Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

Γεια σας!!!

Ειμαι ενθουσιασμενη και αγχωμενη!Κατι για δουλεια αλλα ακομα ειναι στη θεωρια!Μαζευω γνωσεις! :D

Κ εγω θελω να την παω σε οφθαλμιατρο κ οδοντιατρο!Τωρα που βγαλαμε επιτελους και τα 20 δοντακια! :lol::ymparty:

Μαγδα ρε συ μια χαρα μιλαει η Μ. οταν ειναι στην ελλαδα...μα τι θελεις να κανει το παιδι?3 γλωσσες ακουει?Ειδες ποσο αερα παιρνει οταν ειστε εδω?

Σισσυ καλοπερνας στας εξχας??Γτ του χρονου τα γυαλια?

Αφρο καλο κουραγιο...Ισως να επιστρατευσεις και τη φιλη σου απο διπλα?

Αργυρω τι εχεις κοπελα μου?Τι βλακεια εκανες?

Μαρια εννοεις πως εβαλες λιγο ρυζι στις φακες?πχ 1 φλυτζανακι?Ξερω πως γινονται πιο ευπεπτες οταν βαζεις ρυζι.. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:YMHUG: kαλησπερα κοπελες!

τι κανετε;εμεις καλα συμμαζευομαστε ησυχα!

γυρισαμε δευτερα μεσημερι,ειχε ερθει στο νησι κ ο αντρας μου την παρασκευη κ φυγαμε ολοι μαζι!

ωραια περασαμε,η μικρη τους τρελανε ολους!αλλα ο αποχωρισμος γινεται καθε φορα κ πιο δυσκολος....

βεβαια καλα ναμαστε ,υγεια να χουμε κ το μονο μας προβλημα ναναι αυτο!

αργυρουλα μου τι εχεις;τι εγινε;φχαριστηθηκες βολτουλα;;τι καιρο εχετε εκει;φιλια κ μν στεναχωριεσαι οκ;

αναστασια μου!!!!!!!!!!!!!!!!καλα ποσο καιρο εχουμε να σας δουμε ;;;;;;;ναι θα τα πουμε κυριακη απο κοντα! :D

μακαρι να πανε ολα καλα με δουλεια!στο ευχομαι απο την ψυχη μου κοριτσαρα!!!!!!τελικα τι θα ντυθει το κοριτσι;εχω μεγαλη περιεργεια :lol::lol: κ κανατε κ προοδο με το γιογιο :x:x ασε πολυ σκ@το καθαρισμα

κ γω θελω να τη βαζω λεκανη πλεον αλλα πρεπει να παρω στεφανι το αλλο καπου χαθηκε :?

α επισης αν κανονισετε με ιουλια ενημερωστε με μπορει να ερθουμε με το πιτσιποπακι να σας δουμε :D

φιλακια!

αφροδιτη μου απο οτι θυμαμαι οταν εκανα πρακτικη στο παιδοωυχιατρικο στελνουν τα παιδακια κανεις αξιολογηση κ αναλογα παραπεμπεις οπου χρειαζεται....καλη δυναμη,το ναρθει κ να κατσει η μανουλα σου κανα 15ημερο δυσκολο;σε καταλαβαινω ποσο δυσκολα ειναι να μν εχεις βοηθεια!τουλαχιστον κλεισε οδοντιατρο οταν ειναι ναρθει ο αντρας σου ε;γινεται;

θουλη κανε κανα κορμο καλεεε!ευκολο γρηγορο κ μπορεις να στολισεις με χρωματιστες τρουφες κ να γινει πολυ παιχνιδιαρικο!

χιονοκοριτσο τι γινεται;αχ τι καλα να κανονισετε ταξιδακι το πασχα!καλα η μ ειναι τριγλωσση καλε ,νομιζω για την ηλικια της ειναι πολυ καλα!

καποιο κοριτσι ρωτησε για παιδοοφθαλμιατρο σαλονικα αχ θα ψαξω να βρω εκει που ειχα παει μ οταν εκλεισε 1,μου χαν πει ειναι πολυ καλος....πως τον λενε γμγ;;; :roll: θα τον θυμηθω που θα παει!

εγκυουλες της παρεας φιλακια πολλα! :x

αυτα με τραβομαλαει ελεος!!!!!!!!!!παω να παιξω ...κι αλλο!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!

μα εχει μια τελεια μερα!! :D:D

γυρισαμε απο σχολειο,φαγαμε κ τωρα λεω να παμε παρκο!! ;)8-)8-)8-)

βρηκα παιδοοφθαλμιατρο,ειχα παει κ εγω φοιτητρια κ οταν ειδα το ονομα του,θυμηθηκα!βεβαια..τσιμπημενες οι τιμες..αλλα δε βαριεστε,αν ειναι να γινει σωστη διαγνωση ας ειναι οσο θελει!ο συγκεκριμενος ηταν πολυ επιμελης κ διαβασα κ θετικες κριτικες!

οταν ημουν α δημοτικου παραπονεθηκα μια μερα στο σχολειο για το ματακι μου,το ετριβα εντονα,κ ο παππους με πηγε νοσοκομειο..διαγνωση απο καθηγητη εκει"μυωπια"κ γυαλια μου εγραψε!

μετα απο λιγο καιρο ευτυχως η μαμα μου σκεφτηκε να ζητησουμε δευτερη γνωμη απο ιδιωτη..κ τσουπ"υπερμετρωπια κ αστιγματισμος"καμια σχεδη με την πρωτη διαγνωση δηλ.,ακριβως το αντιθετο! :twisted::twisted::twisted:

εβαλα γυαλακια,εκλεισα κ το ενα ματακι ,το"καλο",για να μην τεμπελιαζει το αλλο..καποια στιγμη πεταξα τα γυαλια μονη μου κ δε τα ξαναφορεσα ποτε!

αλλα πρπεει να διαγνωστει κ ο γιωργος να μου φυγει αυτη η εγνοια..αν κ δε δειχνει σημαδια ακομη..νομιζω δηλ.! :roll:

νονακα τα γυαλακια δε γινεται να τα φοραει μονο σπιτι;θα ξαναπατε προτου τα φορεσετε υποθετω,ε;παντως,οσο πιο νωρις διαγνωστει κατι,ξεπερνιεται γρηγορα..μη στεναχωριεσαι,ακριβως το ιδιο ειχα κ εχει κ ο περισσοτερος κοσμος,ολα καλα θα ειναι! ;)

αφρο παρε την κρεμα!

σας φιλω!παω παρκο..εμεις κ τα δεντρα θα ειμαστε τετοια ωρα 8-)8-)8-)

αα!αναστασακι καλη επιτυχια με τη δουλεια!! :D:D:D

επισης κανονισα με τον χ.,οποτε του πω κ κανονισουμε,ειμαι free για την προταση υπερπαραγωγη που λεγαμε!! 8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...Δεν έχω διαβάσει τιποτα από τη Δευτέρα... :oops::oops::oops:

Χθες απεργία, σήμερα δουλειά...Σέρνομαι...

Το Μαρτινάκι έχει από Δευτέρα απόγευμα πυρετό (έχει φτάσει μέχρι 38,8), ο οποίος πέφτει δύσκολα και ανεβαίνει πολύ εύκολα... :(:(:( Στο 3ωρο μάξιμουμ...Έχει πιει του κόσμου τα αντιπυρετικά... :?:?

Είναι όλη μέρα και όλη νύχτα κολλημένη πάνω μου, τα χέρια της δεμένα στο λαιμό μου και αν έκανα πώς έφευγα, ξύπναγε και έκλαιγε... :roll::roll::roll::roll::cry::cry::cry::cry:

Μάλλον για ίωση πρόκειται, έχει και πολλή καταρροή...

Τώρα θα την πάει ο Γιώργος στον παιδίατρο να δούμε.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Πείτε μου επειδή δεν προλαβαίνω να διαβάσω...Με τη μαμά της Χρύσας όλα καλά;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ θέλω παιδοοδοντίατρο και οφθαλμίατρο για την Ιω....Την είχα πάει πέρυσι την Ιω οφθαλμίατρο, δεν είχε θέμα, αλλά μου είχε πει να την ξαναπαω από Σεπτέμβρη, αλλά δεν έχω προλάβει... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Επίσης, θέλω και παιδοοδοντίατρο για την Ιω...Αν και πέρυσι την είχε δει στο σχολείο, έχει σε ένα δοντάκι ένα στίγμα μαύρο... :shock::shock::shock::?:?:?:? Και το έχει καιρό.. :roll::roll::roll: Δεν αποκλείεται να θέλει σφράγισμα δηλαδή... :roll::roll::roll::roll:

Σισσυ παιδοορθοπεδικό έχω ακούσει για δυο...Ένας Κανελλόπουλος στο Ιασώ και ένας Αναστόπουλος (νομίζω) στο Παίδων... :roll::roll::roll::roll::roll: Το ψάχνω όμως ακόμη...Θέλω να πάω τον μπέμπη όταν γεννήσω... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Α, μάλλον την άδεια μου θα την τραβήξω μέχρι 30/3... :?:?:?:?:?:? Ελπίζω να αντέξεω... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.vrisko.gr/details/_16c30dcc_ ... E%BA%CE%B7

ioylia εδω θα κλεισω αυες τις μερες..εχω ξανα παει το θοδωρη..μου φανηκε πολυυυυυ καλη κ εξυπηρετικη..

ειναι τουμπα ομως :roll:

θα κλεισω εγω σημερα για μενα κ το θοδωρη...

κανονικα πρεπει να πας κ το γιωργη...κλεινουν το ενα ματακι κ τους βαζουν μια καρτελα με παιδικες εικονες..κ ρωταν τι βλεπουν..

μαρια φακορυζο εκαν παλια..δε βρικσω διαφορα..καλα εβαζα ενα τονο ρυζι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια!!!!!!!!!

Ιουλία εμείς αό το μαγαζί προτείναμε τον Μπασιάκο. Είναι μεγάλος αλλά έχει και τεράστια εμπειρία. Αν θες τηλ πες μου να το βρω!!!!

Σίσσυ και η Ειρήνη έχει υπερεκτασικά άκρα (τεντωνουν παραπάνω και βγαίνουν προς τη αντίθετη μεριά) Πήγαμε πέρισυ στον ορθοπαιδικό και μας είπε πως δεν είναι κάτι σοβαρό και πως θα περάσει. Απλά πρέπει να το παρακολουθούμε συχνά. Οσο για τα γυαλάκια που λες πάρα πολλά παιδάκια αντιμετωπίζουν παρόμοιο πρόβλημα. Εχεις μικρόυς βαθμούς κκαι καθώς θα μεγαλώνει θα εξαφανιστεί η υπερμετρωπία. Ο αστιγματισμός έχει να κάνει με την κατασκευη του ματιού. Τον κουβαλάμε από τη γέννησή μας.

Γωγώ περαστικά σας ρε συ! Αν είναι από Δυετρέρα αύριο΄θα είναι σίγουρα καλύτερα ρε συ!

Αφροδίτη έκλεισες ραντεβού στο ΚΕΔΥ; Μόνο αυτοί δίνουν επίσημη διάγνωση. Τα ιδιωτικά κέντρα επίσης κάνουν διάγνωση αλλά δεν έχει υπόσταση το χαρτί τους πχ στο σχολείο. Ζητούν πάντα χαρτί από δημόσιο φορέα γιατί ο ιδιώτης μπορεί να υπερβάλει. ¨οπως και να χει ελπίζω να ξεπεραστεί σύντομα το πρόβλημά σας!!!

Θου με γεια τα τικεράκια ρε συ!!!!!

Ζωή θα σας δούμε την κυριακή; Τέλεια!!!!!!!!!!

Ρε Μάγδα ξέχασα να σχολιάσω το τρελό λουκ παντελονάκι-μπουφαν -πέδιλο-κάλτσα!!!! Θεά!!!!!!!!

Αναστασία λοβ γιου!!!!!!!!

Αργυρούλα τί έκανες και έπεσες;;;;;;

Μαρία γειααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα το ξέρω έκλεισα στο τζάνειο, το κεδυ ειχε αναμονή 3 μήνες και μου είπαν να πάρω στο τζάνειο για πιο γριγορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χθες πηγα εκανα μισο καθαρισμο κ αυριο το αλλο μισο..

θα παρω αυριο κ το παντελη..

τα δοντια του επειδη τα ετριζε μικρος εχουν φθαρει..το πανω δοντι διπλα στα μπροστινα(τα πρωτα)εχει σχεδον φαγωθει..δε υπαρχει δοντακι..κ στο πρωτο δοντι απνω εσωτερικα εχει ενα μαυρακι

μαλλον σφραγισμα..

αυριο θα το παω στο δικο μας κ αν δε κατσει εκει θα το παω σε παιδοοδοντιατρο.αχ θα βασανιστει αυτο το παιδι :cry::cry:

σημερα εχω ενδοκρινολογο κ μετα γυναικολογο..τι καλααααααααααααααααααα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αυτη η βδομαδα ειναι βδομαδα γιατρων..

μωρε σισσακι μπορει να τα γλιτωσετε τα γυαλακια...

αργι γτ ετσι ?τι εκανεες? :cry::cry:

ζωη αποφασισα..θα σας κανω πορτοκαλοπιτα..σκεφτηκα κ γα κορμο αλλα δε εχω ξανα κανει :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ω ρε Θουλη!Θα την τσακισω!!!!Μιαμ μιααααμ!!! :D:D:D

Νατασακι μου :x:x:x

Γωγω φετος δε σας πηγε καλα γμτ...ολο καποιος ειναι αρρωστος :(

Η μαμα της Χρ καλα απ'οτι ειπε η Βικυ...περιμενουν αποτελεσματα... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Ζωουλα μου!Θα τα πουμε την κυριακη!Φυσικα και να ςρθεις όποτε βρεθουμε με την Τζουλια!Κ μη σου πω να αφησεις και την Μαριευη στον μπαμπακιτσο της!αλλα κ μαζι σου να ειναι δε με πειραζει :)

σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα κέντρο τελικά, αγόρασα ένα άρωμα γι αμένα και μια κρέμα χεριών, μία μπλούζα για τα παιδιά.....όταν πλήρωσα το άρωμα η ταμίας μου έδωσε και ένα χαρτί που έλεγε "δωρεάν ένα καφέ μόνο σήμερα" :) , αλλά εγώ δεν είχα χρόνο :? και έτσι πάει ο καφές :roll::roll::roll: ....δεν ήξερα να το αγόραζα από την αρχή!! :roll::roll:

αν έμενα κέντρο όλο στα μαγαζιά θα ήμουν, το σπίτι δεν θα με έβλεπε καθόλου :P και κυρίως τα μαγαζιά με την διακόσμηση για το σπίτι! :)

Μάγδα και εμείς σαν και εσάς είμαστε 3γλωση οικογενεια ........ τι εννοείς μιλάει λίγο? ποιά γλώσσα ?

πάντως είχα διαβάσει ένα άρθρο - νομίζω το είχα βάλει και εδώ για να το δεις - ότι τα 2γλωσσα και ακόμη πιο πολύ 3γλωσσα παιδιά ξεκαθαρίζουν την γλώσσα στο μυαλό τους μετά τα 5 και κυρίως τα 7 έτη!! :?

στην δική μας περίπτωση ο Λ., καταρχήν καταλαβαίνει και τις 3 γλώσσες, μιλάει άπταιστα την γερμανική (αφού πάει σχολείο) και την ελληνική, την μιλάει μεν αλλά όχι άπταιστα.....αγγλικά τα καταλαβαίνει όλα και τώρα που μαθαίνουν στο σχολείο, για εκείνον, είναι κάτι το φυσιολογικό, μια φυσική ακολουθία :?

η δε Ρ. μιλάει πολύ καλά και την Γερμ. και την Ελλ., αλλά νομίζουμε ότι δεν καταλαβαίνει τα αγγλικά! :?

βέβαια μην συγκρίνεις την Ρ. με την δικιά σου Μ. γιατί η Ρ. είναι 2ο παιδί και τα 2α ειναι πιο εξελιγμενα από τα 1α! :?

θα σου έλεγα να μην ανησυχείς, μεγαλώνοντας θα μιλάει και τις 2 άπταιστα! ;)

παράδειγμα ο άντρας μου, που έχει 2 μητρικές!! ;)

Γωγώ περαστικά στο Μαρτινάκι :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη θα μάθεις φύλο? :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εμένα τα γυαλιά με ενοχλούν, έχω κόμπλεξ :? ......αφού δεν έβλεπα καλά και μια μέρα στην Λάρισα, στο απέναντι πεζοδρόμιο κάποιος με χαιρέτησε και δεν ανταπέδωσα :mrgreen::mrgreen:

ώσπου ήρθε η ώρα να πάρω δίπλωμα οδήγησης και έτσι επισκέφθηκα τον οφθαλμίατρο, αλλά αμέσως αγόρασα και φακούς 8-)8-) και τα ΣΚ, ακόμη και να μην πάμε πουθενά φοράω φακούς στο σπίτι 8-)8-)

μου πάνε τα γυαλιά, αλλά με ενοχλούν!!! :roll::roll:

με έχρι "ρίξει" πολύ η ίδια η καθημερινότητά μου, και σήμερα τα παιδιά ήταν δύσκολα στο πρωινό, πειράζονταν και δεν έτρωγαν και δεν άντεξα, τους λέω "φεύγω, μείνετε μόνοι σας!!" :o:o:o ....βάζω τις μπότες μου, το μπουφάν μου, παίρνω κλειδιά και .... έφυγα :?:(:( ....έμειναν μόνα τους στο σπίτι, φυσικά κλείδωσα την πόρτα......έκανα το γύρο του 4γώνου και γύρισα....αλλά βρήκα την Ρ. να κάθεται κάτω να βάζει τις μπότες της και κλαμμένη :(:(:( .....δεν ήταν καλό αυτό......αλλά είχαν φάει όταν γύρισα....βασικά δεν άργησα 3 λεπτά, όχι παραπάνω......και στον γυρισμό από το σχολείο σήμερα η Ρ. κυρία :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ το χρειάζονται κάποιες φορές για να συνερχονται μην νιώθεις άσχημα, άνθρωπος είσαι και καλό είναι να βλέπουν οτι έχεις όρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Αργυρώ σε καταλαβαίνω

καλύτερα που 'εφυγες όμως παρα να καθόσουν και να τσίριζες σαν υστερική όπως κάνω εγώ μερικές φορές που φτάνω στα όρια :?

Ποιό άρωμα πήρες? Εγώ έχω το la vie est belle της Λανκομ Πολύ ωραίο και μου έκατσε καλά.

Δοκίμασα τις φακές δε μου αρέσουν..γενικά δε μου αρέσει να τρώω ότι μαγειρεύω εγώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω με αφρο..ολα μεσα στο προγραμμα ειναι..θα το κανω κ γω :P:P για κανα 3 ωρο ομως..

αχ θα με μπριζωσετε και θα με κανετε να το μαθω..αν δε τις ξεφυγει δε θα το μαθω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eπιστρεψαμε κ μπηκα αμεσως αφου το καμαρι μου ξανακατεβηκε για βολτα στη γιαγια!! :o:o:o8-)8-)8-)8-)

λετε να το καθιερωσει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

νατασα ελεγα για τον ζιάκα,τον ξερω δηλ. κ ειναι κορυφαιος..αλλα κ για τον μπασιακο εχω ακουσει..απλα ο πρωτος νομιζω ειναι πιο..κοντα στα παιδακια,ισως κ λογω ηλικιας..ευχαριστω παντως πολυ! :)

θου ευχαριστω ρε συ..αλλα επειδη με ξερω κ θα τρωγομαι μετα..αν δεν παω σε αυτον που μου εχει κολλησει..μετα θα τρεχω για δευτερες γνωμες..κ ποιος ακουει κ τον χ.,οχι τιποτα!! :lol::lol::lol::lol::lol:

δε με ενοχλει η αποσταση,ετσι κ αλλιως κ η παιδιατρος ντεπω ειναι κ ο ωριλα κεντρο κ αυτος ο οφθαλμ.κεντρο!

μωρε με αγχωσατε..θα κλεισω αμεσα ραντεβου,πώς το αμελησα απορω :roll::roll: πάει χαλασα..μα να μου ξεφυγει ιατρικη ειδικοτητα εμενα;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πορτοκαλοπιτα κανει συχνα η μαμα μου..ωραια ειναι..ελπιζω η δικια σου μονο να μην ειναι τοοοοοοοοοοοοσο σιροπιασμενη οσο της μαμας μου..γιατι θα φαω μονο το μισο ταψι!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μαρια φακορυζο εκανα παλια..οταν ο γιωργος ετρωγε τα παντα,αλλα μονο με ρυζι μεσα..κ ηταν μπλιαξ!

ευτυχως μετα απο λιγο του περασε αυτο το χουι κ ετρωγε ανθρωπινα! 8-) μα τί σε επιασε κ πειραματιστηκες ετσι; :roll:

αργυρω λογικο μου φαινεται το ξεσπασμα σου..ανθρωπος εισαι κ εσυ..ειδες ομως που ταρακουνηθηκαν κ εφαγαν;;

δεν ξερω τί να σου προτεινω για την καθημερινοτητα σου κ πώς να αλλαξει..δεν ξερω τί επιλογες ακριβως εχεις εκει..ομως,αυτο που ξερω σιγουρα,ειναι οτι η αλλαγη ξεκινα πρωτα απο μεσα μας..

επαναλαμβανω ομως οτι δεν ξερω καθολου τα ωραρια σου,ποτε δηλ. επιστρεφει ο αντρας σου,κ τί θα μπορουσες να κανεις απο τοτε μονη..κ αν θα ηθελες βασικα να κανεις κατι μονη :roll:

θου!!ΝΑ ΜΗ ΜΑΘΕΙς ΤΟ ΦΥΛΟ!!ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ!!

Εγω απο τωρα το αποφασισα,στο τριτο,δε θα μαθω τιποτα!κ θα πηγαινω κ χωρις τον χ.σε ολα τα ραντεβου για να μη ρωτησει εκεινος!!!κ βασικα..μετανιωσα που εμαθα κ σε αυτη την εγκυμοσυνη..το τί κοτσανα εχω ακουσει :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν είναι σωστό ρε σεις....γιατί τα παιδιά να μπαίνουν σε ψυχολογικό πόλεμο? δλδ εννοώ γιατί να είναι με τον φόβο μήπως και φύγει η μαμά τους, οπότε πρέπει να είμαστε καλοί? :?

μήπως φταίνε και αυτά επειδή η δική μου καθημερινότητα είναι έτσι? :?

Μαρία, εγώ φγοράω και μου αρέσει το D&G The One, αλλά επειδή το είχα τις 2 ή 3 προηγούμενες φορές, αυτή την φορά αγόρασα το CD Dune.....το φορούσα παλιά και μου αρέσει, είναι έντονο!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το ξερω Αργυρώ είναι λίγο βαρυ

σας αρέσει η Ντορέτα Παπαδημητρίου?

εμένα καθόλου

λέει ότι είναι παραδοσιακή μαμά και ασχολείται αυτή με τα παιδιά της :shock:

πώς τα καταφέρνουν αυτές με τηλεόραση και θέατρο να τα κάνουν όλα δε καταλαβα ποτέ

Εγώ μέχρι το μεσημέρι εργάζομαι και νιώθω ότι δε προλαβαίνω τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...