Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

ρε μαρια ληθεια 3 μηνες μετα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock:

εγω πηγα σημερα,μετα απο 1 μηνα,κ ειχαν ξαναβγει πολλες,επρεπε δηλαδη..

εσενα ακομη τιποτα;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll:

αχ βρε αργυρω..κ γυμνασιο κ λυκειο ναμην παει μια εβδομαδα δε χαθηκε ο κοσμος,σιγα πια!αλλα εφοσον δεν ειναι αρρωστη,κ ηδη δεν πηγαινει 1 εβδομαδα,γιατι να συνεχισει να μην πηγαινει;

αυτο το απλο μονο κ τιποτα περισσοτερο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κάτι υπάρχει αλλά ψιλοπράγματα

αν ήταν καλοκαίρι ας πούμε θα εβγαινα με μαγιό

μη κοιτάς που μ'αρέσει γενικώς να είμαι φαλακροκόρακας :lol::lol::lol::lol:

ρε λέτε γι'αυτό παλεύω με τόσα προϊόντα να μακρύνω μαλλί???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!!

Ιουλία γελάω ρε συ!!!!

Μα δεν υπαρχεις λέμε;;;;; Καλά η πρότασή σου στην Α είναι πόλυ δελεαστική!!!!!! :lol::lol::lol:

Τί κάνετε;;;; Εμείς είμαστε μπουκωμένοι. Η Ε είχε μέχρι και χθες πυρετό. Σήμερα είναι απύρετη. Εγώ θα σκάσω γιατι δεν μπορώ να ανασάνω από τη μύτη και μου τη σπάει. Σταγόνες δε θέλω να βάλω.Τέσπα.

Μαρία οι δικές μου στη βδομάδα πάνω ξξαναβγαίνουν. Γιαυτό και δε με βολεύει η αποτρίχωση το καλοκαίρι.

Αργυρούλα καλά το άρθρο που ΄'έβαλες.... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Δήμητρα σε χάσαμε ρε! Τέλεις η βαρκελώνη;;;; Ζηλέυω έχω να ταξιδέψω χρόνια!

Γιώτα keep going!

Παναγιώτα άρρωστο το σπόρι;;; Εχεις τη μαμά ρε ! Δε μασάς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia σας!!!

Βρε Νατασα και μολις ημουν ετοιμη να δεχτω την προταση-υπερπαραγωγη της Ιουλιας!!!

Τρελλοεγκυουλα τι σε εχει πιασει καλε????? :lol::lol::lol::lol: Χαιρομαι που εχεις μια τεραστια αισιοδοξια κ υπερκινητικοτητα αλλα.....αρχιζω να ανησυχω!!! :lol::lol::lol:

Αλλη φορα κοριτσαρα μου!Ηθελα κ εγω να παω στο σκιαχτρο...ειχα πει τουλαχιστον 2 φορες το μηνα θα την πηγαινω σε παρασταση αλλα οι κυριακες μου ειναι απασχολημενες.. :? απο μαρτιο αρχιζυμε και στα αγγλικα να γραφουμε past papers τα σκ... :?

Θουλακι να τα χαιρεσαι ξανα κ απο εδω τα αγορια σου!!!(με ειπε τελικα να μην της παρω ταινια μονωτικη αλλα....σελτεδακια για να κατουρανε αβερτα τα λεβεντοπαιδα! :lol::lol::lol::lol: )

Ζωη καλως ηρθες!!!!θα τα πουμε την κυριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ωραια ιεναι που εχω υπολογιστη παλι!! :lol::lol::lol::lol::lol:

γυρισαμε απο σχολειο,φαγαμε κ τωρα ο γιωργος κατεβηκε στην πεθερα για βολτα λέει :roll::roll: ! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

οταν ανεβει θα κανουμε καρτες με τις ημερες τις ε3βδομαδας!! ;):D:D:D

αναστασακι δεν παω καλα! :o:o:o

διαβαζω που γραφεις"τρελοεγκυουλα κτ.τ.λ.'κ λεω μα που εγραψε κατι τρελο η νατασα τωρα,τί εκανε παλι,η κοπελα οτι ειναι μπουκωμενη γραφει..ημουν σιγουρη οτι αναφερεσαι σε εκεινην :lol::lol::lol::lol: ..

κ τωωωωωωωωωωωωωωωωωρα καταλαβα :geek::geek::geek::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

νατασακι κ εμενα μου τη δινει το μπουκωμα,αλλα κ εγω δε βαζω ποτε σταγονες..προτιμω να μενω μπουκωμενη..ο χ. παλι τρεχει με ενα οτριβιν στο χερι,δεν αντεχει :evil::evil:

υπομονη,θα περασει..

η δαναη καλα;

εσυ πώς εισαι;ποτε πας γιατρο;θα σε δουμε την κυριακη ,ε;;αντε να συγκρινουμε κοιλιες!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ εμενα πανω στην εβδομαδα βγαινουν,οι τριχες ντε!,αλλα λιγες..φοραω δηλ. μαγιο υποθετω..μεχρι περσι ξυριζομουν,τωρα οπως τις βλεπω..καλοκαιρι ανα 15 μερες θα ηθελε χαλαουα..χειμωνα ανα 3-4 εβδομαδες..

ΑΛΛΑ ειπαμε,μολις γεννησω κ σαραντισω,θα μου κανω δωρο λέιζερ!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

παναγιωτα περαστικα σας..αντε να φευγει ο φλεβαρης να ερχεται η ανοιξη!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αναστασια..ακου αλλη προταση,θα προσπαθησω να την κανω υπερπαραγωγη.............

τριτη,που δενε χεις αγγλικα,ε!,πας την αννυ σχολειο κ δινουμε ραντεβου κεντρο για καφε,αγορα κ φαγητο μετα! 8-)8-)

εγω κανονιζω να παρει τον γιωργο ο χ. απο το σχολειο κ ετσι ειμαι χαλαρη με την ωρα!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

κ ταυτοχρονα συνδυαζεις κ καμια δουλεια που θα εχεις να κανεις κεντρο..δεν μπορει..ολο κ κατι θα εχεις!! ;):):):)

εεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA MAI KAI EGO

ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ Χρυσα , ολα καλα με τη μαμα της...τελικα ηταν πιο μεγαλα απο οτι εδειχναν στον υπερυχο...αναμενουν και η βιοψια, αλλλα οπτικα δεν φανηκαν για κακοηθεια...αναμονη!

Συμπεθερα...σχετικα με αυτο που με ρωτας για το νοσοκ.....

ναι ισχυει ...αλλα τιποτα επιβεβαιωμενο ..δηλδη , ποριματα ,dna , μθα κινητοποηση παντωςυπαρχει...σιγουρα πολλα κενα η υποθεση!

θα δειξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.

Παιδι μου δεν είναι? Δεν το γνώριζα εγω οτι δεν τρώει φρούτα ......

Έγραψα σήμερα στην δασκάλα και μου απάντησε οτι δεν τρώει ..... εντωμεταξύ πήρα 3 μανταρινια και 2 μήλα και του λέω "Μ θέλεις μανταρίνι? " "ναι μαμά και μήλο! " του το καθαρίζω του το δεινω κι μου λέει "μαμά ...δεν μου αρέσει "

Τον ρώτησα αν μου ειπαι ψέματα και μου ειπαι ναι οτι μου ειπαι και ετσι το έκανε ..... τωρα είναι τιμωρία για να μάθει να μην μου λέει ψέματα καινδεννθα φτιάξουμε κεικ σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αναστασια..ακου αλλη προταση,θα προσπαθησω να την κανω υπερπαραγωγη.............

τριτη,που δενε χεις αγγλικα,ε!,πας την αννυ σχολειο κ δινουμε ραντεβου κεντρο για καφε,αγορα κ φαγητο μετα! 8-)8-)

εγω κανονιζω να παρει τον γιωργο ο χ. απο το σχολειο κ ετσι ειμαι χαλαρη με την ωρα!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

κ ταυτοχρονα συνδυαζεις κ καμια δουλεια που θα εχεις να κανεις κεντρο..δεν μπορει..ολο κ κατι θα εχεις!! ;):):):)

εεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

;):-bd:-bd:-c:-c Ή Τριτη ή πεμπτη!Οκ?!Εκλεισε!Αλλα να ξερεις οτι 3.15 θα φυγω για να παρω στις 4 την Α! :D:D Τολμω να πω πως δε θα συνδιασω τιποτα αλλο σε δουλεια!Θα ηθελα ομως να συνδιαστει μαζι μας κ οποια αλλη σαλονικια θελει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τι κανετε?

εμεις καλα...μεγαλωνουμε..σας διαβασα τα καταφερα

για το φαγητο εμενα πινει γαλα το πρωι μετα καποιες φορες θα φαει φετα(μερμελαδα-μελι-μερεντα) ή καποιο φρουτο ή κεικ (αναλογα τι εχω) το μεσημερι κανονικα το φαγητο του (μη φανταστειτε καμια τρελη ποσοτητα) το απογευμα φρουτα κ το βραδυ αναλογα πως εχει φαει την ημερα....δηαλδη ανδεν εχει φαει μεσημεριανο καλα θα φαει κ το βραδυ αλλιως κατι λαιτ κ αναλογα θα πιει γαλα, το γαλα το ζηταει απο μονος του...γενικα εχουμε φτιαξει πολυ το θεμα της διατροφης...εμενα τρωει πολυ σαλατες κ φρουτα ευτυχως....χυμους που κανω εγω καθε μερα...δεν τρωει γιγαντες φασολαδα με τιποτα....την προηγουμενη φορα που εκανα γιγαντες εφαγε 10 :roll: κ μετα του εδωσα σουπα απο το φαγητο της μπεμπας :lol: την οποια την τσακισε

η μπεμπα ειναι πολυ δυσκολη στο φαγητο....βαριεται αμεσως τα φαγητα....το μονο που της αρεσει πολυ ειναι χυμος πορτοκαλι κ της φτιαχνω καθημερινα κ ψωμι.....

χτες εφτιαξα κρεπες κ κεικ...τωρα θα φαω μια κρεπα με πορτοκαλι.....εντωμεταξυ εβαλα κ 2 κιλα...πηγα 58 :cry: δεν ξερω πως τα καταφερα...θα τα χασω που θα παει....σημερα μαγειρεψα μοσχαροσουπα....βασικα την εκανα μπεμπε για το μωρο κ στο πιατο ο καθενας θα βαλει αλατια-πιπερια..κ.τ.λ γ,εφαγα εγινε πολυ νοστιμη....εχω στο ψυγειο κ γιγαντες απο χτες αλλα δεν εφαγα σημερα γιατι με επιασε κολικος εντερου κ το πρωι διπλωθηκα απο τον πονο.....αλλα να πω την αληθεια θελω να παω να τους τσακισω.....δεν ξερω τη με εχει πιασει....ολο το φαγητο σκεφτομαι.... :roll:

τι αλλο να πω.....?δεν θυμαμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε/?

σας ευχαριστω ξανα για τι ευχες..

εμ δε με πηρε τηλ η νατασα για το γαμπρο της εμ δε με ευχεται στο τρενο :twisted::twisted::twisted: ξενερωτη :twisted::twisted::twisted::twisted:

καλε πως μπορεις χωρις ροναλ?????????????????/εγω δε μπορω με τιποτα ομως..με τιποτα ομως λεμεεεε

ιουλια πολυυυυ μαρεσεις...

καλε φερτε ολοι απο ενα σελτεδακι..δε αντεχω αλλοοοοο :lol::lol::lol::lol:

κ γω αυριο θα κανω αποτριχωση..σας αφηνω..ια εχω κοσμο απογευμα κ να κανω καλουδια

α αυριο στο σχοειο θα τους παω για κερασμα αυτο ου ειχε κανει η αδερφη μου

http://spider-puppeta.blogspot.gr/2012/ ... st_31.html

χωρις τουρτα 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιώθω τόσο κουρασμένη!!! Δεν μπορώ ούτε να περπατήσω .....

Ο Π έφαγε μισό μπολ φασολαδα (μου έδωσε η φίλη μου απο δίπλα) και ενα μπόλ μακαρόνια και ο Μ τρωειβτο δεύτερο πιάτο μακαρόνια ....

Θουλη χρονια πολλά και απο εδω, να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώνεις.

Κούλια χαιρωμαι που νιώθεις τόσο καλά και είσαι ευδιάθετη .

Πω πω πραγματικά είμαι κουρέλι στην κούραση ούτε να γράψω δεν μπορώ ....πάω νανπαρω ιπποφαες και σπιρουλινα να πάρω τα πάνω μου ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαιρομαι που ολα καλα με τη μαμα της χρυσας..

χρυσανθη μηπως περιμενεις περιοδο κ τρως πολυ?ασε κ γω το μυαλο στο φαι το εχω :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αναστασια δε με κανεις παλι τικερ? :oops::oops::oops::oops:

κανε κ τα 3..το 3 καντο το διο μονο που βαλε ημερομηνια 30 οκτωμβριου σα τερ

γτ κανονικα ειμαι σημερα 16 ακριβως κ οχι 16+1 :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλη μαλλον γιαυτο....σε μια εβδομαδα θα αδιαθετησω....

να χαιρεσαι κ τον παντελη σου....κ με μια κορη

αφρο για πες γιαυτα που θα παρεις τι ειναι?εγω μονιμος ειμαι κουρασμενη γιατι?

κ εγω παω να κανω τικερακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαλα επιτελους....βασικα ηθελα καιρο να αλλαξω τικερ (θυμαμαι που μου ειπε η αργυρω αν εχει γενεθλια η μικρη κ το παρατηρησα)..ειχα την εντυπωση οτι αλλαζει απο μονο του :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη μια χρά τα 58 κιλά :)

και εγώ τον νου μου στο φαγητό τον έχω, αλλά είμαι λίγο στεναχωρημένη τελευταία, δεν ξέρω γιατί....για πολλά, αλλά δεν βαριέσαι, ίσως να περνάω και φάση :roll::roll::roll:

Χρύσα καλή ανάρρωση στη μαμά και καλά αποτελέσματα :x

Αφρο κρίμα ρε για τα φρούτα :(

κάποια στιγμή ξαναπρόσφερέ τα, μην το αφήνεις....αν κάνεις χυμό μήλου θα τον πιεί? :?

εμένα ο χυμός μήλου δεν μου αρέσει εκτός από τον φρέσκο, να τον στήψω εγώ δλδ :|

θυμάμαι η μαμά μου μας έκανε χυμό στον αποχυμωτή από διάφορα φρούτα :) πολύ νόστιμος!

Παναγιώτα περαστικά και στα 2 :x

Χρυσάνθη από μόνο του αλλάζει.... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα :D:D:D:D

Θουλάκι να χαίρεσαι τα αγόρια σου τα όμορφα, πολύχρονα κι ευτυχισμένα να είναι

Ελπίζω να καταφέρω να έρθω την Κυριακή να σας δώ από κοντά :D:D

Χρύσα περαστικά στην μαμά σου, καλά αποτελέσματα εύχομαι με την βιοψία

Περαστικά σε όλα τα άρρωστα παιδάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Παναγιωτα αν το δεις πριν σε πάρω πάρε τηλ θέλω να μιλήσουμε για κατι.

Δεν έχω κατι καινούργιο να πω ..... μόνο οτι έχω μπριζοθει να πάρω μια Κρεμα προσώπου και ματιών που την θέλω απο πέρσι τετειο καιρό (ενα μην διάφορα έχει το θέλω μου γι να κλείσει χρόνο) και με πιάνουν τσιγκουνιες ...λες και θα δώσω τα λεφτά .....αλλα ..... περιμένω κατι χρήματα απο τα χωράφια μου και έχουν καθηστερισει παρά πολύ λόγο δυσκολιων ....αν τα είχαμε θα είχαμε σχεδων ξεχρεωσει μεγάλο μέρος όσων χρωστάμε ....και εγω σκευτωμαι κρέμες ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας

:twisted: ξυπνάμε το πρωί, ετοιμαζόμαστε, φεύγουμε για το τει

στην πόρτα πάλι φοιτητές και είχαν κλειστά

λέω "τι αποφασίσατε? αφού αποφασίσατε να ανοίξει"

λένε "ναι αλλά σήμερα είναι απεργία και αποφασίσαμε να απεργήσει όλο το τει"

λέω πώς γίνεται αυτό αφού απεργεί όποιος θέλει. Λέει όχι απεργούν όλοι :evil::evil::evil: ελάτε αύριο που θα ανοίξει.

Δε ξέρουν τι τους γίνεται μου φαίνεται. Αν και φαντάζομαι... :twisted:

Πόσες φορές πήγα και ήρθα..πόσες????

Αφρο ναι κρεμες να σκέφτεσαι και ότι σε ανεβάζει ψυχολογικά...

Αμα δε τα πάρεις τώρα, πότε? Αντε ρε μας έχουν καταντήσεις μέσα στο άγχος και τη στενοχώρια :cry: Αντέχεται αυτό το πράγμα???? :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκλεισα και εγω με ααιδοψυχιατρο γι γνωματευση για λογοθεραπεια για τον Μ .

Έκλεισα ραντευου και με γυναικολογο και με οδοντιατρο .....αυτός ο μήνας είναι του γιατρού ..... να δω που θα αφήσω τον μικρό για να τα κάνω ολα αυτα ......και είναι διάσπαρτα σεβολο τον μήνα δεν είναι να πω στην μανα μου να έρθει για 5 -6 μέρες να τα κάνω!! Έχω 1/3 ,8 /3 ,15 /3 και 27 /3!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...