Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

Παναγιωτα με αναζήτησες? εδω ειμαι! Μπανγκοκ, μετακόμιζω 27 Φλεβάρη για ΒΚ..βαψαμε το διαμέρισμα στην ΒΚ κ ανησυχώ διοτι βρωμάει κ ειναι οι μπογιές οι παλιές, που τις διέλυαν με νεφτι..

Είχα κ το μικρό άρρωστο αλλα εχουν μια εβδομάδα διακοπες στο σχολείο κ ετσι η αρρώστια συνέπεσε με διακοπες κ εγινε γρήγορα καλα..να δουμε το θα κολλήσει απο δευτερα που επιστρέφει..

Κορίτσια έχω ποτε δεν κοιταω τι φοράει ο Κασπερ...το παρατσούκλι του στο γραφείο παλια ηταν οδοντοκρεμα διοτι ειχε μονίμως δυο σταμπες απο οδοντοκρεμα στο πουκάμισο, απο το πρωι που επλενε δόντια...κ οταν τον γνώρισα ειχε μια τεραστια κηλίδα απο καφε στην πλάτη..κ του λέω μα καλα, πως γινεται να χυσεις καφε στην πλάτη??? :shock::shock: Πήγαινε λεει πισω πισω κ βρήκε στην κουζίνα του γραφείου κ έπεσε πανω σε μια κούπα καφε :? Απο τετοια συνεχεια, ακομα κ τωρα κ φοράει καθε μερα καθαρα ρούχα αλλα μεχρι να γυρίσει τα εχει κανει χάλια..βασικα κοιτώντας το πουκάμισο του Κ μπορείς να δεις τι ακριβώς εκανε την ημερα, τι έφαγε, τι ήπιε, αν έπλυνε δόντια, αν ήπιε καφε η τσάι..

Αφροδίτη και εγω νομίζω οτι έχεις κουραστεί κ για την ωρα ταιριάζες καλυτερα με το μικρο, αλλα μην ανησυχείς, μπορεί μα αλλαξει αυτο μετα..Εγω πάντως ενας απο τους πολλους λογους που δεν θέλω αλλο παιδι ειναι επειδη δνε θέλω κανενα παιδι να μπει στη σχεση μου με το Σεμπινι...Θελω να ειναι το ενα κ δεν έχω διαθεση να αγαπήσω δευτερο παιδι...δεν θέλω καν αλλο παιδι γυρω μου, ουτε δικο μου ουτε ξένο :oops::oops: ειμαι κακια? αλλα ρε γμτ εμένα ποτε δεν μου άρεσαν τα παιδια, μου έσπαγαν τα νεύρα κ ακομα μου τα σπάνε, οπότε δεν έχω διαθεση να τα βλεπω κ γυρω μου.. :roll::oops:

Απορω πως αντέχει η αδερφη μου που ειναι νηπιαγωγός...μπρρρ

Καλε αν αγοράζετε εφημερίδες αγοράσετε αυτη την κυριακη την ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ, εχει μεσα 8σελιδο ρεπορτάζ που έκανα στην Β, Ουγκαντα για τον αντιστασιακό στρατό του Κυρίου, τον Κονυ, με μαρτυρίες απο ανήλικους στρατιώτες κ φωτογραφίες του Στέλιου που ηταν μαζι μου... :mrgreen: θα σας αρεσει..

Δυο το πρωι εδω, παω για ύπνο...άντε να ξεκινήσουν σχολεία τη δευτερα, κουράστηκα ολη την εβδομάδα κ έφερνα κ το μικρο στο γραφείο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βίκυ ειναι τρια ΜΕ τον Π! Και ναι! Το οτι συμπαθω τον κουνιαδο (σ.σ. μεσαιο αδερφο) περισσότερο και απο τους τρεις ισχύει! Ναι βαζω και τον Π μέσα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φραγκίσκα και γω σε αναζήτησα! ;) Τι εγινε τελικα με τα χαρτια σου ρωταγα...

Βίκυ αχαχαχαχαχααχααχ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Να εχουμε με κατι να ασχολουμαστε και οι υπόλοιποι! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετρεχα Λαος με Σεμπ - ενω ήμασταν Λαος εκανε κ λαρυγγιτιδα ο μικρός, ετσι να μη ξεχνιόμαστε κ φοβήθηκα διοτι εκει ιατρικη περίθαλψη δνε εχει κμδεν είχα διαβατήριο να μπω ταιλανδη - κάτσαμε κάποιες μερες, κ επιστρέψαμε ταιλανδη με προσωρινή βίζα...αυτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικα ηταν μια πολυ κουραστική περίπετεια κ οταν γυρίσαμε κ ειχε διακοπες στο σχολείο κ σκεφτόμουν να τον πάρω σε κανα νησί, ηρθε να μας δει η αδερφη του Κ που να διακοπες εδω οίκογενειακως κ ηταν χάλια άρρωστη κ δυο μερες μετα ξανά χάλια ο μικρός με φαρυγγιτιδα, πυρετο κλπ κλπ..Τωρα αναρρώσει αλλα απο δευτερα να δουμε τι θα φέρει...Κουρατσηκα παρα πολυ ψυχικά κ σωματικά αυτο τον καιρο, παρα πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααχαχαχαχ :lol::lol::lol::lol: Φραν τόση σβαρνιά ο Κ??

το θειο μου, μου θυμίζει έτσι είναι κι αυτός

μια φορά -σας το έχω πει νομίζω- πήραμε το αυτοκίνητο του με την ξαδέρφη μου και βρήκαμε μέχρι και ψάρι κάτω από τα καθίσματα

Επίσης πάλι στο αυτοκίνητο, είχε φυτρώσει χόρτο στα πατάκια :mrgreen::mrgreen::roll::roll::roll:

Φραν μια γνωστή μου ήρθε διακοπές Βιετναμ..είναι κοντά με Λάος? Κατάλαβα ότι θα ήταν κι εκεί..Θα μου πει όταν γυρίσει. Τώρα εκεί είναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια δεν ειναι βρωμιαρης ουτε ακαταστατος καθολου...Απλα ειαι απροσεκτος κ ολο και θα του πέσει φαγητο κ καφές πανω του..Ομως ειναι πολυ καθαρός κ νοικοκύρης, όλα τα εχει τακτοποημενα κ καθαρα δνε υπαρχει περιοτωση να βρεις σκουπιδια, ψαρια η οτιδήποτε στο χώρο του...Ατοκινητο δνε εχει, μηχανή εχει, αλλα κ στην Ουγκαντα που είχαμε αν έβρισκε σκουπιδια μεσα- κλασσικά εγω που αφηνα φαγητα, νερά, χαρτομάντηλα, κλπ- φώναζε, δεν ήθελε με τιποτα..δνε ειναι βρωμιαρης...

Και τα ρούχα καθε μερα βάζει καθαρα - τα οποια πλένει κ σιδερωνει -αν χρεοαστει- αποκλειστικά μονος του, βασικα αυτος καθαρίζει κιόλας, εγω το έχω ξαναπει δνε κανω...

Το Β. Βιετνάμ συνορεύει με Ν. Λαος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα γελάω με τον Κ και με τον θείο της Μαρίας.

Μωρή δεν αντεχες το παιδι μου στο σπίτι της σισσιως!! :twisted::lol::lol:

Ουτεβεγω άντεχα τα παιδιά πριν κάνω ....τωρα τα αντέχω .....αλλα με τιποτα παιδαγωγός!!! Φρίκη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Κατερίνα ευχάριστα τα νέα σας, εύχομαι να ανταποκριθεί και στην θεραπεία και να τελειώσει η περιπέτειά του ;):D

Γωγώ και τα δικά σου νέα ευχάριστα, χάρηκα :D .....εγώ νομίζω ότι ο μπέμπης ψιλομιάζει στον Γ. :? πλην της μύτης ;)

Γιώτα μην στεναχωριέσαι βρε αν πρόκειται για τον ξάδελφο ;)

εγώ σας είπα ότι ο Κ. της Φρανίτας είναι ο καλύτερος συζ., όσον αφορά στις δουλειές του σπιτιού! ;)

τον δανείζει κιόλας :lol::lol::lol::lol::lol:

πάντως εξαρτάται από το πώς θα μάθουν οι γονείς τα παιδιά από μικρά, αν θα καθαρίζουν το δωμάτιό τους και αργότερα αν θα συμμετέχουν στις δουλειές του σπιτιού! ;)

δεν έχω πολύ χρόνο.......

χιόνισε πάλι έξω..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δε νομίζω ρε να ισχύει αυτό που λες, δλδ πιστευω ότι επειδή ο Πανούλης είναι μικρούλης, ξέρεις ότι δεν θα υπάρξει άλλο παιδάκι, 3ο, για αυτό......και ο Μανωλάκης είναι πολύ καλό παιδάκι :x:x:x:x

έχουν διαφορετικό χαρακτήρα...... :x

Σισσιώ ο "αδελφός σου" σου αρέσει? :mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol:

Νατάσα τι μαλλί έχει η Ειρηνούλα? :D:D:D τέλειο :x:x:x

η Δ. ίδια εσύ! :D;)

επίσης να πω ότι αυτά τα παπούτσια που λέτε αν ήταν στην μόδα το 2001 ή 2 αποκλείτε να ΄ταν ξανά στην μόδα και αργότερα? :roll::roll::roll:

εγώ νομίζω ότι είναι παπούτσι που φοριέται έτσι και αλλιώς....ακόμη βλέπω στις βιτρίνες..... :?

εμένα μου την δίνει αυτή η χθεσινή γιορτή......μια υποχρέωση είναι και μόνο.....αν κάποιος με αγαπάει θέλω να μου το δείχνει καθημερινά και αν πρόκειται για λουλούδια να μου φέρνει σε άσχετες στιγημές και όχι μόνο κάθε χθες!!!......είναι π.χ κάτισ αν τα γενέθλια που κάνουμε δώρο επειδή κάποιος έχει γενέθλια.....υποχρέωση δλδ!!! :| .....όσο για το κείμενο που έβαλε η Μαρία, στην αρχή το βρήκα και εγώ συγκινητικό, αλλά μετά όχι......το θεωρώ λίγο εγωιστικό, δεν άφησε την γυναίκα του να συνεχίσει την ζωή της.....δεν έχω χρόνο για να το αναλύσω....ξυπνάω τα παιδιά....μετά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Σήμερα ήθελα το πρωί να βγω βόλτα στα μαγαζιά αλλα πρέπει να περιμένω τον ανσανσερα να τον πληρώσω ....

Θέλω να δω χαμηλά μποτακια για εμένα, ολο το αναβάλω λόγο οικονομικών. Αυτα που είναι μέχρι τον αστράγαλο αλλα οχι με πολύ τακούνι για να περπατάω άνετα.

Θα έρθει απο τις 10 και μετα ...σκευτωμαι να ετοιμαστώ τωρα και να κάνω την βόλτα μου τωρα που ανοίγουν τα μαγαζιά.

Χθές με τσατισε ο Κ τον πήρα τηλ Στις 11 το βραδυ και μου ειπαι οτι δεν μπορούσε να μιλήσει γιατι ειχε βγει με παρέα ..... είχα ανάγκη να του μιλήσω και με άδειασε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούπς :shock: Αφρό χεχε, δεν το εννοουσα ετσι, γενικα δνε θέλω παιδια γυρω μου, αλλα οκ δνε ειναι οτι με ενοχλούν εννοουσα οτι δεν ειμαι πολυ των παιδιών...δεν μαζεύεται τωρα αυτο που είπα :mrgreen:

Βρε κορίτσια προβληματίζομαι...στη ΒΚ σχολείο δεν υπαρχει κ ο μικρός δνε θα εχει δραστηριότητες θα ειναι ομως με τον πατερα του που τον ζητάει συνεχεια...

Εδω εχει σχολείο που περνάει τέλεια κ το ζητάει να πηγαίνει, αλλα εκτος σχολείου δεν εχει κανενα φίλο κ φυσικα ουτε τον πατερα του ..Μου λεει οτι θελει κ τα δυο..κ τωρα πρπβληματιζομαι, θα του κανει καλο η ΒΚ? τι ειναι πιο σημαντικο? μήπως να καθομουν κ αλλο εδω? αχ πείτε...

Λοιπον τωρα τελευταια επειδη ξενυχταω με το μικρο που ηταν άρρωστο. Για να να χαζευω κ να ξεχνιέται ρίχνω μια ματια σε μαμαδοιστοριες...κ διάβαζα στο σάιτ της Ολιβ τις ιστορίες των μαμαδων για του Αγ Βαλεντινου :shock::?:shock: Ρε κορίτσια έλεος, ΛΟΒΟΤΟΜΗ...τελείως..τι ήταν αυτο...δωδεκαχρονα ανωριμο να έγραφαν πιο καλα θα ηταν..μα ειναι δυνατόν γυναικες 30 χρονων να λενε τετοια? αφήστε που γενικα εγω αυτα δνε τα πιστεύω...κακίες λέω τωρα αλλα ειλικρινα εντυοωσιαστηκα κ για αλλη μια φτου ανησύχησα...αυτες οι γυναικες εχουν δικαίωμα ψήφου....δεν ξαναδιαβαζω, κανει κακο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα διάβασες!! Εγω δεν άνοιξα ούτε μια .... αυτα τα γλυκαναλατα δεν τα μπορώ καθόλου ...... συννεφάκια και ροζ ελεφαντες χαχαχαχα

Πάω βόλτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

κατερινα πολυ χαρηκα με τον μπαμπα σου ελπιζω να γινει και εντελως καλα! :)

γιωτα τι εγινε ρε? :( αρρωστησατε? πες..

αργυρω και εγω το βρισκω εγωιστικο αλλα... ειναι πολυ συγκινιτικο :?

τα μιουλ δεν κυκλοφορουν ρε πλεον...αποκλειεται να ειδες..εκτος και εαν ειναι πακετακι με αυτην την μοδα των γερμανων με την καλτσα-σανδαλι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φραν δεν ξερω ρε..για ποσο καιρο θα πατε βκ? ειαν ισημαντικ οαν ειναι κα ιεμ τον πατερα του..εκει φιλους δεν θα εχει? οσο για τις ιστροριες με εκνευριζουνε δεν διαβασα καμια..αλαλ μου θυμιζουνε λιγακ ιτην σοφια αθανασιασου(super moms rock) που μιμειται λιγακ ιτην ολιβ και μια λεει πως εχει τον καλυτερο αντρα του κοσμου και μια πως θελει να χωρισει γιατι δεν την καταλαβαινει ποτε..οχουυυυυυυ αποφασισε κυρια μου..η μαλλον οταν ξεμενει απο θεματα πεταειι οτι της ερχεται :lol::lol::lol::lol:

γωγω δεν ξερω ποιον μοπιζει το μωρο αλλα τρελαινομαι για τετοιες φωτο!! :):)

εμ βεβαια εσυ σιδερωνεις???χαρααααααααα σιδερο..καλα ρε :?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol:

περαν της πλακας πουκαμισα και εδω σιδερωνω και παντελονια αλλα τα υπολοιπα εαν μαζευτουν αμεσως και διπλωθουν ειναι τελεια ;) αλλα να..τωρα εχω 2 πλυντηρια που απλα μαζεψα και θελουνε ολα σιδερο..χαλια γινανε :(:(:(:(

εχθες πηρα δωρο αγ. βαλεντινου σφουγγαριστρα με κουμπι για ευκολο στραγγιγμα.. :lol::lol::lol: τι γελι οεριξα θεε μου...καλα ρε του λεω τετοια μερα(κοροιδευτα την σιχαινομαι το ξερει)μου εφερες τετοιο δωρο??ε τι να κανω μου λεει σημερα περασε ο μαυρος :lol::lol::lol::lol::lol: και η σφουγγαριστρα κινεζικη :lol::lol::lol::lol: ο φιλιπποος ενθουσιαστηκε τη νπηρε και σφουγγαριζε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κατα τα αλλα καλα ειμαστε...ο φιλιππακ οεχει γινει το καλυτερο παιδακι φτου φτου και εγω δεν μπορω να αρχισω διαιτα..αρχψιζω 2-3 μερες και μετα... :(:(:( τι θα κανω μου λετε???

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα μποτακια!!

Για άλλο σχέδιο πήγα άλλο πήρα.

Είδα κατι γέλια κομσα μέχρι τον αστράγαλο και με 4 εκατοστά τακούνι αλλα ειχε μόνο 36 νούμερο πια!

είδα αυτα και τρελάθηκα! Μου αρέσουν πολύ ας ειχε πιο χοντροκομενα είναι πολύ ροκ χαχαχα

μόνο που μπορώ να τα βάζω μόνο με παντελόνια και οχι με κολαν ....τα αλλα πηγεναν με ολα ..... αλλα ας είναι δεν θα ξανά βαλω πια σπορτεξ με τα Τζιν! Α και το καλύτερο ...κάνανε 15 εύρω! Και είναι 39 λίγο μεγάλα αλλα περπατάω άνετα ...αν ήταν 38 ίσως με πατούσαν τον πρώτο καιρό ....μέχρι να μλακωναν (είναι σκληρά) θα έπαιρνε πολύ καιρό και μπορεί να μην τα φορούσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα..

τι κανετε;;;..

βενετια το δικο σου ειναι μακραν το καλυτερο δωρο... :lol::lol::lol::lol::lol:

Φραν εγω δεν ξερω τι να σου πω..ειλικρινα...νομιζω ομως πως στη Β κορεα θα ειστε καλυτερα..

Ρε..μη διαβαζεις..ειλικρινα..οσο και να θελω να διαβασω..καμια φορα μαπινω στο σαιτ..σαν να διαβασω κανενα περιοδικο..και τα παιρνω αγριως κυρις με τα σχολια που κανουν..

δε θα πω τιποτα παραπερα...

αχ παιδια ειμαι πολυ κουρασμενη..δεν ξερω γιατρι...σερνομαι..ειμαι σαν να ειμαι σε καταστολη με τα παλιοφαρμακα

Βικυ τι μου εγραψες ρε αδυνατησε στο τσατ...

αδυνατιζω μαρι..οσο μπορω...αλλιως θα κανω σετ με τον λεο... :lol::lol::lol::lol:

Αφρο πολυυυ ωραιο ειναι ρε...και γιατι δεν μπορεις να το βαλεις με κολαν;;;..αν βαλεις και μια πιο καταλληλή μπλουζα...μια χαρα παει..

μεγεια μεγει8α..τελεια ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα είδα με κολλαν και είμαι λίγο σαν τον παπουτσομενο γατο χαχαχαχα μπορεί και να πάνε με την πρώτη μάτια δεν μου εκατσαν και τόσο ....Ευχαριστώ ...περίμενα οτι δεν θα είναι του γούστου σου: Ρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαρταται καια απο το κολαν..

αν εχεις ενα κολαν με υφη τζιν...και με μια πουκαμισα τουνικ..

το κολαν αν εχει λεπτομεριες με τρουκ θα ηταν ακομα πιο τελειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβός με Τζιν κολλάνε το έβαλα ...καλά με είδες!!! Χαχαχαχα. Θα το ξανά δω το θέμα ;)

Τα έβαλα με στενό Τζιν, με καμπάνα Τζιν τέλεια είναι!! :D

Μπορεί να φταίει όπως ειπαις το απο πάνω ....με ενα φανελακι ήμουν ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα..

Μια χαρα ρε..μη μας..

γεννικα ναι αυτο το στιλ παπουτσιου ταιριαζει με παντελονι που ανοιγει κατω..η με ισια γραμμη τζιν...

αλλα ειθπαμε..ολα εξαρτωνται απο τα λοιπα αξεσουαρ!!!

Πειναω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο μεγειά!!!

Φοριούνται με κολάν ρε και με μια ωραία φαρδιά μπλούζα ;)

Αν και δεν είναι για μένα αυτά τα πολύ ροκ.. εμένα τελευταί μου αρέσουν σε τέτοιο στυλ http://www.myshoe.gr/%CE%93%CF%85%CE%BD ... rg=1001013

αλλά έχω πάρα πάρα πολλά παππούτσια και δεν πρόκειται να αγοράσω άλλα ;) Και τα πήρες σε πολύ καλή τιμή!!

Εγώ ξύπνησα πριν λίγο, πίνω καφέ, έχω διάβασμα και πρέπει μα λουστώ γιατί χτες κοιμήθηκα με καστορέλαιο :roll:

Βένι μεγειά τη σκούπα ;)

Εγώ βγήκα από το γκρουπ που λέτε 8-) Βαρέθηκα να διαβάζω χαζομαρίτσες :mrgreen:

Φραν προφανώς κι έχουν δικαίωμα ψήφου..δεν είδες ποιός βγήκε στις προηγούμενες εκλογές ? :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι στο τσελιαμπινκσ...Μαρακι μην ανισυχεις σε Ελλαδα δυσκολα πεφτουν...χαχα..

Εγω εχει παααρ απολυ καιρο που βγηκα απο φατσοσελιδες τετοιου στιλ..οπως και απο σελιδες του παπαβεντση..απο απανταχου θηλαζους..καιθ γεννικα οπου μαζευονται πολλες γυναικες..

δεν μπορω...διαβαζα και συγχιζομουν..και τι χρωσταω να χαλαω τη ζαχαρενια μου..με την καμια..το φορους της ολιβ δεν το ανοιγω καν..τη σελιδα το μπλογκ ναι..που και που διαβαζω μαθαινω νεα..εχει πληροφοριση..σαν να διαβαζω ενα περιοδικο ρε παιδι μου...αλλα δε μπορω τους σχολιασμους...ελεος..

Α..μαρακι εσυ μπαικερ μπουτ..τελειοο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραία και αυτα που έβαλες!

Εγω κατι τέτοιο ήθελα http://www.myshoe.gr/%CE%93%CF%85%CE%BD ... Org=990038 χωρις το μαλακό δέρμα που είναι ζάρες αλλα δεν βρήκα όπως το ήθελα με κοντό τακουνάκι.

καλά εγω δεν έχω πολλά ....η μαλλον έχω πολλά στην αποθήκη που δεν τα φοράω ...γοβες πέδιλα κοντά και χαμηλά ...χειμονιατικο έχω μόνο καπυμποικες μπότες (τις λατρεύω!) Κατι φλατ μπότες για καθε μέρα και σπορτεξ ..... οι πακαφινές μου ολλες χάλασαν και δεν θα ξανά πάρω γιατι δεν αρέσουν καθόλου στον Κ .

Που καλέ επεθαν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...