Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

Γιώτα :( από το στρες θα είναι, εκτός των παιδιών έχεις και τα άλλα με τον ξάδελφο που σε προβληματίζουν πολύ :? ..... χαλάρωσε....

Χρύσα ναι η βιοψία είναι η πιο σημαντική, εύχομαι να έχει τα καλύτερα αποτελέσματα ;)

Αφρο έχεις ποδήλατο σπίτι? :D τι καλά, κάνε κάθε μέρα ποδήλατο, κοιλιακούς μέρα παρά μέρα....πότε γυμνάζεσαι? πρώί ή βράδυ? :roll::roll:

εμένα το στατικό ποδήλατο δεν μου αρέσει καθόλου, είπα στον άντρα μου να αγοράσουμε το στέπερ που κουνάς και τα χέρια σου, αλλά δεν βλέπω σύντομα να το αγοράζουμε :?

ρε κορίτσια είχε ο Λ. μια άσκηση μαθ. και δεν καταλάβαμε πώς λύνεται :o:o:o

και ο άντρας μου δεν μπορούσε να κοιμηθεί χθες το βράδυ γιατί είχε στο μυαλό του την άσκηση :shock::shock::shock:

και εγώ είδα στον ύπνο μου την λύση της :o:o:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!

Γιατί τι έχει το σανδάλι με την κάλτσα? :mrgreen:

2370_129736005596_5684_n.jpg[/attachment:vy6firc1]

Να ήταν στη μόδα... να το βλέπατε στα περιοδικα, στις διαφημίσεις και σε όοοολα τα μαγαζιά να δείτε πως θα σας άρεσε και πως θα φοράγατε...

Οι ουγκ ας πούμε που τις έχει φορέσει κι η κουτσή Μαρία είναι ωραίο παπούτσι για γυναίκα?

Ε όχι και μοδάτοι οι Γερμανοί Αργυρούλα... Καλά οι Νορβηγοί είναι πολύυυυυ χειρότεροι βέβαια

Γενικώς στην Ευρώποι από όσες χώρες έχω πάει οι Έλληνες κ ειδικά οι Ελληνίδες είναι οι πιο καλοντυμένοι.

Επίσης στην Ιαπωνία μου είχε κάνει εντύπωση το πόσο προσεγμένοι και μοδάτοι κυκλοφορούσαν. Ειδικά οι γυναίκες! Δεν έπαιζε να δεις γυναίκα άβαφτη ή με αθλητικά...

Αυτά περί μόδας που κατά τα άλλα όπως καταλάβατε δεν την ακολουθώ και δε με απασχολεί καθόλου.

Γιωτούλιιιι υπομονή ρε συ... Τώρα όπου να'ναι θα σταματήσουν επιτέλους οι κωλοιώσεις... :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μπορεί οι ζαλάδες να είναι και λόγω ψυχολογίας. Τι σοβαρό να έχεις μωρέ δε νομίζω...

Χρύσα θύμισέ μου τι επέμβαση κάνει η μαμά σου? Ε'ιναι σοβαρή?

Έχει γεννέθλια ο Παντελάκος? Χιλιόχρονος! :x:x:x

Φιλιά!

Φιλιάααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα πώς βάζεις την φωτό και μετά συνεχίζεις από κάτω να γράφεις κανονικά? :?

Μάγδα :lol::lol::lol: πού να το ξέρω?

να σας το βάλω μπας και ρίξετε καμμιά ιδέα?

ν απω ότι δεν υπάρχει πουθενά ρέφερενς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ γράψατε καιβδεν μου τα έβγαλε .....

Αργυρώ έχω και ποδηλατο και όργανο για κοιλιακους.

Το πρωί κάνω γυμναστικη κατα τις 11 με 12. Σήμερα έκανα 5 λεπτά ποδηλατο μόνο για να ξανά ζεσταθώ γιατι πονούσαν τα πόδια μου απο το περπάτημα, και 200 κοιλιακους γιατι είναι η δεύτερη μέρα και πονούσα (την πρώτη έκανα 400!! ) ευτυχώς θυμάμαι καλά τι κοιλιακους και πόσους επειδή πηγενα 3 χρονια γυμναστηριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xAXAXAX..

Μαγδουλι εισα ΘΕΑ!!!!!

καλε ναι..πες για τις Αγκ...

γιατι τα κροκσ;;;;...

αλλα εμενα τα κροκσ γι ατα παιδια με βολευεουν παααρα πολυ παντως...

Για μενα παλη ειναι μπλιαξ....

εγω παντα πιστευωα και πιστευω πως μοδα ειναι αυτο που σου παει..

για να σου πω το παραδειγα,,..

χτες η κουνιαδα μου φορεσε αυτο το φορεμα

http://secondhandshopper.files.wordpres ... =480&h=360

με φαρδια δετη δρματινη ζωνη....

το φορεμα στενευθει κατω...

κατα τα αλλα ειναι μεσα στη μοδα..

το φορεμα αυτο- δικο μου ηταν- φοριετε με λεπτη λευκη ζωνη...

η μαμα μου κανει ολικη ιστεροκτομη αυριο...

ειχε προβλημα με ινωμυοματα κλπ τα οποια παρακολουθουσε απλα υπαρχει υποψια για καρκινο του τραχηλου- εκτος απο μια ηπια δυσπλασια το Τεστ παπ εδειξε οτι υπαρχει καποιο θεματακι..

αφου τα βγαλει ολα θα γινει βιοψια τραχηλου ΚΑι ενδομητριου..ε μετα θα κανει ουτω ςηα λλως μαγνητικη ασχετα με το αποτελεσμα της βιοψιας..

Αφρο τι θελεις να παρεις απο τη συγκεκριμενη μαρκα να σου πω..

τη χρισημοπουσα καποτε ..εμενα ευχαριστημενη γεννικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Αφρο 400 κοιλιακούς πρώτη μέρα? :o

συνήθως ξεκινάς με λίγους για ένα διάστημα και σταδιακά αυξάνεις, όχι πολλούς μπαμ και κάτω!! :roll::roll:

εγώ στην θέση σου θα έκανα το βράδυ αφού έβαζα τα παιδιά για ύπνο.....εκτός και μπορείς το πρωί αφού φύγει ο Μ. για το σχολείο.....γιατί η καλύτερη ώρα για γυμναστική είναι πάντα το πρωί! :| έτσι έχω διαβάσει!! :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιποτα κόλλησα σε ενα ον λαιν φαρμκειο που έχει καλές εκπτωσεις ...κοιτάζω για ορο αλλα είναι πανάκριβοι ....

Καλέ ργυρω το ξέρω ....καθε μετ κάνω 30 λεπτά, σήμερα λέω ήμουν και είμαι ψωφια απο το περπάτημα ,άπλα έκανα λίγο γιατι μπήκα στο σπίτι και πρώτα έφαγα (κρύωσε λίγο το σώμα μου) έκανα λίγο να ξανά ζεσταθώ.

Αργυρώ και τοκαι γυμναστηριο τι πρώτη τι δεύτερη 400 ήταν η αρχη ....ξερεις πόσους εφτανα τις κανονικές μέρες!!?? Μιλάμε για γυναικιους κοιλιακους οχι αντρικους που σικωνεσε μέχρι πάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αργυ αυτό δεν είναι μαθηματικά... κάτι μεταξύ σταυρόλεξου-σουντοκου είναι :lol:

Κοίτα το βιβλίο τους... αποκλείεται να τους το πετάξανε έτσι χωρίς να έχουν κάνει παραδείγματα...

Τώρα που το θυμάμαι κάτι παρόμοιο μας είχες ξαναβάλει σε κάποια φάση ε? :roll: Ή το είδα στον ύπνο μου? :P

Κι η Μαρκέλλα έχει κρογκς. Όντως πολύ βολικά... Καλά φαντάζεσαι να πάρω εγώ κρογκς νούμεριο 41? χαχαχα τρέλα θα είναι

Καλή επιτυχία με την επέμβαση της μαμάς... Εύχομαι να μην είναι τίποτα! Θα μείνει πολλές μέρες μέσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αργυ αυτό δεν είναι μαθηματικά... κάτι μεταξύ σταυρόλεξου-σουντοκου είναι :lol:

Κοίτα το βιβλίο τους... αποκλείεται να τους το πετάξανε έτσι χωρίς να έχουν κάνει παραδείγματα...

Τώρα που το θυμάμαι κάτι παρόμοιο μας είχες ξαναβάλει σε κάποια φάση ε? :roll: Ή το είδα στον ύπνο μου? :P

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

όχι ρε συ έτσι στο ξεκάρφωτο είναι :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τυπο ορο θες;;;..

εγω προσφατα δοκιμασα τςη απιβιτα..μου εδωσε ενα μπουκαλακι δωρο η φαρμακοποιος..

http://www.e-pharm.gr/Product/2806/Page/193/el/

εχει διαφορους τυπους...

μ'αρεσε σαν υφη βαζω το βραδυ κυρις

μετα οταν τελειωσει- που τελειωνει δηλαδη γιατι ειανι κουτσικο..θελω να παρω το σερουμ λαμψης και συσφυξης

Επισης εχω δοκιμασει - σε δειγματακι και αυτην

http://www.pharmacy295.gr/gr/el/product ... serum-30ml

καλουτσικη ηταν...

Μαγδουλι εθχαριστω..

κοιτα και εμενα δε μου αρεσουν σε μεγαλους τα κροκσ..

αλλα του Χ του παν επολυ..τα φοραει γαι παντοφλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@-)@-)@-)@-)@-) είμαι άυπνη

χτες εστειλα την εργασία 3 το πρωί με μειλ

Το πρωί φύγαμε από το σπίτι κατα τις 9 και πήγα τα κορίτσια σε μια παρασταση (πήγε η αδερφή μου τα παιδάκια της από το σχολείο και πήγα και τις δικές μου) πήγα σε κούριερ, έστειλα την εργασία #:-s

και μετά αγορά πήρα για το μπαμπά μου από μπενετον-σισλευ ρούχα να διαλέξει τι θέλει να κρατήσει (έχει -70%) και μετά ότι δε θέλει πάλι πίσω όταν θα πάω τα κορίτσια μπαλέτο @-)

Χρόνια πολλά Θούλη! να το χάιρεστε και με το καλό να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!

Πάω να φάω κι έρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα καλά αποτελέσματα να έχετε και όλα να πανε καλά

Σήμερα θα κλείσω κι εγω για παπ και φοβάμαι γιατί τις τελευταίες ημέρες όλο τέτοια ακούω :?

Αύριο θα πάω στο τει και θα δούμε αν σταματήσει η κατάληψη..Καλά μετα από μια βδομάδα δε θα ξερω από που να αρχίσω :roll: Θα κάθομαι απογεύματα μου φαίνεται..

Όσο για την κάλτσα με το πέδιλο σας είπα τι δεν καταλαβαίνω..Ποιος ο λόγος να το φοράς και δε φοράς απευθείας κλειστό παππούτσι πάνινο ή αθλητικό??? Για πες Μάγδα γιατί δεν έβαλες κλειστό εκείνη τη μέρα? :lol: Για τις ουγκ να καταλάβω ότι κρατάνε το πόδι ζεστό και είναι άνετες...

Αλλά ρε Μάγρδα μόλις σε είδα με την κάλτσα και το πέδιλο λέω πάει αυτή έχει νορβηγιδοποιηθεί :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γιώτα ανέβα ρε...Κράτα το παιδί σπίτι..όλα θα στρώσουν...Πήγαινε κοίταξε τους μύκητες που λες ;)

Ρε Βίκυ τι χάλι είναι να μην κοιμάσαι νύχτα??? Εγώ από τα ξημερώματα περιμένω να ξανανυχτώσει για να κοιμηθώ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ τέτοια μαθηματικά μαθαίνουν στη Γερμανία και έρχονται μετά εδώ και κάνουν λάθος υπολογισμούς και την πληρωνει όλη η χώρα?? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia ξανα! :D

Χρυσα ολα να πανε καλα!

Εσυ πως εισαι με τον αυχενα σου?

Αφρο καλη αρχη με τη γυμναστικη!Ελπιζω να το κρατησεις! ;) Νομιζω πως ειναι υπερβολη οι 400κοιλιακοι παντως!Αν θες τη συμβουλη μου(ξερω,δεν τη θες :lol: αλλα θα την διαβασεις)

Βαλε προγραμμα...Να εχεις στανταρ μερες και ωρες και μονο αν γινει κατι σημαντικο να αναβαλεις τη γυμναστικη.Επειδη στο σπιτι δε σε παρακινει κανενας και ειναι ευκολο να τα παρατησεις κ να καναπεδιαστεις,ισως αν ειχες ποικιλια να σου αρεσε!Δλδ μετα το ποδηλατο κανε 10 ασκησεις διαφορετικες...Γραψτες!πχ 3 σετ κοιλιακων,2 γλουτων,2 ραχιαιοι κλπ...Ή ακομα καλυτερα γραψε οσες ασκησεις θυμασαι και καθε μερα να πρεπει να διαλεγεις 10 απο αυτες!

Μαγδα εισαι θεα!!!!!Θυμαμαι που ειχες πει για αυτη την....εμφανση σου !!!!Αλλα τωρα το βλεπω με τα ματια μου! :shock::shock::shock::lol::lol::lol: Μ'αρεσει παντως το συνολο!Στη...ζουγκλα με πεδιλο-καλτσα,καπρι και μπουφαν!!! 8-) Μωρο μου εσυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

ευχαριστω για τις ευχες σας :x:x:x:x:x

τετοια ωρα εκανα αναπνοες κ μολις εμπαινα κλινικη..αχχχχχχχχχχχχχχχχχ

χθες σβησαμε κερακια..ολα καλα..

σας περιμενω σαλονικιες κυριακη απογευμα σε μενα..αλλα δε θα εχω τουρτα :oops: ε κανα γλυκο θα κανω..για πειτε τι?

ο θοδωρης εχει τικ..με εχει σπασει τα νευρα..ολο τραβαει τα ματοτσινορα του..δηλ κλεινει ματια τα τραβαει να ακουστει το τσικ απ το πετσακι που σηκωνεται ..αχ μου τη εχει δωσει..

δε δινω σημασια αλλα σημερα επανοτα το εκανε :twisted::twisted::twisted:

καλε εγω δε στελνω σε παιδικο το θοδωρη..αλλα σε ξενοδοχειο..ακουστε μεσιμεριανο τη παρασκευη..πιτσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο καλε ποοοοοοσα σετ κανεις για να βγουν 400? :shock::shock::shock::shock::shock:

εγω 3 σετ το 30 εκανα κ τα εφτυναα :lol::lol::lol:

αναστασια μπορεις ρε κυριακηηηηη

τεταρτη παω γιατρο.περιμενω με λαχταρα να μαθω το φυλο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα το κοβω

χρυσα ευχομαι ολα καλα να πανε ρε..αχ μονο να μπεις στη ψυχολογια της φαντΟΖΜΑΙ ΠΩς ΘΑ ΝΑΙ

μαγδα ρε πολυ σε παω :lol::lol::lol::lol::lol:

γιωτα εγω νομιζω οτι ειναι απ τη ταλαιπωρια σου ολα αυτα..

κ γω γιαυτο δε στελνω συχνα το θοδωρη :lol: για να μη αρρωστησει..ακους βενι κ αργυυυυυυυυυ :lol::lol:

μαρια τα εβγαλε ολα 70?περισεψε κατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι μου ναι ρε!!!Θα ερθω,εκτος απροοπτου!!!!Μαλλον θα παω απο νωρις στη Νατασα να τις χαρω λιγο κ αυτες και οτι ωρα μας πεις θα ερθουμε! :D:D:D

Ειπαμε για δωρο χαρτοταινια ε?Δε νομιζω να αλλαξες γνωμη? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου αυρι εχει ο Τεο ;;;..

να ρτον χειρεσαι ρεε..αφου δε θα μπω...

δεν ξερω για κυριακη..η μαμα θα βγει στις 28 του μηνα- ετσι λεει το χαρτακι της-

Τασια μου εγω με το αυχενικο ειναι καλυτερα..για την ακριβει αειμαι μια χαρα..

αλλα ακολουθω κατα γραμμα τις εντολες του γιατρου- πρωτοφανες γαι μενα που γεννικα τις ιατρικες οδιγιε ςτςι γραφω ξες που :lol::lol::lol::lol:

εκανα τις φυσιοθεραπειες μου, κοιμαμαι στο σουπερ κηματιστο μου μαξιλαρι, κολαρο δε φοραω γιατι δεν ποναω τωρα ..

το μονο που δεν εχω κανει ακομα ειναι να αποχωριστω α 12ποντα μου :lol::lol::lol:

κανω συγκεκριμενς ασκησεις που μου ειπε ο φυσιοθεραπευτης....

αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλίτσααα :-*:-*:-*

Δεν είναι τικ ρε συ αυτό του Θοδωρή... απλά του κάνει εντυπωση ο ήχος φαίνεται και το κάνει... μη του λες τίποτα, θα το βαρεθεί κ θα το κόψει.

Η Μαρκέλλα κάνει κάτι πολύυυυυυ χειρότερο τον τελευταίο καιρό.

Είναι όλη την ώρα με το δάχτυλο σφηνωμένο στη μύτη και ότι βρίσκει το ... τρώει :ymsick::ymsick::ymsick: Και δε μπορώ να κάνω ότι δεν το βλέπω γιατί μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφαλι! Άλλ ότι και να της πω αυτή το συνεχίζει. Πολύ αηδία...

θα μάθεις φύλο αλήθεια? όχι ε? μας κοροϊδεύεις? :P

Μαρία μόνο τότε ρε το φόρεσα :mrgreen: δε θυμάμαι γιατί όμως... Παίζει κι να μην είχα κλειστό γιατί ήταν καλοκαίρι. Ή είχα μόνο σταράκια κ θα γινόντουσαν μούσκεμα :? Κάτι τέτοιο παντως. Είχα σοβαρό λόγο :lol:

Το επιχείρημά σου πάντως δε στέκει... Με το κλειστό ιδρώνει το ποδαράκι. Με το καλτσάκι αερίζεται :mrgreen:

Η Μ όλο το πρώτο καλοκαίρι που περπατούσε, φορούσε πεδιλάκι με καλτσάκι.

Αναστασίαααααα! Θα με έκανες παρέα αν με έβλεπες έτσι? :mrgreen:

Για άρχισε να σκέφτεσαι που θα με πας διακοπές φέτος. Μόνο 6 μήνες μας έμειναν, πέρασε ο καιρός :lol: Δεν πάμε κανα εξωτερικό τώρα που μιλάς και την Αγγλική? :P

Αφροδίτη, για τη γυμναστική....αν κάνεις κοιλιακούς ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ να κάνεις και ραχιαίους αλλιώς θα την καταστρέψεις τη μέση σου... Γενικώς γυμνάζουμε πάντα και τους ανταγωνιστές μύς αλλιώς προκαλούνται τραυματισμοί από τις ανισορροπίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδα εχετε χιονια?

χρυσα ναι αυριο εχει..να σαι καλα..αν μπορεσετε ελατε λοιπον

αναστασια θες να πεις οτι θα πας στη νατασα κ η νατασα θα θυσιασει το υπνο της να σας?δεχτει????????? 8-)8-)8-)8-)

ναι μονο χαρτοταινιες..ζιλοτειπ οχι βρεις ντεεεε :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδουλι μου κ εγω την ειχα την ανησυχια ρε συ....φεβρουαριος κ ακομα δεν αποφασισαμε!!!!παμε γερμανια με σανδαλι και καλτσα να την σπασουμε στους γερμανους??? :lol::lol::lol:

Θα σε κανω παρεα ρε συ και ετσι...αλλα θα σου μιλω αγγλικ σαν να εισαι η νταντα των παιδιων! :lol::lol::lol::P:P:P:P:P

Χρυσα μπραβο ρε συ!!!Μαλλον οσο μεγαλωνουμε σοβαρευουμε και πaiρνουμε πιο σοβαρα την υγεια μας! ;)

Θουλη θα παιξω το χαρτι των 55χμ που εχω να διανυσω για να την δω!ελπιζω να την ψησω να τον θυσιασει!Αν δεν πιασει αυτο...θα της αναφερω τα δωρα για τα κοριτσια και για εκεινη.... :lol::lol::P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!!!Να παρω για τοο Θοδωρη εκεινο που φορανε οι πειρατες στο ματι για να κοψει το "τικ"? :lol::lol::lol: Να παρω 2 και για τα 2 ματια???¨η απλως να του βαλεις και στα ματια μονωτικη? :P:P:P

Μαγδα κ η Αννυ το κανει που και που!Καλα,το δαχτυλο με τη μυτη εχουν ετσι κ αλλιως ερωτικες σχεσεις!!!Αλλα οταν τρωει και μυξακια ξερναω!!!!

Ειχε γελιο ενας θειος μου που μας ελεγε για τ συνηθεια αυτη των παιδιων και απορουσε πως δεν σιχαινονται να τα τρωνε!Και λεει "εκεινη η αλμυρη σιχαμερη γευση......μα......πως ξερω πως εχουν αλμυρη γευση :? " πεσαμε κατω απο τα γελια με τη φατσα του που συνειδητοποιησε πως μαλλον ετρωγε κ αυτος μυξες!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τι εννοείς να περιμένεις κ αύριο;!;!;; Να μας σκάσεις θέλεις;;;; Πρωί πρωί τεστ φίλη μου…  Μπράβο κοριτσάκι μου τέλεια τα νέα σου!!! Μακάρι να τα καταφέρατε!! Είχατε επαφές γενικά μέσα στο μήνα ;
    • Κορίτσι μου ισχύει απόλυτα η φράση «εδώ που είσαι ήμουνα…»❤️ κ φυσικά το ίδιο ισχύει κ για μένα που μπορεί να διαβάζει το σχόλιό μου μια γυναίκα που έχει ήδη 3-4-5 παιδιά.  Σε καταλαβαίνω κ ταυτίζομαι μαζί σου. Απλά να ξέρεις ότι το άγχος δεν φεύγει ποτέ απλά μετατίθεται κάθε φορά σε άλλα πράγματα που είναι άγνωστα.    5κοριτσια ναι , ήθελε αγόρι αλλά δεν ήρθε ποτέ 😂   θέλω μεγάλη οικογένεια ναι αλλά σκέφτομαι κ ξέρω ότι με 3 κ πάλι θα είναι δύσκολα να αφιερώσω τον χρόνο που θέλω στα παιδιά κ να μείνω μαζί τους όσο χρειάζεται. Είμαι εκπαιδευτικός όποτε υπάρχει κ το μικρόβιο της καλλιέργειας κ της μάθησης 🤷🏼‍♀️ όλα θα γίνουν όμως. Βήμα βήμα κορίτσια να φτάσουμε στο τέλος.❤️ θα βιώσετε την κυριολεξία της  φράσης «έρωτας  με την πρώτη ματιά» ❤️ 
    • Ευχαριστώ πολύ. Ναι με αμάξι απόσταση 5 λεπτών αλλά δύσκολα βρίσκω να παρκάρω κ έχει σκάλες στην δουλειά ενώ μου έχει πει να τις αποφεύγω. Θα τον πάρω τηλέφωνο.
    • Κορίτσια μου, ξέχασα να σας πω. Εχθές πήγα κι εγώ σε μια παιδίατρο που μου σύστησε μια φίλη μου εδώ. Είναι πολύ γλυκιά και φιλική με τα παιδιά... Θα την πάρω τηλέφωνο όταν γεννήσω και μετά θα τη δει την μπουμπού όταν ανέβουμε Λευκάδα. Μου έδωσε κάποιες πρώτες κατευθυντήριες γραμμές κι όλα καλά.
    • Εγώ πλεον όταν την πιάνει λόξυγγας ξέρω ακριβώς που είναι το κεφάλι της. Αλλιώς μπορεί να είναι και ποπουδέλι το μεγάλο στρογγυλό που πιάνω.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...