Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

σες καλα αποτελεσματα......και καλο κουραγιο στην μανουλα σου :x

σορυ που δεν σχολιαζω αλλα ειμαι στις μαυρες μου......τι πρωτοτυπο :roll::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο τελεια τιμη...

παρτηνα...αφου παρεις τη κιρεσε..

η κιρεζ αν τη βαζεις πρωι βραδυ..θα σου τελειωσει σε ενα διμηνο..

και το απολεπιστικο μια χαρα

Βικακη μου γκαρνιε γκαρνιε..

δενε χει σχεση η τιμη μιας κρεμας και στο λεω εγω που εχω βαλει και πανακριβες..εχω παρει και σκιν καβιαρ της λα πρερι..αλλα το κατα ποσο καλυοπτει τις αναγκε ςτης επιδερμιδας σου..

η μαμα μιας φιλης μου βαζει την τοκαλον εδωκαι 30 χρονια...

και σε σομα και χερια την κλασσικη μπλε της νιβεα..

εχει μουρι τσιταααα

η μανα μου παλη λεει πως η καλυτερη της ηταν μια της σανελ..140 ευρω..

οταν μποροσα της την επαιρνα..τωρα εχει "ξεπεσει" στην εστε :lol::lol::lol::lol:

Τι εγινε με τη βαφτηση;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτού πάλι αρρώστιες βρε παιδί μου? Περαστικά :x

Χρύσα σιδερένια η μαμά! Κι εμένα στην καισαρική μου έδιναν παυσίπονα αλλά και πάλι πόναγα πολύ... Και γενικώς αντέχω τον πόνο. αχ, υπομονή, να είναι όλα τα άλλα καλά κι ο πόνος είναι το λιγότερο.

Ιουλία χρόνια πολλά και καλά! Με το καλό να έρθει ο μπεμπάκος και με το καλό και το τρίτο που δε θα μάθεις το φύλο :D

Αναστασία τι δουλειά? Στείλε παιδί μου κανα μήνυμα :twisted:

Σας αφήνω να δουλέψω... το έχω παραχέσει τελευταία.... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι τι εγινε παλη ρε συ....

κοιτα ηθελα να στο πω και τις προαλες αλαλ ειχα τον πονο μου και ξεχαστηκα..

δεν αρκει να μη στελνει ςμονο τον εναν παιδικο-σχολειο..

τις ιωσεις τις φερνουν και τα αλλα..

ο Γιαννης πχ αρρωσταινει σηχνοτερα απο τον Χ ευτυχως οχι σοβαρα..

γιατι ο Χ πηγενε παιδικο και κουβαλαγε ιωσει ςκαι ας μην αρωστανενε ο ιδιος ..

ευτυχως εκτος απο το φετινο γιορτινο που μας πηγε...γα...ιοντας..δενε ιχαμε σοβαρα περιστατηκα..

Μαγδουλι μου τι εκανες με τις διακοπες;;;..ειδες κανενα καλο πακετο με καποιο γραφειο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα ξεκίνα συστηματικά να βρεις δουλειά! Νομίζω σου χρειάζεται. Πέρα από το ότι θα αλλάξει η καθημερινότητά σου και θα γεμίσουν οι μέρες σου, είναι καλό να είσαι και οικονομικά ανεξάρτητη. Να παίρνεις μια σύνταξη αργότερα...

Εκτός πια αν είστε τόσο σούπερ οικονομικά που δε χρειάζεται... Σε αυτή την περίπτωση ξεκίνα διάφορα χομπυ. Αθλητισμό, μουσική, μαγειρική, γράψου κάπου!

Γερμανικά ξέρεις καθόλου?

Εγώ την απειλή 'θα φύγω' τη χρησιμοποιώ πολύ συχνά δυστυχώς... :oops: Βέβαια κάτι φορές που έχω όντως ανοίξει την πόρτα κι έχω φύγει δε βλέπω να τη νοιάζει κι ιδιαίτερα. Είναι μαλακία από όλες τις απόψεις πάντως. Κάθε φορά λέω πως είναι τελευταία και μετά από λίγο το ξαναξεστομίζω ανεξέλεγκτα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ξεπεσμος η εστε?

δηλαδη εγω ειμαι στα ποατωματα η εχω φτασει υπογειο?

Ιουλια πολυχρονη...και να εχει παντα καλη διαθεση!

να σε χαιρονται!

Γιωτα...σας παει ...ασε μη πω!

περαστικα σας...

αλλα ανεβα λιγο...ξερω δυσκολο...!

Αναστασια...πολλα λεγονται -πολλα ακουγονται...αλλα για βιασμο δε νομιζω....οκ πηδηκουλας ειναι..αλλα δε νομιζω για βιασμο...βεβαια και το κοινη συνενεση...παραπτομα ειναι...μπορει να τον προκαλεσε ..και μετα του την εφερε...ολα μπορει...το θεμα ειναι τωρα οτι ολοι θα περασουν εδε!

χθες πηγα τζαμπο...και η Μ-Ι φωναζε .. "θελω σουτιεν θελω σουτιεν..."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε γράφω κι αυτό και μετά αλήθεια θα δουλέψω :oops:

Χρυσούλι βρήκα με μια ταξιδιωτική την απόλλο, σε κάποιο από τα κανάρια σε καλές τιμές αλλά τελικά δε νομίζω να πάμε. Ξέρεις τι με χαλάει με αυτά τα ταξιδάκια με τσάρτερ/πακέτο? Οτι θα φύγουμε από εδώ ένα τσούρμο νορβηγοί, και θα προσγειωθούμε κατευθείαν σε ένα μεγάλο ολ ινκλουσιβ ξενοδοχείο. Ναι μεν ωραίο, αλλά δε βλέπεις τίποτα άλλο. Εμεμα μου αρέσει να τριγυρνάω λίγο, να νιώσω ότι είμαι αλλού, να μιλήσω με ντόπιους κτλ... Αλλά δεν έχω χρόνο να οργανώσω τώρα κάτι τέτοιο οπότε μάλλον δε θα κάνουμε τίποτα.

Παίζει η ιδέα να πάμε Δανία στη λέγκολαντ που είναι κοντά :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα σιδερενια η μανουλα σου!!

τελικα καλα κανατε κ κανατε την επεμβαση..καλ αποτελεσματα ευχομαι κ να γυρισει γρηγορα σπιτακι της!! :):)

ειμαι χαρουμενη!!! :D:D:D τί πρωτοτυπο!

πηγα σουπερ μαρκετ,σηκωσα τα παντα,μετα κρεοπωλειο κ μετα στα ιντερσπορτ βρηκα υπερπροσφορα ενα τελειο λαχανι-μπλε μουφαν του σκι για τον γιωργο απο 100 μολις 30ε!! :o:o:o:D:D:D:D:D:D

το νουμερο ειναι λιιιγο πιο μεγαλο νομιζω αλλα εχει μεσα τοσα πιασιματα κ σκρατσ κ πραγματακια που θα ειναι σουπερ!!πολυ χαρηκα!!του το εχω αφησει στο σαλονι να το δει μολις γυρισουμε απο σχολειο!! :D:D:D:D:D:D

για κρεμες..εγω τσιγκουνευτηκα κ πηρα τη μπεπανθολ προσωπου κ ματιων,αυτη που ειναι μια κ για τα δυο..αλλα δε μου αρεσε :roll::roll:

επισης,εκλεισα μεσω γκουντντιλς καθαρισμο προσωπου κ μασκες ενυδατωσης,μολις 19ε απο 60!! ;):D:D

η αισθητικο ςμου χρεωνει 60ε κ ειπα να παρω την προσφορα,για να δουμε!

κ μαλλον..θα παρω την κρεμα που μου εδινε η αισθητικος,ηταν σαφως καλυτερη..ουφ..

μετα λεω να χτυπησω κ ενα ημιμονιμο γαλλικα στα νυχια..μα εχει πολυ ωραιες προσφορες καλε! :mrgreen::mrgreen:

γιωτα περαστικα σας κ παλι..αχ βρε κοριτσι μου.. :(:(

χρυσα θα σου στειλω τα στοιχεια,αν δε βιαζεσαι περιμενε να παω εγω να σου πω κ εντυπωσεις!

λενε πως το ιατρειο του ειναι με παιχνιδια,φιλικο στα παιδια κ.τ.λ...κατσε να δω αν θα συνεργαστει κ ο γιωργος βεβαια!γιατι αν πεισμωσει...τσιμουδια δε θα βγαλει κ αντε να δω πώς θα γινει η διαγνωση :roll:

γυρω στο 70αρι-80αρι πιστευω να παιρνει,θα σου πω!

βικυ φιλακια!τί εγινε με τον συναδελφο κ τη βαφτιση;;;;;;;;

μαγδουλα φιλακια πολλα!!!!με προσεχεις σε καθε κοτσανουλα που γραφω,ε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)

σας φιλω!παω να σιδερωσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα παραγγελεια ...θέλω χειροκροτμα

Πήρα την κιρεζε πρόσωπο και μάτια και απο 100 μλ αμυγδαλελαιο και καστορελαιο (6 και 4 εύρω)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια μια χαρα

εσυ πηρες φορα καλε...χαχα..

καλα κανεις...

μπραβο!!!

Θα περιμενω να μου πεις εντυπωσεις..

ε κοιτα 70-80 για εναν σωστο γιατρο που θα κανει σωστη δουλει ακι εχειαξιοπιστα και σωστα εγραλεια στο ιατρειο του δεν θα θεορω πολλα..

ποσο συχνα πια πας;;;..

αν ηταν παιδιατρος που πηγαινεις καθε μηνα τουλαχιστων θα τα θεωρουσ απολλα..πχ ο παιδιατρο ςτη ςκουνιαδας μου τοσα παιρνει με αποδειξη Χ 2 φορε ςτο μηνα..αυτο το θεωρω το ματσ εγω...

Αφρο :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ελπιζω να σου ερθουν γρηγορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο με γεια!!! :D:D:D:D:D

καλε χρυσα τί φορα πηρα..φτηνοπροσφορες κλεινω οπως βλεπεις!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

για οφθαλμιατρο που ετσι κ αλλιως δεν παει κανεις συχνα κ θεμα να εχει,δεν ειναι πολλα,συμφωνω!

μαγδα νομιζω οτι μαζι με τη φρανιτα θα κανατε σουπερ διδυμο σε διακοπες!! :D:D:D:D:D

οχι πως δεν κανετε φυσικα κ με την αναστασια!! ;);););):):):):):):lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Δε σας διάβασα... :oops::oops::oops:

Το Μαρτινάκι έχει ιωσούλα τελικά, ο πυρετός σταμάτησε, τη νύχτα είχε δεκατάκια (μεχρι 37,2), αλλά έχει απίστευτη μίξα και βήχα... :?:?:?:?:? Το πρωί ξύπνησε και όοολη της η μύτη απ'έξω ήταν ξεραμένες μίξες... :?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και είναι βραχνιασμένη.... :roll::roll::roll:

Αντίθετα, η Ιωάννα που είχε λίιιιιγο βηχάκι έχει ασθματική βρογχίτιδα... :shock::shock::shock: Το βράδυ είχε δέκατα (έπεφταν και ανέβαιναν) και κατά τισ 4 το πρωί έκανε ένα 38,2, της έδωσα πονσταντ και τώρα είναι εντάξει....

Και τα δύο σπίτι με την πεθερά, η οποία κόλλησε και έχει βήχα, λαιμό και πυρετό... :?:?:?:?:?

Παρόλα αυτά αισθάνομαι πολύ πολύ καλά.... :D:D:D:D Το πρωί είχα ραντεβού με την παιδοψυχολόγο του παιδικού... :roll::roll::roll::roll: Ξελάφρωσα απίστευτα, κατάλαβα τα λάθη μου και ότι αναλώνομαι σε λάθος πράγματα... :?:?:? Το πρόβλημα το έχω εγώ και όχι το παιδί.... :roll::roll::roll::roll: Οι δικοί μου λάθος χειρισμοί που οφείλονται στα δικά μου βιώματα, στο τρόπο που εγώ μεγάλωσα δημιουργούν "προβλήματα" στη συμπεριφορά της Ιωάννας...

Αυτό που κατάλαβα από τη δίωρη συνάντηση με την παιδοψυχολόγο είναι ότι πρέπει να καταλάβουμε ότι τα παιδιά μας είναι αυτόνομες προσωπικότητες, να έχουμε μια σχέση ισότητας (και όχι θύτη-θύματος) και να το αφήνουμε να κάνει Ο,ΤΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ....Εφόσον δεν το βλάπτει....

Σας λέω την είδα εντελώς αλλιώς... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καταπληκτική η τύπισσα...Σκύλα, αλλά φοβερή...

Μου είπε ότι είμαι ΚΑΤΕΥΘΥΝΤΙΚΗ (πολύ χειρότερο από το επιβλητική) και θέλω το παιδί να εξαρταται από μενα, να το έχω ρομποτάκι κλπ κλπ κλπ..Και μου λέει την εξής ατάκα...Τώρα που περιμένεις και το γιο αν συνεχίσεις έτσι, ενώ θα θέλεις να δημιουργήσεις έναν άντρακλα σωστό κλπ, λυπάμαι που θα στο πω, αλλά θα τον κάνεις ΜΑΛΑΚΑ.... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol:

Με ξύπνησε η κυρία και έπεσε μέσα σε όλα.... 8-)8-)8-)8-)8-)

Αλλά το χρειαζόμουν... :roll::roll::roll:

Τώρα σκέφτομαι μήπως πάμε και σε έναν σύμβουλο γαμου με τον Γιώργο να λύσουμε τα μικρά θεματάκια μας για να έχουμε μια τέλεια σχέση... :roll::roll::roll:

Νιώθω άλλος άνθρωπος.. 8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε κοριτσια τι οιστρος ομορφιας ειναι αυτος!!!Αχ πολυ μου αρεσει!!!! :D:D:D:D

Εγω παντως θα προσπαθησω να φτιαξω την κρεμα του γαληνου μονη μου..Με μυησε μια συναδελφος που τα φτιαχνει ολα μονη της..Μου εχει εξηγησει και τα ελεια...Ποια ειναι ελαφρια..ποια βαρια...ποια κανουν για ρυτιδες..ποια για φραγμενους πορους...και για τα αιθερια ελαια υπαρχει ολοκληρη φυλλαδα ....

Απλα στην αρχη πρεπει να ψωνισεις αρκετα απο μαγαζι με βιολογικα.

Εγω παλι εχω σιχαθει την κυταρριτιδα...Μα μιλαμε για αιχος ..Εκτος παο διατροφη (που δεν κανω :P:P ) τι αλλο να κανω ρε κοριτσια;;;

Να τυλιχτω με το κατακαθι του καφε και με μια μεμβρανη;;; Η Καινουργιου αυτο κανει .... :lol::lol::lol::lol:

α Μαγδα..εχω διαβασει οτι στα παιδια δεν πρεπει ποτε να το κανεις αυτο...Να ανοιγεις την πορτα και να φευγεις γιατι δειχνει οτι δεν μπορεις να ατιμετωπισεις την κατασταση και οτι χανεις τον ελεγχο.

Καλημερα γωγουλααααα..Περαστικα στην ομορφοοικογενεια....Καλ μωρη την ψυχολογα περιμενες να το καταλαβεις;;;Οταν εφραφες "θα εχω τις κορες μου παντα μαζι μου" δεν το καταλαβαινες;;; :P:P

Φιλακιααααααααα..σε αγαπω πολυ και περιμενω να τα πουμε και απο κοντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλιαααα χρόνια πολλά καλή μου... :x:x:x:x:x Να είσαι γερή και κούκλα πάντα και με το καλό η κορούλα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα καλή ανάρρωση στη μαμά... :x:x:x:x:x:x:x:x

Παναγιώτα αυτό εξακολουθώ να το λέω... :lol::lol::lol: Μα αφού τις θέλω ΠΑΝΤΑ κοντά μου... :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ Γωγώ μάλλον έχω κι εγώ πρόβλημα

και καλά η Φ φωνάζει ή θα μου ρίξει και καμιά άμα θυμώσει

η Ι λέει συνέχεια "ότι θες εσύ μαμά" :|

Παναγιώτα πες ελαιο για φραγμενους πόρους. Να σας πω έχετε βάλει ποτέ αυτά τα αυτοκόλλητα στη μύτη που είναι για τα στίγματα? Εχει αποτέλεσμα αυτό?

Για κυταριτιδα δε ξέρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοοοοοοο

τι κανετε;

σημερα ειχα εξωτερικες δουλειες κ εμειναν τα 2 τους μπαμπας κ κορη

ξυπνησαν φαγαν πρωινο κ πηγαν δουλεια κ οταν πηγα μου λεει η μικρη μαμα σημερα εστειλα μνμ στη σωτηρια τη δικηγορο,λεω μπραβο παιδι μου κ εις ανωτερα :D

γιωτα ελεος πραγματικα δλδ :? τι να σου πω περαστικα σας κ κουραγιο,δν μπορει να ερθει η μαμα σου λιγο να σε ξεκουρασει οσο γινεται;μα πως σας εχει παει φετος!

χρυσα περαστικα στη μανουλα!καλα αποτελεσματα!να συνελθει γρηγορα!ποτε θα βγουν τα αποτελ;

αφροδιτη παρτη καλε !με ξεσηκωσες :lol: κ πηγα κ πηρα εγω χθες που εχω να φορεσω κρεμα ουυυυυυυυυυυυυ αιωνες :) πηρα της κλινικ κ ειχε δωρο μια μασκαρα κ ενα κονσιλερ ,με 30ε πηρα 3 προιοντα!καλη αγορα νομιζω,βασικα ειχε κ αλλο πΚΕΤΟ με μια κρεμα ειχε ενα τσαντακι δωρο με 3 προιντα ορο,μασκα κ αλλη μια κρεμα...αλλα χρειαζομουν μασκαρα οπωσδηποτε...ειχε κολλαλωσει το βουρτσακι να φανταστεις...ελεος δλδ

αργυρουλα μου οκ ηταν μια ασχημη μερα,αλλα νομιζω κγω οτι πιο πολυ τρομαζουν παρα το μνμ που περνουν καταλαβαινεις πως το λεω;αληθεια σκεφτεσαι για χομπυ η δουλεια;ειναι εφικτο;μακαρι να βρεις κατι να σε ενθουσιασει :)

ιουλια χρονια πολλα!με το καλο το 2ο παιδακι σας!νασαι υγιης ευτυχισμενη κ παντα με τοσο καλη διαθεση οσο σε διαβαζω αυτες τις μερες κ πολυ χαιρομαι!φιλια πολλα!

αναστασια μου οκ κανονιστε κ βλεπουμε αλλα θα τα πουμε κ την κυριακη απο κοντα!αληθεια θα ερθει κ το λαβας σοου πως το λενε κ σαλονικα θελετε να παμε;κ οποια αλλη σαλονικια θελει :D πως πανε τα αγγλικα γραφετε συνεχεια :? ;φιλια πολλα πολλα!

θοτυλη εχεις υπερυχο σημερα;αντε ολα καλα θα ειναι !πορτοκαλοπιτα λοιπον οκ!οτι κ να φτιαξεις θα το τσακισουμε! :D:D αντε καλε με το θοδωρη με τοδοντακι!αχ μακαρι να μν ταλαιπωρηθει!φιλια πολλα!!!!

νατασουλα μου κ μεις θα χαρουμε να σας δουμε!ειστε καλυτερα;ειχα κ γω αυτο το μπουκωμα πολυ μανικι :?

κοπελες τελος χρονου τα λεμε αργοτερα φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω...

εχω ,ιωσει μαρι με την παρτι σου!!!

πρεπει να πας σε πνευματικο να ασπαστεις τη θρησκεια..να μαζεψεις λιγο τη γλωσσα σου..και ο Τζορτζ θα σε λατρεψει ακομα περισσοτερο... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

σταματα ρε να αγωνεσαι για τα παντα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οτι θα φύγουμε από εδώ ένα τσούρμο νορβηγοί, και θα προσγειωθούμε κατευθείαν σε ένα μεγάλο ολ ινκλουσιβ ξενοδοχείο.

ακριβώς το ίδιο ΔΕΝ αρέσει και στον άντρα μου, το σιχαίνεται, όλοι μαζί τσούρμο :lol::lol::lol:

εγώ του λέω δεν πειράζει, μόλις φτάσουμε στον προορισμό μας θα φύγουμε μόνοι μας! ;)8-)8-)

αλλά και μόνο ότι θα είναι όλοι οι γερμ. μαζί :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::o:o:o:o

όσο για την δουλειά θα πρέπει να ψάξω κάτι από την καινούργια σχ. χρονιά, αφού ο Λ. σχολάει στις 11.30 και θέσεις στο ολοήμερο δεν υπάρχουν!!! :?

αυτό που θα κοιτάξω είναι να πάω κανένα γυμναστήριο!! :?

βασικά έχω να δουλέψω από το 2004 :ymsigh::ymsigh::ymsigh::ymsigh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια! Εύχομαι να μην απογοητευτω όπως με την απιβιτα.

Αλήθεια ποία θέλει την απιβιτα φερστ λαιν ? Έχω πρωσοπου και ματιών και εχει πολύ μεσα.

Αχ πολλά είπατε όσο έκανα δουλειτσες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο μπραβο αντε καλοφορετη! :)

α θα παρω κ γω αμυγδαλελαιο να γενω θεα :lol::lol::lol:

γωγουλα δυστυχως η ευτυχως αναπαραγουμε πολλες φορες τα βιωβματα μας...θελει πολυ δουλεια παντως για να πιανεις τον εαυτο σου ενα βημα πριν ,να θυμασαι παντα αλλα ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε υπεροχα κ θα τα καταφερεις τελέια!περαστικα στ α κοριτσια σου!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρή Χρύσα πιστεύω....Να σου πω ότι έχω εξομολογηθεί κιόλας μια φορά... :o:o:o:lol::lol::lol:

Απλώς ταυτόχρονα αμφισβητώ... :roll::roll::roll::roll:

Επίσης μαρή η γλώσσα μου είναι το αλατοπίπερο της σχέσης.... :roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Γιατί έχεις τον Γ. για κανέναν Αγιο;;;; :twisted::twisted::twisted:

Βίκυ θα τις έχω μωρή για παντα... :twisted::twisted::twisted::twisted: Οπως μένεις εσύ με τους δικούς σου, θα μένω κι εγώ με τα κορίτσια μου... :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάντως, η παιδοψυχολόγος είπε ότι απ'όσο μίλησε και με τους δυο μας (ξεχωριστά) είπε ότι είμαστε ένα ζευγάρι πολύ αγαπημένο, προς μίμηση, ώριμο για την ηλικία του.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Και ότι οι εκρήξεις που έχει ο Γ. απέναντι στην Ιωάννα όοοοοταν της φωνάζει, του δημιουργούνται από την υπερβολική αγάπη που έχει σε μενα.... :roll::roll::roll: Προσπαθεί να "ξαλαφρώσει" εμένα, να μην πιεστώ, να μη στενοχωρηθώ εγώ και προσπαθεί να κουμαντάρει την Ιω και όταν αυτή αντιδρά υπερβολικά ξεσπά γιατί πιέζεται... :roll::roll::roll::roll::roll:

Ρε μπας και την έχει "λαδώσει" ο Γ;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω...

εχω ,ιωσει μαρι με την παρτι σου!!!

πρεπει να πας σε πνευματικο να ασπαστεις τη θρησκεια..να μαζεψεις λιγο τη γλωσσα σου..και ο Τζορτζ θα σε λατρεψει ακομα περισσοτερο... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

επησις να διαβασεις και να αποστηθησεις ΟΛΟ το καμα σουτρα και να αποκτησεις ολη τη σειλογη του σειρηνακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...