Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

Παναγιωτα μόλις φτιάνεις για σενα θέλω και εγω μια δώρο χαχαχα

Γωγω αφού νιώθεις καλύτερα τέλεια ....εγω σκευτομαι πολύ τι θα μου πει ο παιδοψυχ όταν πάω για την γνωματευση .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγω αφού νιώθεις καλύτερα τέλεια ....εγω σκευτομαι πολύ τι θα μου πει ο παιδοψυχ όταν πάω για την γνωματευση .....

Αφρο θα σε βοηθήσει πάαααααρα πολύ...Πίστεψέ με!!! ;););) Νομίζω ότι θα σε βοηθήσει στη σχέση σου με τα παιδιά... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μαρι...

και ο Ο το κανει..αλλα δε χρειαζομουν ψυχολογο να το πει..

:lol::lol::lol::lol:

και επισης..συμφωνω με την κουμπαρα !!!!!

ΑΑΑ.μαρακι για πες ρε συ απο ποιο σαιτ ψωνισατε τα ρουχα μπαλετου;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι γλυκαναλατο ζευγάρι Χριστέ μου!!! Σαν να σας βλέπω μαζι και γύρω γύρω σας να βγαίνουν λουλουδάκια και καρδούλες!!! Χαχαχα φτου φτου ΦΤΟΥ χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω με ταρακουνησες..

κ εγω ειμαι κατευθυντικη,νομιζω,με τον γιωργο..γμτ..

για παραδειγμα,οταν μπαινουμ εκαπου κ δεν ξερει τα ατομα ή δεν εχει συχνες επαφες μαζι τους,χαμογελαει,αλλα δε τους λεει καλημερα ή γεια σας..λεει μονο στα φιλαρακια του,κ μονο σε αυτα που συμπαθει πολυ κ φυσικα σε συγγενεις κ φιλους μας που εκτιμα κ βλεπει καθε εβδομαδα..

εγω εχω τρελαθει να του λανω κηρυγμα πριν μπουμε σχολειο"θα πουμε καλημερα σε ολους"πες καλημερα γιωργοοοοοοοοοοοοοοοο..γιωργο πες καλημερα.............. :twisted::twisted::twisted:

κ τον κανω κ ρεζιλι :oops::oops:

κ τα ιδια σε φουρνο,μπακαλικο..

μια μερα θυμωσα τοσο που του ειπα"ειμαι θυμωμενη μαζι σου γιατι δε λες καλημερα κ δε χαιρετας οποιον σε χαιρεταει λες κ εισαι κανενα παιδι με προβλημα" :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

κ μετα του λεω"καταλαβες γιατι θυμωσα";

κ μου λεει"επειδη δεν ειμαι καλο παιδι κ δε λεω καλημερα" :(:(:(

σκατα..θα το σταματησω κ εγω :(:(:(:(

δεν εχω κορη λεμε κ για του λογου το αληθες,την αλλη εβδομαδα θα το μαθω κ επισημα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ περαστικά στις κούκλες σου :x:x

αυτά που σου είπε η ψυχολόγος μήπως και δεν τα ξέρουμε? το δύσκολο είναι να τα κάνεις πράξη :ymsigh::ymsigh: .....φυσικά όλοι μας ενεργούμε σύμφωνα με τα βιώματά μας....τα παιδιά δεν φταίνε.....και αυτά μεγαλώνοντας θα ενεργούν σύμφωνα με τα δικά τους βιώματα κ.ο.κ,......δλδ τι "Ο,ΤΙ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ"? γιατί το να π.χ. σπάσει ένα ποτήρι δνε θα την βλάψει, αλλά θα την ευχαριστήσει, θα πρέπει να το επιτρέψουμε????? :roll::roll::roll::roll: όρια δεν θα πρέπει να έχουν και τα παιδιά???? :?

ρε κορίτσια πώς παίρνετε κρέμες με παραμπένς? :?

καλά ένα κεικ απ πόσο κοστίζει? χθες βρήκα ένα 25ε!!! :o:o:o

για την κυταρρίτιδα είδα ένα προϊόν της ...... #-o#-o#-o#-o αχ το ξέχασα....νομίζω κλαρενς, γαλλικιά :P ....έκανε γύρω στα 50ε :? καλή, έλεγε το κουτί, ότι είναι!! :roll::roll::roll:

Αφρο μπράβο ρε μεγειά,δλδ παρήγγειλες αυτή που ήθλεες εδώ και χρόνο ε? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιταξε...

εγω απο οσα εχω διαβασει σε βιβλια παιδοψυχολογιας και της κουνιαδα ςμου τα συγγραματα...ξερω περιπου τι κανω λαθος..αλλα δεν μπορω να το διορθοσω..

πχ εχω τρομερη λατρεια στα παιδι αμου..τρομερη..

λιονω γι'αυτα..μου λειπουν τρομερα..

και εννωειται πως επειδη λιονω γι'αυτα τα παραχαιδευω..

πεθαινω για τον Ζανπερισσοτερο επειδη ειναι πιο χαδιαρης...ο Χ ειναι αντιδραστικος..εχει κτητηικη και αντιδραστικη αγαπη..

ενω σε αποζηταει σε διοχνει συγχρονος με τον τροπο του...

αλλα ειναι και τρομερα προσκολημενος σε μενα...ενω ο Γιαννης - Λιονταρη γαρ- ειναι πιο ανεξαρτητος..

θελω ομως να βοηθαω τα παιδι αμου να κανουν μονοι τους τα βηματα στη ζωη..

και ενω ο Γιαννης σα δευτερο του αφινω περισσοτερο χωρο..θεορω οτι του Χ δεν του αφινω αρκετο..

φταιω δηλαδη σ επολυ μεγαλο βαθμο για τηνπροσκολληση του αυτη..

ο Ο το εχει παραπονο πως δεντον θελει ο Χ...παρολο που εγω τον μαλονω περισσοτερο αυτος με ζηταει..

λεω του Ο πως εγω τον μαλονω για σοβαρα ζητηματα..οχι επειδη σκορπισε ψυχουλα στο πατωμα η επειδη λερωσε το βρακι του και οτι νιοωθει περισσοτερη ασφαλεια..

και ο οπως και ο Γ κανουν το ιδιο λαθος..κατσαδιαζουν τα παιδια για μας..

Ρε συ Ιουλια....σαν τον Ο και εσυ..

ναι ΟΚ τα παιδι αμας πρεπει να μαθουν τροπου ςκαι να γινουν ευγενικα αλαλ οχι με το στανιο...

και μη ξεχνας οτι τα παιδια ειναι μαιμουδες..

αμα βλεπει εσενα ο Γ ποσο κοινωνικη ευγενικη και με καλους τροπους εισαι..μην ανισυχεις..και αυτος ετσι θα γινει..

ο Χ μεχρι προσφατα δεν ελεγε ουτε γεια τη δασκαλα του..

τωρα φευγοντας..καλο απογευμα κυλια σαπφουλα( Ξανθουλα τη λενε) γεια θαςςςς..και κουναει και το χερι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ότι οι εκρήξεις που έχει ο Γ. απέναντι στην Ιωάννα όοοοοταν της φωνάζει, του δημιουργούνται από την υπερβολική αγάπη που έχει σε μενα.... :roll::roll::roll: Προσπαθεί να "ξαλαφρώσει" εμένα, να μην πιεστώ.....

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o το ίδιο κάνει και ο άντρας μου και εγώ σκέφτομαι "μα είναι δυνατόν να νοιάζεται για μένα πιο πολύ από τα παιδιά?" :?

Ιουλία :lol::lol::lol::lol::lol: το ίδιο κάνω και εγώ, οκ δνε αντιδρώ σαν εσένα δλδ να θυμώσω κ.λπ,.....αλλά σε μας π.χ πάμε σχολείο με την Ρ., μπαίνουμε στην τάξη της και της λένε οι δασκάλες "Καλημέρα Ρεβέκκα" εκείνη μούγκα, τίποτα :? όταν φεύγουμε την ρωτώ "ε'ιπες γειά σου?' :roll::roll::roll: και πάει και λέει γειά σου!!!.....και χθες το βράδυ της έλεγα ότι όταν κάποιος μας λέει καλημερα, γειά σου κ.λπ, του απαντάμε γιατί αν δεν του απαντήσουμε δεν είναι ευγενικό!!! :roll::roll: δεν είναι σωστό (δεν ξέρω αν κατάλαβε την λέξη ευγενικό και είπα και σωστό)!!! :roll::roll::roll:

εγώ νομίζω ότι ό,τι και να κάνουμε στα παιδιά λάθος θα είναι :lol::lol::lol::lol:

αλλά ρε κορίτσια γιατί πάτε σε ψυχολόγους και δεν ρωτάτε την, πώς την είπαμε Ιουλια και Μαρία χθες?, Ντορέτα? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία συνάδελφος του άντρα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοείται όλοι οι άνθρωποι κάνουμε λάθη..ακόμη και οι ίδιοι που δίνουν τις συμβουλές...

έχω φίλη ψυχολόγο που στο γραφείο της δέχεται διάφορες περιπτώσεις..έχει παιδάκια συνομίληκα με τα δικά μου..Ειδικά η συγκεκριμένη κάνει μπαμ από χιλιόμετρα ότι "χειρίζεται" λάθος κάποια θέματα σαν γονιός, ξέρει στη θεωρία τι είναι σωστό αλλά.... :?:?:?:?

Επίσης αυτά τα συμπεράσματα..Ενοοείται ότι ο Γ σε αγαπάει και σε προσέχει, γι'αυτό κάποιες φορές θέλει να επιβάλλει την τάξη και ίσως να φωνάζει όπως όλοι μας..χαίρω πολύ ;) Δεν φωνάζουμε στα παιδιά μας από σαδισμό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ξεπεσμος η εστε?

."

Οχι βεβαια! :shock: Το αντιθετο εννοουσα!"ξεπεσμος" κατα καποιο τροπο ειναι η πεπανθολ!!!αν και το καλοκαιρι μ αρεσει που τη βαζω και καιγομαι! :lol::lol: ιδρωνω,ξεφυσαω...τουλαχιστον κατι νιωθω βρε αδερφε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ αληθεια???? :o:o:o:o:o:o:o

Γωγω,επισης,αληθεια??? :o:o:o καλα αυτο για την αγαπη του Γ με κουφανε,σορρυ κιολας!!!Αραγε τι εξηγηση θα εδινε για τον Α που φωναζει(οοοοοταν της φωναζει)?? :?8-)8-)8-)

Ιουλια αληθεια(3!!!)?????Κρατησες μουτρα του παιδιου επειδη ειναι 3,5 χρ και δεν γνωριζει απ'εξω το σαβουαρ βιβρ???? :o:o:lol::lol::lol::lol:

Επισης...Μην την διαβαζεις ετσι τη Μαγδυλα...οκ θελει και καλα να δει τους ντοπιους αλλα τη γουσταρει την πολυτελεια της! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω πεθανει στο γελιο...ειδα σε "μου αρεσει" φιλης μου εναν που εγραφε ποντιακα με γκρικλις!!!!Και απο πανω η Αργυρουλα ελεγε πως σημερα ειναι ημερα μητρικης γλωσσας! =))=))=))=))=))=))

"TOSOYN ,PAA. [[ NAA EMNE ENA PETOYMENO --- O HLEOS ASIN ANATOLH KAIGOMA I MANA KAIGOMAI UAREIS ASO PIPER"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά ρε κορίτσια δεν έκανα και έγκλημα :o:o:o:o:o:o:P

οκ, κάτι που δεν μου ταιριάζει διότι είμαι ελεύθερο άτομο και αντιδραστικό, αλλά ήταν μπορώ να πω μια εμπειρία 8-):lol::lol::lol::lol::lol:

εστε λόντερ είχα εγώ παλιά των ματιών.....τώρα οι κρέμες μου είναι μόνο βιολογικές! ;)

αλλά ρε γμτ οι μη βιολογικές κρέμες έχουν ωραία κουτιά!!! :);):lol::lol::lol:

Αναστ. εξαρτάται για ποιό λόγο φωνάζει στο παιδί!!

πάντως και εμείς που έχουμε φίλο παιδοψυχολόγο μας είπε ότι ο ίδιος δνε μπορεί να διαχειριστεί καλά τις καταστάσεις με τα παιδιά του, που είναι εφηβοι, συμβουλές οκ εύκολο να δίνεις....η πράξη όμως...

Γωγώ, ρώτησες την ψυχολόγο αυτή αν έχει παιδιά δικά της?

θεωρώ πολύ πιο σημαντική και με ιδιαίτερη βαρύτητα μια συμβουλή που προέρχεται από ειδικό που έχει δικιά της/του παιδιά!!!....γιατί ξέρει γιατί μιλάει....αλλιώς τα άλλα είναι φρου φρου και αρώματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α τωρα διαβασα για την εστε που εγραφε η Χρυσα!

Ζωουλα μου θα συννενοηθουμε την κυριακη!! :D Μια χαρα η Μ μ τον μπαμπα της,ε?να το κανεις πιο συχνα...γι σενα το λεω αλλα και για εκεινους! ;)

Γιωτα περαστικα σας και παλι...κουραγιο...

Αφρο μεγεια!!!

Αμυγδαλελαιο πραγματι ειναι πολυ πιο φθηνο στα φαρμακεια...δεν ξερω τι περισσοτερο θα εχει το μαρκας για να εχει 2πλασια ή 3πλασια τιμη...

Παναγιωτα για την κυτταριτιδα(εχω κ εγω εννοειται!) χρειαζεται διατροφη(που ουτε εγω κανω) σε συνδιασμο με γυμναστικη...παλι δε θα εξαφανιστει...κανε κανενα πηλινγκ που κ που και ενυδατωνε τα σημεια!

Σκεφτηκα να βαζω θερμαντικες κρεμες...αφου θερμαινουν ,ισως "δουλευει" η περιοχη...δεν το τολμησα ομως! :P

Αργυ :lol::lol::lol: κατι λεει να ηταν πετουμενο και ο ηλιος στην ανατολη...και καιγεται ο χριστιανος σαν το πιπερι....αλλα ειναι μαμακιας και τα λεει στη μανα του ολα αυτα! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως οσο πιο αγυμναστο ειναι το ποδι- κωλι τοσο πιο εντονα φαινεται η κυτταριτιδα!...γμτ τι μου την θυμισες τωρα και τα πηρα στο κρανιο?! :lol::lol::lol: Και το μαυρισμα βοηθαει! :P

Επεξ.

Αργυ τωρα σε διαβασα!

Ρε συ κ εγω (και οι περισσοτεροι) φωναζουμε...οκ...προσπαθουμε οσο το δυνατον λιγοτερο!

Ομως μου εκανε εντυπωση πως η ψυχ. ειπε στη Γωγουλα οτι θεωρει πως ο Γ. φωναζει επειδη την αγαπαει και θελει να της παρει ενα βαρος,μια ευθυνη,αναλαβανοντας την εκεινος...Μου φανηκε κουλο ομως!

Εχω σκασει....σχεδον 2 πιατα ρυζι με κοτοπουλο και τυρι,10+ πουρακια κ ενα μικρο κρουασαν.... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά έγκλημα δεν έκανες εννοείται αλλά πώς και δεν έτυχε να το αναφέρεις τόσο καιρό καλέ :o:o:o:o:-?

κι έφυγες ε? αχ.. και ο Γ έτσι αλλά έμπλεξε τι να έκανε, λύση ανάγκης βλέπεις :( τεσπα μια χαρά είμαστε θα μπορούσε να είμασταν και χειρότερα..

Για κυταρίτιδα μαύρισμα ναι

Και μασαζ έκανε μια φίλη μου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τασια με δουλευεις;;;;..

με αυτα που εφαγες δε θες και κυταρριτιδα...

βασικα για καλυτερη οψη του δερματος- γιατι για θεραπεια θεει ριζικη αλλαγη στον τροπο ζωης διατροφη γυμναστικη πρειποιηση μπλα μπλα μπλα- οι καλλυντικες κρεμες τουε μποριου κανουνδουλεια..

σε συνδιασμο με ηπια ασκηση συστηματικη χριση πιλιγκ η στο ντουσ τριψημο με λουφα και εφαρμογη της κρεμας για 3 μηνες πριν την εκδεση των επιμαχων σημειων και καθόλη τη διαρκει ατου καλοκαιρου.

Παλαιοτερα προ παιδιων που εννωειτα πως παλη ειχα κυταρριτιδα απο Μαρτιο ξεκινουσα να χροσημοποιω πιλινγκ με χοντρο αλατι λεμονι 2 φορες την ευδομαδα καθιμερινα στο ντουσ εκανα μασαζ με κυκλικες κινησεις και εβαζα μιακρεμα της ελανσιλ..

εβλεπα διαφορα στην οψη

φυσικα με το που σταματουσα την διαδικασια αυτη..το μποτι ποπος επεστρεφαν στην προηγουμενη μορφη..

εφου χλαπακιαζα αβερτα βλακειουλες..επινα πολυ καφε..επινα 2-3 ποτα...τα λιπαρα ηταν στο φορτε μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ρωτήσω

με πήρε ο Γ ενα πακετο φυλλο κρούστας που είναι 1 κιλό

η συνταγή της πορτοκαλόπιτας λέει "1 πακέτο φύλλο κρούστας"

1 κιλό δηλ. ή να το χωρίσω? και μαζί με τη πορτοκαλόπιτα να κάνω και μια μπουγάτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Π μόλις έφαγε δυο μπόλι τραχανά με πατάτα και καροτο και τυρί φέτα !!!

άρχισα να τον ταιζω πριν έρθει ο Μ γιατι εκείνος έρχεται και έχει φαει το φαγητό του στο σχολείο και εδω θέλει μετα κολατσιο κανένα κεικ κανένα μπισκότο κιι μου παρεσερνει και τον μικρό. Τωρα ήρθε και του έδωσα μπισκότα έδωσα.και στον μικρό για επιδόρπιο μια και έφαγε πολύ καλά!!

Εγω το γνώριζα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω τα νεα πριν διαβασω..

πηγα χθες ενδοκρινολογο..οκ με εγραψε εξετασεις τις εκανα σημερα

πηγα μετα αγγελικη με τα 2 μωρα..θεεεεεε μου τι αγχος..ειχαμε κ καθυστερηση..

τεσπα ολα καλα..ειδε κ το φυλο..ειχε λεει καλη σταση..με εβγαλε φωτο τρισδιαστατη κ φαινονται 2 ποδια

αναμεσα εχει μια σα μπιλιτσα..κ πιο πανω 2 μπιλιτσες..

η ειναι ο λωρος που συνεχιζεται προς τα γεννητικα οργανα η ειναι αγορακι :lol:

κ το καλυτερο?με εβαλε να επαναλαβω τη εξεταση της συφιλης..στο νοσοκομειο οι εξετασεις δειχνουν οτι ειμαι θετικη :o:o:o:o

αυτα...παω να διαβασω..

σες σε βλεπω μεσα..ευχομαι ολα καλα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...