Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

εγώ ρε παιδιά αμέτρητα :?

αφού θυμαμαι με 2 εγκυμοσύνες απανωτές όλο παππούτσια αγόραζα ;)

και κάθε μέρα φοράω διαφορετικά οπότε δε χαλάνε

αλλά ακόμη και τώρα όποτε βρω υπερπροσφορά θα τα πάρω..

η μαμά μου πήρε αυτά με το μονοκόμματο τακούνι με κορδόνι σε πετρολ μου άρεσαν πολύ! Σε κάποια υπηρεσία του Γ που θα μέινω εκεί θα τα φορέσω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το μαγαζί που ψώνιζαν τα έχει ολα τα παουτσια -μποτες μέχρι 20 θες να σου ψωνίσω? Χαχαχαχα

πλάκα στην πλάκα θα ξανά κάνω βόλτα απο το μαγαζί να δω και τιποτα άλλο ...... ευτυχώς δεν είναι ο Κ εδω!!!

αλλα εγω το καϊμένο βρησκω με 15— 20 εύρω αυτός που πρέπει να πάρει παπούτσια για την δουλειά και κάνουν 70!!! Και τα κανονικά του πάλη εκει παίζει η τιμή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε τα αντρικά ειναι πανάκριβα

Ο Γ πήρε μποτάκια από σισλευ τώρα στις εκπτώσεις )όπως και όλη την γκαρνταρόμπα του :lol: αλλά δε μιλάμε για 20 ευρώ παππούτσια..

Προχτές παρήγγελε αυτά μαζί με των κοριτσιών ειναι Αθήνα τώρα

http://www.sportsdirect.com/nike-max-li ... oes-129130

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ειπα ότι η τελευταία αγορά μου υπερευκαιρία

ήταν από μπέρσκα τα 3 φορέματα που πήρα

6 ευρώ το ένα 8-)

Μου άρεσαν πάρα πάρα πολύ

Τα 2 καλοκαιρινά λίγο φλοραλ λίγο vintage σε διαφορετικό στυλ το καθένα

Το 3 χειμωνιάτικο μάυρο πολύ ευκολοφόρετο για κάθε μέρα στη δουλειά αλλά με κατάλληλο παππούτσι και αξεσουαρ γίνεται και πιο καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία είναι!

Το καλοκαίρι πήρε ο Κ απο το φακτορι παπούτσια (μιγκατο νομίζω) 20 εύρω!! Καρέ ανοικτό καστορ για πιο ... "καλά " ήταν για την βαπτιση . Κανοκικα φοράει τεράστια αθλητικά (είναι και 46 νούμερο) η πως τα λένε τιμπερλαντ? Νιώθει λέει γελιος με το σωματοτπο που έχει ν φορέσει πιο κομσο παπούτσι .... το μυαλό του και μια λύρα ....

Μεγεια!!! Θέλω και εγω ..... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχεις μπερσκα εκει κοντα??

πήγαινε καλέ

6 ευρω λεμε

αλλά εγώ πήγα 9 το πρωι που πήγα στη δουλεια και ειχαμε καταληψη και δοκιμαζα με την ησυχία μου αφού δεν είχε κόσμο καθόλου

ευκαιρία είναι τώρα να ψωνίσεις με λιγα χρηματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε που ξέρω που έχει μπερσκα εδω κοντά ...στην ομονια ξέρω αλλα όποτε πήγα ήταν πατσαβουρια σκισμένα απο τις πολλές δοκιμές.

κάτσε θα δω στο σαιτ.

Έχει κοντά μου στον πειραιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria giati μου το εκανες αυτο????τι σαιτ εινα ιαυτο ρε???

δεν μου λες..τι μεταφορικα εχει???ρε ειναι παμφνηνο θελω να παρω 100 πραγματα.. :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς αυτη τη φορα μεταφορικά πληρωσαμε 16 ευρω :o

πάει και με το βάρος

την προηγούμενη φορά παραγγείλαμε πολλά άτομα και τα μοιράσαμε

η αδερφή μου έχει αγοράσει παππούτσια ναικ από εκεί που εδω ήταν πανακριβα, ρούχα, ρούχα για τα κορίτσια πήρα εγώ και είναι πάρα πολύ ωραία, τα έχουμε ευχαριστηθει, μπουφάν πήρα για τη Φ και τώρα περιμένουμε παππούτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

σας εχω διαβασει ανα διαστηματα και δεν θυμαμαι τιποτα :oops:

αφρο ωραιο το μποτακι...με γεια.....

σισσιω καλα να περασεις :x

φρανιτα γνωμη μου ειναι οτι πρεπει να πας γιατι και ο σεμπ εχει αναγκη και την παρουσια του πατερα του ;)

δε θυμαμαι αλλα.....

εμεις ετσι και ετσι.......πολλα προβληματα.......βαρεθηκα.....

ο γιωργακης εχει να κανει πυρετο απο χθες το απογευμα.....αν ξανακανει χεσε μεσα θα τρεχουμε παλι :roll::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Θα σας σκίσω με τις αγορές πρωί πρωί :twisted::twisted: ΤΑ ΘΕΛΩ ΛΕΜΕ!!!

Αφρο σαν τα μποτάκια που πήρες έχω και εγώ,δερμάτινα από λα ρεντούτ τα είχα πάρει στην εγκυμοσύνη μου,πολύ βολικά είναι!!Καλοφόρετα!!!

Καλά τα μις σίχτυ που έβαλες θεικά!!!Ευτυχώς δεν έχει στον νούμερο μου :?:?

Εχω και εγώ πάρα πολλά παπούτσια και το κακό είναι ότι φοράω μόνο δερμάτινα γμτ και είναι ακριβά,από τις μπότες μου οι πιο φθηνές έχουν 180 ευρώ...ψώνιο τελείως είμαι με τα παπούτσια....

Μαράκι για πες http://www.ariane-eshop.gr/product/3369 ... E%B4%CE%B9)/ το έχεις δοκιμάσει;Τα λιγουρεύομαι καιρό τώρα

Ο μπαμπάς που ρώτησες χθες ήταν καλά σήμερα δεν μίλησα τώρα θα πάρω τηλ

Χθες πέθανα το βράδυ από το γέλιο μαζί σας έκλαιγα λέμε αφού κάποια στιγμή νόμιζα θα ξυπνήσω το μωρό :lol::lol:

Φραν είσαι θεά λέμε!!!

Καλά για την Αφρο και τη Σίσσυ τι να πω,κακούργες μάνες!!!Ακου η μία να ξυπνάει το παιδί και η άλλη να τρώει σοκολάτα,απαπα!!!

Πάω να πλύνω το μπαλκόνι μου και βάλω τη φασολάδα μου να βράζει

Γιώτα καλημέρα!!!Μακάρι να μην ξανακάνει πυρετό ο Γιωργάκης σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααααχ Κατερίνα μου :cry::cry::cry:

ναι τα έχω και αυτό έλεγα το πρωί ότι η μάσκα φτάνει δε φτάνει γι άλλη μια φορά..

το σαμπουάν επίσης...καλά το λαδάκι έχει πολύ ακόμη δεν τελειώνει εύκολα...

είναι τέλεια!! Τα πήρα τέλος Οκτώβρη.

Μυρίζουν υπέροχα και η αλήθεια είναι ότι διαφορά στα μαλλιά μου είδα μόνο με προϊόντα Κερασταζ

να τα πάρεις..

Ο Γ μου είπε να μου τα παραγγείλει ξανά σήμερα αλλά δε θέλω να δώσουμε στο καπάκι τόσα

Οπότε θα βολευτώ με τα Aussie που τα έχω δοκιμάσει, τα αγορασα την προηγ. βδομαδα (από hondos) και είναι καλά (δοκίμασε και τη 3minute miracle ειναι τελεια) και να επενδύσω ξανά σε κερασταζ από το καλοκαίρι που θα ταλαιπωρηθούν πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα :D

Άφρο μεγειά!

Εγώ πάλι έχω πολύ λίγα ζευγάρια παπούτσια... Είμαι πολύ δύσκολη στο γούστο. Δύσκολα βρίσκω κάτι να μου αρέσει και πολλές χρονιές δεν παίρνω τίποτα. Φοράω τα ίδια και τα ίδια μέρχι να τα λιώσω :?

Επίσης δεν ξαναψωνίζω από ίντερνετ :twisted: Γιατί η Νορβηγία δεν είναι ΕΕ και πληρώνεις τα κέρατά σου σε φόρους και τελωνείο. και μιας και η αγορά εδώ είναι χάλια εδώ, πολυυυυυυ περιορισμένη, ψωνίζω πλέον μόνο όταν έρχομαι Ελλάδα.

Σήμερα τη νύχτα ήρθε η Μαρκελλίτσα τρέχοντας και χώθηκε στο κρεββάτι μας. Κάποιο όνειρο μάλλον την τρόμαξε. Και με πήρε σφιχτά αγκαλίτσα και κοιμηθήκαμε μαζί :x:x:x Δεν περίμενα ότι θα το πω ποτέ, αλλά μου έχει λείψει η σκατούλα τωρα που δεν κοιμόμαστε μαζί...

Χρύσα ξέρεις κι από ξενοδοχεία στο εξωτερικό ή μόνο Ελλάδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λούζομαι με το σαμπουαν μυρίζει τελεια!!

περνάω τη μάσκα (εγώ την κρατάω περισσότερο από όσο λέει) μη σου πω εχει τυχει και ωρες, την ξεβγαζω και είναι πολύ απαλά..

το λαδάκι το περνάω στις άκρες σχεδόν κάθε μέρα και παραπάνω από μια φορές όποτε το θυμαμαι μεσα στη μέρα ;) Πολύ καλό.

Η επόμενη αγορά θα είναι το fibre architecte (αν και τωρα το έχει προσφορα 25 ευρω) και το thermique επειδή εγώ τα περνάω με σίδερο τα μαλλιά μου..

Και εννοείεται από πέρσι απέχω από βαφές, αντάυγιες κλπ κλπ

Ενδιάμεσα από τα λουσίματα (πχ από χτες επειδή είχα σκοπό να λουστώ σήμερα) περνάω καστορέλαιο ή αμυγδαλέλαιο. Με το καστορελαιο εχω δει διαφορα στα μαλλιά μου ;) Αυτά θα τα βρεις στα φαρμακεία είναι πάμφθηνα 1-2 ευρώ από ότι θυμάμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κερσταζ..μακραν η κορυφαια μακρα προιοντωνμαλλιων..ΑΛΛΑ θεορω οτι και αυτη με τα χρωνια χαλασε λιγακι..

καποτε...πρι απο 15 χρονια περιπου την αγοραζα μανιοδως..ε μεχρι και που παντρευτηκα αγοραζα αυτο..

μετα κανα 2 φορες πηρα αλλα δε περισσευουν για τετοιες πολυτελειες..

αφιστε που αλλαξαν οι αναγκες των μαλλιων μου..τωρα παιρνω φαρμακειου ..ακριβουτσικα και αυτα αλλα με τοσο λαδομενο ατονο και..ανυπαρκτο μαλλι..μονο για τετοια ειμαι..

Μαγδα εξαρταται απο τη χωρα και το τι θες..

γεννικα εγω ολα αυτα τα χρονια δουλευα ΚΥΡΙΩΣ σε ταξιδια πολυτελειας...

αλλα ξερω - εμαθα αναγκαστηκα- και μερικα πραγματα γεννικοτερα..

για που θες;;;;;

πες μου και αν μπορω να βοηθησω πολυ ευχαριστως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης...ρε κοριτσια..κυριως οι Αθηνεες...

ειχατε κανενα νεο απο την Καρολ;;;;

την παιρνω τηλ και δεν απανταει..τη στελνω μαιλ και δεν απανταει...

και δεν ειναι και του χαρακτηρα τους του παραπονιαρικου Καρολινακιου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα Τενερίφη, Κανάρια...κάπου εκεί. Βασικά μόνο προς τα εκεί έχει απευθείας πτήσεις αυτή την εποχή από Τρόντχαϊμ. Θέλουμε να πάμε κάπου με φίλους το Πάσχα. Το καθολικό... είναι τέλος Μαρτίου. Για πες άμα έχεις τίποτα υπόψιν σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα..Τι κάνετε;;;Σας διάβασα, αλλά δεν έχω διάθεση να σχολιάσω... :(:(:(

Τσακωθήκαμε με το Γιώργο χθες χωρίς να υπάρχει λόγος και είναι η πρώτη φορά που με παίρνει τόσο από κάτω και τρελαίνομαι γιατί είναι σκατοεγωιστής... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε Γωγώ και περίμενα να με βρίσεις για τα λεφτά που δίνω στα μαλλιά..είχα προετοιμάσει και το διάλογο που θα ακολουθούσε μεταξύ μας ;)

λοιπόν τι έγινε? Γιατί χωρίς λόγο? Μήπως ανοιξες το βρωμόστομα σου και ειπες κατι και τον πλήγωσες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...