Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

Αμαν ρε...προς τα εκει δεν παει κανενας δικος μας....

προς τα εκει θα δεις τις αλισιδες iberostar και melia...ειναι οι πιο αξιοπιστες η μαλλων ηταν οι πιο αξιοπιστες τοτ επου ασχοληθηκα...

Τωρα ειμαι σηγουρη πως εχουν βγει και αλλε ςαλισιδες...

εχω κλεισει στο μελια στα καναρια..δε θυμαμαι σ εποιο ακριβως γιατι αυτα τα αρχεια μεινανε στο αλλο γραφειο. και ηλεκτρονικη αλληλογραφια τοσο παλια δε κραταω...

Ηταν για τον γιο του αφεντικου μας...πιτσιρικι ηταν του αρεσε πολυ .

εννωειται για 5αρι

http://www.booking.com/searchresults.ht ... 572f7300a3

http://www.booking.com/searchresults.en ... ;offset=40

δες αυτα τα λινκ και διαβασε τα ριβιουσ αναλογα και με τι ακριβως θελετε

Γωγω αμαν ρε πουλακι μου...γιατι ετσι;;;..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο υπάρχει εξέταση αίματος που δείχνει αν έχει κάποιος το γονίδιο του καρκίνου ή όχι!!! :?

μεγειά :)

ο άντρας μου καθ΄΄αριζε το πεζοδρόμιο από το χιόνι το πρωί και τον έπιασε η μέση του και δεν μπορεί να κουνηθεί :(:(:( τον λυπάμαι, έκλαιγε κιόλας, περισσότερο από παράπονο..... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι να είσαι σίγουρη ότι θα σε έβριζα για αυτά που δίνεις για τις...τρίχες... :lol::lol::lol: Αλλά δεν είμαι σε mood...

Ειλικρινά χθες δεν έγινε τίποτα..Ημουν δουλειά και κάτι πήρα να τον ρωτήσω αν ξέρει κάτι που ήθελα για τη δουλειά, για ένα θέμα....Και μου λέει με υφάκι "Και που θες να ξέρω εγώ;;;;Γκούκλαρε το ή ρώτα κάποιον άλλον" :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: και του λέω "καλά εντάξει, αντε γεια..." με νεύρα... :roll::roll::roll::roll::roll: Και έκτοτε κατέβασε μούτρα και ούτε μίλαγε ούτε λάλαγε... :(:(

Αλλά περισσότερο μου τη δίνει που ΠΟΤΕ δεν κάνει το πρώτο βήμα....Προτιμώ να με βρίσει παρά να μου κρατάει μούτρα.... :(:(:(:(

Και πριν ποστάρω, ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ έκανε το πρώτο βήμα... :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=dontknow.gif] πλακα μας κανεις?

αντε καλε μπορεί να ηταν φορτωμενος από τη δουλειά ή από οτιδήποτε

σιγά ρε κι εσύ..

αντε μπράβο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε ρε Γωγώ :D Είπα κι εγώ τι έγινε :P

Ερωτευμένα παιδιά είστε σιγά που δε θα τα βρίσκατε.

Χρύσα μου έχουν βγει τα μάτια :shock: Τι ξενοδοχειάρες! Τι εγκαταστάσεις τρελές. Έχουν φοβερή τουριστική ανάπτυξη...

Βέβαια τα 5αστερα είναι πανάκριβα :? Πρέπει να ρωτήσω κ τα παιδιά τι μπάτζετ έχουμε. Και να δω λίγο και πακέτα τσάρτερ + ξενοδοχείο μήπως βρω καμία καλή προσφορά.

Για προϊόντα περιποίησης μαλλιών δεν έχω δώσει ποτέ λεφτά :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαδγα γεννικα εχουν καλες υποδομες..

αλλα ειναι τελειως οφ να μας σε peak season...μαζευονται τα αγγλοβλαμμενα ακομα και στα 5αρια..

τι να κανω ρε συ...εχω συνηθησει να διαλεγω πολυτελεια..λογω δουλεια..

μια φορα ετυχε να βρω στο κουρσεβελ της Γαλλιας ενα ξενοδοειο που ειχε220 ευρω τη βραδια η Τζουνιορ σουιτα..και μονο που δε με εβρισαν για το φτινιαρικο ξενοδοχειο που ηεθαλ να τους κλεισω :lol::lol::lol::lol:

δες πακετα με τουριστικα γραφεια..θα σας βγει πολυυυ φθηνοτερα..

περιμενε αν βρω και γραφειο ..ειχα συνεργαστει μαζι τους για το γυρω των φιορδ που εκανε το μεγαλο μπος μια χρονια

μπααα..ξεμινε και ευτο στο αλλο γραφειο..

Νορντικ κατι λεγοταν ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα ρε κορίτσια συνεχεια για τέτοιες μαλακίες τσακωνόμαστε, γι'αυτό σπάζομαι περισσότερο...

Συνήθως έτσι καβγαδίζουμε...Θα μιλήσει απότομα, θα του απαντήσω ή αντίστροφα και μετά θα μου κορατάει μούτρα... :evil::evil::evil: Ε, όχι ρε πούστη να φθειρόμαστε για το τίποτα... :(:(:(:(

Και να μου το παίζει και βαρύ πεπόνι... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνω αυτο το κεικ της ερης http://eri-captaincook.blogspot.ca/2013 ... st_24.html

Με μια παραλαγη, αντί γι φυστικοβουτυρο έβαλα μερεντα! Ε λυπαρη ουσία ήθελε και δεν έχω φυστικοβουτυρο .....και ο Μ το θέλει καφέ .... α και δεν το κάνω σε φορμακια αλλα σε φόρμα ....ξέρω περισσότερη ωρα ψησιμο :P

Άντε βρε Γωγω ..... τσακωμος είναι αυτός χαχαχαχα ούτε που δεινω σημασία πια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω δε μπορω να σου πω κατι γι'αυτη την περιπτωση γιατι δ εμου εχει σημβει με τον Ο ποτε..

ριχνει αμεσα τα μουτρα του..αλλα και εγω δεν το εχω να κραταω μουτρα...

συνηθως βριζομαστε και ισυχαζουμε... :lol::lol::lol::lol:

Παντως να αρπαχτει- δηλαδη να βρεθει στη δικη σου θεση- εχει τυχει πολλες φορες ο Ο..και επειδη ξερω οτι φταιω γιατι κατι εγινε και μιλησα αποτωμα..ε ρηχνω τα μουτρα μου εγω..

ελα ρε..οι καυγαδες ειναι το αλατοπιπερο της σχεσεις..

μετα ακολουθει αχαληνωτο σεξ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα κι εγώ προτιμώ καβγάδες...Έτσι κάνω..Λέω, λέω, λέω, ξεδίνω και μετά του κάνω γλύκες... :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol:

Αυτός με το παραμικρό κατεβάζει την προβοσκίδα και μου φέρεται σαν να μην υπάρχω... :cry::cry::cry::cry::cry: Και αυτό με διαλύει...Γιατί πρέπει πάντα εγω είτε φταίω είτε όχι να κάνω το πρώτο βήμα, να του κάνω γλύκες, να φάω και καμια πόρτα ενίοτε για να ηρεμήσει και να είμαστε καλά... :cry::cry: Και αυτό με φθείρει, με κουράζει ψυχολογικά, με κάνει να νιώθω "βάρος", "περιττή"... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σήμερα που για πρώτη φορά ακολούθησα τη δική του μέθοδο και δεν του μίλησα καθόλου και δεν έκανα καμία κίνηση να τα ξαναβρω μαζί του, μου έστειλε μήνυμα, μου ζήτησε συγγνώμη και μου έλεγε διαφορα... :roll::roll::roll: Πρώτη φορά στα 7 χρόνια που είμαστε μαζί... :roll::roll::roll::roll::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ήθελα να σου πω ρε ότι μου άρεσαν πολύ τα μποτάκια που πήρες... ;););););) Είχα δοκιμάσει κι εγώ ένα τέτοιο ζευγάρι, αλλά δεν ένιωθα εγώ...Ένιωθα άλλη...Είμαι πιο κυριλέ νομίζω...όχι τόσο ροκ... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Αλλά μου αρέσουν πολύ στους άλλους... 8-)8-)8-)

Καλά, Φρανιτάκι επίσης έμεινα με τον Κάσπερ και την οδοντόκρεμα... :o:o:o Καλά, πλένει τα δόντια του, λερώνει την μπλούζα του και πάει έτσι για δουλειά;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Με τις οδοντόκρεμες;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Και δεν του λες τίποτα;;;; :?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Για το Σεμπάκι, νομίζω ότι θα του κάνει καλό να είναι και λίγο με τον μπαμπά του... :x:x:x:x Καλά εκεί γιατί δεν έχει σχολείο;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Στο θέμα των ιστοριών αγάπης, τι να πω.... :roll::roll::roll: Διαβασα κάποιες... :?:?:?:?:? Αλλά ούτε εγώ το έχω...Εμένα άλλα σχόλια που γίνονται μου φαίνονται όμως πιο τραβηγμένα... :roll::roll::roll::roll: Και απορώ σε ποια εποχή ζούμε..... :shock::shock::shock: Και τα λέω εγώ αυτά που κατηγορώ τις γυναίκες που αφήνουν τους άντρες τους να κυκλοφορούν απεριποίητοι... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζι μοιάζει στον Γιώργο λες ο μπέμπης ε;;;; :roll::roll::roll: Θα δούμε σε λίγο καιρό... :mrgreen::mrgreen: Τριψε μωρή τον αντρούλη σου.. ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εμεις καλα..δοξα το θεο..

φραν κ γω λεω να πας στο ΒΚ

δηλ αν πες ρε παιδι μου αποφασιζες να μεινεις εκει για το καλο του σεμπ θα το δεχοταν ο κασπερ/ :shock::shock::shock:

αφρο με γεια σου..

εγω να πω τη αληθεια νομιζω στο μικρο που ειναι στη κοιλια μου εχω αδυναμια :o:o:o ισως ηρθε χωρις να το περιμενουμε..δε ξερω

παντως καταλαβαινω πως το λες εσυ

δε γραφω πολλα..βαριεμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω κ μένα μου τν δινει αν τσακωνομα κ μετα με αγνοούν...

Βρε συ που να τη δω εγω την οδοντοκρεμα? το πρωι που σηκώνεται κ πλένει δόντια το παθαίνει - οχι καθε φορα αλλα συχνα- αλλα εγω κοιμάμαι, σιγα μην σηκώνομαι να τον έτοιμαζω κ για δουλεια!! πάντως ουτε αυτος το βλέπει, αλλιώς θα άλλαζε...Κοιτα ο Κ ειναι περιπτωση γενικα :roll:

Να θουλη ηταν ενα θεμα που συζητάμε, μήπως να εμένα εδω, εφόσον η δουλεια μου καθυστερεί στη ΒΚ να συνεχίσεις παιδικο ο μικρός..Ναι θα το δεχόταν αλλα εκείνος θελει να πάμε, κ εγω νομίζω καλυτερα για το μικρο αλλα να δω τι θα κανει εκει...

Σχολεία για ξένους εχει ενα αλλα παίρνει παιδια μετα τα 5-6', ειναι δημοτικό, νηπιαγωγείο για ξένους δεν εχει ακομα..πιστεύω ειναι θεμα χρονου αλλα μαλλον δεν θα το προλάβουμε εμες..

Πολυ βαρέθηκα σημερα...γενικα αυτες τις μερες...κ το έριξα στο Ίντερνετ...

Παω να ξαπλώσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Τι κανετε?

Πινω καφεδακι και τρωω σπανακοτυροπιτακια, εχω και τα δυο σημερα εδω, η Ε. βηχει και την ποναει ο λαιμος της.

Κατερινακι ποσο χαρηκα για τον μπαμπα!! Ευχομαι να μην ταλαιπωρηθει πολυ και να το ξεπερασει γρηγορα!

Γωγουλα τι καλος που ειναι ο μικρουλης! Δεν λεω σε ποιον μοιαζει γιατι μεχρι να γεννηθει θα αλλαξει πολυ ;)

Αφρο με γεια τα παπουτσια! Μια χαρα θα ταιριαζουν και με ενα κολαν οπως το λεει η Χρυσα.

Φρανιτακι ποσο γελασα που ελεγες χθες για τον Κ. :lol::lol:

Πηρα τα παιδια τα αφησα στην πεθερα και πηγα βολτα, μου την εδωσε που κανανε φασαρια και ο Π. μου την ελεγε που δεν μπορουσε να κοιμηθει...Ουτε να ποσταρω δεν προλαβα...Παω να διαβασω τι ειπατε μετα απο ποσες ωρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έναν αστροφυσικό που άκουσα το πρωί έλεγε ότι δεν ήταν μετεωρίτες και "καλά θα κάνετε εσείς οι δημοσιογράφοι, να προσέχετε πώς παρουσιάζετε τέτοιου είδους θέματα"!, είπε.. :roll::roll:

σήμερα το βράδυ είναι η ιστορία.... :roll::roll:

είχα μια φίλη που πήγαινε μόνο σε κομμωτήρια που χρησιμοποιούσαν προιόντα κεραστάζ!!! :roll::roll:

εγώ πάλι δεν τα "φροντίζω" τα μαλλιά μου καθόλου και οι κομμώτριες μου λένε τι ωραία μαλλιά που έχω :o:o:o:P

Φρανίτα εσύ ξέρεις πού θα ήταν ευτυχισμένος ο Σεμπ ;) .....αν ο Κ. έρχεται το βράδυ στις 20.00 και βλέπει τον Σεμπ μόνο για μία ή δύο ώρες????

εσύ ξέρεις καλύτερα......και ο πατέρας σημαντικός, αλλά και το σχολείο με τις παρέες.....βασικά η οικογένεια είναι πιο σημαντική :?

Αφρο ταιριάζει με κολάν ρε, γιατί όχι? :roll:

Βένη ναι ρε δεν έχω δει ακόμη στις βιτρίνες :lol::lol::lol:

θεωρείς ότι εδώ δεν υπάχρει μόδα? για κάνε μια βόλτα Βερολίνο, Μόναχο, Ντύσελντροφ κ.λπ και έλα πες μου μετά.....αυτό με τα σανδάλια και τις κάλτσες το κάνουν οι μεγάλης ηλικίας και από χωριά, όχι οι νέοι!! :roll:

είμαι πτώμα :(:(

ο άντρας μου σαν μωρό παιδί.....σαν να έχω 3 παιδιά :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ καλά να περάσεις στο χωριό με τον "αδελφό σου" :P:P

να μας πεις νέα από την παιδίατρο ;)

καλά ρε κορίτσια, εσείς από την Αθήνα, πώς είναι δυνατόν να μην σιδερώνετε τα ρούχα? τα απλώνετε έξω και δεν τα σιδερώνετε? :o:o:o:o με τόσο καυσαέριο, σκόνη κ.λπ,.....βασικά και η Θεσ. έτσι είναι!!

δεν είναι θέμα τσαλακώματος, αλλά σκόνης και όλα τα συναφή!! :!::!::!:

λέω στα παιδιά να κάνουν ησυχία και αυτά κάνουν πιο πολλή φασαρία :o:o:o:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγα καλε αργυρω./.εθιξα τους γερμανους!!εγω οσους βλεπω τουριστες ετσι ειναι ντυμενοι..που να ξερω απο που ειναι..και ο μπαμπας μου ειναι μεγαλος αλλα σανδαλι καλτσα δεν φοραει :lol::lol::lol:

ρουχα απλωνω μεσα αλλα οταν απλωνω εξω καρφι δεν μου καιγεται..θα πεθανω να τρεχω ολη μερα να εχω και το σιδερο????απαπαπαπαππαπαπαπ σιγα το καυσαεριο..δεν ειναι και νεα υορκη..οκ τι θα γινει? :?

προτιμω λιγη σκονη παρα να περναω την κυριακη ολη να σιδερωνω :?:?

περστικα στον αντρα σου!!και υπομονη σε εσενα!!!!!! :)

λενκι περαστικα στην ειρηνη!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Ποτέ δεν κατάλαβα γιατι είναι τόσο περίεργο το σανδαλι με την κάλτσα ....τα καλοκαιρινά παπούτσια χτυπάνε περισσότερο το ποδι ...και αυτα τα σαν#αλια ολο λουρακια είναι και χτυπάνε πολύ.

Το καλοκαίρι στα παιδιά τα φάω κάλτσες με τα ανοικτά τούς παπούτσια .....

Είμαι χαζογερμανιδα ε? Χαχαχαχα

Για το κεικ καμοια δεν ειπαι τιποτα .... τελος πάντων βγήκε καλό και τα παιδιά το χάρηκαν . Ο Μ θέλει να του φτιάχνω συνέχεια τέτοιο κεικ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα

αμα ειναι να φορέσει κάποιος σανδάλι με κάλτσα επειδή το σανδάλι σκέτο τον χτυπάει ας φορέσει απευθείας παππούτσι κλειστό :lol::lol::lol::lol: ποιός ο λόγος να μπει στη διαδικασία? Έτσι κι αλλιώς και με σανδαλι και με καλτσα στην Ελλάδα καλοκαιριάτικα θα σκάσει :lol::lol::lol::lol::lol:

Είναι θέμα γούστου νομίζω..ή μάλλον κακογουστιάς 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σανδάλι με κάλτσα?? :shock: ουτε στο σεμπαστιαν δεν επιτρέπω κατι τέτοιο...

Πάντως βρε αργυρω καλοντυμενοςυ δεν τους λες τους γερμανούς..οκ μόδα υπαρχει, κ υπαρχουν κ εξαιρέσεις αλλα γενικα δεν ειναι καλοντυμενοι..οπως και οι Γάλλοι κ ας ειναι η πατρίδα της υψηλής ραπτικής..

Αργυρω δεν σχολαει στις 8 ο Κασπερ..στις 5 σχολαειμκ έρχεται κ το μεσημέρι για φαγητο στη μια σπιτι...κ μπορεί να παίρνει κ το σεμπινι αν θελει λιγες ωρες μαζι του στη δούλεια, ειναι χαλαρα στη ΒΚ...τα ΣΚ εννοείται ελεύθερα... Ο Σεμπ,εδω δεν εχει παρέες έκτος σχολείου, δυστυχώς δνε υπαρχει περιπτωση να γνωρίσω άλλους γονεις..μονο το σχολείο εχει κ τον λυπΑμαι που του το κόβω, αλλα ο πατέρας τους ειναι πιο σημαντικός τελικα...σημερα τον πήγα σε μια βιβλιοθήκη στην βρετανική πρεσβεία, έκανα μια ωρα να παω, καθισαμε δυο ωρες εκει κ μετα μια ωρα να γυρίσω...καλα ηταν, δεν ενθουσιάστηκα, στο σαιτ έδειχναν κήπο αλλα κήπο δεν ειχαν...μεσα ηταν ωραία, κ ο σεμπ ζωγραφισε, ξεφυλλισε βιβλία , ειχε και μια που τους διάβαζε, αλλα αυτο δνε τον ενθουσίασε...του άρεσε κ μετα ήρθαμε εδω διοτι ηρθε η εταιρία για τη μετακόμιση, ελπίζω αυτη τη φορα να φτάσουν τα πραγματα μας στη ΒΚ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ για πείτε για τους "μετεωρίτες"

τι νεότερο υπάρχει?

Ακούσατε τίποτα????

Εγώ πίνω τον καφέ μου και περιμένω τον Γ να μου φερει κιμά να κάνουμε κεφτεδάκια για σήμερα...

Το απόγευμα έχουμε πάρτυ, η κολλητή της Ι από το περσινό σχολείο ;)

Αύριο πρέπει να στείλω κι εγώ την εργασία μου... Δευτέρα πάλι δε νομίζω να δουλέψουμε :?

οπότε λύθηκε το θεμα που δημιουργήθηκε στη ΒΚ ε?

μπράβο στο Σεμπ φαίνεται να προσαρμόζεται εύκολα :D

Είναι καλύτερα να σας έχει και τους 2 μαζί ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας :x

Φρανίτα, τότε δεν το συζυτώ, καλύτερα με τον μπαμπά! ;)

και εσύ δεν θα έχεις την απόλυτη ευθύνη, θα χαλαρώσεις λίγο και ο Σεμπ θα βλέπει τον μπαμπά του....γιατί πώς να το κάνουμε τα παιδιά χρειάζονται και το πρότυπο του πατέρα!! ;) έτσι νομίζω....

φίλους, δεν ξέρεις μπορεί να κάνει, οκ μικρούλης είναι....θα μείνετε μόνιμα εκεί? :? αν και στην δικήσ ας περίπτωση το μόνιμο δεν υπάρχει!!! :roll::roll:

Μαρία δεν άκουσα ακόμη κάτι σχετικό.....πάντως αυτό της Ρωσίας ήταν το πιθανόττερο διαστημικό σκουπίδι....μπορεί να ήταν δλδ από δορυφόρο! :roll: ....χθες είδα ένα ρεπορταζ σχετικό!!!!

τώρα όσον αφορά στην μόδα που λέτε και στο τι είναι όμορφο, όλα είναισ χετικά....θυμαστε που σας είχα βάλει ένα άρθρο που έλεγε ότι όλα καταρρίπτονται και το πέδιλο με κάλτσα έγινε μόδα? :o:o

είναι θέμα γούστου ό,τι και να φορέσει κάποιος :roll::roll:

όσον αφορά στους εδώ ανθρώπους, βρίσκεις και καλοντυμένους και κακοντυμένους όπως άλλωστε βρίκσεις και σε όλες τις χώρες....το πρόβλημα με εδώ είναι ότι υπάρχουν πολλοί ξένοι οπότε δεν καταλαβαίνεις ποιός φοράει τι....και αν μιλήσεις και για τους Τούρκους ε δεν το λες και μόδα!!! :!::!::!:

Αφρο την είδα την συνταγή του κέικ.....έχει και μαγειρική σόδα και δεν ξέρω πώς λέγεται εδώ....

Λενάκι εσύ ξέρεις? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μια και μιλούσαμε για τα mule παπούτσια, διαβάστε το παρακάτω άρθρο να δειτε αν είναισ την μόδα ή όχι!! ;)

http://www.vogue.co.uk/fashion/trends/2 ... mmer/mules

επίσης διάβασα και ένα άλλο άρθρο που έλεγε ότι το συγκεκριμένο είδος παπούτσι φοριέται πάντα και σε κάθε ώρα :roll::roll: είναι ένα κλασικό παπούτσι :roll:

επίσης για πείτε μου ποιά είναι η διαφορά του mule με το clogs????

το ίδιο πράγμα!!! :P

ααα! Μαρία την γλύτωσε η Γη τελικά, πέρασε ξώφαλτσα :P:P

άντε και ο επόμενος το 2036, μην ξεχάσω να το βάλω στο ημερολόγιό μου με υπενθύμιση!!! :P

και κάτι ακόμη! :lol::lol::lol:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πηρα τηλ τον νεο αλλα θα ειναι κλειστά μέχρι 10/7. Και μου εκλεισε 10/7 χαχα καλα το κρατησα το ραντεβού να υπάρχει αλλα δεν... Με τον αλλον γιατρό (με την ανιψιά) εχω ραντεβού Δευτέρα βράδυ. Το εχω κλείσει εδω και 2 βδ γιατι κι αυτος θα λειπει ολη αυτη τη βδομάδα. Δεν θα μπω στη διαδικασία για αλλον. Δεν το αντέχω όλο αυτό. Και να ηταν μια εγκυμοσύνη σε ηλικια οπωσ τη δική σου, αλλα και να είχα ακούσει τουλάχιστον καρδια, θα το παλεύω με όλους τους εμβρυολογους της Αθήνας. Αλλα τωρα να παω να πω τι; Ειμαι 8+ καρδια δεν εχω ακουσει, αιμορραγία έχω, κοκκινο αιμα σαν περίοδο , 2 βδομάδες πισω το έμβρυο και με μεγάλο αιμάτωμα; Και μονο που τα γράφω δεν ξερω αν θελω να κλαψω η να γελάσω (από πίκρα το γέλιο)... Μονο από θαύμα στη δικη μου περίπτωση θα προχωρήσει. Το μονο που θα κανω ειναι να μεινω οσο μπορω στο κρεβάτι και θα παίρνω 6 utrogestan την ημέρα. Και εχει ο Θεός. Αν Δευτέρα ακούσω καρδιά θα το παλέψω με γιατρούς. Διαβασα περιπτώσεις που αυτα τα αιματώματα αργησαν πολυ να φύγουν. Οσο για εσενα, αλήθεια στο λέω το πιστεύω οτι δεν θα έχεις πρόβλημα. Το μωρακι παει σφαίρα και απο τη στιγμή που ο γυναικολόγος σου, δε φοβάται, αυτο είναι τοσο σημαντικό. Του εχεις εμπιστοσύνη φουλ απ οτι έχω καταλάβει. Δειξ'του εμπιστοσύνη και σε αυτό.
    • Γιατί είχα αυξημένες κάτι τιμές στο συκώτι κ μου έκανε παύση για 2 βδομαδες.  @ditaki κ γω χθες είχα μεγάλη ενόχληση στην κοιλια ήταν σε ένα σημείο σκληρή και πονούσε, γύρισα σπίτι από την δουλειά κ ξάπλωσα να ηρεμήσει.  Ήμουν καλύτερα μετά περασε ο πόνος αλλά δεν ήμουν για πολλά πολλα
    • Ναι ναι μια χαρά! Έχεις δουλειές να απασχοληθείς!! Εγώ πραγματικά λέω ευτυχώς έχω τόσα πράγματα να κάνω γιατί αλλιώς θα με έπιανε το άγχος μου τώρα που σταμάτησα και τη δουλειά!! Αν τίθεται θέμα χώρου εννοείται καλά έκανες και πήρες αυτό που βολεύει στο δωμάτιο! @μαμά12345 κατάλαβα! Είναι κι αυτό μια λύση! Εμένα ο άντρας μου είναι κοντά στα δύο μέτρα οπότε πολύ φοβάμαι ότι και ο μικρούλης μας δεν θα είναι τόσο μικρούλης γενικά 🤣🤣 θα φανεί στην πορεία!
    • Κοριτσια να ρωτησω η προλακτινη με αριθμο 48 ενω το καλο επιπεδο ειναι εως 25 ειναι ανησυχιτικη? Εκανα τις εξετασεις σημερα 21ημερα κυκλου (ειπα ειναι τα τελευταια που κανω γτ θελω να ηρεμησω )καλα προγεστερονη δε το συζητω 0.47 παλι δεν εγινε ωορηξια παρολο π εκανα προκληση κ αυτον τ μηνα κ ηταν κ αυτη η τελευταια ...πρωτη φορα ανεβαζω προλακτινη...
    • Εμένα μου έτυχε στην δεύτερη εγκυμοσύνη…είναι λόγο ορμονών υπομονή δεν έχει κάτι άλλο δυστυχως θα περάσει…💕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...