

Ενώ αυτός δεν φαίνεται να ενοχλείται από αυτά που κάνει η Ιωάννα και εκνευρίζουν εμένα, για να μην πιεστώ εγώ πιο πολύ και εξαντληθεί η υπομονή μου και στενοχωρηθώ και και και και.....

Αναλαμβάνει να την ηρεμήσει αυτός....Ενώ δεν τον ενοχλεί...Και αφού βλέπει ότι η μικρή συνεχίζει να ουρλιάζει και να χτυπιέται για να μην μπω εγώ στη μέση πάλι, γίνεται αυτός ο κακός και της βάζει τις φωνές για να μην επιβαρυνθώ εγώ πιο πολύ με τη συμπεριφορα της Ιωάννας...

Κατάλαβες;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Μαρία είσαι τρελή που θες τοκετό στο σπίτι... :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ μέχρι να εξηγήσεις εσύ στο παιδί, το έχει ήδη ρίξει :lol::lol::lol:

αλλά ρε συ, αυτά κάνεις? :o:o:o

ε τότε καλά έκανες που πήγες και κουβέντιασες μαζί της, καλό σου έκανε ;)

δλδ δεν έχω πει ποτέ στα παιδιά "επειδή το θέλω εγώ, ή έτσι επειδή το λέω εγώ" :? ......πάντα εξηγώ το γιατί, .......είναι πολύ εγωιστικό αυτό που λες "επειδή το θέλεις εσύ"!! :? ...........εγώ πάντα το εξηγώ γιατί όταν ήμουν μικρή ο μπαμπάς μου πάντα όταν τον ρωτούσαμε "γιατί?" μας έλεγε "'ετσι"....και αυτό δεν είναι απάντηση.....και προσπαθώ να μην επαναλάβω ορισμένα πράγματα που ΔΕΝ μου άρεσαν στην δική μου ηλικία....ακόμη και όταν πάμε σε ένα μαγαζί και η Ρ. θέλει κάτι και της λέω όχι και με ρωτάει γιατί, θα της εξηγήσω γιατί..."έτσι" δεν θα πω :!::!: ......μπορεί να είναι μικρά πλασματάκια, αλλά πρέπει να τους απαντάμε και εξηγούμε σαν να είναι ενήλικες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den ειναι παντα ετσι τα πραγματα...

δηλαδη αν θελει καθε μερα να πηαγινει σχολειο ντυμενη πριγκιπισα θα την αφησει μονο και μονο επειδη δεν θα ειναι γυμνη?

για εμενα τα ορια καλο θα ειναι να υπαρχουν...οπως και ο σεβασμος...

και εμεις πολλες φορες της φωναζουμε ...δε γινεται να μην σεβεται το οτι ο αλλος (εγω) χρειαζομαι υπνο... να παιξει..αλλα με ηρεμια ...ουτε ολα κινουνται γυρω απο αυτη ...κι ας ειναι ετσι!

επησις καπιες φορες θα πρεπει να ισχυει ...το "αυτο που ειπα-με"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι δεν της λέω από την αρχή "επειδή έτσι θέλω εγώ..."

Της λέω "αγάπη μου σήμερα βρέχει, δεν μπορούμε να φορέσουμε φουστίτσα, θα βραχείς, θα κρυώσεις, θα, θα, θα, θα....Και μπορείς να φορέσεις αυτό που είναι εξίσου ωραίο..." Της προτείνω εναλλακτικές...

Αλλά αν αυτή συνεχίσει και αρίχει να χτυπιέται και να ουρλιάζει, μου γυρίζει το μάτι ανάποδα και στο τέλος της το λέω..... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Ναι Βίκυ, εννοείται ρε....Απλώς αυτά τα εξηγείς..Κουβεντιάζεις με το παιδί...ήρεμα...Δεν του πουλάς μαγκιά..Δεν κάνεις επίδειξη δύναμης.... :roll::roll::roll::roll::roll: Κατάλαβες τι εννοώ;;;Εγώ εκεί το χάνω το παιχνίδι...Γιατί τσιτώνω αμέσως και φωνάζω.... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα βρε θου,δε της ειπες οτι δε θελεις να μαθεις φυλο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

εννοειται σουπερ ανεξαρτητα απο φυλο,αλλα αφου δεν ηθελες να μαθεις!πηγες με τα 2 ρε θηριο;;;;;;;υποκλινομαι!

εγω τοκετο στο σπιτι με την καμια ομως!! :o:o

πρωτον δεν μπορω να σκεφτομαι μη λερωσω παντου,βλακεια,ο.κ.!

δευτερον δε με χαλαει τοκλιμα στην κλινικη,μια χαρα γεννησα εκει

τριτον,λατρευω την επισκληριδιο κ αυτον που την ανακαλυψε

τεταρτον κ κυριοτερο,φοβαμαι μη τυχει κατι κ τρεχουμε κ δε φτανουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιουλια χρονια πολλαααα..να σαι χαιρονται οι αντρες σου..με το καλο το 2 μωρακι

αργυ καλε σα αγορι το ειδα..αλλα μαλλον ειναι η συνεχεια του λωρου..βασικα θα το δειξω στις σαλονικιες κυριακη...

καλε τα δοντια του θοδωρη ειναι οκ..παντελη ειπα νομιζω

πηγα σημερα το παντελη..χαλια μαυρα :cry::cry:

το μπροστινο δοντι που απο τη μεσα μερια εχει μαυρακι θελει σφραγισμα

κ τα πισω πισω πανω δοντια..συνολο 3 σφραγισματα.. :cry::cry::cry::cry::cry:

το αλλο μηνα που θα ερθει η αδερφη θα παω κ γω για 2 μικρ σφραγισματακια κ να βγαλω ενα φρονιμητη

κ θα παρω το παντελη μπας κ κατσει αν του κανει τιποτα

νατασα για τη εγκυμοσυνη δε ξανα παω τελος..

ποτε πας για αυχενικη/?σε 2 βδομαδες?μαλλον θα σε δωσω βιβλιαριο να με γραψει κατι που δε μπορεσε χθες

δευτερα παω παλι νοσοκομειο για ενδοκρινολογο :roll:

ρε γωγω πας καλα?ποια τελεια σχεση..εγω δε πιστευω σε συμβουλο γαμου..κοροιδια το θεωρω

ιουλαι φυσικα κ της ειπα..αλλα δε ξερω..μπορει να μη φαινεται το φυλο σε αυτο..τι να πω..λιγο απογοητευτικα χθες :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λογικο να τσιτωσεις...τα ιδια κανω και εγω...αν και πλεον απο το βραδυ διαλεγουμε τα πρωινα ρουχα...

φουστα φορα αν δεν βρεχει...και την ντυνω εγω...αν την ντυνει ο π. κολαν η φορμες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζούλια ρε σε πείραζα για την κορούλα...Ένα τσουτσούνι να θα έχει το καμάρι σου... :lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:x:x

Θου τα μπαλάκια δεν μπορεί να είναι α....α, τα μπαλάκια του.... :lol::lol::lol::lol::lol: Εμείς τώρα τα είδαμε τα μπαλάκια του...Στο ντόπλερ...Τώρα κατέβηκαν.... :roll::roll::roll::roll: Δεν μπορεί να φαίνονται τόσο νωρίς... :roll::roll::roll:

Θου γιατί ρε δεν πιστεύεις σε σύμβουλο γάμου;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Εγώ ναι μεν ξέρω τα λάθη μου και τα λάθη του Γ, αλλά ένας σύμβουλος μπορεί να "ανοίξει" τα μάτια του άλλου και να του πει ότι αυτό που κάνεις είναι λάθος και πληγώνει τον άλλον.... :roll::roll::roll::roll: Κατάλαβες;;;;

Εγώ πιστεύω στις τέλειες σχέσεις.... :x:x:x:x:lol::lol::lol: Στάσαααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ξέρνα ελεύθερα... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! Γωγώ σε σχέση με την Μαρτίνα και την ζήλια της προς εκείνη, τι σας είπε? τι σας συμβούλευσε? :?:

Μάγδα τι έκανες με το πόδι της Μαρκέλλας? της πονάει ακόμη?

της Ρ. όταν προκειται να περπατήσει της πονάει είτε το πόδι είτε η κοιλιά....και αν πρόκειται να φάει της πονάει η κοιλιά :roll::roll::roll: άντε τώρα να πιστέψεις αν είναι αλήθεια ή ψέματα!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια εγω αυτο που λεει η Γωγω την καταλαβαινω..

μπορει να ειναι αχωνευτη κατα τα αλλα :lol::lol::lol::lol::lol: αλλα εχει δικιο..αν εχεις ενα παιδι που σου κανει τετοια....καποια στιγμη ξεσπας..

εγω ετοιμαζω τα ρουχα του Χ απο το βραδυ..και σηγα μη τον ρωτισω αν θελει να φορεσει κατι...

αντε αν ειναι ακποιο απο τα αγαπημενα του και τσιναει..του λεω να κοιτα..θα βαλεις μπλουζ αμε τον ντοναλτ...κλπ κλπ...

μου κανει μονο ιστοριες με παπουτσια...

ειναι μερε ςπου βρεχει καταρρακτωδος και δ εθελει να βαλει γαλοτσες..και μερες που εχει καυσονα και θελει γαλοτσα...

συνηθως τον ψηνω με το καλο..αλλα εχει τυχει να του πω " ακου να σου πω..η θα φορεσεις αυτο..η θα πας ξηπολιτος..διαλεξε"..και αμα αρχισε να ουρλιαζει και να ιστεριαζει..τον σηκονω να κατευει ξηπολιτος..μανι μανι βαζει παπουτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βασικά για να πάει κάποιος σε σύμβουλο γάμου ή ψυχολόγο γενικότερα θα πρέπει να παραδεχθεί ότι υπάρχει πρόβλημα κάπου....αν θεωρεί ότι εκείνος είναι ο τέλειος, τέλος και ο σύμβουλος!!! :roll::roll:

Θούλη γιατί απογοητεύθηκες ακριβώς??? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι ειλικρίνεια είναι η απάντηση...Μου είπε ότι πρέπει να εξηγήσω στην Ιωάννα ότι "επειδή και η μανούλα κάνει λάθη, αν αισθάνεσαι ότι σε παραμελεί ή ότι ασχολείται περισσότερο με την αδερφή σου για τον οποιοδήποτε λόγο, θέλω να έρθεις και να μου πεις ότι με χρειάζεσαι και ότι δεν σου αρέσει που ασχολούμαι περισσότερο με την αδερφή σου..." :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Και να της εξηγήσουμε ότι "ναι η ζωή μας θα αλλάξει με τον ερχομό του μπέμπη όπως αλλάζουν τα πάντα καθημερινά, αλλά θα αλλάξει προς το καλύτερο...Γιατί το αδερφάκι σου ήρθε, όπως κι εσύ, επειδή η μαμά με τον μπαμπά αγαπιούνται πολύ και με τα παιδάκια η οικογένεια δυναμώνει και δίνεται ακόμα καλύτερη..." ;);););););););)

Επίσης, για το γεγονός ότι τη χτυπάει η Μαρτίνα και η Ιωάννα μένει άπραγη ή δε με αφήνει να την μαλώσω, μου είπε να της ζητήσω "όποτε σε χτυπάει η αδερφή σου ή σου παίρνει τα παιχνίδια σου θέλω να έρχεσαι να μου το λες για να της κάνω παρατήρηση γιατί δεν είναι ασωστή συμπεριφορά αυτή..Δε διεκδικούμε κάτι με επιθετική συμπεριφορά..." κλπ κλπ κλπ

Αρτζι εγώ το πρότεινα στον Γιώργο και χάρηκε κιόλας που είμαι τόσο ανοιχτή... :shock::shock::shock: Εμείς ιδιαίτερα προβλήματα δεν έχουμε η αλήθεια είναι...Ολοι μας οι κβγαδες γίνονται για το τίποτα, από εκρήξεις δικές μου ή δικές του και για το σόι... :roll::roll::roll::roll::roll: Απλ'ως ΘΕΛΩ να το κοντρολάρουμε για να μη μας φθείρει αυτό.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα το ζήτημα μου είναι ότι εκ φύσεως, λόγω νεύρων, με το παραμικρό έχω τέτοιες αντιδράσεις.... :roll::roll::roll::roll::roll: Χάνω την υπομονή μου στο λεπτό... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαλα απο κινητ..χαλια ειναι αλλα δε τε

αναμεσα στα ποδια εχει ενα μπαλακι.κ πιο πανω αλλα δυο..τα 2 πανω ειναι ο λωρος..αλλα πιο πανω δε συνεχιζεται αρα παει κατω λογικα..αρα ειναι ο λωρος.ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...