Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας!!!

Πωπω ποσα γραψατε...προσπαθησα να διαβασα αλλα εχσα τη μπαλα...

Ευχομαι να ειστε ολες καλα!!!

Αργυρουλα κολλησες με τα σχολια μας???

Κοριτσαρα μου φορα οτι θελεις...Παντως mule με mule εχει διαφορα!Αλλο αυτο με 2 ποντους χοντρο τακουνι και τετραψωνη μυτη αλλο το 12 ποντο μυτερο με τα φρου φρου κ αρωματα!

Η μοδες αλλαζουν και μπερδευονται...πχ φετος στην ελλαδα μπορει να φορας 11ποντη γοβα(σαν γενικος χαρακτηρισμος....αλλα στη μοδα ειναι αυτες με σχετικα στρογγυλη μυτη και δισολα μπροστα...υπαρχουν και πινελιες απο μυτερες αλλα αν η μυτη σκοτωνει κατσαριδα στη γωνια ειναι οφ!

Εδω ο κοσμος χανεται κ εγω γραφω για γοβες!...

αν σου πεσει μετεωριτης στο κεφαλι δε θα κοιταει αν φορας παλιομοδιτικο παπουτσι...ή αν δεν εχεις να φας...

Σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης παπουτσι με καλτσα..(αφου αργει ο επομενος μετεωριτης ας συνεχισω να "χτενιζω το τετοιο μου"...)

Καλα ρε το ιδιο ειναι τα χοντροπεδιλα που φορανε οι τουριστες με καλτσες και το ιδιο τα σουπερ μοντερνα πεδιλακια με καλτσες τυπου girly?!ασε που το κοριτσακι στη φωτο κανει διαφημιση!Αν ειναι να το φορεσεις ετσι στο δρομο πρεπει να εισαι σουπερ τρεντυ.....και ΟΧΙ να το συνδιαζεις με τις κλασσιεκς μπεζ βερμουδες με τις 500 τσεπες λες και εισαι ψαρας και τα λουλουδατα πουκαμισα!!!Και σιγα μην ειναι χωριατες αυτοι που ερχοντα εδω...ασε που τι σημαινει πως οποιος ζει σε χωριο ντυνεται μαπα?και που βρηκε ο "χωριατης" το πεδιλο με τα σκριτς-σκρατς?το φοραει και στα χωρααφια του?

Καποιες πολεις της γερμανιας παραγουν μοδα....αλλα στην πλειοψηφια ειναι πισω σαν λαος...να σημειωσω πως ο αντρας μου εξαγει γερμανια και εκτος του οτι αυτα που ζητανε ειναι αθλια,οσα ειναι μοντερνα ειναι πισω 1-2 χρονιες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ., σιγά ρε μην μαλωσουμε για το τι φοράει ο ένας και οαλλος!!!

Χαχαχαχαχα

Για μένα μόδα είναι ο, τι ταιριάζει στον καθένα π.χ αν στην μόδα είναι η μίνι φούστα και εγώ με τα χοντρά πόδια την φορέσω, τι νόημα έχει η μόδα;

Το σημαντικό είναι να είσαι χαρούμενος με αυτά που φοράς!!

Προσωπικά δεν κοιτάζω τι φοράει ο ένας και ο άλλος!!!

Επίσης σιγά μην περιμένω να πέσει ο μετέωρο της!!!

Αν πέσει στο κεφάλι μου έπεσε .......

Τουλάχιστον αυτοί με τις κάλτσες ταξιδεύουν και αλλού για να γνωρίσουν και άλλους ανθρώπους, πολιτισμιυς, συνήθειες !!!!

Δεν μένουν στο καφένεδακι τους!!!!

Να σημειώσω οπτι ούτε εμένα μου αρέσει η κάλτσες με το πέδιλξ και δεν θα το φορούσε στα παιδια !!!!

Και ο άντρας μου τους κοροϊδεύει !!

Εγώ δεν τους κοροϊδεύω

Ο καθένας όπως αισθάνεται άνετα!!! Και όμορφα !!!

Προσωπική ευτυχία πάνω απο όλα και όχι καταπίεση!!!

Δεν μου αρέσει επίσης και το τζιν με το αθλητικό παπούτσι!! Σπορτεξ

Καληνύχτα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!

Καθυστερημένα να ευχηθώ στη Νατάσσα Χρόνια πολλά για την Ειρήνη ,ακολουθεί κ το τριημερο των γενεθλίων από αυριο! Μάρθα να τους χαιρόμαστε!επίσης χρόνια πολλά και στο Μανώλη της Αφροδίτης!

Νατάσσα με το καλό κ η 3η εγκυμοσύνη ,το έμαθα εχθές!!! ολα καλά να πάνε κ με ένα γιο! :D

Γωγω λατρεψα την κοιλιτσα σου ! δεν σχολιάζω διοτι δεν διαβασα!

φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!!

Μου λείπετε πολυ κ ετσι οπως μπαινω νια φορα την εβδομαδα,αντε 2,διαβαζω τα νεα σας κ μετα ειμαι πτωμα να γραψω κ εγω!καλυτερα δηλαδη,ε!! :lol::lol::lol:

εμεις ολα καλα!περναμε ομορφα,βολτες,φαγητα εξω,φιλοι σπιτι,εχω καποια θεματακια με την¨εσωστρεφεια" σε καποια σημεια του γιωργου,αλλα ειμαι σιγουρη πως θ την αντιμετωπισουμε αποτελεσματικα με τον χ...προς το παρον παρατηρω..οχι οτι ειναι κακο να ειναι ντροπαλος καποιος,αλλα αν καπου μπορω να βοηθησω,να το κανω εγκαιρα κ σωστα τουλ.!

γενικα,απο τοτε που ηρθε το φασολακι στην κοιλιτσα μου,ειμαι πιο αποφασιστικη κ αισιοδοξη..νομιζω οτι μπορω να μετακινησω κ την ιδια τη γη αν χρειαστει!

κατερινακι χαρηκα πολυ με τα νεα σας!!!ολο κ καλυτερα να εξελισσονται τα πραγματα με τον μπαμπακα σου!

αργυρω βρε καλο μου αργυρουλινακι..ειλικρινα πιστευεις πως η πλειοψηφια των γερμανων εχει γουστο στο ντυσιμο;σιγουρα δε μιλαμε για ολους,αλλα αν σκεφτεις συνολικα ελληνες κ γερμανους,νμονο ως προς το ντυσιμο,ε,οχι ως προς τα αλλα,οι Ελληνες δεν ειναι πιο καλαισθητοι;φυσικα κ υπαρχουν κραυγαλεες εξαιρεσεις,αλλα μιλαμε για πλειοψηφιες τωρα..

επισης ξεκολληστε με την καλτσα κ σανδαλι!εγω το θεωρω εγκληματικο!!δε το δεχομαι ουτε σε μικρα παιδια!!αν ειναι να χτυπαει το ποδι,ας βαλει τυπου σταρακι ή αθλητικο!!καλα λεει η μαρια!

επισης μαρια εισαι τρελη!ουτε νε σφαιρες δε δινω τοσα λεφτα για μαλλια!ααα..δε βαφεις αλλο τα μαλλια;τί εννοεις απεχεις απο περσι; :roll:

γωγουλα δε γελαμε καθολου κ να κανετε συμβουλευτικη!

κ εγω νομιζω οτι ο μαριος θα μοιαζει εσενα!!

θου αγορακι καλε εχω!!κοιτα..δεν ανοιξα ακριβως στο πλαι..τα ιδια μου τζιν φοραω κ εσσωρουχα κ δε με στενευουν..αλλα καπως μου φαινεται..θα με δεις στα γενεθλια των αγοριων απο κοντα κ θα μου πεις! 8-)8-)

θελετε να ερθετε απο το σπιτι κανενα μεσημεροαπογευμα;η προταση για ολες τις θεσσαλονικιες!ή να ερθω εγω στο δικο σας;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

απλα επειδη μετα απο καμια εβδομαδα θα δω απαντηση,παρτε κανενα τηλ! 8-)8-)

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Θούλη να χαίρεσαι τον Παντελάκο σου, ευτυχισμένος και υγιής να είναι, πάντα να χαμογελάει και όλα τα καλά του κόσμου να έχει :x:ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

πότε πέρασαν κιόλας 2 χρόνια??? :o:o:o:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

εμείς εδω καλά.

Θουλη να σου ζήσει ο Παντελακος!!! Πάντα χαρούμενος να είναι!

Έχω εδω και κάποιες μέρες αρχίσει να κάνω ποδηλατο και κοιλιακους ...πονάω ολόκληρη. Κάνω σίγουρα μέρα παρά μέρα και θα προσπαθήσω για καθε μέρα ...αλλα μου κάθεται καλύτερα το μέρα παρά μέρα μέχρι τωρα.

Σήμερα θα πάω να δω και για κανένα άλλο ζευγάρι παπούτσια ....θέλω κατι με τακουνάκι για να χαρεί και ο Κ χαχαχα κατι σε μπότα με τακούνι . Θέλω και κουρεμα .....αλλα δεν ξέρω πως να τα κάνω .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Θουλη....πω πω πως περασαν 2 χρ. να τον χαιρεσαι, να ειναι παντα υγιης και ευτυχισμενος!

Αφρο...το εχεις ριξει στα ψωνια?

πριν καμια ωρα γυρισα απο νυχτα και ειχα να παω ολα τα παιδια σχολειο...

αχ πως δεν το θελω αν ατ αβαζω ολα στο αμαξι...γιατ αναγκαζομαι να βαζω τον εμγαλοι μου ανηψιο μπροστα...αχ !

μολις εφτιαξα ενα τοστακι ...το απολαμαβανω και παω γαι υπνοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγά τα ψώνια Βυκη ...άπλα ευκαιρία να πάρω κάνα παπουτσι αφού τα έχει ολα μέχρι 20 .... έχω να παρω παπουτσια χρονια ....

Καλη ξεκούραση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!

Θουλη να τον χαιρεσαι τον μικρουλη σου!Οτι επιθυμει!!!

Ιουλια μου χαιρομαι πολυ οταν σε διαβαζω!Ακουγεσαι τοσο...ανανεωμενη!!!!Θα κανονισουμε για καφε...

Σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα πώς είναι η μαμά σου ψυχολογικά?

αύριο μπαίνει ή σήμερα? καλή επιτυχία :);)

Γιώτα τα παιδιά σου τι κάνουν? ο Γιώργης? :x

ο μπαμπάς μου έχει καταρράκτη και πρέπει να κάνει επέμβαση του είπε ο γιατρός, το κάθε μάτι κοστίζει 1000ε!! :? ιδιωτική κλινική, φοβάται, λέει, στο νοσοκομείο!!! :?

αχ σήμερα είναι μέρα παιχνιδιού στον παιδικό, δλδ κάθε παιδάκι μπορεί να φέρει ένα παιχνίδι από το σπίτι και να παίξει με τα άλλα, και η Ρ. διάλεξε να πάρει ένα βιβλίο ζωγραφικής.....έλα όμως που το ξέχασε σπίτι και το ανακάλυψε όταν φτάναμε στο σχολείο......έβαλε τα κλάματα :(:( .....την λυπήθηκα πάρα πολύ.....την έπεισα να το πάρει αύριο ;) ........αλλά σήμερα όλα τα παιδακια είχαν εκτός εκείνης :? .....μου ζήτησε αν γινόταν να της το έφερνα :roll::roll::roll::roll::roll:

αλλά είναι 10 λεπτά να πάω σπίτι, 10 λεπτά να πάω παιδικό με τα πόδια και κάνει πάρα πολύ κρύο, τα δάχτυλα του ποδιού μου δεν τα ένιωθα......τελικά γύρισα σπίτι, βλέπω το βιβλίο της στο τραπέζι, το παίρνω και της το πάω :) .....το πόοοοοσο χάρηκε δεν περιγράφεται :D:D;):x:x:x

και φεύγοντας από την πίσω μεριά είδα ότι όλα τα παιδάκια ήταν πάνω από το βιβλίο της, τους το έδειχνε :D:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο αργυρώ!!! Εγω σήμερα ξέχασα να του βαλω το μπουκάλι με το νερό του ..... ε εύχομαι ολο και κάποιο μπουκάλι να έχουν εκει .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο καλά ψώνια :D;)

καλύτερα να κάνεις μέρα παρά μέρα γυμναστική για να δίνεις την ευκαιρία στους μύες σου να δουλεύουν....εκτός και κάνεις μία μέρα ποδήλατο, μία μέρα κοιλιακούς.... :roll::roll:

Αφρο δεν ένιωθα τα δάχτυλά μου, αλλά η χαρά της μου έδωσε και μένα χαρά! :D

πήρε ο άντρας μου το αυτοκίνητο αλλιώς... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα.. τι κανετε;;;..ειμαι πολυ κουρασμενη γι ανα σχολιασω την καλτσα τα πεδιλα και τη μοδα...

να πω μονω πως εν μερη συμφωνω με την Αργυρω..μοδα ειναι αυτο που σου παει..

επισης εγω στο θεμα παπουτσι σπανια..πολυ σπανια καολουθω τη μοδα..

Καναμε την εισαγωγη στη μαμα..το μεσιμερακι θα μαθω τι ωρα θα μπει χειρουργειο..2 χειρουργεια εχουν γαι αυριο..ποση ωρα θα κανουν πια;;;...η μαμα μου λογικα θα ειναι το πρωτο χειρουργειο..

Αυτες τςι μερες θα με χασετε λιγο γιατι θα ειμαι μαζι της ολη την ευδομαδα επειδη θα θελει συνοδο τις πρωτε ςμερες..μετα θα τα καταφερνει και μονη της..

χαμος παιδια στο νοσοκομειο..ενα θα σα ςπω..τα κανανε σαν τα μουρα τους..

αλλα το νοσηλευτηκο προσωπικο αψογο ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Αργυρουλα :-*:-*

Ειναι οκ θα ελεγα..αγχομενη..φοβατε τους πονους...αλλα επιστροφη δενε χει..

δεν μπορει να κανει και τιποτα...μακαρη να ειανι καλη μετα η βιοψια εχει να κανει και αλλη μια μαγνητικη για να δουμε τι γινετε..

αυτην θα την κανει μολις αμαρρωσει λιγο καλυτερα οτι αποτελεσμα και να δειξει η βιοψια του τραχηλου...

Πιστευω πως ολα θα πανε καλα...προσπαθω να την πεταδιδω θετικη σκεψη..απαγοπρεψα στο σοι να εμφανιστει..δεν πηρα κανενα τηλεφωνο..δεν εχουν καμια δουλεια εκει

Διπλα στη μαμα ειναι μια γυναικα μεγαλης ηλικιας..εχει ζαχαρο παιδια..και εκανε την 4η εγχειρηση στα γυναικολογικα της και δενκλεισει η πλυγη και η καημενη την εχουν μαλλων με πολυ δυνατα παυσιποναγιατι ειναι σε νιρβανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ολα να πάνε καλά ...

Γύρισα ...δεν αγόρασα τιποτα τελικά ....δεν μου άρεσε τιποτα .... κοίταξα σε αρκετά μαγαζιά .

Το πόσο περπάτησα!!! Δεν έχει πολύ ποδηλατο σήμερα ....

Αργυρώ οι κοιλιακοι πρέπει να γίνονται όταν είναι ζεστό το σώμα ....το ποδηλατο ζεστενει το σώμα.

Εδω και δυο μέρες είμαι 66,6 χαχαχα ουυυυ σιξ σιξ σιξ χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας.......

σες ευχομαι μεσα απο την καρδια μου ολα να πανε τελεια και να τελειωσει η ταλαιπωρια σας....... :x:x:x:x

κατερινακι πως παει ο μπαμπας σου;;;;

αρτζι μπραβο ρε που της το πηγες......

θου να χαιρεσαι το καμαρι σου.......να ειναι καλοτυχος :x:x:x:x:x:x:x:x

εμεις καλα.......ο γιωργακης καλα ειναι.......βεβαια περνει ακομα αντιβιωση....αλλα δεν το ξαναπαω παιδικο.......θα περασει και ο μαρτης και βλεπουμε.......να ηρεμησουμε λιγο γιατι απο την στεναχωρια μου κοντευω να καταρρευσω.....

εγω δεν ειμαι καλα.......απο την δουλεια μας παρολο που ειναι δημοσιο δε μας εχουν πληρωσει και τα εξοδα τρεχουν........εχω γεμισει σε ολο μου του σωμα μαλλον μηκυτες.....πρεπει να παω γιατρο......αλλα εχει μονο ιδιωτη δερματολογο...και λεφτα ετσι πως εχουμε γινει γιοκ.........ειμαι πολυ στεναχωρημενη......νομιζω οτι θα σκασω :cry::cry::cry::cry::cry::cry: σορυ που σας πριζω συνεχεια....αλλα μου βγαινει :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και επισης οι ζαλαδες μου και το στομαχι μου συνεχιζονται..............ωρες ωρες σκεφτομαι μην εχω και τιποτα σοβαρο :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι γιατι δεν πας να δεις εναν γιατρο..κανε ενα γεννικο τσεκ απ...

δεν κανει κακο..

αν και νομιζω οτι ειναι απο την κουραση ολο αυτο..

περαστηκα..αν μπορεις καλα θα κανεςι να μη τον ξαναστειλεις σχολειο μεχρι να γινει καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα μου καλύτερα μην ξανά στείλεις στον παιδικό να ηρεμισεις λίγο.

Όσο για τον πόνο και την ζαλάδα απο το στρες είναι ....όλοι ετσι είμαστε μην σε παίρνει απο κάτω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...