Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

Ετσι μαλλων//παει γερασα και εγω..

σε λιγο θα αρχισω να χαπακωνομαι..

εδωσταματησα πριν της ωρας μου το αεριους και ξαναρχισα το φτερνισσμα..χαχα..καλα να παθω!@!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρία, με παρέσυρες ρε συ και θα πάω να ρίξω και εγώ μια ματιά στα κεραστάς :mrgreen::mrgreen:8-)8-)

θα πάω την Τετάρτη, που θα αργήσει να σχολάσει ο Λ., μια ματιά που έριξα σε ένα κομμωτήριο της συνοικίας μας και πουλάει αυτά τα προιόντα, πολύ ακριβά :o:o:o 36ε για μια μάσκα 200μλ! :?

τα μαλλιά σου δεν τα βάφεις για να μην χαλάσεις την τρίχα? :?

τώρα το σχόλιο για το λάθος του ΔΝΤ δεν θα το σχολιάσω :P

εμένα τα κλογκς δεν μου αρέσουν καθόλου, έχουμε μόνο για τον κήπο.....βασικά για παιδάκι δεν το θεωρώ σταθερό στο πόδι :?

Μάγδα γιατί σου φάνηκε περίεργο που στην Ιαπωνία ντύνονται όμορφα? :?:

το καλό ντύσιμο έχει εθνικότητα? :roll::roll:

αχ ξέχασα αυτοί που φοράνε φόρμες με παπούτσι και μπουφάν (όχι αθλητικό) και πάνε ΣΜ ή στο σχολείο τα παιδιά τους είναι καλά ντυμένοι, καλόγουστα :P:P

εγώ ξέρω ότι όταν υπάρχουν μαγαζιά όπως π.χ Prada και τα όμοιά τους σημαίνει ότι υπάρχει και αγορά, υπάρχουν άνθρωποι που τα φοράνε........

πάντως όπως και η ομορφιά έτσι και το γούστο στο ντύσιμο είναι πολύ σχετικό και υποκειμενικό.....για μένα πάνω από όλα η άνεση με το ρούχο που φοράς.....

πάω να κάνω σπανακόρυζο, τα παιδιά είναι έξω και γράφουν με την κιμωλία στον δρόμο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EΕνταξει βρε Αργυρω μου....Γνωμες ειναι αυτες...και....γουστα!

Αλλο να εισαι fashion victim,αλλο να εισαι σχετικα καλογουστος(ειτε εχεις μοντερνο,κλασσικο,τρεντυ στυλ)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιιιιουουουου για τις μυξες :ymsick::ymsick::ymsick: Δεν το κάνει μόνο η δική μου δηλαδή? Φιου, ησύχασα τώρα. Χτες που πρόλλαβα μία και της τη βούτηξα από το χέρι έβαλε τα κλάμματα :shock:

Πάμε Πάφο? Έχει βάλει πτήσεις η Raynair και από Άραξο κ από Θεσαλονίκη!

Μιλάνο επίσης :P

Θου εχουμε χιόνια ναι. Θέλεις να έρθεις για σκι? :P

Άργυ δε μου έκανε εντύπωση η εθνικότητα. Αλλά το ότι όλες μα όλες ήταν ντυμένες στην τρίχα! Βάψιμο, τακούνι, φορέματα / φουστίτσες. Πολύ θυληκές. Εγώ ήμουνα τελείως λέτσος μπροστά τους. Ενώ εδώ ας πούμε είμαι πολύ γκόμενα αχαχαχαχαχα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις μου ειπαι ο Μ οτι έχει φαει μήλο και μανταρίνι στο σχολείο και του άρεσε!!!! Θα τρελαθώ έχει να φαει φρούτο απο 1 χρονών!!! Τον ρώτησα αν θέλει να πάρουμε και εδω και ειπαι ναι!!! Να του βάζω και στο σχολείο!!! Έχω μείνει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης ποιά είπε για πίτσα στο σχολείο? Θού?

Στο σταθμό της Μαρκέλλας τρώνε στάνταρ μια φορά την εβδομάδα πίτσα :twisted::twisted::twisted: γενικώς τους κάνουν πολύ σκατά διατροφή... Δεν πάνε καλά οι νορβηγοί στο θέμα της διατροφής. Θεωρούν πως και η πίτσα μια χαρά θρεπτικό φαγητό είναι. Τι έχει? Ψωμάκι, τυράκι, κρεατάκι - δηλαδή σαλάμια :twisted:

Αφροδίτη διάβασες αυτό που έγραψα για τη γυμναστική? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αληθεια αφρο δε τρωει κανενα φρουτα εδω κ 3 χρονια? :o:o ουτε το μικρο σου?

τρεξε σουπερρρ :lol::lol::lol:

η γωγω δε μπηκε..

μαγδα τα χιονια δε μαρεσουν..προτιμω βροχη

εδω δε παλευεται σε λεω η διατροφη..δε πανε καλα

αναστασια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: για το πειρατη.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα με Raynair πετάτε? :? είχαμε δει ένα ρεπορτάζ στην Αγγλική τιβι που έλεγε πώς εκμεταλλεύονται τον κόσμο, αλλά δεν θυμάμαι ακριβώς και κάτι αρνητικό για την Ελλάδα είχε κάνει η εταιρία :? δεν θυμάμαι όμως ακριβώς :?

επίσης είχα δει ένα ρεπορτάζ για το τσιγάρο, έλεγε ότι ένας παθητικός καπνιστής που βρίσκεται στον ίδιο χώρο με έναν που καπνίζει, εισπνέει 85% του καπνού :o:o:o και αν βρίσκεται σε χώρο που ο καπνιστής δεν καπνίζει, αλλά μιλάει στον παθητικό, ο παθητικός εισπνέει το 15% του καπνού :o:o:?:?

φανταστείτε δλδ τι γίνεται στα κέντρα διασκέδασης....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα ήθελα να σου γράψω ευχαριστώ αλλα έμαθα για τα φρούτα και το ξέχασα.

Δεν το γνώριζα, απο αύριο θα κάνω ....τούς βαριέμαι λίγο ...

Θουλη το μικρό τρώει αλλα οχι ολα τα φρούτα πχ ακτινιδιο δεν τρώει. Σήμερα έφαγε 3 φράουλες μια μεσα στο γιαούρτι του και 2 στο χερι μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D:D Μας ήρθε η παραγγελία απο sports direct!

Όλα τέλεια για άλλη μια φορά! Πήρε η αδερφή μου ένα σουπερ μπουφαν του σκι από 230 μόνο 45 ευρω :D:D

Τα παππουτσια των κοριτσιώ τέλεια! Πήραμε και πεδιλάκια και τα δοκιμάσαμε και με κάλτσα! :D Και ένα μπουφάν για την Ι επίσης τέλειο και τα αθλητικά παππούτσια του Γ

Παράκρουση έχουμε πάθει με αγορές οικογενειακώς 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια με γεια

εμενα τα κροκς δε με χαλανε

ο Α εδω στη περιοχη ανετα κυκλοφορει με αυτα

αφρο φραουλες??????/ρε δε ειναι εποχης :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Αργυρώ σταμάτησα τις ανταύγιες να ηρεμήσει λίγο το μαλλάκι μου..έχω να κάνω από πέρυσι την άνοιξη..

Τώρα είναι ομπρε 8-) αλλά είναι ωραίο γιατι και η βάση μου ανοιχτή είναι..

Στο πάρτυ το Σάββατο με ρώτησε μια φίλη της αδερφής μου που η μαμά της είναι κομμώτρια :lol: τι χρώμα τα κάνω και πώς τα έχω καταφέρει να δείχνει τόσο ωραία το χρώμα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αν κάποια στιγμή δω γκρίζα τρίχα θα τα ξανακάνω ανταύγιες όμως ;)

Τόσο έχουν τα κερασταζ μη σου πω ότι εδω είναι και ακριβότερα.. Εγώ τώρα δοκιμάω τα Aussie και είμαι ευχαριστημένη αλλά εχουν παραμπεν από ότι είδα.. Η σειρά κερασταζ που έχω δεν έχει παραμπεν λεει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη δεν με μοιάζει αν είναι η δεν είναι, με μοιάζει να τρώνε .....ο καμενος φυσάει και το γιαούρτι.

θα ρωτήσω την δασκάλα του Μ αν όντως τρώει ....μου φαίνεται απίστευτο ....

Μαρία μεγεια και καλοφορετα, εμένα τα aussie δεν μου άρεσαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τ αρούχα είναι πάρα πολύ καλά

είχα αγοράσει την προηγούμενη φορά για τα κορίτσια με disney

τεσπα Θούλη άσπρη τρίχα ας πούμε :lol::lol::lol::lol:

post-11908-13873940091543_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία πολύ όμορφα :D

ο μόνος ενδιασμός μου θα ήταν το μέγεθος....καμμιά φορά διαφέρει από ρούχο σε ρούχο! :?

π.χ της αδελφής σου είναι XL? και αν της ήταν μεγάλο? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Μ να πάρεις τα αθλητικά είναι καπως φαρδουλα

να ξερεις οτι δεν εχει καλο costumer service να και εμείς 2 φορές που παραγγειλαμε όλα καλά..

αλλα sports direct πρεπει να εχετε Γερμανια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...