Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

θα πω και στον άντρα μου, αν και αυτός όταν ακούει αγγλία βφάζει σπυράκια :roll::roll::roll::lol::lol::lol:

και κάτι για να γελάσουμε!!!

"Μόλις είχα καθίσει, όταν ακούω μία φωνή από δίπλα να μου λέει:

- "Γεια σου, τι γίνεται";

Δεν συνηθίζω ν' αρχίζω συζήτηση στην τουαλέτα, αλλά δεν ξέρω τι μ' έπιασε κι απάντησα, λίγο σαστισμένος

- "Μια χαρά!"

Κι ο άλλος λέει:

... - "Και τι κάνεις;"

- "Ε, ό,τι κι εσύ, ταξιδεύω!"

Ενώ προσπαθώ να προσπαθώ να καταλάβω το νόημα των ερωτήσεων, αυτός συνεχίζει

- "Μπορώ να έρθω από κει;"

Κάπου εκεί η κατάσταση έδειχνε να ξεφεύγει, οπότε προσπάθησα να τελειώσω ευγενικά τη συζήτηση.

- "Καλύτερα όχι, έχω δουλειά αυτή τη στιγμή!"

Και τότε ακούω τον άλλο να λέει νευρικά:

- "Κοίτα, θα πρέπει να σε κλείσω. Είναι ένας %^@@^ στη διπλανή τουαλέτα που απαντά συνεχώς στις ερωτήσεις μου!"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας..Σας διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω....Αύριο έχουμε απεργία... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Όλο σε γιατρούς τρέχω..Βαρέθηκα... :twisted::twisted: Σάββατο πήγα να με δει ο γυναικολόγος μου...Εδώ και καιρό έχω πολλά υγρά :oops::oops::oops::oops: και την Παρασκευή είχα τόσα πολλά που νόμιζα ότι "έχανα" από τον σακο... :cry::cry::cry: Πήγαμε Σάββατο πρωί πρωί και ευτυχώς δεν είναι τίποτα...Μου έβαλε μέσα ένα χαρτάκι να δει αν είναι αμνιακά, αλλά ευτυχώς δεν.... :D:D:D Φυσιολογικο είναι μου είπε..Αν έχω άλλα συμπτώματα ή φαγούρα να πάω για καλλιέργεια κολπικού υγρού, αλλά δεν έχω τίποτα από αυτά... 8-)8-)8-)8-)

Επίσης, μου είπε γύρω στις 20 Μαρτίου να κάνω έναν υπέρηχο και να πάω να με δει.... 8-)8-)

Από Παρασκευή απόγευμα όταν τρώω, πίνω κλπ έχω απίστευτο πονόδοντο...Από την μια πλευρά...Αλλά δεν μπορώ να προσδιορίσω που ακριβώς... :roll::roll::roll: Πήγα οδοντίατρο σήμερα και δεν έχω πρόβλημα σε δόντι...Πιθανότατα από τα ούλα μου προέρχεται ο πόνος (ματώνουν κιόλας τις τελευταίες ημέρες) λόγω εγκυμοσύνης... :?:?:?:?:?:? Αφού μου τα καθάριζε και έβγαζε κάτι μπαλάκια μικρά πηχτό αίμα... :shock::shock::shock::oops::oops::oops::oops::oops:

Χρύσα μου σε σκεφτόμουν χθες....Όλα να πάνε καλά με τη μανούλα σου... :x:x:x:x:x Να είσαι αισιόδοξη!!Αντε και σε λίγες ημέρες να έρθεις Αθήνα... 8-)8-) Θα σε σκέφτομαι!!!! :x:x

Θουλάκι μου χθες αναρωτιόμουν αν σήμερα ο γαμπρούλης μου γενέθλια... :mrgreen::mrgreen: Χρόνια του πολλά!!!Να το χαιρόμαστε το παληκάρι μας... :x:x Γερό να είναι και με λιγότερη γκρίνια!!! :lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:x Θα τα πούμε και στο τηλ!!!!

Καλά για το σανδάλι με την κάλτσα τι να σχολιάσω;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Είναι ο ορισμός της κακογουστιάς!!! :twisted::twisted::twisted:

Μάγδααααα μην ξαναπέσεις σε αυτό το ατόπημα μωρή,... :evil::evil::evil::lol::lol::lol: Α, η Ιωάννα ξέρεις τι κάνει;;;;;; :twisted::twisted: Κάθεται, φυσάει τη μύτη της μόνη της (χωρίς χέρι)..Μέχρι να τρέξει κάτι και μετά βγάζει τη γλώσσα προς τα πάνω να τη γλείψει... :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: Μια δυο τρεις, πλέον κάθε φορα φωνάζω...Της λέω ότι είναι σιχαμένη, να μην τολμήσει να το ξανακάνει και ότι αυτά τα κανουν τα βρωμόπαιδα... :twisted::twisted::twisted::twisted: Ε, μα με έχει φτάσει στα όρια μου... :twisted::twisted::twisted:

Αρτζι άλλο ρε το mule που φόραγες εσύ και άλλο αυτό στη Vogue... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol: Καλά έκανες ρε και πήγες το βιβλίο της ΡΕΑΣ... :x:x:x

Αναστασία πεθαίνω με το ύφος σου και τα γραφόμενα σου... :lol::lol::lol:

Αφρο τρέξε για φρούτα..Είναι η ευκαιρία σου... :lol::lol::lol: Μπράβο που ξεκίνησες γυμνατική... ;););) Εγώ λέω όταν γεννήσω παράλληλα με διατροφή να πηγαίνω και στα γυμναστηρια Curves..Αυτά που έχουν τα μισάωρα προγράμματα... :roll::roll::roll::roll:

Η Μαρτίνα άρχισε ένα βηχάκι.... :?:?:? Και ήθελα να την πάω για εμβόλιο ρε γμτ... :(:(:( Εκκρεμούν 3 που πρέπει να κάνει... :?:? Ακόμα δεν έχει κανει καν της ανεμοβλογιάς... :?:?:?:?:? Μόνο το MMR καθυστερώ επίτηδες... :roll::roll::roll:

Σαβρογιώτα να μπαίνεις να μας λες τα νέα...Το Κωνσταντινάκι σε λίγες μέρες δεν έχει γενέθλια;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γιώτα κανε εξετάσεις ρε... :(:( Μάλλον ψυχοσωματικό θα είναι... :roll::roll::roll::roll:

Τζούλιαααα μου μας λείπεις... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι άλλο ρε το mule που φόραγες εσύ και άλλο αυτό στη Vogue... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol:

και μένα τέτοιας μάρκας ήταν σαν αυτής που έβαλα....τι επειδή δεν σας το είπα? :P:P:mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Γωγω .....

Κορίτσια πόσες φορές τρώνε φαγητό μεσα στην μέρα? Μεσημέρι βραδυ? Εμένα τρώει το φαγητό του Στις 12 στον παιδικό (φαγητό οχι βλακειουλες) και μετα όταν έρχεται δεν του κάνω και άλλο η άλλο φαγητό αλλα του δεινω κολατσιο, απογευμτινο κι το βραδυ κατι ελαφρι .....δηλαδή μι φόρ την μέρα θα φαει φαγητό ....άντε κάποιες μέρες που έχω κατι που του αρέσει θέλει και το βραδυ και τρώει. Ο Π τρώει ανάλογα και αυτός αν του αρέσει πολύ και το βραδυ ,αλλα τις περισσοτερες φορές τρώει 2 φορές φαγητό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΩγω περαστικουλια στο Μαρτινακι!

μπορει να μην εινα τιποτα!

πηγα σε σχολη γονεων....αλλες 8 εβδ.

ενα θα σας πω "τι εχουμε να περασουμε"....

Αφρο ...τρεξε γρηγορα σουπερ μαρκετ γι αφρουτα

εμας τρωει και οταν γυρισιε απο τον παιδικο και το βραδυ κανονικα μαζι μας!

στο ενδιαμεσο τρωει φρουττακια...η καμια μαλακια!

παω να σιδερωσω το βουνο απο τα ασιδερωτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιστρεψαμε κι εμείς από το μπαλέτο :D

σήμερα ήταν πολύ όμορφη μέρα που δε δουλεύαμε

κάναμε από το πρωί τις βόλτες μας, το απόγευμα πάλι έξω, αφού αφήσαμε τα κορίτσια στο μπαλέτο βολτάραμε με το Γ και γυρίσαμε για να τις πάρουμε όταν τελείωσε το μάθημα..Ένα 2ωρο βόλτα :D

Αφρο και οι δικές μου μια φορά το μεσημέρι τρώνε φαγητό (και όσο φάνε) το πρωί γάλα, μετά κανένα τοστ ή φρούτο στο σχολείο και το απόγευμα κολατσιο, ψωμί με μέλι ή φρούτα πάλι ή γιαούρτι, αυγοφέτα κ.α και γάλα.

Ούτε εμείς τρώμε το βράδυ φαγητό και ας περισσέψει από το μεσημέρι :roll: Τσιμπάμε συνήθως..

Γωγώ περαστικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπεραααα!! Τι κανετε?

Εχω τα μικρα απο το Σαββατο με πυρετο και λιγο βηχα, σημερα τα πηγα παιδιατρο, ιωση κλασσικα, το πρωι με πιασανε και μενα κομαρες και τωρα εχω ριγος και δεκατα :twisted: σιγα μην την γλιτωνα. Δεν διαβασα τιποτα μπηκα μονο να πω...

Χρονια πολλα στον Παντελακο!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] Γερος να ειναι φιλεναδα και να ηρεμησει συντομα :P

Και

Χρυσα ευχομαι τα καλυτερα για την μαμα! Πως ειναι?

Αυτα δεν εχω κουραγιο για τιποτα, φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Γωγώ περαστικά στην Μ. :x , πώς είναι σήμερα? :?:

Λενάκι περαστικά και στα δικά σου :x και τα 2? :( μα και εσύ? :( περαστικά :x

Μαρία είναι ευχαριστημένες με το μπαλέτο? τους αρέσει? το περιμένουν με αγωνία? :)

Αφρο, εμείς τι να σου πω τα ξέρεις/ετε :roll: .....μία φορά φαγητό το μεσημέρι, το οποίο είναι και διαρκείας, οπότε πότε να φάνε και πάλι φαγητό το βράδυ? :?

βασικά νομίζω ότι τα παιδιά θα κάνουν αυτό που κάνουν και οι γονείς, δλδ αν οι γονείς τρώνε βραδυνό φαγητό κανονικά, θα φάνε και τα παιδιά :roll: .......το έχω δει από εμάς, π.χ τα Χριστ. φάγανε κάτι το μεσημεράκι κατά τις 13.00 και μετά το εροταστικό δείπνο της ημέρας το φάγαμε κατά τις 18.00, οπότε και έφαγαν και αυτά πάλι φαγητο!!! :)

εμε΄ςι δεν τρώμε το βράδυ, ο άντρας μου έρχεται κατά τις 16.30 τρώει, ε δεν μπορεί να ξαναφάει στις 20.00 πάλι φαγητό..........με λίγα λόγια τρώνε μόνο μία φορά και μετά διάφορα σνακ :roll::roll:

δεν ξέρω αν είναι σωστό ή όχι...........δεν ρωτάς και τον παιδίατρό σου την επόμενη φορά που θα πας, να μάθουμε και εμείς?! :roll::roll:

ένας συνάδελφος του άντρα μου, είχε πάει το παιδί του στον παιδίατρο και εκείνος του είχε πει ότι κανονικά τα παιδιά πρέπει να τρώνε ένα καλό γεύμα την ημέρα και από κει και πέρα σνακ, για να μην υπάρξει πρόβλημα πάχους στην ενήλικη ζωή τους!!! :? ........δεν ξέρω και αν αυτό είναι σωστό φυσικά!!! :?

της μιας μου αδελφής τρώνε και το μεσημέρι και το βράδυ το ίδιο φαγητό!! :roll::roll:

Χρύσα καλή επιτυχία στην μαμά σήμερα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη να χαίρεσαι τον πάντα χαμογελαστό Ντόντο, ευτυχισμένος να είναι και......να πηγαίνει καθημερινά σχολείο :D:roll::roll:

:ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες! :D:D

επιτελους ςχω κ παλι υπολογιστη!!! :D:D:D:D:D:D

τί κανετε;

σε καμια ωριτσα παρα τη βροχη θα κατεβω κεντρο..εχω ραντεβου για..αποσκατζοχοιροποιηση! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)

χρυσα ολα καλα να πανε με τη μανουλα σου,ναμην πονεσει καθολου κ γρηγορα να γυρισει σπιτακι της! :)

θουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!να χαιρεσαι τον παντελακο!κ τον θοδωρη δηλαδη!μια μερα διαφορα δεν εχουν;;να τα καμαρωνεις τα αγορια σου κ να εισαι σιγουρη πως οσο "ξυλο" κ αν πεφτει τωρα,σε λιγα χρον ια θα ειναι τα καλυτερα φιλαρακια κ δε θα χορταινεις να καμαρωνεις τους λεβεντες σου!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

ο.κ...αυτα θα τα κανεις πινοντας καφεδακι με την κορακλα σου!! 8-)8-)8-)

γιωτα περαστικα σου..

καλα θα κανεις να μη στειλεις τον γιωργο παιδικο,δεδομενων των συνθηκων..

προσπαθησε οσο γινεται να ηρεμησεις..σιγουρα ειναι ψυχοσωματικα ολα αυτα..

στο νοσοκομειο δεν υπαρχει ειδικοτητα δερματολογου;εστω καποιος παθολογος να σε δει εκει..

γωγουλα ευχομαι το μαρτινακι να μην εχει κατι σοβαρο..!

για τα υγρα,αφου ολα καλα,ολα καλα! 8-)8-)

κ εγω εχω..αλλα χωρις φαγουρα κ εγω..τα δικα μου ειναι σαν αυτα που εχουμε στην ωορρηξια..αλλα δεν παιζει φυσικα να εχω ωορρηξια..την αλλη εβδομαδα που θα παω θα ρωτησω..

εχω να δω το φασολακι απο την αυχενικη κ μια αγωνιουλα την εχω..!

μιλησα με λενα εχθες..τρεχει ολη μερα...λενα keep going!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ελενα περαστικα σας!

μαγδα ποσο μου αρεσει καλε να σε διαβαζω!! :D:D:D:D:D:D:D:D αααα...εισαι κρυφο ταλεντο!!!!φιλακια πολλα!!

αναστασακι σε πηρα τηλ. εχθες το πρωι αλλα βολοεδερνες καπου εξω μαλλον!!! :geek::geek::geek:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

οποτε θες,παρε την αννυ κ ελατε να μας συνδυασετε!! :lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) μπας κ θες την κυριακη..να ερθετε πρωτα απο εμενα,μετα να πας στη νατασα κ μετα στη θου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea::idea:

εχω οιστρο η ατιμη!!!

σας φιλώ!!παω να κανω εναν ελληνικο κ να ψιλοετοιμαστω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες!!!

Θουλάκι, να χαίρεσαι και τα δύο αντράκια σου!!! :x:x Γεροί και πολύχρονοι να είναι, να τους χαίρεσαι και να τους καμαρώνεις!!! :D:D Με το καλό και η κοράκλα... να τους βάλει σε σειρά!!!! :P

Χρυσάκι, σε σκέφτομαι... Καλή επιτυχία στη μανούλα σου, καλή ανάρρωση και καλά αποτελέσματα... ΌΛΑ να πάνε καλά!!! :x Περιμένουμε νέα! ;)

Γιωτάκι, σου στέλνω την αμέριστη συμπαράστασή μου και τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!!! :x

Σε καταλαβαίνω ΑΠΟΛΥΤΑ με τις παλιοαρρώστιες... Πέρυσι ειδικά... έφτασα στο σημείο να διαπιστώνω δέκατα και να βάζω τα κλάμματα!!! :shock::( Τα κορίτσια μπορούν να στο επιβεβαιώσουν... Μαρτυρήσαμε!!! :?

Και φέτος μία απ' τα ίδια, μη νομίζεις, αλλά μάλλον τελικά όλα μία συνήθεια είναι!!! :P:lol: (πλακίτσα!) :?

Σήμερα δεν έχω μάθημα!!! :D

Πίνω καφεδάκι και προσπαθώ να διαβάσω... :-B

Και πρέπει να πάρω τηλ την ενδοκρινολόγο να κλείσω ραντεβού... :roll:

Μία ανησυχία την έχω... :?

Α! Βικάκι, με ρώτησες για ft3 και ft4! :oops: Σκέτα t3,t4 έκανα, είναι άλλοι δείκτες αυτοί που με ρώτησες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκια σε ολες!

επανηλθαμε στη βαση μας !

χρονια πολλα θου να χαιρεσαι τα καμαρια σου!γερα κ υγιη!παντα να σας κανουν περηφανους!

χρυσα ευχομαι ολα καλα να πανε με τη μανουλα !περαστικα κ αγυριστα!

κατερινιω καλη δυναμη στον μπαμπα σου !να [πανε ολα καλα!

δν εχω αλλο χρονο θα μπω αργοτερα παλι φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου καλό, περαστικά και στους 3 σας!!!! :?:x:x:x

Γωγώ περαστικά και στο Μαρτινάκι!!! :x Εύχομαι σήμερά να είναι περδικάκι!!! :D

Άφρο, πολύ χάρηκα και με τα φρούτα του Μ :-bd και με τη γυμναστική σου!!!! \M/

Keep walking.... ;)

Θέλω κι εγώ να μας βάλω σε πρόγραμμα γυμναστικής (εμένα και τον Β) γιατί είμαστε παλιοσαράβαλα... :?:?:?

Και όσο γερνάμε, πρέπει να σοβαρευόμαστε με την υγεία μας...... :roll::roll::roll:

Λίγο ο γείτονας, λίγο ο θυρεοειδής μου... Τα 'χω παίξει, τ' ομολογώ....

Και η περιοδεία στους γιατρούς συνεχίζεται..... [smilie=icon_compress.gif] [smilie=icon_compress.gif] :roll::P [smilie=icon_compress.gif]

Μαγδούλα.... Είσαι πράγματι απολαυστική!!!!!! :D:D:D

Να γράφεις πιο συχνά!!!! [smilie=icon_rr.gif]

Και να μη κανονίζεις μόνο με την αχώνευτη ψηλή για το καλοκαίρι!!! :P:P:lol:

Περιμένω κι εγώ ραντεβουδάκι για καφεδάκι -αυτή τη φορά- ~o)~o) στο τιμημένο χωριό!!!! :x;)

Να συνεχίσω;

Όχι, θα σκάσω προς το παρόν, να κάνουμε και καμιά δουλειά και θα επανέλθω αργότερα...

Είναι να μη πάρω φόρα.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω κι εγώ να μας βάλω σε πρόγραμμα γυμναστικής (εμένα και τον Β) γιατί είμαστε παλιοσαράβαλα... :?:?:?

Και όσο γερνάμε, πρέπει να σοβαρευόμαστε με την υγεία μας...... :roll::roll::roll: ,,,,,,

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

πλάκα θα κάνεις βέβαια (δεν ξέρω και τι φατσούλα να βάλω!)

γειά σου Ζωή-άρα :)

γειά σου Μιτσάκη :)

Ιουλία καλή αποσκατζοχοιροποίηση!!! :P:P:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας

πήγα στις 8 στο τει, δεν υπήρχε ψυχή :o ούτε ένα αυτοκίνητο

ξεκλειδώνω, μπάινω στο γραφείο και περιμένω :shock: με έπιασε ενας φόβος..

ρωτάω το φύλακα "ανοίξαμε?" λέει "δεν ξέρω, αφού δε μας έκλεισαν.."

Και αφού καθόμουν ώρα στο γραφείο λεώ κάτσε να βγω να δω τι παίζει και βλέπω στην πύλη φοιτητές να έχουν κλείσει την πόρτα.. Λέει ο φύλακας "έκλεισαν, απλά θα παρακοιμήθηκαν σήμερα οπότε, θα σε βγάλουν" ε και μετά βγήκα μόνη μου, πήρα το αυτοκίνητο κι έφυγα..

Εν τω μεταξύ μιλάω και με τη δασκάλα της Φ, η οποία επειδή είναι υπάλληλος του ΤΕΙ δεν της επιτρέπουν να μπει. Τη δασκάλα της Ι της επιτρέπουν και πάνε κάποια νηπιάκια για μάθημα. Η Ι έχει να πατήσει μια βδομάδα και σήμερα λίγο αγχώθηκα..Έχει χάσει μαθήματα λέτε? :? Άυριο θα την πάω απλώς θα πρέπει να μπαίνω μέσα να την αφήνω, να βγαίνω και να περιμένω, γιατί αλλιώς θα πρέπει να κάνω 2 δρομολόγια να την πηγαινοφέρνω αν δεν ανοίξουμε..Τι να κάνω δε ξέρω αγχώθηκα και στενοχωριέμαι που δε το στέλνω το παιδί σχολείο. Η δασκάλα της Φ λέει να μην αγχώνομαι και θα μπει σε σειρά πάλι και ότι χάσει θα της το κάνει η κυρία της..Βέβαια έχω και την αδερφή μου..ουφ δε ξέρω :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία τι να χάσει ρε συ? νήπιο είναι όχι δημοτικό :roll::roll::roll:

για την προσαρμογή πάλι της Φ. μην ανησυχείς.....μέχρι πότε θα κάνουν κατάληψη? :?:

τι ζητάνε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Χριστός και η Παναγία!!!!

διαβάστε αυτό, αν το έκανε αυτό στο δικό μου παιδί, ο ίδιος θα βρισκόταν εκτός αεροπλάνου!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

http://www.nooz.gr/world/kataggelloun-r ... -en-ptisei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα έχουν συνέλευση και βλέπουμε

ζητάνε να μην μεταφερθεί το τμήμα πληροφορικής στη Λαμία όπως προβλέπει το σχέδιο Αθηνά

Αυτοί δίκιο έχουνε...

Αν πω στην πόρτα ότι έχω νήπιο και πάω στο νηπιαγωγείο θα με αφήσουν αλλά για μένα είναι ολόκληρη διαδικασία..Να έρθει εδώ η μαμά του πρωί να κρατήσει τη Φ (αφού η δασκάλα της δεν μπορεί να πάει) να πάρω εγώ την Ι να την βάλω μέσα και εγώ να περιμένω στην πόρτα να τελειώσει να την πάρω στις 12.30

Τι να πω δεν ξέρω...

άσε που και η δική μου δουλειά έχει μείνει πάρα πολύ πίσω και να δω πώς θα βρω σειρά, το λογιστήριο γενικά έμεινε πίσω και σίγουρα θα φάμε πρόστιμο ασε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα, αληθεύει ότι ένας νοσηλευτής βίασε ασθενή στο Δαφνί? :o:o:o:?

μα τι γίνεται!!!! :(:(

τελικά το αλογίσιο κρέας, μεγάλο σκάνδαλο....παντού βρέθηκε....και εδώ ακόμη και σε φαστφουντ-ντουνερ!!! :?

βέβαια δεν είναι κακό να φάει κανείς αλογίσιο κρέας, σε κάποιες χώρες το τρώνε....το θέμα είναι ότι τ αάλογα αυτά ήταν άρρωστα και τους είχαν δωθεί φάρμακα....περί τα 500.000 άλογα!!! :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!!! :D:D:D:D

Θουλίτσα μου να χαιρεσαι τα ζουζουνια σου!!!!Να μου τους φιλησεις!!!! :x:x:x:x

Χρυσα μου να πανε ολα καλα...σιδερενια να ειναι η μαμα σου απο εδω και περα. :)

Τι κανετε κοριτσαρες μου;; Σας σκεφτομαι συνεχεια ..θελω να σας παρω τηλεφωνο και ουτε αυτο δεν προλαβαινω.Απο την Παρασκευη εχω και τα 2 αρρωστα με ιωση..ο μικρος εκανε και ωτιτιδα....Πολυ πηξιμο....

Ελπιζω τα παιδακια σας να ειναι καλα...και να περασατε ωραιο Σκ.Σας φιλω γιατι σε λιγο αρχιζω μαθημα.

Αθηναιες ...κανονιστε ρε να παμε στο σλαβας σνοου σοου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλημερα σας!!!!!!!!

θου να χαιρεσαι τον ντοντο σου........οτι επιθυμεις για το ζουζουνι σου :x:x:x:x:x:x

σες ευχομαι ολα να εχουν παει τελεια.....περιμενουμε νεα σου :):):)

γωγω περαστικα στην μικρη σου......

εγω με καλυτερη διαθεση.......ελπιζω να μην μου την χαλασουν :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεστρεψα αποσκατζοχοιροποιημενη!!! :D:D:D

κ αποφρυδοποιημενη!! :D:D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αχ εχω τοοοοσο καλη διαθεση!!αισθανομαι πολυ πολυ πολυ τυχερη για τη ζωη μου..σε ολους τους τομεις!για οσα εχω κ οσα θα ερθουν!! :D:D:D:D:D:D

αργυρουλα για τα προνηπια κ τα νηπια,κυριως για τα νηπια,υπαρχει κανονικο προγραμμα σπουδων απο το υπουργειο παιδειας που ο δασκαλος ακολουθει υποχρεωτικα!δεν παιζουν μονο οπως στον παιδικο!!μαθαινουν γραμματα,αριθμους,δεν ερχονται στην πρωτη δημοτικου σε επαφη για πρωτη φορα!

μητσακι καλε δε σε χαιρετησα!!αλλα ειμαι γνωστη γαιδαρα εγω.. :oops::oops::oops:

να πω οτι χαρηκα πααααααααααααααααρα πολυ που πηγες στην εκδρομη στη βαρκελωνη κ χιλια μπαρβο στον αγγελο σου που σε στηριξε!! :):):):)

για τη γυμναστικη κ γενικα την προληψη..συμφωνω μαζι σου..αλλα αντε να βαλεις προγραμμα σε κατι τετοιο...

αα!αναστασακι!αααααααααααααααααααν σκεφτοσουν να δεχτεις την προταση μου για την κυριακη..ακυρο!! :mrgreen::mrgreen: εκλεισα εισαιτηρια το πρωι για το ονειρο του σκιαχτρου!!

εχω ομως αλλη προταση!!!

θες να ερθετε κ εσεις με την αννυ να δουμνε μαζι την παρασταση;;;;;;;;;;;;;;;;;; :idea::idea:

κ μετα πας στη νατασα κ μετα συναντιομαστε ολες μαζι στης θου!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εε;;;;;;;;;;;;;;εεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;υποκλινεσαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; 8-)8-)8-)8-)8-)

μαρια εγω λεω να πας την ιωαννα..ακου σχεδιο τωρα που εχω οιστρο!

πρωι ετοιμαζεις κ τα δυο κοριτσια,οπως οταν πηγαινατε σχολειο κ δουλειακ οι 3!αφηνεις την φ. στη μαμα σου,πας την ιωαννα σχολειο!κανεις βολτες ως τις 12.30,πανε καπου για καφε ή για βιτρινες.κ μετα γυρνας κ την παιρνεις κ ολες μαζι πατε στης μαμας σου! :D:D

εεεεεεεε;;;;;;;;;;;εεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

σας φιλω!κανω πατατες γιαχνι κ παω να δω μη μου αρπαξουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ετσι το σκεφτόμουν κι εγώ Ιουλία ;););)

πήρα τηλ για παπ-υπέρηχο με εοππυ και έκλεισα για 15 Απριλίου ;)

τότε θα αποσκατζοχοιροποιηθώ κι εγώ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρω ότι υπάρχει πρόγραμμα στο νήπιο.....αλλά αν ένα παιδάκι δεν πάει 2-3 μέρες δεν νομίζω να χάθηκε και ο κόσμος ή όταν πάει στην 1η δημοτικού να μην ξέρει τι του γίνεται!!

μπράβο για την καλή διάθεση Ιουλία και Γιώτα :D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...